Користувацький вхід

Останні публікації

Книжка - розвивайка

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Посібник насамперед слугує закріпленню знань дітей про різні пори року: про сезонні зміни, які спостерігаються у живій та неживій природі, та про її об'єкти. На прохання вихователя дошкільнята прикріплюють відповідні знімні елементи до сталих частин: хмарки й сонечко — до неба; крони, листочки, цвіт і пташок — до дерев та кущів; квіти й грибочки— до трави; латаття, каченят, крижинки — до озерця. Пояснюють: у що саме і якого кольору вбираються рослини; як змінюються каченята тощо. При цьому діти вправляються у користуванні "липучками", ґудзиками,- зав'язками та за¬стібками, а також варіюють розміщення та кількість знімних деталей.
Педагог пропонує виконати різні завдання: назвати характерні сезонні ознаки та природні об'єкти й коротко розповісти про часові зміни в них; полічити ті чи інші елементи; скласти арифметичні задачі, де вони присутні, абощо.
У ході роботи дорослий і діти послуговуються також художнім словом — віршиками та пісеньками про землю, сонечко і дощик, про дерева й квіти, про живих істот, яких можна спостерігати у певну пору року. Педагог активізує увагу вихованців загадками, прислів'ями та народними прикметами, повторює і розучує з ними нові зразки.

Автор: 

Вихователь ДНЗ № 48 "Червнона квіточка" м. Хмельницького
Щебетаха Віра Іванівна

Джерело: 

Калуська Л. Дивокрай: Вибрані дидактико- метод. матер. для прац. дош. закл.: Мандрівець, 2004. - 320 с.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі