Користувацький вхід

Психологія

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Агресивна поведінка та її корекція у учнів

0

Актуальність теми визначається тим фактом, що основою суспільства є взаємозв’язки і відносини, що формуються між людьми. Формування відносин може супроводжуватися як позитивними так і негативними проявами. Для суспільства, в останні роки, стало характерним поступове збільшення саме негативних проявів, які особливо яскраво проявляються у відхиленнях в особистісному розвитку та поведінці людей. Найяскравішим прикладом цього є прояви агресії. Найгостріше проблема агресії постає у підлітковому віці, що пов’язано зі змінами, котрі відбуваються у психіці підлітка.Розробка семінарського заняття для практичних психологів

0

Пропоную розробку семінару-практикуму для практичних психологів ДНЗ та ЗОШ на тему "Використання ігор при роботі з обдарованими дітьми дошкільного віку" , "Емоційний світ людини". Якщо цікаво - надішлю на ел/адресу всі матеріали - ігри та картинки, музичне забезпечення.Просвітницьке заняття "Комп'ютерна залежність школярів"

0

Просвітницьке заняття з елементами тренінгу "Комп'ютерна залежність школярів" спрямоване на знайомство дітей з даним терміном,допоможе розглянути плюси та мінуси роботи за комп'ютером. Також в ході заняття діти виробляють певні правила,які повинні допомогти не розвивати залежність від комп'ютераТренінг для батьків «Спілкування у родині»

0

Сімя, родина це цінність, яка робить життя людини щасливим і неповторним. Родина це перше соціальне і емоційне мікросередовище у якому розвивається та виховується людина з моменту її народження.Формування механізмів регуляції поведінки через розвиток емоційної сфери засобами арт-терапії

0

Для того щоб з маленької дитини, хлопчика або дівчинки виросла розумна, красива, здорова і щаслива доросла людина, їй необхідні тепло, любов і підтримка близьких людей, добра школа й мудрі вчителі, а також вміння розуміти себе та інших людей. Якщо дитина буде позбавлена спілкування з людьми, вона ніколи не зможе стати сучасною людиною. Навчити жити серед людей не просто. Треба навчитися дружити і приходити на допомогу, розуміти свої почуття й почуття інших людей, дізнатися про свої сильні та слабкі сторони свого характеру. Навчитися працювати з самою собою.Тренінг для батьків ДНЗ "Мистецтво дарувати любов"

0

Турбота не означає, що дітей слід оберігати від будь-яких самостійних кроків. Кожна проблема, що виникає в житті сина чи доньки, — це насамперед проблема батьків. Від вашої любові та вашого ставлення до дитини залежить те, як вона справлятиметься з труднощами. Виражаючи свою любов, ми не завжди знаходимо бажаний відгук на неї в душах своїх дітей. Можливо, щось робимо не так? Або взагалі не робимо чогось для того, щоб наші діти могли впевнено сказати: "Мої батьки люблять мене".Тренінг для батьків молодших груп «Співробітництво сім’ї та дошкільного закладу в період адаптації»

0

Мета: формувати спільні погляди вихователів та батьків на процес адаптації дітей, підвищувати батьківську компетентність; здійснювати ігрове моделювання емоційно значущих ситуацій спілкування батьків із дитиною. Використання ігрових вправ проективного характеру для збагачення досвіду батьків.Тренінг для батьків ДНЗ "Мистецтво дарувати любов"

0

Турбота не означає, що дітей слід оберігати від будь-яких самостійних кроків. Кожна проблема, що виникає в житті сина чи доньки, — це насамперед проблема батьків. Від вашої любові та вашого ставлення до дитини залежить те, як вона справлятиметься з труднощами. Виражаючи свою любов, ми не завжди знаходимо бажаний відгук на неї в душах своїх дітей. Можливо, щось робимо не так? Або взагалі не робимо чогось для того, щоб наші діти могли впевнено сказати: "Мої батьки люблять мене".Методи подолання стресу

0

У статті розкрито поняття стресу та деякі методи його подолання.Комунікативна толерантність

0

Презентація "Комунікативна толерантність" використовується в роботі психолога під час корекційно-розвивальних занять з учнями підліткового віку. Містить тренінгові завдання та основний теоретичний матеріал.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі