Користувацький вхід

Педагогіка

...

Обмежити пошук фільтруванням:Задоволення потреб як важлива умова розвитку успішної та щасливої дитини

0

На даний час еволюційний розвиток суспільства створив умови, які потребують формування особистості нової формації. Швидкий технічний прогрес постійно вимагає креативних ідей. Їх може генерувати людина з лідерськими якостями, зі сформованим розумовим й емоційним інтелектом та критичним мисленням. Оволодіння цими якостями надає відчуття радості, щастя, задоволення життям. Вже з дошкільного віку важливо приділяти увагу розумінню дитиною значення власних інтересів та потреб. Здобуті знання будуть сприяти саморозвитку й самореалізації здорової, самодостатньої та гармонійної особистості.Конспект заняття з економічної культури для середньої групи «Пригоди однієї Копієчки»

0
Тема: Пригоди однієї Копієчки.

Мета: ознайомити дітей із поняттям «марнотратство», дати розуміння скінченності грошових ресурсів; вчити бережливо використовувати природні ресурси, дбати про свій одяг, іграшки.
Розвивати увагу, кмітливість, економічну грамотність, логічне мислення, мовлення. Виховувати співчутливість, бережливість.Подорож до лісу

0

Заняття спрямоване на розвиток уявлення про взаємозв’язок між об’єктами природи, екологічні проблеми та спосіб їх розв’язання, навичок логічного мислення, збагачення активного словника, швидкість і оригінальність вербальних асоціацій.Консультація для педагогів спеціальних груп

0

В статті наданий теоретичний матеріал щодо профілактики плоскостопості у дошкільників з порушенням опорно-рухового апарату.В статті надаються рекомендації та вправи профілактичного характеру,щодо профілактики плоскостопості у дошкільників.Організація дидактичних ігор з дітьми дошкільного віку у закладі дошкільної освіти

0

Гра - це найважливіша діяльність дитини дошкільного віку. Методично правильна організована гра розвиває мислення і мову, виховує увагу, кмітливість, винахідливість, спритність. Також у процесі гри розвивються духовні і фізичні сили дитини, її емоційні та пізнавальні сфери.Методичні рекомендації «Вимоги до ігрового предметно-розвивального середовища в групі: сучасні підходи»

1

В статті даються методичні рекомендації для створення ігрового предметно-розвивального середовища в групі дошкільного навчального закладу, розкриті сучасні підходи.Методичні рекомендації «Створення розвивального середовища в дошкільних навчальних закладах»

1

В статті надані методичні рекомендації для створення розвивального середовища в дошкільних навчальних закладах".заняття з мовленнєвого розвитку в старшій групі "Зимова подорож"

0

ознайомлювати дітей зі змінами, що відбуваються в природі з приходом зими; дати уявлення про характерні ознаки зими в живій і не живій природі; уміти аналізувати, узагальнювати, спостерігати; розвивати мовленнєві здібності; удосконалювати вміння пояснювати причини змін у поведінці тварин та птахів зимою; вміти складати звуковий аналіз слів; виховувати шанобливе ставлення до природи, уміння бачити і цінувати її красу.Інтегроване заняття в молодшій групі « РУКАВИЧКА».

0

вчити дітей помічати зміни в природі, називати диких тварин, розрізняти геометричні фігури: круг, квадрат, трикутник; розвивати мислення, уяву, пам’ять; розрізняти основні кольори: червоний, жовтий, зелений, синій; виховувати любов до тварин; вчити відгадувати загадки на основі казки «Рукавичка»; включатися в ігрову діяльність; закріпити назви основних кольорів.Консультація для педагогів ДНЗ «Навчання грамоті у дитячому садку»

1

В статті "Навчання грамоті в дитячому садку" наведені етапи навчання дітей елементам грамоти в дитячому садку.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі