Користувацький вхід

Патріотичне виховання

Обмежити пошук фільтруванням:Зиновій Тершаковець – справжній українець, перший літописець УПА

0

Виховний захід про Зиновія Тершаковця - патріота, галичанина, першого літописця Української повстанської арміїПатріотично-просвітницький проєкт «Наша допомога – наближає Перемогу»

0

Описана волонтерська діяльність ДНЗ "Львівське ВПХУ" з початку бойових дій на Сході України і до сьогодні.військові звання України

1

Презентація "Військові звання України" призначена для 10 класу(предмет 'Захист України')Виховна година

0

Конспект виховного заходу про голодомор 1932-33років. Рекомендовано до використання в 5-9 класахВиховний захід

0

Матеріал рекомендовано для відзначення річниць голодомору 1932-1933 років для учнів 5-9 класівЗаняття з духовно-морального виховання для дітей старшого дошкільного віку «Моя Батьківщина – Україна»

0

Мета: розкрити дітям зміст поняття Батьківщини на прикладі самовідданого захисту України воїнами, показати відданість Батьківщині. Виховувати любов до рідного краю, свого народу, рідної мови.Заняття з духовно-морального виховання для дітей старшого дошкільного віку "Моя Батьківщина – Україна»

1

Мета: розкрити дітям зміст поняття Батьківщини на прикладі самовідданого захисту України воїнами, показати відданість Батьківщині. Виховувати любов до рідного краю, свого народу, рідної мови.Сценарій до Дня пам’яті голодомору «Людської пам’яті мости…»

0

Сценарій складено у формі вечора-реквієму до Дня вшанування жертв Голодомору та його наслідки для українського народу.
Історичний матеріал підібрано раціонально, використано поетичні рядки, інсценізацію, що сприяє глибокому осмисленню трагедії українського народу, має великий емоційний вплив на свідомість присутніх.
Сценарій можна використовувати для проведення виховних годин.Незламні волонтери

0

Презентація "Незламні волонтери" приурочена до Дня волонетера,який відзначається 5 грудня.У доробку описуються відомі благодійні фонди України та їхвнесок в підтримку Збройних сил україни та населення,що постраждало від агресії рф. Також публікується діяльність коміків,стендаперів, шоуменів,які організовують стріми, програми, метою якихє збір коштів для окремих батальйонів,що знаходяться на передовій. При підготовці до заходу,використовувались матеріали з офіційних сайтів благодійних фондів.Відеопрезентація "Вистояли - переможемо!"

0

Відеопрезентація "Вистояли - переможемо!"
Відеопрезентація до річниці широкомасштабного вторгнення росії в Україну. Для проведення виховних заходів з учнями 5-11 класів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі