Користувацький вхід

Розробки уроків, занять

Обмежити пошук фільтруванням:Підсумковий урок за творчістю Т. Шевченка

1

Подані матеріали присвячені постаті великого генія українського народу - Тараса Григоровича Шевченка. Подаються відомі твори різними мовами, коротко аналізується малярська творчість, використання творчості сучасними гуртами тощо. Матеріали можна використати як на підсумковому уроці за творчістю Т. Шевченка у 9 класі, так і на різноманітних позакласних заходах, присвячених Великому Кобзарю."Все починається з любові" урок літератури рідного краю

1

Анотація: Урок - проект із літератури рідного краю ставить за мету привернути увагу учнів до вивчення творчої спадщини письменників рідного краю; розширити знання учнів про життєвий і творчий шлях Валентини Купрій; формувати інтерес до дослідницької діяльності; удосконалювати в учнів навички узагальнювати, аналізувати, робити висновки, працювати самостійно з додатковою літературою; розвивати усне мовлення, творчі здібності; виховувати любов та повагу до своїх батьків, до рідного краю, до Вітчизни, ;любити поетичне слово.Інтегрований урок (читання+труд.навчання).

0

Познайомити дітей із творчістю О.Іваненко; вчити правильно, свідомо, виразно читати прозові твори, аналізувати прочитане; розвивати зв’язне мовлення, фонематичний слух, образне мислення, пам'ять, увагу, поповнювати словниковий запас, уміння орієнтуватися у тексті; виховувати спостережливість, любов до рідного краю, бережливе ставлення до природи, до всього живого, плекати доброту, людяність, чуйність, турботу.Розробка уроку з правознавства «Громадянство України»

0

Данний матеріал дохволяє протягом уроку: розкрити зміст понять «громадянство», « громадянин»; навчитися розрізняти статус громадянин, іноземець, особа без громадянства, розв’язувати правові ситуації щодо набуття громадянства та його припинення; формувати вміння пра¬цювати з нормативними актами та практичного їх ви¬користання. »; виховувати в учнів розуміння важливості належності до громадянства та гордості за належність до українського громадянстваРозробка уроку з літературного читання «Скринька українських народних казок. «Лисичка-сестричка» – українська народна казка»

0

Конспект уроку літературного читання 2 клас
Тема. СКРИНЬКА УКРАЇНСЬКИХ НАРОДНИХ КАЗОК.
« ЛИСИЧКА-СЕСТРИЧКА»-укр.народна казкаРозробка уроку з історії України для 11 класу «Рух Опору в Роки Великої Вітчизняної війни»

0

Розробка уроку з історії України для 11 класу "Рух Опору в Роки Великої Вітчизняної війни"Урок-проект Романтизм. Генріх Гейне "Книга пісень"

0

Урок-проект Романтизм.Урок-гра "Щасливий випадок"

0

Урок-гра з природознавста у 2 класі"Щасливий випадок".Підсумковий урок за темою "Природа восени".Конспект уроку з природознавства 2 клас

0

Цей конспект допоможе вчителю 2 класу при підготовці до уроку природознавства.Найскладніші орфограми.

0

Тема: Найскладніші орфограми.
Мета: узагальнити й систематизувати вивчений матеріал про найскладніші орфограми, удосконалювати вміння знаходити орфограми в словах і обґрунтовувати вибір написання відповідними правилами; розвивати мислення; виховувати любов до слова .
Тип уроку: урок систематизації й узагальнення знань.

Перебіг уроку
I. Повідомлення теми й мети уроку.
II. Актуалізація опорних знань.
Бесіда.
1. Що таке орфограма?
2. Які є орфограми?
3. Які орфограми є буквеними, а які - небуквеними?
4. Що таке орфографія ?
5. Що є предметом її вивчення ?

загрузка...
RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі