Користувацький вхід

Останні публікації

Інформатика

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конкурсна програма «Інформатик 2019»

0

4 грудня відзначаємо Міжнародний день інформатики, саме до цього дня і буде присвячена конкурсна програма "Інформатик 2019", в якій змагатимуться між собою команди студентів перших курсів за звання «Інформатик року». Це дуже гарна можливість нашим студентам проявити себе та показати свої знання з цього предмету.Адже зараз в сучасному інформаційному просторі необхідно знати та вміти користуватись комп’ютером та взагалі будь-якою електронікою, Інтернетом, різними гаджетами та їх програмами.Історія розвитку обчислювальної техніки

0

Матеріал містить історичні відомості про історію розвитку обчислювальної техніки для учнів 10 класуСтворення блогу

0

Матеріал для уроку по створенню та веденню блогів для учнівФормування здоров’язбережувальної компетентності на уроках математики, фізики та інформатики.

0

Розробка містить конспекти уроків та позакласних заходів з математики, фізики та інформатики, що впроваджують здоров’язберігаючі технології при вивченні точних наук. Новизна і оригінальність розробки полягає в тому, що показані нестандартні прийоми подачі теоретичного матеріалу, підходи до розв’язку задач. Робота містить проблемно-пошукові задачі, задачі спортивного змісту, використовується цікава методика викладання теми, різноманітні форми контролю.Розробки уроків і презентації з інформатики до розділу «Комп’ютерні презентації»

0

Анотація до розробки уроків 5 класу з інформатики з теми: "Комп'ютерні презентації".Уроки розробила вчитель математики і інформатики Шершньова Олена Анатоліївна, працює у Добропільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Добропільської районної влади Донцької області. До уроків додаються презентації.Конспект уроку з інформатики у 4 класі "Збереження інформації"

0

Конспект уроку з інформатики у 4 класі на тему "Збереження інформації".Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


«Хмарне середовище в освітньому процесі»

0

Вашій увазі представлений матеріал з вик ористан-
ня хмарного середовища для навчальної діяльності з профе-
сійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки, яке
дозволяє впровадити комплексний підхід до вивчення теорії і
практики за професією «Оператор з обробки інформації та про-
грамного забезпечення».Електронний обмін данними. Технологія ЕDІ

0

ЗНАЙОМСТВО УЧНІВ ІЗ НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ ЕЛЕКТРОННОГО ОБМІНУ ДАННИМИ ЕDІ.Конспект уроку з інформатики

0

Конспект уроку з інформатики у 4 класі з теми: "Перетворення інформації. Перетворення інформації з текстової у графічну форму з використанням схем, діаграм. Перетворення інформації у вигляді тексту в таблицю з числами"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі