Користувацький вхід

Розробки уроків, занять

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку з природознавства для 2 класу «У царстві тварин»

0

Розробка уроку з природознавства для 2 класу "У царстві тварин"Інтегрований урок ( англійська мова + математика ) Тема : "Число і цифра 9".

1

Інтегрований урок ( математика + англійська ) на тему: "Число і цифра 9". Підготувала вчитель англійської мови - Степанчук Вікторія Олександрівна.Презентація до уроку астрономії "Проблеми космології"

0

Презентація до уроку астрономії "Проблеми космології" в 11 класіМатеріали конкурсу "Викладач року - 2017". Тема: Леся Українка. Життєвий і творчий шлях. Роль родини, оточення та самоосвіти у формуванні її світобачення.

1

Специфіка мого уроку полягає у нетрадиційному проведенні, саме тому вирішила реалізувати його у формі усного журналу.
ТЕМА. Леся Українка. Життєвий і творчий шлях. Роль родини, оточення та самоосвіти у формуванні її світобачення. Неоромантизм як основа естетичної позиції поетеси.
МЕТА: створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.Логопедичне заняття із використанням здоров’язберігаючих технологій на тему: «ОСІННЯ ПРОГУЛЯНКА»

0

Сьогодні в системі дошкільної освіти велика увага приділяється здоров’язбережувальній та здоров’яформувальній спрямованості освітнього процесу, стає очевидною потреба зміни ставлення до здоров’я дитини, як до вищої людської цінності.Розробка уроку "Основна властивість дробу. Скорочення дробів"

0

Розробка уроку математики у 6 класі "Основна властивість дробу. Скорочення дробів"Виховний захід "Інтернет: за чи проти?"

0

Розробка виховного заходу для старшокласників "Інтернет: за чи проти?". Містить презентацію до заходу, а також учнівські презентації-дослідження.Показовий урок з математики для 2 класу "Вправи і задачі на засвоєння таблиці ділення на 5".

0

Метою уроку є вчити застосовувати таблицю ділення при розв’язуванні прикладів та задач.Розвивати обчислювальні навички, вміння розв’язувати задачі, увагу, уміння аналізувати, порівнювати, навички самостійної роботи, логічне мислення. Виховувати інтерес до вивчення математики.Конспект уроку з німецької мови за темою "Здоров`я" (7 клас)

0

Мирошниченко Тетяна Миколаївна вчитель вищої категорії КУ Сумська ЗОШ № 5. Конспект уроку з німецької мови тема "Здоров`я" (7 клас)І.Карпенко - Карий. "Сто тисяч". Проблема влади грошей. Засоби сатиричного змалювання

0

На прикладі програмового твору дослідити як вирішується проблема влади грошей.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі