Користувацький вхід

Педагогічні програмні засоби

...

Обмежити пошук фільтруванням:"Основні показники психофізичного розвитку дітей 6-7-го років життя за провідними лініями розвитку"

0

Пропонований матеріал дозволяє всебічно проаналізувати рівень засвоєння дітьми необхідних знань, умінь, навичок, уявлень за основними лініями розвитку у тому чи іншому віці в межах вимог програми для означеного віку та визначити подальші перспективи розвитку дітей кожної вікової категорії.Економічний квест з навчальної дисципліни "Гроші та кредит"

1

Сценарій економічного квесту з навчальної дисципліни "Гроші та кредит" для студентів ІІ курсу спеціальності 071 "Облік і оподаткування"Написання рядкової букви «Ц» (це), складів, слів з нею (розробка уроку)

0

Навчити писати рядкову букву «ц» окремо, у складах і словах; розвивати увагу, фонематичний слух; працювати над навиками каліграфічного письма; виховати охайність, старанність, працелюбність, бажання дбати про своє здоров`я.Творчий проет «Чародійниця зима»

0

Творчий проет "Чародійниця зима" створений для дошкільт середнього віку. Він дає змогу уточнити та закріпити уявлення малюків про сезонні зміни в природі, розвиває пізнавальний інтерес до навколишнього. Під час роботи над проектом діти покращили свої знання про особливості безпечного спілкування людини з природою в зимку, навчилися помічати красу зимового пейзажу, почали формувати основи екологічної доцільної поведінки.СЮЖЕТНО–РОЛЬОВИЙ УРОК "СНІГОВА КОРОЛЕВА"

0

1.Вчити лазити по гімнастичній стінці та спускатись будь яким способом.
2.Вправляти дітей в умінні перестрибувати через предмети, підлазити під мотузку та ходити по мотузці приставним кроком.
3.Закріпити вміння метати м’яч у вертикальну ціль.
4.Розвивати швидкість в грі «Веселі пінгвіни».
Мета: розвивати бажання не підвести команду, виховувати дружбу, взаємодопомогу, бажання займатися спортом, розвивати фізичні якості.Педагогічне оцінювання в контексті батьківської педагогіки В. Сухомлинського

0

Сьогодні національний системі освіти і виховання відводиться важлива роль. Особливе значення належить родинному вихованню. Народна мудрість вчить: «Сім’я- ключ до щастя», «З родини йде життя людини», «Без сім’ї нема щастя на землі».
Сімейне виховання – одна з форм виховання дітей, що поєднує цілеспрямовані педагогічні дії батьків з повсякденним впливом сімейного побуту. Головне завдання сімейного виховання підготовка дітей до життя в існуючих соціальних умовах, набуття ними знань, умінь і навичох, необхідних для нормального формування особистості в умовах родини."Основні показники психофізичного розвитку дітей 4-5-го років життя за провідними лініями розвитку"

0

Пропонований матеріал дозволяє всебічно проаналізувати рівень засвоєння дітьми необхідних знань, умінь, навичок, уявлень за основними лініями розвитку у тому чи іншому віці в межах вимог програми для означеного віку та визначити подальші перспективи розвитку дітей кожної вікової категорії.Орфография. Проверяемые и непроверяемые написания безударных гласных (комбінований урок з російської мови для 5 класу з використанням інтерактивних технологій)

0

Комбінований урок з російської мови у 5 класі з використанням інтерактивних технологій (мультимедійна презентація додається). Використані інтерактивні форми роботи з учнями.Сценарій свята 8 Березня в початковій школі «Люба моя матуся»

0

Сценарій до свята 8 Березня. Сценарій для учнів початкових класів. Задіяні казкові персонажі. Мета - підтвердити значимість жінки, матері в житті кожної людини, виховувати повагу, шану, любов до мами. Розвивати вміння декламувати вірші.Виховний захід «Таточку, татусю, за все до ніг тобі вклонюся»

0

В даному сценарії подаються цікаві конкурси, вірші, пісні з метою
формування в учнів поваги до батьків.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі