Користувацький вхід

Розробки уроків, занять

...

Обмежити пошук фільтруванням:використання слів у прямому та переносному значеннях

0

Розробка уроку з української мови для 5 класу, тема уроку "Використання багатозначних слів у прямому та переносному значеннях"Складання анкети головного героя роману «Хіба ревуть воли, як ясла повні?».

0

Конспект уроку - складання анкети літературного героя , мета якого охарактеризувати процес становлення характеру героя, художні засоби відображення його складного життя, глибоких внутрішніх переживань; розвивати вміння самостійно працювати над книгою, складати анкету персонажа, давати зв'язні відповіді на питання, робити висновки, обґрунтовувати судження авторським текстом5 клас. Позакласне читання. В. Сухомлинський. Оповідання " Підлога буде чиста... А душа?".

0

Розробка уроку для бесіди з позакласного читання у 5 класі за твором В. Сухомлинського "Підлога буде чиста...А душа?"Конспект інтегрованого заняття для старшої групи ознайомлення з природним довкіллям +художня література + аплікація Тема: Таємниці Космосу

0

Конспект інтегрованого заняття для старшої групи ознайомлення з природним довкіллям +художня література + аплікація
Тема: Таємниці Космосу
Мета: вчити дітей послідовно і логічно висловлювати думку; вчити уважно слухати , усвідомлювати ідею та зміст вірша; поглибити знання дітей про будову нашої Сонячної системи, космічний простір; розвивати логічне мислення, фантазію, уяву, дрібну моторику рук; закріпити вміння дітей задумувати та реалізовувати зміст своєї роботи; виховувати самостійність, активність, ініціативність.Інтегроване заняття для дітей раннього віку "Осінь"

0

Інтегроване заняття
Тема: «Дари осені»
Мета: закріпити назви овочів і фруктів; вчити дітей розрізняти і називати: колір, форму, який на смак, який на дотик; поняття «один – багато», «великий – маленький»; розвивати мислення, пам'ять, координацію рук, дрібну моторику; виховувати допитливість до природи.
Матеріал: картина «Осінь», овочі та фрукти, заєць, чудовий мішечок, їжачок, зображення Г.Домана, яблука червоного та зеленого кольорів, ілюстрації до казки.
Аудіозапис: Поїзд з Ромашкове.Джерела електричної енергії. Акумуляторна батарея.

0

Урок "Джерела електричної енергії. Акумуляторна батарея"розроблений для професії "Тракторист-машиніст с-г виробництва" по темі "Електрообладнання тракторів".Розробка уроку на тему: "Усний твір-опис приміщення в художньому стилі"

1

Конспект уроку з української мови для 6 класу на тему: "Усний твір-опис приміщення в художньому стилі". Урок побудовано на основі презентації.Конспект уроку у 6 класі на тему: "Начерки постаті людини".

0

Конспект уроку на тему: "Начерки постаті людини". Фото звіт роботи. Урок націлений на поглиблення знань учнів про пропорції тіла людини, і створення начерків постатті.Практична робота: «Побудова алгоритмів з використанням функцій»

0

Закріпити попередній матеріал під час виконання практичних завдань в створенні та реалізації програм із зверненням до підпрограмиКонспект уроку на тему "Київська Русь за правління Ярослава Мудрого"

1

Урок дасть можливість познайомитись із зовнішньою та внутрішньою політикою Ярослава

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі