Користувацький вхід

Психологія

Обмежити пошук фільтруванням:Найцікавіший світ емоцій – як важлива сфера повноцінного розвитку дитини

0

Емоція – це психічний процес, що відображає у формі переживань особистісну значущість та оцінювання зовнішніх і внутрішніх ситуацій для життєдіяльності людини. Емоції потрібні для віддзеркалення суб’єктивного ставлення людини до самої себе і до навколишнього світу.
Виховання через емоційну дію – це дуже складний процес. Основне завдання полягає не в тому, щоб ліквідувати емоції, а в тому, щоб належним чином їх спрямувати.Презентація "Загальнолюдські цінності. Що обираєте ви?"

0

В умовах суспільних трансформацій питання моралі є актуальним для нашої держави. Непередбачувані ситуації створюють для людини умови свободи вибору, однак вимагають поновлення життєвих перспектив.
А які моральні цінності обираєте ви?Зустріч-роздум "Життя як виклик"

0

Мета презентації - розвиток особистісної культури учнів, спрямованої на утвердження толерантності, милосердя, активної соціальної дії, доброчинності; допомогти усвідомити учням життєві проблеми людей, які потребують особливої уваги і милосердя, допомогти подолати стереотипне ставлення до людей з інвалідністю.Цикл занять для підлітків з використанням технологій дистанційного навчання «Мій життєвий простір»

0

Метою циклу занять є допомога підліткам у вирішенні актуальних для них питаннях, формуванні і зміцненні позитивних цінностей та переконань учнів, розвитку самопізнання.
Завдання:
• створити безпечний та комфортний простір для роботи в умовах дистанційного навчання;
• підвищити рівень поінформованості щодо психічного здоров’я, шляхів його збереження;
• створити умови для усвідомлення учнями значимості цінностей в житті та розвитку критичного мислення;
• навчити безпечному спілкуванню в Інтернеті;
• формувати значимість планування свого майбутнього.Таке необхідне слово "дякую"

0

актуалізувати знання дітей про «чарівні» слова;на основі літературних творів вчити аналізувати вчинки героїв; дати нову інформацію про слово «дякую»;
розвивати логічне мислення, увагу, пам'ять;
виховувати почуття вдячності, як ознаки вихованості.Лекція з Основ психології та міжособового спілкування «Загальна характеристика пізнавальних психічних процесів. Відчуття. Сприймання. Пам'ять.»

0

Поняття про світ і про власне "я" складається в людини на основі її відчуттів і сприймань. Світ відчуттів дуже різноманітний. Повсякчас на людину безпосередньо діють звуки, кольори, запахи, тепло, холод тощо, силу яких та, власне, наявність вона може визначати лише завдяки існуванню такого психологічного утворення, як відчуття.
Відчуття безпосередньо пов'язує свідомість із зовнішнім світом, є генератором, перетворювачем енергії зовнішнього подразнення у факт свідомості.Кібербулінг: загроза ХХІ століття

0

Кібербулінг: загроза ХХІ століття ,Види кібербулінгу та мотиви агресора,Причини кібербулінгу кібербулінг та підлітки Пам'ятка для захисту від кібербулінгуПрийоми мнемотехніки на музичних заняттях в ЗДО

0

Мнемотехнічні прийоми потрібно широко використовувати в системі роботи педагога з дітьми дошкільного віку. Запропонована система методичних прийомів і практичних вправ з використання мнемоквадратів, мнемодоріжок та мнемотаблиць може бути ефективно використана в процесі музичного виховання та розвитку дошкільнят. Адже використання різноманітних прийомів мнемотехнології дозволяє дітям засвоїти потрібну інформацію значно краще та зберегти її на довший термін, а пригадування не викликає в дитини значних зусиль та тривоги.Презентація "Попередження насильства"

0

Тренінгове заняття на тему: "Попередження насильства"
Мета заняття:
підвищити рівень знань про проблему насильства, його негативні наслідки;
удосконалювати навички ефективного спілкування;
сформувати навички відповідальної поведінки;
сформувати навички протидії насильству.Мандрівка країною чудес

0

Дошкільний вік - особливий період у житті людини. Саме в цьому віці формується порівняно стійкий внутрішній світ, який дає підстави називати дитину особистістю. Розуміння власних емоцій і вміння керувати власною поведінкою - також суттевий момент у становленні особистості.Запропоновані матеріали допоможуть навчити дітей адекватно виражати почуття, керувати своєю поведінкою, знаходити конструктивні способи виходу зі складних ситуацій.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі