Користувацький вхід

Серія "Усе для школи" Микола Куліш

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

2


"УСЕ для школи" – це фаховий методичний посібник, який містить: біографію письменника; коментовані тексти творів, що входять до шкільної програми; додаткові тексти (або їх фрагменти), котрі дозволяють глибше пізнати творчість письменника; на полях текстів – коментарі з літературознавчим аналізом (що є принципово новим у підручниках); маловідомі та важкодоступні літературно-критичні матеріали; ілюстрації (деякі з них публікуються вперше), що відображають часові реалії, відтворюють загальний настрій епохи; орієнтовний комплекс запитань та завдань для оцінювання знань учнів за новою 12-бальною системою; тестові завдання до теми.

Це моя перша спроба заливання на depositfiles. Надішліть, будь ласка, свої поради з приводу сканування у pdf-форматі.

А можна через щось інше його скачати?? Бо так шкода, як деякі файли неможливо скачати.

так,залила на letitbit.net

Я дуже Вам дякую

Lorena, розмір файлу Вашого зображення обкладинки 3970кБ. Це дуже багато, приблизно в 100-200 разів більше оптимального. При повільному інтернет-з’єднанні сторінка з таким зображенням буде завантажуватися кілька хвилин замість однієї секунди. Перед розміщенням зображення в інтернеті його потрібно зменшити.

Не сприйміть за критику, я щиро радий вашим успіхам.

я буду тільки вдячна за поради

Lorena, ви мабуть не зрозуміли порди адміна: це не порада і не побажання - це ПРОХАННЯ - ЗАМІНІТЬ НЕГАЙНО ЗОБРАЖЕННЯ У ЦЬОМУ ПОВІДОМЛЕННІ!!!
Зображення ваше має розмір 3,9 мегабайт і сторінка грузиться пів години, і такого розміру можна щось корисніше скачати, чи дивитись на зображення!!!

Зображення змінила.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі