Користувацький вхід

Останні публікації

Розробки уроків, занять

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Підсумковий урок з літератури в 11 класі.Повторення. Узагальнення. Підготовка до ЗНО.

1

- повторити та узагальнити отримані знання з курсу «Українська література»;
- навчити будувати логічні ланцюжки при виконанні тестів ЗНО;
- виховати любов та повагу до українського слова (літературного надбання та культури) та прагнення до самовдосконалення.План-конспект підсумкового заняття з мовленнєвого розвитку та ознайомлення з природою у середній дошкільній групі «Листочкам пора спати»

0

Подано розробку підсумкового заняття з мовленнєвого розвитку та ознайомлення з природою за І квартал 2015-2016 н.р., мета якого - продовжувати формувати навички складання невеликої описової розповіді про тварину/пташку; розвивати логічне, асоціативне, креативне мислення, вміння відстоювати свою думку; викликати інтерес до ігор з елементами жарту та сюрпризу; формувати почуття гумору; залучати до активного словника дітей антонімічні пари.Розробка бінарного уроку-конференції з української літератури та географії «Українці в діаспорі»

1

План - конспект бінарного уроку-конференції з української літератури та географії "Українці в діаспорі". Розрахований на учнів 9-10 класів.Здрастуй, осінь, добра господине.

0

Вчити учнів сприймати змальовані словами образи природи рідної землі . Розвивати образне сприймання навколишнього, збагачувати активний словник учнів, удосконалювати навички правильного, свідомого, виразного читання. Виховувати любов і шанобливе ставлення до природи рідного краю.Тема уроку:повторення вивченого про іменник.

0

Урок містить матеріал, пов*язаний з народними символами українців.До уроку є цікава презентація.Перший урок 2016 – 2017 навчального року

4

Перший урок 2016-2017 навчального року, розробка уроку та презентація для учнів 8-10 класів.Система розділових знаків.

1

Повторити основні відомості про розділові знаки в простому і складному реченнях; формувати навички вживання розділових знаків; вправлятись у виконанні тестових завдань; розвивати вміння аналізувати, порівнювати, робити висновки, узагальнювати, чітко висловлювати свої думки і обґрунтовувати їх; виховувати любов до слова, культуру мовлення.Тема уроку: вправи та задачі на застосування таблиці множення на 7. Рівняння на знаходження невідомого відємника

0

Урок містить цікавий матеріал природничого змісту.Розробка уроку з української мови «Узагальнення й систематизація вивченого з теми «Дієприслівник»»

0

Узагальнити й систематизувати знання учнів про дієприслівник як особливу форму дієслова, сприяти зміцненню навичок визначення граматичних ознак дієприслівників, перевірити знання правопису дієприслівників, розвивати логічне мислення, пам’ять; сприяти розширенню світогляду; виховувати любов до слова, почуття прекрасного, уміння висловлювати власні думки.Розробка уроку з української літератури «Добро і зло в казці «Мишка» Богдана Лепкого»

0

Урок про добро і зло в новелі Б.Лепкого "Мишка" . З допомогою інтерактивних методів учні визначають категорію добра і зла за змістом новели.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі