Користувацький вхід

Психологія

Обмежити пошук фільтруванням:Заняття з елементами тренінгу на тему: «Погляд у майбутнє»

0

Заняття з елементами тренінгу на тему:
«Погляд у майбутнє»
Цільова аудиторія: середня та старша ланка
Мета: виховувати повагу один до одного; oзнайомитися з професіями, та їх роллю у житті людини; засвоїти формулу «ХМТ»; активізувати процеси мислення, пам’яті.
Обладнання: олівці або фломастери, роздруковані завдання.РОЗВИТОК МИСЛЕННЯ ДІТЕЙ СТАРШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ЯК ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНА ПРОБЛЕМА

0

У статті на основі здійсненого теоретичного аналізу психолого-педагогічних джерел досліджуваної проблеми розглянуто ключові поняття до визначення взаємозв’язку між ними. Окреслено перспективи розвитку мислення дітей старшого дошкільного віку засобом ігрових технологій.Семінар-практикум для батьків «Безумовне прийняття дитини»

0

Семінар-практикум для батьків «Безумовне прийняття дитини» спрямований на підвищення батьківської компетентності в розумінні виховання дітей дошкільного віку, формування відповідального ставлення батьків до виховання фізично і психологічно здорового підростаючого покоління.Впровадження елементів казкотерапії в корекційній роботі з використанням відеосюжетів

0

Впровадження елементів казкотерапії в корекційній роботі
з використанням відеосюжетів«Цікава психолoгія»

0

«Цікава психолoгія»

МЕТА: сприяти формуванню в учнів пізнавальногo інтересу дo психології, розвитку сприйняття, уваги, мислення, пам’яті, творчих здібностей через активні форми pоботи.Презентація "Психологічна готовність учасників освітнього процесу до взаємодії з дитиною з ООП"

0

Про психологічну готовність педагога до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, структуру психологічної готовностіФОРМУВАННЯ ПРОСТОРОВИХ УЯВЛЕНЬ ДИТИНИ В ОНТОГЕНЕЗІ.

0

Формування просторових уявлень є важливою умовою повноцінного розвитку на всіх етапах розвитку дитини. Вони є необхідною базою для подальшого збагачення знань про навколишній світ, успішного оволодіння системою знань у школі.Стратегії подолання стресу. Техніки стабілізації психоемоційного стану.

0

В розробці визначено головні стратегії подолання стресу. Надані вправи стабілізації психоемоційного стану.Стратегії подолання стресу. Техніки стабілізації.

0

В розробці визначено головні стратегії подолання стресу. Надані вправи стабілізації психоемоційного стану.Семінар Моделі спілкування педагогів

0

Розглянуто моделі спілкування педагогів з учнями.Комунікативні бар'єри, чинники ефективного спілкування.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі