Користувацький вхід

Психологія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Особливості використання арт-терапії в роботі практичного психолога

0

Навчально-методичний посібник розкриває поняття арт-терапії, основна мета якої полягає в гармонізації психічного стану особистості через розвиток здатності самовираження і самопізнання. Цінність застосування мистецтва в терапевтичних цілях полягає в тому, що з його допомогою можна на символічному рівні висловити і досліджувати самі різні почуття та емоції: любов, ненависть, образу, злість, страх, радість і тд. Також демонструються малюнки учнів ліцею, як важливий момент самовираження та позбавлення негативних емоцій та своїх страхів.Дитина не хоче ділитись іграшками (консультація для батьків)

0

Літо - пора активних сумісних ігор дошкільнят на дитячих майданчиках. Перед батьками дітей часто виникає запитання: "Чи повинна дитина ділитись власними іграшками та як себе поводити батькам, якщо дитина категорично не хоче цього робити?" Відповіді у статті.Методична розробка лекційного заняття з психології за темою: "Особистість як суб’єкт діяльності"

0

Читайте в статті. Вашій увазі пропонується методична розробка лекційного заняття з навчальної дисципліни «Основи психології» на тему «Особистість як суб’єкт діяльності». В розробці надано методику проведення лекційного заняття з використанням інноваційних методів навчання, а саме: комп’ютерних технологій (мультімедіа - супровід), інтерактивних методів колективно-групового навчання: «Мікрофон», «Робота в малих групах», «Мозковий штурм», технології розвитку критичного мислення: «Сінквейн», вирішення проблемних завдань."Стежинками казок" Корекційно-розвивальне заняття для дітей старшого дошкільного віку

0

Мета: розвиток логічного мислення, пам’яті, уваги, дрібної моторики руки; виховання позитивного ставлення до себе, підвищення самооцінки дітей; формування вміння дітей класифікувати предмети; сприяння розвитку навичок спілкування з ровесниками.
Обладнання: іграшка «Горобчик», індивідуальні бланки, клубочок кольорових ниток.
Хід заняття:
Вітання. Вправа «Павутинка».Психологічний супровід учнів-членів Малої академії наук України, які готуються до захисту науково-дослідних робіт у закладі позашкільної освіти

0

Зміст
ВСТУП
КОРЕКЦІЙНІ ЗАНЯТТЯ
Заняття 1. Зустрінемо захист науково-дослідних робіт з піднятою головою
Заняття 2. Зустріч з виступом
Заняття 3. Що таке критика
Заняття 4. Виступ та здоров’я
Заняття 5. Стрес шкідливий для здоров’я
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛЧому дитина часто хворіє в садку

0

Починаючи відвідувати заклад дошкільної освіти деякі діти можуть часто хаоріти. Причини та способи подолання даної ситуації висвітлені нижче.Моніторингове дослідження рівня соціалізації учнів 7 класів 2018-2019 н.р.

0

У данному матеріалі представлено моніторингове дослідження рівня соціалізації учнів 7 класів 2018-2019 н.р.Монітрингове дослідження рівня соціалізації учнів 8-х класів

0

У данному матеріалі представлене моніторингове дослідження рівня соціалізації учнів 8-х класів 2018-2019 н.р.Діагностичне дослідження рівня адаптації першокласників до школи 2018-2019 н.р.

0

У данному матеріалі представлене діагностичне дослідження рівня адаптації першокласників до школи 2018-2019 н.р.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі