Користувацький вхід

Середня школа

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Тиждень математики у школі

0

План проведення тижня математики та розробка заходів по дням тижняЩоденник самооцінки та самоконтролю

0

Ця робота призначена навчити учнів визначати рівень фізичного здоров’я, виміряти частоту серцевих скорочень (ЧСС) та артеріальний тиск (АТ), користуватися технікою та методикою антропометричних вимірювань,розвивати навички по оволодінню методикою оцінювання результатів досліджень, вміння робити висновок про функціональний стан систем організму, розвивати процес самовиховання та самовдосконалення, виховувати відповідальне ,обмірковане, обережне ставлення до власного здоров’я та здоров’я оточуючих, виховувати бажання бути здоровим,Тематична атестація з зарубіжної літератури для 5 класу на тему: "Роальд Дал. Чарлі та шоколадна фабрика"

0

Тематична атестація зі зарубіжної літератури для 5 класу "Роальд Дал. Чарлі та шоколадна фабрика"

Відповіді до завдань


1. 3) валлійський
2. 3) норвезьке
3. 2) Віллі Вонка
4. За домогою золотого квитка
5. Джо, Джозефіна, Джордж, ДжорджинаМетодичні рекомендації для педагогів щодо правової освіти батьків

0

Сім'я є середовищем для фізичного, духовного, інтелектуального, культурного, соціального розвитку дитини, її матеріального забезпечення і несе відповідальність за створення належних умов для цього.

Здійснення батьками своїх прав та виконання обов'язків мають ґрунтуватися на повазі до прав дитини та її людської гідності.
Батьківські права не можуть здійснюватися всупереч інтересам дитини. Відмова батьків від дитини є неправозгідною, суперечить моральним засадам суспільства.Хресна дорога

0

Сценарій проведення Хресної дороги, а також презентація, що супроводжує весь хід заходуОрганізція діяльності шкільного кіноклубу Docudays UA

0

Матеріал містить рекомендації щодо створення шкільного кіноклубу у межах проекту "Кампанія за права людини за допомогою інструментів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA»
Головна мета проекту: сприяти активізації діалогу про права людини в суспільстві, підвищенню рівня поінформованості громадян у галузі права.Практичне заняття з елементами арт-терапії "Світ емоцій та почуттів"

0

Розробка практичного заняття адресована практичним психологам загальноосвітніх шкіл для роботи з дітьми підліткового віку.Розтяжки для оформлення свята День святого Валентина

50065.jpg

Розтяжки для оформлення свята День святого Валентина
Збірка розтяжок для оформлення залів, класів,фойє чи інших приміщень
напередодні свята День святого Валентина.
Розтяжки вже поділені на окремі аркуші А4.
Кожна розтяжка має варіант з білим фоном.
Потрібно лише роздрукувати і склеїти.

Кількість: 12 / Формат: jpg, А4 / Розмір: 120 см Х 21 см (4хА4) / Мова: укр.Позакласний захід "Хелоуін"

0

Позакласний захід з англійської мови "Хелоуин" має за мету зацікавити учнів у вивченні англійської мови, познайомитись з традиціями країни, мову якої вивчають, провести нестандартний захід. Розраховано для учнів 5 - 7 класів різного рівня навчання. Сценарій супроводжується презентацією і відеоматеріалами.Літературно – художня композиція «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття»

0

У сценарії цікаво і змістовно розкривається життєвий і творчий шлях Т. Г. Шевченка. Шевченка, як людину Божу, з Божим талантом слова і пензля, як людину земну, який страждав і радів, любив і ненавидів, мав друзів, але і знав, що таке гіркота і розпач самотини.... Даний матеріал має сприяти популяризації творчості Т.Г.Шевченка, вихованню любові до рідного слова.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
Запишись на курсы подготовки к ЗНО онлайн

Останні коментарі