Користувацький вхід

Конкурси, турніри

...

Обмежити пошук фільтруванням:5 клас. Турнір з української мови

0

Публікація містить завдання та відповіді до них для проведення мовного турніру серед учнів 5-го класу.Відкритий тематичний захід на тему: " Нащадки героїв України"

0

Виховний захід спрямований на патріотичне виховання молоді, спонукати до осмислення себе, як частинки великого українського народу, пробуджувати національну свідомість. Розвивати розумові і фізичні здібності, кмітливість, спритність, творчість. Виховувати патріотичне почуття до рідної землі, дружбу та взаємодопомогу, взаєморозумінняМетодична розробка сценарію інтелектуального конкурсу "Фізики і лірики"

0

Сценарій інтелектуального конкурсу розрахований на студентів усіх спеціальностей. Вірші та уривки з прозових творів українських та зaрубіжних митців дають можливість показати взаємозв'язок природних явищ з духовним світом людей. Презентація та музичне оформлення конкурсу допомагають прищеплювати пізнaвальний інтерес до літератури та фізики.БРЕЙН-РИНГ «ХТО НАЙРОЗУМНІШИЙ»

0

БРЕЙН-РИНГ «ХТО НАЙРОЗУМНІШИЙ»,розрахований для перевірки знань учнів на вивчені темиСценарій ток-шоу «Сто питань професіоналу» в рамках міського проекту лідерів учнівського самоврядування «Лідерська хвиля. Будь першим серед кращих»

0

ток шоу «100 питань професіоналу» в рамках міського проекту лідерів учнівського самоврядування «Лідерська хвиля. Будь першим серед кращих».
Рівно через хвилину до нас вийде герой нашого ток шоу та відповість на всі ваші запитання.Спортивна розвага для дітей старшого дошкільного віку. Тема. Діти туристи.

0

Спортивна розвага для дітей старшого дошкільного віку.

Тема. Діти туристи.

Мета. Забезпечити відповідну рухову активність дітей, вчити дотримуватись правил гри в іграх-естафетах, рухливих іграх. Сприяти емоційно-позитивному стану дітей. Розвивати увагу, уяву, пам’ять, спритність, швидкість. Формувати гуманні взаємини з однолітками, уміння співчувати, співпереживати, радіти спільним результатам. Виховувати культуру рухів, силу волі, організованість, дисципліну.

Обладнання: рюкзаки на кожну дитину, гімнастична палиця на кожну дитину, 4 куба,Вікторина «Фізика для механіків»

0

Матеріали для проведення профорієнтаційної роботи, перевірки та контролю знань, вікторина, конкурс, самоперевірки знаньМатематичний турнір для учнів 5-6 класів

0

Математичний турнір для учнів 5-6 класів для проведення Тижня математикиІнтегрований позакласний захід з мистецтва та фізики: «ФІЗИЧНІ ЯВИЩА В МИСТЕЦТВІ»

0

Інтегрований позакласний захід з мистецтва та фізики:

«ФІЗИЧНІ ЯВИЩА В МИСТЕЦТВІ».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі