Користувацький вхід

11 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Гра "Цікава Австралія"

0

Гра "Цікаві Австралія" може бути використана на уроці англійської мови,а також як додатковий матеріал після уроків.Вікторина для учнів 11 класу "Чи знаєш ти Велику Британію"

0

Вікторина для учнів 11 класу розширює знання учнів про Велику Британію,про її географічне положення .Презентація до уроку німецької мови в 11 класі "Інфінітив"

0

Вживання інфінитивної групи "um..zu" в реченні. Додаєтьс теоретичний та практичний матеріал. Є великий вибір вбрав з даної теми.Методична розробка заняття з біології та екології «Генетика статі. Успадкування, зчеплене зі статтю»

0

Тема. Генетика статі. Успадкування, зчеплене зі статтю.
Мета: сформувати уявлення про успадкування, зчеплене зі статтю, його особливості.
Обладнання та матеріали: таблиці зі схемами успадкування, зчепленого зі статтю, схеми, де гетерогаметною є жіноча стать, і схеми, де гетерогаметною є чоловіча стать.
Базові поняття і терміни: статеві хромосоми, аутосоми, гетерогаметна стать, гомогаметна стать, гемізиготний стан гена, успадкування, зчеплене зі статтю.Конспект уроку з теми "Основна властивість первісної. Таблиця первісних"

0

Формування компетентностей:
предметна: засвоєння основної властивості первісної, таблиці первісних; сформувати вміння знаходити первісні для функцій, користуючись таблицею первісних;
ключові компетентності:
спілкування державною мовою - аргументувати, доводити правильність тверджень;
уміння вчитися впродовж життя-визначити мету навчальної діяльності й застосовувати потрібні знання та способи діяльності для досягнення цієї мети;
соціальна та громадянська компетентності-оцінювати аргументи та змінювати думку на основі доказів.Презентація. Українська драматургія 20-30 років ХХ століття

0

Презентація. Українська драматургія 20-30 років ХХ століття.
Лесь Курбас, Гнат Юра, Театр "Березіль", Ібсен, Лесь Українка,Іван Кочерга, Микола Куліш тощо.Осип Турянський "Поза межами болю"

0

Презентація "Осип Турянський "Поза межами болю"
Відомості про автора та художній твір.Рекомендації для підготовки до ЗНО з історії України

0

Поради від вчителя історії, як самостійно підготуватись і успішно скласти ЗНО з історії України. Прості кроки для самостійної підготовки до іспитів і вивчення історії.Фізичний диктант. 11 клас. Електромагнетизм.

1

Фізичний диктант для поточного контролю знань, який можна також використовувати як самостійну роботу за картками або усного опитування.Ейдос-конспект «Модри Камінь

0

Даний ейдос-конспект допоможе вчителеві під час вивчення новели Олеся Гончара «Модри Камінь» на будь-якому етапі уроку.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі