Користувацький вхід

11 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку «Театр абсурду» в трагікомедії Фрідріха Дюрренматта «Гостина старої дами»

0

Ознайомлення з основними етапами життєвого і творчого шляху швейцарського драматурга — Ф.Дюрренматта, особливостями його художнього світу.Презентація "КМЗ предметів математика і фізика та його використання"

0

Методичні рекомендації до створення комплексно-методичного забезпечення з предметів математика і фізика та його використання на різних етапах урокуПоказовий захід: "«Врятувати від забуття. "Писанко Микола Миколайович - художник, теоретик, педагог»

0

Виховний захід. Робота членів краєзнавчого гуртка "Азовець" - створення проекту (відео): "Врятуємо від забуття". Видатні постаті 50-60х років ХХ ст. До теми: "Шестидесятники". Матеріал, як доповнення, використовується на уроках.
Особливо корисним має бути для вчителів Херсонської області,Генічеського району.Захист довкілля

0

Educational aim: to reuse lexical material on the topic and use it in the students’ speech;
Practical aim: to practice reading for gist and then for more intensive understanding;
Developmental aim: to develop students’ creative thinking, speaking and listening comprehension skills;
Cultural aim: to bring up love to the native land and its nature.
Equipment: text for reading, text for listening comprehension, lexical and grammar cards and tables.Прес-експрес "З історії виникнення письма"

0

Розробка уроку до Дня української писемності. Розраховано для учнів 11 класуОПТИМАЛЬНІ РІШЕННЯ В НАШОМУ ЖИТТІ

0

Засвоєння вмінь самостійно застосувати знання, уміння і навички з теми «Застосування похідної», використовувати їх у нових умовах; навчати знаходити екстремуми функції, будувати графіки, розв’язувати системи рівнянь, графічно розв’язувати системи нерівностей, знаходити область допустимих значень;розвивати самостійну навчальну діяльність учнів (навчальна компетенція); формувати пізнавальні інтереси учнів, вміння працювати індивідуально та в команді (формування комунікативної компетенції)." Шкала електромагнітних хвиль. Дія електромагнітних хвиль на організм людини

0

Формування знань про різні види випромінювань, їх властивості і застосування;засвоєння навичок доведення, що матеріальні об'єкти мають безліч різних фізичних властивостей (корисних та негативних для людства), тобто знайомство з законом єдності та боротьби протилежностей; розвиток логічного мислення учнів, вміння застосовувати знання в нових ситуаціях, вмінь вести дискусію та відстоювати власні думки; виховування бережливого ставлення до природи і людини, бажання пізнавати довкілля, глибоко осмислювати основні закони фізики, проникаючи в глибини природи та прагнути до більшого залучення їх до сЗавдання для тематичної атестації з навчальної дисципліни «Біологія і екологія» по темі «Екологія» для 11 класу згідно нової програми, рівень стандарту (наказ №1407 від 23.10.2017 р.)

0

Тематична атестація з навчальної дисципліни «Біологія і екологія» по темі «Екологія» для 11 класу згідно нової програми,
рівень стандарту ( наказ №1407 від 23.10.2017р.)Фотометрія

0

Дана презентація розширить знання учнів по темі "Світлові явища" і допоможе вчителю підготуватися до уроку.Ліна Костенко: життя без коректур

0

урок-конспект для 11 класу на тему: "Ліна Костенко: життя без коректур"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі