Користувацький вхід

Останні публікації

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Хто новенький

  • Світулька
  • Дем’яненко Ірин...
  • Miyagi
  • Алла Єлісєєва
  • Вікторія Безкровна

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.Конспект уроку «Вимоги безпеки до майстерень та до лабораторій»

0

Вимоги безпеки до майстерень
Відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про охорону праці» в навчальному закладі необхідно забезпечити безпечні умови проведення навчально-виховного процесу, зокрема виробничого навчання. Виробниче навчання у професійно-технічних училищах може бути організоване як у майстернях навчального закладу, так і на виробництві.Консультація «Ознайомлення з альтернативною програмою «STRIM -освіта»

0

Під STRIM (природничі науки, технологія, читання + письмо, інжиніринг, мистецтво, математика)
– освітою дитини передшкільного віку треба розуміти спеціально організований процес цілеспрямованого формування особистості, становлення і розвиток духовної сутності в єдності з оволодінням науковими знаннями та вміннями з метою формування культури інженерного мислення.«Україна рідний край: річка, поле, гори, гай»

0

Тема: «Україна рідний край: річка, поле, гори, гай»
Мета: розширювати уявлення дітей про Україну (елементарні про природні багатства: гори, ріки, назви великих міст України, працю українців). Поповнити активний словник словами-назвами обласних міст України: Миколаїв, Одеса, Черкаси, Кропивницький, Полтава, Дніпро та ін.). Виховувати любов до своєї Батьківщини, гордість за неї.
Матеріали та обладнання: дитяча карта «України», дитячі енциклопедії, мультимедійна презентація природничих зон та великих міст України, найближчого регіону.«Весело граємось та підростаємо»

0

Тема: «Весело граємось та підростаємо»Комплексне заняття з розвитку мовлення і ознайомлення з природою для дітей 5-го року життя Тема: «Овочі для зайчика»

0

Тема: «Овочі для зайчика»
Мета: продовжувати вчити дітей утворювати слова з пестливими суфіксами, слова протилежні за заначенням, розвивати діалогічне мовлення, удосконалювати дикцію та артикуляцію, збагачувати словниковий запас вихованців скоромовками, словами мовленнєвого етикету.Використання дошки Jamboard на різних етапах проведення уроку

0

Досвід використання дошки Jamboard на різних етапах уроку біології в умовах дистанційної освіти.Книга для додаткового читання української літератури у 8 класі

0

У Програмі з української літератури у 8 класі відведено 4 години на рік на позакласне читання.Діагностувальна робота з математики за темою «Табличне множення та ділення» для учнів 3 класу. Складена за підручником М. Козак відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко.

0

Діагностувальна робота з математики за темою «Табличне множення та ділення» для учнів 3 класу. Складена за підручником М. Козак відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. У роботі подані різні види завдань,які допоможуть перевірити рівень засвоєння знань учнями з даної теми.Діагностувальна робота з теми " Людина і нежива природа " для учнів 3 класу (І семестр). Складена за підручником І. Жаркова «Я досліджую світ» відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко.

0

Діагностувальна робота з теми " Людина і нежива природа " для учнів 3 класу (І семестр). Складена за підручником І. Жаркова «Я досліджую світ» відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Мета роботи: перевірка знань про предмети і явища природи, перевірка умінь оцінювати явища природи тощо, вдосконалення освітнього процесу щодо покращення формування предметних і ключових компетентностей учнів.Діагностувальна робота з української мови для учнів 3 класу за темою "Слово. Значення слова. Будова слова ".

0

Діагностувальна робота з української мови для учнів 3 класу НУШ (І семестр) за темою "Слово. Значення слова. Будова слова ". Запропонована діагностувальна робота представлена у двох варіантах. Складена за підручником Надії Кравцової. Мета роботи: закріплення вивченого матеріалу та перевірка знань, умінь та навичок здобувачів освіти з даної теми.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі