Обмежити пошук фільтруванням:
« Методика “Лялька як персона”:
педагогічний підхід для соціального та психологічного розвитку
дитини дошкільного віку».
Педагоги нашого закладу постійно шукають ефективні педагогічні технології, підходи , які викликали б емоційний відгук дитини, стимулювали її до активних дій, забезпечили можливість вирішення конфліктів, розвивали емоційну компетентність дитини.
Тема: Базові емоційні потреби та їх вплив на соціальну взаємодію
Вступ
Основні емоційні потреби
Емоційні потреби та соціальна взаємодія
Вплив емоційних потреб на соціальну взаємодію
Індивідуальність та колектив: емоційні потреби у суспільстві
Заключні роздуми
Мета:
• закріплення знань кольорів (червоний, жовтий, синій, зелений, рожевий, фіолетовий, коричневий, сірий, чорний)
• ознайомлення дітей із геометричними фігурами (коло, квадрат, трикутник)
• формування навички підбирати предмети, орієнтуючись на колір, форму, показ і словесне позначення.
• закріпити знання дітей кольору та форми.
Тема безпосередньо є однією із головних для учнів– це уміння знайти у собі ресурси до навчальної діяльності, розвитку творчих здібностей, формуванню позитивної самооцінки. Одним словом: як знайти в собі сили, щоб завжди бути успішними та щасливими від того.
Тренінгове заняття де розглядається взаємозв'язок думок, почуттів та поведінки людини.
Засвоїти поняття увага, відчуття, пам'ять, мислення, формувати соціальні та полікультурні компетентності здобувачів освіти, вміти аналізувати, висловлювати власну думку, застосовувати набуті знання та досвід в конкретних ситуаціях; розвивати у здобувачів освіти позитивне мислення до процесу навчання та спілкування;сприяти формуванню активної життєвої позиції здобувачів освіти.
Методична розробка «Розвиток навичок стресостійкості у здобувачів освіти та педагогів в умовах війни» розроблено практичним психологом першої категорії Ольгою Неділько на основі підручника Л. Б. Наугольник. – Львів: Львівський державний університет внутрішніх справ, 2015. – 324 с. з метою сприяння в отриманні знань про стрес та управління ним.
Війна без сумніву вплинула на всіх та кожного. І працівникам психологічної служби необхідно навчити педагогів як підтриуувати своїх вихованців та себе.
Тренінг знайомить дітей з правилами спілкування в інтернеті, небезпечними кібертехнологіями, з якими можуть зустрітись діти; розвивати вміння,спілкуватись в соцмережах і чатах.
Проблема порушення читання у школярів із ЗПР не тільки досить розповсюджена, вона є однією з найактуальніших для шкільного навчання дитини, оскільки порушення писемної мови впливають на засвоєння інших шкільних предметів, для більшості з яких сформованість навичок читання та письма є необхідною умовою. Тому формування правильності читання і подолання проявів дислексії в дітей із ЗПР на всіх етапах потребує систематичної уваги педагогів, логопедів, психологів.