Користувацький вхід

Позакласні заходи

Обмежити пошук фільтруванням:«Казкова галявина» (гра-подорож для учнів 5 класу, узагальнення та систематизація знань з теми «Народні казки»)

0

Мета: закріпити і поглибити знання дітей про українські народні казки; розвивати і збагачувати словниковий запас, діалогічне мовлення, вміння передавати емоції, міміку, жести певного образу; виховувати любов до рідної мови, виховувати вміння уважно слухати свого товариша, бажання брати участь у драматизації та проявляти інтерес до українських народних казок.
Обладнання: декорації до інсценізацій; ілюстрації до українських народних казок; виставка книг «Світ казки»Літературно-музичне свято до Дня рідної мови «Люби свій край, моя дитино, Тут з-під верби джерельце б’є… А рідна мова й Україна – Це найдорожче, що в нас є!»

0

Мета: сприяти формуванню пошани до рідної мови, звичаїв і традицій українського народу; розвивати в учнів естетичне чуття, пізнавальну активність; виховувати національну свідомість, почуття патріотизму.
Обладнання: зала прикрашена вишитими рушниками; символи України, вислови про мову, виставка книг народознавчої тематики.Портфоліо учениці для вступу в навчальні заклади міста

0

Портфоліо учениці, яка закінчила 9 клас ЗОШ №3, м. Калуш, Івано-Франківської обл., має бажання подати для ознайомлення з своїми роботами приймальним комісіям в навчальні заклади міста Калуша: КОЛЕДЖ, ПТУ.Добро и дружба помогают творить чудеса

1

На розробку позакласного виховного заходу в початкових класах «Добро и дружба помогают творить чудеса» .
Даний позакласний захід сприяє вихованню в учнів доброзичливого толерантного ставлення до людей , доброти і милосердя , розкриває роль в житті кожної людини.
В структурі позакласного заходу використовуються різноманітні методи виховної роботи , а саме:ігрова діяльність, робота в групах .Сценарій свята "Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття!"

0

Сценарій, присвячений творчості Т.Г.Шевченка, можна використати в позакласній та гуртковій роботіВиховний захід "День Землі"

0

Виховний захід "День Землі" спрямований на виховання у присутніх (дорослих і дітей ) бережного і дбайливого ставлення до оточуючого світу. Матеріал свята закликає бути гарними господарями своєї планети, цінувати її і оберігати.Засідання гуртка «Юний графік» на тему «Вчимося мислити»

0

формування в учнів свідомого ставлення до навчання; сприяння розвитку логічного, просторового мислення, уяви та творчої активності учні; навчати аргументовано відстоювати власну думку; виховувати в учнів повагу до себе та до думки учасників гри, упевненість в тому, що знання необхідні їм для отримання майбутньої професії.Рятувальна справа – важка праця

0

Рятувальна справа – важка праця

Здоров’я – найголовніший скарб людини. Саме від нього залежить наше життя. Воно воістину є головною умовою людського щастя.
12 червня 2017 року була проведена цікава екскурсія до навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в Сумській області загонами № 2, 3 пришкільного відпочинкового табору «Сонечко» КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу ім. О. Бутка.Сценарій свята у 1 класі «Прощавай, букварику»

0

Сценарій свята у 1 класі «Прощавай, букварику»
Сценарій свята у 1 класі «Прощавай, букварику»Конкурс ерудитів «Юні читайлики»

0

Тема:
Конкурс ерудитів «Юні читайлики»
Мета: розвивати мислення, мовлення, творчі здібності дітей; виховувати інтерес до читання, шанобливе ставлення до книжок.
Обладнання: святково прибрана зала, малюнки казкових персонажів, лототрон, запитання, виставка пізнавальної літератури, плакати.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі