Користувацький вхід

Останні публікації

Інформатика

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку для 11 класу на тему: "Проектування баз даних. Поняття сутності, атрибута, ключа, зв’язку. Модель «сутність-зв’язок» предметної області. Класифікація зв’язків за множинністю та обов’язковістю"

1

Розробка уроку для 11 класу на тему: "Проектування баз даних. Поняття сутності, атрибута, ключа, зв’язку. Модель «сутність-зв’язок» предметної області. Класифікація зв’язків за множинністю та обов’язковістю"
Мета.
Навчальна:
 ознайомити учнів з поняттям проектування баз даних;
 сформувати знання про атрибут, ключ, зв’язок;
 сформувати загальні вміння та навички проектування бази даних;
 ознайомити учнів з поняттям "модель «сутність-зв’язок» предметної області";
 сформувати знання про види зв’язків за множинністю та обов’язковістю;Буклет. Призначення. Принципи композиції. Види буклетів та способи складання.

0

Даний план - конспект уроку допоможе учням сформують теоретичні та практичні навички роботи із видавничою системою Microsoft Publisher, навчитися створювати та оформляти оригінал макету буклета.Операції з матрицями в Microsoft Excel

0

Поданий матеріал можна використовувати на уроках інформатики у класах інформаційно-технологічного профілю. У розробці розглянуті основні матричні операції та приклади їх реалізації в Excel.Відкритий урок на тему: " Комп'ютерне моделювання в житті людини"

0

Відкритий урок на тему: " Комп'ютерне моделювання в житті людини"Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Об'єктно-орієнтоване програмування»

0

Методичні вказівки для виконання лабораторних робіт з дисципліни "Об'єктно-орієнтоване програмування" для студентів освітньо-професійної програми «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем» спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».Презентація "Система шифрування DES"

0

Презентація з дисципліни "Технології захисту інформації" на тему "Система шифрування DES". Наведена основна термінологія, класифікація криптографічних алгоритмів, детально розібрано шифрування DES.
Може використовуватися на уроках інформатики при вивченні теми "Захист інформації"Урок-квест "Складання карти народних промислів України

0

Мета.
Ознайомити учнів з народними промислами; розкрити цінність і успішність витворів української ужиткової культури – ткацтва, вишивки, виробів з дерева, писанкарства; розвивати критичне мислення, дослідницькі навички учнів і творчу уяву; виховувати відповідального члена громади і суспільства, що розуміє принципи і механізми функціонування суспільства, а також важливість національної ініціативи; спирається у своїй діяльності на культурні традиції і вектори розвитку держави на основі знайомства з культурною спадщиною українського народу.
Задачі уроку.Урок-квест "Складання карти народних промислів України

0

Мета. Ознайомити учнів з народними промислами; розкрити цінність і успішність витворів української ужиткової культури – ткацтва, вишивки, виробів з дерева, писанкарства; розвивати критичне мислення, дослідницькі навички учнів і творчу уяву; виховувати відповідального члена громади і суспільства, що розуміє принципи і механізми функціонування суспільства, а також важливість національної ініціативи; спирається у своїй діяльності на культурні традиції і вектори розвитку держави на основі знайомства з культурною спадщиною українського народу.
Задачі уроку.Тема. Комп’ютерна програма. Вікно комп’ютерної програми

0

Підготовлений матеріал допоможе формувати предметні компетентності: визначити, що таке комп’ютерна програма, які бувають програми, ознайомити з вікном та меню комп’ютерної програми;
Розвивати ключові компетентності:
— спілкування рідною мовою;
— інформаційно - цифрова компетентність;
— уміння вчитися.
Виховувати хороше відношення один до одного працюючі в групах.Методичні рекомендації щодо організація форм і методів роботи з розвитку логічного мислення на уроках інформатики початкової школи згідно вимог НУШ

0

Представлений матеріал розкриває можливість використання інтерактивних технологій на різних етапах уроку інформатики та для різних категорій учнів з метою розвитку їх логічного мислення.
У роботі подані алгоритми роботи на уроках інформатики. Приклади головоломок, ребусів та логічних завдань, що використовуються на уроках інформатики у початкових класах.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі