Користувацький вхід

Позакласні заходи

Обмежити пошук фільтруванням:Розваги до Святого Миколая

0

День Святого Миколая є невід'ємною частиною української культури.
Історія про Святого Миколая є не тільки важливою, але й цікавою.
Дітлахи з нетерпінням чекають подарунків на Свято Миколая, пишуть листи
Святому.
З Дня Святого Миколая починається цикл зимових свят в Україні.
Дітей ознайомлюємо з культурою та традиціями українського народу,
легендами та історичними переказами. Виховуємо добрих, чуйних,
співчутливих до чужого горя дітей. Вчимо робити добрі справи,
милосердні вчинки, допомагати друзям, займатися благодійністю таВідповідальне та гуманне ставлення до тварин. 2 клас

0

Формування у молодого покоління гуманного та дбайливого ставлення до тварин; поглиблення знань школярів про актуальну на сьогодні проблему безпритульних тварин в Україні.Закрілення знань про відповідальність за жорстоку поведінку з тваринами. Виховувати любов до тварин, повагу до вірності, відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя.Пізнавальна вікторина "Моя Україна"

0

Презентація розроблена для поглиблення знань учнів про різні куточки України, формуванню національної свідомості учнів.Виховний захід

0

Розробка виховного заходу про українські традиції для учнів початкових класівВересневий дзвін-час іти до школи

0

Даний сценарій - перший урок на перше вересня. Вірші,побажання,конкурси.
Виступи вчителів та батьків на першому уроці в школі.Виховна година до дня пам'яті жертв Голодомору «Невиплакані сльози України».

0

Ознайомлювати учнів з трагічним минулим нашого народу; вчити дітей бережно ставитися до історії своєї країни, розкривати її як білі, так і чорні сторінки; виховувати повагу до історичної правди рідного народу, несприйняття диктату, насильства, через особистісне переосмислення та усвідомлення гірких уроків, почуття патріотизму, розуміння історичної епохи та власної причетності до долі українського народу, власної родини. Виховувати почуття доброти, мудрості, співчуття; бачення зв’язку між історичним минулим та сьогоденням..Зимові пригоди з героями мультфільмів.

0

З героями мультфільмів ознайомити учнів з календарно-обрядовими святами зимових місяців, збагачувати знання дітей про традиції українського народу; завдаки цікавим завданням мотивувати учнів до навчання та пізнання навколишнього середовища.Візуальний супровід навчальної практики "Землеробство"

0

Візуальний супровід навчальної практики «Землеробство» згідно з освітньо-професійною програмою для здобувачів освіти спеціальності 201 «Агрономія» дає можливість набути навичок визначення стану поля, складання схем сівозмін, оцінки якості обробітку грунту.Воркшоп "Україна – перлина Європи"

1

Дана розробка пропонується для позакласної роботи з учнями початкових класів. Використовувалася під час проведення STEAM-тижня початкової школи "Україна починається з тебе". Учні в день інженерії створювали дівчину-Україну.Виховний захід в 1 класі "Поговоримо про український віночок"

0

Виховний захід для учнів 1 класу містить цікаві і пізнавальні матеріали про український віночок. Використало загадки-вірші Юрія Терена. Розробка включає текстовий документ і презентацію з ілюстративними матеріалами до заходу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі