Користувацький вхід

Останні публікації

11 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Науково-дослідницька авторська пошукова робота «Бджільництво. Виправлення отрутневілої сім'ї (запущений варіант)» (для викладання курсу факультативу «Бджільництво» у закладах освіти для 10 – 11 класів та закладах професійної освіти)

0

Займаюсь пасічництвом більше 30 років. Кожний рік виникають проблеми, які я повинен вирішити:
1) як уникнути роїння коли настає медозбір;
2) як змусити сім'ю відроїтися коли необхідно пасічнику;
3) як уникнути хвороб;
4) як забезпечити нормальну зимівлю;
Протягом 30 років жодна з цих проблем не вирішувалася двічі. Але цей рік необхідно було вирішити ту проблему, про яку й гадки не мав. Це виправлення отрутневілої сім'ї.
Вирішення даної проблеми на практиці я узагальнив та виклав у даному матеріалі.Презентація "Здоров'я - цінність нашого життя"

0

Презентація до заняття з елементами тренінгу "Здоров'я - цінність нашого життя",спрямоване на пропаганду здорового способу життя та усвідомлення цінності життя.Заняття з елементами тренінгу "Здоров'я - цінність нашого життя"

0

Тренінгове заняття присвячене пропаганді здорового способу життя та усвідомленню цінності життя.Творчий проект на виготовлення кухонного набору

0

Матеріали допоможуть молодим учителям та студентам ВНЗ у підготовці до уроківСемінар-практикум "Тимбілдинг як складова успішної реалізації концепції "Нова українська школа"

0

Cемінар-практикум для практичних психологів ЗНЗ та ПНЗ "Тимбілдинг як складова успішної реалізації концепції "Нова українська школа". Посібник сприяє підвищенню професійних компетентностей практичних психологів щодо використання тимбілдинг-технологій у психологічному супроводі навчально- виховного процесу. Презентувані здоров'язберігаючі, здоров'яформуючі технології командної роботи за моделлю Нової української школи.Тренажер для підготовки до ЗНО Тема 22

0

Тренажер для підготовки до ЗНО. Тема 22 Україна в боротьбі за збереження державної незалежності (1918-1921 рр.)
Тест створений в програмі MyTestEditor версія 10.2.0.2Практична робота "Створення бази даних в середовищі СУБД Microsoft Office Access 2007. Робота з об’єктами бази даних"

0

Розробка практичної роботи адресована вчителям інформатики , які викладають у 11 класах, при вивченні теми «Створення бази даних в Microsoft Office Access»Практична робота " Зв’язування таблиць"

0

Розробка практичної роботи адресована вчителям інформатики , які викладають у 11 класах, при вивченні теми «Створення бази даних в Microsoft Office Access»Практична робота "Access. Створення бази даних у вигляді реляційних таблиць"

0

Розробка практичної роботи адресована вчителям інформатики , які викладають у 11 класах, при вивченні теми «Створення бази даних в Microsoft Office Access»Практична робота "Створення структури бази даних"

0

Розробка практичної роботи адресована вчителям інформатики , які викладають у 11 класах, при вивченні теми «Створення бази даних в Microsoft Office Access»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі