RSS-матеріал

Користувацький вхід

Світова література

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів світової літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів світової літературиО. Генрі "Останній листок". Взаєморозуміння та прагнення зробити добро іншим як засіб подолання життєвих негараздів. Втілення в образі Бермана найкращих людських рис.

0

Творчість О.Генрі,Вільяма Сіднея Портера, "Останній листок",вивчається у 7 класі.
Матеріали даного уроку спрямовані на реалізацію проблеми "Застосування елементів проблемного навчання на уроках світової літератури".
Матеріали розробки уроку спрямовані на висвітлення важливого в житті кожної людини питання:"Що в людському житті найголовніше? Без чого людина не може бути людиною, незалежно від того, якою сильною, сміливою, розумною вона не була б?..".
Урок допоможе учням осягнути моральні проблеми, що порушує автор,Проблема морального вибору та вчинку в трагедії Вільяма Шекспіра „Гамлет” (8 клас)

0

На основі аналізу тексту 3, 4 дії драматичної п'єси та висвітлення особливостей її побудови, прослідкувати, як В. Шекспір вирішує проблему морального вибору та сенсу людського буття; розвивати навички роботи над текстом з прогнозуванням; працювати над вихованням найкращих душевних поривань і якостей: благородства, душевної щедрості, чесності.Вільям Шекспір. „Гамлет, принц данський”. Філософсько-етична проблематика твору. Трагедія зіткнення головного героя зі злом реального світу.

0

Висвітлити філософсько-етичну проблему трагедії „Гамлет”, проаналізувати 1, 2 дії п’єси; розвивати навички аналізу художнього тексту, добору аргументів для доказів, поглибити знання з теорії літератури („трагедія”, „конфлікт”, „мотив”, „монолог”); формувати життєву компетентність, волю до життя та бажання створювати гідні для нього умови.Вільям Шекспір – великий поет і драматург доби Відродження. „Шекспірівське питання”. Розкриття особливостей ренесансного сприйняття кохання в сонетах.

0

Визначити основні віхи життєвого і творчого шляху письменника, джерела його провідних тем і мотивів та різні точки зору на „шекспірівське питання”; проаналізувати сонети великого гуманіста епохи Відродження і довести, що це перлини світової лірики і гімн земній красі; розвивати навички наукового дослідження, аналізу поетичних творів та інтонаційного читання; виховувати в учнів благородство, вірність дружбі й коханню.Урок-презенація "Легенди про шляхетного розбійника Робін Гуда"

0

Тема уроку "Легенди про шляхетного розбійника Робін Гуда – втілення мрії англійського народу про захисника від несправедливості"
Мета уроку:познайомитися з поняттям фольклорна балада, опрацювати одну з балад про Робін Гуда, з’ясувати історичне тло балад, охарактеризувати образ героя; розвивати навички виразного читання, аналізу тексту; виховувати повагу до захисників бідних та знедолених.Історія Короля Ліра в кінематографі

0

Презентація "Історія Короля Ліра в кінематографі" допоможе учням та вчителям у проведені уроку-проекту за цією темою.Тест "Король Лір і його дочки"

0

Тест до твору "Король Лір і його дочки" 12 слайдівКороль Лір і його дочки

0

Презентація "Балада як жанр фольклору і літератури.  Характерні ознаки балади. «Король Лір і його дочки». Моральний урок у творі. Король Лір як вічний образ." Мета уроку:визначати характерні риси фольклорних балад
характеризувати образи фольклорних балад як традиційні й вічні,
розкривати втілення в них народних уявлень (про мораль, патріотизм, героїзм та ін.);переказувати сюжет балад (в окремих частинах і цілісно);визначати ключові (в тому числі кульмінаційні) моменти в літературних баладах і встановлювати, як у ключових моментах виявляються риси героїв, увиразнюється ідея твору;

RSS-матеріал

Голосування

Як Ви оцінюєте сучасні події в освіті?:

Останні коментарі