Користувацький вхід

Останні публікації

2020-01-25 20:27
2020-01-25 19:42

Розробки уроків, занять

...

Обмежити пошук фільтруванням:Всеволод Нестайко-визнаний у світі український дитячий письменник «Тореадори з Васюківки».Пригодницький захопливий сюжет,мрія і дійсність,смішне комічне,романтичне в його пригодницькій повісті для дітей.

0

Конспект уроку українська література 6 клас на Тему:Всеволод Нестайко-визнаний у світі український дитячий письменник «Тореадори з Васюківки».Пригодницький захопливий сюжет,мрія і дійсність,смішне комічне,романтичне в його пригодницькій повісті для дітей.
Автор:Корнієнко Олена МиколаївнаУрок математик в 1 класі "Додавання і віднімання на основі складу числа 10"

0

Конспект уроку закріплення знань ставить за мету формування в учнів навички додавання і віднімання в межах 10. Різноманітні види роботи, запропоновані на уроці, спрямовані на розвиток математичних здібностей, формування допитливості та кмітливості.«Здається, байка просто бреше, а ні, справді ясну правду каже» Леонід Глібов «Лебідь, Щука і Рак»

0

Тема. «Здається, байка просто бреше, а ні, справді ясну правду каже»
Леонід Глібов «Лебідь, Щука і Рак»
Мета. • Ознайомити дітей із жанром байки;
• розширити знання учнів про творчість Леоніда Глібова;
• розвивати способи і види читання байки: вчити передавати в інтонації характери дійових персонажів, оцінювати їхні вчинки, виявляти мотиви їхньої поведінки, удосконалювати уміння читати діалоги, уміння роб повчальний висновок;
• розвивати образність мовлення;
• виховувати працьовитість, бажання спілкуватися в групах.УРОК РОЗВИТКУ ПИСЕМНОГО МОВЛЕННЯ. СКЛАДАННЯ ЕСЕ.

0

УРОК РОЗВИТКУ ПИСЕМНОГО МОВЛЕННЯ. СКЛАДАННЯ ЕСЕ.

Мета: ознайомити з новим видом тексту- есе, розвивати вміння висловлювати свою думку, обгрунтовувати її, виражати своє ставлення до предмета висловлювання, виховувати любов до близьких, співчуття, милосердя.
Обладнання: малюнок серця, символічні маленькі серця, кольорові олівціУрок виробничого навчання на тему "Нанесення клейової розчинової суміші на плити утеплювача маячковим способом"

0

Важливою ланкою професійнопрактичної підготовки кваліфікованого робітника є організація та проведення
ефективного уроку виробничого навчання, що включає раціональне сполучення
методів і прийомів навчання, які спрямовані не тільки на формування системи
професійних знань, умінь і навичок, але і на розвиток практичного та системного
мислення, здібностей до самостійної творчої діяльності.Урок практичного водіння на тему "Проїзд складних нерегульованих перехресть"

0

Урок з практичного водіння розроблено згідно програми діючих Державних стандартів з професії «Водій автотранспортних засобів категорії "С"Практикум з предмета «Фармакологія та медична рецептура» для студентів ІІ курсу (МН і МС відділення)

0

1. Завдання для самопідготовки студентів (позааудиторна робота)
з практичного заняття № 1 (ІІ курс) з теми: „Лікарські форми для ін’єкцій. М’які, тверді лікарські форми.”…………………………………….стор. 3-6
2. Завдання для самопідготовки студентів (позааудиторна робота) з практичного заняття № 2 (ІІ курс) з теми „Антисептичні та дезінфекційні засоби. Хіміотерапевтичні засоби. Антибіотики.”………………..стор. 7-17Практикум з предмета «Фармакологія та медична рецептура» для студентів ІІІ курсу (МН і МС відділення)

0

1. Практичне заняття № 1.
Тема: «Кардіотонічні і протиаритмічні засоби. Засоби, що використовуються при вінцевій недостатності.»……………………………………………стор. 3-10
2. Практичне заняття № 2.
Тема: «Антигіпертензивні і сечогінні засоби.»………………………. стор. 11-18
3. Практичне заняття № 3.
Тема: «Засоби, що впливають на функції органів травлення. Засоби, що впливають на тонус і скоротливу діяльність міометрію.»……………стор. 19-35
4. Практичне заняття № 4.
Тема: «Засоби, що впливають на системукрові.»…………………… стор. 36-43
5.
5.Практичне заняття № 5.Лікарські засоби, що впливають на функції органів травлення (методична розробка практичного заняття з фармакології)

0

1. Тема заняття: «Лікарські засоби, що впливають на функції органів травлення.» (4 години)
2. Результати навчання:
Фахові компетентності:

I. Знання:

1. Здатність визначити медичні терміни.
2. Здатність визначити фармакологічні терміни.
3. Здатність визначити класифікацію лікарських засобів, що впливають на апетит.
4. Здатність визначити у разі порушень секреторної функції шлунку.
5. Здатність визначити класифікацію блювотних і протиблювотних засобів.
6. Здатність визначити класифікацію засобів, що впливають на моторну функцію шлунково-кишкового тракту.Цілі числа, раціональні числа (розробка уроку з математики)

0

Мета: узагальнити і систематизувати відомості учнів про види чисел; домогтися засвоєння поняття «ціле число», «раціональне число» і зв'я­зок між ними; навчити класифікувати числа.
Тип уроку: узагальнення і систематизація знань.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі