Користувацький вхід

11 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок хімії в 11 класі на дистанційному навчанні на тему: «Ферум. Залізо. Фізичні та хімічні властивості заліза. Якісні реакції на іони Fe+2 та Fe+3»

0

Ферум. Залізо. Фізичні та хімічні властивості заліза. Якісні реакції на іони Fe+2 та Fe+3
(урок хімії в 11 класі на дистанційному навчанні)Музична енциклопедія

0

"Музична енциклопедія" - виховний захід в вигляді ток-шоу. Це феєричний екскурс в світ музичної культури США, Австралії та Великобританії. Луї Армстронг, Адель, Брайан Джонсон - персоналії, які познайомлять учнів з неймовірними музичними стилями, піснями, наповненими глибокого змісту. Аудіо записи, відео матеріали, плакати з портретами відомих виконавців, презентація, справжні музичні інструменти, диски та платівки, як елементи декору, сприятимуть формуванню естетичного смаку юнаків та юначок.Перспективи використання надпровідності

0

Презентація допоможе учням глибше зрозуміти зміст виучуваного матеріалу, суть, відтворити в пам'яті основні поняття надпровідності: квантове явище протікання електричного струму у твердому тілі без втрат, тобто при строго нульовому електричному опорі тіла та усвідомити важливість і перспективи використаня надпровідності.Презентація творчого проекту "Ляльки народів світу"

0

Колективна робота з виготовлення ляльок в національних костюмах в межах проекту Краматорської Станції юних техніків "Чарівний ляльковий світ".Методична розробка уроку фізики «Електромагнітна індукція. Магнітний потік. Закон електромагнітної індукції»

0

Тема розробки уроку на сьогодні є досить актуальною, адже однією з основних цілей вивчення фізики в ПТНЗ є поєднання її з майбутньою професією. Знання, що не пов’язані з практикою, часом забуваються, а знання ,пов’язані з практикою , є більш міцніші, корисніші.
Урок розроблений із використанням комп’ютерних технологій. Електронні засоби навчання, які обрано для вивчення даної теми уроку, використовуються як інформаційно – пізнавальний засіб навчання.Методична розробка уроку на тему "Різноманітність грибів"

0

Знайомство з основними рисами, групами грибів та їхньої класифікацією.аналіз спільних та відмінних ознак різних груп грибів; формування вміння самостійно працювати; виховування зацікавленісті до вивчення предмету.Розробка інструкції роботи фізичного лабораторного практикуму для 11 класу з теми «Визначення довжини світлової хвилі за дифракцією лазерного променя від щілини»

0

Розробка інструкції роботи фізичного лабораторного практикуму у 11 класі на тему: Визначення довжини світлової хвилі за дифракцією лазерного променя від щілиниТести з астрономії

0

Завдання розроблені згідно програми, дають можливість перевірити знання учнів із загальних питань астрономіїПрезентація творчого проекту "Ляльки моєї мрії"

0

Творчий фото-звіт робіт вихованців студії"Стиль". Авторська колекція моделей, виготовлена за власним задумом.Контрольна робота з теми: "Проза" (11 клас, українська література)

1

Контрольна робота з української літератури для учнів 11 класу ( профільний рівень, три години на тиждень).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі