Користувацький вхід

Психологія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Дитина не хоче ділитись іграшками (консультація для батьків)

0

Літо - пора активних сумісних ігор дошкільнят на дитячих майданчиках. Перед батьками дітей часто виникає запитання: "Чи повинна дитина ділитись власними іграшками та як себе поводити батькам, якщо дитина категорично не хоче цього робити?" Відповіді у статті.Методична розробка лекційного заняття з психології за темою: "Особистість як суб’єкт діяльності"

0

Читайте в статті. Вашій увазі пропонується методична розробка лекційного заняття з навчальної дисципліни «Основи психології» на тему «Особистість як суб’єкт діяльності». В розробці надано методику проведення лекційного заняття з використанням інноваційних методів навчання, а саме: комп’ютерних технологій (мультімедіа - супровід), інтерактивних методів колективно-групового навчання: «Мікрофон», «Робота в малих групах», «Мозковий штурм», технології розвитку критичного мислення: «Сінквейн», вирішення проблемних завдань."Стежинками казок" Корекційно-розвивальне заняття для дітей старшого дошкільного віку

0

Мета: розвиток логічного мислення, пам’яті, уваги, дрібної моторики руки; виховання позитивного ставлення до себе, підвищення самооцінки дітей; формування вміння дітей класифікувати предмети; сприяння розвитку навичок спілкування з ровесниками.
Обладнання: іграшка «Горобчик», індивідуальні бланки, клубочок кольорових ниток.
Хід заняття:
Вітання. Вправа «Павутинка».Психологічний супровід учнів-членів Малої академії наук України, які готуються до захисту науково-дослідних робіт у закладі позашкільної освіти

0

Зміст
ВСТУП
КОРЕКЦІЙНІ ЗАНЯТТЯ
Заняття 1. Зустрінемо захист науково-дослідних робіт з піднятою головою
Заняття 2. Зустріч з виступом
Заняття 3. Що таке критика
Заняття 4. Виступ та здоров’я
Заняття 5. Стрес шкідливий для здоров’я
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛЧому дитина часто хворіє в садку

0

Починаючи відвідувати заклад дошкільної освіти деякі діти можуть часто хаоріти. Причини та способи подолання даної ситуації висвітлені нижче.Моніторингове дослідження рівня соціалізації учнів 7 класів 2018-2019 н.р.

0

У данному матеріалі представлено моніторингове дослідження рівня соціалізації учнів 7 класів 2018-2019 н.р.Монітрингове дослідження рівня соціалізації учнів 8-х класів

0

У данному матеріалі представлене моніторингове дослідження рівня соціалізації учнів 8-х класів 2018-2019 н.р.Діагностичне дослідження рівня адаптації першокласників до школи 2018-2019 н.р.

0

У данному матеріалі представлене діагностичне дослідження рівня адаптації першокласників до школи 2018-2019 н.р.Дослідження рівня соціалізації учнів гімназії 2019 рік

0

У даному матеріалі представлено дослідження рівня соціалізації учнів гімназії 2019 рікМайстер - Клас «Використання прийомів арт – терапії як засобу роботи у дитячо-батьківських взаєминах»

0

Робота містить матеріал щодо ознайомлення педагогічних працівників з прийомами і методами арт-терапії та їх застосуванням на практиці у роботі з дитячо-батьківськими взаєминами.
Дана розробка майстер - класу сприяє розвитку професійної творчої активності, розкриттю потенціалу кожного учасника шляхом створення умов для індивідуальної та колективної роботи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі