Підписатись на E-mail:

RSS-матеріал

Користувацький вхід

Розробки уроків

Обмежити пошук фільтруванням:Заняття для дітей молодшої групи на тему "Народні іграшки"

0

Знайомство дітей з різноманіттям народних іграшок - матеріал, з якого виготовлені, іграшки для наймолодших, для дівчаток і хлопчиків. Виготовлення ляльки-мотанки.Старовинний одяг дітей та дорослих

0

Одне з циклу занять, що знайомлять дітей з особливостями життя та побуту дітей за часів Т.Г.ШевченкаОрганізована діяльність дітей за темою "Що їли в Україні в давнину"

0

Одне з циклу занять, що знайомлять дітей з дитинством за часів Т.Г.Шевченка.занятие по развитию речи для детей 5-го года жизни

0

Занятие по развитию речи для детей 5-го года жизни. Тема "Путешествие колобка". Расчитано на проведение в декабре, перед Новым годом.Нетрадиційний урок математики в 6 класі по темі "Множення та ділення раціональних чисел"

0

Проблема українознавчого осмислення й змістового наповнення сучасного навчально-виховного процесу в загальноосвітній школі постає на сьогодні однією з найактуальніших. На це педагогів орієнтують і головні освітянські документи. Проте у вчителів-практиків часом викликає труднощі потреба поєднання світоглядних засад українознавства з фактологічною насиченістю предметних курсів. До Вашої уваги поєднання елементів українознавства і математики.
Розробка уроку математики у 6 класі
Тема: Множення та ділення раціональних чисел. Узагальнення вивченого матеріалу.Усна народна творчість (підсумковий урок з читання)

0

Закріплюється знання учнів про форми усної народної творчості. Метою уроку є розширення уявлення про казки, збагачення уявлення про народну пісню, як жанр усної народної творчості.
Поглиблюється уявлення учнів про етику людських стосунків; Значну увагу приділено вихованню в учнів бажання служити людям, любов і повагу до усної народної творчості, любов до рідного краю, бажання більше дізнатися про його історію, культурні традиції, почуття гордості за свій український народ."Тварини в природі" (урок-тренінг)

0

На уроці показані всі напрямки навчально-виховної роботи з природознавства у початкових класах. Подано цікаві спостереження, вікторини, тести, руханка, загадки. Значну увагу приділено висвітленню питань:
- бережливого ставлення до природи та її багатств;
- любов до живої природи;
- дбайливе ставлення до тварин.Презентація "Робота над словниковими словами для 1 класу"

0

Робота зі словниковими словами є доцільною на всіх етапах уроків: під час актуалізації опорних знань, вивчення нового матеріалу, на етапі закріплення, а також під час застосування інтерактивних вправ «Мозковий штурм», «Дешифрувальник» тощо.Дидактичний матеріал допоможе працювати вчителеві над словом в орфоепічному, орфографічному, синтаксичному та естетичному аспектах."Космічний калейдоскоп" -бінарне інтегроване заняття.

0

"Космічний калейдоскоп"- це інтегроване бінарне заняття з розвитку мовлення та формування елементарних математичних увлень для дітей логопедичної групи. В ході заняття були використані такі інноваційні технологіїї, як методика Кюїнезера, електронна психогімнастика, психогімнастика,фонопедичні вправи."Космічний калейдоскоп" -бінарне інтегроване заняття.

0

"Космічний калейдоскоп"- це інтегроване бінарне заняття з розвитку мовлення та формування елементарних математичних увлень для дітей логопедичної групи. В ході заняття були використані такі інноваційні технологіїї, як методика Кюїнезера, електронна психогімнастика, психогімнастика,фонопедичні вправи.

RSS-матеріал

Голосування

Чи відчуваєте Ви професійне (емоційне) вигорання у вашій роботі вчителя?:

Останні коментарі