Користувацький вхід

Позакласні заходи

...

Обмежити пошук фільтруванням:Лепбук Зимонька-зима

0

Лепбук «Зимонька-зима» для молодших школярів з яскравими картинками, іграми, цікавими загадками і віршиками.

Лепбук про зиму містить всі необхідні шаблони, кармани і вкладки.Everything about Ukraine

0

Методична розробка відкритого виховного заходу на тему «Everything about Ukraine»"Думка" Шевченко Т.Г.

0

Петрів Євгеній декламує вірш Щевченка Т.Г. Презентація теж його робота. До Шевченківських свят в навчальному закладі зроблена дана робота.Військово-медичний квест «Збережи життя захисника»

1

Позааудиторний захід в форматі військово-медичного квесту.
Змагання між командами в ігровій формі показують студентам і учням те, наскільки своєчасність, правильність і чіткість надання домедичної та долікарської (медсестринської) допомоги може покращити шанси щодо збереження життя та успішного лікування поранених і хворих уражених на полі бою, особливо в умовах сучасних подій в Україні.Вихоний захід "Фантастична казка"

0

Вид заходу: фантастична казка
Ідея: боротьба добра і зла ( розуму і неуцтва).
Місце дії: Казкова школа (тому тут присутні такі казкові персонажі, як Попелюшка, Кіт у чоботях, Дюймовочка та інші).
Сюжет: напад на країну Розумників прибульців-неумільців.
Розвиток дії: прибульці-неумільці захотіли залишитися у Казковій школі і навчатися у Розумників мудрості.Хвилинка спілкування "Як святкують день Знань у різних країнах"

0

Всі свята проходять по-різному, але у всіх дітей є спільне: любов до своєї країни, до школи, до своєї вчительки, до рідних. З розвитком суспільства до людей прийшло розуміння, що Земля не є надто великою, вона – наш спільний дім, всі люди в якому – сусіди. А для того, щоб людство успішно розвивалося, треба знаходити спільну мову.
30 вересня по всій Європі пройде День міжкультурного діалогу. Цей день дає можливість продемонструвати силу і солідарність, справедливість і добро.Сценарій та презентація виховного заходу «Ще раз про правила для учнів»

0

Даний матеріал являється сценарієм виховного заходу для дітей з проблемами зоруПозанавчальний захід «Диво-країна Сінгапур» (в рамках інформаційно-просвітницького проекту «Smart City»)

0

Учні Львівського вищого професійного художнього училища під час навчання осягають не лише добру фахову підготовку, а й серйозну школу громадянської зрілості. Окрім навчання, учні освітнього закладу ходять на екскурсії, беруть активну участь у позанавчальних заходах як у стінах закладу, так і по різних локаціях нашого міста, зокрема в майстер-класах та інших різноманітних проектах.
Метою заходу є ознайомлення учнів з азійським містом-державою Сінгапуром – найбільш «розумним містом» світу та творцем «Сінгапурського дива» - прем’єр-міністром Лі Куан Ю.Тарас Григорович Шевченко – батько української мови

0

розширювати знання учнів про життєвий та творчий шлях Т.Г.Шевченка; пробуджувати інтерес до вивчення спадщини Т.Г.Шевченка; стимулювати пізнавальну активність молодших школярів; збагачувати словниковий запас; розвивати мислення, уяву, пам’ять, дикцію, артистичні здібності; виховувати любов до творчості поета, до рідного краю, до його історії.Квіти всього світу матері до ніг (виховний захід)

0

КВІТИ ВСЬОГО СВІТУ МАТЕРІ ДО НІГ-це святкова імпреза, мета якої - сприяти естетичному вихованню учнів, виховувати любов, повагу до матері, дізнатися про історію виникнення і традиції святкування Дня матері в інших країнах, розвинути навички говоріння і сприймання інформації іноземною мовою, навички декламування віршів та виконання пісень англійською мовою.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі