Користувацький вхід

Педагогічні програмні засоби

Обмежити пошук фільтруванням:Сучасне уявлення про здоров'я людини і соціальне благополуччя. Система «людина-життєве середовище»

0

Здоров’я – безцінне надбання людини, важлива умова повноцінного і щасливого життя. Здоров’я допомагає успішно вирішувати основні життєві завдання: вчитися, працювати, спілкуватися, дружити, створювати сім’ю, виховувати дітей, здійснювати задумане, долати труднощі, а якщо доведеться, то й значні перевантаження.

Здоров’я людини – це набагато більше, ніж відсутність хвороб. Це і добре самопочуття, і енергійність, і здатність швидко відновлювати сили та успішно справлятися з хворобами.Конспект заняття з розвитку мовлення та ознайомлення з соціумом. Тема: «Збір урожаю».

0

Розвиток мовлення та ознайомлення з соціумом.
Тема: «Збір урожаю».
Мета: Зв’язне мовлення: вчити будувати сюжетні розповіді за картиною з допомогою запитань вихователя та спільного мовлення. Розширити, збагатити знання дітей про зміни в рослинному світі восени. Ознайомити з працею людей восени на городі. Формувати уявлення про овочі (спеціально вирощують, де ростуть, для чого використовують.)Циклограми дослідницько-експериментальної діяльності, циклограми трудової діяльності, циклограми спостережень на групу раннього віку.

0

Циклограми для полегшення праці вихователя (планування навчально виховної діяльності в групі раннього віку).План- конспект уроку з фізичної культури (баскетбол) для учнів 8 класу

0

Зміцнення здоров'я, формування стійкого інтересу дітей до занять баскетболу.Засвоєння техніки й тактики гри в баскетбол. Формування навичок самостійних занять фізичними вправами, розвитку фізичних якостей.План-конспект урок з фізичної культури (легка атлетика) для учнів 6 класу

0

Швидкісно - силові якості людини - це здатність проявляти найбільшу силу в найкоротший час. Вправи спрямовані на розвиток вибухової сили,виконуються перед розвитком абсолютної сили та вправами на силову витривалість, а також при метанні. Розвиває в учнів силу волі та здатність працювати на максимальний результат.Крім цього виховує бажання самостійно займатися фізичними вправами.формування в учнів просторового уявлення на уроках математики

0

Ми живемо в тривимірному просторі. У процесі діяльності людина часто зіштовхується з необхідністю уявляти зовнішній вигляд, структуру об'єктів навколишнього світу. Багато професій - конструктор, архітектор, хірург, закрійник, жадають від людини вміння подумки робити просторові перетворення, добре орієнтуючись у просторі видимому й уявлюваному.Формування в учнів просторового уявлення на уроках математики

1

Ми живемо в тривимірному просторі. У процесі діяльності людина часто зіштовхується з необхідністю уявляти зовнішній вигляд, структуру об'єктів навколишнього світу. Багато професій - конструктор, архітектор, хірург, закрійник, жадають від людини вміння подумки робити просторові перетворення, добре орієнтуючись у просторі видимому й уявлюваному.Конспект заняття для молодшої групи з елементами моделювання. Тема: «В гості до Колобка»

0

Конспект заняття для молодшої групи з елементами моделювання.
Тема: «В гості до Колобка»
Мета: Вправляти в умінні називати якості предметів; знайомі кольори, форми, розміри. Вчити слухати та розуміти запитання дорослого, відповідати на них. Збагачувати активний словник дітей відповідно до теми. Розвивати умінняПедагогічні читання на тему «Педагогічні технології – створення ситуації успіху на уроках з метою розвитку особистості учня»

0

Мета педагогічних читань:

1.)Розкрити педагогічне завдання та етапи під час створення ситуації успіху.
2.)Удосконалити знання і вміння з використання ігрових технологій навчання.
3.)Проаналізувати нетрадиційні методики навчання під час демонстрації фрагментів уроків викладачами спец предметів.Тренінгове заняття: «Самопізнання для викладачів та майстрів ЗП(ПТО)»

0

Тренінгове заняття:«Самопізнання для викладачів та майстрів ЗП(ПТО)»,допомагає усвідомити важливість прийняття свого «Я».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі