Користувацький вхід

Заняття з національно-патріотичного виховання «Народна іграшка сопілочка»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Заняття з національно-патріотичного виховання на тему «Народна іграшка «Сопілочка»
МЕТА.Дати дітям певні знання про народну іграшку-сопілку(форма,будова,призначення).Вчити викладати та наклеювати кружечки на готові форми(прямокутники),орієнтуючись на взірець.Закріпити знання про форму-кругла,колір-коричневий, білий.Вчити правильно тримати пензлик,користуватись клеєм, серветками,акуратно виконувати роботу.Розвивати естетичне сприймання, охайність,
МАТЕРІАЛИ.Сопілка,площинне зображення сопілки,кружечки для наклеювання, пензлики,клей, серветки, аудіо запис мелодії сопілки,площинні зображення звірят,міні-сопілки.

Хід заняття
Діти на килимку з вихователем
Вихователь. Діти, до нас сьогодні прийшли гості, давайте з ними привітаємось. А до вас додому приходять гості? Коли тато чи мама включають музику, гості танцюють? Ви вмієте танцювати?Покажіть нашим гостям, як ви вмієте танцювати.(Діти танцюють)
Вихователь. Гарно, молодці. Але нам не вистачає музики, я думаю з музикою було б краще. Закрийте очі , я вам на чомусь заграю , а ви здогадаєтесь на чому я заграла (діти відгадують). Правильно. Це – сопілка. Давайте розкажемо нашим гостям , що ми знаємо про сопілочку.
-З чого вона зроблена?
- Яка вона?
- Чи можна сказати про сопілочку що вона гарна?
- Чим вона прикрашена?
- А це що? (Отвори, дірочки)
- Для чого роблять такі отвори чи дірочки?
Молодці , діти, ви багато розповіли про сопілочку.
А зараз пропоную трішки розважити наших гостей і розважитись самим.
Я буду грати на сопілочці , а ви будете «звірятами».

Фізкультхвилинка

Вихователь читає вірш, а діти імітують рухи звірят. В. Ладижець « Сопілка»
На калині зріжу гілку
І зроблю собі сопілку.
На узліссі я заграю
Всіх звіряток позбираю.
І зайчат, і лисенят
сіреньких вовченят.
І ведмедик , мов клубочок
Прикотився на горбочок.
Став на лапи. Топ, топ , топ!
Ох і музика яка !
І як врізав гопака!
Підхопилися зайчата,
Ще й веселі ведмежата,
Лисенята, вовченята,
А сопілка грає, грає
Бо веселий голос має.
Вихователь. А тепер, діти, сідайте за столи, бо нас чекає цікава робота. На дошці – взірець ( площинне зображення сопілки без кружечків).
-Подивіться, яку я для вас зробила сопілочку з кольорового паперу . Вона довга, прикрашена візерунком. Правда , схожа на справжню ? А чого не вистачає? Правильно , сопілочка не має дірочок , а без них вона не буде грати . Подивіться на справжню сопілку , де розташовані дірочки?У вас на столі теж є кружечки , ви повинні розмістити їх на своїй сопілочці між білими смужками.
( Діти виконують завдання )
Вихователь. Для того, щоб вони трималися їх необхідно наклеяти. Ви пам’ятаєте, як тримати пензлик, де намазувати клеєм кружечки, де наклеювати. Діти самостійно наклеюють кружечки,вихователь допомагає, контролює.
Вихователь. Молодці,діти, ось тепер у вас вийшли справжні сопілочки.
Сьогодні на занятті ви стали справжніми майстрами народної іграшки- сопілки.
За це отримуєте нагороди – сувеніри маленьких сопілочок

Автор: 

Черевань Наталія Олександрівна
вихователь
комунального закладу «Нововодолазький
санаторний навчально-виховний комплекс»
Харківської обласної ради

1) Сертифікати Методичного порталу. Умови, правила та порядок замовлення: http://metodportal.com/node/4697
та
2) Замовлення сертифіката (докладна інструкція): http://metodportal.com/node/2277
Для внесення редагувань є кнопка "Змінити".

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі