Користувацький вхід

Конкурсною ігрова програма до Дня захисника Вітчизни «Як у нас на Україні»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

(Звучить музика)
Ведуча: Добрий день шановна громада! В школі нашій свято ясне:
Чути гомін, чути сміх,
Вшанувати наше військо. Я запрошую усіх.
Втаю вас на нашому святі!!!
До звуку звук, струна струні одвічна,
А всі одвітні серцю кобзаря,-
І вже козацьке військо маком квітне
І спалахнула Хортиці зоря!
Ці звуки, звуки золототревожні,
Закличний марш: Агей, козацтво, в путь!
І як струна – душа правдива кожна,
З глибин історії вони ідуть, ідуть….
(Звучить козацький марш)
Тож зустрічайте!!!
(Виходять козаки)
Козак 1: А куди це ми потрапили?
Козак 2: Куди-куди! Хіба не пам’ятаєш? Нас отаман за призами послав, бо ми найсильніші, найрозумніші…
Козак 3: Ага, й найскромніші…
Козак 4: А я от справді сильний. Одного разу їхав я з чумаками по сіль. Глядь, біля однієї балки величезна каменюка, а на ній напис: «Переверни, тоді побачиш». Я одразу спробував, та де там… Я і так, я й сяк – нічого! Тоді я трішки підкріпився, з’їв шматочок сала, запряг волів, потягнув разок, вона й перевернулася.
Козаки разом: Ну і що там?
Козак 4: Що, що… А там написано: « Ну як, важко було?»
Козаки разом: Тю…
Козак 1: Та не переживай ти так! Краще про призи поміркуймо разом.
Козак 2: Я хочу, що мені подарували універсальний будильничок. Щоб він дзвонив як звичайно. А якщо я не буду прокидатися, то хай вмикається сирена, потім лунає гарматний постріл, потім виливається на голову склянка води…
Козак 3: А як що і це не допоможе? Не прокинешся?
Козак 2: Тоді хай сам телефонує в школу і говорить, що я захворів.
Козак 4: Що ви вже про призи заговорили. Ось подивиться, які судді у нас суворі сидять.
Козак 1: Треба їх хитрістю взяти.
Козак 4: А краще задобрити. (Козаки витягують із торби хліб, сало, сіль, цибулю часник і підносять суддям)
Козак 2:Привітаймо наші команди оплесками. Команда________________________
Козак 3: Вітаємо команду_________________________________
Козак 4: Ну ось юні козаки вже на місті. Але ще хлопці давайте привітаємо наших шановних гостей та любих глядачів.
Козак 1: А для сміху і добра є у нас чудова гра.
Ведуча:Показати хочем нині,
Як у нас на Україні
Веселились козаки –
Наші прадіди й діди.
Отже розпочинаємо наші веселі змагання. І на сам перед, ми зараз познайомимось з учасниками нашого свята. Першими себе презентує команда учнів 3А та 4-А класів «Відважні осавули»……
А тепер настав час для команди учнів 3-Б, 4-Б класів «Спритні джури».А судитимуть цю боротьбу між командами наше шановне журі . Вітаємо ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Перший конкурс нашої програми має назву «Смачні перегони». Кожен справжній козак починає свій день із козацької їжі. А яка головна козацька їжа., хто мені скаже? Це куліш. Прошу вийти до мене по 2 козаки з кожної команди. Для вас ми приготували смачний куліш. Слухайте завдання. За моєю командою гравці з кожної пари повинні годувати один одного кулішем, але швидко і охайно. Яка пара швидше з’їсть куліш, та і буде переможцем. Всім зрозуміле завдання. Увага! Починаймо!
( Звучить весела музика . Гра «Смачні перегони»)

Шановні судді прошу оцінити наш перший конкурс…. Дякуємо. А ми переходимо до наступного конкурсу «Ой лопнув обруч..» Козачата станьте колодою! Вам пропонується пройти естафету. Кожен учасник повинен на коні пострибати до обруча. Стати в коло і голосно пританцьовуючи проспівати «Ой лупнув обруч біля діжечки!». Після цього швидко повернутися до команди та передати естафету (коня) наступному учаснику. Пере мовцем стане та команда, яка першою прийде до фінішу. За не виконання умов конкурсу будуть зніматися бали. Умови зрозумілі? Тож – увага, починаймо!!!
( Звучить весела музика . Гра «Ой лопнув обруч…»)

Ану, козачата, станьте тином! Поки журі оцінює конкурс,для вас шановні учасники та глядачі виступає __________________________________________________________
___________________________________________________________________________
Прошу журі оголосити оцінки за конкурс «Ой лопнув обруч…».
Наш третій конкурс «Діжка з кавунами». Ви знаєте, що козаки були дуже запасливими. На зиму вони любили заквашувати кавуни. Хто хоч раз їв солоні кавуни, такі різкі, смачні. Ось і ми подивимось, як наші козачата засолюють кавуни, чи свою влучність.
Перед вами стоїть дві діжки. Кожна команда повинна як найшвидше і як найбільше накидати в діжку кавунів, але на відстані. У кожного з учасників є тільки одна спроба влучити. Кожний отримує свій кавун. Кидатимуть всі по черзі. Завдання зрозуміли? Тоді, увага! Починаймо!!
( Звучить весела музика . Гра «Діжка з кавунами…»)

Поки журі оцінює конкурс «Діжка з кавунами…»), для вас шановні учасники та глядачі виступає __________________________________________________________
___________________________________________________________________________

Прошу журі оголосити оцінки за конкурс «Діжка з кавунами…»
А зараз, шановні глядачі та учасники, уявіть, що ви у театрі на казковій виставі, де ролі виконують наші козачата. Козачата, кожен з вас зараз вибере свою роль. Я буду читати казку, а ви повинні уважно слухати і виконувати ту дію, яка вимагає обрана вами роль. При цьому бажано використати жести, міміку, тобто продемонструвати весь свій артистизм. Він і буде оцінюватися суддями. Ролі: КОЗАК КРУЧЕНИЙ ВАРЕНИК, КІНЬ, свято «МАСЛЯНА», КІТ-МОРКОКУН, собака КАБИЗДОХ, БУДКА, ТОРБА з САЛОМ , ІВАН КИРПАТИЙ НІС, ВАСИЛЬ СТРИБНИВГРУ, СТИЦЬКО ЛИСА ШАПКА, ГРИЦЬКО РУДОПИКА, ДУБ.
Жив собі козак і звали його КРУЧЕНИЙ ВАРЕНИК. А звали його так, тому що він був такий жвавий, як в мисці вареник зі сметаною. І був у нього вірний друг - КІНЬ. Хоч КІНЬ трошки косенький, горбатенький, але дуже хоробрий і веселий. Одного разу , коли в місто прийшло свято «МАСЛЯНА», КРУЧЕНИЙ ВАРЕНИК став одягатися на свято. І де не візьмись об ноги терся КІТ-МОРКОКУН. Звали його так, бо він постійно дуже голосно муркотів. А в цей час у БУДЦІ тихенько спав собака КАБИЗДОХ. І наш КРУЧЕНИЙ ВАРЕНИК так поспішав у місто, що перечепився через того КОТА та й полетів прямо в БУДКУ на собацюру КАБИЗДОХА. КАБИЗДОХ як підстрибне, як заскавучить, що БУДКА захиталась та впала. КРУЧЕНИЙ ВАРЕНИК встав, почесав потилицю, плюнув через праве плече, махнув рукою, сів на коня й поїхав на свято. Їде, а за ним біжать КІТ-МОРКОКУН, собака КАБИЗДОХ. Придивився КРУЧЕНИЙ ВАРЕНИК на дорогу, бачить а на ній лежить ТОРБА. Тільки він зупинився , зліз з коня, щойно хотів взяти ТОРБУ, а тут де не візьмись козаки з сусіднього села: ІВАН КИРПАТИЙ НІС, ВАСИЛЬ СТРИБНИВГРУ, СТИЦЬКО ЛИСА ШАПКА і ГРИЦЬКО РУДОПИКА. Всі яка один тягнуть свої руки до торби. То один торбу на себе потягне, то інший з рук видирає. Торба впала і з неї виглянув шматочок запашного сальця. Тут вони КОЗАК КРУЧЕНИЙ ВАРЕНИК, КІНЬ, КІТ-МОРКОКУН, собака КАБИЗДОХ, ІВАН КИРПАТИЙ НІС, ВАСИЛЬ СТРИБНИВГРУ, СТИЦЬКО ЛИСА ШАПКА, ГРИЦЬКО РУДОПИКА подивились на сальце, принюхались, облизалися, потерли пузце і вирішили поділити його порівну під ДУБОМ. Всі і КОЗАК КРУЧЕНИЙ ВАРЕНИК, і КІНЬ, і КІТ-МОРКОКУН, і собака КАБИЗДОХ, і козак ІВАН КИРПАТИЙ НІС, і ВАСИЛЬ СТРИБНИВГРУ, і СТИЦЬКО ЛИСА ШАПКА, і ГРИЦЬКО РУДОПИКА стали їсти сало, а коли наїлися, попадали під ДУБ та й позасинали. На весь степ було чути храп козаків, муркотіння КОТА, сопіння КАБИЗДОХА та гигикання КОНЯ. І снилося їм, як танцювала весела МАСЛЯНА. (Зучить музика. Всі актори встають і кланяються)
Давайте поаплодуємо нашим чудовим акторам, за веселу виставу. Поки журі оцінює конкурс «Козаки у театрі»), для вас шановні учасники та глядачі виступає __________________________________________________________
___________________________________________________________________________

Прошу журі оголосити оцінки за конкурс «Козаки у театрі».
У вільний від походів час, козаки любили рибалити. Ось ми спробуємо піймати рибку на смачну уху. Козаки станьте колодою! Після моєї команди, по черзі ви підбігаєте до бережку і намагаєтесь швиденько зловити рибку, яку на вудочці переносите до команди і кидаєте у своє відерце. Переможе та команда, яка швидше і більше наловить рибку. Зрозуміли? Увага! Починаймо!
( Звучить весела музика . Гра «Козаки -рибалки»)

Молодці хлопці! Козаки станьте тином! Поки журі оцінює конкурс «Козаки -рибалки»), для вас шановні учасники та глядачі виступає __________________________________________________________
___________________________________________________________________________

Прошу журі оголосити оцінки за конкурс «Козаки -рибалки». Дякуємо
Ну яка ж Україна без пісні. На всіх святах, на перепочинку козаки завзято співали. Ось і на нашому святі прозвучить українська народна пісня. Наші козачата готувалися і зараз ми почуємо і побачимо, хто з команд найкраще співає. Конкурс «Пісенний батл».
( Звучить пісня «Розпрягайте хлопці коне . Конкурс «Пісенний батл». Кожна команда співає по черзі оди з куплетів пісні.)

Поки журі оцінює конкурс «Пісенний батл») та підбиває підсумки наших змагань , для вас шановні учасники та глядачі виступає __________________________________________________________
___________________________________________________________________________
Ось подивиться – це наші славні козаки. Вони із честю витримали всі випробування. Прошу журі оголосити своє рішення. (Виступ журі, нагородження)
Ось закінчилося свято,
Хотілось усім вам побажати
Добра, здоров’я, злагоди, краси,
Щоб для Вітчизни молодої
Ви хлопці мужніми росли!
Дякую за увагу! До нових зустрічей!

Додаток 1. Оцінювальний лист
№ з/п Назва конкурсу (кількість балів) Команда
«Відважні осавули Команда
«Спритні джури» Підсумки
1 «Смачні перегони» (найвищий бал 6)

2 «Ой лопнув обруч…» (найвищий бал 6, -1 бал за порушення правил )
3 «Діжка з кавунами» (найвищий бал 8- кількість влучень)
4 «Козаки у театрі»
(найвищий бал 6)
5 «Козаки – рибалки» (найвищий бал 6)
6 «Пісенний батл»
(найвищий бал 6)

Оцінювальний лист
№ з/п Назва конкурсу (кількість балів) Команда
«Відважні осавули Команда
«Спритні джури» Підсумки
1 «Смачні перегони» (найвищий бал 6)

2 «Ой лопнув обруч…» (найвищий бал 6, -1 бал за порушення правил )
3 «Діжка з кавунами» (найвищий бал 8- кількість влучень)
4 «Козаки у театрі»
(найвищий бал 6)
5 «Козаки – рибалки» (найвищий бал 6)
6 «Пісенний батл»
(найвищий бал 6)

Козак КРУЧЕНИЙ ВАРЕНИК ТОРБА З САЛОМ
КІНЬ Козак ІВАН КИРПАТИЙ НІС
КІТ МУРКОТУН Козак ВАСИЛЬ СТРИБНИ В ГОРУ
ПЕС КАБИЗДОХ Козак СТИЦЬКО ЛИСА ШАПКА
БУДКА Козак ГРИЦЬКО РУДОПИКА
ДУБ Свято МАСЛЯНА

Автор: 

Колесник Тетяна Миколаївна, педагог-організатор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Димитровської міської ради Донецької області.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі