Користувацький вхід

Останні публікації

Патріотичне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Музична вистава «Як слово рідне народ врятувало»

0

Музична вистава
«Як слово рідне народ врятувало»
Мета:
Виховувати любов до Батьківщини, стійкий інтерес до народних свят, національних костюмів, музичного й літературного фольклору, інтерес до української національної музики.
Формувати дбайливе і відповідальне ставлення до долі своєї країни, до її історії, культури та мистецтв українського народу.
Розширювати та поглиблювати знання дітей про національну символіку, ознайомлювати з минулим та сучасним життям українського народу.Подорож містами України

0

Подорож містами України
Мета. Збагачувати уявлення дітей про рідну країну, її столицю, міста України. Продовжувати ознайомлювати з поняттям «наша Батьуівщина»,
З історичним минулим міст України , з легендами про назви міст, найвідо-
мішими історичними спорудами , історичними подіями міст нашої Держави,
мапою України. Сприяти формуванню почуття гордості за свою Державу.
Поповнювати активний словник дітей словами: Україна, мапа, Держава, сто-
лиця, назвами міст України. Виховувати любов до рідної країни, гордість за красу і велич міст України.Діагностика дітей. «Козацькому роду – нема переводу»

0

Діагностика дітей.
«Козацькому роду – нема переводу»
Д/г «Покажи і поясни»
Інструкція
Показати картинку і пояснити, що вона означає.
Хорогва – прапор, булава.
Чайка, галери – козацькі кораблі.

Курінь – житло з дерева і очерету.

Отаман – ватажок козаків.

Писар – грамотна людина, яка вміє писати і рахувати.

Д/г «Що для кого?»
Інструкція.Козацькому роду нема переводу

0

Конспект заняття з ознайомлення з навколишнім та народознавства для дітей старшого дошкільного вікуСпiваєм славу тiй пoдiї i тепер (виховний захід до Дня Соборностi України)

1

Виховання нацiональної свiдомостi учнiв i людськоi гiднocтi, вiдродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки украiнського народу, його значения; пробудження iнтepecy до поглибленого вивчення icтopiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини.Дивовижна Україна (презентація)

1

Презентація створена для освіти в цілому та патріотичного виховання школярів.Яке значення має для людини сім’я (розробка уроку з етики для 5 класу)

0

Даний матеріал має ознайомити учнів із поняттям «сім’я», «члени сім’ї»;
формувати у дітей уявлення про сім'ю, як спільноту рідних людей, про належність кожного учня до певної сім'ї; довести взаємозалежність між членами сім’ї, з'ясувати значення сім’ї для людини; сприяти розвитку мовлення учнів, вміння аналізувати запропоновані ситуації; розширити інтерес до історії своїє сім'ї, формувати позитивний досвід сімейних відносин, розширювати уявлення про сімейні традиції; розвивати позитивне ставлення до рідної домівки - найріднішого місця на землі;Лобіювання інтересів та корупція (розробка уроку з курсу «Громадянська освіта»)

0

Наше суспільство бореться з корупцією з часів Київської Русі, але перемогти її так і не вдалось. Боротьба з корупцією триває і сьогодні. Корупція уже стала традицією українського народу, і він пристосувався жити за таких умов, тому, якщо вважати її злочином, то потрібно називати злочинцем кожну третю дорослу людину в державі. У ту ж чергу, Фінляндія, Бельгія, Швеція, Канада досягли наскільки відчутних успіхів у боротьбі з корупцією, що можна говорити про її практичне викорінення. Чума та віспа були теж давніми та поширеними хворобами, але ж людству вдалось їх позбутися за рахунок ліків.Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Сценарій виступу рою «Отамани» для націнально-патіотичної гри «Джура»

0

Сценарій виступу рою «Отамани» для націнально-патіотичної гри «Джура» містить багато цікавої інформації.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі