Обмежити пошук фільтруванням:
Мета дослідження – виявити та розкрити теоретичні основи та з’ясувати шляхи і методи виховання здорового способу життя у дітей початкових класів.
Завдання дослідження:
1.Здійснити теоретичний аналіз досліджуваної проблеми.
2. Розкрити поняття “здоровий спосіб життя”, розкрити його змістову
характеристику;
3.Загальний вплив способу життя та звичок на формування здорового способу життя;
4.Виявити основні напрямки психолого-педагогічного виховання на формування у підлітка здорового способу життя;
Педагогічний досвід «Профілактика гіподинамії серед студентів в медичному коледжі в умовах дистанційного навчання» висвітлює актуальність та важливість фізичної активності для студентів медичних навчальних закладів, які навчаються в умовах дистанційного навчання. У роботі розглядаються методи та під ходи, спрямовані на профілактику гіподинамії, що є результатом обмеженого рухового режиму під час навчання вдома.
Соціально-педагогічна підтримка здобувачів освіти в умовах воєнного стану набуває особливого значення, оскільки вона спрямована на забезпечення психологічного, соціального, інформаційного та матеріального благополуччя учнів у таких складних умовах. Це передбачає не лише надання допомоги вирішенню конкретних проблем, а й розвиток системних підходів до покращення умов навчання та виховання в контексті воєнного конфлікту.
Мета уроку:
навчальна: сформувати в учнів поняття про джерела кислотних дощів, їх роль в житті людини і вплив на оточуюче середовище, дати поняття про кислотність амфотерних опадів, їх вплив на водойми, розглянути основні методи очищення води з інтернет-ресурсів, вивчити способи охорони природних водойм від забруднення та вдосконалити вміння створення презентацій;
розвивальна: розвивати логічне мислення, уміння робити висновки для вирішення проблеми;
Конспект заняття-розваги "Наші маленькі пішоходи" спрямований на ознайомлення дітей із правилами безпечного переходу дороги. У ході заняття малюки в ігровій формі вчаться правильно переходити дорогу на пішохідному переході, звертати увагу на сигнали світлофора та дотримуватись основних правил поведінки на вулиці. Заняття розвиває уважність, зорове сприйняття, координацію рухів та формує у дітей відповідальне ставлення до власної безпеки. Ігрові елементи створюють атмосферу захоплення та сприяють кращому засвоєнню матеріалу.
Тести.
Загальні відомості про Африку
Географічне положення материка
Тектонічна будова та рельєф , корисні копалини.
Води суходолу.
З метою формування мотивації щодо використання нетрадиційних методів роботи з казкою. Виробити вміння оцінювати доцільність використання елементів казко терапії для розвитку дошкільника. Спонукати для вибору та створення оптимальних варіантів планування з використанням методів казко терапії.
З метою створення комфортного мікроклімату у дитячому колективі, позитивне налаштування на дитячий садок, зняття емоційної напруги, розвиток дрібної моторики, комунікативних навичок та навичок спільної ігрової діяльності.
З метою формування мотивації щодо використання нетрадиційних методів роботи з казкою. Виробити вміння оцінювати доцільність використання елементів казко терапії для розвитку дошкільника. Спонукати для вибору та створення оптимальних варіантів планування з використанням методів казко терапії.
Розробка стане у нагоді педагогічним працівникам ЗДО, які провадять освітню діяльність у змішаному форматі.