Користувацький вхід

Зарубіжна література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів світової літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів світової літературиУрок литературного чтения в 4 классе по теме: «В. Драгунский. Он живой и светится»

0

Тип урока: комбинированный. Урок проверки ранее усвоенного материала и усвоения новых знаний.
Форма урока: исследование художественного произведения.
Межпредметные связи: экология, этика, природоведение.
Оборудование: презентация, раздаточный материал (карточки для самостоятельной работы), учебники.
Образовательные технологии:
• Интерактивная технология.
• Проблемно-диалогическая технология.
• Технология развития критического мышления.
• Создание ситуаций успеха.План – конспект урока литературного чтения в 3 классе по теме: «М. Пляцковский. Все мы делим пополам»

0

Интегрированный урок по литературному чтению в 3 классе. Литературное чтение, изобразительное искусство, музыкальное обучение.Інформплакат до уроків з вивчення творчості Моріса Метерлінка (символіка п'єси "Синій птах")

0

Інфографіка-це візуальне висвітлення інформації,призначене для швидкого та чіткого відображення загальних відомостей. Дана розробка може покращити сприйняття інформації на уроці-підсумку з теми "П'єса-казка "Синій птах" Моріса Метерлінка. Процес створення інфографіки можна розглядати як візуалізацію даних, створення інформаційних схем і гроно, що допомагають систематизувати набуті знання учням з будь-якої теми навчальної програми. За бажанням, учитель може запропонувати учневі створювати інфографіку протягом вивчення зазначеної теми індивідуально або в команді (групова робота).«Голосівки»

0

Тема. «Голосівки» — яскравий зразок символістського пошуку «відповід¬ностей» між різними началами життя.

Мета: закріпити навички аналізу поетичних творів, з'ясувати специ¬фіку символів у творах Рембо, розвивати зв’яз¬не мовлення, виховувати любов до поезії.Життєвий і творчий шлях Оноре де Бальзака. Україна у житті пись¬менника.

0

Тема. Життєвий і творчий шлях Оноре де Бальзака. Україна у житті пись¬менника.

Мета: знайомство з віхами життя і творчого шляху письменника, розкрити роль України у долі митця, розвивати вміння орієнтуватися у прочитаному, виховувати інтерес до творчості письменника.Освітній маршрут до циклу уроків Р. Дала "Чарлі і шоколадна фабрика"

0

Освітній маршрут до циклу уроків Р. Дала "Чарлі і шоколадна фабрика"- розробка до циклу уроеків, присвячених творчості Роальда Дала, що вивчається в 5 класі. Роальд Дал – автор відомої книги про хлопчика Чарлі, який надихає своєю простотою дітей і дорослих, вчить любити близьких і бути просто щасливим.Пропоную потоваришувати з Чарлі Бакетом і його близькими; виконати різні види завдань, що допоможуть Вам згадати теорію літератури, зміст повісті, порівняти фільм із прочитаною книгою та, звичайно, знов поринути в солодкі спогади з Віллі Вонкою. Тож, уперед, мої допитливі читачі!Методична розробка інтегрованого уроку Оскар Вайльд. "Портрет Доріана Грея"

0

Запропонований матеріал знайомить з основними етапами життя і творчості Оскара Вайльда, поєднуючи дослідження його творчості з художніми особливостями естетизму, залучає до читaння зарубіжної літератури мовою оригіналуОскар Вайльд " Зоряний хлопчик"

0

Розробка уроку за твором Оскара Вайльда " Хлопчик - ЗіркаПрезентація Джек Лондон «Жага до життя». Сильний людський характер в екстремальній ситуації

0

Мета презентації - ознайомити учнів із подальшим розвитком подій в оповіданні Д. Лондона; допомогти учням усвідомити його ідейно-художні особливості, пізнавальну та виховну спрямованість.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі