Користувацький вхід

Євроклуб. Засідання координаторів

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Привіталася
Гра на знайомство. (у швидкому темпі, слухайте уважно мої команди: привітайтеся за руку, коліном до коліна, носом до носа, спиною до спини, вухом до вуха, лобом до лоба, мізинцем до мізинця)
Тема . ЄВРОКЛУБ. ФОРМИ РОБОТИ
Мета заняття: ми раніше зۥясовували, що таке Євроклуб, а сьогодні більш детально розглянемо це питання і особливу увагу звернемо ефективним формам роботи з молоддю у таких обۥєднаннях
Вед. З середини 1970 років Євроклуби є загальноприйнятою у всій Європі, а з середини 1990 років і в Україні, формою об’єднання молоді задля:
організації неформальної освіти та дозвілля;
поширення інформації;
сприяння поширення європейських та загальнолюдських цінностей;
розвитку контактів між молоддю різних країн.
Діяльність ШЄК є найпоширенішою формою позакласної роботи у школі в галузі європейської освіти.
Форми роботи євроклубу можуть бути різноманітними, але вони повинні бути одночасно і інформаційними і розважальними і мотивувати учнів дізнатися більше. У цьому плані ми з вами і будемо сьогодні працювати.
Очікування
Вед. А тепер ми здійснимо подорож у Європу. (Роздали карти) Подорожуємо на машині, бак – 40 л., 10 л. – 100 км., 1 л.= 5 євро, вам дали 2000 євро. Порахуйте, на скільки км. вам вистачить грошей та визначіть маршрут.
(Розповіли, де подорожували)
Вед. Намалюйте карту Європи і напишіть: Європа це –
(Підвели підсумки: що було спільного і що було різного у судженнях.)
Вед. Давайте згадаємо, що ми знаємо про історію створення Євросоюзу
(Повідомлення: «Історія Європейського союзу»)
Вед. Давайте згадаємо структурні органи ЄС

(Повідомлення. «Інституції ЄС»
На дошці будуємо структурну схему
Кожній групі роздають листки з інформацією або про Європейську комісію, Європейський парламент, Раду Європейського союзу, суд ЄС, бюджет ЄС чи Європейську Раду. Тексту не вистачає ключових слів. Вони записані внизу і їх треба правильно вставити.
Гра «Хрестики/нулики»
Стандарти ЄС. (Європейські цінності)
Вед. Історія про Абігель і Тома, двох закоханих, які жили на в одрому селі, але на різних берегах річки. Одного разу, навесні, почалась повінь. Міст було зруйновано і закохані не могли дістатися один до одного. Абігель пішла до моряка Сіндбада, який жив недалеко від неї і попросила, щоб той перевіз її на інший берег річки. Сіндбад погодився, але за одної умови, що дівчина з ним переспить. Абігель вагалась і звернулась до своєї матері за порадою. Мати сказала, що донька вже повнолітня, а отже має право вирішити сама, як вчинити. І дівчина вирішила прийняти умову Сіндбада. Вранці моряк відвіз її до Тома. Закохані були неймовірно раді. Та, коли Абігель розповіла, чим вона відплатитла за їх зустріч, Том розгнівався, відштовхнув дівчину і сказав, що більше ніколи не хоче її бачити. Абігель йшла вулицею і гірко плакала. По дорозі вона зустріла Джона, друга Тома, і все йому розповіла. Джону стало шкода дівчини, він пішов до Тома і побив його.
(Завдання групам: дайте оцінку вчинкам героїв цієї історії; на основі чого ви робили висновки?; розмістіть героїв від 1 до 5 залежно від того, настільки він позитивний чи негативний. Спочатку зробити аналіз у групі із 4-ох чоловік, а потім – з 8-ми. Де було простіше домовитися: у малій чи великій групі? Напишіть цінності кожного героя.
Вед. Як у кожної людини, так і в кожної країни в основі закладені певні цінності, це стосується і держав Європи і України
(Повідомлення «Європейські цінності»)
Вед. Зберігати і поважати гідність людини через дотримання її прав і свобод – ось до чого прагнуть країни Європейського Союзу, ось у чому полягає суть всієї без винятку законодавчої та адміністративної діяльності європейських інституцій. Право жити і працювати там, де людина бажає, право на гідну винагороду за працю, право вільно пересуватися, право отримувати інформацію і вільно висловлюватися, право на захист як від злочинців, так і від свавілля влади, право на свіже повітря і чисту воду, право на рівність перед законом, право на таємницю приватного життя, право просто жити, а не боротися весь час за своє право…
Підсумок: чи справдилися ваші очікування?
що було цікавого?
Що нового дізналися для себе?

Автор: 

Перешивайло Тетяна Олексіївна

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі