Користувацький вхід

Психологія

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Виховна година: ,,Вчимося бути ввічливими ”

0

Мета: Виховна: виховувати почуття відповідальності за свої вчинки, підвищувати рівень вихованості;
Навчальна: впроваджувати елементи естетичного виховання культури спілкування;
Розвиваюча: розширити знання учнів з ввічливості, розвивати культуру поведінки, культуру мовлення.Наше майбутнє залежить тільки від нас і нашого вибору.

0

ознайомити вчителів, практичних психологів із новими ефективними формами і методами роботи з учнями.Корекція агресивності підлітків

0

профілактика і зниження рівня агресивності у підлітковому віці шляхом формування адекватної самооцінки, вивчення прийнятних способів реагування в складних ситуаціях, прийняття себе і інших.Інтерактивні батьківські збори «Це диво я – Ваша дитина»

1

На інтерактивних батьківських зборах було донесено до батьків, що школа — це країна знань і країна дитинства, що навчання — це життєва необхідність, розкрито уявлення про життя класного колективу. Напрямок зборів - виховання в батьків поваги, любові, детиноцентризму до своїх дітей. Діти виступили перед батьками з віршами і театралізованою мінівиставою. Батьки переглянули слайдшоу "Життя класу". Взяли участь у груповій роботі з психологом школи.Віктимна поведінка як психологічна проблема

0

В Україні від психологічного чи фізичного насильства в сім’ї страждає майже 60% дітей у віці від 2 до 14 років. Такі попередні результатами дослідження озвучила голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Юкіе Мокуо на міжнародній конференції «Надання допомоги постраждалим від насильства».
Можна виділити два аспекти цих наслідків: шкода для самої дитини та в подальшому для суспільства.Трансформація моральних цінностей молоді на сучасному етапі (за матеріалами опитування студентів Коледжу КНУТД)

0

Метою написання даної статті є аналіз моральних проблем сучасного студента, а саме, трансформації системи моральних принципів у їх середовищі.
Актуальність обраної теми обумовлюється тим, що у нашому суспільстві на сьогодні гостро постає проблема місця і ролі моральних принципів особистості, знання етики, етикету, прояв етичної поведінки в повсякденному житті.
Кожне старше покоління скаржилося на молодь і говорило, що в їх часи люди були іншими – більш вихованими. Може й так, але сучасна молодь по-своєму унікальна і володіє певною мораллю, яка дещо відрізняється від того, що було раніше.Тренінгове заняття "Діти у соціальних мережах-як не дати їм заплутатись"

1

Тренгове заняття з метою розкриття особливостей розвитку та досягнень інформаційно-комп’ютерних технологій; аналізу позитивних та негативних сторін перебування дітей у соціальних мережах; визначення власної позиції учасників щодо користування соціальними мережами; встановлення порівняльної характеристики комп’ютерної та наркотичної залежності;знаходження шляхів безпечного користування Інтернет-мережПсихолого-педагогічний супровід процесів професійного самовизначення учнів

0

Актуальність проблеми професійного самовизначення.Завдання психологічного супроводу профільного навчання. Форми роботи педагога в данному напрямку. Розвиток особістісної активності учнів. Методикі,самотести, особистісні опитування , діагностикі.Пам’ятка для батьків

0

Значне місце в родинному вихованні має зайняти процес налаштування дитини на школу, на серйозну навчальну працю, тобто формування її психологічної підготовленості до навчання.Буклети по шкідливих звичках

1

Тема здорового способу життя сьогодні стає все більш актуальною у всьому світі.Але тут виникає проблема: серед цілого океану порад і рекомендацій необхідно вибрати універсальні правила, за допомогою яких буде легко почати цю непросту, але дуже потрібну і благородну справу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі