Користувацький вхід

Педагогічні програмні засоби

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок у 5 класі. Тема: "Множення і ділення десяткових дробів"

0

Тема. Множення і ділення десяткових дробів.
Мета: систематизувати та узагальнити знання та умінь учнів з теми «Множення та ділення десяткових дробів»; розвивати логічне мислення в учнів; виховувати вміння долати труднощі.
Тип уроку: систематизація та узагальнення знань та умінь.
Форма уроку: урок – подорож.Виховний захід «Червона калина – символ України!»

1

Сценарій покликаний виховувати у дітей глибокі почуття любові до рідної землі, її культури, побуту, символів і звичаїв. Пробуджувати пізнавальні інтереси до історії української нації, бажання примножувати родинні традиції, берегти свою національну символіку і культуруконтрольне заняття "Пригоди Маші" середня група

0

Конспект контрольного заняття
(середня група)
«Пригоди Маші»

Вихователь: Ананійчук О.М.

МЕТА:
- Розвивати зв’язне мовлення, вміння складати описові розповіді,
збагачувати словниковий запас. Активізувати зорову увагу, логічне мислення, пам’ять. Формувати вміння діяти свідомо, з відчуттям доцільності зробленого.

- Виховувати навички взаємодопомоги, повагу, ввічливість, доброзичливість, культуру поведінки, пізнавальний інтерес, допитливість, любов до природи та народної творчості.Розробки уроків із зарубіжної літератури для 5 класу «Фольклор. Народна казка»

0

Розробки уроків за Новою програмою, 5 клас із зарубіжної літератури на тему: "Фольклор. Народна казка"Сенсорний розвиток + ліплення. Тема: « Допоможемо зоряним друзям»

0

Програмовий зміст: уточнити елементарне уявлення дітей про природу Космосу; закріпити в активному словнику дітей поняття «місяць», «небо», «зорі» тощо; поповнювати словниковий запас малят прикметниками; розвивати спостережливість, виховувати пізнавальний інтерес до неживої природи.
Зміцнювати дрібну моторику, розвивати дотикову чутливість, координацію рухів; формувати вміння сприймати кольори.
Виховувати інтерес до ліплення, охайність.
Розвивати творчу уяву, фантазію, виховувати естетичний смак.План виховної роботи для 4 класу на 2016 – 2017 н.р.

2

У цій статті складено план виховної роботи у 4 класі на рік. У плані подано Масові заходи у школі, класні виховні заходи, заходи по збереженню здоров'я учня, індивідуальні бесіди з окремими учнями та робота з батьками класу. Виховна робота 4 клас 2016-2017 н.р.Інтегрований урок з української мови, Я у світі

0

Тема: 1. Корінь. Спільнокореневі слова. Розрізнення слів із коренями, що
звучать однаково, але мають різне значення.
2. Шанобливе ставлення до старших та інших членів сім’ї. основні
права та обов’язки в сім’ї.Тварини живого куточка, хатні улюбленці

0

Сформувати первинні уявлення дітей про тварин «живого куточка», про правила догляду за тваринами; розвивати вміння спостерігати за тваринами, описувати зовнішній вигляд тварин найближчого оточення, доглядати за ними; виховувати любов до тварин, відповідальність за них і дбайливе ставлення до нихВозрастные особенности старших подростков. Репродуктивное здоровье старших подростков (семінари-практикуми для батьків)

0

Семинар – практикум для родителей.
Цель материала — познакомить родителей с возрастными особенностями старших подростков и особенностями их сексуального развития.
Задачи семинара:
- повторить информацию о репродуктивной анатомии мужчины и женщины для родителей старших подростков;
- напомнить правила личной гигиены и ее значение в здоровье подростков;
- раскрыть значение родительской заботы в формировании личности ребенка.Розробка уроку «Соціально-психологічна драма Івана Франка «Украдене щастя» – найвизначніший сценічний твір»

1


Соціально-психологічна драма Івана Франка «Украдене щастя» - найвизначніший сценічний твір

10 клас
Ільїна Н. М.

Учитель Олександрівського НВК, Юр’ївський р-н, Дніпропетровська обл.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі