Користувацький вхід

Останні публікації

11 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект уроку "Організм як середовище мешкання. Поширення паразитизму серед різних груп організмів"

0

урок має розширити знання про середовище мешкання як наслідок адаптацій організмів певного виду до існування в екосистемі;Посібник "Boost your writing"

0

Даний посібник допоможе учням та абітурієнтам покращити навички письма та підготуватися до різних іспитів з англійської мови(ДПА,ЗНО) на рівнях А2, В1 та В2.Посібник містить завдання 2 видів - знайди помилку та переклад з української мови на англійську. Розділ 2 містить відповіді на усі завдання.Теми для написання листа другу

0

10 тем ,які допоможуть учням практикувати навички письма ( написання неофіційного листа)Майстер-клас «Старовинний фоліант»

1

Майстер-клас "Виготовлення старовинного фоліанта" допоможе створити з непотрібної книжки цікавий сувенірПроєкт учнів Берестівської школи

0

Проєкт «Арт-пам’ятки Липоводолинщини»
Учасники проєкту: учні 11 класу Берестівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради Сумської області.
Керівники проєкту: учителі Берестівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради Сумської області Шеденко Ніна Володимирівна та Шеденко Олексій Миколайович.
Модератор проєкту: історик мистецтва, археолог, митець Аленінський Костянтин Володимирович.
Тип проєкту: дослідницький, творчий, практично-орієнтований.Поезія проти війни. Пауль Целан «Фуга смерті». Модерністське зображення трагедії Голокосту в поезії

0

Поезія проти війни

Тема: Пауль Целан. «Фуга смерті». Модерністське зображення трагедії Голокосту в поезії.Методичні рекомендації щодо проведення аналізу та самоаналізу сучасного уроку.

0

Рекомендації щодо проведення аналізу та самоаналізу сучасного уроку. Зразки бланків аналізу уроку.План практичного психолога на 2020-2021

0

План роботи практичного психолога на 2020-2021 навчальний рік.Тема методичної роботи практичного психолога: «Виявлення, запобігання та обмеження асоціальних явищ, причин соціальної дезадаптації, забезпечення умов для формування психологічно-позитивної спрямованості особистості. Профілактика проявів булінгу в учнівському середовищі».Урок хімії в 11 класі на дистанційному навчанні на тему: «Ферум. Залізо. Фізичні та хімічні властивості заліза. Якісні реакції на іони Fe+2 та Fe+3»

0

Ферум. Залізо. Фізичні та хімічні властивості заліза. Якісні реакції на іони Fe+2 та Fe+3
(урок хімії в 11 класі на дистанційному навчанні)Сценарій виховного заходу «Музична енциклопедія»

0

"Музична енциклопедія" - виховний захід в вигляді ток-шоу. Це феєричний екскурс в світ музичної культури США, Австралії та Великобританії. Луї Армстронг, Адель, Брайан Джонсон - персоналії, які познайомлять учнів з неймовірними музичними стилями, піснями, наповненими глибокого змісту. Аудіо записи, відео матеріали, плакати з портретами відомих виконавців, презентація, справжні музичні інструменти, диски та платівки, як елементи декору, сприятимуть формуванню естетичного смаку юнаків та юначок.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі