Користувацький вхід

Музична культура

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:урок "Музика в літературних творах, казках."

0

Укр. нар. казка «Чарівна скрипка»-слух.
П. Чайковський. Фінал II симфонії – слух.
Норвезька народна пісня «Чарівний смичок»-розуч.

Мета: На прикладі народної казки визначити важливу роль
музики в літературних творах та житті народу.
Розвивати творчу уяву, фантазію, слухацькі та
виконавські навички. Виховувати ціннісне ставлення
до літератури, музики, народної творчості, почуття
прекрасного, моральних якостей творчої особистостіСвято "Стрітення"

0

Мета:
ознайомлення дітей з народним обрядом Стрітення;
викликати інтерес до народних обрядових розваг;
спонукати дітей до здорового способу життя;
підтримувати у дітей почуття поваги один до одного;
привчати дітей до миролюбного та дружнього ставлення один до одного"З чистого джерела народних пісень" (збірка колискових пісень)

0

Надзвичайна ліричність колискової пісні здавна привертала увагу письменників, діячів культури. Колискова - це пісня материнської душі й любові. Тільки той, хто виростав під мамину пісню, здатний примножувати невмирущу пісенну народну творчість. Представлена збірка містить різновиди колискових пісень, які можна використовувати на уроках читання, музики, в позакласній роботі початкових класів. Дані матеріали можуть бути корисними не тільки для вчителів початкових класів, а й для батьків.Славетні кобзарі України

1

Презентація містить графічні малюнки українського художника Сластіона О.Г.,який зобразив відомих кобзарів України ХІХ-ХХ ст.Урок з музики для 3 класу "Мандрівка струнним деревом"

0

Мета уроку дати поняття учням про струнні музичні інструменти, їх види та значення; закріпити навички виразного співу. Розвивати музичну пам’ять, відчуття ритму та творчу уяву. Виховувати любов до класичної музики та культуру слухання.Сценарій новорічного свята «Новорічні пригоди»

0

Сценарій новорічного свята для дошкільників старшої вікової групи "Новорічні пригоди"сценарій новорічного ранку для дітей старшого віку "Як Баба яга на олімпіаду збиралась"

0

Створення святкового настрою у дітей, очікування дива, казки.
завдання:
Розвивати емоційну чуйність, музичні здібності дітей.
Розвивати комунікативні здібності, сприйнятливість до наслідування.
Створити радісний настрій у дітей, викликати у них позитивний емоційний відгук.сценарій новорічного ранку для дітей середнього віку "Як Дід мороз до Турції збирався"

0

розвиток у дітей сценічних здібностей в передачі казкових образів; формування виразного вимови віршованих текстів та вокальних навичок на основі популярних вітчизняних пісень.Сценарій новорічного ранку для дітей раннього віку "Колобок поспішає на ялинку"

0

залучення дітей до традиції святкування Нового року.
завдання:
- Створити святковий настрій;
- Створити умови для самореалізації дітей;сценарій новорічного ранку для дітей старшого віку "Пригоди біля Новорічної ялинки"

0

Розвивати емоційну середу, почуття причетності до свята; сприяти всебічному художньо - естетичного розвитку дітей; доставляти їм радість від участі у святі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі