Користувацький вхід

Останні публікації

Розробки уроків, занять

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Піднесення національно-визвольного руху на західноукраїнських землях у другій половині 70-90-х років XIX ст.

0

Урок з історії України для 9 класу на тему "Піднесення національно-визвольного руху на західноукраїнських землях у другій половині XIX ст."Рівновага тіл. Момент сили. Умова рівноваги тіла, що має вісь обертання.

0

Урок в 10 класі. Рівновага тіл. Момент сили. Умова рівноваги тіла, що має вісь обертання.Бізнес-гра. Конспект відкритого уроку у 5 класі. Виконання арифметичних дій із десятковими дробами.

0

Конспект відкритого уроку.Мета уроку. Вчити учнів поєднувати математичну й нематематичну інформацію, удосконалити навички виконання дій з десятковими дробами під час розв’язування прикладних задач фінансового змісту; розвивати математичне мислення й обчислювальні навички, розширити фінансові знання та кругозір; виховувати інтерес до математики, почуття національної гідності. Формувати ключові життєві компетентності.Конспект уроку англ мови 8 кл за підручником О.Карпюк(нова програма)

0

Конспект нестандартного уроку англ. мови. Форма проведення- Урок музичний салон.Проведено 4 форми роботи на уроці,міжпредметні звязки(музичне мистецтво.інформатика).урок з компютерною підтримкою-учні створювали презентації(творчі індивідуальні завдання).Це не тільки розвиток комунікативних навичок.але й естетичних смаків.творчості учнів.Узагальнення та систематизація вивченого про прикметник

0
повторити, систематизувати і узагальнити знання учнів з теми
"Прикметник як частина мови";
розвивати логічне мислення, пам'ять, творчу уяву, культуру усного мовлення, уміння правильно висловлювати свої думки; сприяти розширенню світогляду, збагачувати словниковий запас учнів;
розвивати комунікаційні компетенції;


Вікторина "Несерйозні забавки", які калічать життя

0

Позакласний виховний захід.розробка уроку англійської мови 5 клас Несвіт

1

Розробка уроку англійської мови у 5 класі за підручником Несвіт по темі Харчуваннярозробка уроку англійської мови 2 клас за підручником О.Карпюк

0

роробка уроку англійської мови 2 клас а підручником О.Карпюк по темі "Школа.Шкільне приладдя"Василь Королів-Старий. Короткі відомості про письменника і його фантастичні казки.Казка «Хуха- Моховинка» Образи фантастичних істот, створені уявою автора на основі українського фольклору.Добро і зло в казці.

0

Конспект уроку з української літератури, 5 клас
Василь Королів-Старий. Короткі відомості про письменника і його фантастичні казки.Казка «Хуха- Моховинка» Образи фантастичних істот, створені уявою автора на основі українського фольклору.Добро і зло в казці.МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА конкурсу професійної майстерності з професії:«Продавець продовольчих товарів, контролер-касир» серед учнів другого курсу

0

Ця методична розробка може використовуватися для проведення конкурсів професійної майстерності з професії "Продавець продовольчих товарів, контролер - касир".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі