Користувацький вхід

Останні публікації

Педагогічні програмні засоби

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій свята 8 березня для старшої групи

0

Сценарій дитячого весняного свята для матусь, присвячений до жіночого свята 8 березня.Стаття

0

роль комунікаційних технологій в процесі засвоєння різних видів мовлення на уроках англійської мови
рефератРозробка уроку "Музичне мистецтво у нашому житті. Українська автентична музика"

0

7 клас
Тема Музичне мистецтво у нашому житті. Українська автентична музика.
Мета: ознайомити учнів із прикладами автентичної музики, узагальнити знання з теми «Музичне мистецтво у нашому житті», повторити і закріпити матеріал із пройдених тем, розширити коло музичних інтересів учнів; розвивати вміння учнів уважно слухати музику та висловлювати власні музичні враження від прослуханого твору; виховувати інтерес до слухання музики та виконання пісень.

Музичний матеріал: українська народна пісня «Чом ти не прийшов».

Уривки з пісень:Виражально-зображальні інтонації. Розробка уроку

0

3 клас.
Тема. Виражально-зображальні інтонації.
Мета: розширити поняття «Інтонація», закріпити особливості ритмічних, жартівливих та сумних інтонацій, елементи музичної мови, які їх створюють; знайомити із поняттям «виражальні» та «зображальні» інтонації, закріпити – «опера-казка», «календарно-обрядові пісні»; розвивати музичний слух та образне мислення дітей; виховувати любов до української музики, культуру слухання та обговорення музичного твору.

Програмний зміст
1. М. Глінка «Попутна пісня».
2. М. Римський-Корсаков «Політ джмеля»."Листопад запитає чи вдягнутий чи взутий "

1

Мета: розширити й збагатити знання дітей про природні зміни, які
відбуваються восени, про користь вживання овочів та
фруктів; сприяти дотриманню дітьми здорового способу
життя; сприяти розвитку творчих здібностей ,позитивних
рис характеру; виховувати любов до природи,
дбайливе ставлення до неї, любов до традицій і звича
нашого народу; виховувати почуття відповідальності за спільну справу, бажання працювати в колективі.Майстер-клас із презентацією"Сторітелінг як сучасний ефективний прийом навчання"

0

Матеріали майстер-класу дають можливість поглибити знання про сторітелінг як сучасний ефективний прийом навчання, ознайомитися з технологією використання сторітелінгу, можливостями його застосування у навчальній та інших видах діяльності.Урок: Хімічні властивості карбонових кислот.

0

На основі будови молекули вивчення властивостей карбонових кислот, порівняння властивостей карбонових кислот і мінеральних, визначення особливих властивостей карбонових кислот, застосування карбонових кислот.Урок: кислоти, склад , номенклатура. Фізичні властивості

0

Вивчення складу, номенклатури та фізичних властивостей мінеральних кислот. Розвиток практичних вмінь і навиків при роботі з кислотами.«Практичні навички та естетичне виховання фахівців дизайну»

0

Допомагає оволодіти профеійними навичками, надає базові поняття, створює платформу з вивчення композиції та проф.майтерності, та втілення сполучених знань на практиці у сучасному дизайні.квест гра

0

Однією з найбільш ефективних форм роботи з дітьми в сфері економічного виховання є фінансово-економічні ігри. Цей квест – гру спрямованно на закріплення й розширення знань дітей про фінансово-економічну сферу діяльності дорослих, виробленню елементарних практичних навичок у сфері фінансово-економічних відносин.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі