Користувацький вхід

Останні публікації

Хто онлайн

Зараз на сайті 7 користувачів та 21 гість.

Користувачі на сайті

 • СвітланаТишина
 • Ковальова Ольга...
 • Galina
 • Лариса12
 • tanyaraj
 • Natalia_Olenych 1994
 • саввон ольга

Хто новенький

 • Лариса12
 • Inna Mich
 • damirababusya
 • Светлана Бочевар
 • salnykovaai88

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


Урок "Складні випадки правопису слів з подвоєнням і подовженням приголосних".

0

Мета: «Формувати компетентності»: предметні-систематизовані та вдосконалені знання про складні випадки правопису слів з подвоєнням та подовженням приголосних; ключові: закріпити орфографічні навички правопису слів; комунікативні: прагнення до грамотного правопису; загальнокультурні: почуття любові до рідної мови та обов’язку її плекати.
Методичне забезпечення: методична розробка уроку, роздавальний матеріал, презентація.Квест-гра "Хімія - це просто!"

0

Квест-гра
Хімія – це просто!
Цілі: узагальнити знання про хімічні елементи, склад та властивості речовин; удосконалити навички визначення молекулярної маси, складання хімічних формул та рівнянь; закріпити навички розрахунку за законом збереження маси та масової частки елемента у речовині; виховувати пізнавальний інтерес до вивчення хімії: Створення програмних об’єктів у середовищі програмування Scratch.

0

• навчальна: навчитися створювати в середовищі програмування Scratch власні об'єкти та анімувати їх, повторити основні поняття теми.
• розвивальна: розвивати алгоритмічне та логічне мислення;
• виховна: виховувати інформаційну культуру, інтерес до предмета.Позакласне читання. Пізнаймо минуле разом із казкою. Богдан Жолдак «Капосні капці»

0

Матеріали містять конспект уроку та презентацію з метою ознайомлення учнів із сучасною дитячою прозою.Презентація: Моніторинг розвитку компетентності дітей дошкільного віку

0

Матеріали презентації допоможуть педагогам ЗДО у здійсненні моніторингу щодо динаміки особистісних досягнень дітей дошкільного вікуВикористання декоративно-прикладного мистецтва в духовно-моральному вихованні дошкільників

0

Посібник присвячено визначенню ролі декоративно-прикладного мистецтва в духовно-моральному вихованні дошкільників. Розглянуті функції образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва в становленні особистості дошкільника, національні витоки формування духовно-морального та естетичного світогляду дітей дошкільного віку.Церкви і монастирі Черкащини

0

« Мотронинський Троїцький монастир(заснований у др. пол.XVIст.)з самого свого початку був розміщений в урочищі Холодний Яр на давньому скіфському городищі між великими валами,і, очевидно, попри всі негаразди і нещастя, відновлювався на давньому місці в лісах Мотронинських.»
«Український народ з давніх давен був глибоко релігійним. Споконвіку для здійснення релігійних обрядів люди будували спеціальні споруди – храми, церкви, собори.»Закон збереження маси речовин під час хімічних реакцій.

0

Презентація уроку "Закон збереження маси речовин під час хімічних реакцій"Сочинение по личным наблюдениям "Осень"

0

материалы содержат конспект урока по развитию речи и презентацию по теме "Осень. сочинение по личным наблюдениям"Пішохідний спортивний туристсько-краєзнавчий похід 1 ступеня складності по печерним містам та монастирям Криму (методичні рекомендації для керівників туристичних подорожей)

0

Дана робота дає характеристику окремих ділянок маршруту й може бути використана при підготовці до походів з учнівський молоддю, які проводяться по території Криму. Даний маршрут є дуже зручним, особливо для туристів, які тільки починають займатися у гуртках. Не складні ділянки маршруту, відсутність суттєвих перепадів по висоті (за виключенням підйому на Ески-Кермен та Мангуп, та спуску з них), відсутність потреби у спеціальній технічній підготовці робить цей маршрут доступним для початківців 1 року навчання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі