Користувацький вхід

Розробки уроків, занять

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект заняття "День народження берізки"

0

даний матеріал можна використовувати у проведенні занять з природи у садочках для дітей віком 2-3 роки. найкращий період проведення березень.Урок позакласного читання за казкою В.Гауфа "Маленький Мук"

0

Урок позакласного читання за казкою В.Гауфа "Маленький Мук". Матеріал адресований вчителям зарубіжної літератури та учням 5-их класів.Зірки української рок-музики

0

Зірки української рок-музики. Ознайомити учнів із особливостями розвитку української естради наприкінці XX – на початку XXI ст. на прикладі творчої діяльності С.Вакарчука, гурту «Океан Ельзи»; поглибити знання про рок-музику та розуміння понять «популярна музика», «легка музика», «рок»; розвивати вміння обґрунтовувати власне емоційно-естетичне ставлення до популярної музики; виховувати інтерес до української рок-музики; української естрадної пісні.Урок з української мови 7 клас. Тема:"Написання прислівників разом, окремо і через дефіс"

2

Правопис прислівників та прислівникових сполук - чи не найважча тема для семикласників. Вирішила написати урок з використанням різноманітних методів та прийомів. Наприклад: використала хмарні тенології і створила так звані "прислівники-хмаринки". На одній з хмаринок - прислівники впереміш з іншими частинами мови, на другій - всі терміни, пов'язані із цією частиною мови. Ще творчі дослідження, моделювання, кросворд, створення власної хмари нових слів. Думаю, урок Вам сподобається. Приємного перегляду! Дуже чекаю на коментарі))
З повагою, Наталія НемировськаПриродні комплекси морів, що омивають Україну

0

Сформувати знання про особливості природи морів; акцентувати увагу на їх екологічних проблемах. Формувати навчально-пізнавальну, картографічну, комунікативну компетенції, удосконалювати вміння презентувати результати навчальної діяльності. Залучати учнів до практичної діяльності щодо отримання особистісно-значущих знань та вмінь з безпеки життєдіяльності. Формувати екологічну свідомість, виховувати відповідальність за свою поведінку в природі.Розробка уроку з української мови. Літо. Побудова розповіді за зразком і запитаннями.

0

Розробка уроку з української мови. Літо. Побудова розповіді за зразком і запитаннями.Розробка уроку. Закріплення часових форм дієслова.

0

Розробка уроку з української мови 4 клас. Закріплення часових форм дієслова.Використання інтерактивних технологій при вивчені таблиці множення числа 9

0

В розробці уроку використання інтерактивних технологій які використовуються при вивчені таблиці множення числа 9Розробка уроку. Вправи на закріплення таблиць множення і ділення числа 5.

0

В розробці уроку використані вправи щоб закріпити таблицю множення числа 5.Безпека школяра

0

Матеріал уроку допоможе розширити знання з основних правил особистої безпеки з незнайомими людьми у ліфті, під'їзді, на вулиці

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі