Користувацький вхід

Розробки уроків, занять

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок №33. Навчальний проект. Екологічні засоби особистої гігієни

4_klas_na_sayt_2.jpg
Урок 33

Тема уроку: Навчальний проект Екологічні засоби особистої гігієни
Навчальна: відновлювати знання, уміння та навички з раніше вивченого матеріалу; систематизувати навчальний матеріал;

розвивальна: розвивати, пам’ять, увагу, мовлення, логічне мислення, навички самостійної роботи на комп’ютері;

виховна: виховувати вміння узагальнювати, міркувати, відповідальність, самостійність, зацікавленість предметом «Інформатика»Урок за темою "Books in our life" 8 клас

0

Урок розроблено для учнів 8 класу за підручником А.Несвіт. Розробка містить різні види роботи та додатки.Контрольне заняття з математики, розвиток мови, ознайомлення з навколишнім та аплікація в середній групі

0

Мета: перевірити знання дітей про вміння співвідносити цифру з числом та число із цифрою, уточнити знання частин доби; вміння розрізняти предмети за величиною, уміння обводити контури цифр олівцем; визначити рівень лічби предметів, звуків, рухів.Колективний перегляд Тема: Розвиток мовлення та мислення в середній групі « У подорож до країни Розумників »

0

Мета: Перевірити засвоєння дітьми програмованого матеріалу, уміння уважно слухати, правильно виконувати завдання мовленнєвого та логічного напрямку. Виявити вміння будувати складні речення, знаходити звукові помилки та виправляти їх, узгоджувати іменники із прикметниками та дієсловами, добирати антоніми. Формувати гнучкість мислення, навички самооцінки і самоконтролю, вміння бачити, спостерігати, виділяти суттєве. Розвивати логічне мислення, увагу, узгоджування слів (фізхвилинка) із фізвправами, фонематичний слух.Контрольне заняття «Як зустрілися Зима з Весною» в старшій групі

0

Мета: виявити знання лічби в межах 9, уміння порівнювати числа, правильної розставляти, знати суміжні, кількісна порядкова лічба; орієнтування в просторі,вміння вирішувати не складні задачки на додавання і віднімання, складати картину з частин геометричних фігур, виконувати словесну інструкцію. В грамоті виявити знання склад слів за схемою, і розбір речення за схемою. Ознайомлення з навколишнім, виявити знання за станом змін у природі. Розвивати увагу, пам'ять, творчу уяву, мовлення., виховувати ініціативу.gete_faust

0

Урок етики та зіставлення "Якщо любити, то по-справжньому" (за трагедією Гете "Фауст")ІННОВАЦІЇ В РОБОТІ ІНСТРУКТОРА З ФІЗКУЛЬТУРИ «Са – фі – дансе ми займаємось, сили й спритності набираємось!»

0

Оздоровчо-розвивальна програма “Са-Фі-Дансе”.Саме в дошкільному віці формуються основи здоров’я, відбувається активний фізичний розвиток, становлення рухових здібностей, формується інтерес до фізкультури та спорту.«ВПРОВАДЖУЄМО ІННОВАЦІЇ РАЗОМ!»

0

Горизонтальний пластичний балет це нова, альтернативна система фізичного виховання, спортивного тренування, корекції, оздоровлення та творчого самовираження дітей і дорослих засобами рухів, музики та театралізації.«Культурно-освітні заклади. Музеї.Кіно Museums.Cinema»

0

Знання мов є важливою передумовою для особистісних, культурних та професійних зв'язків молодої людини. Основ¬не завдання іноземної мови як предмета є оволодіння студентами навичками й уміннями спілкуватися відповід¬но до цілей, мотивів і соціальних норм мовленнєвої поведінки у типових ситуаціях.
Студенти мають бути підготовлені на основі якісного сучасного навчального матеріалу до свідомого використання іноземної мови. Тому одним із пріоритетних завдань викладача є підбір такого навчального матеріалу, який би пробудив пізнавальний інтерес студентів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі