Користувацький вхід

Останні публікації

Психологія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Рефрат

0

реферат з теми «форми та методи роботи соціального педагога
у закладах освіти»Корекційно-розвивальне заняття в сухому басейні «Чарівне озеро» (Для дітей середнього дошкільного віку з синдромом гіперактивності з дефіцитом уваги)

0

Використання сухого басейну у роботі психолога з дошкільниками з затримкою розвитку для корекції гіперактивності з дефіцитом уваги.Тренінг: "На шляху до обраної професії"

0

Тема: На шляху до обраної професії.

Мета:
- формувати готовність здобувачів освіти до обґрунтованого підходу з професії, враховуючи нахили, здібності, стан здоров'я;
- розвивати вміння розуміти самого себе, свої потреби та схильності;
- навчити об’єктивно оцінювати свої можливості й зіставляти їх із вимогами професії до себе;
- формувати систему уявлень про питання, з якими прийдеться зіштовхнутися;Дитина не хоче збирати іграшки (консультація для батьків)

0

Консультація дає змогу зрозуміти батькам, чому діти не хочуть збирати іграшки, зрозуміти їх особливості психологічного розвитку та поведінки в ції ситуації. Батькам надаються рекомендації щодо ефективного методу впливу під час збирання іграшок, а також приклади ігор та ігрових вправ, які допомагають привчти дітей до порядку.Корекційно-розвивальне заняття для дітей з особливими освітніми потребами "Знайомство з гудзиком"

0

Корекційно-розвивальне заняття для дітей з затримкою психічного розвитку «Знайомство з ґудзиком»
Мета: розвивати психічні процеси (логічне мислення, пам'ять, увагу, сприйняття, дрібну моторику рук, творчу уяву) та їх вольову регуляцію. Виховувати дружні стосунки між дітьми, спонукати до спостережливості, допитливості.
Демонстраційний дидактичний матеріал: малюнки одягу, ґудзики різного кольору та розміру, картки (розділені на 9 квадратів), набори ґудзиків, ґудзиковий килимок, пластилін, сірники, зубочистки, мультимедійні зображення, музичний супровід.Тренінг «Усвідомлений вибір професії, як запорука життєвого успіху»

0

Просвітницький тренінг з профорієнтаційної роботи
Тема «Усвідомлений вибір професії, як запорука життєвого успіху»
Заняття сприяє усвідомленню взаємозв’язку між особистими цілями та професійним вибором, актуалізувати процес професійного самовизначення учнів. Допомога учням у визначенні своїх інтересів, як основу професійного визначення,Навчальний посібник з психології, біології для підготовки до ЗНО «Формування поведінки і психіки людини. Мислення і свідомість»

0

Навчальний посібник з психології, біології для підготовки до ЗНО "Формування поведінки і психіки людини. Мислення і свідомість" (з використанням мови програмування HTML)6 найгірших порад, які батьки можуть давати своїм дітям

0

Прагнення батьків дати найкраще своїм дітям природне.Однак, інколи, в гонитві за примарними ідеалами, порада найдорожчих людей зовсім не допомагають. Пропоную вам перелік найгірших батьківських порад.Мій настрій (корекційно - розвиткове заняття)

0

створення позитивного психологічного клімату; навчити дітей розуміти власний настрій; розвиток почуття колективізму, вміння дружити, співпрацювати з однолітками; створити сприятливий емоційний фон; виховувати бажання малювати.Копінг стратегії в стресі. Профілактика суіциду

0

презентація до роботи методичного об'єднання шкільних психологів "Копінг стратегії в стресі.Профілактика суіциду". Матеріал буде корисним для проведення загальних шкільних батьківських зборів

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі