Користувацький вхід

Бразилія. ЕГП. Природно-ресурсний потенціал та його використання. Особливості населення та урбанізація. Рівень економічного розвитку

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Кожна країна є неповторна й індивідуальна. Сьогодні на уроці ми познайомимось із країною нової індустріалізації, яка відноситься до регіону Латинська Америка, а саме Бразилією.
Португальські завойовники принесли до Бразилії свої звичаї, мову, релігію, архітектуру. Португальські культурні традиції сильно вплинули на формування бразильської художньої літератури, музики і т.д. Проте бразильська національна культура – це перш за все сплав португальських, індіанських і африканських елементів. Упродовж століть у країні відбувалося їх взаємопроникнення, злиття і утворення якісно нової, змішаної за своїм характером культури. У її розвитку в даний час спостерігаються дві тенденції. Перша з них – консервація багатьох місцевих традицій і звичаїв. Інша тенденція направлена на розмивання цих місцевих відмінностей і заміну їх загальнонаціональними культурними традиціями. У цілому індіанський і африканський вплив на формування бразильської національної культури дуже великий.
Засноване у 1502 році португальцями Ріо-де-Жанейро залишається вже 4 століття столицею Карнавалу, краси і центром туризму Південної Америки.

Автор: 

Корнійчук Оксана Миколаївна
вчитель географії та природознавства
Тернопільська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 2

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі