Користувацький вхід

Психологія

Обмежити пошук фільтруванням:« Методика “Лялька як персона”: педагогічний підхід для соціального та психологічного розвитку дитини дошкільного віку».

0

« Методика “Лялька як персона”:
педагогічний підхід для соціального та психологічного розвитку
дитини дошкільного віку».

Педагоги нашого закладу постійно шукають ефективні педагогічні технології, підходи , які викликали б емоційний відгук дитини, стимулювали її до активних дій, забезпечили можливість вирішення конфліктів, розвивали емоційну компетентність дитини.Базові емоційні потреби та їх вплив на соціальну взаємодію

1

Тема: Базові емоційні потреби та їх вплив на соціальну взаємодію
Вступ
Основні емоційні потреби
Емоційні потреби та соціальна взаємодія
Вплив емоційних потреб на соціальну взаємодію
Індивідуальність та колектив: емоційні потреби у суспільстві
Заключні роздуми«Пригоди чарівних рибок»

0

Мета:
• закріплення знань кольорів (червоний, жовтий, синій, зелений, рожевий, фіолетовий, коричневий, сірий, чорний)
• ознайомлення дітей із геометричними фігурами (коло, квадрат, трикутник)
• формування навички підбирати предмети, орієнтуючись на колір, форму, показ і словесне позначення.
• закріпити знання дітей кольору та форми.«Засоби мотивації до мобілізації внутрішніх ресурсів учнів»

1

Тема безпосередньо є однією із головних для учнів– це уміння знайти у собі ресурси до навчальної діяльності, розвитку творчих здібностей, формуванню позитивної самооцінки. Одним словом: як знайти в собі сили, щоб завжди бути успішними та щасливими від того.Взаємозвя’зок почуття і поведінки (тренінгове заняття)

0

Тренінгове заняття де розглядається взаємозв'язок думок, почуттів та поведінки людини.Відкрите заняття з етики і психології на тему:Чуттєві та раціональні форми пізнання дійсності

0

Засвоїти поняття увага, відчуття, пам'ять, мислення, формувати соціальні та полікультурні компетентності здобувачів освіти, вміти аналізувати, висловлювати власну думку, застосовувати набуті знання та досвід в конкретних ситуаціях; розвивати у здобувачів освіти позитивне мислення до процесу навчання та спілкування;сприяти формуванню активної життєвої позиції здобувачів освіти.«Розвиток навичок стресостійкості у здобувачів освіти та педагогів в умовах війни»

0

Методична розробка «Розвиток навичок стресостійкості у здобувачів освіти та педагогів в умовах війни» розроблено практичним психологом першої категорії Ольгою Неділько на основі підручника Л. Б. Наугольник. – Львів: Львівський державний університет внутрішніх справ, 2015. – 324 с. з метою сприяння в отриманні знань про стрес та управління ним.«Психологічна підтримка учасників освітнього процесу під час війни»

0

Війна без сумніву вплинула на всіх та кожного. І працівникам психологічної служби необхідно навчити педагогів як підтриуувати своїх вихованців та себе.Тренінг на тему "«Будь зі мною» Безпечний інтернет"

0

Тренінг знайомить дітей з правилами спілкування в інтернеті, небезпечними кібертехнологіями, з якими можуть зустрітись діти; розвивати вміння,спілкуватись в соцмережах і чатах.ПОРУШЕННЯ ФОРМУВАННЯ ПРОЦЕСУ ЧИТАННЯ У МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ ІЗ ЗПР

0

Проблема порушення читання у школярів із ЗПР не тільки досить розповсюджена, вона є однією з найактуальніших для шкільного навчання дитини, оскільки порушення писемної мови впливають на засвоєння інших шкільних предметів, для більшості з яких сформованість навичок читання та письма є необхідною умовою. Тому формування правильності читання і подолання проявів дислексії в дітей із ЗПР на всіх етапах потребує систематичної уваги педагогів, логопедів, психологів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі