Користувацький вхід

Музична культура

Обмежити пошук фільтруванням:Урок-музичний салон «Композиція музичного твору. Випереджаючи час»

0

Поглиблене знайомство учнів із творчістю В.-А. Моцарта та особливостями розвитку образу і звучання Симфонії №40; закріплення визначення понять «симфонія», «сонатна форма»; формування вокально-хорови навичок;
розвиток уміння інтерпретувати симфонічні музичні твори, інтерес до видатних зразків музичної класики; виховання шанувальників творчостіУкраїнські наспіви линуть світом

0

Розробка уроку з музичного мистецтва дає змогу вчителю розповісти учням про національні особливості музики різних народів, навчити збагачувати їхній музичний та загальний кругозір, слуховий досвід.Урок для гуртків хореографічного спрямування «Весела подорож»

0

Зміст заняття
І. Підготовчий блок.
Привітання. Емоційний настрій на урок.
Перевірка готовності учнів до уроку.

ІІ. Змістовний блок.
-Сьогодні незвичайний день -перший день весни і урок на тему: «Весела подорож». Розпочинаємо нашу подорож! Сідаємо в автомобіль (8 тактів дрібний крок,8 тактів демі-пліє з рухом рук)
Вот ми і приїхали в країну «Кухарів»,там смачно готують, і здоровою їжею годують (гуртківці виконують тренаж-підготовку м язів, комбінації рухів з маршем, бігом, підскоками, галопом та оплесками муз.розмір 2/4, всі комбінації рухів виконуються на 4 такти кожна)Розробка уроку з музичного мистецтва «Симфонічна музика»

0

Розробка уроку музичного мистецтва за підручником Л.Кондратової для 5 класу на тему "Симфонічна музика". Урок проводиться під час вивчення теми "Професійна музика". У ході уроку використано мультимедійну презентацію, аудіо та відеофайли.День Дошкільника

2

Цей матеріал допоможе вихователям та музичним керівникам підготувати свято до Дня Дошкільника, яке святкують восениПрезентація до уроку музичного мистецтва "Чарівний світ опери"

0

Слайди презентації допоможуть учням краще зрозуміти даний матеріал. Яскраві ілюстрації зацікавлять, викличуть інтерес і захоплення школярів.Урок музичного мистецтва "Чарівний світ музики"

0

МЕТА УРОКУ:
продовжити з учнями роботу над поняттями «опера», «жанри музики»;
навчати учнів розрізняти різні музичні жанри; пояснити учням їх значення для характеристик музичних образів;
збагачувати музичний кругозір;
розвивати емоційну сферу та уяву учнів, навички уважного слухача й виконавця, здібності тонко відчувати й розуміти зміст і характер музичних творів;
розвивати в учнів музичний слух, почуття ритму та навички чистого інтонування мелодії;
активізувати творчий потенціал учнів;
виховувати в учнів культуру співу та сприйняття музики;Відкритий урок за темою "Народна творчість"

1

Даний урок рекомендований для проведення відкритого уроку у 1 класі загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладах.Розробка уроку і презентація з музичного мистецтва для 7 класу «Стилі та напрями музики (узагальнення)»

2

Розробка уроку з музичного мистецтва для учнів 7 класу на тему "Стилі та напрями музики (узагальнення). До конспекту уроку додається мультимедійна презентація.Розробка уроку і презентація з музичного мистецтва для 7 класу «Джаз»

2

Урок з музичного мистецтва для учнів 7 класу на тему "Джаз". До конспекту уроку додається мультимедійна презентація.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі