Користувацький вхід

Позакласні заходи

Обмежити пошук фільтруванням:САМОВИРАЖЕННЯ ПІДЛІТКІВ ЗАСОБОМ СОЦІАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ TIKTOK В УМОВАХ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

0

В роботі проводиться дослідження технологій, зокрема соціальної мережі TikTok, як засобів самовираження підлітків. Хоча технологічні розробки не перестають дивувати, але вони стають більш доступними для суспільства, однією з основних функцій якого лишається комунікативна, в якій останнім часом соціум трохи обмежений. Карантинні умови стали причиною пошуку нових способів самовираження, що призвело до більшого зацікавлення суспільства соціальною мережею TikTok, яка розрахована на розважальний контент та проста у використанні.Виховний захід "Українські обереги"

0

Виховний захід "Українські обереги"
Мета: залучити учнів до вивчення національних оберегів, розширити знання про історію і сучасність оберегу; виховувати шанобливе ставлення до звичаїв і традицій українського народу, почуття патріотизму, усвідомлення своєї національної неповторності.Завдання для формування навички смислового читання в 2 класі

0

Матеріал для уроків позакласного читання за навчальним комплектом "Читаю сам. 2 клас", автор Мартиненко О.В.
Пропоновані роботи допоможуть вчителю здійснювати системне діагностування навчальних досягнень учнів, нададуть іструментарій для здійснення формувального оцінювання.
Завдання спрямовані на опанування учнями навички вдумливого читання; закріплення необхідних учням читацьких умінь роботи з художнім твором; виховання інтересу до читацької діяльності.Конкурс "Під знаком Купідона"

0

Конкурс-свято для учнів старших класів до Дня Святого Валентина "Під знаком Купідона"Методична розробка позакласного заходу військово-спортивна гра: «Козацькі старти»

0

Анотація

Методична розробка містить сценарій позакласного заходу з предметів «Захист України» та «Фізична культура» для здобувачів освіти всіх курсів училища з використанням воєнізованих естафет, конкурсів і змагань. У сценарій включені елементи спортивних змагань, співочої та спортивно-танцювальної творчості.
У матеріал заходу внесені основні складові розвитку військово-патріотичних, соціально-громадянських компетентностей і компетентностей особистісного самовдосконалення, які сприяють формуванню цілісного світогляду здобувачів освіти.Методична розробка позакласного заходу військово-спортивна гра: «Козацькі старти»

0

Анотація

Методична розробка містить сценарій позакласного заходу з предметів «Захист України» та «Фізична культура» для здобувачів освіти всіх курсів училища з використанням воєнізованих естафет, конкурсів і змагань. У сценарій включені елементи спортивних змагань, співочої та спортивно-танцювальної творчості.
У матеріал заходу внесені основні складові розвитку військово-патріотичних, соціально-громадянських компетентностей і компетентностей особистісного самовдосконалення, які сприяють формуванню цілісного світогляду здобувачів освіти.Свято "Стрітення"

0

Сценарій свята "Стрітення" розрахований на ознайомлення з традиціями українського народу, особливостями святкування свята,на розвиток інтересу до історії, звичаїв народу.ема: «Осінній вернісаж»

0

Мета: розширити уявлення учнів про осінню пору, збагатити знання прикметами, загадками та прислів’ями про осінь; розвивати пізнавальні інтереси, цікавість до природи, вміння працювати з книгою, газетами та журналами; виховувати любов до рідного краю, бережне ставлення до природи, розвивати спостереження, естетичні почуття, повагу до звичаїв і традицій українського народу.Святий Миколай до нас у гості завітай

0

Виховний захід для учнів початкової школи до Дня Святого МиколаяВиховна година «Добре там жити, де вміють дружити»

0

Завдяки сучасним активностям формується поняття про справжню дружбу, уміння правильно вибирати друзів, поповнюються знання дітей правилами дружби, уміннями цінувати дружбу. Виробляються якості, що сприяють дружбі - почуття допомоги, взаємовиручки. Завдання виховної години спрямовані на розвиток пам'яті, мовлення, творчих здібностей.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі