Користувацький вхід

Патріотичне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Захист Вітчизни.Військово - патріотична гра.

0

Методична розробка
військово-патріотичної гри
«Сокіл»

Підготував: викладач
предмету Захист Вітчизни
Юшко Юрій Григорович

Почаїв 2019

ВСТУППрезентація до доповіді "Роль сім’ї у національно-патріотичному вихованні дітей дошкільного віку".

0

Метою національно- патріотичного виховання, як складника виховання у родині, є виховання любові до землі, де народилась і виросла людина, до рідного краю, міста (села), вулиці, тобто до Батьківщини; гордості за здобутки свого народу, своєї родини, а також гордості за минуле і сьогодення своїх співвітчизників; прагнення захищати інтереси родини та Батьківщини.Роль сім’ї у національно-патріотичному вихованні дітей дошкільного віку.

0

Родина — природний осередок найглибших людських почуттів: тут народжуються і поглиблюються любов до матері і батька, бабусі і дідуся, роду і народу пошана до рідної мови, історії, культури.Сценарій зустрічі з учасниками АТО

0

Сценарій стане в нагоді педагогам,щоб розширити знання учнів про події, що відбуваються на території України; виховувати в учнів повагу до героїчних подвигів співвітчизників, ушанувати пам’ять тих, хто загинув у цих подіях; формувати патріотичні почуття гордості за наших захисників; сприяти пробудженню бажання вивчати історію своєї держави, берегти її традиції, уболівати за майбутнє країни.Україна - єдина

0

Сценарій загальношкільної лінійки до Дня Соборності України на тему:
«УКРАЇНА-ЄДИНА!»
Мета: Виховувати в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, розуміння причетності до всіх подій, які відбуваються в Україні, формувати переко-наність у нетлінності духовних скарбів народу, глибоку повагу до мови, минувшини та сьогодення рідної України; виховати глибоку повагу та любов до Батьківщини.Доти буде Україна, поки будуть козаки

0

Ознайомити учнів з культурною спадщиною і традиціями українського народу, розширити знання про історію українського козацтва, Запорозької Січі, гетьманів.КОНСПЕКТ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ДІТЕЙ МОЛОДШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ «ПОДОРОЖ УКРАЇНОЮ» (формування основ духовно - моральних якостей + народознавство)

0

Мета: Збагатити знання дітей про Україну як державу, що в ній живе український народ (дівчата – українки, хлопчики - українці), про національні символи – Герб, Прапор, Гімн. Вчити називати наше місто – Попасна, впізнавати його на картинках. Продовжити знайомити з українським національним одягом: жіночим (вишита сорочка, спідничка, корсетка, віночок, стрічки, намисто) та чоловічим (шаровари, вишита сорочка, пояс, шапка). Формувати бажання передавати свої знання про Україну шляхом розповідання прислів’я.Концертна програма-реквієм "Ви для нас Герої"

0

Даний сценарій може слугувати для відзначення днів скорботи та пам'яті розстрілів Небесної Сотні у 2014 роціВиховний захід до Дня козацтва, Дня захисника України

0

Мета: сприяти розвитку фізичних якостей школярів; виховувати моральні, естетичні якості, почуття патріотизму; сприяти створенню міцного класного колективу. Створити атмосферу свята в грі-змаганні.
Учасники: дві команди (по 5 хлопчиків) та дівчатка – група підтримки."Особливості використання лепбуку в роботі з дошкільниками"

0

Використання лепбука в роботі з дітьми дошкільного віку.

Сьогодні система дошкільної освіти зазнає суттєвих змін. Важливим аспектом освіти є формування у дитини «навчитивчитися самому». Перед педагогом стоїтьзавданнянавчитидитинуставити перед собою мету і завдання, знаходитиспособиїхвирішення, а головне знаходитипотрібнуінформацію для вирішенняпоставленогопитаннясередвеличезноїкількостіджерелінформації.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі