Користувацький вхід

Середня школа

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегрований "Брейн - ринг" з фізики, математики та інформатики

0

Розробка інтегований "Брен-ринг" з фізики, математики та інформатики, мета якого удосконалювати вміння та навички у застосуванні знань з фізики, математики та інформатики у завданнях з нестандартними ситуаціями; розпізнаванні фізичних явищ у навколишньому середовищі та використанні відомих фізичних законів для їх наукового пояснення.Методичні матеріали і сценарій відкритого засідання гуртка «Краєзнавство» до 70-річчя Великої Перемоги. «У війни не жіноче обличчя»

0

Сценарій цікаво та оригінально розкриває тему національного патріотизму, ставлення до цієї проблеми сучасної молоді, є прикладом застосування інтерактивних форм навчально-виховного процесу.
Актуальність та цінність роботи полягає у важливому значенні обраної проблеми національно-патріотичного виховання та гендерного питання. Дана форма роботи сприяє формуванню поваги до держави та її історії і сьогодення, вихованню соціальної активності студентської молоді, поваги до старшого покоління, особливо жінок.Свято до Всеукраїнського дня бібліотек

0

Сценарій заходу, присвяченого книзі та бібліотекарям, їх ролі у житті суспільства. Суспільна думка стосовно бібліотечної професії і сучасні реалій навколо неї у віршах і прозі.Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках зарубіжної літератури

0

У статті розкрито актуальну проблему активізації пізнавальної діяльності учнів у процесі вивчення зарубіжної літератури. Проаналізовано науково-методичні дослідження дидактів, психологів та методистів щодо вирішення цього питання. Автор акцентує, що одним із шляхів удосконалення змісту, форм, методів і засобів навчання є інтенсифікація навчання, запровадження сучасних інформаційних технологій, що зумовлюють формування пізнавальних інтересів, глибше сприйняття й розуміння теоретичного матеріалу, розвиток критичного мислення учнів.Всеукраїнська акція "День юного натураліста"

0

Цей захід був проведений з метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо формування у неї екологічної культури, залучення її до практичної природоохоронної роботи та інших біологічних напрямків.
Під час проведення акції були визначені такі основні завдання:
1.Популяризувати кращий досвід природоохоронної роботи з учнівською молоддю.
2. Підвищити ефективність навчально – дослідної роботи учнів під час навчально – дослідницьких робіт.
3. Виявити та підтримати учнівські ініціативи, направлені на розвиток шкільної демократії і самоврядування.Нова освіта в старій школі або Як поєднати інноваційні технології з реаліями сільської школи

0

У данній статті автор розмірковує над новими підходами до викладання дисциплін в реаліях сільської школи. Поєднання елементів інноваційних технологій в контексті сучасної освіти створює оптимальні можливості розвитку компетентної особистості.Формування здоров’язбережувальної компетентності на уроках математики, фізики та інформатики.

0

Розробка містить конспекти уроків та позакласних заходів з математики, фізики та інформатики, що впроваджують здоров’язберігаючі технології при вивченні точних наук. Новизна і оригінальність розробки полягає в тому, що показані нестандартні прийоми подачі теоретичного матеріалу, підходи до розв’язку задач. Робота містить проблемно-пошукові задачі, задачі спортивного змісту, використовується цікава методика викладання теми, різноманітні форми контролю.5-11 класи.Алгебра.Математика.Діагностичні контрольні роботи.

0

В даній роботі розроблені діагностичні контрольні роботи з математики для учнів 5-7 класів,та алгебри для учнів 8-11 класів.Завдання чотирьох рівнів складності.Діджиталізація в навчально-виховному процесі

1

Конспект майстер-класу "Цифровізація навчально-виховного процесу" з практичними вправами застосування цифрових ресурсів.Алея кованих фігур у Рівному.

1

Перебуваючи у відпусці, я відвідала місто Рівне, де побувала на Алеї кованих фігур. Була дуже вражена майстерністю місцевих ковалів, які подарували свої роботи місту. Захотілося поділитися враженнями. Можна використовувати на уроках англійської мови під час вивчення теми " Україна ."

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі