Обмежити пошук фільтруванням:
показати значимість постаті Кобзаря для всього людства;
розвивати творчі здібності учнів; виховувати повагу і шану до велета України –
Т.Г. Шевченка
Практичне заняття Ігровий суд.( Гра-розминка «Незакінчені речення», Вправа «Реклама професії»,Кросворд до розділу «Якщо право – це професія»)
Пропоную розробку гри, яку я проводила з учнями 7 класів під час тижня математики в школі.Такі ігри сприяють активності учнів, допомагають розвивати логічне мислення, культуру мови, інтелект, розширюють кругозір, прищеплюють інтерес до вивчення математики.
Для проведення гри доцільно створити журі (можуть бути учні 10-11 класів), яке визначатиме переможців кожного туру і найсильнішого учня.
1 раунд. «Привітання команд»
2 раунд. «Розминка»
3 раунд «Математичний кросворд»
4 раунд «Ланцюжок»
5 раунд «Загадкова торбинка»
6 раунд «Закодований малюнок»
7 раунд «Руханка»
8 раунд «Картинна галерея»
9 раунд «Конкурс модельєрів».
Розвитку пізнавальних інтересів та зацікавленості у вивченні географії сприяють позаурочні заходи. Серед них важливе місце займають змагання різного характеру: географічні турніри, конкурси, чемпіонати, олімпіади.
Географічний турнір «Я люблю географію» можна проводити серед учнів 10-11 класів. Він включає завдання, направлені не лише на знання програмового матеріалу, а й культури, традицій народів світу. Це сприяє формуванню розвитку ключових компетентностей, вихованню толерантності, поваги до цінностей світової культури.
Інтелектуальна гра "Розумники і розумниці" розрахована на учнів 10 класу.
Одна із проблем, з якими стикається вчитель хімії, - це матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу. Хімія – це наука експериментальна і без учнівського дослідження її вивчення просто неможливе. Йде мова не тільки про забезпечення шкіл реактивами, належними приладами та обладнанням сучасного рівня, а й про те, щоб наш учень мав високі досягнення у навчанні з хімії та склав ЗНО для вступу до ВУЗу.
ПРОПОНОВАНІ ПИТАННЯ ДО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО ТУРНІРУ ДАЮТЬ ЗМОГУ УЧНЯМ 6-11 КЛАСІВ ПОВТОРИТИ, СИСТЕМАТИЗУВАТИ, ПОВТОРИТИ ВИВЧЕНИЙ ПРОГРАМОВИЙ МАТЕРІАЛ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
Даний матеріал стане у нагоді вчителям німецької мови під час планування виховних заходів.
Повторити, поглибити й закріпити в дев’ятикласників знання, отримані на уроках мови (деякі завдання з фонетики, лексикології, фразеології, морфології) й літератури (фольклор, історичну повість І.Франка “Захар Беркут”) в попередніх класах; продовжувати розвивати орфоепічні, офографічні навики; закріпити знання за творчістю Г.Сковороди; на основі мовленнєвого-комунікативного дидактичного матеріалу плекати почуття поваги й любові до рідної мови.