Користувацький вхід

Психологія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Ціннісні орієнтації учасників навчально-виховного процесу

0

Ціннісні орієнтації учасників навчально-виховного процесу

Ціннісні орієнтації - найважливіший компонент свідомості особистості, істотно впливає на сприйняття навколишнього середовища, ставлення до суспільства, соціальної групи, на уявлення людини про саму себе. Як елемент структури особистості вони відображають її внутрішню готовність до дій по задоволенню потреб і цілей, дають напрям її поведінки у всіх сферах діяльності.Покарання. Як робити це правильно: педагогічно та ефективно? (консультація для батьків)

0

Одним з найчастіших запитань у сімейному консультуванні батьків є питання "Про використання покарань у вихованні дітей". Батьків дуже часто хвилює, чи можна карати дитину; якщо так, то як це робити правильно; як робити це ефективно та отримати потрібний результат?
Батькам потрібно допомогти подивитись на покарання іншим поглядом, в цьому може допомогти психолог та педагог. А як саме, читайте у статті.Адаптаційне заняття « Здрастуйте, я – Сонечко»

0

Створити атмосферу довіри, почуття комфорту, налагодити
взаємозв’язок з дітьми для подальшої продуктивної роботи,
підвищити емоційний тонус, розвивати уміння взаємодіяти з
однолітками.Інтегроване заняття для батьків «Виховання в стилі коучинг»

0

Інтегроване заняття для батьків
«Виховання в стилі коучинг»

Мета: сприяти становленню батьківської компетентності через усвідомлення й осмислення механізмів коучингового підходу та формування вмінь і навичок конструктивної взаємодії з дітьми в сім’ї.Фрази батьків, які приносять шкоду замість користі

0

Всім відомий вислів про те, що словом можна вбити. А якщо це слово говорять значимі дорослі, то ефект подвоюється. Пропонуємо перелік "вбивчих" фраз батьків.Професійна майстерність вчителя сьогодення (тренінг для заступників директорів з навчально-виробничої роботи)

0

Мета:
*формування професійних компетентностей педагога для здійснення
постійного професійного розвитку, самовдосконалення, в умовах
особистісно зорієнтованого навчання;
*стимулювання бажання на підвищення свого професійного рівня;
*сприяння формуванню комунікативних умінь та навичок методичної
діяльності.
Завдання:
*забезпечити учасників тренінгу знаннями нових освітніх методик;
*допомогти в організації професійного самовдосконалення та самоосвіти;
*сформувати вміння командної взаємодії.Сучасний погляд на зміст ігрової діяльності дошкільників

0

Сучасний погляд на зміст ігрової діяльності дошкільників
Гра є одним з найцікавіших видів людської діяльності, провідною діяльністю дошкільника, засобом його всебічного розвитку, важливим методом виховання.
Мати дитинство – це передусім мати право на розвиток власної ігрової діяльності, яка є важливою складовою дитячої субкультури. Водночас гра є могутнім виховним засобом.Доповідь "КОЛЕКТИВ ЯК ФАКТОР МОРАЛЬНОГО РОЗВИТКУ УЧНЯ"

0

Про важливу роль у розв’язанні проблеми формування нової людини.Серед численних факторів, що визначають формування особистості учня, одне з головних місць посідають стосунки в колективі. Ставлення учня до навчання та громадських справ, до своїх ровесників, до себе самого значною мірою залежить від характеру його стосунків з членами колективу. Вони впливають на мотиви поведінки та навчання дітей, формування морально-психологічних якостей.Колектив, як фактор морального розвитку учня

1

Колектив як фактор морального розвитку учня.
Проблема формування нової людини – набуває винятково важливого значення на сучасному етапі розвитку нашого суспільства. Важлива роль у розв’язанні цієї проблеми належить педагогічній психології.
Поряд з вивченням закономірностей і умов успішного засвоєння знань учнем, розвитку її мислення і здібностей важливе значення має дослідження процесу формування моральних властивостей особистості, її переконань, волі, характеру, питання активного засвоєння учнем досвіду спілкування в колективній діяльності.Як припинити дитячі примхи

0

Що виникає в уяві, коли чуєте слово дитячі примхи? З цим явищем стикаються всі батьки, а як їх припинити читайте нижче

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі