Користувацький вхід

Зарубіжна література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів світової літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів світової літературиВільям Шекспір «Гамлет». Філософські та моральні проблеми в трагедії. Провідні мотиви твору.

0

Розробка уроку для 10 класу "Вільям Шекспір «Гамлет». Філософські та моральні проблеми в трагедії. Провідні мотиви твору".Коспект уроку зарубіжної літератури для 5 класу на тему: "Щирість, мужність і оптимізм героїні твору, її вплив на життя міста"

0

Матеріали уроку допоможуть розширити і доповнити знання учнів про творчість дитячих письменників зарубіжної літератури, активізувати читацьку пам'ять, формувати вміння робити висновки і висловлювати судження на основі прочитаного, посилатися під час відповіді на текст книжки, усвідомити значимість в житті людини віри в позитив, виховати доброзичливість, розвинути позитивне мислення.Дружба і кохання

0

Тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді та відкриті запитанняКонтрольна робота за розділами «Антиутопія у світовій літературі», «Проблеми війни і миру в літературі ХХ століття»

0

Перевірка знань та вмінь учнів з тем «Антиутопія у світовій літературі», «Проблеми війни і миру в літературі ХХ століття».Історія і доля людини: шляхетний лицар Айвенго

0

Мета уроку охарактеризувати образ Айвенго, визначити художні засоби його створення, показати вплив історичних умов на формування характеру героя;
- з’ясувати сутність понять «честь», «гідність», «обов’язок», «співчуття», «милосердя»;
- розвивати навички характеристики літературного героя;
- розвивати творчу фантазію, уяву, уміння відстоювати власну точку зору;
- виховувати почуття обов’язку, честі, гідності, патріотизму.Е. Портер "Полліанна"

0

Е. Портер «Полліанна». Ідея радості життя й відкриття світу у творі. Характеристика образів. Формувати вміння учнів визначати правила "гри в радість". Використовувати ігрові елементи на уроках.Ерік Вольф Сігал «Історія кохання»

0

Матеріали до уроку Ерік Вольф Сігал "Історія кохання". Знайомство з життєвим і творчим шляхом письменника. Аналіз твору.Позакласне читання "Лопе де Вега "Собака на сіні"

0

Матеріал до уроку позакласного читання: Лопе де Вега "Собака на сіні"Розробка уроку зарубіжної літератури "Е.По "Золотий жук". Образи Леграна, Джупітера та оповідача", 7 клас "

0

Мета уроку націлена на аналіз і поглиблене вивчення оповідання "Золотий жук", детальну характеристику персонажів твору.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі