Користувацький вхід

Останні публікації

Педагогічні програмні засоби

...

Обмежити пошук фільтруванням:Подорож до осіннього лісу (заняття для дітей другої молодшої групи з логіко-математичного розвитку)

0

Поглибити знання дітей про осінні явища в природі (жовтіє, червоніє, та облітає листя, холодно, пізня осінь); закріпити поняття «один», «багато», розрізняти і називати геометричні фігури (круг, квадрат, трикутник), основні кольори (жовтий, червоний зелений); удосконалювати вміння в колективному малюнку передавати осінній листопад шляхом застосування піскотерапії; розвивати логічне мислення, діалогічне мовлення, допитливість; виховувати бажання допомагати мешканцям лісу.Лабораторія професора Чудакова (заняття для дітей старшої групи з логіко-математичного розвитку)

0

Логікоматематичний розвиток. Лабораторія професора Чудакова.Adventures in the pyramids - Пригоди в пірамідах

0

Ознайомитися з пірамідами Єгипту, дізнатися про цікаві знахідки у них та відтворити побачене в діалогічному і монологічному мовленні.Методична розробка уроку "Блендери"

0

Мета уроку - «Блендери».
навчальна: сформувати знання про блендери, їх призначення, будову, принцип роботи, правила експлуатації та безпеки праці, виявити можливі проблеми під час їх роботи, навчити вирішувати проблемні ситуації.
розвиваюча:розвивати логічне мислення, уміння порівнювати, виділяти головне, сприяти розвитку творчих здібностей.
виховна: виховувати інтерес до майбутньої професії.
У даній розробці подається методика, яка сприяє розвитку творчих здібностей учнів шляхом використання інноваційних технологій при вивченні даного матеріалу.РОБОТА НАД ПРОЕКТОМ "ОСВІТА ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ В ДІЇ"

0

Допомогою вихователям буде конспект заняття тематичного дня та методичні рекомендації щодо закріплення сформованих у дітей необхідних дій протягом наступних двох тижнів.
Матеріал допоможе:
- навчити дітей елементарним соціальним та морально-етичним нормами міжособистісних взаємин, дотримуватись їх під час спілкування, застосовувати найпростіші етикетні норми у стосунках з оточуючими;Моральне виховання на уроках української літератури

0

Стаття присвячена актуальній проблемі морального виховання молоді. В ній наголошується на особливій ролі викладача української літератури у формуванні моральної свідомості молоді і моральної поведінки, вихованні моральних почуттів на основі засвоєних норм і принципів моралі з прочитаних програмних творів.Історія розвитку обчислювальної техніки

0

Матеріал містить історичні відомості про історію розвитку обчислювальної техніки для учнів 10 класуСтворення блогу

0

Матеріал для уроку по створенню та веденню блогів для учнівRecent activities and achievements (розробка уроку)

0

Метою уроку є розвиток діалогичного мовлення. Учні тренуються задавати питання вживаючи такі часи , як Present Perfect та Present Perfect Continuous. Виконуючи різні види вправ , вони навчаються ставити питання про нещодавно завершені дії та досягнення, Наприкінці уроку учні складають діалоги з опорою на зразок і ключові слова на різні теми. На уроці використовується робота хором, в парах і группах, також ігра, робота з наочністю.КОРМОВИРОБНИЦТВО. (ТЕСТОВИЙ МОДУЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ СТУДЕНТІВ)

0

Тестовий модульний тестовий контроль знань студентів розроблений згідно робочої навчальної програми, складеної на підставі затвердженої Державною установою “Нау-ково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів « Агроосвіта » «22» червня 2016 р., який включає в себе те-оретичну частину у вигляді тестів. Розроблений у програмному забезпечені АЙРЕН.
Може бути використаний викладачами та студентами ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації для підготовки фахівців ОКР „ молодший спеціаліст” спеціальності 201 „ Агрономія”.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі