Користувацький вхід

Патріотичне виховання

Обмежити пошук фільтруванням:САМОВИРАЖЕННЯ ПІДЛІТКІВ ЗАСОБОМ СОЦІАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ TIKTOK В УМОВАХ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

0

В роботі проводиться дослідження технологій, зокрема соціальної мережі TikTok, як засобів самовираження підлітків. Хоча технологічні розробки не перестають дивувати, але вони стають більш доступними для суспільства, однією з основних функцій якого лишається комунікативна, в якій останнім часом соціум трохи обмежений. Карантинні умови стали причиною пошуку нових способів самовираження, що призвело до більшого зацікавлення суспільства соціальною мережею TikTok, яка розрахована на розважальний контент та проста у використанні.Година спілкування "Моя Батьківщина - Україна"

0

Година спілкування для учнів молодших класів "Моя Батьківщина - Україна", мета якої патріотичне виховання дітейНаціонально - патріотичне виховання

0

Безпека суспільства,забезпечення його стабільного розвитку – це актуальна тема , яка стоїть перед кожною державою, і Україна ,не є винятком .У зв,язку з останніми подіями політичного життя нашої країни, радикальними змінами у східноєвропейській геополітиці та стосунках України із сусідніми державами , прямими загрозами нашій територіальній цілісності та суверенності у сучасному українському суспільстві та системі освіти особливо гостро актуальне питання національно - патріотичного виховання молоді .Наша держава обрала демократичні європейські цінності як мету свого стратегічного розвитку та пМетодичні рекомендації на тему «Дбаємо про рідну мову»

0

Cпілкуватися українською мовою в Україні має бути так само легко, як і російською та іншими мовами.День козацтва

0

Розширити знання дітей про традиції, звичаї українського козацтва, пробудити почуття відповідальності перед наступним поколінням; виховувати глибоку повагу до козаків, які віддали своє життя в ім'я майбутнього людства, розширити знання вихованців про життя, обряди, звичаї козацтва; примножувати традиції нашого народу.ЯРМАРОК осіннє свято для дітей старшого дошкільного віку

0

Дати поняття дітям про ярмарок, традиції його проведення в Україні. Розвивати допитливість, цікавість, бажання знати більше про культуру, побут і звичаї українського народу. Виховувати інтерес до народної творчості.Презентація "Національно-патріотичне виховання на уроках фізичної культури та на гуртку "Джура"

1

Презентація "Національно-патріотичне виховання на уроках фізичної культури та на гуртку "Джура"Лист солдату

1

Вперше пишу лист незнайомому адресату. Але,здається,ніби я тебе знаю... Знаю, чим ти займаєшся, знаю який ти. Можливо, ми з тобою й зустрічались, адже мені випадала честь співати для військових. А моїй маленькій сестричці Софійці твій товариш, а можливо і ти зняв свою нагороду та подарував їй за гарне виконання пісні.
Шановний солдате!
Шановний-тому, що гадаю, що ти того ж віку, що й мій дідусь. Але, недивлячись на те , що вдома залишились онуки ,родина ,господарство ,ти все залишив та пішов героїчно захищати рідну Україну.
Дорогий захиснику!Розвага "Український ярмарок"

0

Продовжити знайомити дітей з побутом, традиціями, звичаями українського народу, святом врожаю, з ярмаркою, як центром давнього народного життя; виховувати інтерес до життя наших пращурів, до життя в українському селі, патріотичні почуття на основі бесіди про культуру та побут наших пращурів; спонукати дітей про розповідання малих форм усної народної творчості (загадок); розвивати мислення, зв’язне мовлення, пам’ять увагу, творчість; збагатити словник дітей назвами предметів посуду (куманець, миска,глечик), одягу (сорочка, вишиванка, вінок); виховувати любов до українського фольклору, створитиГодина спілкування для учнів 1-3 класів НУШ на тему: «Україна-моя Батьківщина».

0

Година спілкування для учнів 1-3 класів НУШ на тему:
«Україна-моя Батьківщина».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі