Користувацький вхід

Позакласні заходи

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій позакласного заходу "Мова моя калинова"

0

Сценарій позакласного заходу "Мова моя калинова" метою якого є розширення та поглиблення знань учнів про українську мову, її багатство, красу та мелодійність; виховання любові до рідної мови, рідної землі, художнього слова. Містить конкурси на знання кращого знавця української мови.Сценарій позакласного заходу "Мова моя калинова"

0

Сценарій позакласного заходу "Мова моя калинова" метою якого є розширення та поглиблення знань учнів про українську мову, її багатство, красу та мелодійність; виховання любові до рідної мови, рідної землі, художнього слова. Містить конкурси на знання кращого знавця української мови.Відкрита виховна година «КВК з інформатики»

0

Відкрита виховна година

«КВК з інформатики»

інформатика — дивовижна наука, а ті, хто її вивчає і вміє працювати з комп'ютером, — особлива категорія людей.Робота гуртка художньо-технічної творчості "Перспектива"

0

Гурток «Перспектива» працює на базі кабінету будівельних технологій.
В гуртку займаються здобувачі освіти різних спеціальностей.
Члени гуртка опановують види художньо-декоративних робіт та робіт технічного напрямку. Навчаються опоряджувати поверхні за допомогою різноманітних матеріалів.
Для багатьох виробів гуртківці використовують будівельні опоряджувальні матеріали, такі, як: різноманітні грунтовки, шпаклівки, фарби, шпалери та інші.Робота гуртка художньо-технічної творчості "Перспектива"

0

Гурток «Перспектива» працює на базі кабінету будівельних технологій.
В гуртку займаються здобувачі освіти різних спеціальностей.
Члени гуртка опановують види художньо-декоративних робіт та робіт технічного напрямку. Навчаються опоряджувати поверхні за допомогою різноманітних матеріалів.
Для багатьох виробів гуртківці використовують будівельні опоряджувальні матеріали, такі, як: різноманітні грунтовки, шпаклівки, фарби, шпалери та інші.Квест-гра "Навколо світу"

1

Пізнавально-розважальна квест-гра на географічну тематику. Квест-гра розрахована на командну роботу. 6 локацій, кожна з яких - континент з трьома завданнями.Палити чи не палити: вибір кожного

0

Метою даного заходу є ознайомлення молоді з негативним впливом тютюну на здоров'я та шкодою, яку чинять різні види паління, які є популярними серед молоді; показати, що навіть використання найсучасніших засобів для нагрівання тютюну не є безпечним для молодого організму; а також формування у студентів якостей сильної особистості та здатності протистояти тютюновій індустрії; виховання навичок здорового способу життя.Ділова гра з навчальної дисципліни «Анатомія і фізіологія сільськогосподарських тварин» на тему: «Фізіологія серця і судин»

0

Ділова гра з навчальної дисципліни «Анатомія і фізіологія сільськогосподарських тварин» до теми «Фізіологія серця і судин» рекомендується здобувачам освіти денної форми навчання зі спеціальності 211«Ветеринарна медицина»Інтелектуальна гра "Світ чарівної казки"

0

Розробка виховного заходу у формі інтелектуальної гри допомагає дітям в ігровій формі поглибити знання про казки, уміти визначати з якої казки той чи інший предмет, впізнавати казкових героїв за ілюстраціями. Розвивати в учнів ерудованість, творчі здібності,уміння працювати в групі. Може бути використаний в позаурочний час вчителями початкових класів чи вихователями групи продовженого дня.Андріївські вечорниці

0

Сценарій розроблено з метою знайомити учнів із звичаями і традиціями українського народу,виховувати любов до рідного краю. У сценарії використано пісні,звичаї та традиції нашого регіону,деякі матеріали взято з вільного доступу мережі Інтернет.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі