Користувацький вхід

Розробки уроків, занять

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку з алгебри у 7 класі на тему "Вирази зі змінними"

0

Урок №14.
ВИРАЗИ ЗІ ЗМІННИМИ
Мета: вдосконалити вміння учнів працювати з виразами, що містять змінні (обчислення значень виразів, знаходження ОДЗ виразів зі змінними).
Тип уроку: застосування вмінь.Розробка уроку з алгебри у 7 класі на тему "Вирази зі змінними. Цілі раціональні вирази"

0

Урок №13.
ВИРАЗИ ЗІ ЗМІННИМИ. ЦІЛІ РАЦІОНАЛЬНІ ВИРАЗИ
Мета: систематизувати та узагальнити знання та вміння учнів, поглибити знання учнів.
Тип уроку: поглиблення, систематизація та узагальнення знань та вмінь учнів.Розробка уроку з алгебри у 7 класі на тему "Вирази.Числові вирази"

0

Урок №12.
ВИРАЗИ. ЧИСЛОВІ ВИРАЗИ
Мета: систематизувати та узагальнити знання про числові й буквені вирази, набуті учнями в 5–6 класах.
Тип уроку: систематизація та узагальнення знаньМетодична розробка уроку виробничого навчання на тему: «Приготування млинцевого тіста та виробів з нього: налисники з сиром, малиною, маком та медом»

0

У методичній розробці наведено приклади проведення занять з професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки з використанням різних інтерактивних методик та сучасних освітніх технологій.В гостях у іменника

0

Закріплення знання учнів про частину мови - іменник, у ігровій формі. Виявити знання учнів.Заняття логопедичного напрямку «В гостях у бабусі і дідуся» Автоматизація звуків [Ш] і [Ж] в словах, фразах, реченнях, міні-віршах.

0

Заняття логопедичного напрямку «В гостях у бабусі і дідуся»

Автоматизація звуків [Ш] і [Ж] в словах, фразах, реченнях, міні-віршах.

Мета: Автоматизувати звуки [Ш] і [Ж] в словах, фразах, реченнях, міні-віршах.
Закріплювати правильну виразну вимову шиплячих звуків їх розрізнення на слух.
Завдання: Розвиток і вдосконалення артикуляційної , пальчикової (дрібної) моторики, координації мовлення з рухом, орієнтування в просторі, мовного дихання.
Розвиток звукового і складового аналізу і синтезу.(визначення місця звуку в слові і визначення кількості складів в слові)Заняття на тему: «Ми повинні бути відповідальними за свої вчинки» за твором В.Сухомлинського «Чому здивувався Петрик»

1

Заняття на тему:«Ми повинні бути відповідальними за свої вчинки» за твором В.Сухомлинського «Чому здивувався Петрик»Методична розробка відкритого заняття на тему : "Трансформатор. Передача електричної енергії на відстань."

0

Методична розробка даної теми основана на власному педагогічному досвіді. В даній розробці реалізовано один із методів активізації розумової діяльності студентів - метод проблемного викладення матеріалу.Вживання апострофа

0

Закріпити знання, вміння, навички з правопису слів з апострофом; формувати вміння правильно писати слова з апострофом; збуджувати інтерес до читання казок В. О. Сухомлинського.Козацькому роду нема переводу

0

Конспект заняття з ознайомлення з навколишнім та народознавства для дітей старшого дошкільного віку

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі