Користувацький вхід

Розробки уроків, занять

Обмежити пошук фільтруванням:«СИНДРОМИ ГІПЕРГЛІКЕМІЇ, ГІПЕР- ТА ГІПОТИРЕОЗУ В ПРАКТИЦІ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ» ПРЕЗЕНТАЦІЯ. МЕТОД «НИТКА ПЕРЛІВ»

0

«СИНДРОМИ ГІПЕРГЛІКЕМІЇ, ГІПЕР- ТА ГІПОТИРЕОЗУ В ПРАКТИЦІ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ» презентація.

Метод активізації (авторський) "НИТКА ПЕРЛІВ"
Варіант 1:
Побудувати ланцюг з термінів, симптомів, препаратів, що стосуються певної нозології (напр. синоніми назви; клінічні прояви; лабораторна діагностика; лікування; ускладнення; прфілактика.

Варіант 2:
Розмістити запропоновані симптоми, терміни відповідно до нозології для якої вони характерні (диференційна діагностика)."Чарівне повітря" (план-конспект заняття з експериментально - пізнавальної діяльності)

0

План - конспект містить опис вправ експериментального характеру для дослідження властивостей повітря.Відкритий урок з англійської мови "Rainbow"

0

Мета. Формувати навички практичного застосування знань. Повторити й
Узагальнити слова за темою «Шкільні речі», «Кольори».
Розвивати пам’ять, увагу, уяву, навички діалогічного та монологічного
мовлення.
Виховувати бажання з користю проводити вільний час.
Обладнання. Малюнки, опорні схеми, картки, ТЗН, підручник, м’яч.
Форма проведення: урок з використанням інтерактивних технологій.
Тип уроку: Урок закріплення та систематизації знань, умінь та навичок.Подорож океаном Знань. Прикметники в оповіданні А. П. Чехов «Товстий і тонкий».

1

Бінарний урок - Урок - подорож, океаном знань. Учні подорожують уроками українськлї мови та зарубіжної літератури, розв'язуючи вправи з мови та закріплюють вивчення оповідання А.П.чехова "Товстий і Тонкий"План-конспект уроку. Тема: Спрощення в групах приголосних

0

План-конспект уроку української мови. 5 клас
Тема: Спрощення в групах приголосних
Мета: дати учням поняття спрощення в групах приголосних і досягти усвідомлення ними цього явища; формувати вміння вимовляти слова зі спрощенням, розпізнавати орфограму і пояснювати написання, спираючись на правило; розвивати мовлення, пам’ять, аналітичне мислення; виховувати інтерес до рідної мови.План-конспект уроку. Тема: Спрощення в групах приголосних

0

План-конспект уроку української мови. 5 клас
Тема: Спрощення в групах приголосних
Мета: дати учням поняття спрощення в групах приголосних і досягти усвідомлення ними цього явища; формувати вміння вимовляти слова зі спрощенням, розпізнавати орфограму і пояснювати написання, спираючись на правило; розвивати мовлення, пам’ять, аналітичне мислення; виховувати інтерес до рідної мови.Конспект уроку інформатики 2 клас "Графічний редактор"

0

Тема. Графічний редактор. Інструменти графічного редактора та їх налаштування.
Мета роботи: формувати поняття графічного редактора та його інструментами; ознайомити з інтерфейсом графічного редактора; формувати вміння працювати з елементами інтерфейсу програми;
розвивати інформаційно-цифрову компетентність, навички роботи за компютером, уміння вчитися,логічне мислення;
виховувати любов до рідної країни та її традицій.
Програмне забезпечення: Paint."Птахи"

0

Предметні компетентності.
Дидактична: познайомити учнів з істотними ознаками птахів, важливістю пір’яного покрову; живленням птахів; виховувати любов до всього прекрасного, бережливе ставлення до всього живого.
Розвивальна: розвивати позитивно-емоційне ставлення до природи рідного краю.
Виховна: виховувати любов до всього прекрасного, бережливе ставлення до всього живого, виховувати кращі людські якості, любов до природи.Вивчення фізичних основ електрокардіографії

0

Методичні рекомендації до проведення практичного заняття з дисципліни "Біофізика та медична апаратура" з теми "Вивчення фізичних основ електрокардіографії"Вивчення фізичних основ електрокардіографії

0

Методичні рекомендації до проведення практичного заняття з дисципліни "Біофізика та медична апаратура" з теми "Вивчення фізичних основ електрокардіографії"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі