Користувацький вхід

Цикл занять з РОФАМу (розвиток фантазування, асоціативного мислення) в студії раннього творчого розвитку "Майбутні зірочки"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

1

Цикл занять з РОФАМу (розвитку фантазування, асоціативного мислення)в студії раннього творчого розвитку "Майбутні зірочи" розрахований на вихованців віком 7 років. До його складу входять заняття з кількох тем:
1. Ігри "Із життя тварин", "Зоопарк" - має на меті закріпити поняття про тварин, їх види, умови життя, знання про диких та свійських тварин; розвивати спостережливість, уміння порівнювати зовнішній вигляд тварин та групувати їх за способом пересування, середовищем існування; виховувати турботливе ставлення до тварин, бажання брати участь у їх охороні;
2. Країни та народи - дозволяє ознайомити учнів із різноманітністю країн та народів; надати знання про неповторність і самобутність культур народів світу; показати дітям різноманітність культур народів світу, познайомити з їх багатством; розвивати пізнавальну активність дітей, мовленнєві навички; сприяти розширенню їх кругозору;
3. Символи та ігри України. Ігри та традиції українського народу - дана тема виноситься на підсумкове заняття за І семестр, її мета- розширювати знання учнів про свою державу; ознайомити дітей із поняттям «Батьківщина», «держава»; розвивати почуття патріотизму; виховувати любов до рідного краю.

Автор: 

Линник Вікторія Вікторівна

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі