Користувацький вхід

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 14 гостей.

Хто новенький

  • mariannam
  • Артем Чупов
  • amatori4
  • Юдіна Світлана ...
  • Yasj@

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


урок

0

ТЕМА: ВПРАВИ І ЗАДАЧІ НА ЗАКРІПЛЕННЯ ВИВЧЕНИХ ТАБЛИЦЬ МНОЖЕННЯ І ДІЛЕННЯ. РОЗВ'ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ"

МЕТА. Перевірити рівень оволодіння учнями навчального матеріалу, формувати в учнів математичну компетентність, вміння розв'язувати задачі, закріпити навички табличного множення і ділення чисел, вдосконалювати обчислювальні навички, розвивати логічне мислення, творчі здібності, вчити дітей працювати парами. Виховувати повагу до традицій рідного краю.заняття "Українська світлиця"

0

продовжувати знайомити дітей з народними символами і національними оберегами своєї Батьківщини; закріпити знання дошкільнят з певних тем народознавства а саме: (побут, національні символи, державна символіка, елементи національного одягу, розумінні поняття коровай, рушник, віночок, посуд); розвивати цікавість до патріотичних тонкощів; виховувати любов та повагу до України.розвага для батьків "Зимові пригоди батьків в дитячому садочку"

0

Розсипала для нас.
- Добрий вечір, шановні родини!. Рада вас вітати у гарному прикрашеному залі нашого садочка. Сьогодні ми з вами зібралися разом провести час і відпочити від щоденної робочої рутини. Так як наша зустріч відбувається у передноворічний час, то все буде присвячено зимовій порі та її святам.заняття "Речення, звуки, літера І,і"

формувати уявлення про речення. Вчити складати речення з 2-4 слів, зображувати їх схематично. Розвивати фонематичний слух. Закріпити знання про голосний звук «І,і». Навчити писати палички та крапки в зошиті, розуміти завдання і виконувати його самостійно. Виховувати інтерес до грамоти.заняття "Лісові мешканці"

0

Закріпити знання дітей про т варин, що мешкають в лісах рідного краю (зокрема їхні назви, зовнішній вигляд, звички, спосіб живлення). Продовжувати знайомити з літературними художніми творами, приказками про тварин. Вчити вихованців відгадувати загадки. Розвивати увагу, мислення, пам’ять. Виховувати любов до живої природи лісу, бережливе ставлення до неї.заняття "Лисичка в гостях у малят"

0

:формувати уяву про число та цифру 5. вправляти у називанні суміжних чисел. Продовжувати вчити в межах 5. закріпити вміння орієнтуватися в просторі. Розвивати уважність під час викладання цифр з лічильних паличок, письма паличок і крапочок в зошиті. Виховувати старанність.Фізична підготовка дітей в дошкільних закладах

0

Розділ 1. Теоретичні відомості з фізичного виховання з дошкільних закладах
1.1. Завдання, мета та значення фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах
1.2. Зміст, структура та риси занять фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах
1.3. Принципи, методи та засоби фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах
Висновки до 1 розділу

Розділ 2. Практичне застосування фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах
2.1. Форми роботи з фізичного виховання в дошкільних навчальних закладахКонспект спортивної розваги - змагань для дітей 6-го року життя (старша група)

0

Тема: Козацькі забави.
Мета: Продовжувати вчити дітей грати в ігри - естафети, ігри - забави, протиборства. Вдосконалювати навички ходьби, бігу (по прямій та змійкою), стрибків (на правій та лівій нозі), ходити по канату приставним кроком, метати мішечок з піском із - за голови, повзати накарачках, ходити по похилій дошки та зістрибувати з неї, узгоджувати свої рухи з рухами інших. Розвивати рухові якості, емоційну задоволеність від рухової активності. Виховувати патріотичні почуття, колективізм.Заняття з розділу "Навчання грамоти" для дітей старшої групи на тему : "Розкажемо ведмедику про зиму"

0

Тема: Розкажемо ведмедику про зиму.

Мета:Закріплювати вміння дітей утворювати присвійні прикметники від іменників, змінювати слова, активізувати словник з теми “Зима”.Продовжувати вправляти в умінні розділяти слова на склади та визначати їх кількість; вчити називати перший звук у словах;
закріплювати знання про голосні та приголосні звуки, вміння
їх розрізняти та позначати символами та умовними позначеннями.
Продовжувати вправляти дітей в складанні речень за схемами.Рекомендації для вихователя щодо забезпечення ефективності мовленнєвих занять

0

Рекомендації для вихователя щодо забезпечення ефективності мовленнєвих занять

Заняття з розвитку мовлення та мовленнєвого спілкування дошкільників буде ефективним за умови повноцінної реалізації мовленнєвого потенціалу кожної дитини. Педагог повинен:
• забезпечувати зручне розташування дітей під час занять (по колу, півколом тощо), яке давало б змогу вести розмову (очі в очі) не лише з педагогом, а й з однолітками;
уникати надмірного академізму в підході до розв'язання мовленнєвих завдань заняття;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
21%
Контрольні роботи
24%
Олімпіадні завдання
8%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
23%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 19533

Останні коментарі