Користувацький вхід

Розробки уроків, занять

Обмежити пошук фільтруванням:Корисні копалини України. Паливні корисні копалини. ( розробка уроку)

0

Корисні копалини України. Паливні корисні копалини. (розробка уроку)
Урок засвоєння нових знань і повторення теми "Типи рельєфу за походженням"Приготування чебуреків смажених у фритюрі

0

Мета уроку:
формування професійних знань, умінь та навичок в процесі приготування чебуреків з різними начинками;
виховання прагнення до розвитку професійних здібностей; добросовісного відношення до праці;
розвиток технологічного мислення та професійних якостей кухаря.Заняття для другої молодшої групи з образотворчої діяльності "Подарунок для мами"

0

Мета: продовжувати вчити дітей малювати нетрадиційним способом (ватними паличками,та штампами); розвивати у дітей творчі здібності за допомогою уяви та фантазії, естетичний смак,акуратність; викликати у дітей гарний емоційний настрій;виховувати вміння працювати самостійно та охайно.Урок англійської мови на тему :"Мій улюблений предмет"

0

Дана розробка стане в нагоді вчителям англійської мови, які викладають в 6 класіУрок-подорож "Біла Церква – зелена перлина Надросся"

0

Урок-подорож "Біла Церква – зелена перлина Надросся"
Матеріали уроку можуть використовувати учителі початкових класів, асистенти вчителів, вихователі груп продовженого дня тощо.
Урок має бути яскравим, урочистим, патріотичним; виховувати любов до рідного міста, гордість за наших людейРанкова зустріч у 3 класі " Ким я хочу стати?"

0

РАНКОВА ЗУСТРІЧ допомагає створити позитивну атмосферу в класі, отримати заряд енергії, визначити мету і завдання навчального дня, обговорити план його проведення. Вчитель намагається зробити освітній процес захопливим і радісним для дітей. Адже психологи стверджують: якщо дитина не відчуває радості - навчання не відбувається. Маленькі «нушенята» полюбили цю рутину, успішно демонструють навички спілкування, соціальні та академічні навички, відповідальність і дбайливе ставлення одне до одного, демократичну поведінку.Інтегроване заняття з розвитку мовлення та ознайомлення дітей з природою «Весняні клопоти»

0

Інтегроване заняття з розвитку мовлення та ознайомлення дітей з природою
«Весняні клопоти»
Мета: Систематизувати знання дітей про зміни що сталися в житті рослин навесні, закріплювати уявлення дітей про воду в рідкому стані, про її властивості, явище природи –веселка ,властивості піску, грунту; формувати уявлення про частини рослин; залучати до висаджування насіння городини, розширювати знання про доцільну поведінку в природі, розвивати звязне мовлення, виховувати шанобливе ставлення до всіх виявів життя.Методична розробка «Патріотична поема «Мойсей» - високохудожня перлина української літератури, найвище досягнення І. Франка»

0

4. Методична розробка «Патріотична поема «Мойсей» - високохудожня перлина української літератури, найвище досягнення І. Франка» розкриє здобувачам/здобувачкам освіти історію написання твору і прологу до поеми; допоможе з’ясувати, яке значення вона має в літературі та житті, висвітлить паралель між єврейським та українськими народами через ефективний медіаформат - літкаст (на мобільному застосунку Litcom); покаже хто з письменників і діячів мистецтва звертався до образу Мойсея; навчить школярів та школярок визначати тему, жанр, композицію твору; розкрити проблематику поеми.ЕКОЛОГІЧНЕ ВИХОВАННЯ УЧНІВ

0

Екологічне виховання учнів(степ). І.Екологічні задачі та завдання.

1.ЯКІ РОСЛИНИ І ЯК У ПРИРОДНИХ УМОВАХ ОТРИМУЮТЬ ПОЖИВНІ РЕЧОВИНИ НЕ З ГРУНТУ.?

2.З ЯКИМ ЕКОЛОГІЧНИМ ПРАВІЛОМ ПОВ,ЯЗАНЕ ТЕ, ЩО ВУХАТИЙ ІЖАК МЕШКАЄ У ПІВДЕННИХ РАЙОНАХ.?

3.ЧИ МОЖЛИВО ЗА ЗОВНІШНІМ ВИГЛЯДОМ ПТАХІВ ВИЗНАЧИТИ ІХ ІСНУВАННЯ ТА СПОСІБ ЖИВЛЕННЯ ?Тема: «В гості до бабусиної світлиці»

0

Закріпити знання дітей про свою Батьківщину – Україну, її столицю, державну символіку, український національний одяг, поглибити знання про інтер’єр української світлиці: предмети посуду, меблів, вишитий рушник, дати елементарне уявлення про народну іграшку; усну народну творчість – казки. Розвивати зв’язне мовлення, сприяти розвитку діалогічного мовлення. Виховувати любов до рідного краю, почуття національної гордості

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі