Користувацький вхід

Педагогіка

Обмежити пошук фільтруванням:Особистість учителя-майстра у науковій спадщині Івана Андрійовича Зязюна

1

Виступ Кожукало Наталії Вікторівни у формі педагогічного
есе на І Міжнародній науково-практичній конференції "Наукова спадщина академіка Івана Зязюна у вимірах сучасності й майбутнього" (30-31 травня 2017 р.).Роль сім’ї у розвитку особистості

0

Ця стаття про роль сім'ї у розвитку особистості. Адже сім’я – є незамінним компонентом у житті кожної дитини. Вплив сім’ї домінує над іншими впливами особливо в перші роки життя.Педагогічні ідеї В. Сухомлинського у методичній роботі загальноосвітнього навчального закладу

0

Гладковська Зоя Володимирівна, вчитель початкових класів, вчитель-методист; загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №2 імені М. Горького Олександрійської міської радиКонспект заняття для дітей дошкільного віку «Подорож у країну казок»

1

Конспект заняття для дітей дошкільного віку «Подорож у країну казок»Круглий стіл «Вересневі зустрічі»

0

Круглий стіл «Вересневі зустрічі»
Мета: стимулювати у педагогів бажання підвищувати свій професійний рівень, активізувати творчий потенціал кожного педагога.Шляхи впровадження педагогіки толерантності під час вивчення предметів природничо-математичного циклу

0

Виступ на ШМО природничо-математичного циклу "Шляхи впровадження педагогіки толерантності на уроках природничо-математичного циклу".Ділова гра "Педагогічна компетентність"

0

Ця ділова гра допоможе забезпечити учасників педради теоретичними знаннями про компетенції та компетентності вчителів, акцентує увагу на формуванні ключових компетентностей педагогівКонспект тренінгового заняття для педагогів Профілактика емоційного вигорання « Шлях до самопізнання »

0

СЕВ – стан емоційного та фізичного виснаження, зниження енергетичного потенціалу, яке супроводжується  порушеннями емоційної сфери.
Фізичне – зміни маси тіла (у будь-яку сторону), безсоння, задуха, проблеми з АТ, тремтіння рук, стан фізичного виснаження, виникнення хвороб.
Емоційне – песимізм, безнадія, апатія, нехватка емоцій, почуття провини, спустошення, розгубленість, безсилля.
Інтелектуальне – зниження зацікавленості, непродуктивність мислення, формальне  виконання роботи.Презентація засідання МО початкових класів "Педагогіка толерантності"

0

Презентація засідання МО початкових класів "Педагогіка толерантності" створена з метою підвищення психолого-педагогічної компетентності вчителів щодо формування толерантних відносин на рівні «Вчитель – вчитель», «вчитель – учень», «вчитель – батьки».Конспект заняття з ознайомлення з довкіллям та сенсорикою (перша молодша група) Тема: «В гості до бабусі».

0

Конспект заняття для дітей І молодшої групи, з метою узагальнити уявлення дітей про назви ,основні ознаки свійських тварин та характерні їм повадки ,називати і відрізняти їхні дії,відповідати на питання’’Що робить?,’’Яку користь приносить?’’;вміння розрізняти кольори:
жовтий,зелений,червоний,співвідносити предмети за величиною .оперувати

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
Подробности учеба за рубежом у нас на сайте.

Останні коментарі