Користувацький вхід

Педагогічні програмні засоби

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Формування національної свідомості, патріотичних почуттів учнів засобами національно-патріотичного виховання

1

Програма складається з таких розділів:
Розділ І
«Україна – наш спільний дім»
Розділ ІІ
«Ми – українці – велика родина
Мова і пісня у нас солов’їна»
Розділ ІІІ
«Я – громадянин – патріот незалежної держави України»
Додатки
Використана літератураЗаняття з народознавства для різновікової групи.

0

Тема:Український віночок.
Мета: Розширити знання дітям молодшої групи про національний одяг, ознайомити з віночком та стрічками, закріпити кольори стрічок. Виховати інтерес до народних оберегів. Поглибити знання про український віночок дітям старшої групи, про значення квітів та розташування стрічок на ньому.Розвивати звязане мовлення та логічне мислення. Виховувати інтерес до народних оберегів.Формування діамонологічної компетенції у дошкільників з вадами мовлення.

0

Як сформувати діамонологічну компетенцію у дітей різних вікових груп (з досвіду роботи)?Діагностика рівнів знань,умінь та навичок дітей за програмою "Оберіг","Українське дошкілля" всі вікові групи

0

Діагностика рівнів знань, умінь та навичок дітей за програмою розвитку "Українське дошкілля", "Оберіг". Збірка містить розгорнуте обстеження по всім підрозділам програми розвитку та дозволяє в повній мірі дати визначення рівням розвитку кожної дитини. А це , в свою чергу, дозволяє порогнозувати наступну роботу щодо усунення небажаних результатів та націлити педагогічну діяльність більш конкретизовано.Календарне планування з природознавства на 2016-2017 н.р. з оновленими змінами

2

Природознавство
(за підручником Т.Г.Гільберг, Т.В.Сак)
68 годин
(2 години на тиждень)
Календарне планування з природознавства у 4 класіКалендарно-тематичне планування та конспекти уроків 7 клас

1

Календарно-тематичне планування для 7 класу за підручником А.Несвіт за новою програмою на 1 семестр та плани-конспекти уроків до цього календарно-тематичного плану на 1 семестр.
Не забуваємо, що прибрали поняття "Контрольна робота" після теми, що відображено в плані. План повністю відповідає підручнику, розрахований на 3 год. на тижденьРозробка уроку з алгебри для 11 класу «Логарифми та їх властивості»

1

Урок з алгебри в 11 класі гарно сприяє оперативному контролю і одночасно дає змогу заповнити прогалини в знаннях. Актуалізувати опорні знанря у вигляді кросворду, а також у грі "Логарифмичне лото" та діалозі з однокласниками, які задають додаткові запитання один одному. І це добре ілюструє урок "Логарифми та їх властивості".Розвиваючий урок-гра з математики для 5 класу

1

Нетрадиційні уроки із застосуванням математичних ігор та творчих завдань формують у учнів зацікавленність до математики. Цьому є приклад "Розвиваючий урок-гра для 5 класу".Розробка підсумкового заняття з мовленнєвого розвитку та ознайомлення з природою у середній дошкільній групі «Листочкам пора спати»

4

Подано розробку підсумкового заняття з мовленнєвого розвитку та ознайомлення з природою за І квартал 2015-2016 н.р., мета якого - продовжувати формувати навички складання невеликої описової розповіді про тварину/пташку; розвивати логічне, асоціативне, креативне мислення, вміння відстоювати свою думку; викликати інтерес до ігор з елементами жарту та сюрпризу; формувати почуття гумору; залучати до активного словника дітей антонімічні пари.Розробка уроку з математики для 6 класу «Дії над раціональними числами»

1

Однією з форм творення найсприятливіших умов на уроці математики для розкриття і розвитку творчих та розумових здібностей учнів є такі види роботи: продовжити думку; за допомогою обчислень дізнатися якийсь цікавий факт; гра у математичне лото.
Ці та інші методи наведені в уроці "Дії над раціональними числами".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі