Користувацький вхід

Позакласні заходи

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій заходу до Дня вшанування пам`яті Героїв Небесної сотні

0

Сценарій позаурочного заходу у формі Реквієм до Дня вшанування пам`ті загиблих на МайданіПозакласний захід «Свято казки»

0

Матеріал закріплює зміст вивчених казок, вчить відтворювати його словами самої казки. Розвиває творчі здібності у дітей, сценічну майстерність, інтонацію, дикцію. Виховує повагу до усної народної творчості, бажання читати казки та інші літературні твори,доброзичливе ставлення один до одного.Виховний захід, присвячений 8 Березня" Жінка. Кохання. Весна"

1

Виховний захід.Вшануймо Жінку- Матір, Трудівницю!!!Прищеплювати любов і повагу до жінки – матері, бабусі, сестрички, подруги. Виховувати в учнів естетичний смак, навички морально – етичної поведінки. Зміцнювати колектив класної родини.сценарій Новорічного свята для 1-4 клаів

0

Даний матеріал можуть використати у своїй роботі вчителі початкових класів, педагоги-організатори, класні керівникиВесна.Кохання.Жінка

1

Виховний захід « Весна.Кохання.Жінка»

Звучить мелодія Т. Альбіноні "Адажио". На її фоні звучать слова
Після того, як до Бога звернувся чоловік і заявив про свою нудьгу, Бог задумався, з чого зробити жінку, якщо весь людський матеріал пішов на чоловіка. Але, не бажаючи відмовити у проханні своєму улюбленцю, після короткого роздуму став створювати жінку з кількох яскравих променів сонця, усіх чарівних фарб зорі, задумливого місяця краси лебедя, грайливості кошеняти, граціозності газелі, ласкавого тепла хутра, притягальної сили магніту. Він змішав усе разом, а потім додав туди трохи холодного мерехтіння зірок, в'їдливості мухи, впертості віслюка, ревнивості тигриці, мстивості пантери, кровожерності п'явки, отруйності змій, дурману опіуму та безпощадності стихій, цю жінку Бог передав чоловікові, промовивши при цьому: «Бери її такою, якою вона вийшла, і не намагайся її переробити, зазнавай щастя з нею протягом життя, терпи муки від неї до самої смерті.»Слава хлібу золотому, слава тим - хто хліб ростить

0

Мета даного заходу - вшанування нелегкої хліборобської праці; розвивати в учнів вміння чесно заробляти свій хліб та цінувати працю інших; виховувати любов й повагу до людей праці.Час общения «Сказка - ложь, да в ней намёк…».

0

Час общения
Тема занятия. «Сказка - ложь, да в ней намёк…».
Цель занятия: вызвать интерес к русским народным сказкам, приобщать детей к народному творчеству, формировать у учащихся добрые взаимоотношения; способствовать развитию мышления и познавательной активности, творческих способностей, развивать воображение, речь учащихся.
Оборудование: фото фрагментов сказок, плакат к сказке «Курочка ряба», цветные карандаши, эмблемы для команд, магнитофон с аудиозаписью отрывков из русских народных сказок, мультимедиа проектор.СИНІЙ ПТАХ ЩАСТЯ (вистава для молодшого шкільного віку)

0

Авторська робота мета якої виховання доброти, любові, співчуття, розуміння, жертовності до ближньогоВиховний захід до Дня збройних сил України "Зростаємо мужніми"

0

Розробка виховного заходу для учнів початкових класів, мета якого сприяти патріотичному вихованню школярів, спонукати особистість до осмислення себе як частинки великого українського народу; пробуджувати національну самос-відомість, формувати ціннісне ставлення до інших людей, виховувати почуття колективізму, розвивати розумові і фізичні здібності, кмітливість і спритність.Позакласний захід до дня народження Лесі Українки «Мрії зламане крило...»

0

Сценарій позакласного заходу до дня народження Лесі Українки "Мрії зламане крило..." може стати у пригоді класним керівникам, бібліотекарям, учителям.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі