Користувацький вхід

Зарубіжна література

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів світової літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів світової літературиМЕТОДИЧНА РОЗРОБКА відкритого заняття із зарубіжної літератури на тему: «Роман «Анна Кареніна» - художнє дослідження сімейних стосунків»

0

Представлена методична розробка може широко використовуватись як безпосередньо під час проведення аудиторних занять із зарубіжної літератури, так і при підготовці до занять та при виконанні самостійної роботи студентів.Урок литературного чтения.В.Катаев "Цветик-семицветик"(4 класс)

0

Урок з літературного читання в 4 класі з елементами драматизації та з використанням технології ТРВЗ.Додається презентація до уроку.Турнир знатоков русской словесности в 8-Б классе

0

Цели мероприятия:
 обучающие:
 повторить материал, изученный ранее на уроках русского языка и литературы;
 проверить знания учащихся, состояние их памяти;
 помочь учащимся осознать важность изучения русского языка и литературы, понять их красоту и богатство, значение в жизни человека;
 развивающие:
 повышать мотивацию учащихся к обучению;
 расширять культурологический кругозор ребят;
 развивать логику мышления;
 воспитательные:
 воспитывать личность учащихся в этическом и культурологическом аспектах;
 способствовать социализации каждого из участников турнира;Розробка уроку із зарубіжної літератури «Подорож Скруджа в різдвяну ніч у часі та просторі»

0

Мета уроку:формувати вміння аналізувати зміст художнього твору; удосконалювати навички виразного читання; засвоїти поняття «паралелізм», розвивати логічне мислення, зв’язне мовлення; виховувати людяність, доброту,милосердя, уміння співчувати.
Обладнання: підручники, схеми, макети, карти-подорожі.
Тип уроку: урок-подорож.Розробка уроку із зарубіжної літератури за романом Д. Дефо «Життя та дивовижні пригоди Робінзона Крузо»

0

Мета уроку: Здійснити контроль за самостійним читанням учнів, допомогти їм відкрити своєрідність художнього світу, створеного у романі; формувати дослідницькі навички; розвивати зв'язне усне й писемне мовлення, розвивати логіку мислення; скласти план твору; формувати позитивну життєву позицію.
Тип уроку: Урок-гра.Розробка уроку із зарубіжної літератури для 5 класу «Шлях Мауглі від вихованця джунглів до їх господаря»

0

Мета уроку зарубыжноъ лытератури : систематизувати та підсумувати знання, на буті протягом вивченої теми ; розвивати уміння стисло і грамотно відповідати на запитання, характеризувати героїв, висловлювати власні думки, виховувати почуття прекрасного, кращї
людські якості .Цикл уроків за романом Федеріка Стендаля "Червоне і чорне"

0

Цикл уроків для 10 класу за романом Федеріка Стендаля "Червоне і чорне".
Урок №1. Федерік Стендаль (Анрі Марі Бейль). Життєвий і творчий шлях письменника.
Урок 2. Роман "Червоне і чорне". Композиція твору і символіка його назви. Панорамна картина часу.
Урок №3. Показ в образі Жульєна Сореля трагічної внутрішньої боротьби, сильних і щирих пристрастей та егоїстичного рохрахунку.
Урок №4. Роман "Червоне і чорне". Поєднання соціально-політичного і психологічного аспектів у романі.Розробка уроку із зарубіжної літератури «Оскар Уайльд «Хлопчик-зірка». Еволюція образу головного героя. Символічний зміст назви твору»

0

визначення головної думки твору та характеристикою головного героя казки О.Уайльда; допомогти учням зрозуміти символічний зміст назви твору; простежити шлях еволюції Хлопчика-зірки; з’ясувати в чому, на думку автора, полягає справжня краса...Езоп - легендарний поет, засновник жанру байки. Особливості змісту та побудови байок Езопа. «Езопова мова».

0

Мета: ознайомити школярів з творчістю легендарного байкаря, визначити
особливості змісту та побудови його байок; навчити дітей працювати за
опорними схемами, покращувати навички виразного читання байки,
розвивати вміння вільно висловлювати свої думки з приводу прочитаного,
аналізувати і систематизувати зміст творів; розвивати творчі здібності учнів, їх уяву, логічне мислення, спостережливість, уміння проникати в сутністьпрочитаних байок, сприяти формуванню думаючих особистостей, ціннісних орієнтацій школярів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі