Користувацький вхід

Педагогіка

...

Обмежити пошук фільтруванням:Специфіка роботи соціального педагога ЗНЗ з сім'ями з дітьми, які опинилися в СЖО

0

У даній статті розглянуті особливості роботи з сім’ями з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, на рівні системи освіти, а саме соціальним педагогом. Зазначена актуальність цієї проблеми. Подані етапи соціально-педагогічної роботи з даною категорією сімей, їх зміст, специфіка, та алгоритм дій соціального педагога.«Народна іграшка у виховному процесі »

0

Впродовж всього дитинства гра і народна іграшка займає найголовніше місце у житті дитини. В грі діти відтворюють працю дорослих, елементи трудових дій. В своїй ігровій діяльності діти відображають те, що спостерігають у родинному колі. У дітей змалку виховується любов до праці, діти засвоюють знання про навколишню дійсність. В іграх для хлопців розвиваються витривалість, взаємовиручка, сила. У народі кажуть “Де гра, там і радість”. В ранньому віці (1-3 роки) діти граються предметами, тобто вчаться їх використовувати. Потім виникає творча або рольова гра.Вчимося доброти у ляльки - Берегині

1

формувати уявлення дітей про моральні якості людини, сприяти їхнім проявам у повсякденному житті, закладати основи духовності, культуру українського мовлення. Стимулювати пізнавальну активність, мислення. Збагачувати знання дітей про українську ляльку, залучати батьків до спільної праці з дітьми. Виховувати потребу в регулюванні своєї поведінки за свідомо засвоєними морально-етичними нормами, доброзичливі, дружні стосунки, творчі здібності, почуття задоволення від виконаної роботи.Майстер-клас із виготовлення традиційної української ляльки-мотанки

0

Українська лялька-мотанка-унікальний витвір, який залишили нам у спадок предки.Лялька-мотанка універсальна, її виготовляють за однаковими принципами для гармонізації стосунків у сім'ї, для зцілення або оберегаВідкритий перегляд заняття як форма методичної роботи

0

Відкритий перегляд заняття як форма передачі перспективного педагогічного досвіду має чимало переваг і недоліків. Вдале заняття захоплює присутніх майстерністю того, хто його проводить, спонукає до пошуків, стимулює до творчості.Конспект заняття для дітей старшого дошкільного віку «Ліс. Хто живе в лісі»

0
Вчити дітей використовувати наявні знання про природу, встановлення взаємозв'язків між рослинами і тваринами лісу; дати дітям уявлення про ліс, як багатоярусному, багатоповерховому будинку, де всі рослини і тварини займають певну екологічну нішу і перебувають у тісних взаємозв'язках (зникнення якої-небудь ланки веде до загибелі інших ланок); розвивати усвідомлене застосовування знань про правила поведінки у лісі; виховувати любов до природи, бажання берегти ліс.


Методична розробка уроку на тему: "Зварювання пластин товщиною 4–8 мм стиковим швом у нижньому положенні без скосу кромок"

0

Автор пропонує методичну розробку уроку для учнів професійних ліцеїв зі спеціальності "Електрогазозварник".
Навчальна мета уроку - формувати, закріплювати та вдосконалювати в учнів вміння виконувати зварювання пластин у нижньому положенні шва без скосу кромок.Тестовий контроль знань студентів КТК у навчальному процесі.

0

Актуальність питань теорії і практики тестового контролю в теперішній час зумовлена вимогами модернізації вищої освіти в Україні в контексті Болонського процесу, коли «новими концепціями освітнього процесу у вищій школі позначаються тенденції розвитку виміру навчальних досягнень за допомогою тестів».
Метою даної статті є висвітлення досвіду впровадження тестового контролю знань студентів у навчальному процесі, виокремлення умов об’єктивного оцінювання рівня навчальних досягнень.Конспект заняття по організації дослідницької діяльності «Водичка – чарівниця» ( для дітей молодшої групи )

0

Конспект заняття по організації дослідницької діяльності
«Водичка – чарівниця»( для дітей молодшої групи )
Мета: продовжувати навчати дітей культурі спілкування один з одним і дорослими, зрозуміти значення води для живої природи. Закріпити знання про те, як утворюються струмки, озера, річки, які впадають у моря, про кругообіг води у природі. Продовжувати знайомити дітей з властивостями води: прозора, без запаху, без смаку, міняє колір, замерзає. Вправляти в установленні причинно-слідчих зв’язків, використовуючи мову-доказ.Заняття з соціально-економічного розвитку для дітей старшого віку "Цікаво про економіку"

0

Мета: продовжувати розширювати знання дітей з економічної освіти. Розширити активний і пасивний словник ознайомлюючи з економічними термінами: економіка, економний, товарообмін, експорт, імпорт, імпорт, потреби, гроші (купюри та монети), ціна. Вчити висловлювати свої думки і аналізувати ситуацію. Учити класифікувати, міркувати. Закріпити вміння виконувати математичні обчислення. Розвивати під час виконання завдань економічного характеру логічне мислення, пам'ять, увагу, інтерес до навколишнього життя.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі