Користувацький вхід

Розробка уроку-дослідження з української мови для 7 класу з використанням ІКТ «Частка НЕ з різними частинами мови»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Матеріал розкриває соціокультурну змістовну лінію "Людина і природа", виховує бережливе ставлення до природи рідного краю. У розробці використано змістовий та інформативний навчальний матеріал, який відповідає інтелектуальному розвиткові учнів, їхнім запитам;застосовано методи і прийоми навчання, які дають змогу кожному учневі брати активну участь у мовленнєвій діяльності й забезпечують самостійність у виконанні завдань; формують необхідні життєво-практичні уміння і навички; забезпечують комунікативну спрямованість уроку; стимулюють активність учнів, залучають їх до планування власної навчальної діяльності і самоконтролю.

Автор: 

Маслова Ніна Анатоліївна, вчитель української мови та літертури НВК «Покровська ЗОШ І – ІІ ступенів №2 – ДНЗ» Покровської районної ради Дніпропетровської області

Ви замовили друковану версію сертифіката, а не вказали у своєму акаунті ні поштової адреси для надсилання листа, ні номера телефону для зв’язку з Вами (електронна адреса не дійсна).
Додайте, будь ласка, номер телефону та адресу для надсилання сертифіката в свій обліковий запис http://metodportal.com/user/67237 (вкладка «Змінити» - «Персональна інформація»).
Або зв’яжіться з нами зручним для Вас способом:
через контактну форму: http://metodportal.com/user/7/contact
2015-01-22_004.png

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі