Користувацький вхід

Зарубіжна література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів світової літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів світової літературиПроблеми життя і смерті, дружби і зрадництва у творі Джека Лондона "Жага до життя"

0

Підсумковий урок з елементами компаративного аналізу оповідань Джека Лондона та Олександра Довженка.Проблеми життя і смерті, дружби і зрадництва у творі Джека Лондона "Жага до життя"

0

Підсумковий урок з елементами компаративного аналізу оповідань Джека Лондона та Олександра ДовженкаКонспект

1

Цей конспект допоможе ознайомити учнів із життєвим і творчим шляхом Джона Кітса; допоможе їм відкрити для себе красу поезії; проаналізувати поезію митця «Про коника і цвіркуна»; формуватиме предметні та ключові компетентності учнів відповідно до Державного стандарту; розвиватиме навички аналізу поетичного тексту та роботи з підручником, уміння висловлювати свої думки та враження; розвиватиме навички пізнання краси навколишнього середовища та самостійність мислення; формуватиме навички спілкування в колективі та толерантне ставлення до думок і почуттів інших на основі гуманістичних цінностей;ви"Вижити не можна програти"

0

Підсумковий урок у 6 класі після вивчення теми "Людина в екстремальній ситуації"Дон Кіхот і Санчо Панса – образи, у яких утілено високу мрію і прагматизм. Вічні образи.

0

"Світ тримається на диваках".Комбінований урок щодо літературного портрета Дон Кіхота і Санчо Панси.
Розвиток навичок порівняльного аналізу, монологічного усного мовлення, вміння узагальнювати вивчений матеріал.
Виховання почуття відповідальності за власні вчинки, потяг до справедливості і благородства.Поезії Й.В. Ґете

0

Й.В. Ґете (1749–1832). Поезії «Вільшаний король», «Травнева пісня», «Прометей». Роль Й. В. Ґете в історії Просвітництва.Літературна вікторина "Хто зверху?"

0

Презентація для конкурсу Хто зверху?" у формі змагання між учнями одного або кількох класів. Містить 7 конкурсів, метою яких є визначення знань учнів з предмет Зарубіжна література.Методична розробка позаурочного заходу на тему: «Житомирщина і зарубіжні письменники»

0

Дана методична розробка позаурочного заходу на тему:
«Житомирщина і зарубіжні письменники» покликана поглибити знання учнів про життя і творчість зарубіжних письменників, пов’язаних з Житомирщиною, її історією та культуроюМодернізм-літературне явище, втілення етико-художнього перевороту ХХ століття .

0

Узагальнення вивченого матеріалу за темою »Модернізм», розвити бажання учнів до творчого підходу розуміння літератури;зацікавити старшокласників у предметі та читанні творів художньої літератури в цілому.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі