RSS-матеріал


Підписатись на E-mail:

Користувацький вхід

Розробки уроків

Обмежити пошук фільтруванням:"Флорбол", урок фізичного виховання в 4 класі

0

Урок фізичного виховання в 4 класі з теми "Флорбол". Урок засвоєння нових знань.
Мета уроку:
- Навчити техніці прийому та передачі м’яча на місці та в русі;
- Розвивати в учнів загальну витривалість засобами спеціальних вправ та координацію рухів;
- Виховувати вольові якості, дружні стосунки, взаємодопомогу та відповідальність;
- Формувати здоровий спосіб життяУрок "Футбол", 4 клас

0

Розробка уроку фізичного виховання в 4 класі за темою "Футбол". Урок узагальнення, систематизації знань.
Задачі, що вирішуються на уроці:
закріпити отримані учнем навички та уміння техніки зупинки м’яча підошвою і удари серединою підйому в русі та на місці, удосконалити техніку відбивання м’яча коліном та лобом;
розвивати в учнів загальну витривалість засобами фізичної культури, оновлення рухової пам’яті шляхом повторення отриманих навичок й умінь;Узагальнення і систематизація знань із теми «Графіка. Орфоепія. Орфографія». Тренувальні вправи.

0

Урок узагальнення та систематизації вивченого із теми: "Графіка. Орфоепія. Орфографія.""Цікавий світ рослин"

0

Цікавий світ рослин.

Мета. Розширити кругозір учнів про цілющі рослини рідного краю; активізувати розумову і пізнавальну діяльність; розвивати спостережливість; збільшувати цікавість до предмету; виховувати почуття любові до природи, турботливе ставлення до неї.
Згрупувати, поглибити знання дітей про лікарські рослини, розширити знання по цій темі; розвивати логічне мислення, пізнавальний інтерес, уяву, спостережливість; виховувати почуття відповідальності за оточуючу природу, бережне відношення до неї, спонукати формування дружнього колективу.СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ «ВЕСЕЛІ СТАРТИ» (1-й клас)

0

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ «ВЕСЕЛІ СТАРТИ» (1-й клас)

Мета: створити атмосферу свята в грі-змаганні; ви¬ховувати любов до фізкультури та спорту; розвивати пам'ять, увагу, організованість, самостійність, уміння узгоджувати інтереси, долати труднощі; зміцнювати здоров'я; виховувати в учнів почуття дружби, колек¬тивізму.Перший урок у першому класі "Україна - єдина країна"

0

Перший урок у першому класі
Мета: Формувати в шестирічної дитини адекватне уявлення про шкільне життя, відчуття себе повноправним членом великої шкільної сім'ї. Домагатися розуміння необхідності дотримуватися прийнятих у класі правил поведінки. Сприяти підвищенню шкільної мотивації, усвідомленню специфіки позиції школяра. Виховувати почуття гордості за свою школу."Мова Шевченкова, мова Франкова, рідна моя соловейкова мова..."

1

Моя прекрасна українська мово,
Найкраща пісня в стоголоссі трав.
Кохане слово, наше рідне слово,
Яке колись Шевченко покохав.

Рідна мова - це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов'язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбанням. Мова моя українська,
Батьківська, материнська,
Я знаю тебе не вивчену –
Просту, домашню, звичну,
Не з-за морів покликану
Не з словників насмикану
Ти у мені із кореня,
Полем мені наговорена,Урок для 9 класу What does it mean to be happy.

0

Этот урок можно провести в 9 классе по теме "Семья. Друзья." Урок постороен на развитие говорения с использованием жизненного опыта учащихся, обмена мнений.Література рідного краю

0

Кожній людині притаманна любов до рідного краю, «малої Батьківщини», як ми часто називаємо цю непримітну цяточку на карті, де з’явилися на світ. Чуття Вітчизни супроводжує на все життя. Це почуття є одним з найсвітліших і найсвятіших.
Наш земляк І. Огієнко писав:
Бережи своє рідне,бережи...
щоб не забути народу, з якого ти вийшов.
Бережіть свою віру, звичаї, і тим
збережете національну істоту свою.Подорож до Олімпії

0

Даний продукт може бути використаний учителями при проведенні підсумкового уроку математики в 5 класі за новою програмою з теми «Звичайні дроби», а також учнями, які цікавляться математикою. Даний продукт представляє собою розробку уроку з даної теми у вигляді захисту проекту. Для ефективного використання учителю бажано користуватися інтерактивною дошкою для одночасної ілюстрації матеріалу, що викладається учням. Вправи, використані під час уроку складені автором уроку, а вправи для домашнього завдання подано за підручником Н.А.Тарасенкової.

RSS-матеріал

Голосування

Як Ви оцінюєте сучасні події в освіті?:

Останні коментарі