Користувацький вхід

Останні публікації

Зарубіжна література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів світової літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів світової літературиЗ досвіду роботи вчителя зарубіжної літератури Криворізької гімназії №127 Бабаєвої Катерини Михайлівни«ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА РОЗВИТОК ЖИТТЄВО - ТВОРЧИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ УЧНІВ НА УРОКАХ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ»

0

Анотація до матеріалу
Подані матеріали містять звіт вчителя про роботу над обраною проблемою:
« ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА РОЗВИТОК ЖИТТЄВО – ТВОРЧИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ УЧНІВ НА УРОКАХ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ»
Спираючись на існуюче підґрунтя, розроблене провідними вченими та науковцями, які вивчали дане питання, вчитель наголошує, що учень – це особистість, у якої мають бути сформовані всі ключові компетентності. Саме така особистість зможе успішно самореалізуватися в соціумі як свідомий та відповідальний громадянин, високий професіонал.Колекція дитячих книжкових пристрастей класиків світової літератури

0

Учням цікаво буде знати про те, які книги читали в дитинстві майбутні класики світової літератури. Дана своєрідна колекція містить фотографії письменників (21) та інформацію про їхні книжкові захоплення.Розробка уроку із зарубіжної літератури для 5 класу «Р.Дал «Чарлі і шоколадна фабрика»»

0

Урок із зарубіжної літератури в 5-ому класі з теми "Чарлі і шоколадна фабрика" Р.Дал, із залученням методу проектів на підсумковому уроціПоезія проти війни. Пауль Целан «Фуга смерті». Модерністське зображення трагедії Голокосту в поезії

0

Поезія проти війни

Тема: Пауль Целан. «Фуга смерті». Модерністське зображення трагедії Голокосту в поезії.Життя і творчість М.Булгакова. Роман «Майстер і Маргарита» (урок-дослідження)

0

Подано методичну розробку із зарубіжної літератури "Урок-дослідження "Життя і творчість М.Булгакова. Роман "Майстер і Маргарита", яка містить елементи інтерактивних методик і технології розвитку критичного мислення.Урок литературного чтения в 4 классе по теме: «В. Драгунский. Он живой и светится»

0

Тип урока: комбинированный. Урок проверки ранее усвоенного материала и усвоения новых знаний.
Форма урока: исследование художественного произведения.
Межпредметные связи: экология, этика, природоведение.
Оборудование: презентация, раздаточный материал (карточки для самостоятельной работы), учебники.
Образовательные технологии:
• Интерактивная технология.
• Проблемно-диалогическая технология.
• Технология развития критического мышления.
• Создание ситуаций успеха.План – конспект урока литературного чтения в 3 классе по теме: «М. Пляцковский. Все мы делим пополам»

0

Интегрированный урок по литературному чтению в 3 классе. Литературное чтение, изобразительное искусство, музыкальное обучение.Інформплакат до уроків з вивчення творчості Моріса Метерлінка (символіка п'єси "Синій птах")

0

Інфографіка-це візуальне висвітлення інформації,призначене для швидкого та чіткого відображення загальних відомостей. Дана розробка може покращити сприйняття інформації на уроці-підсумку з теми "П'єса-казка "Синій птах" Моріса Метерлінка. Процес створення інфографіки можна розглядати як візуалізацію даних, створення інформаційних схем і гроно, що допомагають систематизувати набуті знання учням з будь-якої теми навчальної програми. За бажанням, учитель може запропонувати учневі створювати інфографіку протягом вивчення зазначеної теми індивідуально або в команді (групова робота).«Голосівки»

0

Тема. «Голосівки» — яскравий зразок символістського пошуку «відповід¬ностей» між різними началами життя.

Мета: закріпити навички аналізу поетичних творів, з'ясувати специ¬фіку символів у творах Рембо, розвивати зв’яз¬не мовлення, виховувати любов до поезії.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі