Користувацький вхід

Останні публікації

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 1 гість.

Хто новенький

  • Tetyana_Morozovych
  • Зайцева Наталія
  • Римма Правник
  • Вдовиченко Вале...
  • Владислав МОРГАН

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.



Календарно-тематичне планування уроків з української мови. 6 клас НУШ (за модельною навчальною програмою «Українська мова. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори Голуб Н.Б., Горошкіна О.М.)) ІІ семестр

0

На допомогу вчителям! Календарно-тематичне планування уроків з української мови. 6 клас НУШ (за модельною навчальною програмою «Українська мова. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори Голуб Н.Б., Горошкіна О.М.)) ІІ семестр



Календарно-тематичне планування уроків з української мови. 6 клас НУШ (за модельною навчальною програмою «Українська мова. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори Голуб Н.Б., Горошкіна О.М.)) І семестр

0

На допомогу вчителям! Календарно-тематичне планування уроків з української мови. 6 клас НУШ (за модельною навчальною програмою «Українська мова. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори Голуб Н.Б., Горошкіна О.М.)) І семестр



Хмара слів за твором Джона Гріна "Провина зірок"

0

Шановні колеги! Дві хмари слів (англійською та українською мовами) до твору Джона Гріна "Провина зірок", містять ключові слова та фрази, які асоціюються з цією книгою, такі як: імена головних героїв, теми, місця та важливі мотиви. Ви можете використовувати цю хмару слів для мотивування своїх учнів співпрацювати з учителем літератури та інтегрувати свої знання на уроках як зарубіжної літератури, так і на уроках англійської мови.



Літературний диктант за твором Ганса Крістіана Андерсена "Снігова Королева"

0

Літературний диктант допоможе учням згадати основні події та персонажів твору, а також розкрити головні ідеї казки та зрозуміти, що добро завжди перемагає зло.



Тест за твором Джека Лондона "Жага до життя"

0

Цей тест допоможе учням перевірити свої знання за змістом прочитаного твору Джека Лондона "Жага до життя" та вибудувати алгоритм дій у екстремальній ситуації.
Учителю цей тест допоможе зрозуміти чи дійсно здобувачі освіти орієнтуються у змісті прочитаного твору.



ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ ТЕХНІЧНОЇ ПРАЦІ Типові та спеціальні деталі. Види з’єднань

0

Тема. Типові та спеціальні деталі. Види з’єднань (1 год).
Мета уроку: засвоєння знань про типові та спеціальні деталі, види з’єднань; формування практичних вмінь щодо з’єднання деталей; розвивання в учнів пам’яті; виховування основ культури праці.
Об’єкт навчальної праці: механізми затискачів столярних верстатів, ручного дриля, коловорота тощо.
Обладнання: набори з різними спеціальними та кріпильними деталями.
Тип уроку: засвоєння нових знань.

ХІД УРОКУ

I. Організаційна частина.
• Перевірка присутніх.
• Призначення чергових.

II. Повторення раніше вивченого матеріалу.



Презентація на тему обробка деревини

0

Напівкругла стамеска - реєр (мал. а) має вигляд напівкруглого жолобка з відтягнутим хвостовиком, на якому кріпиться ручка. Фаску реєра заточують з випуклого боку жолобка.
Широкі напівкруглі стамески застосовують для чорнової обробки заготовок.



План-конспект уроку на тему: Машина як вид техніки. Поняття про механізми та їх призначення.

0

Техніка – це сукупність засобів і знарядь праці, що застосовуються у суспільному виробництві та призначені для створення матеріальних цінностей. Знаряддями праці називають машини, верстати, інструменти та інші пристрої. Оскільки за допомогою знарядь (машин та пристроїв) людина може споруджувати будівлі, шляхи, виготовляти одяг,, взуття, то відповідно використовують різні машини і розрізняють техніку: будівельну, автомобільну, ремонтно-шляхову, швейну, машинобудівну тощо.
- Назвіть знаряддя праці, які ви можете використовувати в домашніх умовах? (ножиці, молоток, праска, пилосос тощо).



Доповідь на тему: «Відроджуємо ремесла – виховуємо народолюбство»

0

Розбудова незалежної Української держави поставила нові завдання перед суспільством загалом і школою зокрема.
За висловом В. Сухомлинського: «Школа – колиска народу, і її завдання – виховання особистості». Виховання – це насамперед вбирання в себе кожною особистістю культури рідного народу.
У педагогічній літературі під національним вихованням розуміється цілеспрямований, систематичний, регульований виховний процес, що має на меті утвердження у свідомості нації, народу етнічної, культурної, мовної єдності, своєї національної неповторності, вагомості багатющих національних ресурсів.



Конспект заняття з пріоритетом пізнавального розвитку Тема: “Наш чудовий зореліт відправляється в політ”.

0

Конспект заняття з пріоритетом пізнавального розвитку

Тема: “Наш чудовий зореліт відправляється в політ”.

Мета: Узагальнити й систематизувати знання дітей про Космос, як простір, що існує за межами, планети Земля, закріплене знання про деякі планети сонячної системи (Меркурій, Венера, Місяць, Юпітер, Сатурн). Виокремлювати планету Земля, як єдину, що має життя.
Перевірити вміння дітей викладаємо натуральний ряд чисел в межах 6, знати, як зробити звітний аналіз коротких слів. Графічно малювати маршрут (від і до)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі