Користувацький вхід

Останні публікації

Позакласні заходи

...

Обмежити пошук фільтруванням:Праздник:Неразлучные друзья-взрослые и дети.

0

Цель: способствовать формированию нравственной культуры учахщихся;
уважительного отношения к родителям, взаимопонимания в отношениях
взрослых и детей;
формировать потребность в общении взрослых и детей;Презентація на тему: "Джерела всіх наук-це книги"

0

Дана презентація дає можливість довести дітям про особливу цінність та значення книги в житті людини. А також викликає в дітей бажання читати книжки для постійного збагачення своїх знань.Сценарій ток-шоу «Сто питань професіоналу» в рамках міського проекту лідерів учнівського самоврядування «Лідерська хвиля. Будь першим серед кращих»

0

ток шоу «100 питань професіоналу» в рамках міського проекту лідерів учнівського самоврядування «Лідерська хвиля. Будь першим серед кращих».
Рівно через хвилину до нас вийде герой нашого ток шоу та відповість на всі ваші запитання.Сценарій-привітання шефів з Днем автомобіліста

0

Сценарій-привітання шефів з Днем Автомобіліста. В сценарії є сценки та конкурси розважального харарктеру.Методична розробка позакласного заходу "Свято рідної мови"

0

Сценарій свята рідної мови в контексті патріотичного виховання. Запропонований матеріал народознавчого характеру з мистецьким компонентом.Квітка Цісик: далекий голос України (методична розробка виховного позааудиторного заходу)

0

Цієї весни Квітці Цісик, яка дала голос українській пісні в часи, коли український дух був пригнічений, виповнилося би 66 років. Співачка все життя прожила в США та, слухаючи її пісні, переконуємося, як сильно вона любила Україну. Її голос викликає бурю емоцій та пронизує до глибини душі. Її творчість ще раз доводить, наскільки багата наша культура і примушує відчути гордість від словосполучення «я – українець». Саме цій феноменальній жінці з українським серцем присвячений цей виховний захід.Без друга в житті туго (виховний захід)

1

Сценарій виховного заходу про дружбу для учнів 4 класів, який допоможе розширити і поглибити поняття дружби і товаришування, сприятиме тому, щоб діти берегли дружбу, правильно і мудро поводили себе в колективі, розвивалися вміння спілкуватися, розуміти і поважати думку інших, виховувалися почуття обов’язку, толерантності.Свята, що нас об’єднують

0

Свята та обряди – це не просто історія наших бабусь та дідусів, це елементи цілої культури, що передаються від покоління до покоління і зберігаються століттями.Музичний салон «Загадка генія...»

0

В. А. Моцарт – австрійський композитор і музикант-віртуоз, який зробив великий вплив на світову культуру.Вікторина "Фізика для механіків"

0

Матеріали для проведення профорієнтаційної роботи, перевірки та контролю знань, вікторина, конкурс, самоперевірки знань

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі