Користувацький вхід

Хімія

Обмежити пошук фільтруванням:



Інтернет-ресурси для вчителів хімії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів хімії



Розвиток пізнавальних інтересів учнів на уроках хімії.

0

Розвиток пізнавальних інтересів учнів в процесі навчання має велике значення для будь-якого навчального предмету, це важка задача, від рішення якої залежить ефективність навчальної діяльності. І в навчанні хімії є свої особливості, хімія – це порівняно важкий предмет, і багато учнів словом « не люблять» її. Тому викладач на своєму уроці повинен в першу чергу зацікавити учнів, щоб вони із задоволенням відвідували заняття.
Яким же чином можна зацікавити учнів на уроках хімії?
Які уроки наші учні полюбляють і запам’ятовують найкраще?



«Я люблю свою Україну»

0

Виховний захід «Я люблю свою Україну»).Призначений для проведення змагань між учнями 8-10 класів, для зацікавлення учнів до вивчення предметів хімії та фізики.



Ігрова діяльність з використанням інтерактивних вправ під час проведення занять

0

Провідна діяльність в середньому шкільному віці - навчання. Саме ця діяльність тягне за собою вирішальний вплив на емоційне благополуччя, психічний і соціальний розвиток учнів. Її компоненти виробляються поступово, тому важливо використовувати ті форми, які могли б служити в якості емоціональної підтримки в процесі навчання, що сприяє адаптації учнів до нових видів діяльності. Однією з таких форм, освоєних учнями, є гра.



Методична розробка відкритого уроку з хімії "Амінокислоти"

0

Тема уроку містить матеріал, спрямований на розширення знань здобувачів освіти про нітрогеновмісні органічні сполуки – амінокислоти, їх склад, функціональні групи, фізичні та хімічні властивості, галузі застосування.Використовуються інтерактивні модулі платформи learningapps та інтерактивні плакати створені на платформі thinglink.



Конспект уроку. Розв‘язування розрахункових задач: Обчислення за хімічною формулою маси даної кількості речовини і кількості речовини за відомою масою.

0

Урок розроблений для узагальнення та систематизації знань про молярну масу речовини та кількість речовини;розвитку навички розв‘язування задач з використанням понять маси, молярної маси та кількості речовини;вміння аналізувати умови задач та знаходити раціональні шляхи розв‘язку. Поділ на групи виховує організованість, взаємодопомогу; на основі використання міжпредметних зв‘язків сприяє формуванню в учнів елементів наукового світогляду.



«Терміни в кросвордах»

0

Кросворд – один з видів гри. На уроках хімії кросворд можна застосовувати на етапі контролю знань учнів з певної теми чи цілого розділу; можна запропонувати учням як домашнє завдання, з метою зацікавленості учнів у вивченні хімії, вироблення навиків самостійної роботи з літературою, самостійно скласти кросворд. Завдання - кросворди передбачають різні види робіт: індивідуальне розв’язання, групову роботу або роботу всього класу.



Чисті речовини і суміші

0

Даний урок можуть використовувати вчителі хімії при проведенні уроків у 7 - му класі під час вивчення теми "Початкові хімічні поняття"



МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЗАНЯТЬ З ДИСЦИПЛІНИ «ХІМІЯ» - «ОСНОВНІ КЛАСИ НЕОРГАНІЧНИХ СПОЛУК»

1

Методичні рекомендації розраховані на студентів чи учнів, які мають проблеми з розумінням основних класів неорганічних сполук, їх властивостей. Дані методичні рекомендації дають можливість розібратися в даному матеріалі, узагальнити знання про властивості і зрозуміти основні закономірності



Урок-гра "Неметали та їх сполуки"

0

Урок-гра "Неметали та їх сполуки" має на меті узагальнити й систематизувати знання, отримані учнями при вивченні теми. Ігрова форма проведення уроку узагальнення знань за темою сприяє активізації мислення учнів, робить атмосферу проведення заняття сприятливою для корекції й кращого засвоєння знань пройденої теми про неметали.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі