Користувацький вхід

Педагогічні програмні засоби

Обмежити пошук фільтруванням:Календарне планування для шкіл з російською мовою навчання на 2017-2018 н.р. для 1 класу (за оновленою програмою)

1

На допомогу учителям 1 класів. Календарне планування для школи з російською мовою навчання складено за оновленою програмою на 2017- 18 навчальний рік.Урок-конференція з географії «Екологічні проблеми материків та океанів»

0

Розробка уроку з Географії материків і океанів (7 клас). Урок вивчення нового матеріалу. Формування нових знань з теми: "Екологічні проблеми материків і океанів" надається у формі конференції, що дає можливість залучити до діяльності більшу частину учнів класу, розвиває вміння аналізувати, оцінювати, робити висновки, сприяти екологічному мисленню учнів, виховувати самостійність та відповідальність.Урок-гра з географії «Моя Україна»

0

Урок узагальнення і систематизації знань з фізичної географії України (8 клас) проведений у формі гри, яка сприяє формуванню умінь, навичок у творчий діяльності,розвиває мислення учнів. Дидактична гра вносить нову якість в учбовий процес, підвищує особисту активність кожного учня, забезпечує сукупність навчального та виховного процесу. Сумісна ігрова діяльність заставляє підкоритися нормам колективного дійства. Дану гру можна провести у 8- му класі після вивчення курсу фізичної географії України, а також у позакласній роботі.Контракт для батьків «Моя щаслива дитина» (проект)

0

Метод проектів дозволяє розвивати пізнавальні інтереси учнів, критичне мислення, уміння самостійно конструювати свої знання, орієнтуватися в інформаційному просторі.Проект розкриває особливості спілкування батьків один з одним в сім’ї, Він завжди орієнтований на самостійну діяльність учнів протягом визначеного відрізку часу, актуалізує найважливіші мовленнєві вміння, що в свою чергу сприяє формуванню комунікативної компетентції.Українська культура у першій половині XVIII ст.

0

Поурочне планування у 8 Б класі на тему «Українська культура у першій половині XVIII ст.»Відкритий урок з права 10.04.2017 Види правопорушень, ТЕЗИСНИЙ ПЛАН І САМОАНАЛІЗ

0

Відкритий урок з права на тему:Що таке злочин. Ознаки, види та склад злочинів.
Тезисний план уроку , котрий слугував візитною карткою уроку.
Та повний самоаналіз уроку.
Можно сказати 3 в 1.Відкритий урок за темою "Народна творчість"

1

Даний урок рекомендований для проведення відкритого уроку у 1 класі загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладах.Сценарій до 8го березня

1

Даний матеріал рекомендований для проведення свята 8го беезня у загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладах.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі