Користувацький вхід

Патріотичне виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:



Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Дивовижна Україна (презентація)

1

Презентація створена для освіти в цілому та патріотичного виховання школярів.



Яке значення має для людини сім’я (розробка уроку з етики для 5 класу)

0

Даний матеріал має ознайомити учнів із поняттям «сім’я», «члени сім’ї»;
формувати у дітей уявлення про сім'ю, як спільноту рідних людей, про належність кожного учня до певної сім'ї; довести взаємозалежність між членами сім’ї, з'ясувати значення сім’ї для людини; сприяти розвитку мовлення учнів, вміння аналізувати запропоновані ситуації; розширити інтерес до історії своїє сім'ї, формувати позитивний досвід сімейних відносин, розширювати уявлення про сімейні традиції; розвивати позитивне ставлення до рідної домівки - найріднішого місця на землі;



Лобіювання інтересів та корупція (розробка уроку з курсу «Громадянська освіта»)

0

Наше суспільство бореться з корупцією з часів Київської Русі, але перемогти її так і не вдалось. Боротьба з корупцією триває і сьогодні. Корупція уже стала традицією українського народу, і він пристосувався жити за таких умов, тому, якщо вважати її злочином, то потрібно називати злочинцем кожну третю дорослу людину в державі. У ту ж чергу, Фінляндія, Бельгія, Швеція, Канада досягли наскільки відчутних успіхів у боротьбі з корупцією, що можна говорити про її практичне викорінення. Чума та віспа були теж давніми та поширеними хворобами, але ж людству вдалось їх позбутися за рахунок ліків.



Сценарій виступу рою «Отамани» для націнально-патіотичної гри «Джура»

0

Сценарій виступу рою «Отамани» для націнально-патіотичної гри «Джура» містить багато цікавої інформації.



Урок мужності

0

допоможе класному керівникові, вчителю-предметнику. Виховує патріотичне ставлення учнів до своєї держави



Війна зламала його тіло, але не зломила дух

0

Роман Панченко - випускник нашого навчального закладу. Під час проходження військової служби в зоні АТО отримав тяжку травму, у результаті якої втратив можливість ходити. Але не упав духом, знайшов свої покликання у спорті. Війна зламала його тіло, але не зломила дух.



Квест

0

Гра-квест подорож у казку! Цей квест можливо використати для ознайомлення зі школою, а також для останього дзвоника як підсумок навчального року.



«Механізм формування патріотичної свідомості учнівської молоді як обов’язковий компонент духовного і соціального зростання особистості в закладах позашкільної освіти»

0

Один з найголовніших напрямів гурткової роботи - національно-патріотичне виховання. Справа, що за своїм значенням є стратегічним завданням.



ВИХОВАННЯ НАЦІОНАЛЬНО СВІДОМОГО ГРОМАДЯНИНА-ПАТРІОТА УКРАЇНИ ЗАСОБАМИ КРАЄЗНАВСТВА

0

ВИХОВАННЯ НАЦІОНАЛЬНО СВІДОМОГО ГРОМАДЯНИНА-ПАТРІОТА УКРАЇНИ ЗАСОБАМИ КРАЄЗНАВСТВА. Методичні рекомендації для вчителів, які мають по дві, три години краєзнавства в школах до основного навантаження.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі