Користувацький вхід

НУШ 1 клас (читання) - Ознайомлення з букварем. Правила поведінки на уроц

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.





Ознайомлення з букварем. Правила поведінки на уроці

Мета: познайомитися з учнями класу, навчити їх представлятися; формувати вміння уважно слухати інших; ознайомити школярів із завданнями уроків читання, букварем «Я читаю», правилами поведінки в школі, класі, на уроці та під час перерви; розвивати уміння розповідати за малюнком, про події з власного життя; збагачувати лексичний запас учнів словами шкільної тематики; виховувати інтерес до навчання, прагнення дотримуватися правил поведінки на уроці, повагу до вчителів та однокласників.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

1.ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

2.МНД (мотивація навчальної діяльності)

Бесід на тему «Хто ми такі? Навіщо ми прийшли до школи?»

3.АОЗ (актуалізація опорних знань)

4.ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд6. Назвіть, що Петрик дістає з портфеля?

Слайд7. Інтерактивне завдання

Слайд8-9. Ознайомлення з Букварем та умовними позначками, що будемо використовувати під час уроків.

Слайд11-15. Визначення правильності поведінки під час уроків та на перерві.

Слайд16. Складання класних правил:

Я слухаю інших, коли вони говорять.
Я зосереджуюсь на власній роботі.
Ми вирішуємо проблеми мирно.
Співпрацюйте з іншими.
5. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд17. Куди йдуть діти?

6.Фізкультхвилинка

7.Підсумок

Із якою книжкою ознайомилися на уроці?
Чому вона називається «Буквар»?
Як треба користуватися книжками й іншими навчальними речами?
8.Рефлексія

Автор: 

Василь Цупа

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі