RSS-матеріал

Користувацький вхід

Останні публікації

Світова література

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів світової літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів світової літературиРозробка уроку світової літератури для 7 класу (модульне заняття) за новелою О.Генрі «Останній листок»

0

Розробка уроку світової літератури 7 клас. Модульне заняття за новелою О.Генрі "Останній листок".Розробка уроку світової літератури для 6 класу на тему: «Описи природи та їх роль у творі Джека Лондона «Жага до життя». Значення назви оповідання»

0

Розробка уроку світової літератури для 6 класу на тему: "Описи природи та їх роль у творі Джека Лондона "Жага до життя". Значення назви оповідання" є авторською і містить відеоматеріали, які є цікавими для використання.З весною до кінця!!!

akws.jpgПо 31 травня включно замовляйте книжки у каталозі або офісі Видавничого дому «Києво-Могилянська академія» і отримуйте знижку.

Купуйте дві книги та отримуйте знижку 50 % на третю книгу з найнижчою ціною.

Знижки не сумуються та не розповсюджуються на інші акційні пропозиції.

Акція на розповсюджується на книги, що вже задіяні в інших акційних пропозиціях та комплекти книжок.Видавничий дім «Києво-Могилянська академія»

0

Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» заснований у 1996 році з метою видання наукової, науково-популярної літератури, підручників, навчальної літератури для широких кіл читацької громадськості.

Окремі підручники й посібники унікальні за викладом предмета навчання, деякі не мають аналогів серед вітчизняних видань.Застосування елементів проблемного навчання на уроках світової літератури. Шарль Бодлер – пізній романтик і предтеча символізму. Збірка «Квіти зла» – втілення боротьби добра і зла в суспільстві і в душі поета. Вирішення проблеми «поет і натовп» у поезії

0

Матеріал даного уроку спрямований на висвітлення життєвого і творчого шляху Шарля Бодлера, особливостей його естетики, визначення місця поета в літературному процесі кінця XIX - початку
XX століття, його зв’язки з романтизмом і модернізмом.
В роботі аналізується поезія "Альбатрос", її місце у збірці "Квіти зла".
Розробка уроку стане у пригоді вчителям світової літератури у підготовці і проведенні уроку в 10 класі.Презентація до уроку світової літератури у 6 класі з теми "Прославлення сили людського у романі Жуля Верна "П'ятнадцятирічний капітан"

0

Прославлення сили людського характеру у романі Жуля Верна "П'ятнадцятирічний капітан"Система уроків за творчістю О.С.Пушкіна

0

Розробки уроків за творчістю О.С.Пушкіна при вивченні «Прологу» до поеми «Руслан і Людмила» та «Казки по мертву царівну та сімох богатирів» для учнів 5 класів. Учитель пропонує різні методи і прийомі роботи (дослідження, вікторини, проблемні питання та інші) та комп’ютерну підтримку уроків з метою розвитку творчого потенціалу учнів, їх креативності та обдарованості.Контрольна робота №6

0

Контрольна робота №6 Світова література 7 клас. "Література проти війни"Музейний урок "Запорізька Січ:побут та звичаї козаків"(за повістю М.Гоголя"Тарас Бульба")

0

Конспект музейного уроку з світової літератури "Запорізька Січ:побут та закони козаків" (за повістю М.Гоголя "Тарас Бульба"),проведеного в Львівському історичному музеї в 7 класі.

RSS-матеріал

Голосування

Як Ви оцінюєте сучасні події в освіті?:

Останні коментарі