Користувацький вхід

Займенник як частина мови (мовна тема: Одеса і одесити)

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

1

Рецензія
на методичну розробку уроку української мови на тему:
«Займенник як частина мови»
(на краєзнавчому матеріалі – Одеса і одесити)
Ладиженської Світлани Володимирівни

Методична розробка уроку української мови для учнів другого курсу групи «секретар-друкарка, помічник керівника» може бути використана у процесі викладання цієї ж теми у групах інших професій.
Метою уроку є узагальнення і систематизація знань учнів про займенник як частину мови, розвиток правописних навичок учнів, виховання патріотизму.
Вартим особливої уваги є той чинник, що знання учнів закріплюються на мовному матеріалі про рідне місто, його велич і значимість, про людей, пов’язаних долею з Одесою, що не може не викликати інтересу учнів.
Типи вправ, підібрані викладачем, різноманітні: і вправа «Закінч думку», і вправа, пов’язана з професійною спрямованістю, і моменти творчості, і тестові завдання, і вправи з використанням мультимедійного проектора, - це достатньо стимулює активність учнів на уроці та гарантовано закріплює знання.
Нестандартним є початок та фінал уроку. Це – очікування учнів та рефлексія, коли учні самі мають можливість розставити пріоритети.
В цілому урок побудовано методично грамотно, з використанням ТЗН, поєднанням класичної форми проведення уроку з інноваційними «родзинками».
Методична розробка уроку виконана з дотриманням усіх структурних компонентів.

Автор: 

Ладиженська Світлана Володимирівна, викладач української мови та літератури Професійного училища Одеської державної академії холоду

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі