Користувацький вхід

Розробки уроків, занять

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегроване заняття для молодшої групи Тема: Хто живе на небі?

0

Мета: дати дітям елементарні знання про небо, сонце, місяць і зорі; вдень на небі сяє сонце, вночі видно – місяць, зорі їх дуже багато вони є більші та менші; формувати уявлення про те, що сонце знаходиться на небі, воно світить, зігріває землю; дати поняття про те, що і місяць і зорі сяють на небі вночі; розвивати, увагу, пам'ять; виховувати допитливість, доброзичливість, самостійність.Виховний захід : «Добро починається з тебе»

0

Мета. Допомогти учням осягнути,що значить бути добрим,що лежить в основі доброти,доброго вчинку,славлячи добро в людині,її справах і ставленні до інших,розвивати в учнів бажання робити добро,формувати в підростаючого покоління моральні чесноти,шляхетність,почуття милосердя,виховувати морально-етичні норми життя.Бінарний урок з української літератури та зарубіжної літератури на тему "Природа злочину "на основі порівняльної характеристики Чіпки за романом П.Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» та Родіона Раскольнікова за твором «Злочин та кара» Ф.Достоєвсько

0

Даний урок розроблено для вчителів зарубіжної та української літератури, щоб розкрити природу злочину в творах П. Мирного та Ф.Достоєвского на основі порівняння головних персонажів, з’ясувати історичну епоху появи цих творів,розривати критичне мислення,зв’язане мовлення,виховувати гуманне ставлення до людини, її гідності, поваги до законів, непримиренного ставлення до несправедливості.Тема: Щастя. Як його досягти?

0

Мета: допомогти учням зрозуміти складну філософську категорію «щастя», дати можливість упевнитися їм, що досягнення щастя залежить від їхніх особистих зусиль; виховати людяність та працьовитість.Тема. Здоров’я – найбільше багатство.

0

Мета. Формувати в дітей уміння турбуватися і дбати про власне здоров'я; працювати в групах, парах; виховувати бажання бути здоровим.
Обладнання. Демонстраційні таблиці, плакати, прислів’я, «Мікрофон», дощечка для письма, смужки паперу, маркери, дитячі малюнки, малюнок мішечка з грошима і малюнок із зображенням рук людини з написом «Все у твоїх руках»), «чарівна скринька», дзеркальце, текст пісень.Тренінгове заняття для вчителів: «Використання LEGO на уроках»

0

LEGO є засобом розвитку творчого потенціалу дитини.

У 6-7 років LEGO допомагає дитині розвивати дрібну моторику рук.

LEGO дає дітям терпимість один до одного, вміння прислухатися до чужої думки, можливість бачити предмет з різних сторін, уміння комунікувати, будувати модель спілкування, яка знадобиться в дорослому житті, формування цінностей.Збірка уроків з предмету "Я досліджую світ" 1 клас НУШ (з досвіду роботи вчителів початкових класів Великоновосілківського району)

2

Збірка містить розробки інтегрованих уроків у 1 класі Нової української школи, складені за Модельними програмами Р.Б.Шияна та О.Я.Савченко.
Розробки побудовані на засадах компетентнісного і діяльнісного підходів, з використанням інноваційних технологій, методів і прийомів навчання.
Збірку рекомендовано вчителям початкових класів.Cвято 8 Березня

0

8 Березня – жіноче СВЯТО

Заходять хлопчики.

1. В цей весняний святковий день,
В цей урочистий світлий час,
Дорогі наші матусі, бабусі,
Ми зібралися, щоб привітати вас!

2. Вітаємо, вітаємо!
I щиро всім бажаємо:
Здоров'я, щастя, сили на довгі літа.

3. Але де ж наші дівчата?
Їх щось довго нема серед нас.

4. А, напевно наші дівчата,
Марафет наводять в цей час.

5. А взагалі, скажу між нами,
Спізнитись можуть наші дами.

6. Вгамуйтесь, прошу вас, тихіше,
Я чую дівчаток голоси.
Давайте разом їх покличемо:Тема «Ігри з LEGO у 1 класі». Назва вправи: «Створення карти подорожі»

0

1. Закріпити знання про важливість карти для здійснення подорожі.
2. Вчити складати маршрут подорожі.
3. Вчити користуватися масштабом карти.
4. Закріпити знання про природні об’єкти України.
5. Вчити взаємодіяти в команді.
6. Вправляти в умінні використовувати LEGO-цеглини за кольором та розміром.
7. Виховувати спостережливість, мовлення, уяву, увагу та самостійність.
8. Виховувати бажання грати спільно і конструювати з LEGO.Розробка уроку "Kleidung" (німецька мова, 5 клас)

0

розробка уроку німецької мови у 5 класі з теми " Одяг. Kleidung "

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі