Користувацький вхід

Педагогіка

...

Обмежити пошук фільтруванням:Я і моя родина Заняття з духовно-морального виховання для середнього дошкільного віку

0

Мета: навчати дітей розуміти, що дідусь, тато й братик – чоловіки, а бабуся, мама й сестричка – жінки; чоловіки виконують чоловічі функції , а жінки – жіночі; поглибити та закріпити знання дітей про родинні стосунки; учити дітей розповідати про свою родину, формулювати уявлення про споріднені зв’язки. Виховувати в дошкільників любов, повагу, увічливість до близьких людей, моральні якості, що формують хлопчика як майбутнього чоловіка, а дівчинку – як майбутню жінку.
Ключові слова: сім’я, родина, близькі, любов у родині.Діла милосердя для хлопчиків та дівчаток Заняття з духовно-морального виховання для середнього дошкільного віку

0

Мета: учити дітей виявляти милосердя та піклуватися про близьких. Розвивати вміння дошкільників будувати стосунки між хлопчиками та дівчатками на прикладі поведінки батьків. Виховувати в дітей милосердя, порядність, щирість, любов до ближніх.
Ключові слова: милосердя, Добрі справи, допомога нужденним
Біблійний вірш:будьте ж милосердні, як і отець ваш милосердний!
(Лк. 6:36).
Матеріальне забезпечення: Біблія (Притча про милосердного самарянина), ілюстрації, розмальовки.Любов та пошанування батьків Заняття з духовно-морального виховання для середнього дошкільного віку

0

Мета: вивчити заповідь: «Шануй свого батька та матір свою, щоб довгі були твої дні на землі, яку Господь, Бог твій, дає тобі!» (Вих. 20:12); учити дітей поважати та любити батьків. Формувати в малюків слухняність, підпорядкування сімейним традиціям. Розвивати в дітей соціальні емоції та мотиви (співчуття, співрадість, бажання допомогти). Виховувати в дошкільників доброзичливе ставлення до своїх близьких, вміння прощати, бажання допомагати, бути вдячними.
Ключові слова: батько, матір, сім’я, повага, пошанування«Рідний тато» заняття-розвага з духовно-морального виховання для молодшого дошкільного віку

0

Мета: учити дітей розуміти роль батька, який відповідає за збереження життя дитини, показати, що тато виховує дітей своїм особистим прикладом. Виховувати повагу до батька; спонукати хлопчиків наслідувати найкращі татові риси, у дівчаток формувати образ чоловіка-батька. Розвивати мовлення та пам’ять дітей. Покращення взаєморозуміння та налагодження контакту між батьками та дітьми.

Ключові слова: батько, приклад, відповідальність, повага.
Біблійний вірш: Послухайте, діти, напучення батькового, і прислухайтеся, щоб навчитися розуму (Пр. 4:1).«Сімейні цінності родини» заняття з духовно-морального виховання для молодшого дошкільного віку

0

Мета: дати дітям уявлення про сімейні цінності: любов, повагу, довіру, уміння прощати, взаємну відповідальність. Розвивати в дітей почуття значущості для своєї сім`ї , вияву радості, коли сім’я збирається разом. Учити дітей жити дружно, розвивати вміння налагоджувати стосунки між братиками і сестричками, бабусями і дідусями, прощати один одному.«Матуся – взірець доброти» заняття з духовно-морального виховання для молодшого дошкільного віку

0

Мета: учити дітей розуміти важливість ролей у сім`ї, спостерігати й описувати найхарактерніші риси матусі: ніжність, турботливість, вірність. Виховувати в малюків морально-етичні цінності: любов та повагу до матері, бажання бути слухняними; використовувати знання Заповідей Божих у житті. Розвивати увагу до маминих слів і прохань та їх виконувати.

Ключові слова: матуся, ненька, доброта.
Біблійний вірш:бо з утроби Ти вивів мене, Ти безпечним мене учинив був на персах матері моєї! На Тебе з утроби я зданий, від утроби матері моєї Ти мій Бог!
(Псалми 21:10–11).Методичні рекомендації щодо проведення аналізу та самоаналізу сучасного уроку.

0

Рекомендації щодо проведення аналізу та самоаналізу сучасного уроку. Зразки бланків аналізу уроку.Заняття з духовно-морального виховання для старшого дошкільного віку «Бути чесним і правдивим»

0

Мета: Закріпити знання Божої заповіді «Не обманюй». Нагадати про наслідки будь-якої неправди. Виховувати чесність моральність, правдивість. Формувати вміння визнавати власну неправоту.
Матеріали: дитяча Біблія, презентація або ілюстрації: до казки В.О.Сухомлинського, Мойсей, Давид; прислів’я.
Біблійні тексти: Повтор.Закону 32:3,4; Псалми 138:2, 5:13, 51:6, 139:1-4.
Біблія в пер. Івана Огієнка
Словник: пророки, хризантеми, недолуга, багрецевий, премудрість.Заняття з духовно-морального виховання для старшого дошкільного віку «Безкорислива турбота про нужденних як вияв любові Ісуса Христа»

0

Мета: Дати уявлення про нужденних, перелічити способи надання безкорисливої допомоги. Навести приклади вияву турботливості Ісусом Христом, наслідувати Його вчинки.
Матеріали: дитяча Біблія, ілюстрації про прояви доброти, про нужденних або медіапрезентація, ляльки в українському вбранні, вірш «Вдячність» Галина Левицька, вірші Надії Красоткіної.
Біблійні тексти: До Ефесян 5:1,2, 1 Івана 3:18, До Колоссян 3:13, Повторення Закону 15:10.
Словник: благодійність, безпритульні, бідні, малозабезпечені сім'ї, сироти, безпритульні тварини.Заняття з духовно-морального виховання для старшого дошкільного віку «Відданість Батьківщині у творах Т. Шевченка, Л. Українки, І. Франка»

0

Мета: Показати у творах Т. Шевченка, Л. Українки, І. Франка відданість Батьківщині. На їхньому прикладі виховувати патріотизм та бажання покращувати свою країну. Вчити пояснювати, чому Т. Шевченко, Л. Українка та І. Франко з любов’ю пишуть про Україну; демонструвати свою відданість Батьківщині через спів, малюнки, участь у святах.
Попередня робота - читання казки І.Франка «Лисичка та журавель», віршів Т.Г.Шевченка, Л.Українки.
Матеріали: дитяча Біблія, презентація або ілюстрації: пейзажі України.
Біблійні тексти: Від Матвія 22:39. Біблія в пер. Івана Огієнка

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі