RSS-матеріал


Підписатись на E-mail:

Користувацький вхід

Розробки уроків

Обмежити пошук фільтруванням:Виховний захід для 5-6 класів "Турнір ввічливості"

0

Дана робота познайомить вас з причинами та наслідками проведення заходів спрямованих на виховання ввічливості, доброзичливості, на формування манер культурної поведінки. Познайомившись з програмою даного заходу, яка передбачає і правила поведінки людей, і манери «хорошого тону»,і пісні, і вірші, і ігри ви зможете використати даний матеріал для виховної роботи.
Бажаємо успіхів!Свята та традиції країн ЄС

0

Конспект бесіди на тему "Свята та традиції ЄС". Можна використовувати під час уроків художньої культури або як позакласний захід.Ділове мовлення

0

Посібник для учнів та вчителів "Ділове мовлення" (система уроків для 10 класу)Виробник як суб’єкт економіки та мета його діяльності.

0

Виробник як суб’єкт економіки та мета його діяльності. Раціональний виробник. Прояви обмеженості виробничих ресурсів, відтворювані та невідтворювані ресурси. Виробничі можливості. Альтернативні варіанти використання ресурсів. Крива виробничих можливостей. Альтернативна вартість. Закон спадної продуктивності факторів виробництваУрок 1. Тема: «Призначення та структура програми Flash. Основні елементи робочого середовища Flash. Малювання»

1

Урок 1.
Тема: «Призначення та структура програми Flash. Основні елементи робочого середовища Flash. Малювання»урок "Повторення складу чисел 5 і 6. Складання рівностей за малюнками"

0

урок математики в 1 класі з ігровими моментами на повторення складу чисел 5 і 6; вправляння у складанні прикладів за малюнками, у розпізнаванні геометричних фігур; вдосконалені обчислювальних навичокЗвук [і]. Позначення його буквами Іі

1

Звук [і], позначення його буквами Іі. Читання складів і слів з буквою і.Звук [х]. Позначення його буквами Хх

2

Звук [х]. Позначення його буквами Хх. Читання складів і слів з ними.У фокусі діти

0

Виховна година до теми "Права ребенка"
В ході виконання проекту ми повинні познайомитися з проблемами дитинства у світі та в Україні
Проаналізувати текст Конвенції про права дитини
Зробити висновки щодо її значення
Сформувати власне ставлення до випадків порушення прав дитини та необхідності захисту своїх правРозпізнавання іменників (без уживання терміна) за питаннями хто? що?

0

Урок вивчення нового матеріалу з використанням інтерактивних технологій.Під час уроку використовуються різні методи і форми роботи.

RSS-матеріал

Голосування

Як Ви оцінюєте сучасні події в освіті?:

Останні коментарі