Користувацький вхід

Середня школа

...

Обмежити пошук фільтруванням:Виховання загальнолюдських цінностей як основний елемент навчально-виховного процесу в ДНЗ «Львівське вище професійне художнє училище»

0

ДНЗ «Львівське вище професійне художнє училище» має свою програму позанавчальної роботи на 2019-2020 н.р., яка має комплексний характер і не зважаючи на те, що карантин вніс і вносить щодня зміни, корективи, охоплює усі сфери життєдіяльності учнів, враховуючи сьогоднішні реалії, та є невід’ємною і найважливішою складовою частиною освітнього процесу, спрямованою на створення умов для самореалізації, саморозвитку особистості учня.

Цьому сприяє проведене 19.05.2020 р. засідання предметної методичної комісії класних керівників і вихователів навчального закладу.Сценарій "Інтелектуальний марафон "Зимовий дивограй"

0

Інтелектуальний марафон «Зимовий дивограй» - сценарій ігрової програми, яка сприяє пізнавальній активності вихованців, розвитку уваги, спостережливості, пам'яті, творчих здібностей, формуванню основ естетичної культури, естетичного досвіду.Презентація на тему : “Різнокольоровий світ мистецтва в Італії XVII – XVIII ст.”

0
ПЛАН.
1.МИСТЕЦТВО ЗАХІДНОЇ ЄВРОПИ В XVII СТОЛІТТІ. БАРОКО.

2.ОСНОВНІ РИСИ ЕПОХИ БАРОКО

3.ІТАЛІЙСЬКЕ МИСТЕЦТВО XVII СТОЛІТТЯ

4.ІТАЛІЙСЬКЕ МИСТЕЦТВО XVIII СТОЛІТТЯЗнати сьогодні, щоб жити завтра

0

Історія знає чимало випадків, коли страшні епідемії чуми, віспи, холери спустошували країни і навіть окремі континенти земної кулі, але людство вистояло, хоча і дорогою ціною.
70-х роках 20-го століття з’явилось нове інфекційне захворювання, назва якого СНІД. Воно здатне за десять- двадцять років поставити рід людський під реальну загрозу існування.Креативні методи народження ідей для оновлення змісту тренінгу

0

Де взяти нові ідеї, що можуть бути використані при проведенні тренінгу, уроку, заходу. Ознайомтесь з даним матеріалом та виберіть один з методів. Залишилось зібрати однодумців біля себе і нові ідеї обов"язково народяться.Як підготувати підсумковий zahіd. З досвіду роботи «Від А до Я»

0

Кожен проміжок роботи повинен закінчуватись певним підсумком. Даний матеріал допоможе скласти план підготовки до підсумкового заходуПрезентація до години спілкування "Ти серед людей і люди навколо тебе"

0

Презентація сприяє формуванню в класі дружніх відносин, виховує взаєморозуміння і взаємоповагу, вчить аналізувати свої вчинки та вчинки оточення, виховує людяність, чемність, етичні норми поведінки.Електронний цифровий підпис, сценарій реалізації

0

В статті розглянуто види електронного цифрового підпису, поняття особистого, відкритого ключів, сертифіката відкритого ключа, сценарії їх реалізації та використанняПорівняльна характеристика безпровідних технологій в системах безпеки та основні переваги системи AJAX Jeweller

0

В статті розглянуто основні переваги та недоліки технологій Wi-Fi, Bluetooth, ZigBee,Z-Wawe 5 gen, AJAX JewellerСтаття "Вишиванки - сучасний погляд на наше минуле"

0

Досвід роботи керівника гуртка "Художня вишивка"
Найкращі здобутки давнього мистецтва вишивки одягу не тільки зберігаються, вони отримують розвиток на заняттях гуртка.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі