Користувацький вхід

Педагогічні програмні засоби

...

Обмежити пошук фільтруванням:"Правила дитячого садка" (мнемотаблиці)

0

Ця розробка містить матеріали (мнемокартки, мнемотаблиці), сприяє формуванню у дітей норм культурної поведінки під час перебування в дитячому садку і поза межами, бути: ввічливими, толерантними, бережливими, спостережливими, комунікабельність, самостійними, старанними, дружелюбними, працьовитими.Ольга Месевря. «Бабуся і сонце». Образ рідної людини та важливість родинних цінностей.

1

Конспект уроку літератури рідного краю містить короткі відомості про письменницю О. І. Месеврю, передбачає опрацювати зміст казки "Бабуся і сонце", з'ясувати її тематичну спрямованість, формувати вміння характеризувати героїв, висловлювати власні міркування з приводу прочитаного, робити висновки; виховує ціннісне ставлення до родини.Підсумки навчального року – «Перегортаючи сторінки…»

0

Підсумкові батьківські збори у 1-ому класі НУШ на яких застосовується педагогіка партнерства.Методична розробка з дисципліни «Математика» з теми «Ймовірність здійснення подій» з використанням інноваційних технологій навчання

0

Методична розробка рекомендована для використання на заняттях з дисциплін «Математика», «Вища математика» та в позаурочній роботі з студентами всіх спеціальностей І-ІІ рівня акредитації.Тестові завдання з навчальної дисципліни "Бухгалтерський облік"

0

Тестові завдання охоплюють всі теми курсу навчальної дисципліни "Бухгалтерський облік" зі спеціальності 071 "Бухгалтерський облік"Методична розробка заняття з валеології для учнів початкової школи з теми «Твій режим дня»

0

Діти хворіють, тому що вони не роблять ранкову зарядку та не загартовують свій організм. У кого здоровий сон, у того і здоровий дух. Ось зараз я послухаю дітей, який у них режим дня?Натюрморт з геометричних тіл.Рисунок

0

Вступ
1.Теоретичні основи роботи над рисунком.
1.1 Основні відомості про рисунок.
1.2 Організація робочого місця.
1.3 Матеріали і необхідне приладдя для малювання.
1.4 Композиція в Рисунку.
2. Основи перспективи.
2.1 Загальні відомості про перспективу.
3. Засоби для виявлення форми.
4. Виконання практичних завдань по рисунку.
4.1 Вправи на розвиток практичних графічних навичок малювання.
4.2 Схематична побудова різних геометричних тіл.
4.3 Рисунок натюрморту з простих геометричних тіл.
Висновки
Список використаних джерелМетодична записка "Про основи навчання рисунку в художньому коледжі, Проблеми рисунка оголеної моделі.".

0

Від активного сприйняття до усвідомленого уявлення.
"Завдання" та "моделі"
Єдність художньої пластики і пластичної анатомії.OСОБЛИВОСТІ ВЗАЄМОДІЇ ПОЧАТКОВОЇ Й ОСНОВНОЇ ШКОЛИ, СТВОРЕННЯ УМОВ ДЛЯ УСПІШНОЇ АДАПТАЦІЇ УЧНІВ П’ЯТИХ КЛАСІВ ДО ПРЕДМЕТНОГО НАВЧАННЯ

0

Кожен учитель, незалежно від того, працює він із молодшими школярами чи з підлітками, запитує себе: «Чому діти, які прийшли в 5 - й клас, відчувають великі труднощі в адаптації до основної ланки школи? Хто винен у тому, що в багатьох п’ятикласників (а потім і в учнів 6-го класу) спостерігається зниження успішності, втрата інтересу до навчання, неадекватність поведінки, погіршення взаємин з однолітками й дорослими?».Використання інтерактивних форм і методів навчання на уроках у 2 класі

0

Сучасне життя розвивається бурхливими темпами, тому відбулися вагомі зміни у системі освіти. Вчитель, навіть найталановитіший, уже не може бути єдиним джерелом інформації. Традиційне навчання з його авторитаризмом, орієнтацією на середнього учня, перевагою репродуктивної діяльності над пошуковою не відповідає вимогам часу. Тому настала необхідність переходу від «передачі знань» до «навчання вчитися», «навчати жити». Сучасному учневі не так треба подати тему, як навчити осмислювати її, а він вже потім шукатиме інформацію, яка допоможе реалізувати проблему.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі