Користувацький вхід

Інтегроване заняття в старшій групі. Тема: Екзамен від феї Знань.

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

1

Інтегроване заняття в старшій групі.
Тема: Екзамен від феї Знань.
Мета: закріпити вміння самостійно граматично правильно будувати прості та складні речення, змінювати в них слова , зображувати схему мовленого речення. Продовжувати формувати вміння виконувати звуковий аналіз слів із твердими та м’якими приголосними звуками; розвивати вміння читати склади та слова ,ділити слова на склади і визначати місце складу у слові.
Закріпити знання про цифри в межах 10, прямої і зворотної , кількісної й порядкової лічби, уміння розв’язувати та складати задачки – оповідачки, орієнтування в просторі, виконувати словесні інструкції, розвивати дрібну моторику рук, увагу, логічне мислення, творчу уяву і мовлення. Виховувати працьовитість і повагу до товаришів вміння працювати в колективі.

Хід заняття.
І Організаційна частина
Доброго дня, дівчата й хлоп’ята,
Я вас радо вітаю, добра усім бажаю.
ІІ Основна частина
Діти сьогодні у нас незвичайний день. Погляньте навколо себе, як любо, гарно, затишно в нашій групі. Як ви думаєте , чому? Так, вірно тому що ми підросли, стали дорослими. Тому, що до нас гості завітали. Привітайтеся з гостями. Усміхніться один одному, нашим гостям. «Якщо хочеш, щоб життя тобі усміхнулось – спочатку усміхнися сам собі»
Вихователь повідомляє. Що на електрону пошту прийшло повідомлення . Ось послухайте.
Всі до мене йдіть малята,
Повідомлення від феї Знань я хочу показати.
«Доброго дня любі діти. Я дізналася, що скоро ви підете до школи і мені захотілось з вами познайомитись, Я хочу перевірити ваші знання, Ось я вам надсилаю завдання з граматики та математики. Усі перешкоди подолаєте і путь до школи проложите
В усіх школах дзвенить дзвоник.
Починається урок.
Але рано нам до школи,
Нас вітає дитсадок,
Та не будем сумувати , щоб усе на світі знати,
Треба нам знання, малята,
В дитсадочку здобувати.
(Дзвонить дзвоник)
Ви сідайте всі гарненько.
І поводьтеся тихенько.
Руку вчасно піднімайте,
Слухайте і не дрімайте.
Вже дівчата і хлоп`ята,
Починається заняття.

1. Д/гра « Уважно слухай та відповідай»
Писати будем чим?
Вирізати? Малювати? Клеїти? На уроці що робити?
Хто швидше допливе до берега каченя чи курча? Чому?
Що залишило коли зїли сливу?
Скільки хвостів у котів?
Вівторок, середа, четвер що це?
2. Д/гра «Закінчи речення»
Василько малює школу на великому ……….
Тетяна вирізала гарну ……….
Першокласники завзято тренуються у ………
Учні граються в школі (коли)……..
3 Дзвіночок має кілька запитань.
Для перевірки ваших знань.
Швидко, ви відповідайте
Про школу речення складайте.
.
.
Скільки слів у реченні? Яке перше? Друге? ……….?
3. Речення діти , ви так гарно складали , а тепер швиденько схему речення записали.
Школа.
Школа чекає дітей.
4. Увага! У нас є ще одне завдання З складів починається гра. Уважними бутьте не поспішайте , із складів слова складайте. (Робота на картках)
За ка
Шап єць
Ли па
5. Ось ці картки розгляньте та звуки виділяйте.
Звуковий аналіз слів. (робота на картках)
Час нам дітки відпочити.
Фізхвилинку запросити.
Відпочили – раз, два, три!
Працювати почали.
6. А ось наш шкільний дзвіночок потрапив у математичний куточок.
7. Пальчикова гра
Олівець у нас мудрець.
У секрету він знавець,
Аби гарно малювати
Вправні пальці треба мати.
По долоньці він кружляє.
Діткам мязи розслабляє
Покружляє зупинився –
Дуже добре потрудився.
8. Написати цифри від 1 до 10.
9. Наступні цифри числа 5
10. Попередні цифри числа 6
11. Пропустити дві клітинки вниз поставити крапку пишемо математичний диктант.
Квадрат, пропустити дві клітинки написати трикутник, пропустити одну клітинку написати трикутник, пропустити три клітинки написати кружечок, пропустити одну клітинку написати овал.
Як ви гадаєте, які фігури ми ще не написали?
12. Д/ гра « Чарівний мішечок» Діти визначають на дотик та дістають з чарівного мішечка об’ємні геометричні фігури.
Називають куб, куля піраміда, циліндр.
13.Діти погляньте, скільки шкільних автобусів. Як ви вважаєте кого вони можуть возити? Але на даний час вони зачаровані, їх потрібно розчарувати. Я думаю що ми зможемо їх розчарувати написати в порожніх віконцях автобусів найближчих сусідів кожного числа.
(Робота на картках)
Діти перевіряють парами.
13. Задачки – оповідачки.
Одного весняного дня на квіточку прилетіло три яскравих метелика, діти милувалися метеликами. Потім до них прилетіло ще два метелика, щоб також помилуватись весняними квітами. Скільки метеликів милувалося квітами? 3+2=5
14. Ось і ще одне завдання
Ребус.
Перший склад в слові – молоко.
Другий склад в слові – село.
Останній звук в слові – рід
Останній склад в слові –горобці.
МОЛОДЦІ
ІІІ Підсумок заняття.
Як ви гадаєте , хто вам допоміг в цій подорожі , що ви стали « молодці.»
Ось подорож наша добігла до кінця .
І усмішка в діток не сходить з лиця.

Автор: 

Шкурко Людмила Вікторівна
вихователь ЗДО №24 "Гвоздичка"

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі