Користувацький вхід

Великі Українці - Григорій Сковорода

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Режисер: Олексій Лябах
Автори сценарію: Іларіон Павлюк, Олексій Бобровников
Ведучий: Остап Ступка
Хрестоматійний образ злиденного й босого мандрівника, що подорожує від села до села з торбинкою за плечима, настільки укріпився в нашій свідомості, що сьогодні ми не можемо уявити собі Григорія Сковороду інакше. Говорячи про найбільшого українського філософа, у першу чергу згадують його твори, але сам він як особистість залишається маловідомим і невловимим для світу, як і три століття тому.

А тим часом, упевнені автори документального фільму про Сковороду, ця людина була б дуже цікава нашим сучасникам, знай ми про нього трохи більше.

«Загальний фон відомостей про Сковороду настільки малоцікавий, що зануритися в нього глибше захочуть хіба що дослідники, – говорить Олексій Бобровников. – Ми з Остапом Ступкою зробили матеріал, що повністю переверне стереотипне уявлення про цю унікальну особистість. Думаю, що для популяризації Сковороди наш фільм стане бомбою. І не тому, що ми такі «круті». Просто навколо Сковороди завжди прагнули створити ореол мученика, ідола, методиста, одним словом, хотіли зробити його нецікавим. Ми вирішили піти іншим шляхом і показати його як дуже класну, дуже хіпову й дуже сучасну людину».
Тривалість: 00:24:45
Якість відео: TVRip
Відео: кодек: DivX 5.x
Розмір: 300 мб
http://letitbit.net/download/96410.96658bf89ab19b71a0c4d1f27406/Skovorod...

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі