Користувацький вхід

Конкурси, турніри

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методична розробка гри "Що? Де? Коли?"

0

Методическая разработка по отрытому региональному мероприятию "Интелектуальная игра "Что? Где? Когда?"" предназначена для студентов II - ІIІ курса.
Методическая разработка содержит интеллектуально-развлекательные задания из курса "Информатика и вычислительная техника".Уроки для вчителів

1

Розважальна програма, як доповнення до концерту, присвяченому Дню працівників освітиПроектно - дослідницька робота для участі в міському етапі конкурсу “Юний дослідник”

1

Робота написана для участі у загальноміському конкурсі з природознавства. Описує результати спостережень дитиини за акваурімними рибками.

з'ясувати як рухаються акваурімні риби, як дихають, як живляться;
спостерігати який корм подобається мешканцям акваріуму – сухий чи живий, як вони збирають корм в товщі води;
виробити умовний рефлекс на дзвоник перед годуванням;
навчитися фіксувати і узагальнювати результати дослідів і спостережень у вигляді таблиці;
використати набуті знання в житті, зацікавити друзів і однокласників спостереженням за життям акваріумних риб .Урок-змагання з англійської мови "Master Chef culinary show"

1

Розробка даного уроку-змагання допоможе учителям аглійської мови весело і цікаво завершити вивчення теми "Їжа" у середній ланці, популяризувати здорове харчування, надавати інформацію про харчові групи, формувати комунікаційну та полікультурну компетенції, креативність, критичне мислення, уміння працювати в команді, а також заохочувати учнів до вивчення іноземної мови.Ерудит-ринг (інтелектуальна гра для старшокласників)

0

В даній доробці дано повний комплекс матеріалів т а презентацій для організації захоплюючого турніру для школярів з природничих дисциплін. Пізнавальний інтерес дітей після таких турнірів виростає в рази, спонукає до пошуківІнтелектуальна мішень (турнір з фізики)

0

Інтелектуальний турнір для підлітків. Дозволяє захоплююче провести позакласний захід, відкрити нові горизонти для власного розвиткуТиждень математики в школі

0

Матеріали містять мультимедійну презентацію "Тиждень математики" та завдання для проведення заходу. Можуть бути корисними для вчителя-практикаспортивна розвага

0

Сценарій спортивного свята «Поклик джунглів!»

Мета
Свята . згуртувати дитячий колектив і колектив батьків; у спільній діяльності Прищепити любов до активного відпочинку, здорового способу життя.

Обладнання
Конуси (2, тунель (2, обручі (4, довгий «хвостик» з матеріалу (за кількістю дітей, подушки (2, стрічка на паличці (2) , м'ячі (2) емблеми із зображенням хижаків і травоїдних на кожного учасника, банани і кістки, зроблені з картону, справжні банани.

Дійові особи . дві команди учасників "Хижаки" і "Травоїдні" (діти і їх батьки) .Сценарій конкурсу "Методист - вчитель дорослих"

1

Конкурс «Методист - вчитель дорослих» спрямований на підвищення професійної, педагогічної майстерності, підняття престижу посади методиста і методичної роботи в цілому, на активізацію діяльності методистів навчальних закладів професійно - технічної освіти та покликаний стати «своєрідним двигуном» в подальшій щоденній праці, самоосвітній та інноваційній діяльності методичної служби. Автором представлений сценарій ІІ (обласного) заключного етапу Конкурсу.Конкурс декламаторів

0

Конкурс призначений для учасників 6-9 класів. Зміст конкурсу дає зрозуміти хто такі декламатори, моменти історії.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі