Користувацький вхід

Останні публікації

SPARK!LAB – ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ!

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Головний редактор газети English Тетяна МИХАЙЛЕНКО була присутня на урочистому відкритті проекту SPARK!LAB в Мистецькому Арсеналі 5 вересня 2012. Читайте її репортаж із цього заходу.

В рамках комплексної Інноваційної програми розвитку для дітей та молоді Мистецький Арсенал презентував унікальний освітній проект – лабораторію винахідників SPARK!LAB, який можна відвідати з 6.09 по 30.09 з понеділка по п’ятницю.

Мистецький Арсенал спільно з Центром ім. Лемельсонів Смітсонівського інституту (США), Посольством США в Україні та Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» відкрив SPARK!LAB у своїх стінах задля того, щоб українські діти та підлітки стали учасниками захоплюючої дослідницької програми!

В урочистому відкритті проекту SPARK!LAB взяли участь Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, Посол США в Україні Джон Теффт, Координатор освітніх проектів Центру ім. Лемельсонів Тріша Едвардс, Генеральний директор Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал» Наталія Заболотна, Директор Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» Ольга Вієру.

Вони всі підкреслили важливість цього проекту для українських дітей, тому що він може надихнути їх на подальшу зацікавленість в науці та техніці, таким чином знайте нове хобі, яке може стати кроком до майбутньої професії.

SPARK!LAB об'єднує мистецтво і технології в єдину програму, через яку діти пізнають, досліджують, вивчають навколишній світ, а також створюють власні роботи.

SPARK!LAB – це інтерактивний простір з унікальною програмою, яка спонукає дітей та підлітків творити, здійснювати власні винаходи, здобувати та поширювати знання про українських винахідників, науковців та митців.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Автор: 

Шкільний світ

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі