Користувацький вхід

Розробки уроків, занять

...

Обмежити пошук фільтруванням:заняття "Українська світлиця"

0

продовжувати знайомити дітей з народними символами і національними оберегами своєї Батьківщини; закріпити знання дошкільнят з певних тем народознавства а саме: (побут, національні символи, державна символіка, елементи національного одягу, розумінні поняття коровай, рушник, віночок, посуд); розвивати цікавість до патріотичних тонкощів; виховувати любов та повагу до України.заняття "Речення, звуки, літера І,і"

формувати уявлення про речення. Вчити складати речення з 2-4 слів, зображувати їх схематично. Розвивати фонематичний слух. Закріпити знання про голосний звук «І,і». Навчити писати палички та крапки в зошиті, розуміти завдання і виконувати його самостійно. Виховувати інтерес до грамоти.заняття "Лісові мешканці"

0

Закріпити знання дітей про т варин, що мешкають в лісах рідного краю (зокрема їхні назви, зовнішній вигляд, звички, спосіб живлення). Продовжувати знайомити з літературними художніми творами, приказками про тварин. Вчити вихованців відгадувати загадки. Розвивати увагу, мислення, пам’ять. Виховувати любов до живої природи лісу, бережливе ставлення до неї.заняття "Лисичка в гостях у малят"

0

:формувати уяву про число та цифру 5. вправляти у називанні суміжних чисел. Продовжувати вчити в межах 5. закріпити вміння орієнтуватися в просторі. Розвивати уважність під час викладання цифр з лічильних паличок, письма паличок і крапочок в зошиті. Виховувати старанність.Конспект спортивної розваги - змагань для дітей 6-го року життя (старша група)

0

Тема: Козацькі забави.
Мета: Продовжувати вчити дітей грати в ігри - естафети, ігри - забави, протиборства. Вдосконалювати навички ходьби, бігу (по прямій та змійкою), стрибків (на правій та лівій нозі), ходити по канату приставним кроком, метати мішечок з піском із - за голови, повзати накарачках, ходити по похилій дошки та зістрибувати з неї, узгоджувати свої рухи з рухами інших. Розвивати рухові якості, емоційну задоволеність від рухової активності. Виховувати патріотичні почуття, колективізм.Заняття з розділу "Навчання грамоти" для дітей старшої групи на тему : "Розкажемо ведмедику про зиму"

0

Тема: Розкажемо ведмедику про зиму.

Мета:Закріплювати вміння дітей утворювати присвійні прикметники від іменників, змінювати слова, активізувати словник з теми “Зима”.Продовжувати вправляти в умінні розділяти слова на склади та визначати їх кількість; вчити називати перший звук у словах;
закріплювати знання про голосні та приголосні звуки, вміння
їх розрізняти та позначати символами та умовними позначеннями.
Продовжувати вправляти дітей в складанні речень за схемами.домашні улюбленці

0

конспект заняття з розвитку мовлення для дітей раннього вікуІнтегроване заняття з розділу «Дитина в соціумі» для дітей 6-го року життя (старша група)

0

Тема: У світі професій (у формі гри «Що? Де? Коли?»).Заняття з фізкультури (сюжетне) для дітей 5-го року життя (середня група)

0

МЕТА: в процесі виконання вправ ігрового характеру, удосконалювати вміння дітей: котити м’яч один одному, виконувати вправи в рівновазі – ходьбу приставним кроком, підлізати під дугу грудьми вперед; вправляти у різновидах ходьби, бігу. Розвивати спритність та окомір, вестибулярний апарат. Уточнити валеологічні знання про корисну та некорисну їжу. Виховувати наполегливість, цікавість до фізкультурних вправ.Конспект спортивної розваги для дітей 4-го року життя

0

Формувати рухові уміння та навички дітей засобами вправ ігрового характеру за певним сюжетом, а саме: ходити один за одним по колу, на носках, з високим підніманням колін; вправляти у повзанні між орієнтирами та стрибати на двох ногах з обруча в обруч; бігати в різних напрямках по всій залі. Розвивати вміння орієнтуватись у просторі, узгоджувати свої дії з діями інших дітей, діяти за сигналом. Виховувати бажання спільно з однолітками виконувати рухові дії, інтерес до фізкультури.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
21%
Контрольні роботи
24%
Олімпіадні завдання
8%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
23%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 19533

Останні коментарі