Обмежити пошук фільтруванням:
Ігрові вправи для дітей старшого дошкільного віку призначені для використання під час діагностичних обстежень
Заняття з ліплення
для дітей 3-го року життя
Тема: Їжачок (ліплення)
Мета: навчати дітей техніці пластичного ліплення, працювати з природними матеріалами, розвивати дрібну моторику руки, увагу, творчу уяву, здібності. Виховувати дбайливе ставлення до тварин.
Матеріал: пластилін, дощечки для ліплення, стеки, клейонки, серветки для витирання рук, хвоїнки ялини або сосни, загадка про їжачка, вірш П. Воронько «Шубка з колючок».
В статті розглянуто особливості дослідницької діяльності в
процесі вивчення біології, які сприяють підвищенню ефективності уроку, активізації самостійної діяльності учнів та всебічному розвитку особистості.
Результати дослідження підтвердили, що учні мають труднощі з умінням планувати й організовувати свою роботу, розподіляти час та доводити справу до кінця. Ці уміння дають змогу учням виконувати навчальні задачі, тобто забезпечують уміння вчитися. Окрім того, для уміння вчитися важливі такі якості особистості, як самостійність, уважність, вольова регуляція, ініціативність, мотивація, відповідальність, працелюбність.
Мета: збагатити знання дітей про Батьківщину; про державні та народні символи, їх значення; вчити правилам поведінки при використанні символіки; формувати бажання якомога більше дізнатись про свій рідний край; розвивати образну уяву, пам’ять, увагу, зв’язне мислення; прививати інтерес спілкуватись українською мовою; надихнути дітей з повагою відноситися до землі, подарованою Богом; виховувати любов, гордість, людяність та шанобливе ставлення до України, українського народу.
Мета: Дати дітям розуміння змісту християнських понять “добро”, “милосердя” та заповіді «Возлюби ближнього свого, як самого себе». Виховувати в дітей любов та повагу до оточуючих людей та Батьківщини, доброзичливість, чуйність, викликати бажання безкорисливо робити добрі вчинки.
Мета: Дати дітям розуміння змісту християнських понять “добро”, “милосердя” та заповіді «Возлюби ближнього свого, як самого себе». Виховувати в дітей любов та повагу до оточуючих людей та Батьківщини, доброзичливість, чуйність, викликати бажання безкорисливо робити добрі вчинки.
План-обов'язковий документ в роботі вихователів. Він відображає основні цілі освітньої роботи з дітьми та шляхи їх досягнення за допомогою різних форм, методів і засобів. Якісний план дає змогу вибудовувати освітню діяльність так, щоб кожна дитина почувалася комфортно,мала змогу розвивати здібності.
Заняття націлено на формування моральної позиції дитини, ціннісні орієнтири, інтереси та потреби, виховування позитивних почуттів до рідних, повагу до старших.
У презентації представлено складники професійного зростання освітян та створено узагальнений "педагогічний портрет" відповідно до професійного стандарту вчителя.