Користувацький вхід

Розробки уроків, занять

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку з я досліджую світ "Природа влітку".

0

Тема. Природа влітку.
Мета: розширити уявлення дітей про літо як пору року, про його ознаки і прикмети; розвивати вміння виділяти прикмети кожної пори року; виховувати любов до при¬роди, дбайливе ставлення до неї.
Хід уроку
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
- Діти, зараз у нас урок я досліджую світ, тож підготуйте все необхідне до уроку.
Тож сьогодні, любі діти, Вам не стали тягарем,
Хочу я вам побажати Побажаю всім терпіння
Всі знання з апетитом І старання.методична розробка відкритого уроку виробничого навчання на тему: «Приготування котлетної маси з м’яса і напівфабрикатів з неї»

0

методична розробка виконана з метою оказання допомоги
майстру виробничого навчання при проведенні уроку за темою «Приготування котлетної маси з м’яса і напівфабрикатів з неї» для учнів I-III курсів ПТНЗ за професією «Кухар»
У методичній розробці наведені, інструкційні карти, які доповнені ілюстративним матеріалом, опорні конспекти з ілюстраціями виконання послідовності певної операції, загальні вимоги безпеки праці та санітарії.Ігрові форми у навчанні

0

Граємося чи навчаємося? У своїй роботі я часто використовую ігрові форми навчання. Чому це корисно? По перше, діти обожнюють ігри. По друге, ігри дуже вдало поєднуються з навчанням. Отже, чому варто запроваджувати ігри у навчанні і які саме ігри вдало будуть поєднуватись з темою вашого уроку? На своєму досвіді я розповім, як вдало поєднати ігри на уроках англійської мови, а саме: введення нових та повторення лексичних одиниць, читання та навіть вивчення граматики.Л.Костенко. «Крила»

0

Л.Костенко. «Крила». Ідея глибокого духовного наповнення людини - її «крилатості», що проявляється індивідуально. Духовне багатство - найбільший скарб у житті.АНАЛІЗ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА

0

Функціонування будь-якого підприємства, незалежно від видів його діяльності і форм власності, в умовах ринку визначається його здатністю створювати необхідну і достатню величину доходу або прибутку. Тому аналіз прибутку займає провідне місце в системі комплексного економічного аналізу, оскільки за ним оцінюється ступінь досягнення кінцевої мети діяльності підприємства.Виховна година на тему "Академічна доброчесність"

1

Зміст виховної години спрямований на ознайомлення здобувачів освіти з основними поняттями ЗУ Про освіту, а саме змістом статті 42; на розвиваток вміння творчо мислити та систематизувати отриману інформацію;
усвідомлення значення термінів «плагіат» та «академічна доброчесність» та сформувати відповідальність про власні вчинки; розвиваток навички роботи через Zoom конференцію; виховування основних компетентностей притаманних сучасному педагогу-новатору.Конспект уроку – майстер-класу з технологій «Виготовлення окремих деталей виробу та з’єднання їх між собою (Квіти)»

0

Конспект уроку – майстер-класу з технологій «Виготовлення окремих деталей виробу та з’єднання їх між собою (Квіти)»
Модуль "Дизайн предметів інтер’єру"Урок-дослідження з інформаційних технологій «Текстовий редактор MS Word. Робота з документами, що містять таблиці»

0

Урок-дослідження з інформаційних технологій (кухар 3 розряду) «Текстовий редактор MS Word. Робота з документами, що містять таблиці»Створення, редагування та форматування електронних таблиць

0

Урок-дослідження з інформаційних технологій (кухар 3 розряд) «Створення, редагування та форматування електронних таблиць»Вступ. Поняття проектування. Основні поняття та принципи проектування. Рівні проектування. Стадії проектування.

0

Конспект уроку з предмету Технології до навчального модуля "Комп’ютерне проектування за програмою Технології 10-11 класи (рівень стандарту)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі