Користувацький вхід

Зарубіжна література

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів світової літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів світової літературиПрезентація до уроку на тему:"Генрі Лонгфелло "Пісня про Гайавату".Міфи північноамериканських індіанців та їх втілення в поемі"

0

Ознайомити учнів з творчою особистістю Г. Лонгфелло, зокрема етапом його захоплення індіанським фольклором; розвивати навички коментованого читання; сприяти формуванню стійкої зацікавленості до вивчення культури народів світу.свято Казки

0

Свято Казки проводиться з метою систематизувати та поглибити знання учнів про казку; розвивати мислення, усне мовлення, увагу, кмітливість учнів; сприяти вихованню любові до літератури, а також виховувати вічні духовні цінності; формувати широкий культурний світогляд, допитливість школярів.Лабораторная работа по трагедии В.Шекспира «Ромео и Джульетта» как способ побуждения учащихся к научно-исследовательской деятельности на уроках литературы.

0

Лабораторная работа по трагедии В.Шекспира «Ромео и Джульетта»
как способ побуждения учащихся к научно-исследовательской деятельности на уроках литературы.

Цели :
1) повышение уровня знаний : постижение, прочное усвоение теоретического материала и овладение навыками грамотного письма и устной речи.
2) Включение полученных теоретических знаний и приобретённых умений и навыков в систему сознательной деятельности и изучение разделов программы по русскому языку и литературе.
3) Воспитание самостоятельности.
4) Приобретение навыков библиографической работы.Тестові завдання для перевірки знань учнів 5 класу на уроках зарубіжної літератури (І семестр)

0

Дидактичний матеріал у формі тестів призначений для оцінювання знань учнів 5 класу із зарубіжної літератури (з тем «Вступ», «Казки народів світу», «Природа і людина»). Завдання складено відповідно до вимог програми 2012 року.

Тести включають завдання, що вимагають від учнів:

* уміння елементарно викласти думку та відтворювати навчальний матеріал, називаючи окремий факт;

* уміння виділяти головне в сюжеті прочитаного твору;

* аналізувати окремі літературні явища.Персонажі слов'янської міфології

0

Народи світу творили протягом століть свою історію, розвивали з покоління в покоління свою усну творчість. Чи варто відмовлятися від багатющої духовної спадщини, яку народ викохував віками? Пропоную перш ніж учень 6 класу познайомиться з світовою міфологією, насамперед зацікавити його слов'янською фольклорною стихією. Знайомство з персонажами слов'янської міфології допоможе учням в старших класах краще й глибше сприйняти та зрозуміти деякі твори Т.Г. Шевченка, Лесі Українки, М.КоцюбинськогоУрок зарубіжної літератури у 8-му класі за трагедією В.Шекспіра "Ромео і Джульєтта"

0

Урок зарубіжної літератури у 8 класі
Т е м а. Що проголошує Шекспір в трагедії “Ромео і Джульєтта”?
КОХАННЯ ... СМЕРТЬ
М е т а. Допомогти учням осмислити зміст та ідейно-художні особливості трагедії; розвивати вміння характеризувати образи героїв твору, навички аналізу драматичного твору; виховувати здатність до сильних і щирих почуттів, оптимізм, неприйняття ворожнечі.
Ц і л і.
Учні знатимуть: ідейно-художні особливості трагедії Шекспіра, причини популярності сюжету твору.Формування читацьких інтересів учнів засобами продуктивних технологій

0

Актуальність досвіду вбачаю в тому, що загальна духовна культура особистості, культура почуттів людини, система її власних критеріїв оцінки дійсності безпосередньо залежить від культури читання, сприйняття літератури і ставлення до неї. А залучення учнів до читання, виховання читача є одним із головних завдань вивчення літератури в школі.У чарівному світі казок

0

Упорядкувати і систематизувати засвоєні знання з теми «Літературні казки», презентувати міні-проекти;
- розвивати вміння виділяти головне, суттєве, розвивати творчі здібності учнів;
- виховувати любов до книги, порядність, доброту.Розробки уроків із зарубіжної літератури для 5 класу «Фольклор. Народна казка»

0

Розробки уроків за Новою програмою, 5 клас із зарубіжної літератури на тему: "Фольклор. Народна казка"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі