Обмежити пошук фільтруванням:
у конспекті подані комплекси вправ з елементами акробатики,ритмічної, художньої гімнастик. усі вправи виконувались під музичний супровід. вправи є доступними у виконанні для учнів старшого шкільного віку, можна використовувати не тільки на уроках, але й під час самостійного виконання вдома чи окремі елементи для ранкової гімнастики.
вправи підвищують працездатність організму учня, сприяють формуванню правильнох постави, розвивають гнучкість, спритність, витривалість, удосконалюють тіло.
Розгорнутий план - конспект уроку,який допоможе презентувати та відпрацювати лексику теми "Природа"
Стаття містить матеріал , що стосується теми " Використання інтерактивних методів навчання на уроках української мови та літератури.
Я розповідаю про своє власне бачення використання цих методів, а також власний досвід і особисті, авторські розробки.
Методична робота присвячена вивченню технології побудови стереометричних зображень, зокрема геометричних тіл, таких як призми та піраміди, за допомогою програмного середовища GeoGebra. Описано проблеми, з якими стикаються учні при вивченні стереометрії, зокрема труднощі з просторовим уявленням та проектуванням об'ємних фігур на площину. Розглянуто базові поняття паралельного проектування, методи зображення плоских фігур (трикутників, паралелограмів, трапецій) та кола.
У статті представлено вправи на застосування основних властивостей функцій, знання яких дає можливість розв’язувати рівняння і нерівності досить просто і елегантно.
У розробці проаналізовано деякі характерні для більшості абітурієнтів помилки з математики: при застосуванні методу інтервалів, розв’язуванні текстових задач, показникових та логарифмічних нерівностей, диференціюванні складеної функції.
У розробці подано основні питання теми "Степенева функція" у вигляді опорного конспекту, типові вправи на застосування властивостей степеня та кореня n-го степеня, завдання на розв’язування ірраціональних рівнянь.
Стаття про військово-патріотичне виховання старших підлітків у процесі військово- спортивної діяльності.
В біжучому буремному ХХ ст. вже кілька разів записано в нашій історії нелегкий шлях нашої боротьби за свою державу. Цей шлях був вписаний в історію кров’ю кращих синів і дочок України. Маю на думці події визвольної боротьби ОУН – УПА. Ці всі події вже достатньо далеко від нас часово, і ми можемо глянути на них об’єктивно і дати правильну оцінку. А, щоб зробити це як слід, необхідно належно зобразити постаті і їхній шлях боротьби. І на прикладі «маленьких людей» родини Сінкевичів-Харчуків, які творили великі справи – спробую це довести.
Контроль навичок читання є обов’язковою складовою ЗНО/НМТ. Вміння читати формується та вдосконалюється протягом усього періоду вивчення мови, oскiльки це вaжливa склaдoвa німецькомовної комунікативної кoмпетенцiї. Адже саме читання є основою, бо за його допомогою людина отримує велику кількість інформації. Рoзрoбкa ефективнoї метoдики мoже дoпoмoгти вчителям збiльшити ефективнiсть нaвчaння тa зaбезпечити крaщi результaти на мовних іспитах в цiлoму. У ції статті узагальнюється інформація щодо принципів підготовки учнів до іститу.