Користувацький вхід

Конкурси, турніри

Обмежити пошук фільтруванням:Конкурс знавців української мови (до дня української мови та писемності)

0

Маиеріал до проведення позакласного заходу з української мови. "Конкурс знавців української мови" - розробка для учнів 6 класу, яка містить різні завдання.Міні-вікторина "З Україною в серці"

0

Міні-вікторина "З Україною в серці", яка зроблена у вигляді презентації та містить інтерактивні завдання. Більше підходить для учнів 1-4 класів.Виховний захід "Козацькі забави"

0

Даний захід можна застосувати для позакласної роботи з історії для учнів 5-6 класів. В цій розробці міститься матеріал про козацькі часи.Брейн-ринг "Бути здоровим - здорово!"

0

Позакласний захід спрямований на виховання у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я та стимулювання бажання дбати про нього; сприяння усвідомленню учнями необхідності ведення здорового способу життя; нагадати корисні звички, які допоможуть зміцнити здоров’яМатеріали на конкурс «Птах року» Номінація: «Кращий малюнок і креативність сприйняття орнітофауни»

1

Птахи мають дуже велике наукове, виховне й естетичне значення. Важко уявити рідні пейзажі без дивовижних пташиних співів. Враховуючи величезну користь, яку приносять птахи, ми повинні всіляко прагнути їх оберігати. Для охорони птахів у природі велике значення має не лише збереження дорослих птахів, а й охорона їхніх гнізд.Головною метою конкурсу є актуалізація уваги учнівської молоді до сучасних проблем приваблювання і охорони птахів та їх природних біотопів, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття птахів.Інформаційно-методичні матеріали проведення навчально-пізнавального заходу до Всесвітнього дня грошей "Не в грошах щастя, а в їх кількості"

1

Методичні матеріали навчально-пізнавального заходу розроблені з метою показати методику організації та проведення позааудиторного заходу, використовуючи різні методи проведення навчально-пізнавальної гри.Презентація гуртка

0

Презентація гуртка "Декоративно-ужиткового мистетцтва", виконана у форматі Power Point.Формування критичного мислення

0

Критичне мислення -важлива здатність , яка повинна бути сформована в кожної дитини.Формування критичного мислення

0

Критичне мислення -важлива здатність , яка повинна бути сформована в кожної дитини.Ділова гра з навчальної дисципліни «Анатомія і фізіологія сільськогосподарських тварин» на тему: «Фізіологія серця і судин»

0

Ділова гра з навчальної дисципліни «Анатомія і фізіологія сільськогосподарських тварин» до теми «Фізіологія серця і судин» рекомендується здобувачам освіти денної форми навчання зі спеціальності 211«Ветеринарна медицина»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі