Користувацький вхід

Патріотичне виховання

Обмежити пошук фільтруванням:Розвага патріотичного змісту «Моя рідна Україна!»

0

«Моя рідна Україна!»
Мета: поглибити знання дітей про свою державу. У доступній формі продовжувати знайомити дітей з державними символами України, народними іграми та національними стравами. Розвивати пам’ять, увагу. Виховувати патріотичні почуття та повагу до нашої держави та всього українського народу.
Попередня робота: вивчення віршів та пісні «Ой у лузі», обговорення народних прислів’їв , гра «Компліменти Україні».День соборності України

0

Сьогодні Україна переживає важкі часи і саме зараз дуже актуальною є тема єднання .
Мета заняття: поглибити знання дітей про свято Соборності України;
розширити знання дітей про свою державу;
в доступній формі продовжувати знайомити дітей з Державними символами України (Державним гербом, прапором, гімном);
символічним значенням кольорів прапора та українського віночка; прищеплювати почуття гордості за свою Україну, за свій народ, свою мову;
розвивати пам'ять, мовлення, мислення, увагу, дрібну моторику пальців рук;
виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики.Кібербулінг: загроза ХХІ століття

0

Кібербулінг: загроза ХХІ століття ,Види кібербулінгу та мотиви агресора,Причини кібербулінгу кібербулінг та підлітки Пам'ятка для захисту від кібербулінгуМетодична брошура "Конструктивна взаємодія вихованця та керівника гуртка у площині проєктної діяльності""

1

Представлено матеріали з досвіду роботи керівника гуртка. Впровадження та реалізація екологічного проєкту "Річці Рось бути красунею!"Я майбутнє твоє, Україно!

0

Збагачення знання учнів про нашу державу. Ознайомлення з найвідомішими містами, найбільшими річками України. Розширення та уточнення знання учнів про державні символи України. Виховування патріотичних почуттів, прививання любові до рідного краю.Батьківщина у житті людини. Любов до Батьківщини як виконання заповіді «Шануй батька і матір…».

0

Конспект уроку розкриває суть поняття патріотизму та любові до Батьківщини на прикладах біблійної історії про Давида і Голіафа; також формування рис патріотичного виховання на прикладах з життя сучасних захисників. наших солдатів. У матеріалі використовуються інструменти інтерактивного навчання. технології навчання критичного мислення. Формуються такі навчальні компетентності як :громадянська, загальнокультурна, уміння вчитися, духовно- моральна.Стаття "Національно-патріотичне виховання на уроках математики як засіб становлення сучасного українця"

0

Застосування в математиці до реальних ситуацій. Показати, як математика застосовується в різних галузях життя і суспільства, зокрема в розв'язанні проблем країни чи громади. Наприклад, вивчення економічних моделей, статистики здоров'я чи демографії.
Аналіз соціальних проблем. Задачі та вправи можуть стосуватися аналізу соціальних проблем, таких як безробіття, бідність, екологічні питання тощо. Учні можуть використовувати математичні навички для аналізу та знаходження рішень для таких проблем.Добре діло рою "Чорний Ворон"

0

Волонтерство сприяє вихованню юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції. Волонтерська діяльність у Товмацькому НВК проводиться вже багато років. Добрі справи, здійснені джурами, прилучають до благодійності, демонструють їхній патріотизм, милосердя, уміння розуміти проблеми оточуючих та бажання безкорисливо допомагати своїм співвітчизникам заради миру і спокою в Україні, заради єдності Батьківщини.Тематичне заняття «Космічна подорож» (старший дошкільний вік)

1

Мета: уточнити та закріпити уявлення дітей про Землю як планету та модель
Землі - глобус; розширити знання дітей про українських космонавтів,
особливості та умови їх праці, про космічний транспорт; збагачувати
загальний світогляд дітей; сприяти розвитку логічного мислення; виховувати
допитливість, гордість за свою Батьківщину.

Матеріал та обладнання: ілюстрації, що зображають вид Землі з космосу,
космічний корабель, космонавта та інші; світлина космонавта ЛеонідаУрок-подорож "Біла Церква – зелена перлина Надросся"

0

Урок-подорож "Біла Церква – зелена перлина Надросся"
Матеріали уроку можуть використовувати учителі початкових класів, асистенти вчителів, вихователі груп продовженого дня тощо.
Урок має бути яскравим, урочистим, патріотичним; виховувати любов до рідного міста, гордість за наших людей

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі