Користувацький вхід

Патріотичне виховання

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Призначення, бойові властивості, загальна будова і принцип дії ручних гранат

0

Урок з предмету "Захист Вітчизни" для учнів 11 класу на тему "Призначення, бойові властивості, загальна будова і принцип дії ручних гранат"Національно - патріотичне виховання у вихованні особистості.

0

Мета розробки: виховання любові до рідної землі, традицій та звичаїв українського народу, почуття патріотизму.Презентація віршів

0

Презентація власних поезій. Роздуми про долю України, її непереможність і силу, любов до рідного краю.Сценарій виховного заходу «Народна пісня в моєму серці»

1

Сценарій виховного заходу
«Народна пісня в моєму серці»
Мета:
• збагатити знання учнів про народну пісню;
• вчити школярів слухати і співати українські народні пісні;
• відроджувати звичаї, традиції та обряди нашого народу;
• виховувати любов до народної творчості, гордість за український народ, який має славне героїчне минуле і багату творчу спадщину.
Обладнання: зала святково прибрана, плакати, вислови про пісню, прислів'я, український рушник, хліб, сіль.

Гасло заходу: Покажіть мені народ, у якого було б більше пісень. Наша Україна дзвенить піснями.
М.ГогольСлаветні українці. Іван Мазепа

0

Усний журнал присвячений видатному гетьманові Івану Мазепі,в якому є наступні сторінки:"Історична довідка", "Державницька діяльність", "Особисте життя", "Образ Мазепи в літературі", "Портретна галерея", "Образ гетьмана в музиці та кіно","Увічнення пам'яті про Івана Мазепу". Розповіді супроводжуються переглядом відео та презентації.Захід пам’яті «Бабин Яр: без права на забуття»

0

Метою цього виховного заходу є розкриття суті трагедії в Бабиному Яру, її вплив на долю людства, на історичну пам'ять сучасників, викриття людиноненависницької політики нацизму. А також виховування учнів у дусі патріотизму, національної свідомості та гідності, та усвідомлення того, що мир, життя і злагода людей - найвищі цінності на землі.розробка виховного заходу "Тема: «У героїзмі мусить бути сенс... Пам’яті героїв Крут присвячується»"

1

Методична розробка виховного заходу для учнів профтехучилищ присвячена вшанування героїв Крут.З Україної в серці

0

Розробка уроку квесту для 3-4 класів, який можна використовувати як перший урок так і як виховний захід, присвячений темі "Україна"Виховний захід до Міжнародного дня волонтерства

0

Ознайомлення з історією волонтерського руху в світі, видами волонтерської діяльності. Виховання в учнів відповідальності, активної життєвої позиції. Мотивація дітей до партнерства. Сприяння усвідомленню учнями пріоритетних цінностей, необхідних для самостійного життя. Формування позитивної самооцінки тощо.Проект національно-патріотичного виховання «Наша Батьківщина – велика родина»

0

Класні керівники та класоводи комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» №13» брали участь у першому турі обласного проекту
з національно -патріотичного виховання «Наша Батьківщина – велика родина».

Методичне об'єднання класних керівників та класоводів визнали кращими розробки виховних заходів з національно-патріотичного виховання вчителів:

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі