Користувацький вхід

Педагогіка

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект інтегрованого заняття з елементами мнемотехніки Тема: «Мій куточок настрою»

0

Навчати дітей створювати власний куточок настрою, розуміти
власний настрій, вправляти дітей у визначенні свого настрою за допомогою прийомів мнемотехніки: мнемокартинок.
Формувати: вміння визначати настрій оточуючих, піднімати настрій один
одному, оточуючим, вільно висловлювати власні думки.
Встановлювати дружні емоційні контакти між дітьми та дорослими.
Розвивати мовленнєву компетентність, неординарне мислення, пам'ять,
увагу, творчу уяву. Виховувати старанність, вміння працювати за інструкцією, повагу один до одного.Подорож на кораблі (Заняття з розвитку мовлення старша група)

0

Програмовий зміст: Граматика: розвивати вміння дітей складати складно-підрядні речення та речення із вставними словами («на мою думку», «по-перше», «по-друге», «отже»).
Звукова культура: продовжувати вчити дітей розрізняти голосні і приголосні звуки, визначати місце звука у слові, будувати звукову схему слова, формувати уявлення про те, що звук «і» пом’якшує попередній приголосний.
Зв’язне мовлення: розвивати вміння стверджувати або заперечувати. Вчити складати розповідь-роздум про тварин, згідно запропонованої моделі та зразка вихователя.Успіх починається з мене

0

заняття сприяє усвідомленню учасниками тренінгу необхідності самовдосконалення і прагнення до особистісного і професійного зростання, як умови життєвого благополуччяУспіх починається з мене

0

заняття сприяє усвідомленню учасниками тренінгу необхідності самовдосконалення і прагнення до особистісного і професійного зростання, як умови життєвого благополуччяПідсумкове заняття «Подорож казками». Молодша група.

0

МЕТА: закріпити з дітьми знання казок; назви кольорів, величину. Розвивати вміння орієнтуватись у просторі, визначати кількість предметів, вміння позначати кількість цифрою. Розвивати вміння переказувати казку за ілюстраціями, інтонувати. Сортувати та визначати геометричні фігури.ЗАНЯТТЯ-РОЗВАГА НА ОСНОВІ УКРАЇНСЬКИХ НАРОДНИХ ІГОР «МИ - МАЛЕНЬКІ УКРАЇНЦІ»

0

МЕТА: продовжувати знайомити дітей з українськими народними іграми, та іграми на їх основі (тобто активізувати українське художнє слово, використовувати його в грі. Виконувати імітаційні та рухові завдання. Розвивати монологічне та діалогічне мовлення дітей, звуковимову, узгоджувати слова з рухами). Активізувати пізнавальні інтереси та розумові здібності, виховувати любов до народних традицій. Розвивати увагу, мислення, спостережливість, пам'ять, творчу уяву, риторичні здібності, вольові якості. Сприяти емоційному задоволенню від процесу гри."Киці в гостях у дітей". Хвилинка спілкування до дня доброти на основі вірша «Дві киці».

0

Мета: розширити знання дітей про умови життя тварин, про іхнє життя поруч з людьми та існування на вулиці. Розвивати знання про потреби тварин у догляді, спілкуванні. Виховувати чуйне ставлення до живих істот, бажання іх захищати та їм допомагати. Розвивати мовлення, словник.Розвиток креативних якостей дітей на заняттях художньо-естетичного профілю

0

Пріоритетними напрямами роботи ДНЗ щодо розвитку творчих здібностей дитини є оновлення змісту навчально-виховного процесу, що виявляється у створенні належних умов забезпечення розвивального середовища, своєчасному розкритті природних задатків, нахилів і здібностей дитини, інтеграції родинного та суспільного виховання, формуванні готовності вихователя до інноваційної діяльності.Методична розробка на тему "Організація самостійної роботи учнів початкових класів - одна з ключових передумов розвитку компетентностей особистості."

0

Методична розробка на тему
"Організація самостійної роботи
учнів початкових класів - одна з ключових
передумов розвитку компетентностей особистості»семінар-тренінг "Проблеми формування мотивації навчальної діяльності учнів"

0

Матеріал надає допомогу вчителю в вирішенні проблеми формування навчальної мотивації учнів, як системи спонукань їх до активної діяльності; демонструє методи, види,способи формування мотивації; має практичні завдання тощо.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі