Користувацький вхід

Останні публікації

Психологія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Професійна майстерність вчителя сьогодення

0

Мета:
*формування професійних компетентностей педагога для здійснення
постійного професійного розвитку, самовдосконалення, в умовах
особистісно зорієнтованого навчання;
*стимулювання бажання на підвищення свого професійного рівня;
*сприяння формуванню комунікативних умінь та навичок методичної
діяльності.
Завдання:
*забезпечити учасників тренінгу знаннями нових освітніх методик;
*допомогти в організації професійного самовдосконалення та самоосвіти;
*сформувати вміння командної взаємодії.Сучасний погляд на зміст ігрової діяльності дошкільників

0

Сучасний погляд на зміст ігрової діяльності дошкільників
Гра є одним з найцікавіших видів людської діяльності, провідною діяльністю дошкільника, засобом його всебічного розвитку, важливим методом виховання.
Мати дитинство – це передусім мати право на розвиток власної ігрової діяльності, яка є важливою складовою дитячої субкультури. Водночас гра є могутнім виховним засобом.Доповідь "КОЛЕКТИВ ЯК ФАКТОР МОРАЛЬНОГО РОЗВИТКУ УЧНЯ"

0

Про важливу роль у розв’язанні проблеми формування нової людини.Серед численних факторів, що визначають формування особистості учня, одне з головних місць посідають стосунки в колективі. Ставлення учня до навчання та громадських справ, до своїх ровесників, до себе самого значною мірою залежить від характеру його стосунків з членами колективу. Вони впливають на мотиви поведінки та навчання дітей, формування морально-психологічних якостей.Колектив, як фактор морального розвитку учня

1

Колектив як фактор морального розвитку учня.
Проблема формування нової людини – набуває винятково важливого значення на сучасному етапі розвитку нашого суспільства. Важлива роль у розв’язанні цієї проблеми належить педагогічній психології.
Поряд з вивченням закономірностей і умов успішного засвоєння знань учнем, розвитку її мислення і здібностей важливе значення має дослідження процесу формування моральних властивостей особистості, її переконань, волі, характеру, питання активного засвоєння учнем досвіду спілкування в колективній діяльності.Як припинити дитячі примхи

0

Що виникає в уяві, коли чуєте слово дитячі примхи? З цим явищем стикаються всі батьки, а як їх припинити читайте нижче8 причин чому конструктор Лего зробить вашу дитину розумнішою

0

Серед різноманіття іграшок важко обрати дійсно корисну. На допОмогу батькам приходить найпопулярніша і найвідомішА іграшка в світі - конструктор Лего, який активно використовується в НУШ.Тренінгове заняття для заступників директорів з НВР «Планування і результативність роботи шкільного МО»

0

Тренінгове заняття для заступників директорів з НВР, метою якого є підвищити рівень емоційного комфорту учасників тренінгового заняття, актуалізувати питання про результативність роботи шкільного МО, підвищувати рівень професійних домагань, проаналізувати основні «плюси» та «мінуси» високого рівня роботи шкільного МО, виявити рівень емоційного сприйняття питання про роботу шкільних МО. Орієнтовна кількість учасників тренінгу - 15-20 осіб. Тривалість роботи тренінгу - 125 хвилин.Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Особливості використання арт-терапії в роботі практичного психолога

0

Навчально-методичний посібник розкриває поняття арт-терапії, основна мета якої полягає в гармонізації психічного стану особистості через розвиток здатності самовираження і самопізнання. Цінність застосування мистецтва в терапевтичних цілях полягає в тому, що з його допомогою можна на символічному рівні висловити і досліджувати самі різні почуття та емоції: любов, ненависть, образу, злість, страх, радість і тд. Також демонструються малюнки учнів ліцею, як важливий момент самовираження та позбавлення негативних емоцій та своїх страхів.Дитина не хоче ділитись іграшками (консультація для батьків)

0

Літо - пора активних сумісних ігор дошкільнят на дитячих майданчиках. Перед батьками дітей часто виникає запитання: "Чи повинна дитина ділитись власними іграшками та як себе поводити батькам, якщо дитина категорично не хоче цього робити?" Відповіді у статті.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі