Користувацький вхід

Психологія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект психологічного заняття: «Подорож в Країну Емоцій» для старшої групи

0

Конспект психологічного заняття в старшій групі.
У світі емоцій.10 найкорисніших іграшок для малюків

0

Одвічне питання "Що подарувати?" дитині. Скористайтеся підказкою нижче і ви не помилитеся з покупкою!Програма Робота з глиною, як засіб зняття психічної напруги й стресових станів у дітей

0

Психіка дитини дуже вразлива й потребує дбайливого до себе ставлення, адже малюк тільки починає пізнавати самого себе і світ навколо. І на своєму шляху діти часто стикаються з серйозними труднощами: у сім’ї, в дитячому садку, в школі, у спілкуванні і наодинці з самими собою. Дорослі дуже хочуть їм допомогти, але часто не знають як: переконання і моралі не допомагають, а сам малюк не може толком нічого пояснити. У таких випадках може допомогти арт-терапія."Конфліктні ситуації в педагогічному колективі"

0

Семінар-практикум для вихователів «Конфліктні ситуації у педагогічному колективі»
Мета семінару:
-поглибити знання учасників/ць про конфлікт;
-допомогти усвідомити учасникам/ям природу виникнення конфліктів;
-визначити стилі поведінки в конфліктних ситуаціях;
-формувати навички конструктивної взаємодії членів педагогічного колективуСемінар-практикум "Розвиваємо пізнавальну сферу дитини"

0

Семінар-практикум для вихователів та практичних психологів закладів дошкільної освіти
«Розвиваємо пізнавальну сферу дитини»

Мета семінару:
- поглибити знання педагогічних працівників про особливості пізнавального розвитку дітей дошкільного віку;
- визначити методи і прийоми організації пізнавальної діяльності дітей;
- розробити рекомендації для учасників освітнього процесу щодо розвитку пізнавальної сфери дошкільників;
- створити умови для обміну досвідом;
- формувати навички групової взаємодії та ефективного спілкування.Семінар-практикум "Формування сприятливого психологічного клімату в колективі"

0

Семінар-практикум для практичних психологів закладів дошкільної освіти
"Формування сприятливого психологічного клімату в колективі"

Колектив відіграє величезну роль у житті кожної людини. У колективі людина задовольняє свою природну потребу у спілкуванні та діловій взаємодії, знаходить підтримку, захист та визнання своїх успіхів та досягнень, вчиться жити та працювати в оточенні інших людей."Цікавий світ професій"

0

Конкурсно - розважальна гра з елементами тренінгу для учнів 9-10 класів з теми профорієнтація. Допоможе учням опанувати необхідний обсяг профорієнтаційних знань та навичок та активізувати процес формування психологічної готовності до формування професійного самовизначення.Методична розробка «Психологічна профілактика девіантної поведінки учнівської молоді»

0

У даній роботі розкриті деякі теоретичні та практичні аспекти теми «Психологічна профілактика девіантної поведінки учнівської молоді».
Опрацьовано літературні джерела за темою роботи; результати аналізу і систематизації джерел представлено у теоретичній частині роботи.
У практичній частині роботи надано психопрофілактичну програму соціальної адаптації підлітків з девіантною поведінкою.Арт-терапія як засіб корекції та відновлення психоемоційного стану дітей з інтелектуальними порушеннями

1

Арт терапія – це напрям психології призначений допомогти клієнту усвідомити свій внутрішній стан шляхом створення ним візуального образу, метафор, символів (арт-терапевтичного продукту). Вона одночасно вирішує діагностичні та терапевтичні завдання.
Дуже популярні на сьогодні методи арт-терапії широко застосовують дитячі та сімейні психологи, психотерапевти, арт-терапевти як з дітьми, так і з дорослими.
Чим же цей метод арт-терапії так привернув свою увагу?«Розвиток та корекція мислення »

1

Мета корекційного заняття: активізація розвитку мислення, як пізнавального процесу, корекція мисленнєвих процесів - аналізу, синтезу, узагальнення, конкретизації, відновлення продуктивності мислення.
Розвиток та корекція ключових моментів:
1) Здатність успішно та цілеспрямовано аналізувати подане завдання .
2) Формування репродуктивного та наочно-образного мислення;
3) Корекція мисленнєвих процесів - аналізу, синтезу, узагальнення, конкретизації.
4) Навчитись досліджувати причинно-наслідкові зв’язки — міркувати послідовно;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі