Користувацький вхід

Розробки уроків, занять

...

Обмежити пошук фільтруванням:Н.Бічуя. "Шпага Славка Беркути”. Особливості композиції.

0

Урок літератури у 8 класі розроблено за новою програмою на основі нового Державного стандарту базової повної загальної середньої освіти.конспект уроку

0

Урок розроблено за новою програмою ,для 9 класу. Урок насичений різними формами роботи з учнями,які передбачають роботу в парах та самостійну роботу.Мультимедійний урок з астрономії: „Фізичні характеристики Сонця. Будова Сонця та джерела його енергії”

0

„Фізичні характеристики Сонця. Будова Сонця та джерела його енергії”
Мета уроку: сформувати в учнів уявлення про Сонце та його будову, джерела сонячної енергії, прояви сонячної активності та її циклічність, навести приклади впливу сонячної активності на біосферу Землі.

Унаочнення:
1. Тема уроку – Слайд 1
2. Запитання класу – Слайд 2
3. Стоунхендж – Слайд 3
4. Стоунхендж – кам’яний комп’ютер – Слайд 4
5. Легенда про Фаетон – Слайд 5
6. Явище потрійного Сонця – Слайд 6
7. Сонячне ядро – Слайд 7
8. Зона променистого переносу – Слайд 8
9. Конвективна зона – Слайд 9Урок астрономії з теми: "Основні характеристики планет земної групи та планет-гігантів."

0

Тема. Основні характеристики планет земної групи та планет-гігантів.
Мета : узагальнити й систематизувати знання учнів про особливості планет Сонячної системи, їхні фізичні характеристики, установити причинно-наслідкові зв’язки явищ у Сонячній системі; сформувати поняття про планети як класи космічних тіл.Україна часів Т.Шевченка. Розповідь про поета, його дитинство (на основі повісті С.Васильченка « Широкий шлях»).

0

Конспект уроку. Україна часів Т.Шевченка. Розповідь про поета, його дитинство (на основі повісті С.Васильченка « Широкий шлях»).Література рідного краю. Володимир Затуливітер – наш земляк.

0

Розробка уроку про Володимира Затуливітра - відомого поета Сумщини, уродженця села Яблучне.Принцип дії теплових двигунів. Деякі види теплових двигунів.

0

Розробка уроку фізики з використанням скрайбінгу (особливий вид презентації), інтерактивних вправ та цікавих дослідів, що робить урок насиченим та легким для сприйняття.Конспект уроку української літератури у 9 класі на тему: "Марко Вовчок. Розповідь про життєвий і творчий шлях письменниці."

0

Конспект уроку вивчення біографії письменниці розроблений для дітей з порушеннями інтелектуального розвиткуМайстер-клас на тему "Аплікація в техніці торцювання"

0

У презентації подано матеріал про техніку торцювання, історичні відомості, інструменти та матеріали.Конспект уроку "Sport in our life"

0

Objectives: to enrich pupils' vocabululary,to develop pupils’ skills in listening, reading, speaking and writing;to develop pupils’ critical thinking;to provide interactive work in pairs and small groups;to arouse interest of the lesson and to broaden pupils’ outlook.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі