Користувацький вхід

11 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:План виховної роботи на 2017-2018 н.р.

0

План виховної роботи на 2017-2018 навчальний рік у 11 класі.Київські "неокласики". М.Зеров

1

Мультимедійна презентація до уроку стане в нагоді вчителю та учням під час вивчення теми "Київські "неокласики". Різногранний творчий шлях М.Зерова".Євген Плужник

1

Презентація до уроку "Євген Плужник - поет Розстріляного відродження": розглянуто основні моменти життєвого шляху, творчий доробок митцяДиктанти на екологічну тему, про здоровий спосіб життя

0

Презентація спрямована на перевірку правописних, лексичних, пунктуаційних знань учнів. Диктанти виховують здоровий спосіб життя.Методика вивчення теми «Малий бізнес: необхідність, особливості та значення у трансформаційній економіці України» в курсі «Економіка» у ЗНЗ

0

Говорячи про методику вивчення економіки загалом, слід звернути увагу на методику вивчення окремих проблем, а саме проблеми “Малий бізнес: необхідність, особливості та значення в трансформаційній економіці України”. Це питання є дуже важливим, оскільки зараз відбуваються радикальні перетворення в економіці нашої держави. Малий бізнес треба розглядати як зручну сферу трудової діяльності, заробітку та інновацій. Його розвиток та активність є передумовою формування середнього класу в країні.Тому дуже важливо зрузуміти його сутність, переваги, недоліки та перспективи.Розробка уроку з економіки «Економічна система суспільства. Відносини власності»

0

Цей уроку допоможе сформувати знання учнів про поняття економічної системи, її елементи, типи та види економічних систем, моделі кругообігу в економічних системах, сутність та значення відносин власності.В ньому узагальнено поєднання елементів економічних знань зі змістом навчальних дисциплін через впровадження міжпредметних зв’язків.Вікторина з англійської мови для 9 – 11 класів «Що ти знаєш про Америку»

0

Вікторина “Що ти знаєш про Америку” може бути проведена з учнями 9 – 11 класів. Вона розрахована на гарне знання матеріалу шкільного підручника та довідника по країнознавству.
На більшість запитань можна знайти відповідь безпосередньо в шкільному підручнику. Деякі запитання взяті з додаткової літератури, якою користуються учні, які цікавляться вивченням англійської мови.
Вікторина стимулює інтерес учнів до вивчення англомовних країн та більш глибокому вивченню предмета.Вікторина з англійської мови для 9 – 11 класів «Чи знаєш ти географію?»

0

Вікторина “Чи знаєш ти географію” може бути проведена з учнями 9 – 11 класів. Вона розрахована на гарне знання матеріалу шкільного підручника та довідника по країнознавству.
На більшість запитань можна знайти відповідь безпосередньо в шкільному підручнику. Деякі запитання взяті з додаткової літератури, якою користуються учні, які цікавляться вивченням англійської мови.
Вікторина стимулює інтерес учнів до вивчення англомовних країн та більш глибокому вивченню предмета.Великомасштабна структура Всесвіту (дослідницька робота)

1

Це є дослідницька робота учнів 9 класу яка є переможцем МАН України доповнена власним спостереженням . Науковим і педагогічним керівником цієї роботи є автор матеріалу.Відповідає чинним вимогам до оформлення наукових робіт.МЕТАФОРА У ТВОРІ ЛЬЮІСА КЕРРОЛЛА «АЛІСА У КРАЇНІ ДИВ»

0

Об’єкт дослідження: метафори у творчості Льюіса Керролла.
Предмет дослідження: казкова повість Льюїса Керролла “Аліса у Ккраїні Див”
Методична основа: для вирішення поставлених задач ми використовували метод контекстуального аналізу.
Практичне значення роботи полягає у тому, що результати дослідження збагачують наше уявлення про чарівний світ метафор і можуть бути використані на уроках англійської мови та літератури.
Мета та задачі: дослідження метафор та тієї ролі, яку вони відіграють у художньому творі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі