Користувацький вхід

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 2 гостя.

Хто новенький

  • Albina.
  • Савелий
  • Orestivna
  • OlhaKondratiuk
  • Куровець Сніжана

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.Тестування для учнів 11 класів до теми "Мистецтво іконопису" з предмету "Мистецтво"

0

Підсумкове тестування для учнів 11 класу до теми "Мистецтво іконопису" з предмету "Мистецтво". Тестування містить 11 запитань, кожна правильна відповідь оцінюється в 1 бал. Загальна кількість - 11 балів.Презентація до уроку з української мови "Вживання великої літери у власних назвах"

0

Очікувані результати: здобувач освіти вміє писати вивчені букви, склади та слова з ними; списувати речення; вміє орієнтуватися в сітці зошита, не виходити за межі робочого рядка, дотримується поля.
Формування ключових компетентностей:Конспект уроку " Вживання та написання великої букви в словах."

0

Мета: удосконалювати навичку письма; формувати уявлення про вживання великої букви; вправляти учнів у застосуванні великої букви під час записування власних назв; розвивати вміння складати і записувати речення; виховувати інтерес і турботливе ставлення до тварин, мотивувати дітей до навчання.
Очікувані результати: здобувач освіти вміє писати вивчені букви, склади та слова з ними; списувати речення; вміє орієнтуватися в сітці зошита, не виходити за межі робочого рядка, дотримується поля.Заняття для дітей раннього віку: "Веселий Сніговичок звеселяє діточок"

0

Розширювати знання дітей про характерні ознаки зими, властивості снігу, поглиблювати знання малят про явища природи взимку, розвивати цікавість до них. Виховувати інтерес до художнього слова, продовжувати розвивати вміння малят уважно слухати тематичні віршики, відгадувати загадки. Поглибити знання дітей про мешканців лісу,про те, як і де вони зимують, викликати у дітей бажання допомагати звірятам у скрутну хвилину. Привчати до дослідницької діяльності.Розвивати вміння дітей малювати сніговика методом штампування,порівнювати круги за величиною,закріплювати білий колір.Заняття для дітей раннього віку: "Веселий Сніговичок звеселяє діточок"

0

Розширювати знання дітей про характерні ознаки зими, властивості снігу, поглиблювати знання малят про явища природи взимку, розвивати цікавість до них. Виховувати інтерес до художнього слова, продовжувати розвивати вміння малят уважно слухати тематичні віршики, відгадувати загадки. Поглибити знання дітей про мешканців лісу,про те, як і де вони зимують, викликати у дітей бажання допомагати звірятам у скрутну хвилину. Привчати до дослідницької діяльності.Розвивати вміння дітей малювати сніговика методом штампування,порівнювати круги за величиною,закріплювати білий колір.Заняття для дітей раннього віку: "Зимової погожої днини завітали до ведмедика на гостини"

0

Сприяти удосконаленню рухової координації, вправляти малят у різних видах ходьби. Розвивати рухову активність, заохочувати бажання виконувати задані ігрові вправи. Сприяти розвитку фізичної активності малят. Розвивати вміння дітей слухати і розуміти мовлення дорослого, продовжувати розвивати вміння дітей відповідати на запитання. Розвивати вміння впізнавати об`єкти неживої природи за їхніми характерними ознаками та властивостями (бурульки).Конспект заняття з екології з використанням іноваційних технологій (молодша група)

0

Тема: Подорож з матінкою Природою
Мета: формувати уявлення про тісний взаємозв`язок у природі . Підвести дітей до розуміння , що всьому живому на Землі потрібна вода і світло , закріпити назви кольорів , розвивати дрібну моторику. Стимулювати дитячу допитливість та зацікавленість у пізнанні природи , виховувати співчуття , любов до природи, бажання робити добрі справи , піклуватися про рослини і тварин .Заняття для дітей раннього віку:"Морські дива"

0

Дати дітям уявлення про море та створити сприятливі умови для збагачення досвіду про його мешканців, поглиблювати знання малят про явища неживої природи (дощ), розширювати активний і пасивний словник, вправляти в умінні впізнавати і називати кольори, визначати величину (великий, маленький), кількість (один, багато),удосконалювати вміння сприймати зміст казки за допомогою шумових інструментів, виховувати у дітей цікавість до англійської мови, її звучання, формувати позитивне ставлення до неї, формувати вміння сприймати на слух і розуміти елементарні англійські слова (hello, bye, yes, no, pleaКравчук Михайло Пилипович – видатний український математик

0

Дослідження життєвого та творчого шляху видатного українського математика Кравчука Михайла Пилиповича. Можна використати для позакласної роботи або як основу для більш ґрунтовного дослідження.Урок «Місто Дорожніх Знаків»

0

Познайомити з історією виникнення дорожніх правил, навчити розрізняти дорожні знаки, повторити правила вуличного руху для пішоходів, розвивати вміння самостійно користуватись отриманими знаннями у повсякденному житті.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі