Користувацький вхід

Педагогічні програмні засоби

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конструктивний розрахунок залізобетонної балконної плити

0

Вихідні данні для проектування
Збір навантаження на ПБК-1
Розрахунок залізобетонної балконної плити
Список використаних джерелОсвітній маршрут до циклу уроків Р. Дала "Чарлі і шоколадна фабрика"

0

Освітній маршрут до циклу уроків Р. Дала "Чарлі і шоколадна фабрика"- розробка до циклу уроеків, присвячених творчості Роальда Дала, що вивчається в 5 класі. Роальд Дал – автор відомої книги про хлопчика Чарлі, який надихає своєю простотою дітей і дорослих, вчить любити близьких і бути просто щасливим.Пропоную потоваришувати з Чарлі Бакетом і його близькими; виконати різні види завдань, що допоможуть Вам згадати теорію літератури, зміст повісті, порівняти фільм із прочитаною книгою та, звичайно, знов поринути в солодкі спогади з Віллі Вонкою. Тож, уперед, мої допитливі читачі!Методична розробка інтегрованого уроку з теми «Обробка верхнього зрізу спідниці пришивним поясом»

0

Методична розробка інтегрованого уроку
з предмета «Технологія виготовлення та ремонту швейних виробів»
та виробничого навчання професії «Кравець» 2-3 розряду з застосуванням інноваційних технологій на уроках професійно-теоретичної підготовки та виробничого навчання.Тип уроку: інтегрований, удосконалення початкових умінь і формування навичок виконання операцій і видів робіт, з використанням ІК та ігрових технологій.Виступ з теми «Про технологію конструювання моделей сучасного заняття в контексті Державного стандарту»

0

Виступ з теми «Про технологію конструювання моделей сучасного заняття в контексті Державного стандарту»Бюлетень для батьків "Сенсорний розвиток дітей"

1

Коротко подана інформація для батьків про сенсорний розвиток у доступному форматі.Проектно-конструкторська модель уроку фізики в особистісно-орієнтованій освіті

0

Перегляд позицій учня і вчителя в освітньому процесі став визначальним у виборі основних напрямків педагогічної діяльності в даний час. Особистісно-орієнтоване навчання направлено на розвиток особистості в цілому, а не окремих її якостей.
Серед завдань щодо реалізації наукового методу пізнання у фізиці в особистісно-орієнтованій дидактиці виділяють завдання конструювання освітнього процесу, основними ідеями якого є:
 забезпечення оптимальної відповідності обраних засобів пізнавальним цілям;Тема: "Родина"

0

Методична розробка уроку з англ. мови по темі «Родина», яка розрахована на
35 хвилин, присв’ячується проблемі активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках англійської мови через вживання ігрових технологій. Данний урок розкриває ефективне вживання дидактичних ігор. Використання ІКТ на уроках англ.. мови.
Вивчення теми «Родина» - це найголовніша тема серед інших тем у складі освіти початкових класів. Тому що родина є не тільки джерелом інформації для діточок перших класів, а ще й
об’єктом довіри, любові. Я вважаю, що тема « Родина» буде актуальною.Засоби музичної виразності та їх значення в створенні художнього образу

0

Пісня супроводжує людину все життя. То ж недарма кажуть: пісня – це душа народу. Приємно, коли глядач отримує естетичну насолоду від виконання.
Як досягти такого рівня співаків, який би дозволив їм зрозуміти музику, переосмислити її і адекватно задуму автора відтворити образ? Якими засобами вокально-хорового мистецтва, засобами музичної виразності можна цього досягти?
Робота над хоровим твором є основною стороною діяльності хорового колективу.
З удосконаленням набутих вокально-хорових навичок виконання, зростають і музичні здібності співаків.Тест на тему : речення 2 клас НУШ

1

2 клас
Українська мова
Тест на тему: «Речення»
Варіант 1
1. Що таке речення?
а)текст; б)слова; в)закінчена думка.
2. Речення, у якому про щось розповідається, повідомляється, називається …
а)питальним; б)спонукальним; в)розповідним.
3. У кінці питального речення ставиться …конспект уроку «Вживання фітболів для ефективності розвитку сили та гнучкості на уроці фітнес аеробіки»

0

Вивчити комплекс вправ фітбол-аеробіки під музичний супровід. Повторити комплекси вправ на силу м`язів рук та живота та вправи на розтягування. Сприяти розвитку координаційних, силових здібностей та гнучкості. Виховувати відчуття ритму, уміння виконувати рухи в такт музики.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі