Користувацький вхід

Методичні рекомендації щодо організації роботи з краєзнавства як однієї із складових частин народознавства

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Методичні рекомендації щодо організації роботи з краєзнавства як однієї із складових частин народознавства

• Ознайомлення дошкільнят з рідним містом повинно природно «входити» в цілісний освітній процес, що будується на фоні краєзнавчого матеріалу.
• Введення краєзнавчого матеріалу в роботу з дітьми з урахуванням принципу поступового переходу від більш близького дитині, особистісно значущого, до більш віддаленого від дитини – культурно-історичних фактів.
• Розвиток музейної педагогіки, що надає можливість дитині налагодити діалог з культурним надбанням минувшини та сьогодення.
• Здійснення діяльнісного підходу до залучення дітей до історії, культури, природи рідного міста, тобто вибір самими дітьми тієї діяльності, в якій вони хотіли б відобразити свої почуття, уявлення про побачене та почуте ( творча гра, придумування оповідань, виготовлення поробок, придумування загадок, аплікація, ліплення).
• Залучення дітей до участі в міських святах з тим, щоб вони могли долучитися до атмосфери загальної радості та піднесеного настрою.
• Створення відповідного розвивального середовища в групі та дошкільному закладі, яке б сприяло розвитку особистості дитини на основі народної культури з опорою на краєзнавчий матеріал ( міні-музей народного побуту, предмети народного ужиткового мистецтва, фольклор..), і яке б дозволило забезпечити потребу в пізнанні його за законами добра та краси.
• Організація роботи з батьками під девізом : їх знання та любов до рідного міста повинні передаватися дітям.

Автор: 

Смородіна Вікторія Вікторівна, вихователь ДНЗ №2 "РОМАШКА", місто Фастів

Додайте файл з матеріалом.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі