Користувацький вхід

Зарубіжна література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів світової літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів світової літературиПрезентація Джек Лондон «Жага до життя». Сильний людський характер в екстремальній ситуації

0

Мета презентації - ознайомити учнів із подальшим розвитком подій в оповіданні Д. Лондона; допомогти учням усвідомити його ідейно-художні особливості, пізнавальну та виховну спрямованість.Блог для дистанційного навчання

0

Блог містить матеріали для дистанційного навчання з української мови і літератури, зарубіжної літератури для 6, 9 класівСайт учителя словесності

0

Сайт містить матеріали для вчителів української мови і літератури, зарубіжної літературипозаурочний захід до дня поезії

1

Позаурочний захід " Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі" присвячений дню поезії"Формування національної свідомості учнів у процесі вивчення інтегрованого курсу літератури"

0

Одним із завдань, поставлених перед учителем зарубіжної літератури Державним стандартом освітньої галузі «Мови і літератури» в основній школі, є «формування особистісних рис громадянина України, який сприймає і поділяє національні та загальнолюдські цінності, відчуває свою приналежність до європейської спільноти». В умовах відродження національної свідомості українського народу вирішення проблеми взаємопов’язаного вивчення рідної і світової літератур набуває особливого значення."Використання ІКТ технологій на уроках російської мови та зарубіжної літератури"

0

Сучасний урок в ідеалі не повинен бути обмеженим предметом і вчителем. Добре, коли він є для дитини подією в ланцюжку пізнання, або точніше, дослідження навколишнього світу. Завдання сучасного уроку можна сформулювати наступним чином:
• сформувати в учнів ключові компетентності;
• надати учням глибокі та усвідомлені знання з предмету, що вивчається;
• навчити школярів самостійній діяльності з оволодіння знаннями;
• сформувати міцні мотиви навчання та самовдосконалення;
• сформувати моральні основи особистості, зорієнтовані на загальнолюдські цінності.Значення образу Різдва в творі Ч.Діккенса «Різдвяна пісня в прозі»

0

Урок зарубіжної лутератури, який має на меті розвивати в учнів навички активної життєвої позиції, вміння аналізувати вчинки героя, вміння висловлювати свою думку, самостійно мислити.Контрольная работа (тесты) «Уроки воспитания сердца» (по произведениям А.П.Платонова, В.П. Астафьева, Л.С. Петрушевской

0

Цель: проверить знания учащихся, полученные в течение изучения темы, проанализировать ошибки учащихся после выполнения тестов."Олександр Сергійович Грибоєдов "Лихо з розуму". Фамусівська Москва"

0

Цели:
помочь учащимся уяснить идейное содержание комедии; показать суть личного и общественного конфликтов пьесы; раскрыть понятия «фамусовская Москва», «век нынешний» и «век минувший»;совершенствовать навыки аналитической работы с драматическим текстом; продолжить формирование навыков работы в группе, публичного выступления, умения отстаивать свою точку зрения; способствовать формированию своей точки зрения, активной жизненной позиции.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі