Користувацький вхід

Зарубіжна література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів світової літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів світової літературиПроект "Обдарована дитина"

0

У посібнику розглянуто методи виявлення обдарованих дітей та забезпечення їх підтримки шляхом створення умов для творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку; задоволення освітніх та національно-культурних запитів обдарованих учнів, підготовка їх до подальшого навчання і самостійного життя.
Для вчителів освітніх галузей Державного стандартуКонспект уроку Характеристика образів персонажів казки "Пані Метелиця"

0

Мета: допомогти учням глибше усвідомити ідейно-художній зміст казки; розвивати навички співвіднесення казкових подій із реальними; уміння аналізувати образи героїв за їхніми вчинками та моральними якостями; виховувати працьовитість, чесність та інші моральні якості, що становлять загальнолюдські цінності.
Обладнання: збірки казок братів Грімм, ілюстрації до казки «Пані Метелиця»; презентація до казки.
Теорія літератури: народна казка, образ-персонаж, антитеза.Розробка уроку із зарубіжної літератури ««Влада золота» і справжні життєві цінності в повісті Оноре де Бальзака «Гобсек»»

0

Мета:
формувати ключові компетентності:
уміння вчитися – самоорганізуватися до навчальної діяльності; зосереджено слухати й опрацьовувати матеріал;
загальнокультурну – дотримуватися норм мовленнєвої культури; зв’язно висловлюватися; підвищувати пізнавальну активність;
інформаційну – розкрити особливості композиції повісті «Гобсек»; збагнути основну проблему, що втілюється автором;
соціальну – проектувати власну стратегію поведінки відносно до умов сучасного життя;
комунікативну – формувати цілі власної діяльності та організовуватися до пошукової роботи;Розширене календарно- тематичне планування із зарубіжної літератури для 5 класу за оновленою програмою 2017р.

0

Розширене календарно- тематичне планування із зарубіжної літератури для 5 класу зі змінами 2017р.допоможе вчителю підготувати уроки у даному класі.Розробка уроку позакласного читання із зарубіжної літератури для 9 класу «Дорогами Гоголя...»

0

Розробка уроку про життя, творчий шлях відомого письменника М.В. ГоголяКонтрольна робота з зарубіжної літератури у 9 класі з теми "Просвітництво"

2

Перевірити рівень засвоєння матеріалу з теми "Просвітництво", уміння користуватися набутими знаннями; розвивати самостійність мислення, писемне зв’язне мовлення; виховувати самостійність, уміння зібратися у відповідальний момент.Урок-вистава «Українські народні традиції та звичаї в повісті М.В.Гоголя «Ніч перед різдвом»»

0

Матеріал до уроку зарубіжної літератури в 6 класі.
Українські народні традиції та звичаї в повісті М.В. Гоголя «Ніч перед Різдвом».М.Твен "Пригоди Тома Сойєра"

1

Матеріал можна використати при підготовці до уроку за творчістю М. Твена у 5 класіКалендарно- тематичне планування уроків зарубіжної літератури в 7 класі (інд.навчання). 0,5 год.на тиждень. 2017-2018 н.р.

0

Календарно- тематичне планування уроків зарубіжної літератури в 7 класі (інд.навчання). 0,5 год.на тиждень. 2017-2018 н.р.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі