Користувацький вхід

Останні публікації

Розробки уроків, занять

Обмежити пошук фільтруванням:Презентация: "Личность и деятельность Александра Великого из исторических источников"

0

Практичне заняття. «Особистість і діяльність Александра Великого за історичними джерелами».

Мета: познайомитися з особистістю Александра Македонського та розкрити особливості його характеру; розкрити особливості Східного походу та утворення імперії; розвивати уміння працювати з історичними джерелами та робити висновки за ними; вчитися працювати з картою,виховувати у учнів особисті якості на прикладі особистості Александра Македонського.Сюжетно ігрове заняття з фізичної культури з елементами валеології

0

" МИ ВЕСЕЛІ МИШЕНЯТА"

Вихователь:Панченко І.Г

ПРОГРАМОВИЙ ЗМІСТ :Урок математики 1 клас. Додавання і віднімання в межах 10. Урок-мандрівка.

0

Інтегрований урок маетматики, природознавства та образотворчого мистецтва. Урок спрямований на закріплення вміння розв’язувати приклади на додавання і віднімання. Завдання уроку формують уміння визначати проблемну ситуацію завдяки евристичним запитанням або пошуковому діалогу. Урок розвиває пізнавальний інтерес до навчання, увагу, мислення, навички швидких обчислень,виховувє любов до природи.Урок англійської мови: Родина. Різдво – сімейне свято.

0

Урок узагальнення та систематизації знань з англійської мови 1 клас.
Тема: Родина. Різдво – сімейне свято.Урок Закріплення вимови та написання слів із дзвінкими і глухими приголосними звуками. Звуко – буквений аналіз слів.

0

Урок узагальнення і систематизації знань з української мови для 2 класу.
Тема: Закріплення вимови та написання слів із дзвінкими і глухими приголосними звуками. Звуко – буквений аналіз слів.Методические материалы для лабораторной работы на тему "Создание электронных презентаций в среде программы Power Point"

0

Microsoft PowerPoint предоставляет больше возможностей для создания и совместного использования динамических презентаций.
Этому способствуют широкие возможности работы с видео- и аудиофайлами позволяющие создавать лаконичные и яркие видеоролики.
Новые и улучшенные средства редактирования видео и фотографий, графические элементы SmartArt™ и эффекты анимации позволят привлечь внимание к презентации.методична розробка позакласного заходу

1

методична розробка позакласного заходу з фізики для учнів 10 класів.Конкурс –змагання «Хто попереду».Мета заходу:
Навчальна: поглибити,удосконалити знання учнів;їхні практичні навички,використовувати здобуті знання на практиці.
Розвивальна:розвивати пізнавальну активність учнів; творчі здібності,уміння логічно мислити;орієнтуватися в новій ситуації,вміння приймати правильне рішення.
Виховна: через гру виховати інтерес до фізики,як науки;почуття колективізму,повагу до одногрупників.Методична розробка уроку і презентація з природознавства "Повітря"

0

Повітря. Комбіновавний урок з використанням інтерактивних та мультимедійних технологій. Навчальне відео, ромашка для опитування, прилади для дослідів: миска з водою, освіжувач повітря, стакан з водою, трубочка для коктейля, пуста пластикова бутилка, резинова іграшка, свічка, тарілка, кульки з картону із написами властивостей повітря .Методична розробка уроку і презентація з математики "Склад числа 7. Назви днів тижня."

0

Склад числа 7. Складання прикладів на додавання. Назви днів
тижня.
Тип уроку: комбінований, вид уроку: урок- гра.; індивідуальні картки «Порівняння у межах 7»; картки зі знаками «більше», «менше», «дорівнює»; презентація.Методична розробка уроку-подорожі і презентація з математики "Склад числа 6. Шестикутник."

0

Матеріал до уроку математики в 1 класі.Склад числа 6. Шестикутник. Розміщення предметів у просторі.
Складання і читання прикладів на додавання за предметними
малюнками.
Тип уроку: комбінований,
Вид уроку: урок- подорож.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі