Користувацький вхід

Позакласні заходи

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій виховного заходу

0

Цей сценарій допоможе класоводу підготувати виховний захід "Посвята в соколята-козачата"Родинне свяо

0

Сценарій родинного свята "На пиріжки до бабусі й дідуся" можна провести для учнів 5-7 класів. Свято дає можливість більше дізнатись про бабусь та дідусів як своїх так і своїх товаришів. У ненав'язливій формі здійснюється зв'язок поколіньСценарій Новорічної програми для старшокласників

0

Сценарій Новорічної розважальної програми для старшокласників. Програма конкурсна, може проводитись між класами, може між командою старшокласників та командою вчителів. Для тих, хто не бере участі в команді ,заплановано ігри і конкурси.Бібліотечний урок-проект для 4 класу «Бібліотечний архітектор»

0

Нестандартний бібліотечний урок "Бібліотечний архітектор" (урок-проект), 4 клас. Може бути використаний шкільними бібліотекарями при підготовці до проведення бібліотечних уроківРіздвяний вертеп

0

Сценарій різдвяного вертепу на 9 та 10 осіб для учнів 7-9 класівАндріївські вечорниці

0

Хороший сценарій проведення Андріївських вечорниць для старшокласників у позакласний часОрганізція діяльності шкільного кіноклубу Docudays UA

0

Матеріал містить рекомендації щодо створення шкільного кіноклубу у межах проекту "Кампанія за права людини за допомогою інструментів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA»
Головна мета проекту: сприяти активізації діалогу про права людини в суспільстві, підвищенню рівня поінформованості громадян у галузі права.Виховний захід «Спом’янімо славу Крут»

0

Розробка сценарію допоможе педагогу-організатору, класним керівникам організувати проведення виховного заходу, присвяченому Дню пам'яті героїв КрутТематичний виховний захід "Зимова казка"

0

Розробка тематичного виховного заходу адресована вчителям початкових класів та спрямована на виховання любові до природи, до поезій українських авторівЛітературно – художня композиція «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття»

0

У сценарії цікаво і змістовно розкривається життєвий і творчий шлях Т. Г. Шевченка. Шевченка, як людину Божу, з Божим талантом слова і пензля, як людину земну, який страждав і радів, любив і ненавидів, мав друзів, але і знав, що таке гіркота і розпач самотини.... Даний матеріал має сприяти популяризації творчості Т.Г.Шевченка, вихованню любові до рідного слова.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі