Користувацький вхід

Конкурси, турніри

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Турнір лицарів ввічливості

1
Анотація

Розробка позакласного заходу рекомендована вчителям початкових класів та вихователям для проведення тижнів та заходів з етичного виховання.Гра-вікторина «Літературознавці»

1

Гра-вікторина «Літературознавці»
(Перед грою попередити учнів про формування двох команд, у склад яких мають входити учні 5-9 класів. А також попередньо дати необхідне завдання, яке вважатиметься домашньою роботою).

Ведучий. Доброго дня усі, хто захоплюється літературним словом. Минулий тиждень був присвячений зарубіжній літературі, а сьогодні ми підведемо його підсумки, якими стане конкурсна програма літературної гри-вікторини під назвою «Літературознавці».

Ведуча. Перш за все ми маємо обрати журі, яке оцінюватиме наші команди-конкурсанти.Брейн-ринг з історії

1

ДОКУМЕНТ МІСТИТЬ КІЛЬКА ТУРІВ, ЯКІ ВКЛЮЧАЮТЬ ІСТОРИЧНІ ЗАГАДКИ, ФОТО ВИДАТНИХ ІСТОРИЧНИХ ДІЯЧІВ, КРОСВОРД ТА ІНШ. МАТЕРІАЛТематична атестація з зарубіжної літератури для 5 класу на тему: "Роальд Дал. Чарлі та шоколадна фабрика"

0

Тематична атестація зі зарубіжної літератури для 5 класу "Роальд Дал. Чарлі та шоколадна фабрика"

Відповіді до завдань


1. 3) валлійський
2. 3) норвезьке
3. 2) Віллі Вонка
4. За домогою золотого квитка
5. Джо, Джозефіна, Джордж, ДжорджинаКозацькі забави

0

Сценарій турніру між хлопцями "Козацькі забави" допоможе організувати змагання до Дня українського козацтваФізичний вечір на тему: «ЧАЙНА ЦЕРЕМОНІЯ»

0

Фізичний вечір на тему: «ЧАЙНА ЦЕРЕМОНІЯ» Сьогодні ми з вами навчимось готувати чай. Хоч це звична справа для кожного з нас. І на перший погляд у вас мабуть виникнуть здивування: що спільного між таким звичним процесом і фізикою? Але насправді приготування чаю - фізичний процес, який супроводжується багатьма фізичними закономірностями.Мовознавчий турнір до Дня української писемності та мови «Мова єднає всіх»

0

Мовознавчий турнір "МОВА ЄДНАЄ ВСІХ" (7-8 класи). Захід може бути проведений до Дня української писемності та мови (9 листопада),Міжнародного дня рідної мови (21 лютого) тощо.Брейн-ринг "Я знаю тільки одну науку - історію"

0

Даний захід призначений для учнів 7-9 класів, пробудити в учнів інтерес до історії.Літературний брейн-ринг

1

Літературний брейн-ринг за творами, вивченими впродовж І семестру 5 класу.Природничий турнір юних дослідників

0

Розробка позакласного заходу з біології та географії для учнів 9-11 класів "Природничий турнір юних дослідників"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі