Користувацький вхід

Розробки уроків, занять

Обмежити пошук фільтруванням:



Повсякденне життя та культура України кінця XVIII – першої половини ХІХ століття

0

Вашій увазі пропоную тематичне оцінювання для 9 класу з курсу «Історія України » по темі : « Повсякденне життя та культура України кінця XVIII – першої половини ХІХ століття». Варіант І. Укладено за навчальною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів (наказ Міністерства освіти і науки України від 03 серпня 2022 року № 698). Завдання складені за чотирма рівнями. Робота містить дистрактори з вибором однієї правильної відповіді, завдання на відповідності, завдання на послідовність історичних подій , завдання творчого характеру.



Повсякденне життя та культура України кінця XVIII – першої половини ХІХ століття

0

Вашій увазі пропоную тематичне оцінювання для 9 класу з курсу «Історія України » по темі : « Повсякденне життя та культура України кінця XVIII – першої половини ХІХ століття». Варіант І. Укладено за навчальною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів (наказ Міністерства освіти і науки України від 03 серпня 2022 року № 698). Завдання складені за чотирма рівнями. Робота містить дистрактори з вибором однієї правильної відповіді, завдання на відповідності, завдання на послідовність історичних подій , завдання творчого характеру.



Заняття з ОБЖД з логіко-математичного розвитку на тему "Дитина на дорозі" для дітей середнього дошкільного віку

0

Закріпити знання дітей про геометричні фігури (коло, квадрат, трикутник); учити рахувати в межах 3, порівнювати кількість предметів; ознайомити з елементами дорожнього руху (дорога, тротуар, світлофор, пішохідний перехід); розвивати уважність, логічне мислення, зорову пам’ять; виховувати обережність, дисциплінованість, бажання дотримуватися правил дорожнього руху.



урок "Traveling. Have you ever…? What has happened..? "

1

: Theme: Traveling. Have you ever…? What has happened..?

Language focus: Present perfect simple and past simple.



Конспект заняття з сенсорного розвитку в І молодшій групі з використанням елементів методики М. Монтессорі

0

Конспект заняття з сенсорного розвитку в І молодшій групі з використанням елементів методики М. Монтессорі
Тема. На гостини до їжачка
Мета: формувати природну потребу дитини до пізнання, удосконалити сенсорне сприйняття через самостійну діяльність із дидактичним матеріалом; розвивати нюхові відчуття, слухові, зорове сприйняття кольору; виховувати самостійність.
Матеріали:іграшкові зайчик та їжачок, 3 мішечка із різними запахами, 3 шумові коробочки, муляжі яблук червоного, жовтого і зеленого кольору, смужки паперу різного кольору.
Хід заняття
1. Привітання
Всі зібрались ми у коло,



КОНСПЕКТ ЗАНЯТТЯ З РОЗВИТКУ МОВЛЕННЯ+ПРИРОДА. Тема- «Осінь в гості завітала.»

0

КОНСПЕКТ ЗАНЯТТЯ З РОЗВИТКУ МОВЛЕННЯ+ПРИРОДА.
Тема- «Осінь в гості завітала.»
Мета-розвивати зв'язне мовлення; збагачувати словниковий запас словами: жовтіє, червоніє, опадає, дощик, хмарка, вітерець, листячко; учити описувати осінні зміни в природі, узгоджувати прикметники з іменниками, та утворювати прикметники від іменників; розширювати знання дітей про осінь, її ознаки в природі; розвивати увагу, мислення, спостережливість; виховувати любов до природи, естетичне сприйняття краси осіннього пейзажу, організованність.



Інтегроване заняття з логіко – математичного розвитку для ІІ– молодшої групи Тема: «Кольоровою доріжкою, крокують наші ніжки»

0

Інтегроване заняття з логіко – математичного розвитку для
ІІ– молодшої групи
Тема: «Кольоровою доріжкою, крокують наші ніжки»
Вихователь: Анна ГРОШЕВА
ЗДО №13 «Журавлик»
Мета: логіко математичний розвиток: продовжувати знайомити дітей з поняттям висота предметів; учити порівнювати предмети заввишки, позначаючи результати порівняння словами («високий», «низький», «однакові заввишки»; закріпити поняття великий – маленький, знання кольорів, геометричних фігур, круг, квадрат, трикутник; розвивати увагу, пам’ять, мислення; виховувати бажання займатися розумовою діяльністю.



Заняття з пошуково-дослідницької діяльності для середньої групи "Кольорові сни їжачка. Досліджуємо повітря"

0

Мета: формувати у дітей уявлення про зміни в природі восени, життя тварин у цей період, уявлення дітей про повітря, його властивості (невидиме, легке, рухається); розвивати мислення, увагу, спостережливість, уміння робити висновки; ознайомити з поняттям кольоротерапії (вплив кольору на настрій); виховувати любов до природи, бажання дбати про тварин, інтерес до дослідницької діяльності, доброзичливість, позитивні емоції.



Заняття з пошуково-дослідницько дільності "Кольорові сни їжачка Дсліджуємо повітря"

0

Мета: формувати у дітей уявлення про зміни в природі восени, життя тварин у цей період, уявлення дітей про повітря, його властивості (невидиме, легке, рухається); розвивати мислення, увагу, спостережливість, уміння робити висновки; ознайомити з поняттям кольоротерапії (вплив кольору на настрій); виховувати любов до природи, бажання дбати про тварин, інтерес до дослідницької діяльності, доброзичливість, позитивні емоції.



Презентація до уроку з теми: Кисень. Озон.

0

Дана презентація є супроводом для уроку в 8 класі НУШ із загальної теми:"Досліджуємо гази." Перший газ який вивчається -це кисень. Мета уроку: ознайомити учнів із характеристикою елемента -Оксигену, надати характеристику кисню та озону як простих речовин, що утворює один елемент, обговорити їх фізичні властивості.Розвивати уявлення про зв'язок між складом речовини та її властивостями.навчити визначати роль цих газів у природі, а також загрози, які призводять до руйнування озонового шару.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі