Користувацький вхід

Педагогіка

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Досвід минулих поколінь для школи майбутнього

0

Досвід великих педагогів минулого на допомогу сучасному вчителю в його педагогічній діяльності.Торгівля людьми - проблема ХХІ століття

0

Презентація містить відомості про проблему торгівлі людьми. Матеріали можуть бути використані класним керівником, вихователем, соціальним педагогом.Розробка для батьків першокласників "Абетка для батьків"

0

Зібрано матеріал для батьків першокласників. Батьки знайдуть відповіді на багато питань,які їх цікавлять.Стаття «Розвиток дрібної моторики руки у молодших школярів з вадами слуху»

0

Розвиток дрібної моторики руки у молодших школярів з вадами слухуФормування навички правильного читання у молодших школярів

0

Практичні поради вчителю початкових класів щодо формування навички правильного читання у молодших школярів.Презентація "Вікові особливості шестилітньої дитини"

1

Презентація "Вікові особливості шестилітньої дитини".Це матеріал до батьківських зборів в 1 класі.Інтегроване заняття для дітей молодшого дошкільного віку «Дарунки осені»

1

Конспект відкритої інтегрованої діяльності (пізнавальний розвиток + мовленнєвий розвиток + художньо -естетичний розвиток) за темою:
«Дарунки Осіні» за освітніми лініями:«Дитина у природному довкіллі» + «Дитина у соціумі» з метою виховання бережливого ставлення до хлібу у дошкільнят та поваги до людей, які вирощують хліб.Підвищення ефективності уроку у початковій школі шляхом впровадження інформаційно- комунікаційних технологій

0

Підвищення ефективності уроку у початковій школі шляхом впровадження інформаційно- комунікаційних технологій та використання нетрадиційних форм і методів навчання.Гра-драматизація української народної казки "Рукавичка"

0

Мета:
Вчити дітей оволодівати пластикою рухів, виразною мімікою, жестами. Поповнювати і активізувати словник іменниками, дієсловами, прикметниками для означення дій персонажів, предметів, декорацій, характеризувати внутрішній стан і настрій персонажа, закріплювати чітку вимову слів та словосполучень. Стимулювати пам’ять, увагу, мислення. Розвивати уявлення про моральні якості людини. Виховувати в дітей інтерес до театрально-ігрової діяльності.Сюжетно-рольова гра "Кафе Посмішка"

0

Сюжетно-рольова гра «Кафе Посмішка»
Мета: закріплювати раніше отримані знання і розширювати у дітей уявлення про працю працівників кафе; продовжувати знайомити з правилами поведінки в громадських місцях, продовжувати формувати у дітей уміння грати , стимулювати творчу активність дітей у грі; формувати правильні взаємовідносини дітей в колективі. Виховувати доброзичливість, готовність прийти на допомогу

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
Подробности учеба за рубежом у нас на сайте.

Останні коментарі