Обмежити пошук фільтруванням:
Нажаль, зараз батьки з малюками не мають можливості ходити до театрів, музеїв. Зараз, коли багато садочків не працює оф лайн, дітям потрібне цікаве навчання на відстані. У освітньому просторі з’явилось багато яскравих презентацій, мультфільмів, руханок. Всі вони яскраві та гарні, але театр, більш живе та природнє спілкування з дітьми, а театр тіней-це взагалі чародійство!
Мета: формувати знання дітей про елементи українського національного одягу (фартушок, спідничка, сорочка-вишиванка, вінок); вчити говорити з різною силою голосу (тихо - голосно), інтонаційно забарвлювати мовлення дітей (весело, питально, стверджувально); формувати вміння емоційно, з інтонаційною виразністю декламувати вірші; узгоджувати слова у роді, числі і відмінку; активізувати словник дітей за темою; розвивати діалогічне та зв`язне мовлення, звукову культуру, емоційну сферу, увагу, пам'ять, мислення ; спонукати дітей до створення колективної роботи (віночка); виховувати патріотичні почуття
«Літо-літечко»
Конспект заняття
(мовлення дитини)
Програмовий зміст: розширювати уявлення дітей про літо, його ознаки; учити відповідати на запи¬тання, підтримувати діалог, установлювати послідовність звуків у слові, визначати їх кількість за допомогою нейтральних фішок; розвивати словесно-логічне мислення; зба¬гачувати словниковий запас за темою, активізувати в мовленні слова-дії, слова-ознаки; активізувати словник словами-антонімами; виховувати спостережливість, уважність, позитивне емоційне ставлення до явищ природи влітку, інтерес до художніх творів.
ПЛАН
Роботи педагогічної спільноти
корекційних педагогів та асистентів вчителя (вихователя)
На 2022-2023 навчальний рік
Обговорений на засіданні 01.11.2022 р.
Керівник _______________
Вчитель-дефектолог
ПІБ Керівника
2022р.
«Людина лише там чогось домагається,
де вона сама вірить у свої сили.»
(Л.Фейєрбах)
План роботи
педагогічної спільноти
І. Вступ
Головна мета ПС корекційних педагогів та асистентів вчителя (вихователя):
Онлайн-освіта набирає все більших обертів. До того через виклики сьогодення більшість закладів були змушені перейти в онлайн-формат. Навчання на відстані — часто вже навіть не вибір людини, а вимушений захід. Згідно із доповненням до закону «Про освіту», до словника українських освітян входять такі поняття як «індивідуальна освітня траєкторія», «індивідуальна програма розвитку» та «індивідуальний навчальний план». Завдяки ним освітній процес має стати більш гнучким та підлаштуватися під потреби кожного учня.
У всі часи питання оцінювання цікавить всіх учасників освітнього процесу.
Оцінювання спрямовується насамперед на робочі навички та поведінку учнів, і це роблять усі вчителі, які працюють із дитиною. Але також не варто лишати поза увагою загальні результати навчання та поступ учня в навчанні. Діти водночас мають відчувати, що система оцінювання спрямована на підтримку їхніх досягнень та створює можливості для зростання.
Розвиваючі вправи для дітей 5-го року життя на формування виразності рухів, на добір атрибутики та декорацій тощо.
Заняття з розвитку мовлення
з елементами зображувальної діяльності
для дітей 6-го року життя
Тема «Подорож у зимове царство»
Мета: продовжувати формувати знання дітей про пейзаж, види пейзажу. Розвивати монологічне мовлення, вміння підібрати поетичні рядки для опису картини, естетичне сприйняття, мислення, уяву, креативність. Звернути увагу дітей на красу зимової природи. Виховувати інтерес до живопису, любов до природи.
Обладнання: репродукції картини І.І. Шишкіна «На півночі дикій», І. Грабаря «Лютнева лазур», аудіо запис романсу Г. Свиридова «Заметіль».
До школи приходять нові покоління дітей, які живуть в інформаційному,
динамічному, емоційно напруженому середовищі. Неможливо уявити собі сучасну успішну людину, яка б не володіла комп’ютером. Застосування комп’ютерних технологій не лише допомагає уникнути в процесі навчання буденності, допомагає унаочнити нові поняття, підтримує інтерес до навчання, але й завжди носить творчий характер як для вчителя, так і для учнів.
Інноваційні педагогічні технології стають типовим явищем освітянської практики, а готовність до їх застосування – вимогою до усіх педагогів.
Розробка і впровадження освітніх рішень у рамках моделі «1 учень: 1 комп'ютер» є одним з найбільш актуальних завдань сучасної освіти. Перехід шкіл і цілих освітніх систем на дану модель сьогодні є тенденцією світового масштабу.
Все більше уваги приділяється не просто оснащенню шкіл технікою, а й розвитку педагогічних основ використання цієї техніки в навчальному процесі. Інтегрування традиційного уроку з комп'ютерними технологіями дозволяє вчителю перекласти частину своєї роботи на ПК, перетворюючи при цьому процес навчання на більш цікавий, різноманітний, інтенсивний і ефективний.