Користувацький вхід

Останні публікації

Музична культура

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій конкурсу "Суцвіття талантів" для учнів 5-10 класів

0

Захід приурочений захисникам України, які жертовно боронять нашу землю від окупанта. Кожен твір виконаний маленькими артистами вплітається у вінок слави України, звеличує непоборну силу духу українського народу, перед очима глядачів спливають історичні події про подвиг січових стрільців, Героїв Крут, воїнів УПА, сторінки з життя засновника української естрадної пісні В. Івасюка, подвиги сучасних Героїв, які стали на захист України у війні з окупантом. Захід виконує виховну функцію, спрямований на виховання в учнів патріотичних почуттів.Сценарій літературно-музичної композиції, присвяченій 150-й річниці від Дня народження Соломії Крушельницької "Соломія - України світла мрія"

0

Сценарій виховного заходу, приурочений 150-річниці з Дня народження славетної співачки Соломії Крушельницької, містить елементи театралізації. У матеріалі використано пісні з репертуару виконавиці, а також авторські пісні вчителя на слова українських поетів, присвячені пам'яті видатної оперної вокалістки.Сценарій конкурсу "Суцвіття талантів"

0

Матеріал призначений для вчителів музичного мистецтва, класних керівників, педагогів-організаторів; націлений на виявлення обдарованих учнів початкових класів, сприяє розвитку творчих здібностей молодших школярів, їхньої творчої самореалізації та потенціалу, мотивує прагнення дітей до праці і вдосконалення, здійснює виховну функцію, зокрема патріотичного виховання в умовах війни. Сценарій може бути використаний також і у середній школі.Sway презентація до дистанційного уроку музичного мистецтва у 4 класі НУШ"Весняна подорож"

1

Дана презентація,дозволяє проводити дистанційні уроки музичного мистецтва цікавіше для вихованців,та допомагає краще засвоїти музичний матеріал.Презентація на тему "Сучасне аранжування класичних творів"

0

Презентація містить матеріали до уроку музичного мистецтва у 7 класі за темою "Сучасне аранжування класичних творів"Презентація "Мова музики" 5 клас

0

Презентація містить матеріали до уроку музичного мистецтва у 5 класі на тему "Мова музики"Мандри країною мистецтв

0

Стане в нагоді вчителям мистецтва, 1 клас НУШ. Використано два види мистецтва: музика та циркСЦЕНАРІЙ МУЗИЧНОЇ РОЗВАГИ для дітей старшого віку «Як Зима з Весною зустрічається»

0

СЦЕНАРІЙ МУЗИЧНОЇ РОЗВАГИ для дітей старшого віку «Як Зима з Весною зустрічається»

Мета: познайомити дітей з народними звичаями, з народним обрядом Стрітення, особливостями святкування. Розвивати інтерес до звичаїв народу,естетичний смак. Формувати вміння зберігати історію українських традицій.
Виховувати почуття любові та поваги до культурної спадщини свого народу.
Обладнання:костюми для героїв свята, свічки, рушники, керамічні вироби, жайворонки.


Уроки музичного мистецтва 4 клас НУШ за підручником О. Калініченко, Л. Аристова (презентації)

0

30 презентацій до уроків музичного мистецтва за підручником О. Калініченко, Л.Аристової на допомогу вчителю початкових класів.
Розроблені згідно Типових освітніх програм початкової освіти, дотримуючись структури уроку музики.Додаткові матеріали дібрано з вільних інтернет-джерелМайстер-клас

0

Майстер-клас створено для використання у роботі у початковій та середній школі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі