Користувацький вхід

Останні публікації

Педагогіка

...

Обмежити пошук фільтруванням:Стаття до 100-річчя вальдорфської педагогіки "Дві школи - мета одна"

0

У статті зіставляються принципи вальдорфської школи та НУШ, робиться висновок про їхню схожістьФізкультурне свято «І ми вже сьогодні сильніші, ніж вчора».

0

Фізкультурне свято «І ми вже сьогодні сильніші, ніж вчора».
Лунає музика виходить ведучий з двома дітьми.
В: Всі зібралися? Всі здорові? Бігати і гратися готові? На майданчик запрошую, діти, вас. Сьогодні у нас веселе свято-день фізкультурника. У нашому саду ми проведемо свято з рухливими іграми, естафетами, конкурсами .
В: Всім відомо, всім зрозуміло,
Що здоровим бути приємно.
Тільки треба знати,
Як здоровим стати!
Дитина : Привчай себе до порядку —
Роби щодня зарядку,
Смійся веселіше,
Будеш здоровішим.
Дитина : І ми вже сьогодні
Сильніші, ніж вчораЗаняття з духовного виховання "Батьківська любов і турбота"

0

Мета: Уточнити уявлення дітей про стосунки у сім’ї, вчити піклуватись про старших та молодших, бути до них уважними, цінувати працю батьків та рідних. Навести приклади турботливого ставлення у родині.Заняття з духовного виховання Любов, турботливість, співчуття – риси Божого характеру

0

Мета: Закріпити поняття «любов», «турботливість», «співчуття».
Навести приклади біблійних історій, де було проявлено зазначені риси Божого характеру. Виховувати бажання наслідувати ці риси Божого характеру та вміти проявляти їх в життєвих ситуаціях.Майстер-клас з презентацією «SWOT-аналіз як метод інноваційного навчання»

0

Матеріали майстер-класу дають можливість ознайомитися з технологією використання SWOT-аналізу, можливостями його застосування у навчанні та інших сферах діяльності.КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ "ВИМОГИ ДО МОВЛЕННЯ ПЕДАГОГА"

1

Культура мовлення є обов’язковим елементом загальної культури людини. Не випадково вважається, що мовлення людини – її візитна картка, оскільки від того, наскільки грамотно людина висловлює свої думки, залежить її успіх не лише у повсякденному спілкуванні, але й у професійній діяльності. Особливо актуальне це твердження щодо мовлення педагога, який працює з дітьми дошкільного віку. Консультація передбачає створення "кодексу правильного мовлення".Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Заняття з духовного виховання "Авраам та Лот"

0

Мета: Формувати якості доброзичливості на прикладі історії Авраама та Лота. Закріпити вміння вирішувати конфлікти мирним шляхом. Вчити робити добро безкорисливо. Показати, що доброзичливість вгамовує пристрасті та є умовою під час вирішення конфліктів.заняття з духовного виховання "Гостинність Авраама"

0

Мета: Формувати якості гостинності та доброзичливості на прикладі гостинності Авраама. Закріпити вміння приймати гостей, бути гостинними і допомагати в цьому батькам, та знання правил етикету. Виявляти пошану до гостей.Формування успішної особистості на уроках фізики

2

Чому одні досягають успіху, а інші все життя не мають певних цілей, не вміють працювати в команді, не вміють правильно оцінювати ситуацію…

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі