Користувацький вхід

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 3 гостя.

Хто новенький

  • Valentina1956
  • Jullia
  • Оксана Ільдарівна
  • Приліп
  • Лащук Ірина Петрівна

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


Методична розробка уроку «Сучасні засоби комунікації»

0

Метою плану-конспекту уроку є навчати вживати лексичні одиниці з теми в мовленні; одержувати основну інформацію, обмінюватись інформацією; розширити уявлення учнів про інформаційні технології, їхню роль у нашому житті; удосконалювати навички усного мовлення, кмітливість; сприяти розвитку толерантності при спілкуванні; заохочувати до вивчення англійської мови.Мультимедійні технології на уроці німецької мови по темі: „Весна”.

0

Запропоновані мультимедійні завдання для 5 класу сприяють кращій організації пізнавальної діяльності учнів та ефективного освітнього процесу, під час якого активізується розумова та фізична діяльність учнів на уроці. Спочатку пропонуються вправи з метою формування та закріплення лексичних і граматичних навичок по темі. Далі, на основі сформованих лексичних і граматичних навичок, виконуються вправи, які розвивають мовленнєві вміння учнів. В подальшому учні вчаться застосовувати набуті вміння, практикуючись у діалогічному та монологічному мовленні.Онлайн-курси як форма дистанційного навчання

0

Метою методичної розробки є огляд сучасних платформ для створення онлайн-курсів, методика створення власного онлайн-курсу, якій доцільно використовувати в педагогічної діяльності викладача коледжу.Контроль навчально-виховного процесу на рівні відділення

0

Контроль навчально-виховного процесу на рівні відділення
Основою вдосконалення навчально-виховного процесу, важливим ланцюгом в системі управління навчально-виховним процесом в коледжі - є контроль за всіма напрямами діяльності на відділенні «Виробництво і переробка продукції тваринництва».
Контроль на відділенні - це комплекс контрольних заходів, цілеспрямованих на всебічне удосконалення навчально-виховного процесу на відділенні, відповідно до вимог законодавчих актів і нормативних документів.Коледж готує фахівців для села

0

Вже стало доброю традицією на відділенні «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» Мигійського коледжу МНАУ, після закінчення вивчення теоретичного курсу дисциплін проводити виробничі екскурсії в базові господарства коледжу.
Сучасний ринок праці потребує не тільки глибоких теоретичних знань, а й здатності застосовувати їх у нестандартних життєвих і виробничих умовах, особливо актуальною є підготовка майбутніх спеціалістів.
Роботодавець хоче мати справу з молодим освіченим фахівцем, який володіє інноваційними технологіями.Календарно-тематичне планування з німецької мови для 5 класу ( 1-й рік навчання ) на І-й семестр до підручника Logisch neu A1 von Dengler, Schurig, Koithan, Scherling, Hila, Koenig. Видавництво Klett-Langenscheidt.

0

Анотація
Запропонований календарно-тематичний план може використовуватися для роботи з учнями, які не мають попередніх знань або мають незначні знання з німецької мови. План відповідає навчальним програмам з іноземних мов та ступеню А1 загальноєвропейського стандарту. Навчальний матеріал систематизовано згідно вимог загальноєвропейського рівня володіння іноземними мовами, а саме: вказана тематика спілкування до кожного уроку, визначено об’єм граматичного та лексичного матеріалу, вказано вправи з розвитку всіх видів мовленнєвої діяльності: говоріння, читання, аудіювання, письма.Урок позакласного читання «Яку люблю я казку»

0

3 клас. Позакласне читання «Яку люблю я казку». Узагальнення та систематизація знань учнів за розділом «Народні казки»Прикметник. Слова, які називають ознаки предметів.

0

ознайомити учнів із словами, які називають ознаки предметів; формувати уміння ставити питання до слів, розвивати уяву, збагачувати словниковий запас;
виховувати бережливе ставлення до природи.Закріплення знань про однорідні члени речення.

0

Важливо удосконалити знання учнів про однорідні члени речення,
розділові знаки при однорідних членах , інтонування речень з
однорідними членами , навички самостійної роботи;
розвивати вміння складати речення з однорідними членами,
збагачувати словниковий запас учнів, розвивати зв’язне мовлення;
виховувати любов до природи, бережливе ставлення до неї,
дружні почуття до однолітків.Ранкові зустрічі

0

Ранкові зустрічіпотрібні для того, щоб сформувати лексику до теми «Свято»; познайомити з класифікацією свят; вчити поважати інших людей;розвивати навички доброзичливого відношення один до одного, виховувати шанобливе ставлення до традицій нашого народу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі