Користувацький вхід

Інформатика

...

Обмежити пошук фільтруванням:Електронний обмін данними. Технологія ЕDІ

0

ЗНАЙОМСТВО УЧНІВ ІЗ НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ ЕЛЕКТРОННОГО ОБМІНУ ДАННИМИ ЕDІ.Конспект уроку з інформатики

0

Конспект уроку з інформатики у 4 класі з теми: "Перетворення інформації. Перетворення інформації з текстової у графічну форму з використанням схем, діаграм. Перетворення інформації у вигляді тексту в таблицю з числами"Презентація

0

Презентація для уроку інформатики у 4 класі з теми: "Перетворення інформації. Перетворення інформації з текстової у графічну форму з використанням схем, діаграм. Перетворення інформації у вигляді тексту в таблицю з числами". Урок-подорож.Практична робота з інформатики для 4 класу. Тема "Копіювання файлів"

0

Практична робота з інформатики для учнів 4 класів. Тема уроку "Копіювання файлів та папок"4 клас, практичне завдання до уроку "Пристрої введення та виведення інформації"

0

Практичне завдання до уроку "Пристрої введення та виведення інформації" дає змогу додатково, до запропонованого на уроці теоретичного матеріалу, ознайомити учнів з пристроями введення та виведення, а також закріпити навики роботи в середовищі текстового редактора.Інтерактивні технології навчання на уроках інформатики

0

ІНТЕРАКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ НА УРОКАХ ІНФОРМАТИКИ (З ДОСВІДУ РОБОТИ)

Опис досвіду роботи вчителя інформатики Київської школи
НВК №209 «Сузір’я»
Янчук Тетяни Володимирівни
Учитель – це професія неординарна. Особливість цієї професії полягає у тому, що вчитель працює не шаблонно, за заготовленими наперед алгоритмами. Кожна педагогічна ситуація унікальна, неповторна. Адже добре відомо, що копіювання, навіть найвдалішого уроку проведеного в іншому класі чи уроку колеги, може виявитись вкрай невдалим. Робота вчителя завжди вимагає творчого підходу.Ігрова діяльність на уроках Інформатики у початкових класах

0

На сьогоднішній день центром уваги є учень як особистість. Тому завданням сучасного вчителя є правильно вибрати форми та художні засоби організації навчальної діяльності учнів. У початковій школі потрібно закласти у дітей первинні навички інформаційної культури, початки комп'ютерної грамотності, забезпечити поступальність у навчанні.
Найдавнішим засобом виховання у дітей є гра. Ігри доповнюють традиційні форми навчання дітей і сприяють активізації процесу навчання. У зв'язку з цим особливе значення мають ігрові форми навчання і виховання дітей.конспект уроку з інформатики у 4 класі

0

Конспект уроку інформатики у 4 класі на тему "Алгоритми з розгалуженням"Методичні матеріали до вивчення теми "Бази даних" з предмету "Інформатика""

0

Незалежно від сфери професійних чи особистих інтересів людини, повсякчас виникає потреба у пошуку та опрацюванні певних обсягів даних.
Тому вміння працювати з базами даних різних типів є важливою професійною компетенцією сучасного фахівця.Завдання до комплексної контрольної роботи з навчальної дисципліни "Основи комп'ютерних технологій" для студентів спеціальності 192 "Будівництво та цивільна інженерія"

0

Комплексна контрольна робота - важливий етап перевірки теоретичних знань і практичних вмінь студентів по закінченню вивчення курсу дисципліни.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі