Користувацький вхід

Педагогіка

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Групова діяльність на уроках української мови та літератури

1

Стаття містить методичні рекомендації щодо використання групової діяльності в навчально-виховному процесіПрезентація "Педагогічні технології"

0

Презентація "Педігогічні технології" містить визначення педагогічних технологій та їх класифікацію за різними підходами. У презентації також зазначено сутність традиційного, проблемного навчання, ігрових, тестових технологій та технологій розвитку критичного мислення. Дана презентація може бути використана на педрадах та педагогічних семінарахТрансформація моральних цінностей молоді на сучасному етапі (за матеріалами опитування студентів Коледжу КНУТД)

0

Метою написання даної статті є аналіз моральних проблем сучасного студента, а саме, трансформації системи моральних принципів у їх середовищі.
Актуальність обраної теми обумовлюється тим, що у нашому суспільстві на сьогодні гостро постає проблема місця і ролі моральних принципів особистості, знання етики, етикету, прояв етичної поведінки в повсякденному житті.
Кожне старше покоління скаржилося на молодь і говорило, що в їх часи люди були іншими – більш вихованими. Може й так, але сучасна молодь по-своєму унікальна і володіє певною мораллю, яка дещо відрізняється від того, що було раніше.Психолого-педагогічний супровід процесів професійного самовизначення учнів

0

Актуальність проблеми професійного самовизначення.Завдання психологічного супроводу профільного навчання. Форми роботи педагога в данному напрямку. Розвиток особістісної активності учнів. Методикі,самотести, особистісні опитування , діагностикі.Буклети по шкідливих звичках

1

Тема здорового способу життя сьогодні стає все більш актуальною у всьому світі.Але тут виникає проблема: серед цілого океану порад і рекомендацій необхідно вибрати універсальні правила, за допомогою яких буде легко почати цю непросту, але дуже потрібну і благородну справу.Конспект заняття «Добре тому жити, хто добро вміє робити» (за твором В. О. Сухомлинського «Соромно перед соловейком») Старший дошкільний вік

0

Конспект заняття на морально - етичну тематику з використанням спадщини В. СухомлинськогоКорекційно –розвиваюче заняття «Розумний будиночок казкових героїв»

0

Адаптація – процес і результат зникнення напруження. Пристосування дитини до школи відбувається не одразу. Не день і не тиждень потрібно для того, щоб призвичаїтися до школи по-справжньому. Це досить тривалий процес, який пов’язаний зі значним напруженням усіх систем організму. Лише через 5-7 тижнів поступово підвищуються та стають більш стійкими показники працездатності, у дитини спадає напруга та тривожність.Корекційно-розвивальна робота «Морська подорож»

1

Перехід учнів із початкової школи до школи II ступеня завжди супроводжує низка специфічних проблем, які потребують особливої уваги. Складність цього періоду зумовлена сукупністю психофізіологічних та особистісних змін, які відбуваються у внутрішньому світі дітей на межі 4-5-х класів.Корекційно-розвивальна робота «Ми дружній клас»

1

Нові умови навчання у середній школі висувають високі вимоги до інтелектуального розвитку учнів, підвищують темпи навчальної діяльності. Усі ці навантаження викликають напруження психіки дитини, що може призвести до перевтоми, високого рівня тривожності, труднощів у соціально-психологічній адаптації.Конспект заняття для дітей І молодшої групи на тему «В селі»

0

Конспект заняття для дітей І молодшої групи на тему «В селі»
Мета: розвиток пізнавальної, комунікативної, рухової та емоційної сфери.
Завдання:
Освітні:
- закріплення знань дітей про домашніх тварин.
Розвиваючі:
- розвиток дрібної і великої моторики;
- розвиток пам'яті, довільної уваги, мовлення, мислення, зорового і слухового сприйняття;
- розвиток навичок соціальної взаємодії;
- розвиток творчих здібностей.
Виховні:
- формування доброзичливого ставлення до оточуючих;
- прищеплення інтересу до навколишнього світу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
Подробности учеба за рубежом у нас на сайте.

Останні коментарі