Користувацький вхід

Психологія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сенсорно - пізнавальне заняття для дітей раннього віку "Зайчикові іменини"

0

Мета : Формувати вміння дітей складати ціле з частин та сприяти розумінню того,що між собою частини різняться за величиною. Розвивати навички порівнювати величини та добирати предмети за величиною незалежно від їхнього кольору і форми. Закріплювати знання основних кольорів. Формувати співпрацю одне з одним під час дидактичних ігор. Виховувати наполегливість.
Матеріали: Декорація лісової галявини, лист від зайчика, хатинка, іграшки - лисичка,зайчик; кошик з морквою; дидактичні ігри: «Прикрась ялинку», «Склади і одягни сніговика», «Закрий віконечко», «Великий - маленький».
Хід заняттяСемінар-практикум для педагогів "Куточки затишку – засіб самопізнання та розвитку емоційної сфери дитини"

0

З кожним роком збільшується число дітей, що мають проблеми в емоційному розвитку, у той же час, предметно-розвивальне середовище, діюче в ЗДО, повною мірою не сприяє поліпшенню психологічного здоров'я дітей, оптимізації їхнього емоційного благополуччя. Тому, мета семінару:
створити необхідне середовище групи, що буде забезпечувати
гармонічний розвиток особистості дитини та його емоційний комфорт.Семінар-практикум для педагогів "Куточки затишку – засіб самопізнання та розвитку емоційної сфери дитини"

0

З кожним роком збільшується число дітей, що мають проблеми в емоційному розвитку, у той же час, предметно-розвивальне середовище, діюче в ЗДО, повною мірою не сприяє поліпшенню психологічного здоров'я дітей, оптимізації їхнього емоційного благополуччя. Тому, мета семінару:
створити необхідне середовище групи, що буде забезпечувати
гармонічний розвиток особистості дитини та його емоційний комфорт.Стрес та шляхи його подолання

0

Можна використовувати для подолання стресу на роботі та вдома,для покращення емоційного стану та зменшення тривоги у дорослого та підлітків.Індивідуальний навчальний план роботи з дитиною з особливими освітніми потребами

0

У статті надано алгоритм створення індивідуального навчального плану-програми для дітей з особливими освітніми потребами. Матеріали будуть корисні для роботи практичних психологів та вихователів інклюзивних груп ДНЗ.Заняття з елементами тренінгу «Переживаємо конфлікт»

0

Матеріал містить вправи та роботу з проективними картками "Креатив", що сприяє усвідомленню учнів емоційної складової конфлікту.Година психолога Де живуть страхи?

0

Ознайомити дітей із поняттям «страх», «побоювання», «боязнь», показати смислову відмінність цих понять;
розвивати в дітей уміння концентрувати увагу на своїх внутрішніх проблемах пов’язаних із нічними страхами;
Розвивати логічне мислення, мовні та комунікативні навички, творчі здібності;
Формувати навички толерантного ставлення до ровесників;
сформулювати поради, які допоможуть подолати нічні страхи і страх темряви, переконатися в тому, що діти засвоїли рекомендації.Міфи і факти про домашнє насилля

1

Година психолога
"Міфи і факти про домашнє насилля"
Інтерактивний профілактичний захід, спрямований на попередження насильства, допомагає старшокласникам визначити суть домашнього насильства, його види, причини даного явища і шляхи вирішення проблеми.Интеллект-баттл для вихователів груп раннього віку з використанням ІКТ-технологій "Особливості вивчення нервово-психічного розвитку дітей раннього віку" ( з досвіду роботи)

1

Матеріали психологічного супроводу методичного об’єднання для вихователів груп раннього віку «Особливості планування освітнього процесу з дітьми раннього віку в дошкільному закладі» за темою "Особливості вивчення нервово-психічного розвитку дітей раннього віку" з використанням ІКТ-технологій ( з досвіду роботи практичного психолога ДНЗ № 58 “Ясочка” Кудлатової Ірини Вікторівни)Родительское собрание «Разные дети». Инклюзивное образование

0

РОДИТЕЛЬСКОЕ СОБРАНИЕ «РАЗНЫЕ ДЕТИ». ИНКЛЮЗИВНОЕ ОБРАЗОВАНИЕ.
Цель: ознакомление родителей с проблемой инклюзивного образования.
Задачи:
1. Ознакомление родителей с понятием «инклюзивное образование» и с основными условиями реализации инклюзивного образования.
2. Сформировать у родителей общие представления об инклюзивном образовании.
3. Развивать способности сопереживать, оказывать поддержку детям с ограниченными возможностями.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі