Користувацький вхід

Останні публікації

Патріотичне виховання

Обмежити пошук фільтруванням:НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ – ЗАПОРУКА ЛЮБОВІ ДО УКРАЇНИ

0

Національно-патріотичне виховання молоді, ураховуючи нові суспільно-політичні реалії в Україні, - справа, що за своїм значенням є стратегічним завданням. Для реалізації цих глобальних завдань необхідна системна робота, яка передбачає забезпечення гармонійного співвідношення різних напрямів, засобів, методів виховання учнів у процесі навчання та позакласної роботи.Перший урок

0

Гра створена у Power point - презентація, що дає можливість провести гру як у класі так і дистанційно.
Учасники по черзі обирають прямокутник на ігровому полі, якщо команда «влучає», то має можливість відповісти на питання та заробити бал, якщо «не влучає»- хід переходить іншій команді.
На ігровому полі заховано 13 кораблів – 24 запитання.Презентація "Українська хата. Інтер'єр і оздоблення"

0

Презентація присвячена традиційному вбранню української хати, символам і особливостям побуту наших пращурів.Презентація "Українські літописи"

0

Матеріал презентації охоплює відомі історичні пам'ятки писемності середньовічної України. Пригадуються літописці (Нестор), відомі літописи (козацькі, княжі, місцеві), історія створення "Повісті минулих літ, а також історичні діячі тогочасної України.Відродження національно-патріотичного виховання дошкільників засобами мистецтва. Подільська майстриня Ніна Гончарук і її картини.

0

Цей матеріал буде цікавим для використання педагогами на заняттях, у гуртковій поботі і для індивідуального навчання і виховання патріотизму і громадянськості.
Завдання педагога- прищеплювати нашим дітям духовний, творчий патріотизм.Про Україну, рідний край ти завжди пам'ятай

0

«Про Україну, рідний край ти завжди пам'ятай»
Конспект заняття для дітей старшого дошкільного віку
Мета: збагатити знання дітей про Україну; формувати уявлення про український народ; закріпити з дітьми українські прислів'я про Батьківщину; поглибити знання про рідне селище, природу рідного краю;
розвивати зв'язне мовлення, пам'ять, увагу, вміння слухати, робити
висновки.Виховувати любов до рідного краю, України, почуття гордості за рідне селище.Виховний захід з елементами гри для 5 класу «Моя маленька Батьківщина»

0

Мета заходу: - розширити і поглибити поняття громадянськості, розвивати в дітей
прагнення бути свідомим громадянином, патріотом країни, свого краю;
- виховувати любов до рідної землі, свого села, прагнення своєю працею
примножувати здобутки українського народу;
- розвивати в учнів уміння бачити й цінувати красу, зміцнювати почуття
національної гордості, повагу до звичаїв і традицій рідного народу;
- ознайомити учнів з історією свого села Красна Поляна;Квест за творчістю Володимира Івасюка "Візьми з собою мою пісню, я в неї щастя наспівав"

0

Квест для старшокласників за творчістю Володимира Івасюка. Цікаві і різнопланові завдання покликані розвивати інтерес до невмирущих шедеврів неперевершеного композитора-пісняра.Флешмоб "Лунає славень Україні!"

0

Сценарій величного патріотичного дійства, приуроченого 205-річниці М.Вербицького, автора музики Гімну України, та 155-річниці першого публічного виконання пісні "Ще не вмерла України".Флешмоб "Лети, рідне слово, лети в рідний край!"

0

Авторський сценарій флешмобу до Міжнародного дня рідної мови, з яким наші учні отримали перемогу в міському конкурсі. Учасники: учні різного віку та вчителі. Головна ідея: українська мова, як соловейко, вільно літала-розвивалася, не злякалася бурі й житиме в рідному краї, поки її берегтимуть українці.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі