Користувацький вхід

Розробки уроків, занять

...

Обмежити пошук фільтруванням:Заняття з економічного виховання з використанням ІКТ у старшій групі Тема: «У пошуках скарбу»

0

Заняття рекомендовано для вихователів дошкільних навчальних закладів."Як хліб на стіл прийшов" Інтегроване заняття (мовленнєвий розвиток, ознайомлення з соціумом, художньо - продуктивна діяльність) з використанням ІКТ у середньо - старшій групі.

0

Матеріали призначені для використання в дошкільних закладах.
Мета: Розширювати і поповнювати знання дітей про хліб; наголосити на тому, що хліб – це цінний продукт харчування, це святиня українського народу поглибити знання дітей про послідовність процесу виготовлення хліба. Активізувати словник дітей прислів’ями, приказками,народними прикметами, Розвивати логічне мислення, допитливість, зв’язане монологічне мовлення, зміцнювати пам'ять, розвивати почуття і емоції – чуйність, повагу, бережливість та доброзичливість.Характеристика героя твору та його вчинків (За оповіданням В.Винниченка "Федько-халамидник")

0

Урок відповідає чинній навчальній програмі з української літератури для учнів 6 класу («Українська література. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів: 5-9 класи»), ґрунтується на використанні передового педагогічного досвіду з питання розвитку зв’язного мовлення учнів і власних напрацювань учителя.урок

0

Урок української мови
4клас
Тема Прислівник як частина мови.
Тип уроку. Урок – дослідження.
Анотація
Розробка уроку української мови загальноосвітньої санаторної школи-інтернату з використанням інформаційно-комунікаційних технологій
( мультимедійна презентація).
Ключові слова: Урок української мови 4класурок української мови у 2 класі

0

урок української мови для учнів другого класу на тему іменник як частина мовиКонспект відкритого заняття з лексичної теми: Хто сказав няу".

0

Конспект відкритого заняття з лексичної теми домашні тварини. Заняття рекомендовано учителям- логопедам ДНЗ для закріплення лексичної теми.Складання тексту-розповіді «Синичка» з елементами опису. Мозаїка з паперу «Синичка» (інтегрований урок для 3 класу)

0

На цьому уроці матеріал зінтегровано з уроком літературного читання (інсценізація уривка казки Оксани Іваненко "Синичка",природорзнавства
(спосіб живлення синички), математики (складання задач природничого змісту), української мови (складання діалогу за малюнком та початком),
робота з Тематичним словником школяра (вірш про синичку та народні прикмети про цю пташку), з уроком трудового навчання (виготовлення синички в техніці мозаїки). Робота в групах, створення асоціативного куща,глибока лексична підготовка сприяла створенню чудових тектів з елементами опису.Панас Мирний. «Хіба ревуть воли,як ясла повні?» - соціально-психологічний роман. Широта представлення народного життя. Сюжет твору

1

Панас Мирний. «Хіба ревуть воли,як ясла повні?» - соціально-психологічний роман. Широта представлення народного життя. Сюжет твору.

Урок вивчення нових знань. Історія створення роману, співавторство з Іваном Біликом. Сюжет творуСемінар практикум «Розвиваючі ігри нового покоління в інтелектуальному розвитку дошкільника»

0

Семінар практикум «Розвиваючі ігри нового покоління в інтелектуальному розвитку дошкільника»
Підготувала :
Вихователь-методист
ЗДО №13 «Гвоздичка»
Чернега Н.А.

Високо оцінюючи виховну роль дитячих ігор, А.С. Макаренко писав: "Гра має важливе значення в житті дитини, має те саме значення, яке в дорослого має діяльність, робота, служба. Яка дитина в грі, така з багатьох поглядів вона буде в роботі, коли виросте. Тому виховання майбутнього діяча відбувається насамперед у грі".
Мета семінару:Декоративні іграшки з очерету

0

У посібнику розкривається народне мистецтво українського народу, як найвищим проявом творчості народу, яке він проніс через століття. Народне мистецтво яскраво характеризує національні особливості нації. З минулим народні художні твори єднають традиції. Лише завдяки незліченним повторенням образів, мотивів, схем, форм утверджуються художні традиції і передаються з покоління у покоління, удосконалюючись і набуваючи чарівної довершеності.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі