Користувацький вхід

Психологія

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Наукова стаття з досвіду роботи "Формування емоційної культури учнів на уроках читання та в позаурочний час в початковій школі"

0

Основним завданням досвіду є розвиток та формування емоційної культури у дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку.
Молодший шкільний вік – найбільш сприятливий період розвитку емоційної сфери, культури почуттів особистості.
Тому на уроках та у виховній роботі необхідно створити умови для розвитку достатньовисокої адекватної самооцінки.
Особлива сприйнятливість молодших школярів до мистецтва стають основою та умовою розвитку у них спостережливості, естетичних почуттів, що є необхідним для виховання емоційної культури.Стаття «Розвиток дрібної моторики руки у молодших школярів з вадами слуху»

0

Розвиток дрібної моторики руки у молодших школярів з вадами слухуСтаття «Особливості роботи з обдарованими дітьми в загальноосвітній школі»

0

Анотація: Стаття присвячена висвітленню особливостей роботи з обдарованими дітьми в сільській загальноосвітній школі.
Ключові слова: загальноосвітня школа, обдарованість, обдарована дитина, психологічний супровід, напрями і форми роботи, етапи роботи, самовдосконалення дитини в умовах освітнього процесу.
Annotation: This article is devoted to illustration of the gifted children’s characteristics in a rural secondary school.Оптимізація адаптації до шкільного навчання учнів 1 класу

0

Початок навчання в школі - один з найбільш складних і відповідальних моментів в житті дітей як в соціально - психологічному, так і у фізіологічному плані. Проблема підготовки учнів до життя в новому соціально економічному і культурному просторі знаходить особливу актуальність в зв'язку виникаючими питаннями про ефективність початкового етапу навчання. Тому виникає питання, якою мірою здатна виступаюча до школи дитина вчитися без утруднень?Конспект театралізованої діяльності з елементами лялькотерапії в рамках різних видів театру на тему: "Пригоди ляльок у чарівному лісі"

0

Дана робота театралізована діяльність з елементами лялькотерапії в рамках різних видів театру присвячена застосуванню лялькотерапії в роботі практичного психолога. Також матеріали будуть корисні для роботи вихователів, музичних керівників, вихователів-методистів.Психолого-педагогічний тренінг для молодих педагогів на тему: "Успішна адаптація молодого спеціаліста до навчального закладу"

0

Психолого-педагогічний тренінг для молодих, новоприбулих педагогів дошкільного навчального закладу. Сприяє формуванню елементарної професійної компетентності та посиленню адаптивних механізмів у його учасників.Лекція для батьків "Роль батьків у розвитку мовлення дітей"

0

Мабуть, кожну родину, де росте малюк, непокоїть питання, як забезпечити повноцінний розвиток дитини дошкільного віку в цілому та мовленнєвий розвиток зокрема.Важлива роль в цьому належить батькам, як прикладу та носію знань.Психолого-педагогічні аспекти розвитку обдарованості

0

Психолого-педагогічні аспекти розвитку обдарованості
І Теоретичні засади розвитку обдарованості
ІІ Психологічний супровід роботи з обдарованими дітьмиКорекційно-розвивальне заняття з розвитку когнітивної сфери з дітьми старшого дошкільного віку на тему "Веселий м’яч"

0

Корекційно-розвивальне заняття з розвитку когнітивної сфери для дітей старшого дошкільного вікуПсихологічна робота з агресивними дітьми.

0

Одним із варіантів порушення розвитку дитини є її агресивна поведінка. Агресивна поведінка характеризується демонстрацією переваги в силі або застосуванням сили до іншої людини з метою заподіяння шкоди.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі