Користувацький вхід

Педагогіка

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Культура зовнішнього вигляду та мовна культура педагога

0

Культура зовнішнього вигляду – невід`ємна частка педагогічної культури вчителя. Мовна культура вчителя одна з важливих характеристик діяльності вчителяКонспект заняття в другій молодшій групі Тема: «Мишко в гостях у дітей»

0

Конспект заняття в другій молодшій групі
Тема: «Мишко в гостях у дітей»
Програмне зміст: сприяти формуванню цілісної картини світу, розширювати кругозір дітей, вчити дітей слухати вихователя, відповідати повним реченням; вчити на дотик визначати овоч і фрукт. Формувати уявлення про важливість і користь фруктів і овочів, розширювати уявлення про способи обробки овочів і фруктів; збагачувати словниковий запас. Закріпити колір, форму, що і де зростає. Розвивати діалогічне мовлення, логічне мислення. Виховувати у дітей повагу до праці дорослих.Конспект заняття з малювання для старшої групи, тема «Різнокольорові метелики»

0

Програмне зміст:
За допомогою нетрадиційної техніки малювання розвивати в дітей стійкий інтерес до образотворчої діяльності
Формувати вміння самостійно вибирати колірну гамму фарб, відповідну радісного літнього настрою
Розвивати колірне сприйняття, удосконалювати дрібну моторику пальців рук і кистей
Викликати позитивний відгук на результати своєї творчості.
Матеріал: метелики, вирізані з альбомного аркуша, гуаш, поролонові губки, по одному неотточенному шестигранному олівця на кожну дитину, квітка на ватмані, мнемотаблица, мокрі тканинні серветки для рук.
Попередня робота:Спільне засідання школи становлення молодого керівника та опорної школи з управлінської діяльності (презентація)

0

Проблема, над якою працює школа: «Впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес щодо формування у школярів життєвих навичок здорового способу життя та родинне виховання на народних звичаях і традиціях»ДИСТАНЦІЙНЕ НАЧАННЯ, ЯК ФОРМУВАННЯ КУЛЬТУРИ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ МАЙБУТНІХ ЕКОНОМІСТІВ

0

На сучасному етапі державотворення, що супроводжується процесами глобалізації та інформатизації суспільно-політичної та економічної сфер життя, виникає потреба модернізації системи вищої економічної освіти. Одним з основних завдань вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку фахівців з економічних спеціальностей, є підготовка висококваліфікованого, конкурентоспроможного фахівця, здатного до саморозвитку та самовдосконалення відповідно до вимог європейського та світового ринків праці.Соціально-психологічні чинники впливу особистісної тривожності на успішність навчання

0

Шкільне навчання завжди супроводжується підвищенням рівня тривожності у дітей. Тривожність - це індивідуальна особливість, що проявляється в стані підвищеної схильності відчувати неспокій в різних життєвих ситуаціях. Основними проявами тривожності є рухове збудження, непослідовність у вчинках, нерідко надмірна цікавість і прагнення зайняти себе будь-якою діяльністю.Розвиток пізнавальних здібностей учнів початкових класів на уроках шляхом використання інтерактивних методів навчання

0

В даній публікації вміщено теоретичний та практичний матеріал з розвитку пізнавальних здібностей учнів початкових класів на уроках шляхом використання інтерактивних методів навчання. Цей матеріал може допомогти вчителю початкових класів урізноманітнити структуру уроків, відійти від шаблонів, навчити дітей діяти творчо і самостійно, враховуючи індивідуальні особливості учнів, їхні інтереси.Виховний захід «Червона калина – символ України» у 1 класі.

1

Виховний захід допомагає поглибити знання дітей про калину; пробуджувати інтерес до художнього слова, зокрема до віршів, легенд, приповідок, прислів'їв; формувати у дітей уміння вивчати та виразно розповідати тематичні вірші; розвивати навички декламації; збагачувати словник дітей, прищеплювати естетичні почуття, бережливе ставлення до природи; виховувати бажання дітей відтворювати в ліпленні красу калини як символу й оберегу нашої України, а також почуття любові до рідного краю.Урок навчання грамоти (читання) у 1 класі. Звук і буква Й й

0

Артикуляційні вправи, складові і словотворчі таблиці, таблиця для розвитку здогадки, творчі вправи із загадками, скоромовки, чистомовки, вправи «веселі читалочки», пірамідки-розширялочки, індивідуальні картки «Додай голосні» сприяють удосконаленню техніки читання. Правильна і чітка структура уроку навчання грамоти в 1 класі. Ігровий характер завдань, яскравий супровід уроку – презентація допомагають сформувати в учнів позитивне ставлення до читання.
Ефективним є міжпредметний зв’язок з природознавством, який допоміг глибше сприйняти й осмислити виучуваний текст.Інтегрований урок математики з економікою у 1 класі економічного профілю.

0

Інтегровані уроки ефективно реалізують компетентнісний підхід у навчанні молодших школярів та практично втілюють методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України про викладання навчальних предметів у початковій школі в період її реформування.
Усі види математичних завдань інтегруються з економічними поняттями, підводять учнів до економічних висновків, що сприяють формуванню соціальної компетентності.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
Подробности учеба за рубежом у нас на сайте.

Останні коментарі