Користувацький вхід

Зарубіжна література

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів світової літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів світової літературиУрок 7 клас "Джеймс Олдрідж «Останній дюйм». Віра у внутрішні можливості людини, подолання нею життєвих випробувань, здатність до порозуміння. "

0

Відкритий урок із зарубіжної літератури для 7 класу за творчістю Дж. Олдріджа "Останній дюйм".Літературний диктант "Закінчи речення"

0

Диктант "Закінчи речення" За темою "Давньоримська поєзія" вчитель зможе використати для перевірки знаннь учнів з поданої темиЛітературний диктант

0

Літературний диктант
Закінчив речення(за поемою Гомера)
1.В основу Ілліади покладено...
2.Твір називається так тому...
3.Війна між греками і троянцями розпочалася через...
5.Правителем Трохи був...
6.Ахілл це...
7.З Ахіллом пов'язаний фразеологізм...
8.Гектор -це...
9.Аххіл присягнув...
10.Троянська війна тривала...
11.Друг Аххіла Патрокл загинув від руки...
12Ахейцям у війні допомагала богиня
13.Пріам звернувся до Ахілла з проханням
14.Бог-Коваль Гефест зробив для АххілаРозвиток зв'язного мовлення. Образ Прометея у мистецтві - І семестр. Розробка уроку- зарубіжна література 9 клас - 2021рік

0

формування предметних компетентностей: розкрити особливості втілення образу Прометея у різних видах мистецтва; розвивати навички дослідницької роботи, зв'язного мовлення, критичного мислення, компаративного аналізу художніх творів; виховувати у старшокласників потребу у високих естетичних та гуманних цінностях; формування ключових компетентностей: уміння вчитися: розвивати навички оцінювання культурно-мистецьких явищ; комунікативної: розвивати навички роботи в групі; інформаційної: розвивати навички роботи із джерелами інформації; загальнокультурної: виховувати прагнення до літературної освітизарубіжна література Сценарій "Поети і музи"

0

ч
Через поезію, любовну лірику допомогти учням дізнатися що ж таке кохання, яке воно буває;
висвітлити одне з найглибших людьских почуттів до жінки.
Виховувати в учнів шанобливе,чисте ставлення до почуттів.Видатний англійський фантаст Г. Дж. Уеллс. Точка зору дорослого і дитини в новелі"Чарівна крамниця". "Дива" та їх сприйняття персонажами. Дитячий світ в новелі. Оповідач твору. Елементи фантастики в новелі.

0

Даний матеріал буде корисний на заняттях зарубіжної літератури в 7 класі з теми "Світова новела"Презентація "Образ ліричної героїні, котра любить читати. Роль літературних і музичних асоціацій у творі. Аналіз поетичних особливостей поезії "Книжки в обкладинках червоних"

0

Матеріал призначено для використання на уроках зарубіжної літератури в 5 класі під час вивчення поезії Марини Цвєтаєвої "Книжки в обкладинках червоних". В презентації передбачено здійснення аналізу поетичного твору та словникової роботи з літературознавчими термінамиЛітературний проект "Духовний подвиг Майстра"

0

Літературний проект "Духовний подвиг Майстра"надано у вигляді презентації, можна використовувати на уроці під час вивчення творчості М.Булгакова та його роману "Майстер і Маргарита" або як позакласний захід. Він містить автобіографічні відомості про письменника, а також елементи аналізу твору.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі