Користувацький вхід

Зарубіжна література

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів світової літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів світової літературиРозробки уроків для 8 класу

0

Посібник розрахований на вчителів зарубіжної літератури, які працюють за новою програмою в 8 класі. Вчителями творчої групи розроблено уроки за темами , що дає можливість вчителям зарубіжної літератури ефективно організувати вивчення тієї чи іншої теми. Розробки уроків передбачають вивчення теоретичного матеріалу та організацію перевірочних робіт, вчителі можуть долучитися до запровадження різних інноваційних технологій, використовуючи матеріал даного посібника.Генріх Гейне "Книга пісень"

0

Презентація до уроку на тему "Генріх Гейне "Книга пісень" у 9-му класі. У презентації висвітлені основні періоди творчості Гейне.Звёздный экспресс «Книга в гости к нам пришла, книга дарит чудеса!» Детским книгам-юбилярам – 2016

0

Звёздный экспресс
«Книга в гости к нам пришла,
книга дарит чудеса!»
Детским книгам-юбилярам – 2016Квест-игра "Сказочная страна А.Пушкина"

0

Литературная квест-игра"Сказочная страна А.Пушкина" для учащихся 5-х классов.
Сценарий составила учитель русского языка и литературы
Токмакской общеобразовательной школы І-ІІІ ступеней № 5
Кулина Ольга ВасильевнаУрок позакласного читання за казкою В.Гауфа "Маленький Мук"

0

Урок позакласного читання за казкою В.Гауфа "Маленький Мук". Матеріал адресований вчителям зарубіжної літератури та учням 5-их класів.Традиційність і своєрідність вирішення проблеми «поет і натовп» у поезії Ш. Бодлера «Альбатрос»

0

Допомогти учням зрозуміти зміст, ідейно-художні особливості поезії Ш.Бодлера «Альбатрос» та своєрідність вирішення проблеми «поет і натовп»; розвивати навички сприйняття, виразного читання й аналізування поетичного твору, асоціативне і логічне мислення, комунікативну компетентність та творчі здібності учнів; виховувати інтерес до поезії, загальнолюдські якості.Урок зарубіжної літератури 6 клас "Подорож Скруджа у часі і просторі як можливість осягнути своє життя"

0

Простежити шлях Скруджа Різдвяної ночі; допомогти учням зрозуміти причини деградації Скруджа; спонукати школярів замислитися над проблемами людського буття; формувати вміння аналізувати зміст художнього твору; розвивати зв’язне мовлення, творчу уяву учнів; удосконалювати навички виразного читання; виховувати людяність, доброту, милосердя.Літературно-мистецька зустріч "Хто ж він, автор Тома Сойєра?"

1

Марк Твен. Літературно-мистецька зустріч "Хто ж він, автор Тома Сойєра?" для учнів 5 класу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі