Користувацький вхід

Останні публікації

Позакласні заходи

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій акції «…Наречемось України вірними синами »

0

Сценарій акції «…Наречемось України вірними синами »
присвячений 200-річчю від дня народження Михайла Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімнуСценарій свято Матері

0

Сценарій свято Матері для учнів 5-го класу містить вірші про маму, історію святаКласна година на тему: "Родинами багата Україна"

0

Мета: згуртувати учнівський та батьківський колективи; розширити поняття про родину; прищеплювати любов до близьких людей, повагу до старших; формувати сімейні цінності через чуйність, доброту, милосердя; відроджувати звичаї та обряди нашого народу, примножувати його традиції; виховувати любов і повагу до старших членів родини, батьків і сестер.Во Вефлеємі нині новина

0

Сценарій виховного заходу для учнів початкової школи "Во Вефлеємі нині новина".Сценарій позакласного заходу для старшокласників "Все починається з кохання..."

0

Кохання... Навряд чи знайдеться на землі людина, яка б не пережила цього великого і всепоглинаючого почуття. В усі часи воно надихало майстрів слова на створення справжніх шедеврів. Джордж Байрон, Генріх Гайне, Віктор Гюго, Олександр Пушкін, Іван Франко, Леся Українка, Анна Ахматова, Іван Франко, Володимир Сосюра, Максим Рильський, Ліна Костенко – поети всіх часів і народів оспівували почуття кохання.
Даний позакласний захід дасть змогу учням долучитися до прекрасної поезії про кохання.Осінні зустрічі

0

масовий захід для учнів 3 класу для популяризації читання та любові до книгиГодина спілкування "Українська писанка"

1

Ознайомлення дітей з історією виникнення писанок, технологією їх виконання, із звичаями, обрядами, пов’язаними з писанками; вивчення легенд, віршів, в яких вони оспівуються.СПАСИБО ЗА ТЕРПЕНИЕ И ТРУД. (Презентация к 30-летию КЗ "НСЗШ №3".

0

Презентация " Спасибо за терпение и труд " к 30-летию школы.Сценарій Останнього дзвоника

0

Сценарій Останнього дзвоника для 11-го класу, за участі учнів першого та десятого класів, вчителів-пенсіонерів, гостей свята.Літературно-музична композиція "Єсть на світі доля, а хто її знає?"

0

Мета׃ розкрити учням та студентам тему жіночої долі у творчості Великого Кобзаря, формувати життєві та ключові компетенції студентів; розвивати творчі здібності, артистизм; виховувати любов до Батьківщини, повагу до поетичного слова її видатного поета.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі