Користувацький вхід

Останні публікації

2018-05-22 04:23

Творчий проект "Ручка для письма" Малого А.

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Навчання неможливе без основного інструменту для письма – ручки. Завданням творчого проекту ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання є виготовлення ручки для письма. Завдання досить цікаве, і справді, корисне. Адже ручка за свій час існування пройшла складний шлях удосконалення. Тож чи є межа досконалості? Попробуємо в цьому розібратися.
За багато сотень років ручка для письма постійно удосконалювалась. Промислове виготовлення ручок, стандартизація, сприяли здешевленню та практичності, а в деяких випадках навпаки – створення брендів, чия якість не викликала сумнівів, сприяли дорожчанню ручки, відповідно до якості, та вартості матеріалів затрачених на виготовлення. Навчаючись в школі, чи в повсякденному житті ми повсякчас користуємося ручкою. Для учня ручка – основне робоче приладдя. Кожна модель має свої переваги та недоліки. Наше завдання – сконструювати виріб, який мав би максимум переваг над виробами-аналогами, та мінімум недоліків. Тож, застосувавши свою уяву та конструкторське мислення, спробуємо створити власну конструкцію ручки для письма.

Автор: 

Романчук Петро Гарасимович, учитель трудового навчання загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Димитровської міської ради Донецької області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі