Користувацький вхід

Музична культура

Обмежити пошук фільтруванням:Невичерпне джерело добра, краси і натхнення у пісенній творчості Херсонських композиторів

0

Невичерпне джерело добра, краси і натхнення у пісенній творчості Херсонських композиторівОсіння загальносадова розвага "Українські смачні страви для здоров'я і забави"

0

Сценарій загальносадового заходу розрахований для проведення з дітьми всіх вікових груп на подвір'ї днз. Музичний репертуар підібраний відповідно віку, можливостей дітей та осінньої тематики.Конспект заняття з логоритміки «На лісовій галявині» / Старша група

0


Конспект заняття з логоритміки
«На лісовій галявині» для дітей старшої групи.
Мета:
Подолання мовленнєвих порушень у дітей шляхом розвитку та коригування їхньої рухової сфери у поєднанні зі словом і музикою.
Створювати за допомогою музики дітям позитивний настрій, передавати його оточуючим, виховувати відчуття задоволення від власного співу та співу в колективі.
Завдання:
Оздоровчі:
Розвивати відчуття ритму, пам'ять, мовлення, пластику рухів, слухову увагу, музичний слух;Сценарій випускного свята «Мандрівка островами дитинства»

0
Випускне свято «Мандрівка островами дитинства»
Мета: створити святкову, радісну атмосферу в дитячому колективі; вдосконалювати творчі навички дітей; виховувати у дітей почуття любові до дитячого садка, почуття пошани та вдячності до всіх працівників дитячого садка.
Обладнання: квіти, бутафорський штурвал, іграшки, кольорові стрічки, музичні інструменти, блакитні повітряні кульки.
Дійові особи: Робінзон (дорослий)


Сценарій випускного свята в дитячому садку

0

вірші, привітання працівників, пісні, танці, ігри, сценки, герой фіксик НоликГуморина

0

Розвага для дітей до дня Гумору,яка буде проходити в країні сміху....Сценарій весняного свята для дітей середньої групи «Чарівні квіти»

0
Сценарій весняного свята для дітей середньої групи «Чарівні квіти»

Весняне свято привносить у розвиток театрально-музичного дійства теплоту, радість і світлі почуття. Герої свята приносять свої завдання, ігри, усмішки. Музичний репертуар сприяє вдалому виступу дітей на святі та спонукає маленьких артистів до творчого самовираження.Вистава Муха – Цокотуха .

0

Вистава Муха – Цокотуха .Урок-круглий стіл "Пісня буде поміж нас"

0

Урок - «круглий стіл» Пісня буде поміж нас
Мета уроку:
- познайомити учнів з особливостями розвитку української естради на прикладах творчої діяльності В.Івасюка, гурту «Смерічка», С.Ротару
- поглибити знання учнів про творчість В.Івасюка;
- закріпити поняття Легка (розважальна), популярна музика та хіт-музика;
- формувати власне емоційно-естетичне ставлення до популярної музики;
- розвивати інтерес до української естрадної музики;
- виховувати естетичні смаки учнів.«Весело нам в ігри грати, веселитись, танцювати». Розвага для дітей старшого дошкільного віку з використанням музично-дидактичних та рухливих ігор.

0

виховувати культуру пізнавальної, ігрової діяльності; вчити дітей розпізнавати музичні твори за жанрами: пісня, танець, марш; розрізняти і впізнавати музичні інструменти за їх назвою та звучанням

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі