Користувацький вхід

Українська мова та література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Літературно-музична композиція "Ти-наше диво калинове,кохана українська мово!"

0

Захід може бути використаний до Дня писемності і мови.Композиція містить цікавий матеріал:гуморески,сценки,пісні,вірші.Іван Франко

Іван Франко (1856-1916)Олександр Довженко

0

до теми про О. ДовженкаЛіна Костенко, як зразок для наслідування

Ліна Костенко є зразком наслідування для молоді України. Це жінка, яка має міцні погляди на життя, яка ніколи не боялася чужих думок та критики. ЇЇ поезія надихає та зачаровує. Дивлячись на таку сильну духом жінку, хочеться і себе взяти в руки та впевнено іти по життю.
А що думаєте ви про Ліну Костенко?Кайдашева Сім’я

Про що на вашу думку повість «Кайдашева сім’я»? Про любов?Про сімейні відносини?Про земельні питання?
Я вважаю, що це про сімейні проблеми і непорозуміння, які легко вирішити.Цікаво почути вашу думк, чекаю.Прислів’я та приказки як жанр усної народної творчості.

В даній публікації містяться матеріали до теми прислів'я та приказки.
Також у них містяться кросворди та інтерактивні форми роботи.Матеріал цікавий та доступний для дітей середнього шкільного віку.Проект " Калейдоскоп сучасної української літератури"

Дана презентація містить матеріал до уроків української літератури в 11 класі профільного рівня. Допоможе активізувати пошуково-дослідницьку роботу учнів, розвивати їх творчу активність.
Для вчителів-словесників, які хочуть працювати за інноваційними технологіями, учнів, студентів філологічних факультетів.«Словосполучення. Відмінність словосполучення від слова, його форми і речення. Головне та залежне слово у словосполученні»

Мета даного уроку сформувати в учнів уявлення про словосполучення, його структуру, засоби зв’язку; навчити учнів виділяти словосполучення у реченні, визначати головне та залежне слово, встановлювати зв’язки між ними, формувати вміння відрізняти словосполучення від речення, розвивати усне та писемне мовлення, прищеплювати любов до рідного слова.Поглиблене навчання української мови та літератури

Підкажіть,будь ласка, де придбати розробки уроків української мови та літератури з поглибленим навчанням для 10 класу. Дякую.конспекти

де можна взяти електронну версію "бібліотечки дивослова" конспекти мови і літ 6.7 клас.хто має ,поділіться,будь ласка,

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі