Користувацький вхід

Патріотичне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація творчого проекту"Плекаємо перлини декоративно - ужиткового мистецтва рідного краю"

0

Рекомендації для працівників позашкільних навчальних закладів з досвіду роботи педагогічного колективу Краматорської станції юних техніків по втіленню у життя проектних технологій.Виховання загальнолюдських цінностей як основний елемент навчально-виховного процесу в ДНЗ «Львівське вище професійне художнє училище»

0

ДНЗ «Львівське вище професійне художнє училище» має свою програму позанавчальної роботи на 2019-2020 н.р., яка має комплексний характер і не зважаючи на те, що карантин вніс і вносить щодня зміни, корективи, охоплює усі сфери життєдіяльності учнів, враховуючи сьогоднішні реалії, та є невід’ємною і найважливішою складовою частиною освітнього процесу, спрямованою на створення умов для самореалізації, саморозвитку особистості учня.

Цьому сприяє проведене 19.05.2020 р. засідання предметної методичної комісії класних керівників і вихователів навчального закладу.Україна - єдина країна

0

МЕТА: розширити поняття про єдність, незалежність і суверенність держави, сприяти формуванню національної самосвідомості школярів; розвивати в учнів активну громадянську позицію щодо єдиної,цілісної держави; виховувати майбутнього захисника своєї Вітчизни, любов до рідного краю.Виховна година "Український космос"

0

Даний матеріал допоможе при підготовці класної години, позакласного заходу.
Учні дізнаються про вагомий внесок українських вчених, космонавтів у розвиток світової космічної галузі.Позанавчальний захід до вшанування пам’яті Володимира Івасюка «Я ще не все тобі сказав, Україно!» (в рамках проекту «Україна має ким пишатися»)

0

У Львівському вищому професійному художньому училищі шанують Героїв України і пам’ятають про них. Учні та працівники освітнього закладу систематично беруть участь у позанавчальних заходах, як у стінах училища, так і по різних локаціях нашого міста, зокрема,, вшановують пам’ять видатних особистостей нашого краю. 4 березня 2020 р. композитору Володимирові Івасюку мав би виповнитись 71 рік (народився 04.03.1949 р.).Сценарій " Чужа війна... Афганська війна..." (до Дня виведення військ з Афганістану)

0

Сценарій до Дня виведення військ з Афганістану, який підготувала класний керівник середньої школи. Матеріал допоможе Вам у позакласній роботі.Україна - соборна держава

0

Виховна година "Україна - соборна держава" (інтелектуально-розважальна гра з елементами дослідження)Патріотичне виховання у дітей

0

Мета: Дати дітям знання про країну в якій вони живуть, державні символи України(герб, прапор), а також розширити знання про народні символи(калина, верба, рушник вінок, лелека та ін.).
Продовжувати знайомити дітей з рідним селищем, його визначними місцями. Знати та називати свою домашню адресу.
Вчити складати розповідь невеликими, простими реченнями, працюючи за коректурними таблицями Н.Гавриш.
Розвивати фантазію, пам'ять, наочно-образне мислення.
Формування вміння емоційно з інтонаційною виразністю декламувати вірші за допомогою мнемотехніки(техніки запам’ятовування).Патріотичне виховання молоді – одне з найважливіших завдань освітнього процесу в сучасній Україні

0

КУРСОВА РОБОТА ЗА ТЕМОЮ: "
Патріотичне виховання молоді – одне з найважливіших
завдань освітнього процесу в сучасній Україні"cценарій виховного заходу до Дня Захисника України "Козацькі розваги"

0

Сценарій виховного заходу сприяє формуванню патріотичного виховання студентської молоді, культивує кращі риси українського народу, повертає нас до героїчного козацького минулого, розвиває фізичні здібності студентів, бажання перемагати.
Даний сценарій може бути використаний викладачами фізичного виховання в технікумах, коледжах, ліцеях. Пропонується для користування кураторам навчальних груп, вихователям гуртожитків.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі