Користувацький вхід

Останні публікації

УРОК-ПОДОРОЖ „ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ ЧИСЕЛ З РІЗНИМИ ЗНАКАМИ”

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

1

В останні роки дуже багато уваги приділяється сучасним педагогічним технологіям,в яких застосовуються засоби, що активізують діяльність учнів, допомагають домогтися ефективності результатів. До таких технологій можна віднести і ігрову технологію. Особливо в 5-6 класах раціонально використовувати нетрадиційні форми ведення уроків: КВК, «Поле чудес», «Подорож до казки», ділові ігри. і т. д. Урок математики у 6 класі з теми «Додавання та віднімання раціональних чисел з різними знаками» саме таким і є, і спирається на фантазію й уяву учнів. На уроці-подорожі завдання формулюються не сухою, математичною мовою, а викладаються у вигляді різних труднощів, пригод, умов, які учні повинні виконати. Гра змушує міркувати, розвиває мовлення, творчі здібності, покращує концентрацію уваги. При плануванні враховано вікові та психологічні особливості даної вікової групи, підібрані завдання в цікавій ігровій формі. На уроці використовуються різні форми роботи: групова , індивідуальна, колективна (усний рахунок), застосовується різнорівнева диференціація.
Основне завдання уроку - узагальнення знань учнів із даної теми, уміння застосовувати отримані знання на практиці. Урок складається з п'яти етапів, що плавно переходять з одного в інший.
На I етапі - проводиться перевірка домашнього завдання (самоперевірка).
На II етапі - усний рахунок. повторюються правила, визначення, властивості.
На III - IV етапі робота в групах, рішення задач, робота над нестандартними завданнями. - перевіряються обчислювальні навички, вміння застосовувати правила, розвивається мислення, виявляються закономірності, виробляється математична пильність.
На V - підбиваються підсумки. Рефлексія.
Використання різних методів і форм дає свої позитивні результати: активність учнів, їх інтерес до всіх завдань, бажання працювати на уроці.
Звичайно від учителя вимагається додаткова підготовка ,щоб зробити всю наочність, але урок виходить цікавим ,насиченим, захоплюючим. Учні з інтересом чекають нових пригоди і несподіванок.
Місце уроку в учбовому плані: урок проводиться після вивчення всієї теми: “ Додавання та віднімання раціональних чисел ”

Автор: 

БІЛИЦЬКА ВІКТОРІЯ ГРИГОРІЇВНА, учитель математики

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі