Користувацький вхід

Педагогічні програмні засоби

...

Обмежити пошук фільтруванням:Recent activities and achievements (розробка уроку)

0

Метою уроку є розвиток діалогичного мовлення. Учні тренуються задавати питання вживаючи такі часи , як Present Perfect та Present Perfect Continuous. Виконуючи різні види вправ , вони навчаються ставити питання про нещодавно завершені дії та досягнення, Наприкінці уроку учні складають діалоги з опорою на зразок і ключові слова на різні теми. На уроці використовується робота хором, в парах і группах, також ігра, робота з наочністю.КОРМОВИРОБНИЦТВО. (ТЕСТОВИЙ МОДУЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ СТУДЕНТІВ)

0

Тестовий модульний тестовий контроль знань студентів розроблений згідно робочої навчальної програми, складеної на підставі затвердженої Державною установою “Нау-ково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів « Агроосвіта » «22» червня 2016 р., який включає в себе те-оретичну частину у вигляді тестів. Розроблений у програмному забезпечені АЙРЕН.
Може бути використаний викладачами та студентами ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації для підготовки фахівців ОКР „ молодший спеціаліст” спеціальності 201 „ Агрономія”.Досвід роботи на тему "Інтерактивні методи навчання як продуктивна форма розвитку життєвих компетентностей на уроках зарубіжної літератури"

0

Досвід роботи на тему "Інтерактивні методи навчання як продуктивна форма розвитку життєвих компетентностей на уроках зарубіжної літератури"«Механізм формування патріотичної свідомості учнівської молоді як обов’язковий компонент духовного і соціального зростання особистості в закладах позашкільної освіти»

0

Один з найголовніших напрямів гурткової роботи - національно-патріотичне виховання. Справа, що за своїм значенням є стратегічним завданням.Публікація професійної тематики з теми: «Правила проїзду регульованих і нерегульованих перехресть» з предмету: «Правила дорожнього руху та основи безпеки руху» за спеціальністю "Агроінженерія"

0

Предмет: «Правила дорожнього руху та основи безпеки руху»
Тема програми: «Проїзд перехресть»
Тема уроку:«Правила проїзду регульованих і нерегульованих перехресть»
Мета уроку:
Навчальна : ознайомити учнів із видами перехресть, їх відмінностями; діями водіїв у відповідності з вимогами знаків пріоритету розташованих на перехрестях; наслідками порушення вимог розділу 16 правил дорожнього руху; перевірити рівень засвоєних знань
Розвиваюча: розвинутисамостійність та відповідальність під час оцінки дорожньої ситуації; вміння використовувати отримані знання у майбутній професійній діяльності;Публікація прфесійної тематики за темою:«Зупинка і стоянка» з предмету: «Правила дорожнього руху та основи безпеки руху» за спеціальністю "Агроінженерія"

0

Предмет: «Правила дорожнього руху та основи безпеки руху»
Тема програми: «Рух, зупинка і стоянка транспортних засобів»
Тема уроку:«Зупинка і стоянка»
Мета уроку:
Навчальна : ознайомити учнів із термінами «зупинка» та «стоянка», їх відмінностями; діями водіїв у відповідності з вимогами заборонних знаків і табличок пов'язаних із зупинкою та стоянкою; наслідками порушення вимог розділу 15 правил дорожнього руху; перевірити рівень засвоєних знаньЗаняття для дітей ясельної групи розвиток мовлення

1

Конспект заняття для дітей ясельної групи з розвитку мовлення
за казкою"Колобок"
Інтегроване заняття для дітей раннього віку «Казка в гості завітала»Конспект підсумкового заняття в старшій групі на тему: «Подорож у країну знань»

0

Конспект підсумкового заняття
в старшій групі «Сонечко»
на тему: «Подорож у країну знань»

Підготувала
Щиголь Г.П.

Мета: закріпити знання дітей про пори року, ознаки; дні тижня, ії послідовність. Закріпити кількісну і порядкову лічбу, уміння знаходити суміжні числа; вправляти в складанні задач, рішенні прикладів. Повторити назви геометричних фігур, вчити орієнтуватись у просторі, виконувати словесні інструкції, розвивати пам'ять, увагу, творчу уяву та логічне мислення.Конспект інтегрованого заняття (розвиток мовлення, математика) на тему :«Чарівний ґудзик» проведеного з дітьми старшого дошкільного віку

0

Мета: розширювати знання дітей про ґудзик, якої він може бути форми, розміру, кольору; вміти описувати ґудзик, порівнювати. Визначати, з якого матеріалу виготовлений, відповідати на запитання «який». Закріпити кількісну пряму, зворотну і порядкову лічбу. Викладати числовий ряд, геометричні фігури, цифри та називати їх. Вчити орієнтуватись у просторі, виконувати словесні інструкції. Розвивати увагу, творчу уяву, логічне мислення, пам'ять, дрібну моторику рук, мовлення. Виховувати бажання акуратно виконувати всі завдання.

Під музичний супровід діти заходять до кімнати.Програма тренінгових занять "Кроки до успішності" для студентів підліткового віку, схільних до асоціальної поведінки

0

Програма тренінгових занять «Кроки до успішності» зі студентами підліткового віку, схильними до асоціальної поведінки, спрямована на попередження, корекцію соціально-небажаних вчинків студентів та надання психолого-педагогічної допомоги і підтримки студентам у вирішенні проблем виходу зі складних ситуацій.
Завдання програми «Кроки до успішності»:
• сприяння повноцінному особистісному розвитку студентів;
• формування у студентів адекватної самооцінки;
• створення умов для формування в них мотивації до самовиховання і саморозвитку;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі