Користувацький вхід

Конкурси, турніри

Обмежити пошук фільтруванням:"Козацьки Забави" Спортивно-музичне свято

0

Спортивно-музичне свято для дітей початкових класів «Козацькі забави»

Закріпити знання дітей про козаків,їх побут,звичаї,традиції.
Викликати бажання брати участь в іграх – естафетах і перемагати в них, уболівати за друзів. Виховувати потяг до зростання здоровими та спритними.
Розвивати швидку реакцію ,спритність,швидкість,сміливість,обережність.
Виховувати любов до рідного краю,свого народу.Вікторина для учнів 11 класу "Чи знаєш ти Велику Британію"

0

Вікторина для учнів 11 класу розширює знання учнів про Велику Британію,про її географічне положення .Фізкультурне свято "Веселий Фікселенд"

0

Добрий день, любі малята!
Я рада вас вітати,
На нашому спортивному святі.
- Ви впізнали мене??
- Так правильно я Мася з Фіксиков.
- Дітки, скажіть кого ви сьогодні хочете бачити в гостях на нашому спортивному святі? ( відповіді дітей)
- В нас сьогодні надзвичайні гості, поаплодуйте нашим ФІКСИКАМ!
( під музичний супровід забігають Фіксики)Веселі естафети

0

Дана розробка містить інформацію щодо методики проведення
різноманітних естафет, які можна і потрібно використовувати на уроках
фізичної культури та здоров’я та при проведенні позаурочних заходів з
фізичної культури у початкових класах школи.Сервіс Zoom та дистанційне навчання: як ефективно та просто вивчити тему «Лексикологія» на прикладі медіатекстів

0

У роботі розповідається, як ефективно та просто вивчити тему "Лексикологія" на прикладі медіатекстів, використовуючи сервіс Zoom під час дистанційного навчання.Сценарій заходу «Be Happy, Stay Healthy» в рамках Всесвітнього дня здорового травлення (World Digestive Health Day)

1

Для привітання гостей можна обрати побажання «Be Happy, Stay Healthy»
в рамках Всесвітнього дня здорового травлення (World Digestive Health Day) на день відкритих дверей у вашому закладі освіти.
Мета свята:
1. Ознайомити учнів з історією, символами і традиціями Всесвітнього дня здорового травлення (World Digestive Health Day) в Україні та світі.
2. Розвивати слуховимовні навички, розширити філологічний та лінгвокраїнознавчий світогляд учнів, залучати до діалогу культур.
3. Сприяти розвитку логічного мислення та слухової і зорової пам’яті, розвивати вміння логічно викладати свої думки.STEM-підхід до прогресивних технологій

0

У методичній розробці викладено план та опис перебігу відкритого міського конкурсу науково-пошукових робіт «STEM- підхід до прогресивних технологій», який проведено у режимі ZOOM конференції.«STEM-підхід до прогресивних технологій» УЗАГАЛЬНЕННЯ ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЕРЕДОВОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ

0

На етапі реформування освіти актуальною стає проблема переорієнтації навчальних закладів на інноваційну діяльність, яка ґрунтується на педагогічному пошуку ефективних шляхів самореалізації особистості викладача та студента, модернізації освітньої галузі виняткового значення набуває відродження національної культури, виховання освічених громадян, формування творчих особистостей, підняття освіти до рівня світових стандартів.Конкурс до Дня української мови "Мова моя - кольорова веселка"

0

Конкурс проводиться до Дня рідної мови 9 листопада. Сценарій містить цікаві відомості про українську мову та завдання з граматики, словотвору, лексикології, фразеології.
Завдання спрямовані на формування мовних норм, вибір доречних засобів слововживання, збагачення і уточнення словникового запасу студентів. Проведення конкурсу передбачає використання презентації.
Сценарій конкурсу може бути використаний викладачами при організації гурткової та позааудиторної роботи зі студентами, а також при проведенні тижня циклової комісії загальноосвітніх дисциплін.Брейн-ринг до Дня козацтва 9-10 класи

0

Мультимедійний дидактичний матеріал - електронний освітній ігровий ресурс для проведення позакласних виховних заходів: змагання з нагоди Дня Захисника України для учнів 9-10-х класів з метою вшанування наших предків – волелюбних козаків задля формування в учнів ціннісного ставлення особистості до суспільства і держави.
Брейн-ринг – інтелектуальна розважальна гра-змагання розроблена на основі уже здобутих учнями знань в процесі вивчення історії України і може використовуватись у позакласні виховній роботі. Щоб долучити учнів до гри, не потрібно попередньої підготовки.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі