Користувацький вхід

Розробки уроків, занять

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект уроку "В аеропорту"

0

Конспект уроку з англійської мови для 6 класу. В аеропорту.Урок англійської мови на тему "The world of Jobs"

0

Даний урок пропонується проводити в 10-11 класах під час вивчення теми "Робота"Урок з образотворчого мистецтва в 1 класі на тему: Виражальні можливості кольору. Поглиблення знань про колір. його виражальні можливості.

0

Урок з образотворчого мистецтва в 1 класі на тему: Виражальні можливості кольору. Поглиблення знань про колір, його виражальні можливості. Асоціативне сприйняття кольорів («веселий», «сумний»). Малювання композиції «Казковий птах».Елементи прикладної математики (9 клас)

0

Тема. Елементи прикладної математики (9 клас)

Тип уроку: урок узагальнення та систематизації знань.Sport is fun

0

Розробка уроку по темі Sport is fun з використанням аудіо та відео матеріалів для цікавого урокуУрок позаксного читання у 1 класі.В. Сухомлинський " Хлопчик і Дзвіночок Конвалії "

0

Урок позакласного читання у 1 класі.Робота з дитячою книжкою В. Сухомлинський " Хлопчик і Дзвіночок Конвалії "Урок з природознавства у 3-му класі на тему: «Повітря навколо нас. Властивості повітря»

0

Урок з природознавства у 3-му класі
на тему: «Повітря навколо нас. Властивості повітря»Урок-казка з математики у 1-му класі «Прогулянка осіннім лісом» за темою: «Додавання чисел за допомогою числового променя»

0

Урок-казка з математики у 1-му класі «Прогулянка осіннім лісом»
за темою: «Додавання чисел за допомогою числового променя»Розробка уроку у 4 класі з української мови

0

Розробка уроку у 4 класіз української мови з теми:"Змінювання прикметників за числами та питаннями у сполученні із іменниками. Редагування тексту."допоможе вчителю початкових класів забезпечити особливий підхід до навчання і виховання молодших школярів,тобто побудувати роботу за інтерактивною моделлю навчання,використавши ігри та завдання за методикою ТРВЗ (теорії розв'язання винахідницьких завдань).В даному конспекті використано такі ігри:"Оживи картину","Знайди спільне", "Знайди пару".урок позакласного читання

0

Урок позакласного читання на основі казок "Goldilocks and the Three Bears», «Jack and the Beanstalk”, з різними завданнями.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі