Користувацький вхід

Останні публікації

Інформатика

...

Обмежити пошук фільтруванням:Системи комп’ютерного тестування знань

0

Огляд можливостей сучасних систем комп’ютерного тестування знань. Розглянуто програми TEST-W, TEST-W2, MyTestX а також можливості використання для організації online-тестування "Форм Google", які є складовою частиною "Документів Google".Буклет на на тему "Обробка мультимедійних даних. Створення відеокліпу. Налаштування відеопереходів між його фрагментами".

0

Буклет на на тему "Обробка мультимедійних даних. Створення відеокліпу. Налаштування відеопереходів між його фрагментами".Кросворд та тестові завдання для перевірки знань на тему "Обробка мультимедійних даних. Створення відеокліпу. Налаштування відеопереходів між його фрагментами".

0

Кросворд та тестові завдання для перевірки знань на тему "Обробка мультимедійних даних. Створення відеокліпу. Налаштування відеопереходів між його фрагментами".Обробка мультимедійних даних. Створення відеокліпу. Налаштування відеопереходів між його фрагментами.

0

Навчальна мета:
• Ознайомити з мультимедійними даними, форматами аудіо - та відеофільмів, програмами для обробки мультимедійних даних;
• Навчити створювати відеокліпи, додавати відеопереходи, музичний супровід.
Розвивальна мета:
• розвивати естетичні смаки учнів, творче мислення;
• розвивати уміння виділяти головне, порівнювати і узагальнювати отримані результати;
Виховна мета: виховувати інформаційну культуру, толерантну поведінку.Практична робота по текстовому редакторі Word "Робота з графічними об’єктами у середовищі текстового процесора. Автофігури"

0

Тема:Робота з графічними об’єктами у середовищі текстового процесора. Автофігури
Мета:навчити учнів працювати з графічними об’єктами та авто фігурами у середовищі ТП; розвивати вміння роботи з текстовими документами, розвивати інтерес до інформатики; виховувати культуру користувача ПКПрезентація "Апаратна реалізація комп'ютера" 8клас.

0

Презентація на тему: "Апаратна реалізація комп'ютера" для 8 класу розділу "Кодування даних та апаратне забезпечення".КВК з інформатики

1

На допомогу вчителю інформатики. Позакласний захід з інформатики для учнів 10 класу.Створення малюнків з кривих та ламаних. Групування об`єктів. Додавання тексту до графічних зображень та його форматування. Практична робота №10 "Створення векторних зображень та його форматування"

0

ТЕМА. Створення малюнків з кривих та ламаних. Групування об’єктів. Додавання тексту до графічних зображень та його форматування. Практична робота №10»Створення векторних зображень»
МЕТА. Ввести поняття групування об’єктів, розглянути способи створення складних малюнків, методи додавання тексту до графічних зображень, формувати вміння створювати і редагувати зображення, створювати складні малюнки;
розвивати творчі здібності учнів;
виховувати цікавість до предмету.
Тип уроку вивчення нового матеріалу
Матеріали і обладнання: комп’ютери, ПЗ:«INKSCAPE», роздатковий і дидактичний матеріалОперації над групами об’єктів: виділення, копіювання, переміщення, видалення

0

МЕТА. Ознайомити учнів з принципами виконання операцій над групами
об’єктів (виділення,копіювання, переміщення, видалення);
сформувати практичні навички виконання операцій над групами
об’єктів;
розвивати творчі здібності учнів;
виховувати в учнів активність, патріотизм.

ОБЛАДНАННЯ: комп’ютери, проектор,підручники, інструктивні картки,
для гри «Світлофор»

ХІД УРОКУ:
І. Організаційний етап
ІІ. Актуалізація опорних знаньПризначення й використання основних математичних, статистичних функцій табличного процесора. Виконання обчислень з використанням функцій

1

«Призначення й використання основних математичних, статистичних функцій табличного процесора. Виконання обчислень з використанням функцій»

Основні етапи уроку
I Організаційний етап 1 хв.
II Актуалізація опорних знань. Перевірка домашнього завдання 4 хв.
III Мотивація навчальної діяльності 2 хв.
IV Повідомлення теми і завдань уроку 2 хв.
V V. Сприймання і усвідомлення нового матеріалу
10 хв.
VI Правила виконання практичних завдань. Інструктаж з безпеки праці Самостійні виконання учнями завдань під контролем
і за допомогою вчителя 18 хв.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі