Користувацький вхід

Конкурси, турніри

...

Обмежити пошук фільтруванням:Ділова гра "Я - педагог"

0

Презентація Ділова гра "Я педагог" направлена на закріплення знань педагогічних працівників, студентів з метою удосконалення органіцації освітнього процесу.Сценарій турніру "Знавці рідної мови"

0

Сценарій турніру "Знавці рідної мови" Мета. Розширити і поглибити знання учнів про мову.Фізична вікторина "Що?Де?Коли?" з теми:"Оптика"

0

Мета заходу: поглибити знання учнів з теми "Світлові явища",розвивати інтерес учнів до вивчення фізики, показати практичне значення отриманих знань з даної теми, провести міжпредметні зв'язки з біологією та асстрономією.ОНОВЛЕНА РОБОТА! «Я мав багато нагод вмирати, але чомусь все щасливо пройшов…» - Микола Климишин. ДОПОВНЕНА

0

Конкурс "100 років надії і боротьби"!
Новизною дослідження є спроба систематизувати, узагальнити та описати життєвий шлях Миколи Климишина та його роль в діяльності ОУН(б). А також висвітлені вперше архіви з Німеччини та списки в’язнів для НАУКОВЦІВ!Конкурс веселих і винахідливих Математиків

0

Конкурс веселих і винахідливих математиків
Увага! Увага! Запрошуємо всіх хлопчиків і дівчаток на веселе свято математики! Не забудьте взяти з собою винахідливість і кмітливість. А болільників просимо підтримувати команди за які вболівають оплесками, дружніми вигуками, але не заважати гравцям. За те, як ведуть себе болільники, судді можуть добавляти або знімати бали з команд.
Наші змагання судитимуть: (склад журі).
Запрошуємо команди на сцену (під оплески болільників та мелодію «Ми починаємо КВК» заходять команди).«Що Ви таке зробили для того, що Ви й досі живете….?»

0

Конкурс для учнівської молоді "Українська революція: 100 років надії і боротьби".

Новизною дослідження є архівні документи, які вперше будуть опубліковані та вперше будуть доступні для наукового вивчення.

Застереження – правила користування архівними документами згідно вимог архівів: Польщі, Німеччини: «…чтобы наши копии были использованы только с указанием наших источников. Третьим лицам наши копии передавать не разрешается, также как не разрешается включать их в фонд другого архива. Наши копии должны всегда оставаться копиями, полученными из фондов....».Вікторина "Знай та дотримуйся безпеки праці!"

0

Вікторина розроблена для використання у роботі викладачами охорони праці, для закріплення знаннь учнів з питань безпеки праці в галузі з професії "Слюсар з ремонту автомобілів"Літературна вікторина "Юний шевченкознавець"

0

Мета: поширювати знання учнів про Т.Г. Шевченка, відомого українського поета, письменника, співця покріпачених, великого Кобзаря; розкрити велич українського генія, наблизити його до серця кожного учня, стимулювати пізнавальний інтерес дітей; розвивати логічне, образне мислення, комунікативну, діяльнісну компетенції; виховувати шану і повагу до Шевченка, гордість і патріотизм українського народу.Виховний захід "Посвята в козачата" з нагоди Дня захисника України

0

Захід знайомить учнів з традиціями, звичаями українського козацтва, виховує почуття відповідальності за долю свого народу та країни.Літературна гра «Ерудит»

0

Літературна гра для учнів. Матеріали можуть бути використані під час проведення тижня української мови та літератури

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі