Користувацький вхід

Останні публікації

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 3 гостя.

Хто новенький

  • елена литвин
  • Даша Васнецова
  • taniakarpaty13
  • Світлана Тришкіна
  • Савчук Наталія ...

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.Впровадження інноваційних технологій в освітній процес з метою розвитку мовленнєвої компетентності у дошкільників (з досвіду).

0

Впровадження інноваційних технологій в освітній процес з метою розвитку мовленнєвої компетентності у дошкільників (з досвіду).Сценарій свята " Мелодії весни"

0

Сценарій свята "Мелодії весни" можна використовувати в позакласній роботі учнів початкової школи. Він допоможе закріпити уявлення учнів про зміни в природі навесні; ознайомити з ранньоквітучими трав'янистими рослинами, буде розвивати спостережливість; виховувати бережливе ставлення і любов до природи.
До сценарію підібрані чудові пісні.Iнтеграція природничо-дослідницької роботи в різні види діяльності: "До горобини на гостини" (для дітей 4-го року життя)

0

Iнтеграція природничо-дослідницької роботи в різні види діяльності: "До горобини на гостини" (для дітей 4-го року життя)
Підготувала: вихователь ДНЗ №29 Черкай Л.В.Інформація до 80 роковин Бабиного Яру

0

Інформаційні листи до 80 роковин Бабиного Яру, які можна використати на п'ятихвилинках.Природні зони світу

0

Розглянуто основні види рослин та тварин, що мешкають у відповідних природних зонах.Календарно-тематичне планування уроків української літератури. 6 клас

0

Календарно - тематичне планування уроків української літератури в 6 класі з реалізацією наскрізних змістових ліній та ключових компетентностей.Календарно-тематичне планування уроків української мови. 6 клас

0

Календарно - тематичне планування уроків української мови в 6 класі з реалізацією наскрізних змістових ліній та ключових компетентностей.Календарно-тематичне планування уроків української літератури. 10 клас

0

Календарно - тематичне планування уроків української літератури в 10 класі з реалізацією наскрізних змістових ліній та ключових компетентностей.Календарно - тематичне планування уроків української мови. 10 клас.

0

Календарно - тематичне планування уроків української мови в 10 класі (рівень стандарту) з реалізацією наскрізних змістових ліній та ключових компетентностей.Інтероване заняття Логіка+Конструювання+Художня література для дітей другої модошої групи з використанням елементів іноваційної технології Марії Мотессорі Тема: Гусенчка Хрумка

0

Інтероване заняття Логіка+Конструювання+Художня література
для дітей другої модошої групи з використанням елементів іноваційної технології Марії Мотессорі
Тема: Гусенчка Хрумка
Мета: продовжувати вчити дітей уважно слухати вірш та відповідати на запитання за її його змістом; закріпити знання кольорів (білий, чорний, червоний, жовтий, зелений, синій); розвивати дрібну моторику рук; виховувати любов до природи.
Обладнання: яблучко-шнурівка, шнурочки гусенички, іграшка гусінь, липучі кульки, шаблони для гри з кульками, віршик «народження метелика», пальчикова гра «Гусінь –ненажера».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі