Користувацький вхід

Конкурси, турніри

...

Обмежити пошук фільтруванням:позакласний захід з математики "математичний турнір"

1

позакласний захід з математики для учнів середньої школи матеріал містить цікаві задачі, вправи, ігриє презентація та відео файлСценарій позакласного заходу з німецької мови до теми "Фразеологічні одиниці із власними назвами в українській та німецькій мовах"

0

Сценарій позакласного заходу з німецької мови до теми "Фразеологічні одиниці із власними назвами в українській та німецькій мовах"Позакласний захід "Козацька держава - наша гордість і слава"

0

У заході говориться про значення козаків як захисників України, організовані конкурси, турніри, показані презентації про козаків.Вікторина з англійської мови та мови іврит

0

вікторина для знавців англійської мови та мови іврит, розрахована на учнів 5 класуПозакласний захід з теми "Фразеологія"

0

Сценарій позакласного заходу з німецької мови до теми "Фразеологічні одиниці із власними назвами в українській та німецькій мовах"Туристичний експрес

0

Сценарій урочистого відкриття шкільних змагань "Туристичний експрес", привітання всіх учасників гри.Мовний марафон

0

Матеріал можна використати в позакласній роботі з англійської мови або як підсумковий урок після вивчення декількох тем.Вогонь Франкових поезій

0

розширити знання учнів про життєвий і творчий шлях І. Я. Франка;
розвивати навички читання віршів напам’ять;
виховувати інтерес і повагу до рідної мови, любов і глибоку шану до славного сина України – Великого Каменяра.Позакласний захід "Halloween Games"

2

Дана методична розробка призначена для вчителів англійської мови початкової школи. Захід проводиться у вигляді гри. Заздалегідь діти діляться на три команди ( привиди, відьми і чарівники, вампіри) та готують костюми. Напередодні вчитель ознайомлює учнів із традиціями святкування Хеловіна, розучує нові слова та вивчає декілька пісень. Орієнтовний час виконання - 45 хв.
У файлі, окрім сценарію, містяться всі необхідні роздаткокові матеріали.Використання Kahoot! у навчально-виховному процесі

1

Одним із способів підвищення активності учнів на уроці та їх зацікавленості є організація атмосфери здорового суперництва.

За допомогою сайту Kahoot! є можливість організовувати як на уроках так і в позаурочний час інтелектуальні змагання або так звані вікторини (надалі просто Kahoot або ігри). Саме вони і будують атмосферу суперництва.

У статті описується, як за допомогою сайту Kahoot! створювати та проводити різноманітні вікторини і опитування.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі