Користувацький вхід

Позакласні заходи

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Сценарій новорічного свята " Зимова казка"

0

Розвиває навички сценічної гри, артистичні здібності, вміння перевтілюватися. Виховує почуття колективізму.Посвята в першокласники

0

До вашої уваги сценарій першого уроку в Новій українській школі "Посвята в першокласники".Засідання за круглим столом на тему "Захист рідної мови — потреба українського суспільства"

0

Матеріали засідання за круглим столом допоможуть поглибити знання учнів про українську мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, про значення рідної мови в житті народу й окремої людини, сприятимуть вихованню у старшокласників любові й поваги до рідної мови.Вклоняюся тобі я, жінко! (позакласний захід для старших класів)

1

Сценарій проведення свята до "Дня жінки"
Категорія -старша школаПрактичне заняття в ГПД "Дороги, що ведуть до школи"

0

Практичне заняття в групі продовженого дня "Дороги, що ведуть до школи"Сценарій «Прощавай, початкова школо!»

0

Створити святкову атмосферу прощання з початковою школою, формувати в дітей почуття вдячності, розвивати творчі можливості, виховувати згуртованість в дитячому колективі.Стрітення. Зустріч зими і весни.

0

18 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Прощавай, мій перший клас (сценарій позакласного заходу)

0

Підвести підсумок першого шкільного року, розвиток творчих можливостей дітей,виховання згуртованості в дитячому колективі.Виховний захід до Дня української писемності та мови «Рідна мова - диво калинове»

0

Мета: розширювати уявлення дітей про історію розвитку української мови, донести до серця кожного розуміння того, що рідна мова – наша душа, життя без якої є сірим і буденним, активізувати знання про неповторність і мелодійність української мови

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі