Користувацький вхід

Конкурси, турніри

...

Обмежити пошук фільтруванням:Козацькі забави

0

Фізкультурна розвага для дітей середнього та старшого дошкільного віку "Козацікі забави".Весела вікторина на 1 квітня

0

Давайте згадаємо як з’явилося свято 1 квітня. Ми розповімо вам про історію появи свята: День сміху чи День дурня. Розповімо вам про те як веселяться 1 квітня в різних країнах. Щоб засміятись, людині потрібно напружити 17 м’язів, а щоб насупитися – аж 43! Тому веселим і усміхненим бути легше, чи не так? До вашої уваги… гумористична вікторина.Спортивне свято для дітей середнього дошкільного віку та їх батьків.

0

Спортивне свято для дітей
середнього дошкільного віку та їх батьків.

Тема. Наша спортивна та міцна родина.

Мета. Забезпечити відповідну рухову активність дітей, вчити дотримуватись правил гри в іграх-естафетах, рухливих іграх. Сприяти згуртування дитячих колективів і сімей вихованців із забезпеченням позитивного емоційного мікроклімату. Розвивати швидкість, спритність, гнучкість, увагу, творчі, фізичні та вольові зусилля дітей і дорослих в умовах змагання. Виховувати товариськість, вміння діяти і співпрацювати в екстремальних ситуаціях.Сценарій "Інтелектуальний марафон "Зимовий дивограй"

0

Інтелектуальний марафон «Зимовий дивограй» - сценарій ігрової програми, яка сприяє пізнавальній активності вихованців, розвитку уваги, спостережливості, пам'яті, творчих здібностей, формуванню основ естетичної культури, естетичного досвіду.розвага з батьками "Зимові розваги батьків у дитячому садку"

0

- Добрий вечір, шановні родини!. Рада вас вітати у гарному прикрашеному залі нашого садочка. Сьогодні ми з вами зібралися разом провести час і відпочити від щоденної робочої рутини. Так як наша зустріч відбувається у передноворічний час, то все буде присвячено зимовій порі та її святам.Краєзнавчий конкурс "Наш Маріуполь:з минулого в майбутнє"

0

Виховання молоді, підвищення рівня освіченості, популяризація історичної минувшини і туризму. Залучення молоді до історико-пошукової роботи, спрямованої на дослідження локальних історичних пам’яток, подій, постатей.Презентація

0

Презентація створена до дня Європи в Україні та має на меті показати досвід вчителя щодо проведення таких свят. Спонукає до створення творчої атмосфери на уроках англійської мови та у позаурочний час.Виступ юних інспекторов руху

0

Конкурс, в якому взяли участь учні 8 класу, в рамках районного конкурсу юних інспекторів дорожнього рухуSpiel-quiz " Wissen ist Macht "

0

Гра-вікторина " Знання-сила ".Змагання між учнями 6-х класів на кращого знавця німецької мови.Тиждень зарубіжної літератури. (Позакласна робота).

0

Одним із найпоширеніших видів позакласної роботи в школі є предметний тиждень. Його завдання і специфіка досить чітко визначені у методичній літературі. Такі тижні охоплюють комбіновані форми позакласної роботи: турніри, змагання, конкурси, літературно – музичні вечори, розважальні програми, ярмарки, перегляд кінофільмів тощо.
Предметний тиждень – це комплекс навчально – виховних заходів, спрямованих на розвиток творчості учнів, поглиблення та поширення знань з предметів, збагачення науково – методичного досвіду вчителів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
21%
Контрольні роботи
24%
Олімпіадні завдання
8%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
23%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 19977

Останні коментарі