Користувацький вхід

Патріотичне виховання

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Патріотичне виховання на уроках та в позаурочний час

0

У посібнику подано розробки позакласних та виховних заходів по патріотичному вихованню молодших школярів. Пропоновані матеріали допоможуть учителеві у проведенні уроків та позакласних заходів.
Рекомендовано для вчителів початкових класів.Найкращий воротар усіх часів

0

Стаття написана ученицею 10 класу Березнянської ЗОШ I-IIIступенів Чернігівської області Кравченко Олександрою про канадця українського походження Террі (Тараса)Савчука у рамках конкурсу до 125-річчя з дня перших українських поселень на канадській земліВиховний захід «Мій рідний край, моя земля...»

0

Даний захід знайомить з історією рідного краю, учні мають змогу дослідити хронологію розвитку м. Прилуки, поглибити свої знання про архітектурні пам’ятки, культурне життя Прилуччини, розширити уявлення про відомих людей рідного краю; даний захід розвиває у дітей інтерес до пошукової і дослідницької діяльності; формує почуття патріотизму та національної свідомості; виховує любов до рідного краю, своєї Батьківщини.Альбом «Романтичні сторінки кохання в історії мого роду»

0

Альбом "Романтичні сторінки кохання в історії мого роду". Містить цікаві історії кохання родини Томчуків.Використання краєзнавчого потенціалу вулиці Церковної з метою формування патріотичних якостей школярів

0

Краєзнавчий рух багатий на цікаві традиції, плідні пошуки і відкриття. Проте мало любити свій край - його ще треба добре знати. Знання рідного краю не просто збагачує і звеличує людину, воно служить своєрідним містком, що єднає покоління минулі з поколіннями прийдешніми. Пошана до традицій давньої культури та славного минулого творить основи сучасності, є запорукою майбутньогоСценарій свята пісні «Українська пісня єднає нас»

0

Свято пісні має доторкнутися до глибин душі учнів, щоб вони дізналися більше про українську культуру, почали цікавитися історією, своїм родоводом, а також цінували Батьківщину.Національно-патріотичне виховання – пріоритетний напрямок виховання майбутнього молодшого спеціаліста

0

Доповідь на тему «Національно-патріотичне виховання – пріоритетний напрямок виховання майбутнього молодшого спеціаліста»Тематична виховна година «Герой війни живе між нами»

0

Даний матеріал присвячений подіям на Сході України та може бути використаний для проведення виховної години з метою формування патріотизму у молоді та почуття причетності до подій сьогоденняВиховний захід до 203 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка «Шевченкове слово в віках не старіє...»

1

Розробка сценарію до 203 річниці від дня народження Тараса Григоровича ШевченкаСценарій до вечора-реквієму, присвяченого Голодомору в Україні

0

Сценарій вечора-реквієму до річниці Голодомору 1932-33 р.р. в Україні (тільки для старших класів).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?: