Користувацький вхід

Педагогіка

Обмежити пошук фільтруванням:«СИНДРОМИ ГІПЕРГЛІКЕМІЇ, ГІПЕР- ТА ГІПОТИРЕОЗУ В ПРАКТИЦІ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ».

0

Методична розробка теоретичного заняття
«СИНДРОМИ ГІПЕРГЛІКЕМІЇ, ГІПЕР- ТА ГІПОТИРЕОЗУ В ПРАКТИЦІ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ».«Фахова передвища освіта як можливість до конкурентоспроможності на сучасному ринку праці»

0

Стаття «Фахова передвища освіта як можливість до конкурентоспроможності на сучасному ринку праці».Розвиток мовлення (ознайомлення з природою)

0

Тема: «Навколо нас працюють всі».
Мета: розширити знання дітей про хід сезонних змін у природі взимку. Вчити розуміти значення та смислові відтінки слів, збагачувати словник дітей різними частинами мови, пов’язаними із темою «Зима». Розвивати діалогічне мовлення дошкільнят. Підтримувати бажання дітей спілкуватись з дорослими та однолітками. Виховувати любов до рідної мови.Конспект заняття для дітей раннього віку на тему: "Клубочки для кошенят"

0

Конспект заняття з ліплення для дітей раннього віку
Тема: «Клубочки для кошенят».
Мета: продовжити знайомити дітей зі свійськими тваринами – кішкою, з властивостями солоного тіста; вправляти вміння дітей відривати потрібний шматочок від цілого, розкочувати його між долонями прямими рухами; учити розкочувати пальцями обох рук на поверхні дощечки для додання предмету необхідної довжини; учити елементарних прийомів згортання довгої «ковбаски» по спіралі; розвивати дрібну моторику рук, наполегливість; виховувати любов до тварин.САМОВИРАЖЕННЯ ПІДЛІТКІВ ЗАСОБОМ СОЦІАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ TIKTOK В УМОВАХ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

0

В роботі проводиться дослідження технологій, зокрема соціальної мережі TikTok, як засобів самовираження підлітків. Хоча технологічні розробки не перестають дивувати, але вони стають більш доступними для суспільства, однією з основних функцій якого лишається комунікативна, в якій останнім часом соціум трохи обмежений. Карантинні умови стали причиною пошуку нових способів самовираження, що призвело до більшого зацікавлення суспільства соціальною мережею TikTok, яка розрахована на розважальний контент та проста у використанні.Базові показники-орієнтири соціальної компетентності дітей раннього і дошкільного віку

0

Пропонований матеріал дозволяє всебічно проаналізувати рівень сформованості соціальної компетентності, елементарних навичок соціальної поведінки, самообслуговування, самостійності на кожному віковому етапі дошкільного дитинства та визначити подальші перспективи соціального розвитку дітей кожної вікової категорії.Виховна година "Що нам відомо про торгівлю людьми?"

0

Виховна година «Що нам відомо про торгівлю людьми?»
У сучасному світі торгівля людьми є одним з найбільш масових порушень прав і свобод людини. Глобалізація в світовому масштабі, зростаюча взаємозалежність та взаємопов’язаність держав, нерівномірність соціально-економічного розвитку окремих регіонів світу спричинили небачене до цього часу поширення наприкінці XX ст. такого ганебного і антигуманного явища як торгівля людьми.Методична розробка теоретично-практичного семінару з теми «Інтегровані уроки: від теорії до практики»

0

• показати роль природничо-математичних дисциплін у вивченні цілісної картини навколишнього світу, показати вміння здобувачів освіти застосовувати набуті знання в оволодінні майбутньою професією, показати зв'язок природничо-математичних дисциплін з іншими науками, виробництвом, використанням комп’ютерних технологій, наочно продемонструвати корисність знань цих предметів стосовно обраної професії та якісної підготовки до ЗНО;Сценарій Новорічного свята «Гаррі Поттер з друзями шукає Новий рік»

0

Сценарій Новорічного свята, в якому діти перетворюються на казковіх героїв та прямують визволяти Новий рік від чар снігової королеви. На шляху зустрічають цікаві пригоди.
Свято насичене веселими піснями, хороводами, іграми та таночками.Методичні рекомендації "Інтегроване навчання в початковій школі як засіб активізації пізнавальної та мисленнєвої діяльності здобувачів освіти"

0

Уміння вчитися протягом життя — здатність до пошуку та засвоєння нових знань, набуття нових умінь і навичок, організації освітнього процесу процесу (власного та колективного), зокрема через ефективне керування ресурсами та інформаційними потоками, уміння визначати навчальні мету, завдання та способи їх досягнення, вибудовувати свою освітню траєкторію, оцінювати власні результати навчання, навчатися протягом життя.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі