Користувацький вхід

Інформатика

Обмежити пошук фільтруванням:База знань та експертні системи. Методологія побудови, принципи функціонування, особливості застосування

0

База знань призначена для вивчення підходів та методів, які використовуються для створення експертних систем. Значна увага приділяється знанням, особливостям їх отримання, представлення, подання при різних підходах у створенні баз знань; складовим елементам життєвого циклу експертної системи - системи штучного інтелекту, що використовує накопичені знання для забезпечення високоефективного рішення задач у вузькій професійній області. Експертні системи відносяться до систем підтримки прийняття рішень (СППР), заснованих на знаннях.Відеоурок "Змінні в циклах з лічильником в Scratch 3"

0

Відеоурок "Змінні в циклах з лічильником в Scratch 3"
Будемо створювати проєкти, де використовуватимемо змінні в циклах з лічильником. Побачите цікаві приклади і демонстрацію їх виконання нашим котиком. Давайте навчатися разом. До підручника «Інформатика 6 клас».
Автори: Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В. (2023 р.).Структурування інформації в папках, документах. Поняття меню.

0

Навчити учнів розрізняти види інформації, її структуру. Ознайомити з поняттям меню і його використанням.Підсумковий урок з теми “Комп’ютерні презентації”

0

Продемонструвати набуті знання, уміння і навички по створенню комп’ютерних презентацій, розвитку пам’яті, технічного мислення, координації рухів, вихованню культури праці з комп’ютером.Інформатика 2 клас. Тема: Створення малюнків, використовуючи інструменти графічного редактора Paint.

0

Набуття учнями умінь і навиків по створенню малюнків в
графічному редакторі Paint. Вивчення основних кольорів . ( Веселка та її кольори). Розвиток в учнів естетичного смаку.Вікторина «Золотий диск»

0

Вікторина, яка виховує інтерес до предмету, культуру роботи учнів з комп’ютером, розвиває увагу, спостережливість, логічне мислення, сприяє об’єднанню класних колективів.Розробка проєкту 5 клас НУШ

1

Проєктна робота
“Допомагаємо придбати комп’ютер однокласнику ”
Увага! Під час роботи з комп’ютером дотримуйтеся вимог безпеки життєдіяльності та санітарно-гігієнічних норм.
Завдання
Уявіть, що вас обрали експертом з комп’ютерної техніки і вам потрібно підібрати комп’ютер для однокласника та його комплектуючі (монітор, клавіатура, мишка, навушники, колонки і т.д.).
Для цього скористайтеся пошуком у мережі Інтернет і знайдіть в інтернет-магазині потрібні складові для персонального комп’ютера.Мова програмування Python

0

Матеріал призначений для ознайомення учнів 7 класу з мовою PythonАлгоритм

0

Дані тестові завдання створені для перевірки знань з теми "Алгоритм" в рамках курсу інформатики.Тести охоплюють основні поняття та принципи роботи алгоритмів, включаючи різноманітні типи алгоритмів.Складові комп'ютера та їх призначення

0

Мета: розглянути будову комп'ютера та призначення його основних складових, навчити розрізняти пристрої введення, виведення, опрацювання та зберігання повідомлень.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі