Користувацький вхід

Психологія

Обмежити пошук фільтруванням:



Таке необхідне слово "дякую"

0

актуалізувати знання дітей про «чарівні» слова;на основі літературних творів вчити аналізувати вчинки героїв; дати нову інформацію про слово «дякую»;
розвивати логічне мислення, увагу, пам'ять;
виховувати почуття вдячності, як ознаки вихованості.



Лекція з Основ психології та міжособового спілкування «Загальна характеристика пізнавальних психічних процесів. Відчуття. Сприймання. Пам'ять.»

0

Поняття про світ і про власне "я" складається в людини на основі її відчуттів і сприймань. Світ відчуттів дуже різноманітний. Повсякчас на людину безпосередньо діють звуки, кольори, запахи, тепло, холод тощо, силу яких та, власне, наявність вона може визначати лише завдяки існуванню такого психологічного утворення, як відчуття.
Відчуття безпосередньо пов'язує свідомість із зовнішнім світом, є генератором, перетворювачем енергії зовнішнього подразнення у факт свідомості.



Кібербулінг: загроза ХХІ століття

0

Кібербулінг: загроза ХХІ століття ,Види кібербулінгу та мотиви агресора,Причини кібербулінгу кібербулінг та підлітки Пам'ятка для захисту від кібербулінгу



Прийоми мнемотехніки на музичних заняттях в ЗДО

0

Мнемотехнічні прийоми потрібно широко використовувати в системі роботи педагога з дітьми дошкільного віку. Запропонована система методичних прийомів і практичних вправ з використання мнемоквадратів, мнемодоріжок та мнемотаблиць може бути ефективно використана в процесі музичного виховання та розвитку дошкільнят. Адже використання різноманітних прийомів мнемотехнології дозволяє дітям засвоїти потрібну інформацію значно краще та зберегти її на довший термін, а пригадування не викликає в дитини значних зусиль та тривоги.



Презентація "Попередження насильства"

0

Тренінгове заняття на тему: "Попередження насильства"
Мета заняття:
підвищити рівень знань про проблему насильства, його негативні наслідки;
удосконалювати навички ефективного спілкування;
сформувати навички відповідальної поведінки;
сформувати навички протидії насильству.



Мандрівка країною чудес

0

Дошкільний вік - особливий період у житті людини. Саме в цьому віці формується порівняно стійкий внутрішній світ, який дає підстави називати дитину особистістю. Розуміння власних емоцій і вміння керувати власною поведінкою - також суттевий момент у становленні особистості.Запропоновані матеріали допоможуть навчити дітей адекватно виражати почуття, керувати своєю поведінкою, знаходити конструктивні способи виходу зі складних ситуацій.



Особливості роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в ЗДО

0

Завдання вихователя та асистента вихователя інклюзивної групи – створювати рівні можливості для повноцінного розвитку вихованців з ООП з урахуванням їхніх вікових, індивідуальних особливостей та освітніх потреб, а також умови для їх успішної соціальної адаптації. Інклюзивна освіта передбачає, що дитина з ООП є повноцінним учасником життя групи.



Стаття Психолого – педагогічний супровід учнів у системі розвивального навчання

0

Стаття "Психолого - педагогічний супровід учнів розвивального навчання"рекомендовано для використання в практиці роботи вчителів початкових класів. Запропоновано різні методи роботи з учнями для спостереження за їх психічним розвитком, становленням особистості дитини та адаптацією в соціумі.



« Методика “Лялька як персона”: педагогічний підхід для соціального та психологічного розвитку дитини дошкільного віку».

0

« Методика “Лялька як персона”:
педагогічний підхід для соціального та психологічного розвитку
дитини дошкільного віку».

Педагоги нашого закладу постійно шукають ефективні педагогічні технології, підходи , які викликали б емоційний відгук дитини, стимулювали її до активних дій, забезпечили можливість вирішення конфліктів, розвивали емоційну компетентність дитини.



Базові емоційні потреби та їх вплив на соціальну взаємодію

1

Тема: Базові емоційні потреби та їх вплив на соціальну взаємодію
Вступ
Основні емоційні потреби
Емоційні потреби та соціальна взаємодія
Вплив емоційних потреб на соціальну взаємодію
Індивідуальність та колектив: емоційні потреби у суспільстві
Заключні роздуми

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі