Користувацький вхід

Психологія

...

Обмежити пошук фільтруванням:8 причин чому конструктор Лего зробить вашу дитину розумнішою

0

Серед різноманіття іграшок важко обрати дійсно корисну. На допОмогу батькам приходить найпопулярніша і найвідомішА іграшка в світі - конструктор Лего, який активно використовується в НУШ.Тренінгове заняття для заступників директорів з НВР «Планування і результативність роботи шкільного МО»

0

Тренінгове заняття для заступників директорів з НВР, метою якого є підвищити рівень емоційного комфорту учасників тренінгового заняття, актуалізувати питання про результативність роботи шкільного МО, підвищувати рівень професійних домагань, проаналізувати основні «плюси» та «мінуси» високого рівня роботи шкільного МО, виявити рівень емоційного сприйняття питання про роботу шкільних МО. Орієнтовна кількість учасників тренінгу - 15-20 осіб. Тривалість роботи тренінгу - 125 хвилин.Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Особливості використання арт-терапії в роботі практичного психолога

0

Навчально-методичний посібник розкриває поняття арт-терапії, основна мета якої полягає в гармонізації психічного стану особистості через розвиток здатності самовираження і самопізнання. Цінність застосування мистецтва в терапевтичних цілях полягає в тому, що з його допомогою можна на символічному рівні висловити і досліджувати самі різні почуття та емоції: любов, ненависть, образу, злість, страх, радість і тд. Також демонструються малюнки учнів ліцею, як важливий момент самовираження та позбавлення негативних емоцій та своїх страхів.Дитина не хоче ділитись іграшками (консультація для батьків)

0

Літо - пора активних сумісних ігор дошкільнят на дитячих майданчиках. Перед батьками дітей часто виникає запитання: "Чи повинна дитина ділитись власними іграшками та як себе поводити батькам, якщо дитина категорично не хоче цього робити?" Відповіді у статті.Методична розробка лекційного заняття з психології за темою: "Особистість як суб’єкт діяльності"

0

Читайте в статті. Вашій увазі пропонується методична розробка лекційного заняття з навчальної дисципліни «Основи психології» на тему «Особистість як суб’єкт діяльності». В розробці надано методику проведення лекційного заняття з використанням інноваційних методів навчання, а саме: комп’ютерних технологій (мультімедіа - супровід), інтерактивних методів колективно-групового навчання: «Мікрофон», «Робота в малих групах», «Мозковий штурм», технології розвитку критичного мислення: «Сінквейн», вирішення проблемних завдань."Стежинками казок" Корекційно-розвивальне заняття для дітей старшого дошкільного віку

0

Мета: розвиток логічного мислення, пам’яті, уваги, дрібної моторики руки; виховання позитивного ставлення до себе, підвищення самооцінки дітей; формування вміння дітей класифікувати предмети; сприяння розвитку навичок спілкування з ровесниками.
Обладнання: іграшка «Горобчик», індивідуальні бланки, клубочок кольорових ниток.
Хід заняття:
Вітання. Вправа «Павутинка».Психологічний супровід учнів-членів Малої академії наук України, які готуються до захисту науково-дослідних робіт у закладі позашкільної освіти

0

Зміст
ВСТУП
КОРЕКЦІЙНІ ЗАНЯТТЯ
Заняття 1. Зустрінемо захист науково-дослідних робіт з піднятою головою
Заняття 2. Зустріч з виступом
Заняття 3. Що таке критика
Заняття 4. Виступ та здоров’я
Заняття 5. Стрес шкідливий для здоров’я
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛЧому дитина часто хворіє в садку

0

Починаючи відвідувати заклад дошкільної освіти деякі діти можуть часто хаоріти. Причини та способи подолання даної ситуації висвітлені нижче.Моніторингове дослідження рівня соціалізації учнів 7 класів 2018-2019 н.р.

0

У данному матеріалі представлено моніторингове дослідження рівня соціалізації учнів 7 класів 2018-2019 н.р.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі