Користувацький вхід

Середня школа

Обмежити пошук фільтруванням:



Розвиток критичного мислення учнів на уроках фізики і астрономії

0

Стаття з досвіду роботи зі старшокласниками щодо необхідності і можливостей розвитку критичного мислення на уроках фізики і астрономії. Призначена для вчителів фізики та астрономії.



Verwendung von PISA-Materialien für Entwicklung mathematikkompetenzorientierter Aufgaben im bilingualen Unterricht

0

Die Umsetzung des Kompetenzansatzes im Bildungsraum ist die Prioritätsaufgabe der Neuen Ukrainischen Schule (NUSCH). Die Lernenden müssen sich schnell ans soziale Umfeld anpassen, ihre eigenen Aktivitäten analysieren und steuern, in atypischen Situationen schnell die richtige Entscheidung treffen. Darum veranlassen neue soziale Bedürfnisse die Lehrkräfte nach neuen pädagogischen Ideen und Ansätzen zu suchen, um innovative pädagogische Erfahrungen zu verbreiten und einzuführen.



Формування мотивації навчальної діяльності учнів на уроках історії за сучасних умов.

0

Дана публікація допоможе вчителю мотивувати учнів на уроках історії ( і не лише) у сучасних умовах.



«Використання інтерактивних методів навчання під час дистанційного вивчення математики: Нові шляхи до знань»

0

Світ динамічно змінюється, і освіта не є винятком. Дистанційне навчання, яке стало нагальною потребою в наш час, відкриває нові можливості для використання інтерактивних методів, роблячи процес пізнання математики більш цікавим, динамічним та ефективним.
Важливо розуміти, що успішне використання інтерактивних методів потребує від вчителя ретельної підготовки, знання онлайн-інструментів та платформ, а також уміння мотивувати та зацікавлювати учнів.



Кінезіологія на уроках математики.

0

Сьогодні кінезіологія є процвітаючою та міждисциплінарною галуззю, яка допомагає дитині відновити баланс та рівновагу між мисленням, тілом та емоціями, де кожна частина робить свій внесок у розвиток розумових здібностей та фізичного здоров'я через певні рухові вправи. Освітня кінезіологія вивчає розвиток розумових здібностей і фізичного здоров’я людини за допомогою певних рухових вправ, а 26 вправ «Гімнастики мозку» Пола Деннісона сприяють поступовому засвоєнню нових рухів та сенсорних навичок відповідно до індивідуальних потреб дитини.



Реквієм за жертвами Голодомору

0

Реквієм за жертвами Голодомору
Загальношкільна година спілкування для учнів 4 – 10 класів та працівників школи
Мета: ознайомити учнів із трагічними подіями в історичному минулому нашої країни; формувати в дітей щирі людські почуття та співчуття до трагічної долі рідного народу, громадянську відповідальність за його майбутнє; вшанувати світлу пам'ять безневинно загиблих в часи голодоморів людей.



Святковий театралізований концерт «День Матері»

0

Святковий театралізований концерт «День Матері»
Для учнів молодших та старших класів
Мета: Виховувати у дітей любов та повагу до найсвятішої людини на землі - матусі, прищеплювати чуйність, доброту, милосердя, лагідність, вдячність; розвивати у дітей комунікативні якості, відповідальність під час роботи в команді, артистизм, вміння перевтілюватися у ролі, розвивати бажання вчити на пам'ять та виразно декламувати вірші, займатися музично-руховою діяльністю.



Усний журнал «День пам’яті про Чорнобильську трагедію»

0

Сценарій позаурочного заходу усний журнал «День пам’яті про Чорнобильську трагедію».
Мета: донести до свідомості учнів масштаби чорнобильської трагедії; згадати істо¬рію аварії на Чорнобиль¬ській атомній електро¬станції, поглибити знан¬ня учнів про неї: вчити дітей сприймати чужу біду, чужий біль як свої власні; прищеплювати любов до рідного краю та відповідальність за його екологію.



Великий гала-концерт до Жіночого Дня

0

Розробка сценарію "Великий гала-концерт до Жіночого Дня"
Мета: прищеплювати дітям любов до жінки: мами, бабусі, сестрички; навчати поважати своїх рідних та зовсім чужих жінок; розширювати уявлення учнів про це свято, розвивати вміння дітей вітати своїх близьких людей, робити їм приємні подарунки; виховувати у дітей доброзичливість та увагу; розширювати навички сценічної гри, артистичні здібності, вміння перевтілюватися у ролі.



Театралізоване свято «Шевченкове слово у кожному серці»

0

Шевченкове слово у кожному серці
Загальношкільне свято
Мета: ознайомлювати учнів із значенням творчості Т.Г. Шевченка – поборника щастя і свободи українського народу, виховувати любов до рідної мови, скарбів поетичного слова; збагачувати знання дітей про історію країни; формувати у дітей навички сценічної гри, розкривати артистичні здібності, вміння перевтілюватися у ролі, розвивати творчу уяву, культуру мовлення та спілкування, виховувати емоційно-дійове сприйняття танцювальної музики та хорового співу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі