Користувацький вхід

Конкурси, турніри

Обмежити пошук фільтруванням:Конкурс «БЕЗВІЗ» Отримати «БЕЗВІЗ» для подорожі Європою

1

Дана презентація допоможе провести перший урок у новому 2017-2018 навчальному році . Презентація містить слайди з лаконічно викладеним змістом Вона допоможе зробити цей урок яскравим та ефективним для учнів.
Конкурс «БЕЗВІЗ»
Отримати «БЕЗВІЗ» для подорожі Європою – означає правильно виконати завдання конкурсу. Прослухавши підказку у вигляді асоціативного ряду, учні мають назвати країну.Презентація до першого уроку у 2017-2018 навчальному році. Конкурс "Україна і Євробачення"»

2

Дана презентація допоможе провести перший урок в новому 2017-2018 навчальному році . Презентація містить слайди з лаконічно викладеним змістом Вона допоможе зробити цей урок яскравим та ефективним для учнів. Демонструються фото українських учасників «Євробачення», а діти відгадують виконавця, рік та країну, де проходив конкурс.Презентація до першого уроку у 2017-2018 навчальному році. Конкурс знавців футболу «Ліга чемпіонів»

0

Дана презентація допоможе провести перший урок в новому 2017-2018 навчальному році . Презентація містить слайди з лаконічно викладеним змістом Вона допоможе зробити цей урок яскравим та ефективним для учнів.Вікторина «Літературна мандрівка Європою»

1

Дана презентація допоможе провести перший урок в новому 2017-2018 навчальному році . Презентація містить слайди з лаконічно викладеним змістом Вона допоможе зробити цей урок яскравим та ефективним для учнів.Гра-візитівка «Відгадай країну»

1

Дана презентація допоможе провести перший урок в новому 2017-2018 навчальному році . Презентація містить слайди з лаконічно викладеним вмістом Вона допоможе зробити цей урок яскравим та ефективним для учнів.Презентація- вікторина "Що я знаю про Європу"

1

Дана презентація допоможе у підготовці та проведенні першого уроку в 2017-2018 навчальному році.Презентація до першого уроку 2017-2018 н.р. Столиці Європи

1

Дана презентація допоможе провести перший урок у 2017-2018 навчальному році.Побудована у формі гри."У царстві живої природи"

0

У вікторині перевіряються знання дітей про живу природу: рослин, комах, тварин. Цікаві завдання відповідають віку дітей.Презентація "Подорож світом" до гри - подорож світом

0

Презентація до гри, яку я вже опублікувала на Методичному порталі.
В ній додатковий матеріал про значення подорожей у житті людини та завдання для гри.ЯКБИ ВИ ВЧИЛИСЬ ТАК, ЯК ТРЕБА… (Турнір знавців творчості Т.Г.Шевченка)

0

Розробка заходу для 9 класу з метою: осягнути велич слова Т. Шевченка, нескінченність і невичерпність його спадщини,
стимулювати творчу активність учнів, заохотити до ґрунтовного вивчення життєво-
го та творчого шляху Кобзаря

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі