Користувацький вхід

Останні публікації

Педагогіка

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект заняття «Молюски» ( гурткова робота з пошуково-дослідницької діяльності за методикою О.І.Савенкова. Старша група)

0

Інноваційна технологія «Дитяче дослідження як метод навчання старших дошкільників» позитивно впливає на розвиток пізнавального інтересу дітей та їх інтелектуальний розвиток. На заняттях гуртка дошкільники отримують ґрунтовні знання про об’єкти живої та неживої природи, удосконалюють навички проведення експериментів та спостережень, вчаться фіксувати зібрану інформацію за допомогою піктограм, придумують власні піктограми, виготовляють разом з педагогом муляжі та макети. До Вашої уваги конспект заняття "Молюски".Конспект заняття «Корівка» ( гурткова робота з пошуково-дослідницької діяльності за методикою О.І.Савенкова. Старша група)

0

Інноваційна технологія «Дитяче дослідження як метод навчання старших дошкільників» позитивно впливає на розвиток пізнавального інтересу дітей та їх інтелектуальний розвиток. На заняттях гуртка дошкільники отримують ґрунтовні знання про об’єкти живої та неживої природи, удосконалюють навички проведення експериментів та спостережень, вчаться фіксувати зібрану інформацію за допомогою піктограм, придумують власні піктограми, виготовляють разом з педагогом муляжі та макети. До Вашої уваги конспект заняття гуртка "Корівка".Сценарій розваги з пожежної безпеки

0

Закріпити та узагальнити знання з правил пожежної безпеки, правилах поведінки при пожежі.Заняття з фізкультури "Фізкультура для звірят"

0

Мета: вчити дітей ходити по лаві, перестрибувати просовуючись уперед; сприяти виникненню інтересу до занять фізичною культурою; розвивати почуття рівноваги, спритність, увагу; виховувати дружні почуття між дітьми.
Обладнання: лава, гімнастичні палки.Конспект заняття «Картопля» ( гурткова робота з пошуково-дослідницької діяльності за методикою О.І.Савенкова. Старша група)

0

Інноваційна технологія «Дитяче дослідження як метод навчання старших дошкільників» позитивно впливає на розвиток пізнавального інтересу дітей та їх інтелектуальний розвиток. На заняттях гуртка дошкільники отримують ґрунтовні знання про об’єкти живої та неживої природи, удосконалюють навички проведення експериментів та спостережень, вчаться фіксувати зібрану інформацію за допомогою піктограм, придумують власні піктограми, виготовляють разом з педагогом муляжі та макети.Заняття гуртка "Звідки прийшов хліб" (пошуково-дослідницька діяльність за методикою О.І.Савенкова)

0

Інноваційна технологія «Дитяче дослідження як метод навчання старших дошкільників» позитивно впливає на розвиток пізнавального інтересу дітей та їх інтелектуальний розвиток.інтерактивна форма роботи з батьками

0

РОДИННЕ ВИХОВАННЯ
Інтерактивна форма роботи з батьками
Це форма організації пізнавальної діяльності, яка має конкретну, передбачувану мету – створити комфортні умови спілкування та навчання батьків, за яких кожен учасник відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність. Організація інтерактивного навчання батьків передбачає моделювання життєвих ситуацій, використання рольових ігор, спільне вирішення проблеми на основі аналізу обставин та відповідної ситуації.MyTestX – сучасна альтернатива традиційним формам оцінювання

0

Презентація ознайомлює із програмою MyTestX як сучасною альтернативою традиційним формам оцінювання. Матеріал буде цікавий усім педпрацівникам для застосування у власній діяльності.Стаття до 100-річчя вальдорфської педагогіки "Дві школи - мета одна"

0

У статті зіставляються принципи вальдорфської школи та НУШ, робиться висновок про їхню схожістьФізкультурне свято «І ми вже сьогодні сильніші, ніж вчора».

0

Фізкультурне свято «І ми вже сьогодні сильніші, ніж вчора».
Лунає музика виходить ведучий з двома дітьми.
В: Всі зібралися? Всі здорові? Бігати і гратися готові? На майданчик запрошую, діти, вас. Сьогодні у нас веселе свято-день фізкультурника. У нашому саду ми проведемо свято з рухливими іграми, естафетами, конкурсами .
В: Всім відомо, всім зрозуміло,
Що здоровим бути приємно.
Тільки треба знати,
Як здоровим стати!
Дитина : Привчай себе до порядку —
Роби щодня зарядку,
Смійся веселіше,
Будеш здоровішим.
Дитина : І ми вже сьогодні
Сильніші, ніж вчора

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі