Користувацький вхід

Виховний захід

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

СНІД – чума XXІ століття
Мета:визначити поняття ВІЛ та СНІД, надати інформацію про вірус та його дію на організм людини, сформувати в учнів поняття про небезпеку ВІЛ-інфікування, СНІД; активізувати увагу на нових знаннях, познайомити учнів з медичними аспектами перебігу ВІЛ –інфікування, надати інформацію про ознаки кожної стадії, шляхи передачі ВІЛ, познайомити учнів зі шляхами запобігання зараження на ВІЛ/СНІД, поняттям універсальної профілактики мотивувати учням перевагу здорового способу життя.
Форма проведення: тематичний вечір.
Форми, методи та прийоми: бесіда,презентація, повідомлен-ня учнів, відповіді на питання, обмін думками, показ відео.
Обладнання: комп’ютер, слайди, виставка літератури про ВІЛ, СНІД, відеоматеріали, плакати учнів.

Тематичні вечори займають важливе місце серед форм позакласної виховної роботи. Їх проводять на різноманітні теми і присвячують історичним пам'ятним датам у житті українського народу; військовим діячам; патріотам, які загинули від рук НКВС; жертвам голодомору; морально-правовим, морально-етичним проблемам; науковим, технічним, медичним, виробничо-економічним проблемам; питанням літератури, мистецтва, діяльності визначних, письменників, художників і композиторів; висвітленню взаємовідносин держави та церкви і т.п.
На тематичних вечорах використовують різні методи і засоби виховного впливу на майбутніх спеціалістів, виступи представників громадських організацій, юридич-них, медичних, бізнесових і державних структур, прогресивної і національно свідомої інтелігенції. В канву тематичних вечорів включають пісні, вірші, фрагменти кінофільмів тощо. Все це дає змогу зробити їх емоційно насиченими, цікавими, а ви-ховну інформацію — дієвою і переконливою.
Цінність тематичного вечора в тому, що у підготовці і проведенні його беруть участь учні. Вони мають нагоду проявити ініціативу, самостійність, ерудованість у доборі теми, запрошенні гостей, оформленні приміщення, підготовці книжкової вис-тавки, номерів художньої самодіяльності, вихованці мають змогу працювати творчо й самостійно.
Зміст заходу:
1.Вступне слово вчителя з елементами бесіди.
2.СНІД– одна з найважливіших проблем у XXI столітті.
3.Що ж таке СНІД?
4.Історична довідка.
5.Шляхи зараження ВІЛ-інфекцією.
6.Перебіг хвороби.
7.Перед хворобою всі рівні.
8.Сповідь.
9.«Усе залежить від тебе».

Автор: 

Шуба О.М., вчитель

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі