Користувацький вхід

Останні публікації

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 5 гостей.

Хто новенький

  • Aleks_Volkov
  • Нюсяя
  • Гнатюк Анна Мик...
  • Хомуха Вероніка
  • Newton1985

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


I like board games. Я люблю настільні ігри.

0

Даний збірник містить добірку цікавих настільних ігор, які спонукатимуть дітей до розмовної мови, створюватимуть сприятливий психологічний клімат на уроці, полегшать процес вивчення та викладання англійської мови, а також методичні рекомендації щодо їх використання.Презентація з теми "Коло і круг з елементами stem"

0

Наскрізні лінії та предметні компетентності: Спілкування державною мовою: грамотно висловлюватися рідною мовою; доречно та коректно вживати в мовленні математичну термінологію, чітко, лаконічно та зрозуміло формулювати думку, аргументувати, доводити правильність тверджень.Урок з лікувальної фізкультури

0

Дефіцит рухової активності є однією з причин значної кількості захворювань серед учнів, порушень в них постави, розвитку плоскостопості тощо.
Без активних рухів, без фізичних вправ неможливий розвиток та зміцнення м’язів. Необхідно застосовувати заходи, спрямовані на профілактику та усунення порушень постави в учнів, що сприяють утриманню правильної постави не тільки коли вони стоять, а й у положенні, сидячи та лежачи. Слід прищеплювати звичку тримати правильну позу під час занять та в повсякденному житті.Інтегрований урок 1 клас" Я досліджую світ", "Математика","Мистецтво".

0

Конспект інтегрованого уроку «Я досліджую світ», Математика, Мистецтво.
Образотворче мистецтво: ознайомити учнів з композицій-ними засобами художньої виразності зображення(обрання форми, розміру фігури) розвивати спостережливість, виховувати охайність під час роботи.
Тема:Турботи тварин навесні. Створення аплікації «Тваринка з геометричних фігур».Буклет на на тему "Обробка мультимедійних даних. Створення відеокліпу. Налаштування відеопереходів між його фрагментами".

0

Буклет на на тему "Обробка мультимедійних даних. Створення відеокліпу. Налаштування відеопереходів між його фрагментами"."Ми діти твої - Україно"

0

Сценарій розроблений для діток 2 класу, у якому підібрані вірші, пісні про УкраїнуКросворд та тестові завдання для перевірки знань на тему "Обробка мультимедійних даних. Створення відеокліпу. Налаштування відеопереходів між його фрагментами".

0

Кросворд та тестові завдання для перевірки знань на тему "Обробка мультимедійних даних. Створення відеокліпу. Налаштування відеопереходів між його фрагментами".Обробка мультимедійних даних. Створення відеокліпу. Налаштування відеопереходів між його фрагментами.

0

Навчальна мета:
• Ознайомити з мультимедійними даними, форматами аудіо - та відеофільмів, програмами для обробки мультимедійних даних;
• Навчити створювати відеокліпи, додавати відеопереходи, музичний супровід.
Розвивальна мета:
• розвивати естетичні смаки учнів, творче мислення;
• розвивати уміння виділяти головне, порівнювати і узагальнювати отримані результати;
Виховна мета: виховувати інформаційну культуру, толерантну поведінку.Сценарій свята 8 березня для старшої групи

0

Сценарій дитячого весняного свята для матусь, присвячений до жіночого свята 8 березня.Тестові завдання для підготовки до ЗНО учнів 11 класу за темою "Квадратична функція"

0

Тестове завдання для підготовки до ЗНО може бути використане як самостійна або контрольна робота. Рекомендується використовувати в темі "Повторення і узагальнення" в 11 класі. Також можна використовувати під час факультативних занять з підготовки до ЗНО.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі