RSS-матеріал


Підписатись на E-mail:

Користувацький вхід

Розробки уроків

Обмежити пошук фільтруванням:Система уроків зі світової літератури

0

Розробка системи уроків
зі світової літератури за новою програмою для 5 класу з розділу «Світ дитинства»: «Елеонор Портер (1868-1920). «Полліанна»
(5 год.)урок "Музика Стародавньої Греції" 5 клас

2

Розробка уроку музичного мистецтва "Музика Стародавньої Греції"
5 клас і презентація до урокуУрок з алгебри в 9 класі «Арифметична і геометрична прогресії»

0

Узагальнити і систематизувати знання учнів за темою, продовжити формувати в учнів навички і вміння знаходити невідомі величини прогресії, розв’язувати типові задачі, застосовуючи набуті знання, виховання наполегливості та працелюбності.Урок-гра "Думай, шукай, знаходь!

0

Даний матеріал уроку стимулює пізнавальну активність, творчу самостійність та активність, творчу самостійність та ініціативу учнів. Дає можливість визначити знання та вміння учнів з різних предметів ( математики, мови, навколишнього світу, художньої праці, музики).Запозичені слова (іншомовного походження). Словник іншомовних слів.

1

Урок засвоєння нових знань на основі вивченого з теми:
"Запозичені слова (іншомовного походження). Словник іншомовних слів".Групи слiв за походженням. Власне українськi слова. Тлумачний словник української мови.

1

Урок вивчення нового матеріалу з теми: "Групи слiв за походженням.Власне українськi слова.Тлумачний словник української мови".Урок 5 клас

0

Відкритий урок з інформатики для учнів 5 класу. У матеріалах міститься: презентація, розробка уроку і буклет для адміністрації.Тварини. Різноманітність тварин.

0

Розробка уроку-подорожі, метою якого є розширити уявлення про різноманітність тварин та середовище іх снування.Особливості українського гумору

1

Тема: Особливості українського гумору.О братьях наших меньших. Грызуны.

0

Тема: О братьях наших меньших. Грызуны.
Цель: познакомить учащихся с различными видами грызунов, их повадками, средой обитания, расширить кругозор школьников, развивать самостоятельность мышления, умение обобщать полученные знания, воспитывать любовь к природе, ко всему живому, бережливое отношение к ней.
Оборудование: иллюстрации, рисунки, раздаточный материал

RSS-матеріал

Голосування

Як Ви оцінюєте сучасні події в освіті?:

Останні коментарі