Користувацький вхід

Останні публікації

2020-01-25 20:27
2020-01-25 19:42

Зарубіжна література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів світової літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів світової літератури«Я вас любил так искренне, так нежно…» А.С. Пушкин

0

- Расширяет представление учащихся о жизни и творчестве А.С. Пушкина,
- знакомит ребят с адресатами любви поэта,
- показивает, как богаты, красивы и благородны искренние чувства поэта,
- развивает ассоциативное мышление, творческое воображение,
- совершенствует умение соотносить чувства, музыку и слово и находить в этом высшее наслаждение,
- воспитывает умение понимать и ценить возвышенные чувства поэта.Антигуманный смысл теории Раскольникова и ее крушение. Раскаяние и наказание главного героя.

0

Работа раскрывает суть антигуманной теории Раскольникова; воспитывает на этом примере чувство личной ответственности за происходящее. Способствует усвоению и пониманию произведения Ф.М. Достоевского «Преступление и наказание»:
Пробуждает интерес к анализу текста через нестандартные ситуации, а также учит работать с критической литературой.Поезії срібний струмінь (літературний салон)

0

Жовтень 1917... Напружений і тривожний. Країна жила передчуттям великих подій, які не могли обійти будь-кого. Та і в цій тривозі не зникало бажання жити, сподіватися, кохати і мріяти. Ніби відчуваючи близькі зміни, люди прагнули затишного , дружнього спілкування.Поділюсь найпотаємнішим (з досвіду роботи)

0

Головне завдання – це виховання в учнів любові до книги, прищеплення високих моральних якостей, збагачення словникового запасу, розвиток зв’язного мовлення, творчого відтворення.Тестова перевірка знання змісту твору А. Азімова «Фах»

0

Виховувати якості уважного читача, інтерес до літератури, удосконалювати навички роботи з текстом.Контрольна робота «Античність. Культура Давньої Греції та Давнього Риму»

0

Перевірити рівень знань за вивченої темою, виховувати прагнення досягти кращих результатів та інтересу до літератури.Тестова перевірка знань із теми «Античність – колиска європейської цивілізації»

0

Узагальнити й систематизувати знання за вивченою темою «Античність – колиска європейської цивілізації», виховувати інтерес до літератури.Життєвий та творчий шлях М. Булгакова. М.Булгаков і Україна. Роман «Майстер і Маргарита". Культурні та літературні джерела твору.

0

Розробка уроку в 11 класі.
Життєвий та творчий шлях М. Булгакова. М.Булгаков і Україна. Роман «Майстер і Маргарита» як “роман-лабіринт” зі складною філософською проблематикою. Культурні та літературні джерела твору. Матеріал розрахований на учнів з достатнім та високим рівнем навчальних досягнень.М.В. Гоголь «Ревізор» (9 клас)

1

М.В. Гоголь «Ревізор» (9 клас)
Ключові компетентності
1. Спілкування державною (і рідною в разі відмінності) мовою
2. Обізнаність та самовираження у сфері культури
3. Математична компетентність
4. Соціальна та громадянська компетентність
5. Уміння вчитися впродовж життя
6. Інформаційно-цифрова компетентність
7. Спілкування іноземними мовами
8. Ініціативність і підприємливість
9. Основні компетентності у природничих науках і технологіях
10. Екологічна грамотність і здорове життя

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі