Користувацький вхід

Розробки уроків, занять

...

Обмежити пошук фільтруванням:Консультація для батьків « Роль та місце малювання у житті нашої дитини»

0

У процесі роботи помітила, що діти дошкільного віку, які виховувалися вдома, малюють, як правило гірше, ніж діти, які відвідували садок з раннього віку. Причина – батьки не приділяють належної уваги образотворчій діяльності, вважаючи, що це заняття у наш час – справа несерйозна. Більш того, скаржаться, що діти малюють кругом: на шпалерах, на столі, на шафі, на холодильнику і т.д. Вони намагаються забрати у дитини олівець та зайняти її іншою справою.Конспект заняття з математики для дітей 4 року життя. Тема: " Кмітливі діти"

0

Мета - Закріпити поняття багато, один, за одним, ні одного; розуміти питання «Скільки?». Закріпити поняття про величину, ширину, довжину, висоту. Уточнити у мовленні вживання слів: широкий, вузький, довгий, короткий, високий, низький. Закріпити вміння порівнювати дві групи предметів на основі взаємного порівняння (більше, менше, порівну, скільки, стільки ж). Закріплювати вміння порівнювати два предмети за довжиною, ширині, висоті шляхом накладання і додатки один до одного. Розвивати логіко – математичний розвиток., увагу, мислення. Виховувати інтерес до заняття.Консультація для батьків з економічного виховання

0

Діти в наш час вже широко розуміють що таке гроші і для чого вони потрібні в нашому житті. Таким чином, привчати дітей до фінансів необхідно з малечку , адже вони теж повинні вміти розпоряджатися грошима і планувати свій бюджет. Можна зазначити , що гроші слід починати давати дитині для того щоб вона мала право ними розпоряджатися потрібно вже з 6-річного віку. І така думка цілком виправдана. Діти вже вміють рахувати, порівнювати, аналізувати і мають певні кишенькові гроші, що стануть першим інструментом для навчання фінансового плануванняКонспект заняття з малювання для дітей 3-го року життя Тема: «Барви літа»

0

Тема: «Барви літа»
Мета: створити у дітей радісний настрій, захоплення і подив від розмаїття барв, кольорів літа. Вчити відчувати характер кольорів і створювати свій образ літа. Удосконалювати композиційні навички: вміння створювати композицію на певну тему ( пейзаж), виділяти головне, встановлювати зв’язки, розташовувати зображення на аркуші паперу. Виховувати акуратність, гарні стосунки.
Матеріал: фарби, пензлики, стаканчики з водою, серветки, аркуші паперу, конверт з силуетами дерев, рослин у різні пори року, великий аркуш паперу; музика П.Чайковського «Липень».Заняття з ознайомлення з природою для дітей 5-го року життя

0

Тема: «Вода»
Мета: узагальнити знання дітей про воду та її властивості. Закріпити знання дітей про місцезнаходження води в природі, потребу у воді для всіх живих істот та для об’єктів неживої природи. Навчити розрізняти стан води (холодна, тепла, чиста, прозора, забруднена, без смаку). Розвивати вміння логічно мислити, міркувати, робити невеликі висновки, узагальнення. Виховувати бережливе ставлення до води, економно вживати її.
Матеріал: демонстраційний: 2 склянки з чистою та підфарбованою водою, ложка; 2 чашки з теплою та холодною водою;Конспекти занять з розитку мовлення

0

Конспекти занять з розитку мовлення:
- "Як діти сонячні промінчики збирали" І молодша група;
- "Подорожуємо разом з сонечком" середня групаУрок хімії в 11 класі на дистанційному навчанні на тему: «Ферум. Залізо. Фізичні та хімічні властивості заліза. Якісні реакції на іони Fe+2 та Fe+3»

0

Ферум. Залізо. Фізичні та хімічні властивості заліза. Якісні реакції на іони Fe+2 та Fe+3
(урок хімії в 11 класі на дистанційному навчанні)Урок литературного чтения в 4 классе по теме: «В. Драгунский. Он живой и светится»

0

Тип урока: комбинированный. Урок проверки ранее усвоенного материала и усвоения новых знаний.
Форма урока: исследование художественного произведения.
Межпредметные связи: экология, этика, природоведение.
Оборудование: презентация, раздаточный материал (карточки для самостоятельной работы), учебники.
Образовательные технологии:
• Интерактивная технология.
• Проблемно-диалогическая технология.
• Технология развития критического мышления.
• Создание ситуаций успеха.План - конспект урока математики во 2 классе по теме: «Действие умножение. Знак умножения. Замена выражений на сложение выражениями на умножение и выражений на умножение выражениями на сложение»

0

Тип урока: комбинированный. Урок проверки ранее усвоенного материала и усвоения новых знаний.
Форма урока: урок - сказочное путешествие.
Оборудование: презентация, наглядный и раздаточный материал (карточки для самостоятельной и групповой работы), учебники, тетради, ноутбук, телевизор, флипчарт, плакат «Птицы родного края», плакат «Помоги птицам зимой!»
Образовательные технологии:
• Интерактивная технология.
• Технология развития критического мышления.
• Создание ситуации успеха.План – конспект урока литературного чтения в 3 классе по теме: «М. Пляцковский. Все мы делим пополам»

0

Интегрированный урок по литературному чтению в 3 классе. Литературное чтение, изобразительное искусство, музыкальное обучение.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі