Користувацький вхід

Педагогіка

Обмежити пошук фільтруванням:Розвиток творчих здібностей молодших школярів

0

Іноді кажуть, що вміння творити - доля небагатьох і творча особистість є даром богів.Контрольно-підсумкове заняття з логіко-математичного розвитку для дітей ІІ молодшої групи

0

Тема: «Математична скринька»
Мета: перевірити знання основних кольорів, вміння розрізняти і називати геометричні фігури (об’ємні та площинні); визначити рівень знань дітей про множини; виявити вміння співвідносити цифру з кількістю предметів; закріпити вміння порівнювати предмети за величиною (довжиною та висотою); виявити вміння розуміти просторові відношення (вгорі, внизу); визначити вміння орієнтуватися у частинах доби.
Розвивати логічне та абстрактне мислення, пам’ять, увагу, уяву. Виховувати інтерес до пізнавальної діяльності.Ігри та вправи на розвиток діалогічного мовлення у дошкільників

0

Ігри та вправи на розвиток діалогічного мовлення у дошкільників, що позитивно впливають на розвиток мовлення дітей.Інтегроване заняття з розвитку мовлення, ознайомлення з соціумом та ліплення для дітей середньої групи Тема: Кулінарне шоу

0

Тема: Кулінарне шоу
Мета: удосконалювати навички діалогічного мовлення з дорослими та дітьми: уважно слухати, вести діалог, дотримуючись теми розмови. Формувати уміння будувати діалог в уявних ситуаціях («Кулінарне шоу»), спонукати до постановки пошукових запитань. Вчити складати прості загадки та відповідати на них. Вправляти в уміння дітей правильно визначати та називати узагальнюючі слова. Спонукати до утворювати іменників родового відмінку.ІННОВАЦІЇ ТА ТВОРЧІСТЬ ЯК ІНСТРУМЕНТИ ФОРМУВАННЯ ЛІДЕРСЬКИХ ЯКОСТЕЙ ТА РОЗВИТКУ ОБДАРОВАНОСТІ УЧНЯ

0

У статті досліджено взаємозв'язок між інноваційними підходами у навчанні, розвитком творчості та формуванням лідерських якостей серед обдарованих учнів. Розглянуто вплив різних підходів на розвиток обдарованості та формування лідерських якостей, зокрема креативності, впевненості у власних силах та спроможності до співпраці. Проаналізовано значення інновацій у створенні стимулюючого середовища для розвитку обдарованості та підтримки лідерського потенціалу учнів.РОКИ ДИТИНСТВА У ФОРМУВАННІ ОСОБИСТОСТІ (ЗА В.СУХОМЛИНСЬКИМ)

0

У статті встановлено, що осмислюючи і опираючись на
надбання історії світового педагогічного процесу, Василь Сухомлинський
розглядав дитинство як унікальну категорію, а сенс виховання вбачав у
прагненні до досконалості і самореалізації особистості. Маючи великий
практичний досвід роботи, тривалий час працюючи директором школи,
Павлиський вчений сформував свої філософські погляди на дитинство, які
полягали в тому, що дитинство є багатовимірною системою, навколо якої
повинен будуватися навчально-виховний процес.
Ключові слова: дитина, дитинство, Василь Сухомлинський, Павлиська
школа.Сучасні форми організації навчання в умовах воєнного стану

0

Презентація допоможе у підготовці до проведення педрад, нарад, засідань ШМОЗмінюємо освітній процес разом

0

Презентація стане в нагоді педагогам при підготовці до виступів на педрадах, нарадах, ШМО«Використання інтерактивних технологій, щодо формування фахових компетентностей»

1

Сучасні соціально-економічні умови в Україні висувають на перший план питання підвищення якості професійної підготовки майбутніх медиків, формування в них зацікавленості у здобутті професії та прагнення самовдосконалення.
В умовах становлення і розвитку високотехнологічного інформаційного суспіства постає необхідність у стовідсотковому впровадженні у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційніх технологій.Лабораторна робота "Дослідження кіл з послідовним, паралельним і мішаним з'єднанням резисторів"

0

Лабораторна робота з предмету "Електротехніка" на тему Вимірювання потужності та роботи в колах постійного струму, "Дослідження кіл з послідовним, паралельним і мішаним з'єднанням резисторів"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі