Користувацький вхід

Педагогічні програмні засоби

Обмежити пошук фільтруванням:



ІННОВАЦІЇ ТА ТВОРЧІСТЬ ЯК ІНСТРУМЕНТИ ФОРМУВАННЯ ЛІДЕРСЬКИХ ЯКОСТЕЙ ТА РОЗВИТКУ ОБДАРОВАНОСТІ УЧНЯ

0

У статті досліджено взаємозв'язок між інноваційними підходами у навчанні, розвитком творчості та формуванням лідерських якостей серед обдарованих учнів. Розглянуто вплив різних підходів на розвиток обдарованості та формування лідерських якостей, зокрема креативності, впевненості у власних силах та спроможності до співпраці. Проаналізовано значення інновацій у створенні стимулюючого середовища для розвитку обдарованості та підтримки лідерського потенціалу учнів.



Матеріальний і духовний світ європейського Середньовіччя. Інтерактивні вправи.

1

Інтерактивні завдання до уроків. Дітям такі завдання дуже подобаються, оскільки додають урокам різноманіття; це ще й дозволяє неабияк пожвавити освітній процес, допомагає подати навіть суху теорію в нестандартному форматі та розвиває важливі компетентності учнів.



«Використання інтерактивних технологій, щодо формування фахових компетентностей»

1

Сучасні соціально-економічні умови в Україні висувають на перший план питання підвищення якості професійної підготовки майбутніх медиків, формування в них зацікавленості у здобутті професії та прагнення самовдосконалення.
В умовах становлення і розвитку високотехнологічного інформаційного суспіства постає необхідність у стовідсотковому впровадженні у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційніх технологій.



Вивчення літературних казок через створення власної казки

0

Цей матеріал є різнорівневою роботою, мета якої полягає в тому, щоб навчити здобувачів освіти сприймати інформацію через особистісний підхід під час вивчення та закріплення нового матеріалу. Завдання даного проєкту полягає в тому, щоб залучити всебічне сприйняття теми «Літературні казки» на уроках української літератури в 5-му класі НУШ. Бажано залучати здобувачів освіти до написання літературної казки не після вивчення всієї теми, а протягом її розкриття, після вивчення двох літературних казок (прозової та віршованої).



Використання цифрових інструментів під час освітнього процесу у період військового часу

1

У статті розкрито актуальність дистанційної освіти у період війського стану в Україні. Визначено сутність, ознаки та особливості дистанційних освітніх технологій у процесі організації дистанційної освіти. Описано технологію асинхронного та синхронного навчання, їхня особливість, процес організації та підбору інструментів для їх реалізації.



Формувальне оцінювання в пчатковій школі: від теорії до практики

1

Стаття обговорює ключові принципи формувального оцінювання, його переваги порівняно з традиційними методиками та вплив на мотивацію і навчання здобувачів освіти. Крім того, формувальне оцінювання покликано допомогти вчителю корегувати освітню діяльність учня та посилити його особисту відповідальність за освіту. У поданих матеріалах підкреслюється важливість індивідуального підходу до учнів та наведено приклади педагогічних інструментів і методів, які можуть бути використані для ефективної реалізації формувального оцінювання в початкових класах.



Задній міст трактора

0

Основними несправностями заднього моста є: поломка зубів шестерень головної передачі більш ніж на '/з їх довжини, а також наявність поверхневих тріщин і викришування робочої поверхні зуба загальною площею понад 25%; наявність бічного зазору в зачепленні шестерень головної передачі більше 25 мм; граничний знос фрикційних дисків по товщині і зубів зовнішнього і внутрішнього барабанів; сильне нагрівання бортового редуктора, що не припиняється після регулювання підшипників, підтікання масла, ненормальний шум або стукіт.



Організація самоосвіти педагогічних працівників: Ключ до постійного професійного зростання

0

Стаття розповідає про важливість та переваги організації самоосвіти для педагогічних працівників. Вона висвітлює ключові принципи самоосвіти, такі як індивідуалізація навчання та використання різноманітних ресурсів, і наголошує на плюсах цього підходу, таких як підвищення ефективності навчання та збільшення професійної конкурентоспроможності педагогів.



Використання онлайн сервісів для вивчення програмування на уроках інформатики

0

Стаття розглядає важливість вивчення програмування в школах та підкреслює переваги трьох онлайн платформ: CodeCombat, Kodable та Code.org. CodeCombat використовує ігровий підхід та підтримує різні мови програмування. Kodable, спрямована на дітей 4-10 років, використовує ігровий підхід та візуальне програмування. Code.org пропонує безкоштовні уроки, блокове програмування та різноманітні курси для різних вікових груп. Стаття підкреслює, що використання цих платформ робить навчання програмування цікавим та доступним для широкої аудиторії.



ПАМʼЯТКА БЕЗПЕКИ В УКРИТТІ

0

Навички з психосоціальної підтримки для педагогів та дітей, створення безпечного освітнього середовища в умовах війни.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі