Користувацький вхід

Урок. Створення та демонстрація презентацій засобами MS PowerPoint на тему «Електронні гроші та пластикові картки».

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

2

Мета уроку:
•закріпити навички створення і демонстрації презентацій засобами MS PowerPoint;
•розвивати самостійність і творчі здібності учнів;
•виховувати вміння працювати в групі.
Тип уроку: закріплення умінь і навичок.
Обладнання: мультимедійний проектор, екран, комп’ютерний клас.
Програмне забезпечення: Microsoft Power Point, браузер Internet Explorer , соціальний сервіс Windows Live
Міжпредметні зв’язки: з економікою.
Підготовчий етап: об’єднані в творчі групи на уроці економіки;
Завдання для проектних груп:
1.одному з учасників групи зареєструватися на www.live.com
2.прийняти запрошення від вчителя інформатики до вступу до групи Economic

I.Організаційний момент.(2 хв)
Слова вчителя : Сьогодні у нас практична робота «Створення та демонстрація презентацій засобами MS PowerPoint на тему «Електронні гроші та пластикові картки».
Мета уроку: закріпити навички створення і демонстрації презентацій засобами MS PowerPoint; розвивати самостійність і творчі здібності, вміння працювати в групі.

Девіз уроку: «Справжнє скарб для людини - вміння працювати»
(Езоп)

II. Мотиваційний момент (3 хв)
Розповідь учителя Ми повинні створити комп'ютерний альманах «Як ми розуміємо: електронні гроші?» у вигляді 4 комп’ютерних презентацій, який розмістимемо у службі SkyDrive. Для цього ми повинні об’єднатися в 4 групи, в кожній з яких буде журналіст і дизайнер комп'ютерного набору. Кожна група повинна представити за завданням вчителя економіки свою презентацію проекту. Група експертів буде оцінювати роботу кожної групи.
Поради щодо структури та змісту презентації.
1. Кожен слайд відображає одну думку.
2. Відсутність нагромадження, чіткий порядок у всьому.
3. Текст складається з коротких слів та простих речень.
4. Підписи до ілюстрації розміщуються під нею.
5. Всі слайди презентації повинні бути виконані в одному стилі.
6. Колірна схема повинна бути однаковою для всіх слайдів.
7. Важливу інформацію потрібно виділити великим шрифтом і розмістити в лівому верхньому кутку.
III. Фізхвилинка. Інструктаж по БЖ під час роботи на ПК (2 хв)
Для успішного виконання творчого завдання вам необхідно сконцентрувати увагу. З біології людини ви знаєте, що увага - це фактор, керуючий вибором інформації для сприйняття. Сприйняття інформації буде активним, по-перше, якщо мозок буде насичений киснем. По-друге, якщо його направляти на активні дії.

Отже, перша вправа для насичення мозку киснем. Покладіть вказівний палець на кінчик носа і потріть його знизу вгору 5 разів. А тепер долонями міцно закрийте вуха, порахуйте до п'яти і різко відкрийте. Вправу повторити 3 рази.
IV. Формування нових знань, умінь, навичок (25 хв)
Практична робота в групах:
•Учні по групах створюють презентації за своїми темами:

1 група «Банкіри» - Пластикові картки та електронні гроші. Принципи їх дії.
2 група «Історики» - Історія виникнення електронних грошей та пластикових карток. Перше використання.
3 група «Аналітики» - Зручність та недоліки використання електронних грошей та пластикових карток.
4 група «Дослідники» - Використання електронних грошей та пластикових карток мешканцями міста Мелітополя (анкетування, створення діаграм в електронному варіанті).
•розмістити у службі SkyDrive в групі Econom свої роботи

V.Релаксаційна хвилинка.(2 хв)
(Релаксаційна слайдова презентація «Осіннє листя»)
VI. Підсумки уроку (3 хв).
1.Чи відповідає зміст презентації її назві?
2. Як ви вважаєте, чи всі групи повністю розкрили тему за допомогою створених презентацій?
3. Чи скористалися запропонованими радами за структурою і змістом презентації?
4. Що було по-вашому кращим в кожній створеній презентації?
5. Які на вашу думку були допущені помилки?
6. Експертна група оцінює роботу кожної групи.
VII. Оцінки за урок.(2 хв)
VIII. Рефлексія уроку
Бесіда по запитанням:
1.Що сподобалося на уроці, а що ні?
2. Досягли ми успіху на уроці? Чому?
IX. Домашнє завдання (1 хв)
Заповніть вихідну анкету
Успіхів!
Урок закінчено. Всім дякую за співпрацю!

Автор: 

Бабич Валентина Кирилівна

Джерело: 

1.Програма курсу «Основи інформатики. 7 клас» Автори: І.Володіна, В.Володін, Ю.Дорошенко, Ю.Столяров (Науково-методичний журнал «Інформатика та інформаційні технології в навчальних закладах» № 4, 2007 р.)
2. Матеріали зібрані учнями вдома в Інтернеті

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі