Користувацький вхід

Останні публікації

Зарубіжна література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів світової літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів світової літератури"Олександр Сергійович Грибоєдов "Лихо з розуму". Фамусівська Москва"

0

Цели:
помочь учащимся уяснить идейное содержание комедии; показать суть личного и общественного конфликтов пьесы; раскрыть понятия «фамусовская Москва», «век нынешний» и «век минувший»;совершенствовать навыки аналитической работы с драматическим текстом; продолжить формирование навыков работы в группе, публичного выступления, умения отстаивать свою точку зрения; способствовать формированию своей точки зрения, активной жизненной позиции."Джерела поетики прози Миколи Васильовича Гоголя"

0

Цели:
– расширить знания учащихся о своеобразии гоголевской прозы; способствовать развитию интереса к личности и творчеству Н.В.Гоголя, развивать умения анализировать художественный текст; воспитывать любовь к литературе.Використання гумористичних художніх творів у формуванні комунікативної компетентності дошкільника.

0

Посмішка та сміх - одне з безпосередніх і невимушених емоцій дитини. Малюки сміються усвідомлюючи це, або «заражаються» сміхом від інших. Мета педагогів розвинути почуття гумору в дітях, навчити розуміти поняття «смішний», а «не насмішливий». Саме під час використання гумористичних розповідей можна виховати не тільки здатність до розуміння змісту художнього твору, а й вміння правильно зрозуміти доповідача і посміятися не над ним, а над вмінням розповідати та передавати зміст твору словами, жестами, діями.МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З ПРЕДМЕТА «ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА» до теми: «Вивчення роману «Злочин і кара» Федора Достоєвського»

0

Дані методичні рекомендації допоможуть викладачу проводити практичне заняття в групах І курсу всіх спеціальностей. А розроблений аналіз художнього твору акцентує увагу на те, що кожен викладач, який буде проводити дане заняття, повинен звертати увагу на вміння визначати студентами основні літературні поняття, акцентувати увагу на актуальності проблеми, яку порушує твір, і порівнювати її із сучасними проблемами.МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ З ПРЕДМЕТА «ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА» до теми: «Вивчення драми Вільяма Шекспіра «Гамлет»: проблема морального вибору в житті людини»

0

Дані методичні рекомендації допоможуть викладачу проводити практичне заняття в групах І курсу всіх спеціальностей. А розроблений аналіз драматичного художнього твору акцентує увагу на те, що кожен викладач, який буде проводити дане заняття, повинен звертати увагу на вміння визначати студентами основні літературні поняття, акцентувати увагу на актуальності проблеми, яку порушує твір, і порівнювати її із сучасними проблемами.МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З ПРЕДМЕТА «ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА» ДО ТЕМИ: «ОСКАР ВАЙЛЬД «ПОРТРЕТ ДОРІАНА ГРЕЯ»

0

Дані методичні рекомендації допоможуть викладачу проводити практичне заняття в групах І курсу всіх спеціальностей. А розроблений аналіз художнього твору акцентує увагу на те, що кожен викладач, який буде проводити дане заняття, повинен звертати увагу на вміння визначати студентами основні літературні поняття, акцентувати увагу на актуальності проблеми, яку порушує твір, і порівнювати її із сучасними проблемами.Розвиток творчих здібностей учнів на уроках зарубіжної літератури шляхом упровадження інноваційних технологій

0

Розвиток творчих здібностей учнів на уроках зарубіжної літератури шляхом упровадження інноваційних технологійРозвиток творчих здібностей на уроках світової літератури

0

Розвиток творчих здібностей на уроках світової літератури. З досвіду роботиГодина спілкування :"Прикраси - це прекрасно"

1

Даний матеріал розповідає про історію українських прикрас. Стаття стане у нагоді при підготовці до уроків, позакласного заходу, класної години.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі