RSS-матеріал

Користувацький вхід

Світова література

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів світової літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів світової літературиУрок-проект. Література проти війни. О. Твардовський "Я був вбитий під Ржевом", "На карб не ставте дотепер мені...".

0

База реалізації проекту:
Ставищанська ЗОШ І-ІІ ступенів

Учасники проекту:
учні 7 класу;
вчитель світової літератури.

Обґрунтування вибору проблеми:
Незгладимий слід залишила в історії багатьох народів Велика Вітчизняна війна. Нічим не зміряти пережиті народом страждання. Тема війни знайшла своє гідне місце у творчості багатьох відомих майстрів слова. Вона вічна, як вічний сам народ, що вистояв.

Мета проекту:
• презентувати учням тему «Література проти війни»;
• дати короткі відомості про життя і творчість О. Твардовського;Конспект уроку за технологією розвитку критичного мислення школярів "Елеанор Портер «Поліанна». Щирість, мужність, оптимізм героїні"

0

Мета уроку: дослідити вплив Поліанни на життя мешканців міста, визначити її риси характеру; вдосконалювати навички характеризувати вчинки героїв твору, робити власні висновки та узагальнення, творчо підходити до виконання завдань; виховувати толерантність, взаєморозуміння,
щирість, оптимізм.Сравнительная характеристика Остапа и Андрия по повести Н.В.Гоголя "Тарас Бульба"

0

Цель урока: Раскрыть образы Остапа и Андрия повести Н.В.Гоголя "Тарас бульба", показать их сходство и различие на всем протяжении жизненного пути, раскрыть молодость, красоту, интерес к казацкой жизни, ловкость, силу, храбрость. Показать ребятам, что при известном сходстве преобладают констатирующие черты.СТАРТУВАЛА «ПРОПОЗИЦІЯ 3Х100»!

0

406-o.jpgТільки на сайті видавничого дому «Києво-Могилянська академія» ви можете замовити книжки за унікальною ціною 33,33 грн.

Умови акції:

  1. Перейдіть у розділ «Пропозиція 3х100»
  2. Замовте будь-які три книжки, що беруть участь в акції
  3. Оформіть замовлення
  4. Отримайте рахунок: 100,00 грн та вартість доставки (самовивезення)


Інтегрований урок математики та світової літератури "Математика й поезія – два крила натхнення" (7 клас)

0

Мета з точки зору математики: формування навичок розв’язування практичних задач з теми «Подібність трикутників»,виховання пізнавальної активності й самостійності учнів.
Метою уроку світової літератури є:
1.Розкрити поетичні рядки геометричного змісту в поезії відомих митців.
2.Сформувати уявлення застосування геометричних форм в ліричних рядках відомих творців поезії.
3.Виховання естетичного світогляду школярів.Реалізація культурологічної змістової лінії на уроках літератури

2

У роботі викладено теоретичні основи реалізації культурологічної змістової лінії, розлянуто шляхи формування культурологічної компетентності, виділено складові компоненти культурологічної площини уроку, а також проаналізовано методи та форми роботи на уроках літератури з використанням культурологічного підходу.
У додатку подано урок світової літератури у 5 класі, де здійснюється реалізація змістової культурологічної лінії.Комунікативно-ситуативні вправи на уроках світової літератури

0

Комунікативно-ситуативні вправи на уроках світової літератури.
Сьогодні вчитель має не просто викладати предмет, а перетворити його на засіб формування компетентного фахівця. Один із таких засобів – це комунікативно-ситуативні вправи, які ставлять учня перед необхідністю застосування набутих знань на практиці. За допомогою ситуативних вправ перевіряються вміння учнів проявляти певний рівень знань, опираючись на власний соціальний досвід. Учні вчаться складати висловлювання, що відповідають запропонованій ситуації.Ігровий майданчик на уроках світової літератури з вивчення байок (6 клас)

0

У матеріалі запропоновані дидактичні ігри до розділу "Мудрість байки" (6 клас за новою програмою із світової літератури: Конкурс на кращого знавця байки, «Упізнай героя байки!», «Редактор», «Знайди третє зайве», «Бюро знахідок».Урок на тему: "Д. Дефо. «Жизнь и удивительные приключения Робинзона Крузо». Знакомство с героем"

0

Особенностью организации урока с учащимися, которые обучаются индивидуально, является разнообразие форм и методов работы, необходимых для формирования познавательного интереса и развития творческих способностей учащихся.
Цели:
• Изучение избранных глав романа Д. Дефо;
• Выявление проблематики художественного произведения;
• Формирование у учащихся деятельного отношения к жизни, убеждения в том, что всё хорошее достигается большим трудом;
• Создание характеристики образа главного героя.
• Осознания и осмысления новой информации, применить её, проверить уровень усвоения.

RSS-матеріал

style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-5032241474405282"
data-ad-slot="4854836540">

Голосування

Як Ви оцінюєте сучасні події в освіті?:

Останні коментарі