Користувацький вхід

Останні публікації

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 17 гостей.

Хто новенький

  • Анастасия Гончарова
  • Марія Демко
  • Приходько Ірина...
  • Діана_лі15
  • Корж Ольга Борисівна

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


Підсумкові контрольні роботи з алгебри та геометрії за І семестр, 7 клас

0

Підсумкові контрольні роботи з алгебри та геометрії за І семестр, 7 класПрезентація на тему: "Використання табличного процесора Microsoft Excel для розв’язування задач вищої математики у ВНЗ"

0

Презентація допоможе студентам у роботі з текстовим редактором Microsoft Excel при розв’язування задач з вищої математики.Використання табличного процесора Microsoft Excel для розв’язування задач вищої математики у ВНЗ

0

Методичний посібник для студентів при вивченні табличного процесора Microsoft Excel з практичним застосуванням при розв'язуванны задач з вищої математикиМатематична гра "Хто хоче стати мільйонером?"

0

Розробка практичної роботи студентів та учнів у вигдяді гри "Хто хоче стати мільйонером?". Допоможе глибше та наочніше зрозуміти суть теорії ймовірності та математичної статистики.Презентація до теми заняття: "Дискретна випадкова величина, її числові характеристики та закон розподілу"

0

Презентація допоможе викладачам та студентам при вивченні теми "Дискретна випадкова величина, її числові характеристики та закон розподілу"Дискретна випадкова величина, її числові характеристики та закон розподілу

0

Короткий конспект заняття для студентів при вивченні теми "Дискретна випадкова величина, її числові характеристики та закон розподілу". Містить коротку теоретичні відомості та задачний матеріал.Свято Дружби

0

Свято про дружбу. Розроблено за мотива мультфільму "Про всіх на світі" з доповненням різного виду сценок і пісень.Що таке текст. Тема і головна думка тексту.

0

допомогти учням глибше усвідомити головні ознаки тексту;
формувати вміння визначати тему, головну думку тексту;
розвивати зв’язне мовлення.Великі права маленької дитини

0

Ми всі рівні у правах, але ми самі різні і неповторні особистості. Кожна дитина має право на життя, виживання і здоровий розвиток. Всі діти мають право на ім’я, сімейні зв’язки, громадянство.Закріплення знань про букву З, з, її звукове значення. Зима (інтегрований урок з української мови та я досліджую світ для 1 класу)

0

Інтегрований урок з української мови та я досліджую світ у 1 класі. Мета уроку: повторити та закріпити знання про вивчені букви та їхнє звукове значення, зокрема про букву Зз, формувати навички навички читання складів, слів та текстів, уміння робити звукові моделі слів, активно працювати в парі та групі, ознайомитись з характерними ознаками зими в живій і неживій природі, уточнити знання про свято Святого Миколая.
Розвивати мовлення, пам’ять, мислення, увагу, спостережливість, почуття відповідальності за своє здоров’я.
Виховувати любов до природи, доброту, бажання прийти на допомогу іншим

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі