Користувацький вхід

Педагогічні програмні засоби

Обмежити пошук фільтруванням:формування в учнів просторового уявлення на уроках математики

0

Ми живемо в тривимірному просторі. У процесі діяльності людина часто зіштовхується з необхідністю уявляти зовнішній вигляд, структуру об'єктів навколишнього світу. Багато професій - конструктор, архітектор, хірург, закрійник, жадають від людини вміння подумки робити просторові перетворення, добре орієнтуючись у просторі видимому й уявлюваному.Формування в учнів просторового уявлення на уроках математики

1

Ми живемо в тривимірному просторі. У процесі діяльності людина часто зіштовхується з необхідністю уявляти зовнішній вигляд, структуру об'єктів навколишнього світу. Багато професій - конструктор, архітектор, хірург, закрійник, жадають від людини вміння подумки робити просторові перетворення, добре орієнтуючись у просторі видимому й уявлюваному.Конспект заняття для молодшої групи з елементами моделювання. Тема: «В гості до Колобка»

0

Конспект заняття для молодшої групи з елементами моделювання.
Тема: «В гості до Колобка»
Мета: Вправляти в умінні називати якості предметів; знайомі кольори, форми, розміри. Вчити слухати та розуміти запитання дорослого, відповідати на них. Збагачувати активний словник дітей відповідно до теми. Розвивати умінняПедагогічні читання на тему «Педагогічні технології – створення ситуації успіху на уроках з метою розвитку особистості учня»

0

Мета педагогічних читань:

1.)Розкрити педагогічне завдання та етапи під час створення ситуації успіху.
2.)Удосконалити знання і вміння з використання ігрових технологій навчання.
3.)Проаналізувати нетрадиційні методики навчання під час демонстрації фрагментів уроків викладачами спец предметів.Тренінгове заняття: «Самопізнання для викладачів та майстрів ЗП(ПТО)»

0

Тренінгове заняття:«Самопізнання для викладачів та майстрів ЗП(ПТО)»,допомагає усвідомити важливість прийняття свого «Я».Науково-методичне забезпечення самоосвіти працівників ЗП(ПТО)

0

Освіта ХХІ століття – це освіта для людини, це розвивальна домінанта виховання відповідальної особистості, здатної до самоосвіти й саморозвитку, яка вміє критично мислити, опрацьовувати різноманітну інформацію, використовувати набуті знання та вміння для творчого розв’язання проблем, яка прагне змінити на краще своє життя й життя країни.Проблемні ситуації

0

Проблемна ситуація,яка постає перед нами викликає ,деякий психічний стан в результаті якого відбувається мислена взаємодія суб'єкта(учня) з об'єктом(навчальним матеріалом),який викликає пізнавальну потребу розкрити суть процесу або явища,що вивчається.Для цього викладачеві,перш за все потрібно подати навчальний матеріал таким чином,щоб він сприяв появі особливого виду мисленої взаємодії, залучив учня до проблемної ситуації та викликав у нього пізнавальну потребу.Урок-гра. Додавання і віднімання десяткових дробів (5 клас)

0

Розробка нестандартного уроку з математики для 5 класу з теми "Додавання і віднімання десяткових дробів", мета якого є: узагальнити та систематизувати знання учнів з цієї теми через гру, закріпити вміння та навички учнів виконувати додавання і віднімання десяткових дробів; формувати навички самостійної роботи, уважність, розвивати логічне мислення, творчі здібності; виховувати дисциплінованість, почуття колективізму.«Зображення людського характеру в екстремальній ситуації за оповіданням Джека Лондона «Любов до життя».

0

Урок стане в пригоді учителям словесникам. Допоможе сформувати навички учнів аналізувати невеликий за обсягом художній твір – оповідання Джека Лондона «Жага до життя», вивчати ключові епізоди, характеризувати образ головного героя, робити висновки; розвивати в школярів спостережливість, навички уважного читання, уміння чітко висловлювати власну думку, творчу уяву, образне мислення, зв’язне мовлення; виховувати любов до читання, захоплення долею героїв, любов до життя, повагу до людини; формувати оптимістичний погляд на життя, упевненість у своїх силах.Поділюсь найпотаємнішим (з досвіду роботи)

0

У статті подано опис інноваційних форм і методів при викладанні історії. Рекомендовано для використання вчителям середніх загальноосвітніх навчальних закладів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі