Користувацький вхід

Розробки уроків, занять

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Тема жіночої долі Т. Шевченко - одна з провідних тем Шевченкової творчості. Тема матері й сина в поемі "Катерина"

0

Тема жіночої долі Т. Шевченко - одна з провідних тем Шевченкової творчості. Тема матері й сина в поемі "Катерина"Заняття у групі подовженого дня «Виготовлення яблука з пластикових пляшок»

0

Заняття розраховане на проведення у групі подовженого дня з метою удосконалення роботи з фарбами, виховання акуратності у процесі роботи з матеріалами.Розробка уроку з інформатики «Побудова векторного зображення в середовищі MS WORD»

0

Урок з курсу "Основи коммютерної графіки" на тему "Побудова векторного зображення в середовищі MS WORD".
Метою уроку є закріплення практичних навиків малювання в текстовому редакторові Microsoft Word.Аплікація «Гарбузові ліхтарики» (заняття у групі подовженого дня)

0

Заняття розраховано на проведення у ГПД з метою закріплення навичок роботи з ножицями, розвиває творчі здібності молодших школярів.Розробка уроку з математики «Додавання і віднімання трицифрових чисел. Складання задачі за коротким записом. Розв’язування нерівностей»

1

Конспект уроку математики "Додавання і віднімання трицифрових чисел. Складання задачі за коротким записом. Розв'язування нерівностей". 3 клас.Розробка уроку з англійської мови для 2 класу «Світ тварин»

0

Урок 43
Розробка уроку з англійської мови для 2 класу «Світ тварин»контрольно-підсумкові заняття для дітей середнього, старшого дошкільного віку

0

Конспекти підсумкових занять для дітей середнього, старшого дошкільного віку:
-"Лісові пригоди";
- "Зустріч перелітних птахів";
- "Лист від феї знань""Чи варто бути правдивим?"

0

Тема уроку: „Чи варто бути правдивим?"
Мета:
- вчити дітей говорити правду, чесно признаватися у своїх провинах, робить зауваження тим, хто говорить неправду, якщо сам правдивий;
- розвивати мовлення дітей, вміння висловлювати власну думку, творчість учнів;
- виховувати дружнє ставлення до однокласників, повагу до батьків, дорослих.Розробка уроку з української літератури для 5 класу ««Мудра дівчина». Зміст твору. Побудова казки, її яскравий національний колорит»

1

Тематична спрямованість , особливості побудови казки, на прикладі головної героїні розкриваються основні риси людини з народу; розвивається кмітливість, культура зв’язного мовлення, пам'ять, уміння
логічно мислити, робити узагальнення, виховувати пізнавальний інтерес
до народної творчості, поважне ставлення до батьків, зневажливе
ставлення до кривди, жаги до збагачення.Розробка уроку з української мови для 5 класу «Речення»

0

Матеріал уроку поглиблює знання учнів 5 класу про граматичну основу речення, способи вираження підмета і присудка, пояснює основні ознаки речення; дає загальне уявлення про речення з одним головним членом;формує вміння порівнювати речення з повною граматичною основою і з одним членом речення;розвиває творчі вміння побудови речень;виховує почуття поваги до рідного краю, художнього слова, містить різні форми роботи

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі