Користувацький вхід

Останні публікації

Конкурси, турніри

...

Обмежити пошук фільтруванням:Виступ міністрів дитячої громадської організації "МРІЯ"

0

Наш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття.Метою роботи дитячого самоврядування є згуртування учнівської молоді на корисні, добрі справи, виховувати в них кращі риси громадянина України, захищати їх права, інтереси, робити життя учнів насиченим і цікавим.Інтегрований "Брейн - ринг" з фізики, математики та інформатики

0

Розробка інтегований "Брен-ринг" з фізики, математики та інформатики, мета якого удосконалювати вміння та навички у застосуванні знань з фізики, математики та інформатики у завданнях з нестандартними ситуаціями; розпізнаванні фізичних явищ у навколишньому середовищі та використанні відомих фізичних законів для їх наукового пояснення.Конкурсна програма «Інформатик 2019»

0

4 грудня відзначаємо Міжнародний день інформатики, саме до цього дня і буде присвячена конкурсна програма "Інформатик 2019", в якій змагатимуться між собою команди студентів перших курсів за звання «Інформатик року». Це дуже гарна можливість нашим студентам проявити себе та показати свої знання з цього предмету.Адже зараз в сучасному інформаційному просторі необхідно знати та вміти користуватись комп’ютером та взагалі будь-якою електронікою, Інтернетом, різними гаджетами та їх програмами.Командні ігри на уроках фізичної культури

0

Як вчитель фізичної кульури, або 《фіз-ри), як пишуть у шкільних щоденниках, я доволі часто часто стикалась с завданням-провести урок в нестандартних умовах. Дуже добре, коли сучасна школа має декілька великих спортивних залів з найсучаснішим обладнанням,басейн, стадіон, футбольне поле, але багато шкіл,не мають такого 《скарбу》. Один спортивний зал, на який 《претендують》два,або більше класів. Можу згадати власний досвід, коли на початку своєї роботі в школі в одному стандартному спортивному залі на одному уроці працювали 3й, 5й та одинадцятий клас.
Зараз це питання також актуальне,«Хлопці та дівчата,ми-шкільна сім’я»

0

Даний захід навчить дітей здоровому способу життя; закріпить уміння та навички одержані на уро¬ках фізкультури; розвиватиме руховий апарат, зміцнюватимеме здоров'я; виховувати любов до фізкультури та спорту.Брейн-ринг "Княжі часи"

0

Інтелектуальна гра "Княжі часи" охоплює матеріал з історії України за І Ісеместр. Включа. завдання на знання дат, фактів на ілюстрацій.5 клас. Турнір з української мови

0

Публікація містить завдання та відповіді до них для проведення мовного турніру серед учнів 5-го класу.Відкритий тематичний захід на тему: " Нащадки героїв України"

0

Виховний захід спрямований на патріотичне виховання молоді, спонукати до осмислення себе, як частинки великого українського народу, пробуджувати національну свідомість. Розвивати розумові і фізичні здібності, кмітливість, спритність, творчість. Виховувати патріотичне почуття до рідної землі, дружбу та взаємодопомогу, взаєморозумінняМетодична розробка сценарію інтелектуального конкурсу "Фізики і лірики"

0

Сценарій інтелектуального конкурсу розрахований на студентів усіх спеціальностей. Вірші та уривки з прозових творів українських та зaрубіжних митців дають можливість показати взаємозв'язок природних явищ з духовним світом людей. Презентація та музичне оформлення конкурсу допомагають прищеплювати пізнaвальний інтерес до літератури та фізики.БРЕЙН-РИНГ «ХТО НАЙРОЗУМНІШИЙ»

0

БРЕЙН-РИНГ «ХТО НАЙРОЗУМНІШИЙ»,розрахований для перевірки знань учнів на вивчені теми

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі