Користувацький вхід

Авторський сценарій спортивного дозвілля "Олімпійський Первомайськ радує гостей"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Олімпійський Первомайськ радує гостей»

«У сучасному світі, що має величезні можливості, а одночасно і небезпечні слабкості, олімпійські ідеї можуть стати школою шляхетних принципів і моральної чистоти, а також фізичної сили і духовної енергії».
П'єр де Кубертен.

Олімпійський рух - важлива частина культури людства, і вивчення його історії має стати частиною освіти будь-якого культурного життя людини.

Олімпійська освіта дошкільнят дає можливість об'єднати виховні, розвиваючі та навчальні цілі та завдання процесу освіти дітей дошкільного віку не тільки в системі фізкультурно-оздоровчої роботи ДНЗ, але і у всьому виховно-освітньому комплексі сім'ї, дитячого садка. Активна участь батьків у педагогічному процесі створює необхідні умови для зміцнення сім'ї, формування її здорового способу життя.

Педагоги переконані, що формування уявлень про олімпізм є частиною не тільки фізичного, а й естетичного, патріотичного і морального виховання дитини.

Незважаючи на те, що в дошкільних установах проводяться регулярно спортивні заняття і свята, тема Олімпіади викликає у дітей більше питань. Як зауважують педагоги, дошкільнятам не вистачає знань про міжнародні змагання, їх історію, символи. Спостереження підтверджують те, що Олімпійський рух обов'язково повинно бути включено до перспективного плану освітньої діяльності дітей.

Виходячи з цього, педагогами нашого ДНЗ був розроблений проект: «Первомайськ Олімпійський - 2016» . А Вашій увазі представляю одну із форм роботи за даним спрямуванням, як гра. Адже саме в грі дитина дошкільного віку найбільш доступно та бажано сприймає весь об’єм необхідної інформації, той багаж знань, який ми всі, спільно намагаємось донести до наших малят.

План - конспект авторської гри - естафети
«Олімпійський Первомайськ радує гостей»

Автор: Ярмошенко Олена Іванівна
вихователь-методист ДНЗ № 34 «Зірочка»
М. Первомайська Миколаївської області

Завдання:
- розвивати спритність, швидкість, координацію рухів;
- удосконалювати рухові навички керування скутером;
- виховувати почуття колективізму, дружелюбність, наполегливість;
- створювати гарний настрій гравцям і гостям свята.
Обладнання:
П'ять обручів кольору олімпійських кілець на підставках; іграшки - олімпійські талісмани; два самокати; м'які модулі; плакат "Первомайськ-2016"; магнітофон; фонограма пісні "Олімпійський рух".
Попередня робота: відпрацювати з дітьми основні елементи проведення гри-естафети (удосконалити вміння кататися на самокатах, перекидати м’яч через сітку).
Місце проведення: спортмайданчик.

Хід гри

Ведуча (ІФК. інструктор з фізкультури) промовляє в мікрофон.
1.Увага, увага!
До нас поспішайте!
Олімпіада в Зірочці почнеться без вагання!
Славетне місто Первомайськ врочисто величайте!
І за спортивний дух призерів юних всі гучно вболівайте!

2. Команди радо всіх вітаю!
Та на змагання представляю!
Ми будем весело всі гратись
І перемогу здобувати!

3. Олімпіада в дитсадок прийшла!
І нас усіх знов кличе гра!
Усім, усім
Фізкульт - ура! (хором)
Команди – старт У бій пора!
Гра - естафета "Первомайськ Олімпійський радує гостей"
/Правила гри: кожен гравець команди, підбігаючи до лінії фінішу, навпроти якої натягнута сітка, кидає м’яча педагогові, що знаходиться за сіткою/.

Ведуча:
А тепер дівчата й хлопці,
Всі навколо подивіться,
Поспішають до нас в гості
Ведмедик, Зайчик і Лисичка!

/Правила гри: Гравці двох команд шикуються за лініями старту в дві колони. Перші гравці - на самокатах.
В руках кожного учасника олімпійський талісман (заєць, ведмідь, леопард). На майданчику розставлені обручі у вигляді олімпійських кілець, у певному місці збудовано місто Первомайськ" з м'яких модулів з плакатом "Первомайськ 2016".
Включається музика "Олімпійський рух". По команді перші гравці просуваються до "міста Первомайськ" на самокаті, об'їжджаючи обручі "змійкою", залишають свій олімпійський талісман, повертаються тим ж способом назад і передають самокат наступному гравцеві. Перемагає команда, що виконала завдання швидше./

Автор: 

Вихователь-методист ДНЗ № 34 "Зірочка" м. Первомайська Миколаївської області Ярмошенко Олена Іванівна

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі