Користувацький вхід

Конкурси, турніри

Обмежити пошук фільтруванням:Спортивне свято "Веселі каруселі"

0

Спортивне свято "Веселі каруселі" для учнів 5-11 класів. Веселі естафети, спортивно-танцювальні бої,цікаве проведення часу.Вікторина "Енергозбереження - вимога часу"

0

Інтерактивна презентація для вікторини "Енергозбереження - вимога часу". Вікторина має два тури, під час виконання кожного з них учасники вибирають запитання з таблиці, де відображаються лише номери. Власне запитання запозичені з мережі Інтернет, джерела, на жаль, не пам’ятаю. Презентація може використовуватись як сама, так і як шаблон для вікторин на інші теми.Інтегрований позакласний захід - презентація " Турнір юних природознавців"

0

Позакласний захід можна використати під час проведення декади природничих дисциплін. Питання з фізики, хімії та біології розраховані на учнів 8-х класів. Турнір представлений презентацією.Методична розробка спортивно-масового заходу «Олімпійський урок»

0

Виховання глибоких патріотичних почуттів, популяризація фізичної культури і спорту, ознайомлення студентів з досягненнями видатних українських спортсменів - є одним із засобів формування у здобувачів освіти прагнення до здорового способу життя. Методична розробка спортивно-масового заходу "Олімпійський урок" може бути використана для проведення у ЗЗСО та ЗФПО.Конспект уроку з англійської мови 10 клас"HE USED TO BE LAZY"

0

Формувати навички вживання used to, навички вимови; вдосконалювати навички усного мовлення, читання й письма; розвивати культуру спілкування й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань.Позакласний захід "Хімія у світі Кулінарії"

0

Мета: зацікавлення учнів до обраної професії, спонукання їх до пошукової і пізнавальної діяльності за обраним фахом. Розвивати уяву, кмітливість, логічне мислення, виховувати почуття взаємодопомоги, вміння працювати у колективі.
Наука кулінарія невідривно пов’язана з багатьма науками. Але ж найбільший зв’язок у кулінарії з хімією.після перегляду презентації пропонується гра на дві команди.Сценарій до Дня святого Валентина «Серця двох»

0

Сценарій конкурсної програми
до Дня святого Валентина «Серця двох»
для учнів 8-9 класівМетодичні матеріали проведення кулінарного поєдинку

0

Методичні матеріали проведення кулінарного поєдинку серед студентів 4 курсу технологічного відділенняБрейн-ринг "Література і Я"

0

Пізнаємо мистецтво слова за допомогою гри. Ця гра сприяє розвитку образного та логічного мислення, виховує читацькі смаки та розвиває акторську майстерністьСценарій для 8-х класів "Математичний брейн-ринг"

0

Мета виховного заходу: поглибити й розширити знання учнів з математики; розвивати пізнавальний інтерес, творчу активність, допитливість, логічне мислення учнів

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі