Користувацький вхід

Останні публікації

Позакласні заходи

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Зустріч з П. Кулішем

0

Позакласний захід з української літератури про дитячі та юнацькі роки Пантелеймона Куліша, повязані з Чернігівщиною.Свято поезії "

0

Цей матеріал познайомить учнів із творчістю письменниці-землячки, члена Спілки письменників України, старшого наукового співробітника Національного музею літератури В.В. Каменчук,допоможе їм осмислити її творчий доробок,принесе радість під час поспілкування із митцем слова, допоможе формувати навички самостійної роботи із художніми текстами та вміння виступати з усним відгуком про поезію,учні вчитимуться виразно декламувати вірші ; на основі матеріалу прищеплювати учням любов до отчого краю, формувати світогляд та розвивати творчу уяву.«Робота шкільної бібліотеки з розвитку пізнавальних інтересів учнів. Відродження національної культури»

0

«Робота шкільної бібліотеки з розвитку пізнавальних інтересів учнів. Відродження національної культури»Розважальне шоу" Перехрестя кохання".

1

Конкурсно-розважальна программа "Перехрестя кохання"допоже класному

Керiвнику вiдзначити свято року-день Святого Валентина.

Амури поеднають пари,почуття яких перевiренi часом.Інтерактивні батьківські збори «Це диво я – Ваша дитина»

1

На інтерактивних батьківських зборах було донесено до батьків, що школа — це країна знань і країна дитинства, що навчання — це життєва необхідність, розкрито уявлення про життя класного колективу. Напрямок зборів - виховання в батьків поваги, любові, детиноцентризму до своїх дітей. Діти виступили перед батьками з віршами і театралізованою мінівиставою. Батьки переглянули слайдшоу "Життя класу". Взяли участь у груповій роботі з психологом школи.Сценарій виховного заходу до 30-річчя аварії на ЧАЕС «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської...»

0

Сценарій виховного заходу до 30-річчя аварії на ЧАЕС "Чорнобиль – скорбота пам’яті людської..."Ерудит

1

Інтелектуальна гра "Ерудит" для учнів 5 класів.
Мета гри: узагальнити та перевірити набуті знання учнів з історії.Сценарій «Попелюшка на новий лад»

0

Сценарій виховного заходу присвяченого Новому Року. В сценаріїї приймають участь багато казкових героїв.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі