Користувацький вхід

Психологія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Бесіда з вихователями та батьками «Трирічні малюки: щоб криза не була критичною»

0

В ході бесіди визначено причини негативних проявів кризи розвитку дітей трирічного віку, та надано рекомендації як пом'якшити негативні прояви кризи.Консультація для педагогів "Педагогічна підтримка обдарованих дітей"

0

Консультація для педагогів дошкільного навчального закладу містить теоретичні аспекти та практичні поради по роботі з обдарованими дітьми, розкриті конкретні дії педагога для підтримки режиму творчої життєдіяльності вихованця.Інтелектуальний калейдоскоп: практикум

1

Даний практикум допоможе педагогічним працівникам дошкільних навчальних закладів ефективно організувати пізнавальну діяльність дітей. У практичному посібнику вміщені ігри, які проводяться за інноваційними технологіями: ТРВЗ та інтерактивне навчання.
Практикум призначено для практичних психологів, вихователів дошкільних навчальних закладів, а також для батьків.Інформаційний вісник "Формула правильного вибору професії"

0

Вісник містить методичні поради та рекомендації щодо професійних нахилів і інтересів учнівУ гармонії зі світом

0

З метою забезпечення наступності між дитячим садком і сім'єю щодо формування основ емоційної культури у дітей дошкільного віку слід залучати батьків до активної участі у педагогічному процесі. Щоб сприяти взаємодії дитячого садка та батьків вихованців, доцільно використовувати метод проектів. Використання методу проекту привабливо тому, що:
по-перше, технологія методу проектів, де відносини «дитина-дорослий» будується на співучасті в діяльності, вчить дитину находити компроміс, узгоджувати свою мету з іншими;23 подарунки дитині, які вона збереже на все життя

0

Подарунки подобається отримувати всім без винятку. Однак, існують подарунки, до яких не можливо доторкнутись, але значення яких не втрачається з часом.Про такі і піде мова.Презентація «Послуги в мережі Інтернет»

0

«Інтернет несе читачу тонни сміття і крупинки золотого піску, тому вибрати найцікавіше стає досить потрібним талантом»
Марта КетроЗаняття із психології для 5 класу «Увага як психічний процес. Види уваги та її властивості. Вправи на розвиток уваги»

0

Жоден психологічний процес не може проходити цілеспрямовано й продуктивно, якщо людина не зосередить своєї уваги на тому, що вона сприймає чи що вона робить. Увага, як і будь-який інший психічний процес, відіграє велику роль у житті молодших підлітків, оскільки сприяє сприйняттю та засвоєнню ними програмового матеріалу на належному рівні.
Дане заняття спрямоване на ознайомлення учнів із психічним процесом -- увагою, його видами та властивостями, а запропоновані вправи та завдання допоможуть перевірити увагу школярів.Вправи на розвиток мислення, пам'яті, уваги, сприймання

1
Використовуючи вправи, які запропоновані нижче, можна розвинути операції аналізу і синтезу, абстрагування й узагальнення у співвідношеннях конкретно-образних і абстрактно-словесних компонентів, виробляючи гнучкість мислення; розвивати довільну увагу в дітей, що так необхідна для навчальної діяльності;для розвитку пам'яті, сприймання дітей. Для практичних психологів, вихователів

ВПРАВИ ДЛЯ РОЗВИТКУ МИСЛЕННЯ
ВПРАВИ ДЛЯ РОЗВИТКУ УВАГИ
ВПРАВИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПАМ'ЯТІВплив розвитку дрібної моторики на формування мовлення дітей дошкільного віку

0

Вплив розвитку дрібної моторики на формування мовлення дітей дошкільного віку

Тренування рухів пальців рук дітей покращує не тільки рухові можливості дитини, а й розвиток психічних і мовних навичок. У свою чергу, формування рухів руки тісно пов’язано з розвитком рухового аналізатора і зорового сприймання, різних видів чутливості, просторового орієнтування, координації рухів та ін.
RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі