Користувацький вхід

Позакласні заходи

Обмежити пошук фільтруванням:Випускний. Наш класний клас.

0

Без завершення початку не буває,
Ось і ми зібралися із вами,
Щоб сказати, що життя триває,
Завершуєм одне, а друге починаєм…
Початкова школо, прощавай, рідненька,
Сумувати будем за тобою,
Здрастуй, рідна школо, вже середня,
Ти веди нас дружно за собою.
Випускники виконують вальс
Вихід джентльменів.
- Панове, невже у нас випускний?
- Так, сер, чотири роки - це не жарти.
- А пам’ятаєте, які бої ми витримували з Наталією Степанівною? Мені її жаль.
- Так, сер, і не кажіть, є що пригадати.
- А пам’ятаєте, панове, якими малюками пройшли, нічого не вміли.Сценарій конкурсу "Суцвіття талантів" для учнів 5-10 класів

0

Захід приурочений захисникам України, які жертовно боронять нашу землю від окупанта. Кожен твір виконаний маленькими артистами вплітається у вінок слави України, звеличує непоборну силу духу українського народу, перед очима глядачів спливають історичні події про подвиг січових стрільців, Героїв Крут, воїнів УПА, сторінки з життя засновника української естрадної пісні В. Івасюка, подвиги сучасних Героїв, які стали на захист України у війні з окупантом. Захід виконує виховну функцію, спрямований на виховання в учнів патріотичних почуттів.Майстер- клас " Мотанка - оберіг для захисників України"

0

Презентація створена для широкого кола глядачів: учителів, керівників гуртків,вихованців, батьків, з метою розвитку національно -патріатичного виховання, виховання шанобливого ставлення до воїнів - захисників.Можна використати як ціле заняття чи як доповнення до уроку.Ділова гра Тема: «Мандруємо екологічною стежкою добра. Зимуючі птахи Смілянщини»

1

Розширити та поповнити знання дітей, батьків, дідусів та бабусь, гостей заняття про зимуючих птахів Смілянщини, отримані ними в результаті пошуково-дослідницької роботи. Продовжити вчити підгодовувати пернатих та оберігати їх. Вправлятися в діалогічному спілкуванні між молодшими та старшими партнерами; формування екологічної культури

Девіз: Несемо добро у світ природи.Сценарій "ПЕРШОГО ДЗВОНИКА"

0

Сценарій "ПЕРШОГО ДЗВОНИКА"

Виховний захід орієнтований для всіх учнів школи, який забезпечує активізацію учнів в перший навчальний день. Уособлює важливість знань в житті кожної людини та сприяє створенню святкового настрою, розвитку організаторських, творчих, пізнавальних здібностей у дітей.Сценарій літературно-музичної композиції, присвяченій 150-й річниці від Дня народження Соломії Крушельницької "Соломія - України світла мрія"

0

Сценарій виховного заходу, приурочений 150-річниці з Дня народження славетної співачки Соломії Крушельницької, містить елементи театралізації. У матеріалі використано пісні з репертуару виконавиці, а також авторські пісні вчителя на слова українських поетів, присвячені пам'яті видатної оперної вокалістки.Сценарій конкурсу "Суцвіття талантів"

0

Матеріал призначений для вчителів музичного мистецтва, класних керівників, педагогів-організаторів; націлений на виявлення обдарованих учнів початкових класів, сприяє розвитку творчих здібностей молодших школярів, їхньої творчої самореалізації та потенціалу, мотивує прагнення дітей до праці і вдосконалення, здійснює виховну функцію, зокрема патріотичного виховання в умовах війни. Сценарій може бути використаний також і у середній школі.Гра брейн-ринг

1

Гра брейн-ринг-вінегрет. Можна використовувати для проведення останнього дзвоника всієї школи (якщо вона не велика) або ж паралелі класів.Онлайн-свято "Хліб як святиня"

0

На онлайн-святі прищеплювала учням бережливе ставлення до хліба; знайомила з історією виникнення хліба, народними звичаями нашого краю; виховувала повагу до людей праці.Розтяжка "Слава захисникам і захисницям України"

14_zhovtnya_tytul.jpg

Розтяжка "Слава захисникам і захисницям України"
Для оформлення школи, класу, зали до свята "День захисника України".
Розтяжка поділена на 5 аркушів формату А4, які треба склеїти.
Кількість: 5 / Формат: jpg / Розмір: 5хА4 (альбомна) / Мова: укр.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі