Користувацький вхід

Конкурси, турніри

...

Обмежити пошук фільтруванням:КВК «Ну що б, здавалося, слова!»

0

Мета: показати учням красу та багатство української мови,
викликати бажання вивчати її, збагачувати свій словниковий запас;
розвивати навички виразного читання віршів про мову;
виховувати любов і повагу до своєї Батьківщини, свого народу,
рідної мови.Здоров’я – найбільший скарб у житті! (виховний захід)

1

Даний захід є повчальним. Діти отримують глибокі знання: з теми "Здоров'я - найбільший скарб!", а саме, про правильний режим дня, як правильно харчуватися, які продукти корисні, а які навпаки, шкідливі. Як загартовуватися, щоб не захворіти.Вікторина з геометрії

0

Матеріали вікторини можна використати для позакласної роботи з учнями 8-9 класівОлімпіада для 3 класу

Матеріал для шкільної олімпіади.3 клас.Конкурс "Кращий математик"

0

Позакласний захід для учнів 5 класів. Можна використовувати також як підсумковий урок.Козацькі забави

0

Фізкультурна розвага для дітей середнього та старшого дошкільного віку "Козацікі забави".Весела вікторина на 1 квітня

0

Давайте згадаємо як з’явилося свято 1 квітня. Ми розповімо вам про історію появи свята: День сміху чи День дурня. Розповімо вам про те як веселяться 1 квітня в різних країнах. Щоб засміятись, людині потрібно напружити 17 м’язів, а щоб насупитися – аж 43! Тому веселим і усміхненим бути легше, чи не так? До вашої уваги… гумористична вікторина.Спортивне свято для дітей середнього дошкільного віку та їх батьків.

0

Спортивне свято для дітей
середнього дошкільного віку та їх батьків.

Тема. Наша спортивна та міцна родина.

Мета. Забезпечити відповідну рухову активність дітей, вчити дотримуватись правил гри в іграх-естафетах, рухливих іграх. Сприяти згуртування дитячих колективів і сімей вихованців із забезпеченням позитивного емоційного мікроклімату. Розвивати швидкість, спритність, гнучкість, увагу, творчі, фізичні та вольові зусилля дітей і дорослих в умовах змагання. Виховувати товариськість, вміння діяти і співпрацювати в екстремальних ситуаціях.Сценарій "Інтелектуальний марафон "Зимовий дивограй"

0

Інтелектуальний марафон «Зимовий дивограй» - сценарій ігрової програми, яка сприяє пізнавальній активності вихованців, розвитку уваги, спостережливості, пам'яті, творчих здібностей, формуванню основ естетичної культури, естетичного досвіду.розвага з батьками "Зимові розваги батьків у дитячому садку"

0

- Добрий вечір, шановні родини!. Рада вас вітати у гарному прикрашеному залі нашого садочка. Сьогодні ми з вами зібралися разом провести час і відпочити від щоденної робочої рутини. Так як наша зустріч відбувається у передноворічний час, то все буде присвячено зимовій порі та її святам.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі