Користувацький вхід

Педагогічні програмні засоби

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:прект "Мотивація молодого вчителя до використання інноваційних технологій"

0

програма - проект призначена, як допомога вчителю - наствнику у роботі з молодим колегою, з метою мотивації його до втілення у педагогічну діяльність іноваційних технологій. Розрахована на один рік.Змінювання іменників за числами

0

Конспект уроку з української мови для 4 класу за новою програмою.Дієприкметник як особлива форма дієслова: загальне значення , морфологічні ознаки, синтаксична роль.

0

Тема. Дієприкметник
Дієприкметник як особлива форма дієслова: загальне значення , морфологічні ознаки, синтаксична роль.
Мета:дати поняття про дієприкметник як особливу форму дієслова (загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксичну роль), учити відрізняти дієприкметник від прикметника, знаходити в реченні на основі вивчених ознак; розвивати навички аналізу мовних явищ, логічне мислення , мовлення; виховувати почуття доброти, порядності, терпимості в ставленні до людей.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.Дружба живе серед нас

0

Узагальнити і розширити знання дітей про такі поняття як «друг», «дружба», «чесність», «справедливість». Активізувати словник з даної теми. Домагатися засвоєння дітьми вмінь оцінювати почуття і вчинки однолітків у спільних іграх і ситуаціях, мотивувати, пояснювати свої судження.правознаство. Практичне заняття :Розв’язання правових ситуацій із тем другої частини курсу: « Основи теорії права та правовідносин»

0

Практичне заняття: Розв’язання правових ситуацій із тем другої частини курсу: « Основи теорії права та правовідносин»
Мета: на основі набутих знань з основ теорії права та правовідносин вирішувати правові задачі юридичного змісту, на зразок різних життєвіх ситуацій сучасного світу.Програма виховання 2016-2017 н.р.І семестр

0

Програма виховання Оржицької ЗОШ І-ІІі ст. ім. Франка на І семестрСюжетно-рольова гра "Кафе Посмішка"

0

Сюжетно-рольова гра «Кафе Посмішка»
Мета: закріплювати раніше отримані знання і розширювати у дітей уявлення про працю працівників кафе; продовжувати знайомити з правилами поведінки в громадських місцях, продовжувати формувати у дітей уміння грати , стимулювати творчу активність дітей у грі; формувати правильні взаємовідносини дітей в колективі. Виховувати доброзичливість, готовність прийти на допомогуРозробка інтегрованого заняття «Пригоди краплинок»

0

Конспект інтегрованого заняття фізкультурно – оздоровчої спрямованості з елементами методики Єфіменко М.М. для дітей старшого дошкільного віку.Проект із природознавства «Зимова казка на нашому подвір’ї»

0

Чи завжди зима є казкою для птахів?
Як зміни в неживій природі впливають на зміни в житті різноманітних птахів?Країна Доброляндія

0

Вчити бути стриманими і доброзичливими, розвивати зв'язне мовлення, працювати над виразністю мовлення; визначення поняття добра в процесі спілкування, засвоювати моральні поняття через ігрову діяльність.
Викликати емоційну реакцію дітей, пробудити світ почуттів кожної дитини, включаючи їх в розумовий процес думання.
Поглиблювати уявлення вихованців про доброту - як про ціннісну якості людини. Удосконалювати комунікативні навички (вміння вислуховувати товариша, щиро висловлювати свою думку, проявляти доброзичливість до суджень інших людей).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі