Користувацький вхід

Хто онлайн

Зараз на сайті 7 користувачів та 47 гостей.

Користувачі на сайті

 • Меншунова Анастасія
 • Оксана Жигайло
 • Galina
 • Шелест Анатолій
 • Сертифікати
 • natalunka
 • klasfizika

Хто новенький

 • Svettlana07
 • Оксана Легкобит
 • larisa kozak
 • OlgaStelmah
 • natadav

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


Контрольні роботи з природознавства для 3 класу

0

Контрольні роботи з природознавства для 3 класу, відповідають вимогам навчальної програми та Держстандарту.Заняття з дисципліни "Електропривод с/г машин" на тему: "Електропривод водонасосних установок"

0

Заняття з дисципліни "Електропривод с/г машин" на тему: "Електропривод водонасосних установок" для підготовки молодших спеціалістів техніків-електриків у Таращанському державному технічному та економіко-правовому коледжіКонспект уроку для учнів 7 класу на тему: "Здоровий спосіб життя:поради лікаря"

0

Конспект уроку з англійської мови для учнів 7 класу на тему: "Здоровий спосіб життя:поради лікаря"
Мета уроку: тренувати учнів в усному мовленні, а саме в діалогічному, монологічному; розвивати вміння виражати свої власні думки, аналізувати і робити висновки з запропонованої теми; тренувати учнів працювати в групі/команді; виховувати позитивне ставлення до здорового способу життяРозробки уроків англійської мови у 1 класі за підручником О.Карпюк, 2018 (НУШ)

0

Розробки англійської мови у 1 класі за підручником О.Карпюк, 2018 (НУШ)Начерк: історія, задачі та технічні можливості.

0

Методична розробка присвячена проблемі начерку, замальовки в начальному процесі. Розглядаються такі питання, як короткий історичний огляд розвитку начерку, методичні задачі начерку, технічні можливості. Розробка супроводжується ілюстративним матеріалом за темо.квк "Чи знаєш ти материки..."

0

Для підвищення мотивації до вивчення географії сценарій проведення КВК" Чи знаєш ти материки".Використовую різноманітні форми роботи"Знайди помилку", "Робота з картою","Озвучити фрагмент мультфільму", розпізнай тварину і рослину за зображенням" , пантоміма.Поле чудес "Чернігів древній і вічно юний"

0

Багато таємниць зберіг давній Чернігів за 1300-літню історію свого існування. У місті дуже багато унікальних історичних пам’яток і прикмет давнини, які роблять його неповторним і розповідають про те, “откуда есть пошла земля Русская”. Переважно - це культові споруди – монастирі, церкви та собори, цікаві факти про які ви дізнаєтеся, переглянувши цей доробок.
Матеріал стане у пригоді під час проведення позакласних заходів з інтегрованого курсу «Мистецтво» та у виховній роботі.Вимоги з охорони праці при роботі на комп`ютері

0

Дана презентація про вимоги з охорони праці при роботі на комп`ютері.Разработка урока "Японская классическая поэзия"

0

Разработка урока по литературе по теме "Японская классическая поэзия" для 8 классаРазработка урока "Имя числительное"

0

Разработка урока по русскому языку для 6 класса на тему "Имя числительное"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі