Користувацький вхід

Останні публікації

Позакласні заходи

...

Обмежити пошук фільтруванням:Година спілкування : ,, Хліб життя. Різдвяний цикл".

0

Дані матеріали можна взяти за основу до проведення виховного заходу про цінність хліба у житті українського народу.Позанавчальний захід до вшанування Володимира Івасюка «Я ще не все тобі сказав, Україно!» (в рамках проекту «Україна має ким пишатися»)

0

У Львівському вищому професійному художньому училищі шанують Героїв України і пам’ятають про них. Учні та працівники освітнього закладу систематично беруть участь у позанавчальних заходах, як у стінах училища, так і по різних локаціях нашого міста, зокрема,, вшановують пам’ять видатних особистостей нашого краю. 4 березня 2020 р. композитору Володимирові Івасюку мав би виповнитись 71 рік (народився 04.03.1949 р.).Добро в тобі

0

Виховний захід з елементами тренінгу. Під час заняття учні зрозуміють, що таке добро, доброта та милосердя. Навчаться аналізувати вчинки свої та оточуючих. Відшукають, де знаходиться добро.Сценарій виступу на конкурсі Юних пожежних

1

Сценарій виступу на конкурсі Юних пожежних в складі команди з шести чоловікТворча лабораторія "Цікаві досліди для допитливих"

0

Представлені цікаві та прості у виконанні досліди для дітей молодшого шкільного віки.Майстер- клас "Виготовлення інтер'єрної наволочки"

0

Найкращими виробами будуть ті, які ви виготовили самостійно. Адже кожній дівчинці потрібно навчитися виготовляти речі домашнього вжитку, щоб в майбутньому стати гарною господинею. Виготовлення декоративних наволочок — захоплююче заняття, що дозволяє проявити творчу фантазію і оживити інтер’єр. Звичайно, заглянувши в супермаркет, можна забезпечити такими наволочками себе і всіх знайомих, однак, речі, зроблені власними руками, надають будинку абсолютно особливе відчуття затишку.Проєкт «Світле свято Великодня»

1

Даний проєкт носить інформаційно - ігровий характер та спрямований на ознайомлення учнів з традиціями і звичаями святкування Великодня. Складається з "П'яти сторінок", кожну з яких освітлює окрема група учнів.Збережи здоров’я

0

Презентація про звички, які наносять шкоду здоров’ю людини та його оточенню до позакласного заходу або інтегрованого уроку з інформатики, математики та основ здоров’я.Брейн ринг. Про все на світі.

0

Розважальна програма для пришкільного табору у вигляді брейн-рингу. Програма має декілько рівней складності у різних галузях знань.Година спілкування : " Ой хто, хто Миколая любить!" "

0

Даний матеріал допоможе при підготовці до Дня Святого Миколая.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі