Користувацький вхід

11 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Країна Італія

0

В презентації можна знайти різного роду інформацію про цю чудову країні: георгафічні дані, особливості італійського темпераменту та характеру, ставлення до життя, відомі страви, видатних особистостей тощо. Презентація наповнена яскравими та соковитими ілюстраціями та музичним супроводом.УКРАЇНСЬКА КУХНЯ

0

Матеріал в допомогу учителю при підготовці до уроку "Українська кухня". В цьому матеріалі приводяться приклади текстів, діалогів, лексики за темою урокуПозаурочний захід з фізики "Цікаве поруч"

0

Позаурочний захід з фізики "Цікаве поруч" у вигляді випуску новин об"єднав загадкові явища: оптичні ілюзії, полярне сяйво, кульова блискавка.Урок-конференція "Hug the Earth"

1

Урок-конференція з англійської мови " Hug the Earth"
Проблеми захисту навколишнього середовища.Методична розробка відкритого заняття з теми «Баскетбол. Техніка гри в нападі»

0

Методична розробка заняття з предмету «Фізична культура» при підготовці фахових молодших бакалаврів зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за освітньо-професійною програмою «Товарознавство і комерційна діяльність».

Викладено методику проведення практичного заняття, спрямованого на систематизацію і узагальнення досягнутого рівня знань і умінь студентів з теми «Баскетбол. Техніка гри в нападі».

Для викладачів фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти.В. Підмогильний. Роман «Місто». Світовий мотив підкорення людиною міста.

0

Мета уроку - проаналізувати роман Валер’яна Підмогильного «Місто» з позицій екзистенціалізму, учити учнів розуміти вплив цивілізаційних процесів на людину, психологічну мотивацію вчинків Степана Радченка та інших дійових осіб; характеризувати маргі¬нальний образ українського інтелігента; розвивати вміння аналізувати світоглядну й психологічну ево¬люцію характеру головного героя роману, пояс¬нювати роль жіночих образів; учити висловлю¬вати власну думку про способи самоствердження людини.Іван Багряний. Життєвий і творчий шлях

0

Перевірка засвоєння матеріалу з теми "Життєвий та творчий шлях Івана Багряного. Роман "Тигролови"". Файл містить гіперпосилання та QR-код. Виконуючи завдання учні покажуть знання основних віх життя Івана Багряного. Гра сприятиме кращому засвоєнню навчального матеріалуМультімедійна презентація на тему:"Особливості підготовки здобувачів освіти до ДПА/ЗНО в умовах дистанційного навчання"

0

Дана презентація містить матеріал, який пояснює, що таке дистанційне навчання, які характерні риси та різновиди дистанційного навчання. Крім того, для полегшення роботи викладача,ця презентація містить перелік сайтів, матеріали з яких можно використовувати при підготовці здобувачів освіти до ДПА/ЗНО в умовах дистанційного навчання.Презентація "Удосконалення методики сучасного уроку"

0

Сучасне життя розвивається бурхливими темпами, тому відбулися вагомі зміни у системі освіти. Учитель, навіть найталановитіший, уже не може бути єдиним джерелом інформації. Традиційне навчання з його авторитаризмом, орієнтацією на середнього учня, перевагою репродуктивної діяльності над пошуковою не відповідає вимогам часу. Тому настала необхідність переходу від «передачі знань» до «навчання вчитися», «навчати жити». Сучасному учневі не так треба подати тему, як навчити осмислювати її, а він вже потім шукатиме інформацію, яка допоможе реалізувати проблему.Створюємо простір емпатії в нашій школі

0

В презентації проілюстровано, як за допомогою інтеграції в шкільне життя 7 Звичок високоефективних людей можна створити простір емпатії.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі