Користувацький вхід

Музична культура

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:виховний захід "Сонцесяйна калита"

0

Познайомити учнів з давнім народним звичаєм проводити вечорниці та обрядами ворожіння й кусання калити. виховувати в учнів повагу та любов до традицій рідного народу, до української народної пісні; виховувати інтерес до вивчення минулого рідного краю, прагнення зберегти народні звичаї та обряди.Конспект уроку англ мови 8 кл за підручником О.Карпюк(нова програма)

0

Конспект нестандартного уроку англ. мови. Форма проведення- Урок музичний салон.Проведено 4 форми роботи на уроці,міжпредметні звязки(музичне мистецтво.інформатика).урок з компютерною підтримкою-учні створювали презентації(творчі індивідуальні завдання).Це не тільки розвиток комунікативних навичок.але й естетичних смаків.творчості учнів.Театралізація БЖД

0

Усі дівчата і хлопці
Люблять казки в яскравих книжках,
Люблять танці, люблять пісні
І театру світ чудовий.
Казку ми зараз покажемо
І у віршах її розповімо.
Ви уважно дивіться,
Нічого не пропустіть.Музика вокальна та інструментальна.

0

Дати учням визначення вокальної та інструментальної музики, формувати навички співацької постави, дикції, дихання та звукоутворення, познайомити з професією виконавець, розвивати в учнів уміння виразно виконувати музичні твори, вокально-хорові навички, виховувати інтерес, любов до музикиЗображення музикою різноманітних рухів, певних життєвих подій, картин природи, звукових сигналів тощо.

0

Поглибити знання учнів про зображальні можливості музики; підвести до усвідомлення важливості цього елемента музичної мови.Етнічна музика

1

поняття «етнічна музика», історія її розвитку, народні інструменти країн світу, етнічна музика в творах композиторів, сучасна українська етнічна музика, українські інструменти.Музичне заняття «Чарівні звуки осені»

0

Музичне заняття
«Чарівні звуки осені»
Мета: Викликати емоційний відгук на музику, поетичне слово. Формувати уявлення про зв’язок музики і природи.
Формувати у дітей навички самостійно в рухах передавати настрій таночків, спонукати відтворювати чіткий ритмічний малюнок при грі на музичних інструментах, дотримуватись правил проведення ігор.Розробка уроку і презентація з музичного мистецтва «Музична казка»

1

Конспект уроку музичного мистецтва
4 клас, урок № 10
Тема: "Музична казка"
Мета :
- навчальна: продовжити знайомити учнів з особливостями оперного жанру на прикладі дитячої опери М. Лисенка «Коза-дереза».
- розвивальна:розвивати інтерес до народних пісень, вокально - хорові навички, вміння інтерпретувати музичний твір; образно мислити під час слухання музичних творів,
- виховна:виховувати інтерес до музики українських композиторів і творів, написаних за сюжетами народних казок.Розробка уроку «Жанрова палітра музичного мистецтва»

0

Музика: вокальна, інструментальна, театральна.
Музичні жанри і форми: вокальні (пісня, романс, гімн)
та хорові (кантата, ораторія).5 клас урок КВАРТЕТ

0

урок в 5 класі тема Музика в поезії. Байка. Квартет

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі