Користувацький вхід

Інформатика

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку за темою"Сприймання людиною інформації"

1

В наш час дуже складно зацікавити дітей на уроці. Інтерес до справи. Звідки він береться і чи дійсно він такий важливий? Буває, що інтерес до справи, у нашому випадку до комп’ютерної справи, виникає легко і одразу. Буває, що батьки та вчителі вміло і терпляче такий інтерес виховують. Але в будь якому випадку інтерес дитини до справи треба підтримувати. Тому і виникла ідея поєднати урок з казкою. В даному випадку з казкою: «Аліса в країні чудес».Практична робота: «Побудова алгоритмів з використанням функцій»

0

Закріпити попередній матеріал під час виконання практичних завдань в створенні та реалізації програм із зверненням до підпрограмиСкладання програм з використанням функцій.

0

Вчитися будувати алгоритми з використанням функцій. Закріпити попередній матеріал під час виконання практичних завдань.Практична робота: «Побудова алгоритмів з використанням процедур»

0

Закріпити попередній матеріал під час виконання практичних завдань в створенні та реалізації програм із зверненням до підпрограмиСкладання програм з використанням процедур.

0

Вчитися будувати алгоритми з використанням процедур. Закріпити попередній матеріал під час виконання практичних завдань.Формальні і фактичні параметри підпрограм.

0

Поняття про формальні і фактичні параметри, закріплення даного матеріалу виконанням практичних завданьПідпрограми. Процедури та функції

0

Поняття про підпрограми та їх аргументи, локальні та глобальні змінні. Закріплення даного матеріалу під час виконання практичних завдань.Використання сучасних інформаційних технологій в освітньому процесі

1

У даній роботі автор розкриває теоретичні, методичні та практичні аспекти теми «Використання сучасних інформаційних технологій в освітньому процесі».
Автором опрацьовано літературні джерела за темою роботи; результати аналізу і систематизації джерел представлено у теоретичній частині роботи.
У практичній частині роботи надано методичну розробку майтер-класу «Створення дудл-відео в програмі Explaindio Video Creator».Проєкт учнів Берестівської школи

0

Проєкт «Арт-пам’ятки Липоводолинщини»
Учасники проєкту: учні 11 класу Берестівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради Сумської області.
Керівники проєкту: учителі Берестівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради Сумської області Шеденко Ніна Володимирівна та Шеденко Олексій Миколайович.
Модератор проєкту: історик мистецтва, археолог, митець Аленінський Костянтин Володимирович.
Тип проєкту: дослідницький, творчий, практично-орієнтований.Cтруктура електронно-навчального методичного комплексу вивчення дисципліни «Операційні системи»

0

Застосування у навчальному системи управління навчальними ресурсами надає кожному студенту персональні можливості для найбільш ефективного вивчення матеріалу, а викладачу — засоби для формування навчальних програм, контролю їх проходження, складання звітів про результативність навчання, організації комунікацій між студентами і викладачами.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі