RSS-матеріал

Користувацький вхід

Світова література

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів світової літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів світової літератури«Самотній мрійник…”? (урок за збіркою Ш.Бодлера „Квіти зла”).

0

Мета: висвітлити життєвий і творчий шлях Ш.Бодлера, особливості його естетики, визначити місце поета в літературному процесі кінця XIX - початку XX ст., його зв’язки з романтизмом і модернізмом,
схарактеризувати його збірку „Квіти зла” й проаналізувати вірші „Гімн Красі” та „Альбатрос”;
розвивати навички виразного читання, усного мовлення, критичного мислення, аналізу поетичного тексту;
виховувати любов до краси, до мистецтва слова.Урок світової літератури на тему У війни не жіноче обличчя». Урок позакласного читання за повістю Бориса Васильєва «А зорі тут тихі…»

0

Метою уроку поставила навчати учнів самостійно здобувати знання, удосконалювати навички аналізу художнього твору, характеризувати героїв твору, розвивати критичне мислення, виділяти головне в епізодах твору, творчий потенціал дітей. Проблеми, розкриті на уроці, є актуальними у наш час, так як допомагають учням усвідомити важливість збереження миру у світі, готовність берегти і захищати рідну землю.
На уроці присутні інноваційні методи і форми навчання, рольова гра, робота в групах. Також були застосовані випереджальні завдання.Вивчення повісті-казки Роальда Дала "Чарлі і шоколадна фабрика"

0

До вашої уваги розробки уроків за повістю-казкою Роальда Дала "Чарлі і шоколадна фабрика". Даний твір вивчається у 5 класі згідно з новою Програмою зі світової літератури у розділі "Сучасна література".
Готуючи матеріал я намагалася підібрати різноманітні завдання, інтерактивні вправи, прийоми роботи, коли учень з пасивного спостерігача перетворюється на активного учасника навчально-виховного процесу.
Сподіваюся, що дані уроки допоможуть як молодим так і досвіченим колегам провести цікаві творчі уроки.Збірка "Інтегровані уроки світової літератури"

0

У посібнику вміщені конспекти інтегрованих уроків із світової літератури, різноманітні методи та прийоми організації навчальної діяльності школярів, цікаві завдання й питання для учнів.
Готуючись до уроків, словесник знайде цікавий матеріал для викладання літератури.
Використовуючи в своїй роботі пропоновані розробки, учитель матиме змогу розвивати вміння учнів інтегрувати прочитане, виховувати їхні смаки.
Призначено для учителів світової літератури.Відображення японських уявлень про красу в поезії Мацуо Басьо

0

Розкривається особливість японського фольклору, японської культури, творчість Мацуо Басьо, знайомство із японськими віршами "хоку".Використання опорних схем-конспектів

0

ОПОРНІ СХЕМИ розвивають такі вміння як здатність самостійно мислити, доводити свою точку зору; потрібно навчити порівнювати, узагальнювати, класифікувати, систематизувати, визначати причинно-наслідкові зв’язки. Актуальність теми Одне з найважливіших сучасних умінь учня - це вміння кодувати великий обсяг інформації, вибудовувати логічні ланцюжки для міркування; уроки з використанням опорних схем зорієнтовані на розвиток в учнів аналітико-синтетичних умінь.Засоби залучення учнів до читання

0

Система роботи з реалізації проблеми «Засоби залучення учнів до читання як шлях формування загальнокультурної компетенції», опис досвіду, додатки до досвіду, посібник «Читання –крок до пізнання»Дебатные технологии на уроках литературы

0

Это возможность применения дебатных технологий при работе с учебным материалом по литературе.Урок світової літератури в 11 класі "Концепція світу та людини в оповіданні Франца Кафки "Перевтілення""

2

Мета:
розкрити особливості художнього світу Ф. Кафки; розпочати аналітико-інтерпретаційне дослідження оповідання «Перевтілення», розкривши особливості модерністського зображення трагедії відчуження особистості у долі Грегора Замзи.Розкрити сенс центральної метафори (образу комахи).
розвивати навички цілісного аналізу тексту, розуміння авторської позиції.
сприяти формуванню гуманістичного світогляду.

RSS-матеріал

Голосування

Як Ви оцінюєте сучасні події в освіті?:

Останні коментарі