Користувацький вхід

Розробки уроків, занять

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок з літературного читання на тему: "Чарівний образ квітки. Порівняння творів. І. Калинець "Про що розповіла нагідка""

0

Дана розробка уроку містить інтерактивні методи роботи, які сприяють формуванню ключових компетентностей у школярів початкових класів.Плавання тіл

0

Мета: сформувати знання про плавання тіл у рідинах; розвивати вміння працювати з приладами, аналізувати результати експериментів, робити висновки з отриманих експериментальних даних, користуватися таблицями. Виховувати прагнення до пізнання природи, формувати вміння оцінювати стан навколишнього середовища, передбачати можливі наслідки господарської діяльності людини для живої природи; виховувати дбайливе ставлення до навколишнього світу.Лабораторно-практична робота: "Вивчення будови та принципу дії двигуна автомобіля."

0

Тема. Вивчення будова та принципу дії, а також розбирання та складання елементів системи охолодження двигуна автомобіля.
Мета заняття: Ознайомитись з будовою й роботою системи охолодження двигуна; отримати практичні навички з розбирання й складання елементів системи охолодної двигуна.
Матеріальне забезпечення: двигун ЗІЛ-130 , ГАЗ-24 та М-412, елементи системи охолодження, комплектний радіатор охолодної рідини; насос рідини разом із вентилятором; схеми і плакати охолодної системи різних автомобільних двигунів; необхідна література.Тепловий стан. Температура

0

Мета: сформувати уявлення про тепловий стан тіла, ввести поняття «температура», ознайомити з основними способами вимірювання температури; розвивати уміння робити висновки із вивченого; виховувати зацікавленість до науки фізика.План-конспект уроку з математики у 6 класі на тему: Розв’язування текстових задач за допомогою рівнянь

0

Тема: Розв’язування текстових задач за допомогою рівнянь.

Мета: Розширити знання учнів про практичне застосування рівнянь, зокрема до розв’язання задач. Вдосконалити навики встановлення залежностей між величинами задачі, уміння складати математичну модель задачі.
Розвивати в учнів процеси мисленнєвої діяльності, уміння встановлювати взаємозв’язок між прикладною задачею і її математичною моделлю, розвивати уміння раціонально й аналітично мислити, індуктивні і дедуктивні міркування, активізувати творчість учнів.План-конспект уроку з геометрії у 8 класі на тему: "Синус, косинус і тангенс гострого кута прямокутного трикутника"

0

Тема. Синус, косинус і тангенс гострого кута прямокутного трикутника
Мета: домогтися засвоєння учнями змісту означень синуса, коси¬нуса, тангенса і котангенса гострого кута прямокутного трикутника та їх властивостей; сформува¬ти вміння відтворювати зміст означень та їх властивостей, а також зна¬ходити значення тригонометричних функцій гострого кута за даними прямокутного трикутника; розвивати математичні здібності усного рахунку, навички роботи за готовим рисунком; виховувати інтерес до вивчення геометрії.Робота і потужність

0

Методичні поради: даний урок проводиться як закріплення попередньої теми виконанням лабораторної роботи, а також розв’язком якісних задач. Тому робота проводиться і в групах, і в парах. Даний урок є доброю підготовкою до написання контрольної роботи, а також знання даної теми згодяться в життіУрок "Екологічні чинники"

0

Урок біології в 11 класі на тему: "Екологічні чинники"
Мета: сформувати поняття про екологічні чинники , показати їхню класифікацію , загальні закономірності впливу екологічних факторів на живі організми. Розвивати уміння виділяти головне, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, формулювати висновки. Сприяти формуванню екологічного світогляду. Виховувати відповідальність у ставленні до природи.План-конспект уроку з математики у 6 класі на тему: "Квадрат і куб від'ємного числа"

0

Тема. Квадрат і куб від'ємного числа
Мета: повторити поняття квадрата та куба числа (степінь з натураль¬ним показником) та з'ясувати властивості квадрата і куба від'ємного чис¬ла; сформувати вміння визначати знак добутку залежно від кількості від’ємних множників; продовжити роботу на удосконалення умінь виконувати додавання та множення раціональних чисел із використанням їх властивостей. Розвивати пізнавальні здібності учнів; формувати вміння аналізувати інформацію. Виховувати позитивне ставлення до навчання, наполегливість у досягненні мети.Формування механізмів регуляції поведінки через розвиток емоційної сфери засобами арт-терапії

0

Для того щоб з маленької дитини, хлопчика або дівчинки виросла розумна, красива, здорова і щаслива доросла людина, їй необхідні тепло, любов і підтримка близьких людей, добра школа й мудрі вчителі, а також вміння розуміти себе та інших людей. Якщо дитина буде позбавлена спілкування з людьми, вона ніколи не зможе стати сучасною людиною. Навчити жити серед людей не просто. Треба навчитися дружити і приходити на допомогу, розуміти свої почуття й почуття інших людей, дізнатися про свої сильні та слабкі сторони свого характеру. Навчитися працювати з самою собою.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі