Користувацький вхід

Останні публікації

2018-05-22 04:23

Організація роботи з дітьми, які зазнали насильства (Добірка матеріалів на допомогу вчителю)

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

1

Багато хто з Вас у дитинстві мріяв стати педагогом, вивчали різні предмети, читали різноманітну літературу. Але ніхто не вчив Вас тому, як допомогти учневі який зазнав насильство. Що іноді допомога дитині — це творчість, захоплення та задоволення, а іноді — рутина, розпач і безсилля. Що діти приносять радість та здивування, а іноді просто зводять з розуму...
Ця добірка матеріалів для Вас, вчителі! Мені хотілось допомогти вам на тернистому шляху виховання дітей їх розвитку у родинних стосунків, побудови та підтримки колективного ладу.
Все, що я пропонуємо Вам, має своє коріння як у моєму власному досвіді психологічної роботи з дітьми, батьками, сім'ями, так і у досвіді інших психологів.
Коли ми задаємо собі питання «Кого ми хочемо виростити?» і міркуємо над тими засобами виховання, які використовуємо, чи просувають нас наші засоби до нашої мети? Чи, навпаки, віддаляють її? Чи відповідають наші бажання можливостям та здібностям нашої дитини? Чи отримуємо ми самі та наша дитина задоволення від спілкування та розвитку?
В цих матеріалах знаходяться, як практичні так теоретичні методи роботи. Знання яких допоможе вам уникнути або легше подолати складні ситуації, з якими ви можете зіткнутися.
Добірка матеріалів складається з двох частин.
У першій частині містяться матеріали про те, яку відповідальність несуть за заподіяння насильства над дитиною, про права дитини, про сучасні погляди на проблему, про класифікацію видів насильства, про особливі ситуації у житті та сім'ї:
Друга частина присвячена особливостям форми роботи з попередження насильства над дитиною. В цій частині я не тільки констатували, які кризи, проблеми та пастки чекають на Вас, як на вчителів, але й пропоную шляхи виходу з цих ситуацій.
Я маю надію, що ця інформація буде цікавою для вас, шановні вчителі, і Ви зможете скористатися нею не один раз на педагогічному шляху.

Автор: 

Куриця Світлана Володимирівна соціальний педагог НВК №8

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі