Користувацький вхід

Розробки уроків, занять

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Відкриті уроки зарубіжної літератури у 5 класі

0

Повна версія посібника (який можна придбати за посиланням: http://e-kniga.in.ua/product/vdkrit_uroki_zarubzhno_lteraturi_u_5_klas ) містить наступні розробки відкритих уроків:
Урок №1. Повторення й узагальнення вивченого з теми «Народна казка»
Урок №2. Ідея винагороди за людські чесноти та страждання, віра в перемогу добра над злом в казці Ш. Перро «Попелюшка"
Урок №3. Перемога щирих людських стосунків над багатством Снігової Королеви
Урок №4. Повторення й узагальнення вивченого з теми «Літературна казка»
Урок №5. Повторення й узагальнення вивченого з теми «Література і світ природи»Перший урок 2016-2017 н.р. "З Україною в серці"

0

Тема. "З Україною в серці"
Мета:
поглибити знання учнів про нашу державу – Україну; формувати національну свідомість школярів; розвивати пізнавальні інтереси учнів; виховувати любов до рідного краю, повагу до його історичного минулого і сучасного, шанобливе ставлення до символів держави.
Обладнання:Методична розробка уроку з використанням диференційованого підходу "Різні країни - різна їжа. Історичні відомості про їжу"

1


Методична розробка уроку з використанням диференційованого підходу "Різні країни - різна їжа. Історичні відомості про їжу" (7 клас)Розробка уроку з біології «Функції нервової системи. Нервова тканина. Функції нейронів»

0

Розробка уроку з біології по темі: "Функції нервової тканини. Нервова тканина. Функції нейронів.". Тип уроку: комбінований. В уроці використані такі методи та прийоми: словесні (Фронтальна бесіда),робота з текстом підручника, робота в групах, інтерактивні (Гра «біологічний волейбол»).Застосування міжпредметних зв`язків на уроках фізики(узагальнюючий урок в 11 класі).

0

Розробка уроків з фізики з теми: Застосування міжпредметних зв`язків на уроках фізики(узагальнюючий урок в 11 класі).Хімічні властивості кислот

0

Я хочу, на прикладі одного з уроків, поділитися з вами, своїм баченням сучасного уроку.
Урок за програмним матеріалом для учнів 8 класу. Розробка уроку з хімії
до якого додано матеріали у вигляді слайдів комп’ютерної презентації. Урок озброєний картками та інтерактивними вправами, учням пропонуються таблиці, схеми, які активізують їх розумову діяльність, викликають зацікавленість, суттєво покращують процес розуміння та засвоєння навчального матеріалу.сценарій свята "Останній дзвоник - 2016"

0

Урок за драмою - феєрією Лесі Українки "Лісова пісня". Клендарні плани для філологічного порфілюПравильна постава в дитячому садку і профілактика її порушень

0

Завдання:
На доступному рівні дати вихованцям знання про поставу.
Формувати у дітей правильну поставу і долучати їх до здорового способу життя.
Навчати вправам, спрямованим на формування постави.
Вчити самоконтролю за положенням тіла при виконанні рухових дій.
Продовжувати навчати дітей виконувати вправи на гімнастичній лавці, зберігаючи стійке положення тіла, погоджуючи свої дії з діями партнера.
Розвивати уяву, увагу, зосередженість, силу м'язів спини, спритність, гнучкість, швидкість рухової реакції, координацію рухів.Надзвичайні ситуації. Правила поведінки в надзвичайних ситуаціях.

0

Формує уявлення про надзвичайні ситуації . Попереджує учнів про можливі аварії та катастрофи, які можуть статися в районі проживання. Вчить,як правильно поводитись у надзвичайній ситуації; виробляти вольові якості, вміння гальмувати страх, запобігати проявам паніки; виховувати дисциплінованість.Урок. „Правописание буквосочетаний жи – ши, ча – ща, чу – щу.”

0

План-конспект уроку моє на меті повторити і закріпити вивчений матеріал; удосконалювати вміння та навички вимовляти і позначати на письмі поєднання: жш-, ш-, ча-, ща-, чу-, щу-; розвивати вміння знаходити , визначати, перевіряти, правильно записувати в словах орфограми; розвивати зв'язне мовлення, орфографічну пильність, уміння аналізувати, робити висновки, поповнювати лексичний запас; виховувати самостійність, охайність, старанність, самоконтроль та інтерес до вивчення російської мови.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі