Користувацький вхід

Середня школа

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методична розробка на тему ""Вивчення причин і профілактика тютюнової, алкогольної та наркотичної залежності серед неповнолітніх

0

В розробці представлені головні цінності суспільства - життя і здоров’я людини. В умовах ускладнення життя, державний курс освітньої політики на Україні передбачає пропаганду здорового способу життя, виховання здорового молодого покоління, якому жити і працювати в новій державі.Презентація "Твій біль, Україно"

0

В презентації надані матеріали про велику біль українського народу- Чорнобильску катастрофу.Надані ціфрові та фотоматеріали.Монографія. Анастасія Нечаєва - талановита землячка

0

Розпочинаю новий цикл своєї роботи "Талановиті земляки". Розповідь про поціловану Богом та закохану в музику людину - Нечаєву Анастасію Володимирівну. Пісні, музичні композиції, фольклорні джерела по-особливому звучать з її діамантових уст.Вона дає їм нове життя, нову хвилю почуттів та емоцій. Ви не пошкодуєте, якщо віртуально чи дистанційно познайомитеся з молодою і відданою своїй справі артисткою. Вперед, до нових вражень та знайомств.Опис досвіду роботи «Дистанційна підтримка вивчення математики як засіб вдосконалення моделі інформаційно-освітнього навчального середовища»

0
Анотація на досвід роботи
«Дистанційна підтримка вивчення математики як засіб вдосконалення моделі інформаційно-освітнього навчального середовища»
вчителя математики
Енергодарського навчально-виховного комплексу №1
Садикіної Світлани Володимирівни


Конферанс концерту до Міжнародного жіночого дня

0

Мета: вшанувати жінку-матір, жінку-трудівницю ; виховувати шанобливе ставлення до сім'ї, родини; розвивати творчі здібності учнівКвест-гра "МОЯ БАТЬКІВЩИНА"

0

Мета: поглиблення знань учнів про нашу державу – Україну, національно-патріотичне виховання молоді, вдосконалення моральної підготовки, організації змістовного дозвілля, культурного відпочинку; формувати національну свідомість школярів, виховувати патріотів рідної держави, повагу до її символів.Розробки уроків з елементами STEM-освіти

0

Розробки уроків з елементами STEM-освіти

Мета:
• провести інтегрований урок разом з вчителями хімії, математики та медичною сестрою;
• створити міжпредметний зв'язок міжшкільними знаннями та соціальними практиками;
• обговорити глобальні проблеми людства;
• ініціювати проведення екологічних досліджень рідного міста.Вивчення німецької мови засобами країнознавства (з досвіду роботи)

0

досвід позакласної роботи в Озерському НВО
вчитель-методист Ліщук Надія ІванівнаЗастосування елементів музикотерапії на уроках музичного мистецтва

0

Досвід застосування методів, форм роботи вчителя музичного мистецтва, які направлені на оздоровлення і лікування дітейСценарій позакласного заходу з англійської мови "Welcome to Great Britain"

0

Розробка сценарію інтерактивного позакласного заходу з англійської мови для учнів початкової та середньої школи 'Welcome to Great Britain", з викоританням ІКТ, мета якого ознайомити учнів з традиціями країни, мову якої вони вивчають.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі