Користувацький вхід

Запобігання дитячій жорстокості. Тетяна Войцях

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Українське суспільство все більше непокоїть стрімке зростання випадків насильства над дітьми в освітньому середовищі, наруги над дитиною в сім’ї, агресивність. Що ж робити? Як запобігти цьому? На ці та інші запитання ви знайдете відповіді в цій книжці. У ній узагальнюється практичний досвід спеціалістів психологічної служби в подоланні негативних явищ в освітньому середовищі, представлена детальна характеристика інноваційних форм превентивної та профілактичної роботи. Авторські методичні розробки доможуть підвищити результативність попередження та профілактики насильства і жорстокого поводження з дітьми. Книжка адресована спеціалістам психологічної служби системи освіти, керівникам і педагогічним працівникам освітніх закладів різного типу, студентам вишів педагогічного профілю, батькам та всім, хто небайдужий до питань, що висвітлюються в ній.


Як придбати:

 • Передплатити за Каталогом видань України, який є в кожному поштовому відділені.
   
 • Купити безпосередньо у видавництві «Шкільний світ»: тел. 044 284-25-12; 01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 15.
   
 • Замовити книжки поштою за тел. 044 284-24-50 або надіславши sms-повідомлення такого змісту «Хочу замовити книжки» на номер 067 408-84-73 (Зверніть увагу! Мінімальне замовлення складає 2 книжки).
   
 • Надіслати заявку на metodika@meta.ua, обов'язково вказавши контактний телефон (Зверніть увагу! Мінімальне замовлення складає 2 книжки).
   
 • Звернутися в одне з представництв «Шкільного світу».
   
 • Завітати до книжкової крамниці у вашому місті (детальнішу інформацію про магазини див. на карті представництв «Шкільного світу»).
   
 • Оптовим покупцям замовити прайс за адресою: metodika@meta.ua
Автор: 

Шкільний світ

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі