Користувацький вхід

Розробки уроків, занять

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект заняття з пропедевтики «Посилка від друзів»

0

Мета: Вчити дітей чітко вимовляти приголосні звуки; інтонувати в словах перший звук та визначати його; називати слова на заданий звук, звуконаслідувати. Визначати довгі та короткі слова, плескаючи в долоні. Розвивати фонематичне сприйняття, увагу дітей, виховувати зацікавленість до заняття."Формування національної самосвідомості українського народу доби Центральної ради"

0

На розгляд подається розробка уроку з теми:"Формування національної самосвідомості українського народу
доби Центральної ради"
урок-діалог.
перевірка засвоєних знаньУрок-гра з математики у 5 класі "Множення натуральних чисел"

0

Учні 5-того класу тільки прийшли з початкової школи, їм ще хочеться гратися, а не цілий урок розв'язувати одноманітні вправи, від яких хочеться позіхати. Саме тому пропоную урок-гру, урок-казку, на якому учні разом з казковими героями будуть подорожувати, переживати за них, допомагати їм.Конспект заняття «Добре тому жити, хто добро вміє робити» (за твором В. О. Сухомлинського «Соромно перед соловейком») Старший дошкільний вік

0

Конспект заняття на морально - етичну тематику з використанням спадщини В. СухомлинськогоЗв’язне мовлення. Відгук про твір мистецтва. (10 клас)

1

Анотація: урок розвитку мовлення з теми «Відгук про твір мистецтва» (10 клас)
Цілі: учні знатимуть, що таке відгук на твір мистецтва; будову тексту відгуку, основні відомості про художника Іллю Рєпіна.
Учні вмітимуть: складати й виголошувати власні відгуки на твори мистецтва, дотримуючись структури й стилістики тексту.
Тип уроку. Урок зв’язного мовлення – удосконалення вмінь і навичок.
Класи: 10 клас
Предмет: українська моваЗаняття з розвитку мовлення з елементами пісочної терапії для дітей старшої групи із ЗНМ «Подорож до Африки»

1

Заняття
з розвитку мовлення
з елементами пісочної терапії
для дітей старшої групи із ЗНМВиди вечірок (розвиток навичок аудіювання). Розваги. (розвиток навичок говоріння).5 клас

0

навчальна: увести й активізувати новий лексичний матеріал за темою уроку; продовжувати формувати навички діалогічного мовлення; розвивати комунікативні здібності учнів; тренувати учнів у написанні запрошення на вечірку; практикувати учнів у письмі; вчити учнів складати розповідь про власний вільний час та вільний час своєї сім’ї; повторити теперішній простий час, продовжувати збагачувати словниковий запас учнів;Кінозірки. Актори. Мій улюблений фільм (урок удосконалення знань та навичок)

0

Цілі:
навчальна: повторити, активізувати та закріпити в мові ЛО теми „Розважальні програми”, практикувати учнів у вживанні їх на письмі та в усному мовлені; закріпити граматичний матеріал: „Простий минулий час. Активний та пасивний стани (Past Simple Active and Past Simple Passive)”; удосконалювати навички аудіювання аутентичних текстів, з метою отримання детальної інформації; навчати учнів висловлюватися за темою;
розвиваюча: комунікативні вміння, культуру мовлення й письма, самостійне мислення, пізнавальний інтерес, кругозір, допитливість та творчі здібності учнів, їх ерудицію;Конспект НСД в середній групі з математики «Блоки Дьєнеша»

0

Конспект НСД в середній групі з математики «Блоки Дьєнеша»
Мета:
1. Вчити дітей лічити до 5, називати числівники по порядку, співвідносити останній числівник зі всієї перерахованої групою, розуміти, що воно позначає загальну кількість.
2. Закріплювати вміння показувати напрямки: угору, вперед, назад, наліво, направо.
3. Закріплювати вміння розрізняти і правильно називати коло, квадрат, трикутник, дізнаватися дані фігури, незважаючи на розходження в кольорі, розмірі.
4. Виховувати доброзичливе ставлення до ближнього під час відповідей.
Завдання:Професії рідних 5 клас (урок удосконалення знань та навичок).

0

Цілі:
навчальна: повторити назви членів родини, продовжити розвиток умінь розповідати про свою сім’ю, повторити, активізувати та закріпити в мові ЛО теми „Професії рідних”, практикувати учнів у вживанні їх на письмі та в усному мовлені; закріпити граматичний матеріал: „Простий тривалий час. (Present Continuous tense)”; удосконалювати навички аудіювання аутентичних текстів, з метою отримання детальної інформації; навчати учнів висловлюватися за темою;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі