Користувацький вхід

Тема проекта: «Дослідження швидкості рівномірного та нерівномірного руху при забігу учнів на середніх дистанціях»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Розробка даного проекту може бути як основним, так і додатковим матеріалом для позакласного заняття до вивчення тем з механіки «Рівномірний і нерівномірний рух», «Рух по колу», «Доцентрове прискорення», «Кутова і лінійна швидкість».
При вивченні цих тем, моєю метою було наблизити учнів до розгляду «діючої» картини даних рухів. Тому у мене виникла ідея створити проект разом з учнями 8 класу на дану тему і розрахувати всі можливі фізичні величини та параметри (використовуючи основні закони і закономірності фізики) при бігу на дистанцію 800 метрів на шкільному стадіоні. У проекті погодилися брати участь 5 учнів 8-го класу Білокузьминівськой ЗОШ I-III ступенів. Використовуючи такі дані як розміри шкільного стадіону і нормативні дані для учнів 8-го класу при забігу на середні дистанції, ми вирішили провести цей експеримент. Загальна довжина шкільного стадіону 400 метрів. Він являє собою майданчик прямокутної форми. Але при забігу учні «зрізали» прямі кути стадіону і в деяких місцях рух сповільнювався. Тому змінювалося напрямок і навіть швидкість руху.
Для повного дослідження даного проекту ми вирішили зробити 2 повних кола по стадіону(800 метрів), знаючи що нормативи часу при забігу на середні дистанції для учнів 8-го класу 220-270 секунд (для хлопчиків) і 250-300 секунд (для дівчаток). Весь шлях ми розбили на 16 ділянок (по 50 метрів кожен).Ці остаточні дані лягли в основу розрахунків нашого проекту.

Автор: 

Саркісова Р.Р., учитель фізики І категорії, Білокузьминіська ЗОШ І-ІІІ ст.

Додайте файл з матеріалом.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі