Користувацький вхід

Розробка інтегрованого уроку-тренінгу з основ здоров’я та природознавства для 5 класу «Дитина в автономній ситуації. Безпека в природі»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Впровадження інтегрованого предмету «Основи здоров’я» дає дітям можливість сформувати важливі життєві вміння і навички, які допоможуть сформувати здоров’язбережувальну компетентність. Засвоєння природознавчої компетентності про закономірності в природі, різноманіття об’єктів і явищ, зміни природного середовища під впливом людини дає можливість дітям діяти в навколишньому середовищі відповідно до екологічних норм поведінки, застосовувати знання про природу в повсякденному житті для самостійного оцінювання рівня безпеки навколишнього середовища як сфери життєдіяльності.
Дитина може опинитися в різних життєвих ситуаціях, залишитися наодинці, коли поруч нікого немає, тобто потрапити в автономну ситуацію як в населеному пункті, так і в природі. В автономну ситуацію може потрапити і група дітей. Більшість охоплює страх, зневіра, безпорадність, що загрожує їх життю та здоров’ю. Як діяти в таких ситуаціях? Що може знадобитися в автономній ситуації серед природи для захисту та порятунку? Із чого можна виготовити підручні засоби захисту та порятунку?
Вашій увазі запропоновано інтегрований інтерактивний урок з основ здоров’я та природознавства у 5-му класі у формі подорожі – мандрівки.
Урок розроблено у вигляді тренінгу з використанням методики розвитку життєвих навичок:
• співпраця та партнерство учнів та педагогів;
• збагачення уроку емоційним, практичним, важливим матеріалом;
• використання інтерактивних методів;
• відпрацювання практичних дій;
• оздоровлю вальні вправи;
• віртуальні екскурсії та подорожі;
• вирішення ситуаційних завдань.

Автор: 

Сатанівська Оксана Дмитрівна, вчитель основ здоров’я та біології, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист; Рябошапка Людмила Іванівна, вчитель біології, спеціаліст I категорії Уманської загальноосвітньої школи I – III ступенів №11 ім. М.П. Бажана

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі