Користувацький вхід

Бізнес-план кавові автомати

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Бізнес План
кавові автомати
Зміст
1. Резюме
2. Характеристика мети і оцінка ринку збуту.
3. Маркетинг-план
4. Виробничий план
5. Організаційний план
6. Фінансовий план
7. Ризики та шляхи їх вирішення

Резюме
Планується встановлення торгового автомату з надання сервісу - продаж кавових гарячих напоїв.
На сучасному етапі, конкуренція серед компаній, що займаються цим видом діяльності невелика. Такий вид бізнесу називається вендінг. За допомогою автоматів можна продавати різні продовольчі товари. Проте продаж кави користується більшою популярністю і є самим вигідним варіантом.

Характеристика мети і оцінка ринку збуту
Вибір напрямку бізнесу обумовлений тим, що даний сегмент ринку можна охарактеризувати в Україні як ринок з порівняно невеликою конкуренцією; стабільно розвивається; високорентабельний.
Встановлення з автоматів з приготування гарячих напоїв - платформа для подальшого розвитку суміжних напрямів бізнесу в регіоні (снек-автомати, масажні крісла і т.д.).
Проведений аналіз і статистика сусідніх регіонів, облік загальноукраїнського і зарубіжного досвіду, дозволяє зробити висновок про те, що насиченість ринку подібного роду торговими автоматами становить не більше 20% від потенціалу.

Маркетинг-план
Автомат планується встановити в холі навчального закладу. В холі висока проходимість студентів, викладачів і тд., які і будуть споживачами напоїв.

Виробничий план
Технічне обслуговування кавомашини
Для забезпечення безперебійної роботи автомата з кавою його необхідно заправляти кавовою сировиною, ремонтувати і вилучати гроші. На початковій стадії проекту машину обслуговують щодня: перевіряють роботу всіх механізмів, подачу інгредієнтів, очищають від пилу і бруду. Згодом частоту візитів знижують до разу в два дні, а після змінюють розхідники один раз в три дні.
Кавовий апарат буде куплений не новий(б/у), це зменшить витрати на початок бізнесу.
Витратні матеріали, які необхідно регулярно поповнювати:
 Різноманітні склади кави.
 Цукровий пісок.
 Сухі вершки в гранулах.
 Вода.
 Пластикові або паперові стаканчики.
 Розмішувачі для цукру.
Більшість кавових автоматів не потребують підключення води — вона заливається всередину машини. Воду краще заливати очищену. Деякі підприємці намагаються заощадити, наливаючи воду з-під крана, чим сильно псують смак напоїв. Витратні матеріали куплятимуться у спеціальних магазинах, де продають сировину для вендінгу — звичайну каву насипати в автомат не можна.

Організаційний план
Форма власності – приватна
Власний – Приватний підприємець Скорупська Марія Федорівна.
Майно – придбане
Планування чисельності персоналу. Знову ж таки з обслуговуванням апарату справиться спокійно 1 людина, цим займатись буду сама особисто.
Необхідні документи і вибір податкової системи
Якщо бізнесмен придбав один або кілька кавових апаратів і збирається обслуговувати їх самостійно, зареєструвати свою діяльність вигідніше як ФОП. Коли бізнес піде в гору і виникне необхідність у наймі персоналу, доцільно відкривати товариство з обмеженою відповідальністю.
У підприємця, який відкрив ФОП або ТОВ, є кілька варіантів вибору системи оподаткування.
Якщо підприємець не може підтвердити свої витрати та доходи (на апараті не встановлено касове обладнання), вибір спрощеної системи оподаткування оптимальний. Коли є можливість підтвердити всі витрати і доходи — підійде загальна система. Я ж планую скористатись першим варіантом оподаткування.
Ліцензування в даному випадку не передбачено, дозволів також не потрібно. Потрібні будуть тільки сертифікати якості інгредієнтів, якими заправляються автомати. Їх повинен надати постачальник. Власнику бізнесу потрібно укласти договір оренди площі з власником приміщення, в якому встановлений автомат.
Місячна оренда квадратного метра площі. Ціна, звичайно, залежить від місця і може бути більше, але за рахунок малої площі для торгової точки оренда, в будь-якому разі, дуже мала. В навчальних закладах вона зазвичай нижча.

Фінансовий план
Економічні показники роботи кавового автомата
Витрати:
Купівля б/у автомата за планом обійдеться в 15 000 грн.
• оренда площі – 500 гривень;
• вартість електроенергії – Максимальні електопотреби становлять 1800 Вт (1,8 Кт)* 24 год, остримуємо кількість Кт за добу - 43,2 , потім взнаємо за місяць – 1339,2 Кт. Тариф оплати за світло 1,68 грн., виходячи з цього вартість електроенергії в місяць становитиме приблизно 2250, при максимальній потужності роботи автомату.
• вартість обслуговування автомата – 500 гривень
Загальні місячні витрати 3250 гривен
Витрати за півроку становитимуть 19 500 гривень
Дохід за місяць:
• собівартість кавовій порції в середньому 3 грн. ((в залежності від найменування));
• ціна реалізації кавовій порції – в середньому 7 гривень;
• середній дохід з порції –5 гривень;
• кількість проданих порцій за день – 20-80 , в середньому 50 ;
• добовий дохід з одного автомата – 250 гривень.
• Загальний місячний дохід (робочі дні місяця) 5750 гривень.

За півроку в середньому – 34500 гривень
Тобто з цих розрахунків видно, що витрати на придбання кавового автомату окупляться за 6-7 місяців.

Ризики та шляхи їх вирішення
В першу чергу — це мародери і хулігани. Щоб убезпечити себе і зберегти своє обладнання необхідно встановлювати його в місцях, де є охорона. Не можна встановлювати апарат на вулиці, так як можна позбутися одразу всього: і апарату, і виручки.
Так само до ризиків відноситься і неправильне розташування апарату. У випадку, якщо він приносить маленьку виручку, або не приносить зовсім, то потрібно встановити його в іншому місці. Якщо після закінчення 3 місяців прибутку немає, то на цьому місці її вже не буде.
Дозвіл і запобігання виникненню ризикових ситуацій:
У разі виникнення з яких-небудь причин форс-мажорних обставин представляється можливим продати обладнання з втратою близько 20% від вартості.
Кава-автомати будуть встановлюватися за допомогою укладення договорів оренди необхідної площі.
У договорі з орендодавцем передбачена відповідальність за збереження обладнання, як від вандалізму, так і від розкрадання. При інших формах роботи можливе страхування обладнання.
У літній період (травень-серпень) знижується загальна кількість продажів. До цього періоду передбачається передислокація частини обладнання.
Щоб уникнути простою обладнання в результаті поломки, засмічення платіжних систем передбачається для оперативного зв'язку залишити контактний телефон оператора в кожній торговій точці, а також на кожному торговому автоматі.
Передбачається постійна робота над якістю пропонованих напоїв і води, асортиментом напоїв,
зовнішнім виглядом обладнання.

Автор: 

Автор: Скорупська Марія Федорівна студентка 431 групи економічного відділення;
Навчальний керівник: Костенко Вадим Станіславович викладач Таращанського державного технічного та економіко-правового коледжу

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі