Користувацький вхід

Презентація музею освіти "Світоч"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Кожному зрозуміло, що без освіченого, самодостатнього громадянина, якого повинна виховати школа, не може йти мова про поступальний розвиток усього суспільства. Завдяки клопіткій учительській праці забезпечується життєдайність національної освіти, зберігаються традиції, розвивається економіка і культура. Учитель творить добро, виховує громадянина – патріота, дбає про розвиток обдарованої особистості і поширення знань.
Наполеглива праця сьогоднішніх педагогів примножує здобутки попередників у вихованні свідомих громадян.
І саме з метою ознайомлення учнів із цікавими сторінками, умовами навчання учнів у різні часи, з історією створення школи і подальшого розвитку освіти у селі Великі Межирічі був створений музей освіти «Світоч». Експозиція « Від земської школи до гімназії широко розкриває та яскраво ілюструє всі етапи становлення цього осередку навчання.
Матеріали для музею були зібрані силами вчительського, учнівського колективів , за сприянням вчителів – пенсіонерів та старожилів села.
Експонати музею розташовані у хронологічній послідовності та слугують підтвердженням розповіді про навчання у різні періоди XXстоліття.
1.Школа в царський період (до 1917р).
2.Польський період в історії школи.
3.Освіта в роки Великої Вітчизняної війни.
4.Радянський період в історії школи.
5.Освіта в незалежній Україні.

Автор: 

Смик Інна Савівна, керівник музею освіти "Світоч"

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі