Користувацький вхід

11 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Самостійна робота для 11 класу "Знаходження молекулярної формули органічних сполук"

0

Самостійна робота для 10 класу "Знаходження молекулярної формули органічних сполук". В роботі три задачі різної складності. Робота перевіряє знання учнів з виведення молекулярних формул вуглеводнів.Методична розробка уроку "Радіоактивність. Види радіоактивного випромінювання"

0

Даний матеріал містить план-конспект уроку фізики в 11 класі на тему "Радіоактивність. Види радіоактивного випромінювання". Тип уроку - урок-подорож. Містить основні структурні етапи: актуалізація опорних знань, вивчення нового матеріалу, закріплення навчального матеріалу. Додано презентацію, розроблену саме до цього уроку та відеоматеріал.Фестиваль іноземної пісні

0

Сценарій фестивалю іноземної мови призначений для використання для проведення позакласної роботи учителями іноземної мовиКвест "Весела німецька"

0

Матеріал сане в нагоді учителям німецької мови для проведення позакласних заходівМ.Гоголь - з Україною в серці

0

Сценарій виховної години спрямован поглибити та розширити знання учнів про славетного письменника, про його неповторний і творчий життєвий шлях, відмітивши українське коріння М.ГоголяТренажер "Хто? Де? Коли?"

0

Тренажер-презентація "Хто? Де? Коли?" допоможе у цікавій ігровій формі перевірити знання, отримані учнями 11 класу на уроках зарубіжної літератури. Переводячи стрілку дзиги, можна потрапити на слайд з певним питанням та ілюстрацією до твору. Натиснувши на поле слайду, отримуємо правильну відповідь.ТРАГЕДІЯ ІДЕАЛЬНОЇ “ПРИРОДНОЇ” ОСОБИСТОСТІ В АНТИПРИРОДНИХ УМОВАХ ІСНУВАННЯ (КОМПАРАТИВНИЙ АНАЛІЗ РОМАНУ І.БАГРЯНОГО “САД ГЕТСИМАНСЬКИЙ” ТА ОПОВІДАННЯ О.СОЛЖЕНІЦИНА “ОДИН ДЕНЬ ІВАНА ДЕНИСОВИЧА”)

0

11 КЛАС

Мета: з’ясувати причини трагічного шляху Андрія Чумака та Івана Шухова; зіставити образи головних героїв, їхні світоглядні та моральні засади, розкрити трагізм людини в умовах тоталітарного режиму; сприяти розвиткові усного мовлення, аналітичного мислення; удосконалювати комунікативні здібності; вміти аргументувати, відстоювати власну точку зору; виховувати почуття поваги до людини як особистості, любові до рідного краю.
Обладнання: портрети І.Багряного та О. Солженіцина, виставка творів письменників, завдання для групової роботи, робочі картки.Синтез геніїв Лисенка і Шевченка

0

Синтез геніїв Лисенка та Шевченка. Видатні діячі української культури: композитор і поет. Поєднання двох видів мистецтва: музики і літератури.Інтелектуальне шоу - програма " Зустріч любителів фізики " для учнів 8 -11 класів

0

даний захід " Зустріч любителів фізики " побудований у формі змаганьПрезентація. Круглий стіл старшокласників "Формула успіху: чи є вона?"

0

Презентація до виховної діяльності старшокласників за темою: "Формула успіху: чи є вона?" з метою формування громадянської компетентності учнів, розвивитку вміння відверто висловлювати свої думки, відстоювати погляди, переконання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі