Користувацький вхід

Позакласні заходи

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Історія української кухні, страв

0

Історія української кухні, страв у презентації з малюнками, де учениця досліджує історію українських страв.Герої сьогодення.Сценарій зустрічі з воїнами АТО.

1

Матеріал сценарію спрямований на те, щоб виховувати в дітей глибокі патріотичні почуття, причетність і відповідальність за все, що відбувається в країні, вдячність тим, хто віддавав за неї життя; формувати активну життєву громадянську позицію школярів щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів, віру в краще майбутнє України.Брейн-ринг правознавцівна тему" Права і обов*язки громадян України. Діти та їхні права.".

0

Брейн-ринг правознавців на тему" Права та обов*язки громадян України. Діти та їхні права."Світлиця

1

Тут представлені роботи учнів та їх майстрів - гурткова роботаПозакласний захід «Наше життя – в наших руках»

0

Навчання швидко оцінювати небезпечну ситуацію; приймати оптимальне рішення щодо її подолання; рятування свого життя та надання допомоги іншим.Сценарій свята "Прощання з першим класом ".

0

Сценарій містить в собі віршовані твори, адаптовані для дітей 6-7 років, гумористичні сценки, театралізовані дійства, номери дитячої художньої самодіяльності, пісні.Вивчаємо дорожні знаки

1

Ця розробка рекомендована для вивчення з учнями знаків дорожнього руху.Виховний захід «Рід, родина, родовід»

1

Стимулювати появу інтересу дітей до історії свого роду, сім'ї; розширити їх знання про сім'ю та виховувати любов та повагу до дорослих.“ПРОЩАВАЙ, ПОЧАТКОВА ШКОЛО!”

0

Веселе свято прощання з початковою школою. Забавні вірші, пісні та танці допоможуть запам'ятати це свято назавжди.Виховний захід "Лесин віночок"

0

Познайомити присутніх з маловідомими фактами з життя і творчості поетеси,
виховувати почуття поваги до творчості Лесі Українки, виховання моральних якостей на прикладі життя письменниці.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі