RSS-матеріал

Користувацький вхід

Розробки уроків

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Об’єми та площі поверхонь геометричних тіл. Розв’язування задач

0

Урок № 46
Місце проведення: ПТУ №26
Група № 22 спеціальність: кухар-кондитер
Предмет: Геометрія
Тема програми: Геометричні тіла. Об’єми та площі поверхонь геометричних
тіл
Тема уроку: Об’єми та площі поверхонь геометричних тіл. Розв’язування
задач
Мета уроку:
навчальна - повторити теоретичний матеріал з теми «Об’єми та площі поверхонь геометричних тіл», узагальнити, систематизувати і поглибити знання учнів про об’єми геометричних тіл при розв’язуванні задач;Поняття презентації та комп’ютерної презентації, їх призначення. Програма PowerPoint 2007.

0

Поняття презентації та комп’ютерної презентації, їх призначення.
Програма PowerPoint 2007.Успіх. Умови успіху.

0

Тема: Успіх. Умови успіху.

Мета: Уточнити і розширити уявлення учнів про умови успіху: талант, працьовитість, натхнення, творчість, знання, наполегливість, інтуїція; використовуючи інтерактивні методи навчання; навчити учнів аналізувати, узагальнювати інформацію, використовувати набуті знання у житті; розвивати уяву, творчість, мислення, віру в свої сили, виховувати якості, які необхідні для досягнення успіху: працьовитість, допитливість, уважність, організованість.
Обладнання: «Карта успіху», плакати прислів’їв, роздатковий матеріал, картина, словник, бонуси «Успіх».конспект уроку з української літератури

1

ознайомити школярів із життєвим та творчим шляхом Я. Стельмаха;
розпочати роботу над опрацюванням змісту програмового твору письменника, звертаючи увагу на таємничі, веселі й незвичайні події в повісті;Тваринний світ України

0

Мета: поглибити та систематизувати знання учнів про тваринний світ України та його різноманітність;
- сформувати поняття «фауністичні комплекси», «акліматизація», «реакліматизація»;
- сформувати вміння характеризувати видовий склад і наслідки впливу діяльності людини на тваринний світ, пояснювати закономірності поширення тварин на території України;
- удосконалити навички роботи з додатковими джерелами інформації та складання презентацій Power Point;
- удосконалювати вміння публічно виступати з використанням презентацій;
- виховувати дбайливе ставлення до живої природи.Конспект уроку української мови в 3 класі "Рід іменників: чоловічий, жіночий, середній"

0

Даний конспект уроку, спрямований на формування вмінь визначати рід іменників. Урок розвиває пізнавальний інтерес та вміння учнів працювати у співпраці, розвивати вміння аргументувати свою позицію, робити висновки.
Вчителі можуть використовувати цей урок, вносячи певні корективи та виходячи з тих матеріалів, якими вони володіють.Урок літератури рідного краю №2 "Любий краю, рідний краю! Як на тебе надивитись!" (за творчістю поета-земляка Миколи Данька)

0

Урок літератури рідного краю №2 "Любий краю, рідний краю!
Як на тебе надивитись!" (за творчістю поета-земляка Миколи Данька)Урок

0

Розробка уроку - ситематизація знань із вивченої теми з елементами диспуту для 8 класу. Використання інтерактивних технологій, групової пошукової роботиЛюбий краю, рідний краю! Як на тебе надивитись! « (за творчістю поета-земляка Миколи Данька)

0

Урок літератури рідного краю "Любий краю, рідний краю!Як на тебе надивитись!"(за творчістю поета-земляка Миколи Данька)Йога для дітей.

0

Ознайомлення з йогою , як одним із шляхів у розв’язанні проблем оздоровлення дітей.

RSS-матеріал

style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-5032241474405282"
data-ad-slot="4854836540">

Голосування

Як Ви оцінюєте сучасні події в освіті?:

Останні коментарі