Користувацький вхід

Середня школа

...

Обмежити пошук фільтруванням:Резонанс - друг і ворог

0

Кожне тіло характеризується власною частотою вільних незатухаючих коливань. Якщо на коливальну систему подіяти зовнішньою періодичною силою, частота коливання якої майже дорівнює частоті вільних коливань тіла, то різко зростає амплітуда коливань системи. Дане явище у фізиці називають резонансом.
Явище резонансу було вперше описано Галілео Галілеєм у 1638 році: "можна привести в рух важкий нерухомий маятник, просто дмухаючи на нього, і повторюючи ці видихи з тією частотою, яка притаманна рухові самого маятника".Календарно-тематичне планування гуртка "Футбол"

0

Одним з дієвих засобів, що позитивно впливає на фізичний розвиток, сприяє підвищенню рівня розвитку рухових якостей та сприяє зміцненню здоров’я дітей, є заняття з футболу. Гра у футбол спрямована на розвиток швидкісних і швидкісно-силових якостей дітей та обумовлює покращання показників загальної фізичної підготовленості. Футбол є одним із найпопулярніших видів спорту у світі. Вже на початку XIX ст. він був включений до навчальних програм шкіл. Велику популярність футбол має серед дітей та молоді і зараз.Павутинка

1
Буктрейлер за новелею Рюноске Акутагави "Павутинка".
Розроблено учителем Негода Валентина Олексіївна.


Еволюція головного героя у казці «Хлопчик-Зірка» О. Уайльда

1

Презентація на тему «Еволюція головного героя у
казці «Хлопчик-Зірка» О. Уайльда»Мовознавчий гравіккон до Дня української писемності та мови «Від Нестора Літописця доXXI століття»

0

Виховний захід розроблений до Дня української писемності та мови. Містить ігрові завдання, відеоматеріали, караоке. Розрахований для різних вікових груп.Автоматизоване заповнення табелів

tab1.jpg

Автоматизоване заповнення табелів
Класні керівники можуть з полегшенням зітхнути.
Тепер рутину заповнення оцінов в табелі учнів візьме на себе Excel.
Вчителю потрібно лише занести оцінки учнів до таблиці і все.
Формуються табелі з оцінками для 30 учнів.

Увага! Це не заповнення готових табелів з типографії.
Табелі формуються і друкуються в Excel.

Титульні сторінки з даними учнів (їх можна змінювати) створені в Word.Методичні особливості використання смартфона на уроках фізики

0

Робота сучасної техніки тісно пов'язана з використанням інформаційних технологій, а сама техніка застосовується практично у всіх сферах життєдіяльності людини. Сучасна електронна техніка і інформаційні технології цікаві і значущі для молодих людей, то вони повинні бути основним змістовним компонентом сучасної політехнічної підготовки.Методичні рекомендації "Дослідницька діяльність школярів на уроках фізики"

0

Одне з актуальних завдань сучасної школи - пошук оптимальних шляхів зацікавлення учнів навчанням, підвищення їх розумової активності, спонукання до творчості, виховання школяра як життєво та соціально компетентної особистості, здатної здійснювати самостійний вибір і приймати відповідальні рішення в різноманітних життєвих ситуаціях, вироблення вмінь практичного і творчого застосування здобутих знань.Интеллектуальная игра «Лингвистический марафон»

0

Цель:
 повторить ранее изученный материал по русскому языку из различных разделов;
 заинтересовать учащихся занимательными заданиями, привлечь к более глубокому вдумчивому изучению русского языка;
 развивать желание больше узнать и добиться успеха.
Оборудование: книги по русскому языку – «Занимательно о русском языке», «Фонетика – это интересно», «Книга о языке» Ф. Фолсома, «Трудности словоупотребления и варианты норм русского литературного языка», «Грамматическая стилистика русского языка», «Этюды о словах», «Культура речи».Стаття «Многообразие жанров детского фольклора»

0

Жанровая система детского фольклора – явление довольно подвижное. В процессе исторического развития одни жанры уходят из детского фольклора, другие, наоборот, приходят в него. В детский фольклор входят произведения, резко отличающиеся друг от друга как по своей функциональной роли, так и по художественному своеобразию. Одни произведения используются для того, чтобы ребенок быстрее засыпал, другие, напротив – чтобы ребенок смеялся и бодрствовал; одни из них предназначены для организации подвижных игр, другие же такие, в которых дети дразнят своих обидчиков.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі