Користувацький вхід

Останні публікації

Розробки уроків, занять

Обмежити пошук фільтруванням:«Україна рідний край: річка, поле, гори, гай»

0

Тема: «Україна рідний край: річка, поле, гори, гай»
Мета: розширювати уявлення дітей про Україну (елементарні про природні багатства: гори, ріки, назви великих міст України, працю українців). Поповнити активний словник словами-назвами обласних міст України: Миколаїв, Одеса, Черкаси, Кропивницький, Полтава, Дніпро та ін.). Виховувати любов до своєї Батьківщини, гордість за неї.
Матеріали та обладнання: дитяча карта «України», дитячі енциклопедії, мультимедійна презентація природничих зон та великих міст України, найближчого регіону.«Весело граємось та підростаємо»

0

Тема: «Весело граємось та підростаємо»Комплексне заняття з розвитку мовлення і ознайомлення з природою для дітей 5-го року життя Тема: «Овочі для зайчика»

0

Тема: «Овочі для зайчика»
Мета: продовжувати вчити дітей утворювати слова з пестливими суфіксами, слова протилежні за заначенням, розвивати діалогічне мовлення, удосконалювати дикцію та артикуляцію, збагачувати словниковий запас вихованців скоромовками, словами мовленнєвого етикету.Діагностувальна робота з математики за темою «Табличне множення та ділення» для учнів 3 класу. Складена за підручником М. Козак відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко.

0

Діагностувальна робота з математики за темою «Табличне множення та ділення» для учнів 3 класу. Складена за підручником М. Козак відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. У роботі подані різні види завдань,які допоможуть перевірити рівень засвоєння знань учнями з даної теми.Діагностувальна робота з теми " Людина і нежива природа " для учнів 3 класу (І семестр). Складена за підручником І. Жаркова «Я досліджую світ» відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко.

0

Діагностувальна робота з теми " Людина і нежива природа " для учнів 3 класу (І семестр). Складена за підручником І. Жаркова «Я досліджую світ» відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Мета роботи: перевірка знань про предмети і явища природи, перевірка умінь оцінювати явища природи тощо, вдосконалення освітнього процесу щодо покращення формування предметних і ключових компетентностей учнів.Діагностувальна робота з української мови для учнів 3 класу за темою "Слово. Значення слова. Будова слова ".

0

Діагностувальна робота з української мови для учнів 3 класу НУШ (І семестр) за темою "Слово. Значення слова. Будова слова ". Запропонована діагностувальна робота представлена у двох варіантах. Складена за підручником Надії Кравцової. Мета роботи: закріплення вивченого матеріалу та перевірка знань, умінь та навичок здобувачів освіти з даної теми.Творча гра "Телебачення".

0

Тема: «Телебачення».Конспект з грамоти. Буква Г.

0

Тема. Буква Г (ге), Звук Г.
Меню. Закріпити графічне зображення букви. Вчити розфарбовувати букви, обводити склади з буквою у словах, читати склади з буквою. Розвивати дрібну моторику рук, виховувати охайність.Конспект комплексного заняття з ліплення та ознайомлення з природнім довкіллям.

0

Конспект заняття з Ліплення. Ознайомлення з природнім довкіллям (Комплексне)
Тема: Чобітки.
Мета: вчити дітей ліпити чобіток стрічковим способом, використовуючи допоміжний матеріал для створення об’єму; розвивати дрібну моторику, уяву, виховувати посидючість, наполегливість.
Ознайомлення з природнім довкіллям.
Тема. Всесвіт.
Мета: формувати початкові уявлення про Всесвіт, як безліч зірок та інших космічних тіл, планет та їх супутників, комет, метеоритів. Вчити називати та розрізняти планети. Розвивати увагу, цікавість, виховувати любов до неживої природи.Стрілецька зброя та поводження з нею

0

На уроці діти ознайомляться з видами стрілцької зброї ЗСУ та правилами користування .

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі