Користувацький вхід

Останні публікації

Позакласні заходи

Обмежити пошук фільтруванням:Моя родина

0

РОДИННЕ СВЯТО
МОЯ РОДИНА
(Лунає пісня «Зеленеє жито»)
УЧИТЕЛЬ: - Добрий день, дорогі гості! Сьогодні у нас велика радість. Ми зібралися, щоб провести родинне свято, присвячене сім’ї. Наші діти не обділені батьківською увагою і любов’ю, також у них є бабусі і дідусі.
Отже, сьогодні ми подякуємо всім вам за вашу любов та ласку, за тепло ваших сердець, за недоспані ночі, за все, що можна вкласти в одне слово – турбота.
Діти, давайте привітаємо наших дорогих гостей.
( Виходить 2 учні із хлібом-сіллю на вишитому рушникові).

1. Гостей дорогих ми вітаємо щиро,Піжамна вечірка

0

Сценарій «Піжамна вечірка».
Ведучий: Сьогодні у нас піжамна вечірка! Ця задумка родом з
Америки. Як правило, «піжамні вечірки» проводять діти
від малого віку і до, як показує практика, нескінченності. В
нашій країні цей новий вид вечірок з'явився не так давно. І
дорослим і малим цей вид дозвілля дуже сподобався. І
сьогодні ми з вами спробуємо влаштувати свято для себе.
Щоб потім ви змогли провести для своїх друзів або друзівІнтегрований захід STEM-квест

1

Розробка містить завдання для проведення інтегрованого заходу
STEM-квест. Пропонується для здобувачів освіти 3 класу. Допоможе вчителю цікаво провести захід, оскільки тема на сьогодні є актуальною.навчально-методичне забезпечення діяльності гуртка "Лікарські рослини""

1

Представлено навчально-методичні матеріали керівника гуртка еколого-натуралістичного напряму "Лікарські рослини". Стануть у нагоді керівнику гуртка,вчителю біології при вивченні теми "Лікарські рослини ".Усний журнал "Мова - це наша зброя"

0

Сценарій позакласного заходу "Мова -це наша зброя", метою якого є навчати дітей розумінню того, що українська мова – наш скарб, наша зброя без якої не може існувати ні народ, ні Україна як держава, розширювати знання про багатство української мови, не засмічувати чужими і грубими словами, пробуджувати почуття національної гідності; повагу до культурної спадщини рідного народу, любов до рідної мови, рідного краю, почуття поваги до всього українського, бажання розмовляти рідною мовою.Інтелектуальний марафон

0

Марафон проходить у формі змагань двох команд. Діти зможуть поглибити знання про навколишній світ, формувати ціннісне ставлення до природи, сприяти розвитку пізнавальних інтересів, логічного мислення, уваги, пам’яті, удосконалення навичок роботи в команді.Вишиванка - духовна броня українців

0

Мета: ознайомити учнів з традиціями рідного краю; розширити уявлення про вишиванку, як вид мистецтва, про її значення у житті українців.
Вишиванка є духовною бронею українців, нашим генетичним кодом.
Вишита сорочка була, є та буде символом нашої ідентичності, віри, надії, любові, боротьби, а головне — ПЕРЕМОГИ!Інтерактивне заняття на тему "Виготовлення моделі журавлика"

1

Дана методична розробка містить інтерактивні методи навчання і представляє собою велику роботу проведену керівником гуртка та його вихованцями.
Сучасне суспільство висуває все нові вимого до освіти і якщо ми хочемо включити дитину,як особистість в освітній процес (заняття гуртка), вона повинна побачити свою значимість. На занятті діти оволодівають способами та прийомами складання паперу, формують практичні уміння та навички виготовлення моделей орігамі.
При складанні журавликів – щастя немає вікових обмежень, їх можуть складати, як дошкільнята, школярі так і дорослі.П'єса " Чому не приходить весна" .

0

Дана п'єса призначена для дітей початкових класів.В основу покладено сюжет про звірів ,що шукають причину затримки весни, подорож ластівки з Африки з квіткою бажань в рідний край . У творі використовуються елементи мюзиклу , африканського та українського фольклору ( можна використати різні пісні та танці ,ігри ). П'єса носить патріотичний характер. Кінцівка твору присвячена темі перемоги та миру в Україні.Пізнавально -розважальна гра "Природа і ми" .

0

Чудова пізнавально -розважальна гра для учнів початкових класів ,яка допомагає дітям розвивати уяву ,пам'ять , виховувати почуття колективізму.Вчити берегти природу і навколишній світ.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі