Користувацький вхід

Музична культура

...

Обмежити пошук фільтруванням:Музичне заняття "Подорож порами року" (середня дошкільна група)

0

План-конспект музичного заняття для музкерівників дошкільних освітніх закладів (середня вікова група)Розробка уроку для 7 класу з розділу «Новаторство в музичному мистецтві» на тему: «Шансон»

0

ознайомити учнів з поняттями «шансон», «шансон’є», із творчістю Моріса Шевальє, Жака Бреля, Едіт Піаф, Шарля Азнавура, Мірей Матьє; робота з учнями над самостійним розумінням та аналізом музичних творів, логікою викладу власної точки зору; виховувати зацікавленість в пізнанні світової музичної культури; формувати емоційну, виразну співацьку манеру виконання; розучити пісню «Пісня про друга (сл.і муз. В.Висоцького)Розробка уроку для 7 класу з розділу «Новаторство в музичному мистецтві» на тему: «Історія року»

0

ознайомити учнів з поняттями рок, ритм-енд-блюз, біг-біт, кантрі-енд-вестерн; ознайомити з творчістю Элвіса Преслі, Beatles, Led Zepelin, Queen; робота з учнями над самостійним розумінням та аналізом музичних творів, логікою викладу власної точки зору; виховання зацікавленості в пізнанні світової музичної культури; виховання почуття шанування професійної сучасної музики«Країна дитинства» (свято для дітей дошкільного віку змішаної групи)

0

Тема "Країна дитинства".Свято для дітей дошкільного віку, змішаної та старшої групи.Урок мистецтва у 3 класі "Гумор у мистецтві"

0

План-конспект уроку мистецтва у 3 класі №26
Тема ІІІ. Комічні та фантастичні образи
Тема уроку: Гумор у мистецтві
Мета: познайомитися з жанром жартівливих народних пісень на прикладі української народної пісні «Грицю, Грицю, до роботи», розвивати естетичний смак та креативність учнів, продовжити роботу над вокально-хоровими навичками, створити образ клоуна за допомогою рухів, жестів, міміки; прищепити любов до народної пісні.
Тип уроку: поглиблення теми.
Обладнання: дошка, інструмент, підручники, нотні зошити, аркуші та олівці, фортепіано, магнітофон та диски,

Хід уроку:Майстер-клас «Впровадження інтерактивних методів та підходів на підсумковому уроці з музичного мистецтва»

0

Презентація майстер-класу «Впровадження інтерактивних методів
та підходів на підсумковому уроці з музичного мистецтва». Проведено в Микільській ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваського району Донецької області на окружному семінарі.Привітання до Дня залізничника "Мульт-шоу від дошкільнят"

0

Театралізована вистава-подорож за участю дошкільнят та педагогів з використанням різних видів музичної діяльності.Урок музичного мистецтва «Музика і кіномистецтво»

0

Урок музичного мистецтва у 5 класі
Урок №30

ТЕМА: «Взаємодія музики з іншими видами мистецтва»
Тема уроку:Музика у кіномистецтві
МЕТА:
• зосередити увагу учнів на кінофільмах, у яких музика є «Дійовою особою» або допомагає яскравіше розкрити зміст та образи героїв;
• познайомити зі значенням слів «сценарій», «тапер»;
• сприяти розвитку естетичного сприйняття, уяви і музичного кругозору учнів;
• виховувати естетичний смак учнів; розвивати творчі здібності учнів засобами музики;
• продовжити використовувати здоров'язберігаючи технології для профілактики та оздоровлення учнів.Урок-квест з російської, англійської мови та музичного мистецтва «Повторення і узагальнення вивченого. Моя родина. Имя существительное»

0

Урок - квест англійської, російської мови та музичного мистецтва.
Тема уроку Повторення і узагальнення вивченого. Моя родина. Имя существительное, 6 клас. Урок - гра,на якому учні в формі гри засвоюють вивчений матеріал."Осінні жарти" сценарій осіннього свята

0

Гарно як у нас навколо,
Все неначе зацвіло.
Золоте осіннє свято
В дитсадок до нас прийшло.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі