Користувацький вхід

Середня школа

Обмежити пошук фільтруванням:Урок 5. Додаткові модулі в Python.

0
urok-5-tytul.jpg

Урок 5. Додаткові модулі в Python.
Сьогодні ми дізнаємося про додакові модулі, які можна підключати до програми. Вивчимо декілька команд з двох модулів. Ви побачите приклади використання цих команд і результати їх виконання. із детальним поясненням і аналізом помилок. Програмуйте - це просто.Урок 4. Створення програм на обчислення в Python.

0
urok-4-tytul.jpg

Урок 4. Створення програм на обчислення в Python.
Сьогодні ми будемо програмувати. Ви побачите приклад створення трьох різних програм з детальним поясненням, аналізом помилок та результатами виконання. Самі здивуєтесь, як же це просто.Урок 3. Введення і виведення даних в Python.

0
urok-3-tytul.jpg

Урок 3. Введення і виведення даних в Python.
На цьомц уроці навчимося створювати програми з обчисленнями даних. Ви зможете вводити дані у програму і виводити результати на екрам. Подивіться відео до кінця і ви зрозумієте, що програмувати не так вже і складно.Розробка уроку "Біосінтез білка" 9клас

0

Сформувати в учнів поняття «генетичний код».
Поглибити та розвинути уявлення учнів про ген, продовжити формування навичок розв'язання задач з молекулярної біології.
Дати учням наукові уявлення про механізм передачі спадкових ознак.Ігрові завдання на уроках української мови

0

Матеріал містить ігрові завдання на уроках української мови в середній школі. Вчителі зможуть використати як для активізації пізнавальної діяльності, так і для закріплення вивченогоСтоп насильству!

0

Даний матеріал можна використовувати на годинах спілкування з учнями середніх та старших класів з метою ознайомлення з ознаками та видами насильства та булінгу, з основними методами вирішення складних життєвих ситуаційМатеріали до уроку англійської мови з теми «Environmental protection. Захист навколишнього середовища»

0

Мета:
•ввести та активізувати лексику теми в усному та писемному мовленні;
•повторити та закріпити вживання майбутнього часу;
•розвивати комунікативні вміння здобувачів освіти;
•тренувати учнів в аудіюванні;
•виховувати суспільну та соціальну відповідальність дітей та дбайливе ставлення до природи.Матеріали до уроку англійської мови з теми «Inventions and inventors. Винаходи та винахідники»

0

Мета:
•активізувати лексичний матеріал з теми у мовленні учнів;
•удосконалювати навички читання, аудіювання та усного мовлення;
•продовжувати формувати уміння висловлювати власну думку з приводу почутого чи побаченого;
•поглибити знання учнів про відомих винахідників та їх винаходи;
•розвивати мовну здогадку та уміння критично мислити;
•виховувати повагу учнів до культурної спадщини різних народів та прагнення її пізнавати;
•практикувати учнів в читанні текстів за темою;
•навчати непідготовленому висловлюванню за темою уроку.МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ «НА ДОПОМОГУ ВЧИТЕЛЮ ФІЗИКИ. ФОРМУВАННЯ ПРИРОДНИЧО-НАУКОВОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ПІД ЧАС ВИВЧЕННЯ РОЗДІЛУ «МЕХАНІКА»»

0

Природничо-наукова компетентність передбачає оволодіння учнями термінологічним апаратом природничих наук, засвоєння предметних знань та усвідомлення суті основних законів і закономірностей, що дають змогу зрозуміти перебіг природних явищ і процесів; розуміння учнями фундаментальних ідей і принципів природничих наук; набуття досвіду практичної та експериментальної діяльності, здатності застосовувати знання у процесі пізнання світу; формування ціннісних орієнтацій на збереження природи, гармонійну взаємодію людини і природи, а також ідеї сталого розвитку.Урок 2. Величини в Python. Математичні дії.

0
urok-2-tytul.jpg

Урок 2. Величини в Python. Математичні дії.
Сьогодні ви дізнаєтесь про величини та їх типи. Навчитесь правильно описувати типи величин в мові програмування Python. Дізнаєтесь про команду присвоювання і про запис різних математичних дій при створення програм. в Python.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі