Користувацький вхід

Конкурси, турніри

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Позакласний захід-вікторина із зарубіжної літератури для 8 класу «Літературний калейдоскоп» для учнів 8 класів

0

Тема: Літературний калейдоскоп із зарубіжної літератури для учнів 8-х класів
Мета: підсумувати вивчене учнями протягом 7-8 класів, навчити дітей грати в команді, уміти вчасно реагувати на прочитане завдання, дотримуватися хронометражу часу, виховувати любов до читання, почуття поваги до членів команди.
Обладнання: вислови відомих людей про літературу, картки із завданнями.
Тип уроку: позакласний захід - вікторина

Слово вчителя.

Література – вічне джерело, і те б, кути б мене не завело,Сценарій національно-патріотичного спортивного заходу до Дня козацтва)

0

14 жовтня 2016 року український народ відзначав другу річницю Дня Захисника України. Наш ліцей не залишився осторонь від цього свята.
Головна мета проведення спортивного турніру для учнів 8 класів - виховувати патріотичні почуття до рідної землі, прищеплювати інтерес до героїчного минулого держави і сьогодення, популяризувати фізичну культуру та спорт, виховувати почуття дружби, колективізму та взаємодопомоги.Позакласний захід з фізики "Інтлектуальне кафе"

0

Розробка заняття на заявлену тему для учнів 9-11 класів. Мета - в ігровій формі дати можливість дітям проявити свої розумові та творчі здібності; повторити й закріпити основний матеріал у нестандартній формі; розширити знання про зв’язки фізики з іншими предметами; сприяти інтелектуальному та духовному розвитку особистостіСценарій свята – змагання до Дня збройних сил України

0

Це свято було проведено з метою сприяння патріотичному вихованню учнів; розвитку розумових і фізичних здібностей, кмітливості і спритності;виховання патріотичного почуття до рідної землі, дружби та взаємоповаги один до одного, взаєморозуміння.А також з метою тісної співпраці з батьками та згуртування учнівсько - батьківського колективу.Виховний захід "Мій учень зможе"

0

Розробка виховного заходу "Мій учень зможе" бібліотекаря Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Князєвої Людмили ОлександрівниВікторина «Ключі від форту Математики»

0

Мета гри – здобути скарб. При цьому учні повинні проявити максимум знань з математики. Скарб вважається здобутим, якщо команда відкриє слово-код. Для відкриття слова-коду необхідно здобути 6 ключів, які видаються за правильне проходження кожного етапу гри. Для здобуття одного ключа відводиться певний час. Якщо за цей час гравець не встигає дати відповідь, то в такому разі гравець стає в’язнем, а команді не видають ключ. Кожен ключ має свій колір і форму. Таким чином один ключ відкриває лише відповідну літеру.Математичний КВК для учнів 7 – 9 класів

0

"Математичний КВК для учнів 7-9класів" буде корисним для вчителів математики.Математичний КВК для учнів 5 – 6 класів

0

"Математичний КВК для учнів 5-6 класів", стане в пригоді вчителям, які готуються до проведення "Тижня математики"Найкращий воротар усіх часів

0

Стаття написана ученицею 10 класу Березнянської ЗОШ I-IIIступенів Чернігівської області Кравченко Олександрою про канадця українського походження Террі (Тараса)Савчука у рамках конкурсу до 125-річчя з дня перших українських поселень на канадській земліНауково-дослідницька робота “Вкраїна слави й доблесті край…”

0

Робота присвячена ветеранам Великої Вітчизняної війни, інтернаціоналістам, бійцям-учасникам АТО села Петрівка

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі