Користувацький вхід

Українська література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиПрезентація "Супер читайлик для хлопчиків та дівчаток". Післябукварний період.

1

Читання книг стимулює розумову діяльність людини, покращує пам'ять і підвищує творчий потенціал. Книжка може надихнути на створення нових проектів, ідей, на подорожі або отримання будь-якого іншого цінного досвіду.В.О. Сухомлинський «Як Наталя у лисиці хитринку купила» (урок 2, 2 клас)

0

В.О. Сухомлинський «Як Наталя у лисиці хитринку купила» (урок 2, 2 клас)

Мета: навчити дітей орієнтуватися в тексті, аналізувати й виділяти головне у творі.Дороге яєчко на Великдень. Вправи для розвитку навички читання. Опрацювання твору із «Післябукварика»: « Великодні писанки» Леонід Полтава, «Про писанки» Яна Яковенко

0

Ознайомити учнів із звичаями святкування Великодня; удосконалювати навички виразного читання;
вчити розписувати писанки, прикрашати їх декоративним розписом;Організація та створення опитувань засобами ІК – технологій

0

Актуальністю даного дослідження окреслена потребами суспільства та держави для якісної освіти. Зростає необхідність застосування ефективної системи опитування та контролю навчання. Помітно покращити освітній процес дозволяють різні види опитування, тестування, через те, що вони володіють рядом переваг порівняно із іншими методами контролю знань.
Об’єктом дослідження виступає електроне опитування здобувачів освіти з використанням засобів ІКТ.
Предмет дослідження: опитування засобами ІК – технологій як одна з форм навчання української мови та літератури.Урок "Леся Українка. Поема "Давня казка""

1

Розробка уроку з української літератури "Леся Українка. Поема "Давня казка"".Уроки мудрості Григорія Сковороди (методична розробка позакласного заходу з української літератури)

0

Методична розробка позакласного заходу з української літератури
«Уроки мудрості Григорія Сковороди»

Мета : ознайомити школярів із життєвим і творчим шляхом Г. Сковороди - філософа,Легкого хліба не буває.Білоруська народна казка «Легкий хліб»

0

Відкритий урок з літературного читання. Нестандартний урок для учнів 2 класуКазки українських письменників. Лариса Письменна «Як зажурився веселий Казкар»

0

Розробка уроку з літературного читання, щоб ознайомити дітей з казкою Лариси Письменної «Як зажурився веселий Казкар», вдосконалитити навички свідомого виразного читання вголос та мовчки та допомогти аналізувати прочитане, здатність давати власну оцінку описаним подіям.українська народна казка 5 клас

0

поглибити знання учнів про казку як фольклорний жанр, навчити дітей визначати жанрові особливості народної казки.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі