Користувацький вхід

Педагогічні програмні засоби

Обмежити пошук фільтруванням:МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ТА ПОРАДИ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ КОМПЛЕКСНИХ ЧИСЕЛ ДЛЯ РОЗВ’ЯЗАННЯ РІВНЯНЬ ДРУГОГО , ТРЕТЬОГО ТА ЧЕТВЕРТОГО СТЕПЕНЯ

0

Шановні колеги! Тема « Дослідження комплексних чисел. Розв’язання рівнянь другого, третього та четвертого степеня в множині комплексних чисел » поглиблює та розширює знання учнів. У роботі пропонується ретельно ознайомитись з поняттям комплексного числа. Навчитись використовувати поняття для розв’язання широкого класу задач алгебраїчного змісту та розв’язання алгебраїчних рівнянь другого, третього та четвертого степеня, навела первісне уведення теоретичних основ, а в наслідку практичне їхнє застосування при розв’язанні задач.Види спрацювання деталей

0

Фактори що впливають на спрацювання машин
Протягом ресурсу машина (виріб) в умовах землеробства використовується при дії різноманітних грунтокліматичних факторів, що впливають на її технічний стан і діють у більшості не ізольовано, а в комплексі.
Всі фактори, що впливають на спрацювання машини (виробу) умовно поділяють на конструктивні, технологічні й експлуатаційніРозвиток мовленнєвої активності з використанням мнемотехніки за допомогою ігрових методів і прийомів.

0

Враховуючи, що на сьогодні діти перенасичені інформацією, необхідно, щоб навчальний процес для них був цікавим та розвиваючим.
Використання у роботі методів і прийомів мнемотехніки значно скорочує час навчання та одночасно сприяє вирішенню таких основних завдань, як:
 розвиток зв’язного мовлення;
 розвиток асоціативного мислення;
 зміцнення зорової та слухової пам’яті;
 зміцнення зорової та слухової уваги;
 розвиток уяви;
 прискорення процесів автоматизації та диференціації поставлених звуків.Навчальна програма інтегрованого курсу "Основи топографії та орієнтування" для 8-9 класів СЗЗСО

0

Основна мета курсу: формування особистості учня, який знає і розуміє топографічну карту; вміє орієнтуватися на місцевості з картою і без карти; розв'язує топографічні задачі; враховує тактичні особливості місцевості та використовує топографічну карту для вивчення й оцінки місцевості.

Завдання: набуття учнями вміння використовувати топографічні карти та інші засоби і методи для орієнтування на місцевості.

Предмет вивчення: місцевість, способи оцінки та отримання інформації про неї, використання для цього топографічних карт.Методичний бюлетень "Психологія здоров'я"

0

Бюлетень, який допоможе пояснити поняття психології здоров'я та дасть поради щодо збереження власного психічного здоров'я.Створення ситуації успіху на уроках української мови в початкових класах НУШ

0

Основне завдання школи – розвиток творчої особистості. А відбувається він через досягнення кожною дитиною власного успіху, віри в свої сили, через відчуття ситуації успіху. У статті пропонуються ігрові вправи для створення ситуації успіху на уроках української мови у початкових класах НУШ.«РОЗРОБКА ПЕРСОНАЛЬНОГО САЙТУ ВИКЛАДАЧА З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ОСНОВИ ТЕХНОЛОГІЇ І ОРГАНІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬНОГО ВИРОБНИЦТВА» для студентів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» ОПП «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн»»

0

У методичній розробці подано технологію створення персонального сайту викладача на базі безкоштовного хостингу Wix.com, розкриваються основні поняття, рекомендації щодо змістовного та дизайнерського оформлення веб-сторінок і його використання як навчально-методичного комплексу з дисципліни «Основи технології і організації будівельного виробництва» для студентів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітньо-професійної програми «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн»РОЗВИТОК МИСЛЕННЯ ДІТЕЙ СТАРШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ЯК ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНА ПРОБЛЕМА

0

У статті на основі здійсненого теоретичного аналізу психолого-педагогічних джерел досліджуваної проблеми розглянуто ключові поняття до визначення взаємозв’язку між ними. Окреслено перспективи розвитку мислення дітей старшого дошкільного віку засобом ігрових технологій.Розробка виховної години “ Наша славна Україна”

0

Розробка виховного заходу для учнів 6 класу спеціальної школи дозволить в ігровій формі ознайомити з державною символікою та містами України, формувати національну свідомість, розвивати пізнавальні інтереси і творчі здібності.Сценарій випускного вечора для спеціальних шкіл

0

Захоплюючий та сучасний сценарій випускного вечора адаптований для дітей з особливими освітніми потребами.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі