Користувацький вхід

11 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій Випускного вечора

1

Сценарій шкільного випускного вечора для учнів 11 класу загальноосвітніх шкілЗбірник задач, запитань та тестових завдань з фізики

0

Посібник складений в повній відповідності з «Програмою з фізики для вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації».
Посібник містить тестові завдання,задачі та питання різного рівня складнос-ті, малюнки, схеми, графіки, подається перелік літератури, використаної для ро-зробки посібника, та довідкові таблиці, необхідні для розв’язування кількісних та якісних задач і питань.Комп’ютерні програми при вивченні астрономії

0

Матеріал до засідання гуртка з "Астрономії"
ПЛАН ЗАНЯТТЯ ГУРТКА № 2
Тема заняття : Комп’ютерні програми при вивченні астрономії
Мета заняття: Ознайомити студентів із можливостями симулятора Сонячної системи Solar System Scope при вивченні дисципліни «Астрономія», Розвивати зацікавленість у вивченні астрономії розвивати логічне та репродуктивне мислення.Літературно-музична композиція

0

Літературно-музична композиція. Я для тебе горів, український народе.(за творчістю В. Симоненка) допоможе вчителю підняти інтерес до вивчення української літератури та історії, сприятиме вихованню патріотичного почуття приналежності до українського народу, почуття гордості за Україну.Матеріали до уроку "Похідна"

0

Даний матеріал можна використовувати під час проведення уроку з алгебри і початків аналізу в 11-х класах з теми "Похідна", а також при підготовці до контрольної роботи.Мультимедійний науково-дослідницький проект "Реалізація спонукальної модальності в агітаційно-рекламному дискурсі"

0

Мультимедійний проект рекомендується для використання на факультативних заняттях, заняттях з гурткової роботи, у роботі над науково-дослідницькими темами МАН.Дидактичний матеріал з української мови для 10-11 класів (на основі творчості І.С.Нечуя-Левицького)

1

Збірник завдань «Дидактичний матеріал з української мови (на основі творчості Івана Семеновича Нечуя-Левицького)» є посібником для занять із синтаксису для учнів 10-11 класів. Він зорієнтований на шкільну програму з української мови та літератури й охоплює передбачені нею теми. Посібник допоможе старшокласникам узагальнити й систематизувати мовознавчі правила, закріпити здобуті теоретичні знання, уміння й навички письма.План-конспект уроку «Науково-технічна революція і розвиток культури. «Відлига» в українській літературі та мистецтві. «Шістдесятництво»

1

План-конспект уроку складений відповідно до навчальної програми з історії України та програми ЗНО. Розрахований для 11 класу. Має додатки.Інтегрований урок «Харків у роки післявоєнної відбудови»

1

План - конспект інтегрованого уроку з історії та літератури Харківщини. Розрахований для використання на уроках з Харківщинознавства у 8-9 класах та на уроках "Наш край" в 11 класі.урок з алгебри в 11 класі на тему "Границя функції"

0

Розробка уроку з алгебри на тему "Границя функції" з використанням презентації

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі