Користувацький вхід

Музична культура

...

Обмежити пошук фільтруванням:Національно - патріотичне виховання на уроках музичного мистецтва. Урок майстер - клас: "Традиційний пісенний фольклор Донбасу"

0

Виховання патріотизму на уроках музики має величезне значення, тому що мова йде про долю нинішнього і майбутніх поколінь, так як наші молоді сучасники повинні не тільки володіти належним обсягом знань, але вони повинні стати зрілими духовно та інтелектуально.Я пізнаю світ.Настрій.

0

Ознайомити дітей із новим музичним твором, виховувати у дітей бажання співати та працювати із однолітками.Вечір безпеки для дітей та батьків

0

Вечір безпеки для дітей та батьків
«Бережіть нас – ми ваше майбутнє»
Мета: розширити знання дітей та батьків з правил безпеки у лісі, в дорозі, на воді, сприяти розвитку обережності, обачності. Виховувати увагу , зосередженість, бережливе ставлення до свого життя. Розвивати зв’язне і монологічне мовлення, поповнити словник словами до теми.Музична розвага "Рукавичка"

0

Організувати веселе творче дозвілля дітей, виховувати навички культурної поведінки, розвивати вміння працювати в колективі, розвивати мислення, емоційну чуйність.Конспект свята для мами "Зустріч у весняному кафе" для старшої групи

0

Сценарій свята для мами "Зустріч у весняному кафе" для старшої групиЛітературно-музична композиція «Я серце й душу в пісню переллю…»

0

Літературно – музична композиція «Я серце й душу в пісню переллю…»

Мета: відродити історію створення пісні та її авторів. Розширити знання про українські пісні та їх виконавців. Виховувати почуття прекрасного; любов і пошану до української пісні.Сценарій випускного свята "Прощавай, садок дитячий!"

1

Сценарій разрахований для дітей старшої групи,які випускаються із дитячого садочка до школи.У світі музики

0

Музичний інструмент - це не просто предмет для видобування звуку, це віртуозне знаряддя в руках музиканта, яке може підкорювати, втихомирювати, розбурхувати уми і душі. Історія музичних інструментів йде своїм корінням в далеке минуле…Золотава осінь!

0

Багатовікова спадщина української пісенної творчості – яскраве і непересічне явище в історії світової культури. Наша пісня – це національна берегиня українського духу, традицій, іторії, мови…
«Золотава осінь…» - збірка пісень осіннього циклу включає найкращі пісні, які вже стали класикою.Літечко красне!

0

Багатовікова спадщина української пісенної творчості – яскраве і непересічне явище в історії світової культури. Наша пісня – це національна берегиня українського духу, традицій, іторії, мови…
«Літечко красне!» - збірка пісень літнього циклу включає найкращі пісні, які вже стали класикою.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі