Користувацький вхід

Зарубіжна література

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів світової літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів світової літературиРозробка уроку і презентація із зарубіжної літератури для 6 класу «Джек Лондон. Відомості про письменника. Оповідання «Жага до життя»»

0

План-конспект уроку + презентація із зарубіжної літератури для 6 класу Джек Лондон. Відомості про письменника. Оповідання «Жага до життя».Стилiстичний аналiз художнього твору.

0

Ця презентацiя допомагае учням розглянути стильовi особливостi
рiзних епох.Iндивiдуальний стиль Д.Байрона,В.Маяковського,Ф. Кафки.із досвіду роботи

0

Використання прийому "Сенкан" на уроках зарубіжної літератури
Устатті подано роботи творчих учнів
Розвиток мислення — завдання, яке стоїть перед учителем на кожному уроці.
Цікавою і ефективною формою розвитку мислення є створення сенканів .Конспект уроку

0

Урок «Франческо Петрарка – видатний італійський поет-гуманіст. Оспівування кохання у «Книзі пісень» є другим у розділі «Злет людського духу в літературі доби Відродження».
Мета уроку: ознайомити учнів з біографією Ф. Петрарки, розкрити його творчий світ, з’ясувати, чому Петрарку називають гуманістом; засвоїти поняття про сонет; удосконалювати навички виразного читання, аналізу поетичного твору, зв’язного мовлення; сприяти формуванню духовного світу школярів.Конспект уроку

0

Тема уроку :Своєрідність поезії вагантів, її провідні теми
Мета: ознайомити учнів із лірикою вагантів і її характерними рисами; показати своєрідність їхньої поезії і визначити провідні теми; розвивати вміння аналізувати та інтерпретувати поетичні тексти вагантів, навички їх виразного читання; розвивати навички дослідницької роботи; сприяти вихованню в учнів шанобливого ставлення до таланту людини, незалежно від її суспільного і майнового стану.
Тип уроку: засвоєння нових знань і формування на їх основі вмінь і навичок.
Форма роботи: урок-презентаціяУрок зарубіжної літератури "У чому секрет популярності образу Шерлока Холмса?"

0

Мета: узагальнити попередньо отримані знання після прочитаних оповідань А.Конан Дойля про Шерлока Холмса; з’ясувати причини його всесвітньої популярності; розвивати навички асоціативного мислення, уміння узагальнювати вивчений матеріал.
Обладнання: мультимедійна дошка.Майстер малоi форми.Вивчення творчостi П.Мерiме.

0

Урок-дiлова гра дае змогу охопити творчiсть П.Мерiме-новелiста.

Розвивати зв'зне мовлення учнiв,вмiння висловлювати свою думку.Позакласне читання «Поетизація давньоруської минувшини в баладі О.С. Пушкіна «Пісня про віщого Олега»»

0

Урок позакласного читання за баладою О.С. Пушкіна "Пісня про віщого Олега":історія створення, аналіз балади.Урок-роздум

0

Познакомить ребят с творчеством малоизвестного русского писателя. Усовершенствовать навыки сопоставительного анализа. Научиться обобщать, делать выводы. Получить образец чуткости, отзывчивости по отношению к близким людям.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі