Користувацький вхід

Останні публікації

Хто онлайн

Зараз на сайті 3 користувача та 19 гостей.

Користувачі на сайті

  • anna-2019 kvito...
  • Сертифікати
  • irena_kir

Хто новенький

  • Ельвірка
  • Іванченко Вален...
  • Любf
  • Інec
  • катерина1955

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


З 14 січня 2019 року збільшується вартість друкованої версії сертифіката

З 14 січня 2019 року збільшується вартість друкованої версії сертифіката.

Вартість виготовлення та надсилання одного сертифіката з поштовими послугами складає 90грн.

Підвищення ціни пов’язане з неодноразовим підвищенням вартості поштових пересилань та мінімальної заробітної плати.

Електронні версії сертифікатів залишаються безкоштовними.Використання прийомів критичного мислення на уроках образотворчого мистецтва

0

Використання прийомів критичного мислення на уроках образотворчого мистецтва (з досвіду роботи)Урок-конспект М.В. Гоголь. "Ніч перед Різдвом". Народні традиції та звичаї у повісті.

0

План-конспект даного уроку (з використанням мультимедійної дошки) має на меті ознайомити учнів з музеями М.В. Гоголя, розташованими на території України - Гоголево (Василівка), Сорочинці, Ніжин; історією створення "Вечорів на хуторі біля Диканьки", роботу з текстом твору (народні традиції та звичаї українців).Жити в гармонії з природою. (Проблема «людина і природа» в романі Д. Дефо «Життя і дивовижні пригоди Робінзона Крузо, моряка з Йорка»)

0

Урок допоможе вдосконалити навички аналізу літературного образу, допомогти учням зрозуміти авторську думку про дбайливе ставлення людини до природи, розумне використання її ресурсів. Обладнання: ілюстрації до твору, малюнки учнів, онлайн презентаціяЖить в гармонии с природой. ( Проблема «человек и природа» в романе Д. Дефо «Жизнь и удивительные приключения Робинзона Крузо, моряка из Йорка»)

0

Урок допоможе вдосконалити навички аналізу літературного образу, допомогти учням зрозуміти авторську думку про дбайливе ставлення людини до природи, розумне використання її ресурсів. Обладнання: ілюстрації до твору, малюнки учнів, онлайн презентаціяМетодична розробка уроку з англійської мови для 8 класу на тему "The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland. London sightseeing tour"

0

Методична розробка уроку з англійської мови для 8 класу на тему "The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland. London sightseeing tour".Конспект заняття з грамоти в старшій групі "Подорож в містечко Грамота"

0

Конспект заняття з грамоти використовувався як контрольне заняття з розділуНаціонально - патріотичне виховання на уроках музичного мистецтва. Урок майстер - клас: "Традиційний пісенний фольклор Донбасу"

0

Виховання патріотизму на уроках музики має величезне значення, тому що мова йде про долю нинішнього і майбутніх поколінь, так як наші молоді сучасники повинні не тільки володіти належним обсягом знань, але вони повинні стати зрілими духовно та інтелектуально.Космос.Космічні дослідження Землі.

0

Заняття для дітей старшого дошкільного віку.На якому діти знайомляться з елементарними уявленнями про Сонячну систему, сучасними дослідженнями Космосу.Використання інформаційно-комунікаційних технологій у процесі навчання біології

0
RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі