Користувацький вхід

Середня школа

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій конкурсу "Суцвіття талантів" для учнів 5-10 класів

0

Захід приурочений захисникам України, які жертовно боронять нашу землю від окупанта. Кожен твір виконаний маленькими артистами вплітається у вінок слави України, звеличує непоборну силу духу українського народу, перед очима глядачів спливають історичні події про подвиг січових стрільців, Героїв Крут, воїнів УПА, сторінки з життя засновника української естрадної пісні В. Івасюка, подвиги сучасних Героїв, які стали на захист України у війні з окупантом. Захід виконує виховну функцію, спрямований на виховання в учнів патріотичних почуттів.Онлайн-ресурси для формувального оцінювання

0

У презентації описано основні онлайн-ресурси для формувального оцінювання (Kahoot, Padlet, PlayPosit).Благодійна патріотична фотосесія «Ми вільні! Ми гідні! Ми - Україна!» з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи! Україна понад усе!

0

КЗ «Гімназія №4». Благодійна патріотична фотосесія «Ми вільні! Ми гідні! Ми - Україна!» з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи!
Україна понад усе!Майстер-клас «ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕРАКТИВНИХ МЕТОДІВ НАВЧАННЯ НА УРОКАХ БІОЛОГІЇ ЯК ОДИН ІЗ НАПРЯМІВ АКТИВІЗАЦІЇ ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ »

0

Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників
Створення мотивації і умов для професійного вдосконалення
Популяризація інноваційних ідей та технологійСценарій "ЇЇ величність - жінка"

1

Сценарій до свята всіх жінок - 8 березня. Сценарій містить назви пісень з текстами, душевні вірші, інсценуванняСценарій "ПЕРШОГО ДЗВОНИКА"

0

Сценарій "ПЕРШОГО ДЗВОНИКА"

Виховний захід орієнтований для всіх учнів школи, який забезпечує активізацію учнів в перший навчальний день. Уособлює важливість знань в житті кожної людини та сприяє створенню святкового настрою, розвитку організаторських, творчих, пізнавальних здібностей у дітей.Скарбничка оцінювальних суджень

0

Подано перелік оцінювальних суджень, за допомогою яких можна дібрати потрібну репліку чи зробити зауваження без зайвих образ, а також, використавши оригінальний, несхожий на інші коментар, підтримати та надихнути кожного учня. Також подано оцінювальні судження в межах окремих предметів.Сценарій літературно-музичної композиції, присвяченій 150-й річниці від Дня народження Соломії Крушельницької "Соломія - України світла мрія"

0

Сценарій виховного заходу, приурочений 150-річниці з Дня народження славетної співачки Соломії Крушельницької, містить елементи театралізації. У матеріалі використано пісні з репертуару виконавиці, а також авторські пісні вчителя на слова українських поетів, присвячені пам'яті видатної оперної вокалістки.Сценарій конкурсу "Суцвіття талантів"

0

Матеріал призначений для вчителів музичного мистецтва, класних керівників, педагогів-організаторів; націлений на виявлення обдарованих учнів початкових класів, сприяє розвитку творчих здібностей молодших школярів, їхньої творчої самореалізації та потенціалу, мотивує прагнення дітей до праці і вдосконалення, здійснює виховну функцію, зокрема патріотичного виховання в умовах війни. Сценарій може бути використаний також і у середній школі.«Способи та методи стимулювання й мотивації інтересу до навчання фізики в учнів».

0

«Способи та методи стимулювання й мотивації інтересу до навчання фізики в учнів».
Перегляд основних способів і методів стимулюванняінтересу до вивчення фізики.
Формування мотиваційних складових компетентностей на уроках.
Створення комфортних умов для навчання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі