RSS-матеріал


Підписатись на E-mail:

Користувацький вхід

Розробки уроків

Обмежити пошук фільтруванням:План конспект уроку у першому класі тема "Тварини"

0

В даному конспекті викладено матеріал для проведення уроку в 1 класі
Мета: повторити слова за темою «Тварини»; навчитись описувати тварин за допомогою кольорів; повторити вживання граматичних структур «Have you got…» , « I have got a…», «It is ...», «It can …», «It cannot …».Розвивати увагу, уяву і навички аудіювання, діалогічного мовлення. Виховувати вміння сконцентровуватися, слухати інших, комунікативність.
Тип уроку: урок-подорож.Урок

0

Урок вивчення нового матеріалу у 8 класі на тему "Різноманітність птахів"З природою живи у дружбі, то буде вона тобі у службі.

0

З природою живи у дружбі, то буде вона тобі у службі.
(Екологічний тренінг-подорож).

Мета:

Збагатити знання дітей про лікарські дерева України. Ознайомити з народними традиціями лікування рослинами і показати відображення цієї теми в легендах, прикметах, прислів’ях. Вивчити правила збирання, сушіння, і зберігання лікарських рослин. Виховувати бережливе ставлення до рослин, любов до рідного краю.

Обладнання:

кольорові картки та засушені рослини, гербарії, книги.Освіта Англії

0

Урок англійської мови у 7 класі на тему: «Schools in Great Britain». Головна мета уроку - розширити знання учнів про систему шкільної освіти Великобританії.Розробка уроку музичного мистецтва у 5 кл.

0

Конспект уроку розроблений для семінару вчителів музичного мистецтва по темі "Сторінками відомих опер", урок-подорож поєднується із уроком-проектом. Кросворди до уроку шукайте в наступній публікації: "Творчі завдання для уроків музичного мистецтва" Демків Марії Василівни.Розробки уроків музичного мистецтва для 3 кл.

0

Конспекти розроблені за програмою Лобової, але присутня авторська інтерпретація матеріалів вчителем Демків М. В.. Для вчителів музичного мистецтва. Тут є і урок-казка, і подорож, та інші...Урок однієї задачі

0

Презентація до уроку геометрії в 10 класі по темі: "Аналітичні та геометричні методи розв'язування планіметричних задач"Розв’язування ірраціональних рівнянь

0

Конспект уроку з алгебри у 10 класі на тему: "Розв’язування ірраціональних рівнянь". Це нестандартний урок у формі урок-подорож по семи чудесах світу, а саме: статуя Зевса у Греції, храм Артеміди в Єфесі, мавзолей в Галікарнасі, колос Родоський, Фароський маяк в Александрії, єгипетські піраміди (піраміда Хеопса), висячі сади СемирамідиEnvironmental protection

0

Вже багато створено презентацій та розробок уроків про захист навколишнього середовища.Але кожен вчитель хоче застосувати на уроці нову вправу, використати новий вид роботи. Представлені урок та презентація - допомога в підготовці до уроку.

RSS-матеріал

Голосування

Чи відчуваєте Ви професійне (емоційне) вигорання у вашій роботі вчителя?:
Низковольтное оборудование автоматические выключатели.

Останні коментарі