Користувацький вхід

Психологія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Психологія кольору

0

Всі діти полюбляють малювати. Що означають кольори їх малюнків дізнайтесь зі статті.формування комунікативної компетентності учнівської молоді засобами соціально-педагогічного тренінгу

0

Досвід роботи соціального педагога з теми:

ФОРМУВАННЯ КОМУНІКАТИВНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ЗАСОБАМИ СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ТРЕНІНГУМайстер-клас з теми "Модель балансу у формуванні особистості старшокласника”

1

В основі розробки - практикум з позитивної психотерапії. Представлені матеріали майстер-класу містять в собі тренінгове заняття, яке може бути проведене як зі шкільними практичними психологами, так і зі старшокласниками. Мета тренінгу - пошук власних ресурсів і мотивації та формування особистої моделі життєвого балансу.
Форма проведення заняття: практична робота в індивідуальному і груповому форматах з життєвими цілями та власними ресурсами.Емпатія: як закласти в дітей її основи

0

Співчуття - одне з з найважливіших моральних якостей людини . Тому його потрібно формувати ще з раннього дитинстваГодина спілкування "СНІД"

0

година спілкування з метою надання учням необхідної інформації, яка дозволяла б їм приймати розумні рішення, що застерігатимуть їх від СНІДу; ознайомити учнів з шляхами захворювання, ознаками і профілактикою СНІДу, формувати знання про СНІД, сприяти розвитку потреби робити відповідні висновки; виховувати потяг до здорового способу життя.Тренінг "Толерантність"

0

Тренінг "Толерантність з метою ознайомлення учнів з поняттям "толерантність"; формування позитивного ставлення до інших людей, корекції міжособистих стосунків.ЯК ПЕРЕЖИТИ КАРАНТИН І ЗАЛИШИТИСЬ СПОКІЙНИМИ БАТЬКАМИ?

0

Пережити карантин не легке завдання. Тож наведені ниже поради будуть як ніколи доречними.Реалізація наскрізної змістової лінії «Здоров’я і безпека» як засіб інтеграції ключових і загальнопредметних компетентностей, навчальних предметів та предметних циклів

0

Інтегрований підхід у формуванні ключових компетентностей з використанням елементів тренінгу та практичні поради для вчителів та батьківПлан практичного психолога на 2020-2021

0

План роботи практичного психолога на 2020-2021 навчальний рік.Тема методичної роботи практичного психолога: «Виявлення, запобігання та обмеження асоціальних явищ, причин соціальної дезадаптації, забезпечення умов для формування психологічно-позитивної спрямованості особистості. Профілактика проявів булінгу в учнівському середовищі».Профілактична програма "Шлях до лідерства"

0

У збірці представлено розробки занять профілактичної програми «Шлях до лідерства», які допоможуть попередити явища відторгутості, дискримінації та булінгу в учнівському середовищі; удосконалити лідерські навички учнів, уміння відстоювати свою позицію, розвивати вміння оцінювати та використовувати власний потенціал і потенціал команди, стимулювати учасників до ефективної взаємодії.
Програма містить тематичний план та конспекти занять, які включають теоретичну та практичну частину, мають гнучку структуру, яка наповнена вагомим змістом.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі