Користувацький вхід

Розробки уроків, занять

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розчини – фізико-хімічні системи. Способи вираження концентрації розчинів (методична розробка заняття з дисципліни «Хімія»)

0

Дидактична мета заняття: вивчити дослідження та закони вчених фіз. хіміків: Д.І. Мендєлєєва, Вант-Гоффа, Рауля про водні розчини як фізико – хімічні системи; засвоїти теоретичний матеріал, підготувати базу для проведення розрахунків, пов’язаних з цими законами, ознайомитись з практичним значенням та приміненням законів. Засвоїти способи вираження концентрацій розчинів для подальшого примінення набутих знань при вивченні предметів спеціального циклу: "Хімічні методи аналізу".Відкритий урок з дисципліни «Біологія» на тему: «Нестатеве розмноження»

0

Мета: поглибити знання про розмноження живих організмів; познайомити студентів із основними способами розмноження, такими як нестатеве і статеве; звернути особливу їх увагу на спадковуоднорідність потомства за нестатевого розмноження живих організмів; розвивати вміння порівнювати різні біологічні процеси; виховувати бережливе відношення до процесу життяв природі.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань
Основні поняття та терміни: живі організми, розмноження, статеве розмноження, вегетативне розмноження, нестатеве розмноження,   брунькування, партеногенез, спороутворення, поліембріонія.Інтегроване заняття «Віруси – неклітинні форми життя»

0
План вивчення нового матеріалу

1) Історія відкриття вірусів.
2) Поняття про віруси. Будова та класифікація.
3) Механізми проникнення та розмноження віру­сів.
4) Вірусні ураження.
5) Основні заходи профілактики.Брейн-ринг «Знаем ли мы Правила Дорожного движения?»

0

- закрепление навыков безопасного поведения учащихся на улицах и дорогах;
- развитие речевой и мыслительной деятельности, коммуникативныхумений и навыков, потребность в самосовершенствовании;
-воспитание командного духа, чувства коллективизма, взаимовыручки, духа соревнования;
- приобретение опыта интеллектуальных соревнований.Презентація та конспект уроку на тему: "Населені пункти"

0

Урок спрямований навчити учнів говорити свою адресу англійською мовою, ознайомити учнів з вулицею Джима (англ.вулиця), тренувати навички учнів в аудіюванні та читанні тематичних текстів з повним розумінням змісту почутого та прочитаного (контроль розуміння); учити учнів переносити отримані ЗУН у нову ситуацію; розвивати навички усного мовлення, аудіювання, читання, письма, соціокультурну компетенцію; прищеплювати учням інтерес до країни, мову якої вивчаємо, культуру спілкування, толерантне ставлення до тварин.Конспект інтегрованого заняття для дітей молодшого дошкільного віку "Мама - сонечко в сім'ї, ми промінчики її

0

Інтегрування освітнього матеріалу з розділів: розвиток мовлення та зображувальна діяльністьзаняття з грамоти в старшій групі.

0

Закріплювати вміння проводити звуковий аналіз трьох-
чотирьох фонемних слів за схемами, вчити складати речення за сюжетними картинками; диференціювати поняття «слово», «речення».
Виховувати любов, повагу до найрідніших людей.Середовища програмування для дітей: створення та змінювання послідовності команд у вигляді словесних, символьних блоків. Порядок виконання команд виконавцем

0

Тема. Середовища програмування для дітей: створення та змінювання послідовності команд у вигляді словесних, символьних блоків. Порядок виконання команд виконавцем.

Цілі: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в комп’ютерному класі, навчити будувати алгоритм за допомогою блоків в середовищі Scratch; закріплювати уміння працювати з мишею, формувати інформаційно-комунікаційну компетентність, розвивати мислення, увагу, спостережливість, самостійність, та моторику рук, сприяти всебічному розвитку; виховувати інтерес до вивчення інформатики.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: Scratch, інтерактивна вправа.Тема. Чарівні картини зими

0

Конспект заняття з образотворчого мистецтва нетрадиційні техніки малювання, середня групапідсумковий урок з теми "Харчування" - "EAT BETTER NOT LESS"

1

Підсумковий урок з англійської мови з теми "Харчування" в 10 класі

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі