Користувацький вхід

Розробки уроків, занять

...

Обмежити пошук фільтруванням:Як виникли цифри?

0

Конспект заняття з математики для старшої групи "Число та цифра 7"School Subjects

0

Конспект уроку присвячений вивченню шкільних предметів в 2 класі для шкіл з поглибленим виченням англійської мовиСонячний світ дитинства у пригодницькій повісті Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки

0

Мета уроку:
-продовжити аналізувати твір В. Нестайка «Тореадори з Васюківки», виявити особливості смішного, комічного, романтичного в пригодницькому творі; характеризувати вчинки героїв, пов’язуючи з життєвими ситуаціями учнів,
- розвивати вміння виразно читати, грамотно висловлювати власні думки, почуття, спостереження; виділяти з інформації головне, суттєве; формувати кругозір, світогляд школярів;
-виховувати в них активну житгєву позицію, позитивні риси характеру; прищеплювати інтерес до пригодницького літературного жанру; пунктуальність.
Тип уроку: комбінований.Розробка уроку «Перша світова війна. Повоєнне облаштування світу»

0

Розробка уроку узагальнення з всесвітньої історії для 10 класу з використанням програм пакету Microsoft Office. Під час такого уроку учні зможуть показати та вдосконалити свої вміння працювати як з різними історичними джерелами, так і з комп'ютерними програмами.Конспект уроку з літературного читання (російською мовою) у 2 класі

0

Тема. Развитие навыка осознанного чтения. Закрепление умения читать произведения по ролям. 2 класс. Литературное чтение.
Цель: познакомить учащихся со сказкой В.Бианки «Заяц, Косач, Медведь и Дед Мороз»; закреплять знания о том, как зимуют звери и птицы; отрабатывать навыки чтения, учить читать в лицах, делить текст на части; развивать речь, память, наблюдательность; воспитывать любовь к природе, бережное отношение к животным.
Оборудование: предметные картинки с изображением медведя, зайца, тетерева, Деда Мороза, кроссворд, портрет В.Бианки, выставка книг В.Бианки.Уроку "Чи вміє лев бігати? Так"

0

Тема: "Тварини. Чи вміє лев бігати? Так"
Клас: 1
Мета: введення нової лексики та тренування лексики по темі уроку; тренування у вживанні дієслова «can»; розвиток навичок аудіювання з опорою на наочність; розвиток навичок монологічного мовлення на рівні монологів; розвиток пам’яті, уваги; виховання дбайливого ставлення до тварин.Уроку "Пасхальні традиції в Україні та Англії"

0

Тема: "Пасхальні традиції в Україні та Англії"
Клас: 2
Мета: активізувати вивчений лексико-граматичний матеріал, тренувати у вживанні дієслова «to have», розвивати вміння та навички читання, письма, усного монологічного мовлення; розвивати логічне мислення, увагу та зорову пам'ять, спостережливість, удосконалювати фонетику та артикуляцію звуків, розвивати усні комунікативні вміння з опорою на наочність; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань, загальну культуру учнів.Уроку "Мій друг вміє танцювати"

0

Тема: Дозвілля. Мій друг вміє танцювати.
Клас:2
Мета: ознайомити з новими лексичними одиницями, активізувати вивчений лексико-граматичний матеріал, тренувати у вживанні дієслова «can» розвивати вміння та навички читання, письма, усного монологічного мовлення; розвивати логічне мислення, увагу та зорову пам'ять, спостережливість, удосконалювати фонетику та артикуляцію звуків, розвивати усні комунікативні вміння з опорою на наочність; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань, загальну культуру учнів.Дозвілля. Я вмію плавати.

0

Тема: Дозвілля
Клас: 1
Мета: введення нової лексики по темі уроку; тренування у вживанні модального дієслова «can»; розвиток навичок аудіювання з опорою на наочність; розвиток навичок монологічного мовлення на рівні монологів; розвиток пам’яті, уваги; виховання дбайливого ставлення до тварин.The house. Prepositions of place

0

Конспект уроку з теми "Будинок. Прийменники місця". Урок покликаний розвивати навички аудіювання, читання, говоріння з теми, вивчити вживання прийменників.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі