Користувацький вхід

Варіативність використання засобів навчання

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Навчання – цілеспрямована взаємодія викладача та учнів, у процесі якої засвоюються знання, формуються уміння й навички.

В порівнянні з традиційною формою ведення уроку, що спонукує викладача постійно звертатися до крейди і дошки, використання презентацій на уроках вивільняє велику кількість часу, який можна використати для додаткового пояснення навчального матеріалу.

Викладачі, що застосовують презентації в Power Point відзначають, що це приводить до цілого ряду позитивних ефектів: полегшується процес засвоєння матеріалу, урок збагачується емоційною забарвленістю, зростає рівень наочності, підвищується інтерес до предмету, учні легше засвоюють навчальний матеріал.

В порівнянні з традиційними засобами контролю знань (іспити, контрольні роботи) застосування тестів виявляється більш об’єктивним та якісним засобом контролю.
Спеціально вірно з дотриманням вимог підготовлений набір контрольних завдань з використанням статистичних методів дозволяє об’єктивно та якісно оцінити знання учнів.

Тестовий метод оцінювання знань з використанням інформаційних технологій (комп’ютерних систем) навчання є одним з першочергових завдань підвищення рівня підготовки молоді навчальних закладів та оптимізації освіти України.
Повноцінне та збалансоване тестування за допомогою ПК – це об’єктивне відображення набутих знань та вмінь окремо кожного учня.
Тестування – це автоматизована система яка в автоматичному режимі генерує порядок і послідовність завдань та відповідей.

Навчальний посібник містить тестові завдання, технологічні диктанти, картки-завдання та оглядово-систематичні таблиці, які складені на основі навчального плану та програми предмету «Технологія виготовлення одягу» по професії кравець. Матеріал розроблений до тем програми «Ручні роботи. Машинні роботи. Технологія виготовлення постільної, столової і натільної білизни» і дозволяє учням краще оволодіти теоретичними знаннями.

Навчальний посібник містить технологічно послідовні обробки, які складені на основі навчального плану та програми предмету «Технологія виготовлення одягу» по професії кравець другого розряду. Матеріал розроблений до теми програми «Технологія виготовлення штор, ламбрекенів та аксесуарів» і дозволяє учням краще оволодіти теоретичними знаннями.

Автор: 

Царьова Євеліна Сергіївна,
Викладач спецпредмету «Технологія виготовлення одягу» ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг»

Джерело: 

Волкова Н.П.Педагогіка : Посібник для студентів вищих навчальних закладів. - К.: Видавничий центр "Академія", 2002. - 576 с. (Альма-матер)

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі