Користувацький вхід

Позакласні заходи

...

Обмежити пошук фільтруванням:Квест «Хай в серці живе Україна»

0

Мета: виховувати патріотичні почуття у дітей до своєї країни, символів та історії України; підтримувати і дотримуватися культури нашого народу; розвивати вміння уважно слухати музику, співати та виразно читати вірші, сприяти розвитку у дітей акторських здібностей.
Завдання:
- усвідомити свою унікальність і приналежність до України як громадянина та патріота;
- розвивати вміння мислити, цікавитись культурою і традиціями свого народу;
- утвердити українську мову, яка й визначає обличчя нашого народу в світі;
- виховувати в дітей почуття поваги до особистості іншої людини, її праці.Сценарій позакласного заходу про права дітей "Пригоди Петрика П *яточкіна"

0

В цікавій формі подорожі по відомих казках учні дізнаються про основні права дітей. Головний герой допомагає героям казок, що потрапили в скрутну ситуацію.Сценарій позакласного пізнавально-виховного заходу музично-естетичного спрямування "Зимові свята та обряди українського народу"

0

Розробку сценарію можуть використати при нагоді як учителі музичного мистецтва, народознавства, української літератури, так і класні керівники.Військово-патріотичні змагання "До Захисту Вітчизни готові!"

0

Досвід роботи передових шкіл показує, що військово-патріотичне виховання учнів у дусі постійної готовності до захисту своєї Вітчизни необхідно проводити систематично, цілеспрямовано і наполегливоКвестові технології. Пізнавально-розважальний квест "Безпечний рух" по правилам дорожнього руху

0

Для більшості учнів проблемним є здійснення логічних операцій, засвоєння великого обсягу інформації, яка, на їхню думку, не завжди їм потрібна.
Упровадження інноваційних технологій та методик навчання і виховання сприяє різнобічному розвитку школярів, зацікавленості учнів і викладачів. Однією з таких методик, яка вчить знаходити необхідну інформацію, піддавати її аналізу, систематизувати та вирішувати поставлені задачі є квест.Квестові технології. Квест-гра "Зоряний шлях" до Дня Космонавтики

0

Для більшості учнів проблемним є здійснення логічних операцій, засвоєння великого обсягу інформації, яка, на їхню думку, не завжди їм потрібна.
Упровадження інноваційних технологій та методик навчання і виховання сприяє різнобічному розвитку школярів, зацікавленості учнів і викладачів. Однією з таких методик, яка вчить знаходити необхідну інформацію, піддавати її аналізу, систематизувати та вирішувати поставлені задачі є квест.І Зимові Олімпійські Ігри в навчальному закладі (імітаційні змагання)

0

Змагання – важлива складова частина спортивної підготовки дітей,
підлітків, юнаків і дівчат.Квестові технології. Військово-патріотична квест-гра "Місія нездійсненна"

0

Для більшості учнів проблемним є здійснення логічних операцій, засвоєння великого обсягу інформації, яка, на їхню думку, не завжди їм потрібна.
Упровадження інноваційних технологій та методик навчання і виховання сприяє різнобічному розвитку школярів, зацікавленості учнів і викладачів. Однією з таких методик, яка вчить знаходити необхідну інформацію, піддавати її аналізу, систематизувати та вирішувати поставлені задачі є квест.Твори добро, бо ти людина

0

Мета: допомогти учням з’ясувати сутність понять «добро», «доброта», «милосердя» як принципів людського буття; навчити учнів критично ставитися до своїх вчинків та вчинків інших людей, аналізувати матеріал з різних джерел і самостійно робити правильні висновки; розвивати потребу робити добро, не чекати винагороди; виховувати в учнів доброту, порядність, бажання підтримувати ближнього у скрутну хвилину.Свято Нового року

1

Новорічне свято - одне з найулюбленіших для дітей. Щороку з нетерпінням вони чекають приходу Діда Мороза та Снігуроньки. А на нас, учителів, кожної зими чекає складання нових сценаріїв святкування. Сподіваюсь, моя розробка стане комусь у пригоді.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
21%
Контрольні роботи
24%
Олімпіадні завдання
9%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
23%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 18692

Останні коментарі