Користувацький вхід

11 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методична розробка з всесвітньої історії на тему: «Причини, характер, періодизація Другої світової війни. Характеристика основних подій початкового періоду Другої світової війни»

0

Методична розробка даної теми дає можливість систематизувати, узагальнити та поглибити знання студентів із декількох тем, зокрема і тих, що вивчалися на попередніх заняттях. Дає можливість студентам, базуючись на отриманих знаннях попередніх тем, самостійно визначати причини Другої світової війни, а також орієнтуватись в країнах-агресорах та демократичних країнах. Прослідковувати зміни в розстановці військово-політичних сил противників у ході всієї війни.Розробка заняття з зарубіжної літератури на тему: "Джордж Орвелл. Викриття радянської сталінської тиранії в алегоричній казці «Скотоферма».

0

Розробка даного заняття ставить за мету заохотити учнів до вивчення, аналізу, з'ясування проблематики твору Дж. Орвелла "Скотоферма"."Інтерактивні техніки навчання як засіб розвитку творчого потенціалу учнів"

0

Урок на тему "Знайомство і поглибшення знань учнів про твори українських письменників, присвячені матерям".Конспект уроку з фізичної культури для учнів 11 класу з волейболу

0

Конспект уроку з фізичної культури для учнів 11 класу з волейболуКонспект уроку з фізичної культури для учнів 11 класу з баскетболу

0

Конспект уроку з фізичної культури для учнів 11 класу з баскетболуМетодична розробка «МУЛЬТИМЕДІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАНЯТЬ ЗА ТЕМОЮ «УКРАЇНА В СВІТІ» З ПРЕДМЕТА «ІНОЗЕМНА МОВА»

0

Запропонована методична розробка призначена для студентів ІІ курсу всіх спеціальностей та вміщує актуальний матеріал, оскільки застосування в навчальному процесі засобів мультимедіа — один із напрямів удосконалення системи освіти. Використання засобів мульти-медіа в навчальному процесі ВНЗ спричинене вимо¬гами практики викладання навчальних дисциплін та інтенсифікацією навчальної діяльності студентів.
Завданнями розробки є:
1) виявити шляхи підвищення ефективності інтенсивного навчання іноземної мови під час використання мультимедійних технологій;Практична робота "Позиційні системи числення. Арифметичні операції"

0

ПРАКТИЧНА РОБОТА. Тема роботи: Позиційні системи числення. Арифметичні операції
Мета роботи: опанувати правила перетворення чисел та отримати практичні навички при рішенні задач з використанням різних систем числення.Презентація Музею "Становлення української нації"

0

У Києві відкрився перший в Україні інноваційний музей, де минуле поєднується з сучасними технологіями.Електропровідність різних речовин та матеріалів

0

Ця презентація зроблена ученицею 11 класу до уроку захисту навчальних проектів. Інформацію,надану в цій роботі можна використовувати вчителем на уроках розв'язування задач,корекції знань та узагальнення теми "Електричний струм"Матеріали для узагальнення навчального матеріалу з української літератури під час роботи в групах

0

Картки-смужки для узагальнення навчального матеріалу з української літератури. Підходить для групової роботи учнів на уроці, а також під час підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі