Користувацький вхід

Конкурси, турніри

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Вікторина "Знавець України"

0

Вікторина "Знавець України" позакласний захід для учнів 9 класу з географії , створений з метою заохочення до вивчення рідного краюІнтерактивна гра "Математичний бокс"

0

Бокс - спортивний вид боротьби кулаками, який також зветься "кулачний бій" або "бій за нагороду". Спортсмени на рингу міряються силою. Усім відоме українське прислів’я «Де силою не візьмеш, там розум допоможе».
І у нас сьогодні інтелектуальний бій за титул чемпіонів школи за версією MATH серед команд учнів 6-А та 6-Б класів. Дві команди беруть участь у змаганнях у складі 5 чоловік.
Під час гри відкриються зовсім другі сторони математики, на які не завжди і звертаєш увагу на уроці, при серйозній розмові про цю важку сучасну науку. Для багатьох учасників гра дасть можливість проявити свою любов до предмету, а для деяких може стати поштовхом до зацікавленості.Фізична вікторина

0

Фізична вікторина
Мета:
- сприяти поглибленню і узагальненню знань з фізики;
- розвивати вміння логічно мислити, міркувати, встановлювати
причинно-наслідкові зв'язки, проводити експеримент;
- виховувати в учнів інтерес і увагу до оточуючого їх світу.

З двох 7-их класів виставляються дві команди по 8 чоловік.
Назви команд: Ньютони і Архімеди.
План вікторини
1.Представлення команд.
2.Розминка за 1 хв.
3.Конкурс «Склади слово».
4.Конкурс капітанів «Проведи дослід».
Тема. Конкурс знавців української мови до Міжнародного дня рідної мови.

1

Мета. Навчати дітей розуміти і збагачувати рідну мову, формувати розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна, як держава. Розширювати знання про красу і багатство української мови. Пробудити почуття національної гідності. Розвивати логічне і творче мислення. Виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.Математичний турнір для учнів 7-8 класів

1

Математичний турнір для 7-8 класів заохочує учнів проводити логічні міркування, робити висновки; розвиває кмітливість, ерудицію та володіння методами математики; виховуває інтерес до вивчення математики.Туристичне свято «Галявина веселих туристів»

1

Мета: розвивати інтерес дітей до туризму, виховувати бажання перемагати, вчити колективізму, дружбі, взаємодопомозі, вчити любити і берегти природу.
Ведучий: Сьогодні у нас прекрасне свято – День туризму. Бо хто такий турист? Це людина, яка любить подорожувати, відкривати нові далі. Це людина, яка понад усе любить свій рідний край, свою землю. Біля туристичного вогнища створювалися найкращі пісні, біля нього зароджувалася найміцніша справжня дружба.Спортивне свято «Мала олімпіада»

1

1-й учень.
Всюди друзів ми знаходим.
З ними – як одна сім'я.
Але нам без друга спорту
Не прожити ані дня.
2-й учень.
В нашому таборі
Знову свято!
Тут і музика і сміх!
На спортивнім святі нині
Ми вітаємо усіх!..

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі