Користувацький вхід

Середня школа

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація "Відсотки"

0

Презентації допоможе учням 9-10 класів у вивченні теми "Відсотки" в дистанційному режимі, сформувати в них поняття про відсотки та алгоритм знаходження відсотка від числа та числа за його відсотком.План-конспект самопідготовки. Для дітей з особливими освітніми потребами (F70)

0

План-конспект самопідготовки. Для дітей з особливими освітніми потребами (F70)
Мета: забезпечити формування системи знань, умінь і навичок, зокрема: закріпити і узагальнити знання і уміння, набуті на уроках; виховувати наполегливість, старанність, цілеспрямованість, волю, активність та інтерес до виконуємої роботи, виховувати уважність, працелюбність, вміння долати труднощі; корекція пам’яті, уваги, фонетичного сприйняття, забезпечення активного словникового запасу, розвиток усного зв’язного мовлення, працювати над технікою читання.Набір плакатів для використання під час уроків з квітникарства для дітей з особливими освітніми потребами (F70)

0

Набір плакатів для використання під час уроків з квітникарства.
Представлені наступні види декоративно-квітучих рослин: килимові рослини, декоративно-листяні, дворічні, багаторічні та плетучі рослини.

Мета: поширення знань про: види декоративних квітів та їх наочне зображення; гарноквітучі кімнатні рослини та їх наочне зображення;Позакласне читання М.Чабанівський «Вірний». Для дітей з особливими освітніми потребами (F70)

0

Мета: познайомити учнів з творчістю М.Чабанівського, вчити учнів сприймати текст свідомо, переказувати, відповідати на запитання; корекція пам'яті, слухового та зорового сприйняття, розвиток мислення, уваги, пам'яті, зв'язного мовлення; виховувати любов до братів наших менших, чуйність, людяність. Тип уроку, формування нових знань, умінь та навичок. Обладнання: текст оповідання, ілюстрації."Праця – джерело життя і головна його прикраса!" Для дітей з особливими освітніми потребами (F70)

0

Відкритий позакласний захід з трудового навчання «Праця – джерело життя і головна його прикраса»
Мета: розширити, систематизувати знання учнів про професії;
прищеплювати інтерес до робітничих професій, праці;
узагальнити знання про технології (будову та призначення інструментів, технології виготовлення виробів в умовах виробництва);
розвинути інтерес до предмета «трудове навчання»;
розвивати розуміння того, що знання, отримані на уроках технології, сприяє набуттю важливих життєвих умінь і навичок.Цікаві досліди з природознавства. Для дітей з особливими освітніми потребами (F70)

0

Досліди мають важливе значення для розвитку пізнавальних здібностей школярів. Вони дають можливість побачити різноманітні процеси, властивості природних об'єктів, зрозуміти сутність природних явищ; сприяяють формуванню матеріалістичного усвідомлення фактів і явищ природи, виховання спостережливості, мислення, мовлення школярів. Учень, який отримує знання про природу, сидячи у класі за партою, і учень, який засвоює знання про природу, спостерігаючи та досліджуючи об'єкти довкілля, засвоює матеріал по-різному.Проведення дослідів має важливе навчальне й виховне значення.Природознавство для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку.Методичні поради.

0

Мета методичних рекомендацій - розкрити особливості викладання природознавства у закладах для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку, показати можливі труднощі засвоєння біологічних знань такими учнями, та шляхи подолання цих труднощів.Програма гуртка: "Земля - мій рідний дім".

0

Сьогодні класичний термін "екологія" як наука про взаємовідносини організмів з навколишнім середовищем трактується набагато ширше, включаючи також практично всі сфери діяльності людини. Використання природних багатств людством здійснюється при повному нехтуванні законів природи. Наслідки антропогенного впливу починають відігравати все більшу роль у змінах біосфери, що призводить до тяжких і непередбачених катаклізмів. Щоб уникнути цього, треба діяти. Щоб діяти, треба знати як.Робота з навчальними програмами, темами занять

0

Методична розробка заняття з "Історичного краєзнавства", для дистанційного навчання, для Ckassroom.Конфлікти з батьками: розв'язуємо безболісно

0

Про причини конфліктів між батьками та педагогами. Шляхи їх подолання

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
21%
Контрольні роботи
24%
Олімпіадні завдання
8%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
23%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 19977

Останні коментарі