Користувацький вхід

Музична культура

...

Обмежити пошук фільтруванням:Навички співацького дихання в естрадному вокалі

1

Формування навичок співацького дихання в естрадному вокалі, як основного впливового фактора на фізіологію звукоутворювання у дітей середнього та старшого шкільного віку.Чи може бути світ прекрасним без музичного мистецтва урок №25

0

ОСНОВНІ ВЛАСТИВОСТІ МУЗИКИ: танець плюс пісня
Тема. Пісенність як особливість музики, проникнутої співучістю, мелодійніс¬тю, але не обов’язково призначеної для співу. В гостях у пісні. Українська народна пісня »Подоляночка» — слухання. П.Чайковський «Камаринська»(з «Дитячого альбому»).Російська бариня та білоруська бульба – слухання та сприймання творів. Слова Платона Воронька, музика Ірини Кириліної «У кожного свій музичний інструмент» — розучування естонської народної пісні.Стаття Музичне мистецтво у нашому житті.

0

Музичне мистецтво у нашому житті – мова музики. Насолода музикою є не самоціль,а шлях до внутрішнього вдосконалення кожної особистості в ім‘я добра, краси,миру,і щастя на Землі.
Музика постійно розвивається та збагачується, вона не стоїть на місці.Змінюються методи, стилі, форми, напрямки, утворюються нові жанри.
Популярність музики не залежить від того, коли вона була написана, бо живе доти , доки виконується.Народні інструменти. 5 клас

0

Урок для учнів 5 класу. На тему "Народні інструменти". За новою програмою.Сценарій осіннього свята "Міс осінь"

0

Сценарій осіннього свята для дітей середньої групи. З використанням мультимедійних технологій.Збірка музичних свят і розваг

0

До збірки увійшли сценарії календарних, обрядових та тематичних свят, які доцільно використовувати у закладі дошкільної освіти.План-конспект уроку "Аранжування в музиці"

0

Урок в 7 класі Аранжування в музиці(Муз.мистецтво Масол, Аристова)
Тема: Аранжування в музиці. Поняття ремікс та кавер-версія.
Життя та творчий шлях Н.Паганіні
Мета: Ознайомити з поняттям «аранжуванням музики», ремікс та кавер-версія, розглянути різновиди аранжування – аранжування академічної та народної музики, сучасне електронне аранжування академічної музики та визначити їхні характерні особливості, познайомити з творчістю Паганіні його творів.Конспект музичного заняття "Музика лікує"Сценарій до свята матусь "НАШІ МАМИ ДОРОГІ"

0

Сценарій до свята матусь у І молодшій групі "Наші мами дорогі"Сценарій новорічного свята у І молодшій групі "НА ЯЛИНКУ ДО ЗВІРЯТ"

0

Сценарій новорічного свята
у І молодшій групі
"НА ЯЛИНКУ ДО ЗВІРЯТ"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі