Користувацький вхід

11 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Компетентнісні задачі з математики

0

Прикладні задачі з математики, які формують ключові компетентності учнів старшої школиІнтегрований урок «Застосування похідної та інтеграла у фізиці»

0

Урок-семінар, на якому надано коротку інформацію про виникнення математичного аналізу та його розвиток; наведено приклади застосування похідної та інтеграла до розв’язування фізичних задач.Методична розробка положення про проведення тестувань-змагань ЗФПО «Київський міський медичний фаховий коледж» із загально-фізичної підготовки серед студентів перших курсів .

0

Відповідно стратегії розвитку фізичного виховання та спорту 2023-2024р., міністерства освіти і науки України та комітету фізичного виховання та спорту МОН України визначена така проблематика:
• низький рівень популяризації рухової активності органами влади різного рівня (обласного, міського, районного, територіальних громад тощо) та закладами освіти;
• відсутність мотивації студентів ходити на заняття з фізичної культури;
• відсутність очного навчання на частині територій України (навчання відбувається виключно дистанційно).Будівельне креслення. Завдання для самоконтролю.

0

Самоконтроль відіграє важливу роль у навчальній діяльності. Саме завдяки самоконтролю здобувач освіти може контролювати і оцінювати свої знання, планувати подальше виконання завдання.
Виконуючи контролюючу діяльність, здобувач освіти здійснює розумові та практичні дії, направлені на самооцінку, коригування та вдосконалення своєї роботи, оволодіває відповідними знаннями та вміннями.
Для більшості здобувачів освіти ефективною є форма самоконтролю, коли вчитель дозволяє наприкінці роботи звірити відповідність написаного з вірною відповіддю.Організація проведення Всеукраїнської дитячоюнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в освітніх закладах сільської місцевості

0

Посібник адресований широкому колу читачів, насамперед педагогампрактикам, керівникам роїв, школярам. Сподіваємося, що він надасть практичну допомогу в організації проведення І та ІІ етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в освітніх закладах сільської місцевості.Тестові завдання з предмету "Технологія лицювальних та плиткових робіт"

0

Використання тестових тематичних завдань для об’єктивного оцінювання знань здобувачів освіти. Професія лицювальник-плиточник 3 (2-3) розряду, предмет "Технологія лицювальних та плиткових робіт".Сульфатна кислота. Сульфати.

0

Розглянуто сульфатну кислоту: фізичні та хімічні властивості, застосування. Показано, що концентрована сульфатна кислота може взаємодіяти також з металами, які в ряді активності металів знаходяться після водню. В результаті взаємодії концентрованої сульфатної кислоти з металами утворюється сіль (сульфат), вода та один із продуктів відновлення Сульфуру (SO2, S, H2S) в залежності від активності металу та концентрації кислоти. Концентрована сульфатна кислота не реагує з Au і Pt та пасивує Al, Fe, Cr.Основні способи творення дієслів і прислівників

0

Матеріал допоможе 11-класникам (філологічний профіль) узагальнити й поглибити знання щодо основних способів творення дієслів та прислівників під час дистанційного навчання.«Диференційований підхід до вивчення математики в старшій школі »

0

У даній методичній розробці представлено можливі варіанти процесу навчання, що сприяють самостійності, груповій роботі. Робота пропонує дієві шляхи для впровадження диференційованого підходу при вивченні математики, орієнтує на самореалізацію учнів у процесі навчання.Мовленнєве спілкування в різних навчальних ситуаціях офіційно-ділового характеру

0

Презентація містить матеріал до уроку розвитку зв*язного мовлення в 11 класі за темою "Мовленнєве спілкування в різних навчальних ситуаціях офіційно-ділового характеру" в класах профільного навчання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі