Користувацький вхід

Останні публікації

Портфоліо

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

2

Досвід роботи, мультимедійні супровіди до уроків з предметів суспільного циклу, фізики, каталоги робіт учнів, проекти учнівські, портфоліо учнівське та вчителя.

Автор: 

Шкіра Наталія Зіновіївна, викладач суспільних дисциплін, ВПУ №7

Є на що подивитися, так тримати, Наталія Зіновіївна!!!!!

дякую, можете скачати!!!

Хочу запитати методистів та інших пед. працівників ПТНЗ. мотодистів методичних кабінетів...: яким чином розприділяються консультації щодо предметів, і який відсоток повинен бути консультацій на предмети суспільного циклу? Оскільки адміністрація нашого навчального закладу пояснила наступне - консультації додаються тим працівникам, у яких немає ставки, тобто "добиває ставки" консультаціями. Але виникає запитання: "Для чого тоді людині чисті горлові години, коли у журналі можна за ту ж саму плату дописати у журналі години консультацій не проводячи урок?!" Якщо годин немає, то їх немає!!!! І ще одне запитання стосується предмета "Основи філософських знань", Чи має право адміністрація навчального закладу тарифікувати даний предмет священнику, адже навчальний заклад це не парафія, і у навчальному закладі навчаються учні із протестанських сект, де останнім забороняється спілкуватись із священниками, а залишити урок дитина не має права, оскільки з даного предмета ставиться оцінка, яка їде у диплом. ДЯКУЮ.
Також прошу методичної консультації щодо тарифікації предмета "Основи правових знань". Чи має право адміністрація навчального закладу тарифікувати даний предмет викладачам, які викладають спец. дичципліни столярні, швейні, мулярські, ГКК...???

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі