Користувацький вхід

Патріотичне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Позанавчальний захід до вшанування Володимира Івасюка «Я ще не все тобі сказав, Україно!» (в рамках проекту «Україна має ким пишатися»)

0

У Львівському вищому професійному художньому училищі шанують Героїв України і пам’ятають про них. Учні та працівники освітнього закладу систематично беруть участь у позанавчальних заходах, як у стінах училища, так і по різних локаціях нашого міста, зокрема,, вшановують пам’ять видатних особистостей нашого краю. 4 березня 2020 р. композитору Володимирові Івасюку мав би виповнитись 71 рік (народився 04.03.1949 р.).Сценарій " Чужа війна... Афганська війна..." (до Дня виведення військ з Афганістану)

0

Сценарій до Дня виведення військ з Афганістану, який підготувала класний керівник середньої школи. Матеріал допоможе Вам у позакласній роботі.Україна - соборна держава

0

Виховна година "Україна - соборна держава" (інтелектуально-розважальна гра з елементами дослідження)Патріотичне виховання у дітей

0

Мета: Дати дітям знання про країну в якій вони живуть, державні символи України(герб, прапор), а також розширити знання про народні символи(калина, верба, рушник вінок, лелека та ін.).
Продовжувати знайомити дітей з рідним селищем, його визначними місцями. Знати та називати свою домашню адресу.
Вчити складати розповідь невеликими, простими реченнями, працюючи за коректурними таблицями Н.Гавриш.
Розвивати фантазію, пам'ять, наочно-образне мислення.
Формування вміння емоційно з інтонаційною виразністю декламувати вірші за допомогою мнемотехніки(техніки запам’ятовування).Патріотичне виховання молоді – одне з найважливіших завдань освітнього процесу в сучасній Україні

0

КУРСОВА РОБОТА ЗА ТЕМОЮ: "
Патріотичне виховання молоді – одне з найважливіших
завдань освітнього процесу в сучасній Україні"cценарій виховного заходу до Дня Захисника України "Козацькі розваги"

0

Сценарій виховного заходу сприяє формуванню патріотичного виховання студентської молоді, культивує кращі риси українського народу, повертає нас до героїчного козацького минулого, розвиває фізичні здібності студентів, бажання перемагати.
Даний сценарій може бути використаний викладачами фізичного виховання в технікумах, коледжах, ліцеях. Пропонується для користування кураторам навчальних груп, вихователям гуртожитків.Національно-патріотичне виховання як засіб формування життєвих компетенцій учнівської молоді

0

Опис досвіду роботи з учнями 7-9 класів з патріотичного виховання,сценарій заходу "Дякуємо вам за жертовність і відвагу"Україна – рідний край (конспект заняття для ІІ молодшої групи)

1

Конспект заняття з патріотичного виховання для дітей молодшої групи.Конспект заняття для дітей старшої групи «Подорож до Країни Майстрів»

1

Знайомство дітей із зразками національного народно - прикладного мистецтва. (давні ремесла укаїнського народу.) Виховання шанобливого ставлення до традицій українського народу, до своєї Батьківщини, відчуття гордості за приналежність до українського народу.Загальношкільний виховний захід "День Захисника України"

0

Виховувати повагу до українських захисників землі,до історичного минулого своєї держави,
формувати почуття патріотизму,толерантності,національної свідомості та гордості за свою
Батьківщину.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі