Користувацький вхід

Патріотичне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:РОЗРОБКА ПОЛОЖЕННЯ «ТЕРЕНОВОЇ ГРИ»

0

Дане положення може використовуватись у всеукраїнській спортивно-патріотичній грі Сокіл «Джура» розділ «Теренова гра»

Мета та завдання.

Мета змагань:
– виховання у дітей, юнацтва та молоді національної свідомості, історичної пам’яті, громадянської позиції, патріотизму, готовності захищати Батьківщину шляхом опанування духовної спадщини визвольної боротьби ОУН та УПА;
– виховання фізично, інтелектуально та духовно розвиненого юнацтва та молоді України;Наказ та положення Про проведення у 2018/2019 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

0

Про проведення у 2018/2019
навчальному році
Всеукраїнської дитячо-юнацької
військово-патріотичної гри
«Сокіл» («Джура»)Виховна година "Слово наше рідне-слово українське"

0

Ознайомити учнів з виникненням писемності; показати красу і багатство рідної мови, її різноманітні можливості, довести, що рідна мова— це духовна святиня, найбільший і найдорожчий наш скарб.Військово-патріотичні змагання "До Захисту Вітчизни готові!"

0

Досвід роботи передових шкіл показує, що військово-патріотичне виховання учнів у дусі постійної готовності до захисту своєї Вітчизни необхідно проводити систематично, цілеспрямовано і наполегливоКвестові технології. Військово-патріотична квест-гра "Місія нездійсненна"

0

Для більшості учнів проблемним є здійснення логічних операцій, засвоєння великого обсягу інформації, яка, на їхню думку, не завжди їм потрібна.
Упровадження інноваційних технологій та методик навчання і виховання сприяє різнобічному розвитку школярів, зацікавленості учнів і викладачів. Однією з таких методик, яка вчить знаходити необхідну інформацію, піддавати її аналізу, систематизувати та вирішувати поставлені задачі є квест.STEM проект «Історія моєї Громади»

1

Учні отримують завдання створити шкільний музей. Попередньо учні вивчають історію місцевої громади; дізнаються про методи історичного дослідження. Учні залучаються до історико-пошукової роботи, спрямованої на дослідження локальних історичних пам’яток, подій,постатей; створюють презентації про місцеву історію Громади. Розробляють історичний бренд Громади. Вчитель пропонує учням дізнатися про творчих особистостей, які виросли в даній громаді, а також проаналізувати участь школи на масове формування громадської позиції.Доповідь на тему: " Фомування національної свідомості та любові до рідної землі на заняттях у групі продовженого дня".

0

Формування у молодших школярів ціннісного ставлення до рідного краю має бути спрямоване на формування в дітей світоглядної свідомості, ідей, поглядів, переконань, ідеалів, традицій, звичаїв. Найефективнішим засобом збагачення духовного світу молодшого школяра, виховування любові до рідного краю, України, поваги до історичних святинь, тобто національне виховання є краєзнавство.РОБОТА НА УЧАСТЬ В ОБЛАСНОМУ ТУРИСЬКО-КРАЄЗНАВЧОМУ КОНКУРСІ «ЗОЛОТИЙ КОЛОБОК- 2016» у номінації «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ» «Політ його був високим, а помисли й думи – ясні»

0

РОБОТА НА УЧАСТЬ В ОБЛАСНОМУ ТУРИСЬКО-КРАЄЗНАВЧОМУ КОНКУРСІ «ЗОЛОТИЙ КОЛОБОК- 2016» у номінації «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ»
У роботі зібрано матеріали про односельця Грабового Валерія Миколайовича, що загинув 14.06.2014 2014 року на борту транспортного літака Іл-76 Повітряних Збройних Сил України, який заходив на посадку в аеропорту Луганська і був збитий терористами.СЦЕНАРІЙ РОЗВАГИ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

0

Сценарій розваги до Дня Незалежності України у дошкільному навчальному закладі.Військово-патріотичне свято «Сильні, сміливі, спритні!» присвячене Дню збройних сил України

1

Військово-патріотичне свято «Сильні, сміливі, спритні!» присвячене Дню збройних сил України для 7-8 класів

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі