Користувацький вхід

Інформатика

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Розробки уроків і презентації з інформатики до розділу «Комп’ютерні презентації»

0

Анотація до розробки уроків 5 класу з інформатики з теми: "Комп'ютерні презентації".Уроки розробила вчитель математики і інформатики Шершньова Олена Анатоліївна, працює у Добропільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Добропільської районної влади Донцької області. До уроків додаються презентації.Конспект уроку з інформатики у 4 класі "Збереження інформації"

0

Конспект уроку з інформатики у 4 класі на тему "Збереження інформації".«Хмарне середовище в освітньому процесі»

0

Вашій увазі представлений матеріал з вик ористан-
ня хмарного середовища для навчальної діяльності з профе-
сійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки, яке
дозволяє впровадити комплексний підхід до вивчення теорії і
практики за професією «Оператор з обробки інформації та про-
грамного забезпечення».Електронний обмін данними. Технологія ЕDІ

0

ЗНАЙОМСТВО УЧНІВ ІЗ НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ ЕЛЕКТРОННОГО ОБМІНУ ДАННИМИ ЕDІ.Конспект уроку з інформатики

0

Конспект уроку з інформатики у 4 класі з теми: "Перетворення інформації. Перетворення інформації з текстової у графічну форму з використанням схем, діаграм. Перетворення інформації у вигляді тексту в таблицю з числами"Презентація

0

Презентація для уроку інформатики у 4 класі з теми: "Перетворення інформації. Перетворення інформації з текстової у графічну форму з використанням схем, діаграм. Перетворення інформації у вигляді тексту в таблицю з числами". Урок-подорож.Практична робота з інформатики для 4 класу. Тема "Копіювання файлів"

0

Практична робота з інформатики для учнів 4 класів. Тема уроку "Копіювання файлів та папок"4 клас, практичне завдання до уроку "Пристрої введення та виведення інформації"

0

Практичне завдання до уроку "Пристрої введення та виведення інформації" дає змогу додатково, до запропонованого на уроці теоретичного матеріалу, ознайомити учнів з пристроями введення та виведення, а також закріпити навики роботи в середовищі текстового редактора.Інтерактивні технології навчання на уроках інформатики

0

ІНТЕРАКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ НА УРОКАХ ІНФОРМАТИКИ (З ДОСВІДУ РОБОТИ)

Опис досвіду роботи вчителя інформатики Київської школи
НВК №209 «Сузір’я»
Янчук Тетяни Володимирівни
Учитель – це професія неординарна. Особливість цієї професії полягає у тому, що вчитель працює не шаблонно, за заготовленими наперед алгоритмами. Кожна педагогічна ситуація унікальна, неповторна. Адже добре відомо, що копіювання, навіть найвдалішого уроку проведеного в іншому класі чи уроку колеги, може виявитись вкрай невдалим. Робота вчителя завжди вимагає творчого підходу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі