Користувацький вхід

Останні публікації

Хто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 11 гостей.

Користувачі на сайті

  • Alex77

Хто новенький

  • Протас Анжеліка...
  • acua
  • Надія_Лущик
  • ченгал марина с...
  • Лянна Ірина Вол...

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


Интегрированный урок по математике и природоведению "Путешествие по материкам.Деление и умножение многозначных чисел на однозначное"

0

Интегрированный урок по математике и природоведению "Путешествие по материкам.Деление и умножение многозначных чисел на однозначное"Мандрівка в країну здоров’я (заняття-практикум)

0

ЦЕЛИ:
- Обеспечить ученику возможность сохранения здоровья;
- сформировать у него необходимые знания, умения и навыки по здоровому образу жизни;
- научить использовать полученные знания в повседневной жизни;
- укреплять здоровье детей во время учебного процесса и во внеурочное время;
-убедить учащихся в необходимости соблюдения режима дня;
-расширить знания детей о здоровом образе жизни, правильном питании, о правилах гигиены;
-сформировать у детей сознание того, что здоровье зависит от них самих;Педрада "Про правову освіту та виховання у школі як головний фактор соціалізації школярів"

0

Фрагмент засідання педагогічної ради з теми "Про правову освіту та виховання у школі як головний фактор соціалізації школярів". Форма проведення нетрадиційна - тренінг.Педагогічні читання «Особливості змісту педагогічної технології «Будинок вільної дитини» М.Монтессорі».

0

Матеріали для проведення педагогічних читань «Особливості змісту педагогічної технології «Будинок вільної дитини» М.Монтессорі».ДИСКУСІЯ «Компетентний учитель – запорука реалізації компетентісного підходу до сучасного освітнього процесу»

0

Розробка методичного заходу. Дискусія «Компетентний учитель – запорука реалізації компетентісного підходу до сучасного освітнього процесу». Для використання у методичній роботі закладу освіти.Психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів до 1-го класу. Шляхи корекції"

0

До вашої уваги розробка психолого-педагогічного консиліуму. Для використання у методиичній роботі з педагогічними працівниками."Хто розумніший?"

0

Гра "Хто розумніший?" проводиться для учнів 7-9 класів, як позакласний захід під час проведення місячника біології.Дуель між хлопцями та дівчатами ділиться на вісім раундів, що складаються з бліцопитувань, різних конкурсів та змагальних ігор (накопичення балів). Переможець визначається у фінальному раунді, де бали переможця зростають удвічі.Урок-квест з англійської мови для 1 класу

0

Урок з англійської мови на закріплення вивчених лексичних одиниць та літер для учнів першого класу. Урок побудовано у формі квесту (розрахованого на 30-35 хвилин). Місце проведення уроку - класна кімната, умовно розділена на 6 квестових зон.Заняття з розвитку мовлення та духовно-морального виховання за твором В.Сухомлинського для старшого дошкільного віку Тема: «Любимо бабусю»

0

Мета: Вчити переказувати за допомогою навідних запитань вихователя та без них; Розвивати монологічне мовлення, уміння складати зв’язну розповідь. Формувати в дітей знання про те, що людина змінюється протягом життя - дитинство, юність, зрілість, старість). Виховувати гуманне ставлення до літніх людей, бажання допомагати їм, чуйність та уважність до близьких; продовжувати формувати у дітей навички й уміння виразного співу; розвивати музичний слух; привчати дітей розрізняти правильний і неправильний спів.Моя держава - Україна. Моє місто - Маріуполь

0

Тема уроку: Моя держава – Україна. Моє місто – Маріуполь.
Мета:
Систематизувати знання дітей про рідне місто Маріуполь;
• Ознайомити з історією міста, цікавими фактами;
• Розвивати пам'ять, логічне мислення, увагу;
• Виховувати почуття патріотизму, гордості за свій край, місто, любов до школи як складової частини міста, країни.
Обладнання: проектор, комп’ютер, мультимедійна дошка

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі