Користувацький вхід

Позакласні заходи

Обмежити пошук фільтруванням:Ви знаєте! Ви чули це? Сьогодні мамин день!

0

Поглибити знання дітей щодо традицій святкування Дня 8 березня; пронести на святі світлий образ матері, жінки, дівчини, витканий з поезії; формувати в дошкільнят почуття глибокої поваги і шани до матері, дівчинки; розвивати кмітливість і спритність, через створену атмосферу добра, дружби і гумору; виховувати любов до жінки.Сценарий Первого звонка

0

1 сентября – праздничное и значимое мероприятие для школьников и учителей. Для кого-то День знаний станет первым днем в школе, который запомнится на всю жизнь. Юмористические моменты , интересные по содержанию стихотворения создают положительный эмоциональный настрой на начало занятий, способствуют творческому включению ребят в учебно-воспитательном процесс.Сценарій позакласного заходу «Масленица»

0

Приобщить младших школьников к народным традициям через досуговую деятельность;познакомить с традициями проводов зимы;доставить радость общения.Казкова квітка Петриківки. Петриківський розпис

0

Тема: Казкова квітка Петриківки. Петриківський розпис
Мета: ознайомити учнів з поняттям «петриківський розпис», з майстрами цього розпису, з прийомами, які використовуяються в ньому;
вчити учнів передавати на малюнку чарівний світ квітів за допомогою основних прийомів «Петриківки»: «зернятко», «гребінець», «горішок», «перехідний мазок»;
удосконалювати зорову пам’ять, образне мислення, фантазію;
виховувати любов і бережливе ставлення до квітів.Свято до Дня Армії

0

Даний виховний захід сприяє згуртуванню дитячого колективу. Розвиває розумові й фізичні здібності, кмітливість і спритність. Виховує патріотичні почуття до рідної землі.Виховний захід «Чи є майбутнє в України?»

0

Алкоголізм - це і соціальне зло, яке веде не тільки до деградації особистості, але і до розпаду родин і до злочинів. Ми самі у відповідальності за свій організм, самі вибираємо, що нам пити і їсти. Ніхто не заставляє купувати той чи інший продукт. Вам вибирати чому вірити, а чому ні, що споживати, а від чого відмовитися. Але якщо не зупинитися зараз, то потім буде пізно! Тільки не говоріть опісля що ви не «були в курсі»… Адже це ВАШЕ власне життя!
А ми вибираємо ЖИТТЯ
Алкоголю – ніСценарій свята до дня книги «Свято хранителів мудрості»

0

Ми з вами живемо в час, коли в світі переважають інтерактивні технології. Хіба можна уявити себе без комп'ютера, мобільного телефона, мультимедійної дошки, тощо ... Але як це з'явилося у нашому житті? Без першоджерела - без книги, ми з вами були б як оте новонарождене кошеня - глухими та сліпими. Тому даний виховний захід доцільно провести, щоб донести до учнів значущість книги, як невід'ємної частини тих благ, якими ми користуємося в сьогоденні.Сценарій випускного вечора "Гімназійний Оскар - 2017"

0

Сценарій випускного вечора у формі церемонії відзначення номінантів і нагородження лауреатів освітнього конкурсу "Гімназійний Оскар - 2017" за учнівськими та педагогічними номінаціями.Інсценування японської казки "Вдячна журавка"

0

За ініціативою Президента України Петра Порошенка 2017-й оголошено роком Японії в Україні. Однією із форм позакласної роботи з нагоди цієї події для учнів середньої школи є інсценування японських народних казок. Прозовий варіант казки "Вдячна журавка" був перетворений на п'єсу.Гра-подорож «У пошуках молодильного яблука»

0

Гра призначена для молодших школярів.
Відкриваючи двері у казку, діти потрапляють в таємничу країну, де живе і цар Берендей, який прохає допомоги відшукати молодильне яблуко, і казкова лісова нечисть, яка заволоділа цим дивним плодом.
Але всі казкові історії зазвичай закінчуються добре. Так і у нашій казці щасливий кінець.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі