Користувацький вхід

Останні публікації

100 відсотків володіння основами ІКТ

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

13
Рекомендації вчитель - вчителю

100vidsotk01.jpg
Згідно Наказу МОНмолодьспорт №436 від 11 травня 2011 року «Про підготовку до початку 2011/2012 навчального року»
Пункт 3.18. розробити плани оволодіння 100% педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів основ інформаційно-комунікативних технологій.

Лист МОНмолодьспорт №1/9-493 від 24 червня 2011 року «Щодо організації навчання вчителів з використання інформаційно-комунікаційних технологій»
Кожен вчитель загальноосвітнього навчального закладу, незалежно від ступеня, типу, форми власності закладу та рівня своєї кваліфікації, повинен вміти орієнтуватися в інформаційному просторі, отримувати інформацію та оперувати нею відповідно до власних потреб і вимог сучасного високотехнологічного суспільства.
Відповідність рівня володіння вчителями інформаційно-комунікаційними технологіями наведеним вище орієнтовним вимогам мають визначати місцеві органи управління освітою. Міністерство передбачає проведення моніторингу навченості вчителів.
Навчальним закладам, всі вчителі яких відповідають вимогам до рівня володіння ІКТ, районні (міські) відділи освіти видають сертифікат "100 відсотків володіння ІКТ".
100vidsotk02.jpg
Скачати методичні рекомендації у вигляді презентації

Скачати допоміжні матеріали для успішного проходження тестування.

Автор: 

schoolsribnoe.at.ua

Джерело: 

schoolsribnoe.at.ua

Дякую, вже пройшов тестування. Адмін ставте новину в шапку сайту.

Щось замала кількість переглядів даної новини. Мабуть учителі ще не усвідомили, що до 10 грудня 2011 року це тестування повинні пройти УСІ вчителі!!!
Мабуть 9 грудня схаменуться - у нас так завжди.)))

Такі ми люди нічого не поробиш.

Публікацію закріплено на головній сторінці.
-------

Ви пройшли тест з першого разу?

Підкажіть, будь-ласка, правильну відповідь з точки зору Майкрософт :)

Питання:
Потрібно записати кілька ілюстрацій із ноутбука та зберегти їх на комп'ютері.
Який апаратний компонент потрібен для цього?

Варіанти відповідей:
Динамік
Сканер
Модем
Мікрофон

Тестування пройшов з першого разу, набрав 85%, але хотілося 100% - тому проходив декілька разів. Погано, що тест не показує, які відповіді неправильні. Дійсно помітив "специфічні" варіанти відповідей, як у наведеному Вами прикладі. Якщо "тверезо" роздумувати я відповів би МОДЕМ, бо як іще перекинути зображення з ноутбука на інший комп'ютер. Але думаю, що Майкрософту видніше)))).

Намагався пройти тест двічі. Результат 28 вірних відповідей із 30. Підозрюю, що невірно відповідаю на такі питання, оскільки зрозуміти, про що йде мова, і обрати одну правильну відповідь із чотирьох неправильних досить важко.

Сканер

В Крыму это всё прошло в марте. Курс не плохой, правда в нём, как было выше сказано, присутствуют "специфические" варианты и ответов, и объяснений. Но я не об этом хочу сказать. Разрешено было сдавать зачёт дистанционно, через интернет; сертификат с номером после сдачи тестов появляется сразу, "во всей красе", его можно распечатать на принтере...и дело сделано. А кто дома сидел за компьютером? Кто на самом деле проходил тест?
Вот если все педагоги школы будут сдавать тестирование "подконтрольно", тогда хоть какой-то толк будет. А так...Учитель информатики до сих пор остаётся в роли вола, который тянет воз если не за всех, то за половину - точно.

А де можна пройти цей тест?

ЧОМУСЬ НЕ ПРАЦЮЄ, ВІДПОВІДАЮ НА 1 ПИТАННЯ,А ПОТІМ ПИШЕ: К сожалению, результаты поиска отсутствуют (((что это значит?

Краще скачайте презентацію - там розписані усі особливості щодо проходження тестування, одна з яких: Тест працює тільки у браузері Internet Explorer!!!

94% Правильно (28/30 правильних відповідей)
І що цей тест показує?
Більшої лажі я не бачив. ((((

І що цей тест показує?
Мінімум, який повинен знати вчитель)))

Чергова спроба заробити на вчителях. 26 гривень повинен заплатити кожен вчитель за книжку і диск, інакше результати тесту не будуть враховані.

Яка книга і який диск? Уперше чую, спокійно займаюсь з учителями, готую їх до проходження тесту, але за рахунок варіативної частини. А ось кошти нікуди ми не збираємо! І сертифікат я вже отримала. Може, Ви з чимось плутаєте?

Підскажіть, будь ласка, чому після проходження тесту не з’являється поле для прізвища та ім’я, хоча і набрала 90% правильних відповідей?

Поле для прізвища та ім’я відкривається у новому спливаючому вікні, якщо у вас неналаштований Internet Explorer або є якась програма для блокування реклами - то це вікно блокується, бо воно сприймається як вспливаюча реклама.

Дякую за підсказку! Буду експериментувати.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі