Користувацький вхід

Позакласні заходи

Обмежити пошук фільтруванням:Виховна година "Людина починається з добра"

0

Виховна година "Людина починається з добра" підготовлена для учнів 1-2 класів. Метою заняття є сформувати у дітей моральні чесноти, навички культурної поведінки, добропорядність, почуття милосердя, дружелюбності, взаємодопомоги. Запропоновані вправи та завдання сприяють розвитку мовлення, творчого мислення, уміння висловлювати та відстоювати власну позицію. Захід спрямований на виховання почуття чуйності, доброти, любові.Виховна година "Людина починається з добра"

0

Виховна година "Людина починається з добра" підготовлена для учнів 1-2 класів. Метою заняття є сформувати у дітей моральні чесноти, навички культурної поведінки, добропорядність, почуття милосердя, дружелюбності, взаємодопомоги. Запропоновані вправи та завдання сприяють розвитку мовлення, творчого мислення, уміння висловлювати та відстоювати власну позицію. Захід спрямований на виховання почуття чуйності, доброти, любові.Сценарій виховного заходу до Міжнародного жіночого дня «І знову починається весна»

0

Дана методична розробка присвячена вшануванню жінки-матері, жінки-трудівниці, берегині роду. Мама... Це перше слово, яке з радістю та усмішкою вимовляє дитина. Мама – які надлюдські глибини скарбів містить вона в собі. А мамина колискова звучить найніжнішою музикою, навіть тоді, коли посрібляться її скроні. Не мав би світ стільки геніїв, стільки великих мужів, якби над їхнім дитинством не тремтіло б серце матері.Інтегрований позакласний захід - презентація " Турнір юних природознавців"

0

Позакласний захід можна використати під час проведення декади природничих дисциплін. Питання з фізики, хімії та біології розраховані на учнів 8-х класів. Турнір представлений презентацією.Сценарій заходу до Дня вишиванки «Українська вишиванка – гордість нації»

0

Сценарій зацікавить педагогів-організаторів, класних керівників, вчителів мистецтва та працівників культури.Сценарій свята до Дня захисника України «Козацька держава – наша гордість і слава»

0

Сценарій буде цікавим педагогам-організаторам, заступникам з ВР, класним керівникам, вчителям історії«Тебе люблю без краю я, Вкраїнська зоряна земля!» Літературно – музична міні – композиція

0

Сценарій буде цікавим для педагогів-організаторів, заступників з ВР, класних керівників, вчителів історіїСценарій до Дня святого Валентина «Серця двох»

0

Сценарій конкурсної програми
до Дня святого Валентина «Серця двох»
для учнів 8-9 класів"МІС ВЕСНА"

0

Запропонований сценарій допоможе організувати у школі чудовий конкурс "Міс Весна", який можна приурочити до Свята 8 березня. Цікаві конкурсні завдання зможуть згуртувати дітей та принесуть чимало радісних і хвилюючих моментів!«Сьогодні у ліцеї будуть танці…»

0

Сценарій гумористично-розважальної програми для учнів 1-5х класів вечора для старшокласників. Мета проведення: ознайомити учасників з історією найбільш популярних танців; залучити молодь до мистецтва, розвивати артистичні здібності, почуття прекрасного; допомогти учасникам в оволодінні найбільш поширеними елементами та рухами окремих танців.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі