Користувацький вхід

Останні публікації

Педагогіка

...

Обмежити пошук фільтруванням:" Від гармонії кольорів, до душі дитини" здоров'язбережувальна технологія з кольоротерапії семінар - практикум для педагогів

0

Семінар - практикум для педагогів зі здоров'язбережувальними технологіями " Від гармонії кольорів, до душі дитини". Основні завдання та критерії у роботі з дошкільниками. Ознайомлення учасників семінару з використанням кольоротерапії на заняттях в ЗДО, на практичній діяльності. Пропоную досвід планування та створення комфортних умов для самовдосконалення.Конспект підсумкового заняття в старшій групі «З чим приходить весна»

0

Конспект підсумкового заняття в старшій групі «З чим приходить весна»Конспект заняття з розвитку мови в середній групі «Сніг - сніжок»

0

Конспект заняття з розвитку мови в середній групі «Сніг - сніжок»"В гості до казки Рукавичка"

0

Підсумкове заняття з розвитку мовлення в молодшій спеціальній групі за сюжетом казки "Рукавичка"Казковий вінегрет

0

Інтегроване заняття в старшій спеціальній групі за сюжетом казок з елементами драматизаціїПрактична діяльність "Сюрприз для матусь"

0

Організована практична діяльність для дітей старшої групи в підготовці до свята матусьЗаняття в старшій групі "Теремок"

0

Заняття з розвитку мовлення в старшій спеціальній групі з елементами ТРВЗ за темою: "Теремок"Конспект заняття «Людина починається з добра». З використанням творів В.О. Сухомлинського.

0

Конспект заняття «Людина починається з добра»( для старшої групи)

З використанням творів В.О. Сухомлинського.
Програмовий зміст:Формувати у дітей уявлення про доброту та чуйність. Закріпити з дітьми зміст знайомих казок В.О. Сухомлинського, правильно називати героїв казок, впізнавати їх з уривків, оцінювати поведінку героїв. Активізувати дитяче мовлення назвами казок, піснями. віршами. Підвести до усвідомлення того, що кожна людина повинна творити добро. Розвивати вміння працювати в колективі. Виховувати доброту.


Конспект підсумкового заняття за І півріччя в середній групі

0

Підсумкове заняття за І півріччя в середній групіКонспект підсумкового заняття "Допоможемо зайчику" для ІІ молодшої групи

0

Конспект підсумкового заняття "Допоможемо зайчику" для ІІ молодшої групи

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі