Користувацький вхід

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 3 гостя.

Хто новенький

  • єппилби
  • Н@талія
  • Турбіна Олена А...
  • Войта Ірина Віт...
  • Ярема Світлана ...

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.«СИНДРОМИ ГІПЕРГЛІКЕМІЇ, ГІПЕР- ТА ГІПОТИРЕОЗУ В ПРАКТИЦІ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ» ПРЕЗЕНТАЦІЯ. МЕТОД «НИТКА ПЕРЛІВ»

0

«СИНДРОМИ ГІПЕРГЛІКЕМІЇ, ГІПЕР- ТА ГІПОТИРЕОЗУ В ПРАКТИЦІ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ» презентація.

Метод активізації (авторський) "НИТКА ПЕРЛІВ"
Варіант 1:
Побудувати ланцюг з термінів, симптомів, препаратів, що стосуються певної нозології (напр. синоніми назви; клінічні прояви; лабораторна діагностика; лікування; ускладнення; прфілактика.

Варіант 2:
Розмістити запропоновані симптоми, терміни відповідно до нозології для якої вони характерні (диференційна діагностика)."Чарівне повітря" (план-конспект заняття з експериментально - пізнавальної діяльності)

0

План - конспект містить опис вправ експериментального характеру для дослідження властивостей повітря.Відкритий урок з англійської мови "Rainbow"

0

Мета. Формувати навички практичного застосування знань. Повторити й
Узагальнити слова за темою «Шкільні речі», «Кольори».
Розвивати пам’ять, увагу, уяву, навички діалогічного та монологічного
мовлення.
Виховувати бажання з користю проводити вільний час.
Обладнання. Малюнки, опорні схеми, картки, ТЗН, підручник, м’яч.
Форма проведення: урок з використанням інтерактивних технологій.
Тип уроку: Урок закріплення та систематизації знань, умінь та навичок.Подорож океаном Знань. Прикметники в оповіданні А. П. Чехов «Товстий і тонкий».

1

Бінарний урок - Урок - подорож, океаном знань. Учні подорожують уроками українськлї мови та зарубіжної літератури, розв'язуючи вправи з мови та закріплюють вивчення оповідання А.П.чехова "Товстий і Тонкий"План-конспект уроку. Тема: Спрощення в групах приголосних

0

План-конспект уроку української мови. 5 клас
Тема: Спрощення в групах приголосних
Мета: дати учням поняття спрощення в групах приголосних і досягти усвідомлення ними цього явища; формувати вміння вимовляти слова зі спрощенням, розпізнавати орфограму і пояснювати написання, спираючись на правило; розвивати мовлення, пам’ять, аналітичне мислення; виховувати інтерес до рідної мови.План-конспект уроку. Тема: Спрощення в групах приголосних

0

План-конспект уроку української мови. 5 клас
Тема: Спрощення в групах приголосних
Мета: дати учням поняття спрощення в групах приголосних і досягти усвідомлення ними цього явища; формувати вміння вимовляти слова зі спрощенням, розпізнавати орфограму і пояснювати написання, спираючись на правило; розвивати мовлення, пам’ять, аналітичне мислення; виховувати інтерес до рідної мови.Стаття "Організація інклюзивної освіти на уроках англійської мови. Упровадження нових підходів до організації інклюзивного навчання"

0

Одним з основних пріоритетів розвитку сучасної освіти є забезпечення рівних прав на освіту для всіх дітей, в тому числі для дітей з особливими освітніми потребами, дітей з інвалідністю, дітей з інших соціально вразливих груп.Методичні матеріали "Core skills for learning work and society"

0

Відповідно до реформи Нової української школи, вчителі мають створити на своїх уроках умови для учнів, щоб вони могли співпрацювати та спілкуватися на уроці, використовувати свою творчість, критично мислити та бути відповідальними за власні результати навчання.Конспект уроку інформатики 2 клас "Графічний редактор"

0

Тема. Графічний редактор. Інструменти графічного редактора та їх налаштування.
Мета роботи: формувати поняття графічного редактора та його інструментами; ознайомити з інтерфейсом графічного редактора; формувати вміння працювати з елементами інтерфейсу програми;
розвивати інформаційно-цифрову компетентність, навички роботи за компютером, уміння вчитися,логічне мислення;
виховувати любов до рідної країни та її традицій.
Програмне забезпечення: Paint."Птахи"

0

Предметні компетентності.
Дидактична: познайомити учнів з істотними ознаками птахів, важливістю пір’яного покрову; живленням птахів; виховувати любов до всього прекрасного, бережливе ставлення до всього живого.
Розвивальна: розвивати позитивно-емоційне ставлення до природи рідного краю.
Виховна: виховувати любов до всього прекрасного, бережливе ставлення до всього живого, виховувати кращі людські якості, любов до природи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі