Користувацький вхід

Психологія

Обмежити пошук фільтруванням:Зміст і закономірності розвитку індивіда протягом етногенезу з врахуванням сучасних соціальних трансформацій

0

Знання цього матеріалудопоможе зорієртуватися у особливостях розвитку індивіда у різні вікові періоди, при цьому акцентуючи увагу на дитинстві. Особлива увага приділяється новоутворенням у різні вікові періоди, провідній діяльності та соціальній ситуації розвитку.ВОРКЩОП або робоча майстерня «Розвиваємо емоційний інтелект вихователя»

0

ВОРКЩОП або робоча майстерня
«Розвиваємо емоційний інтелект вихователя»
Мета: використовуючи лише особистісний досвід, професійні знання та навички допомогти вихователям визначити поняття «емоційний інтелект» та знайти дієві методи й прийоми щодо його розвитку.
Хід заходу
Вправа «Знайомство»
Мета: розвиток навичок самопрезентації
Учасникам пропонується обрати квітку, яку вони асоціюють із собою. Потім презентувати від свого імені цю квітку. Психолог пояснює, що символізує кожна з квітів.
Символіка квітів:Сценарій онлайн-тренінгу «Маніпуляції в спілкуванні та медіа. Методи боротьби

0

Сценарій онлайн-тренінгу «Маніпуляції в спілкуванні та медіа. Методи боротьби для учнів І-ІІ курсів (2022 рік).«Толерантність – основа взаємодії»

0

Мета: ознайомити здобувачів освіти з поняттям «толерантність», виявити основні риси толерантності, формувати правильне уявлення щодо толерантної поведінки. Виховувати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій, культури різних народів, виховувати комунікативну культуру спілкування та взаєморозуміння. Формувати толерантне ставлення однокласників між собою. Розвивати у вихованців терпимість до відмінностей між людьми.Як прокачати навичку позитивного мислення

0

Позитивне мислення – це вміння знаходити в будь-який момент життя привід для радості і сприймати невдачі раціонально, аналізуючи причини і приймаючи, як цінний досвід.
Позитивне мислення сприяє:
• збільшенню віри в свої сили, впевненості;
• реалізації свого творчого потенціалу;
• досягненню успіху в будь-якій справі;
• адекватному відношенню до професійних змін;
• формуванню оптимізму, навичок управління емоційним станом;
• повноцінній реалізація потенцій особистості в професійній діяльності, а в разі потреби оволодінні новою професією;
• здоровому способу життя тощо.Самоорганізація викладача в умовах дистанційного навчання

0

Мета:
• Сприяти активізації творчого потенціалу вчителів;
• Стимулювати бажання підвищувати свій професійний рівень;
• Сприяти формуванню бажань до саморозвитку, самоорганізації.

Очікувані результати:
• Поглиблення знань про складові самоосвіти, саморозвитку та самоорганізації особистості педагогічного працівника;
• Бажання здобуті знання використовувати на практиці;
• Виявлені ресурси використовувати для позитивного мислення.Що таке булінг та його прояви в Україні та світі?

0

В презентації проаналізовано важливу й актуальну соціальну і психологічну проблему сучасності – булінг. Розкрито сутнісні ознаки, основні об’єктивні та суб’єктивні причини виникнення, форми прояву цього явища, визначено його основні риси, проаналізовано механізми його розвитку, описано рольову структуру булінгу, а також узагальнені основні психологічні властивості та якості учасників цього явища – самих булерів, їхніх жертв і спостерігачів.Вплив конфліктних сімей на особистість дитини

0

У публікації проаналізовано проблему впливу родин, у яких відбуваються конфлікти, на особистість дитини.Запобігання насильству в сім'ї

1

В роботі піднімається тема попередження насильства в родині, пропонується анкетування батьків.Інтерактивне заняття для педагогів «Добро в тобі»

0

Інтерактивне заняття психолога для педагогів закладу дошкільної освіти
«Добро в тобі»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі