Користувацький вхід

Педагогіка

...

Обмежити пошук фільтруванням:Стимулювання позитивного ставлення до навчання, створення умов для ефективної мотивації на уроках суспільно-гуманітарного циклу

0

Мета педагогічної ради:
проаналізувати роль професіоналізму вчителя у стимулюванні та мотивації навчальної діяльності, розвитку особистості та творчого потенціалу школяраЗаняття для старшого дошкільного віку з розвитку зв’язного мовлення та духовно-морального виховання.ТЕМА: Батько та мати про нас дбають, бережуть і плекають.

0

Мета: Розвивати зв’язне мовлення. учити дітей розуміти значення сім`ї , ролі батька та матері в житті людини на прикладі Святого сімейства; закріпити знання дітей про Різдво Христове, традиції українського народу (колядки, щедрівки, святкові віншування), відтворюючи різдвяні події на фланелеграфі. Виховувати в малюків чуйність, милосердя, любов до Христа, бажання нести добро в світ. Викликати в дітей позитивні емоції .

Ключові слова: сім’я, чоловік, дружина, батько, матір.
Біблійний вірш: (Ефесян 5:31).Заняття для середнього дошкільного віку з розвитку зв’язного мовлення та духовно-морального виховання. Тема: «Як мені вас не любити, рідний батьку, нене!»

0

Мета: Розвивати зв’язне мовлення. Ознайомити дітей із Заповідями Божими. Нагадати про заповідь шанування батьків. Показати що дотримання цієї заповіді має обітницю довголіття. Виховувати повагу та любов до батьків.
Матеріал: вірш «Родина» Я.Паладій, ілюстрації: сім’я, оповідання В.Сухомлинського „Іменинний обід”, ілюстрації, серце-іграшка.
Словник: шануй, повага.
Біблійний текст: (Вихід 20:12) (Від Матвія 15:4) (Левит 19:32)Заняття для середнього дошкільного віку з розвитку зв’язного мовлення та духовно-морального виховання. Тема: Працелюбність і турботливість.

0

Мета: Розвивати зв’язне мовлення. Вчити дітей дбайливо ставитись до природи, до тварин. Виховувати любов до праці, пошану до працелюбних людей. Розвивати уважність, спостережливість, логічне мислення.
Матеріал: ілюстрації, вірші: С. Солонар „Лісова школа”, В. Паронова „Мурашина сім’я„. Прислів’я: „Не кажи – не вмію, а кажи – навчусь”. Розмальовки (мурашки, бджілки, ластівки, бобри).
Словник: працелюбність, мудрий.
Біблійний текст: (Приповісті 6:6).Заняття для середнього дошкільного віку з розвитку зв’язного мовлення та духовно-морального виховання. Тема: Закономірності в природі

0

Мета: Розвивати зв’язне мовлення. Познайомити дітей з творінням Божим – світлом, водою, повітрям, природою. Дати поняття мудрості. Закріпити знання про сенсорні еталони (колір), орієнтацію в просторі (спереду, ззаду, зліва, справа). Пояснити, що навколишнє середовище створене Богом для повноцінного існування людини. Виховувати турботливе ставлення до довкілля, відповідальність за його збереження.
Матеріал: склянка, тарілка, вода.
Словник: творення, кругообіг, пара, повітря.
Біблійний текст: (Ів.5:39, 1Сол.5:18).Заняття для середнього дошкільного віку з розвитку зв’язного мовлення та духовно-морального виховання. Тема: Любов до Батьківщини.

0

Мета: Знайомити з поняттями «громадянин», громадянство», «Батьківщина».
Розкрити дітям славні сторінки вітчизняної історії; розповісти про унікальність нашої Батьківщини. Виховувати любов до історії та культури рідного краю та своєї Батьківщини.
Матеріал: лялька у національному одязі, рушничок, карта України, ілюстрації із зображенням природи України, калина, яблука, особливості оздоблення житла, подвір'я.) Вірш В.Новомирової "Що знаю я".
Словник: Батьківщина, великодушність.
Біблійний текст: „Подяку складайте за все”(1Сол 5:18)Заняття для середнього дошкільного віку з розвитку зв’язного мовлення та духовно-морального виховання. Тема: Великдень

0

Мета: Розвивати зв’язне мовлення. Вчити розуміти значення Воскресіння Христового для людей. Ознайомити дітей з подіями Воскресіння Ісуса Христа. Нагадати про народні звичаї святкування Великодня. Виховувати почуття милосердя , радості.
Матеріал: дитяча Біблія, вірш «Христос воскрес!» М. Верес. Ілюстрації.
Словник: християни, воскрес, Великдень.
Біблійний текст: (Від Луки 24:6,7).Заняття для середнього дошкільного віку з розвитку зв’язного мовлення та духовно-морального виховання. Тема: Християнські свята в культурі українського народу. Святий Миколай.

0

Мета: Розвивати зв’язне мовлення. Знайомити з традиційним святом, історією святого Миколая. Виховувати співчуття, бажання допомагати, не потребуючи вдячності. Викликати позитивні емоції від святкування.
Матеріал: ілюстрації, дитяча Біблія.
Словник: корисне, професіонал, знання, допомога.
Біблійний текст: (До Тита 3:8) (Від Матвія 22:37-39)Заняття для середнього дошкільного віку з розвитку зв’язного мовлення та духовно-морального виховання. Тема: Чуйність та милосердя

0

Мета: Розвивати зв’язне мовлення. Познайомити дітей з чуйністю та милосердям на прикладі зцілення сліпих Ісусом Христом. Показати, що чуйність і милосердя полегшує тягар біди. Спонукати виявляти милосердя і бути чуйним до проблем однолітків і у власній сім’ї.
Матеріал: дитяча Біблія, фланелеграф, або презентація, картинки.
Словник: сліпі, зір, зцілення, вірити.
Біблійний текст: (Від Матвія 9:27-31), (Лк. 6:18 – 19).Заняття для середнього дошкільного віку з розвитку зв’язного мовлення та духовно-морального виховання. Тема: Доброзичливість та довіра

0

Мета: Нагадати, що доброзичливість є християнською чеснотою. Пояснити, що доброзичливість це надання доброї поради з метою допомогти людині. Формувати доброзичливість для примноження добра у світі.
Матеріал: фланелеграф, настільний театр.
Словник: батьківщина, ідол, пророк,
Біблійний текст: (2 Царів, розділ 5), (Ісая 45:24).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі