Користувацький вхід

Інформатика

...

Обмежити пошук фільтруванням:Комп'ютер для дошкільника: друг чи ворог?

1

Як познайомити майбутніх першокласників з комп'ютером? Що потрібно знати батькам?Призначення й використання математичних і статистичних функцій табличного процесора.

0

Конспект уроку з інформатики для 8 класу на тему "Призначення й використання математичних і статистичних функцій табличного процесора."
урок+ презентація +заготовкаСтворення, редагування та форматування графічних об'єктів

0

Ознайомлення з: графічними об’єктами які можливо додати в MS Word 2010 та їх властивостями, способами створення зображень із графічних примітивів; створення й редагування векторних зображень; створення об’єктів, що складаються з базових графічних примітивів; відображення й масштабування об’єктів; зафарбовування об’єктів; групування і вирівнювання об’єктів.
Розвиваток процесу мислення дітей та моторики рук, сприяття всебічного розвитку учнів.
Закріплення правил поведінки в комп’ютерному класі, виховування інтересу до вивчення інформатики.Розробка уроку інформатики для 2 класу "Створення зображень за зразком"

0

Розробка уроку інформатики для 2 класу за новою програмою. Містить цікавий матеріал.Урок інформатики у 2 класі "Ігри для вдосконалення навичок роботи з маніпуляторами"

0

Розробка уроку інформатики для 2 класу за новою програмою. Містить цікавий матеріал.Тестові завдання

0

Тестові завдання для перевірки засвоєних знань з предмету інформатика учнями початкової ланки.Тестові завдання на уроках інформатики (Пам'ять комп'ютера. Диски і файли)

0

Використання тестів на уроках інформатики у програмі Power Point сприяє занурюванню учні в цікавий світ комп'ютерних образів і сюжетів. За короткий час діти виконують багато операцій, різних за змістом і рівнем складності. Обсяг вправ значно вищий, ніж той, що учень виконує на звичайних уроках. Це сприяє формуванню обчислювальних навичок, цілеспрямованому розвитку сенсорних процесів, виробленню швидкісних реакцій, тренуванню пам'яті.Складові частини комп'ютера

0

Використовую тести на уроках інформатики у програмі Power Point передусім як нову, складну, цікаву, керовану дитиною гру, за допомогою якої вона вирішує найскладніші завдання. Захоплена грою дитина навіть не помічає що вчиться: набуває знання, розвиває уяву і фантазію, формує понятійний апарат.Турнір веселих знавців інформатики

0

Позакласний захід з інформатики. Може бути використаний в рамках проведення тижня математики та інформатики в школі. Діти із задоволенням готувалися до турніру, приймали участь у конкурсах.Тема "Опрацювання фрагментів зображення. Збереження зображень"

0

Тести з теми "Опрацювання фрагментів зображення. Збереження зображень"для учнів 5 класу за новою програмою

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі