Користувацький вхід

Останні публікації

Середня школа

Обмежити пошук фільтруванням:



Навчальна програма на базі Модельної навчальної програми “Іноземна мова. 5-9 класи.(Зимомря І.М., Мойсюк В.А.) для роботи за підручником Focus1 ( НУШ, цикл 3).

0

Навчальна програма на базі Модельної навчальної програми “Іноземна мова. 5-9 класи.(Зимомря І.М., Мойсюк В.А.) для роботи за підручником Focus1 ( НУШ, цикл 3).



Стаття "Формування уміння досліджувати природу на уроках географії"

0

У сучасній освітній системі важливим завданням є формування в учнів уміння досліджувати природу, адже це сприяє розвитку пізнавального інтересу, критичного мислення та наукового підходу до вивчення навколишнього світу. Особливу роль у цьому процесі відіграє шкільний курс географії, який об’єднує знання з природничих наук та розкриває взаємозв’язки між природними явищами та процесами.



Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках трудового навчання.

0

1.Організація класу до роботи
2.Повідомлення теми і мети уроку
3.Інструктаж до виконання
4.Виконання робіт
5.Виставка кращих робіт
6.Підведення підсумків роботи
7.Прибирання робочих місць



Матеріали до уроків"Мнемонічні прийоми на уроках англійської мови (практичний підхід)"

0

Мнемонічні прийоми — це спеціальні методи запам’ятовування, які допомагають учням легше засвоювати новий матеріал завдяки асоціаціям, візуалізації, римам або структуруванню інформації. Вивчення іноземної мови, зокрема англійської, потребує запам’ятовування великої кількості слів, граматичних структур, винятків, правил — тому мнемотехніки особливо корисні у навчальному процесі.



Стаття "Як адаптувати уроки англійської мови до умов змішаного формату навчання; психологічна підтримка здобувачів освіти в умовах воєнного стану"

0

Сучасна освітня система зазнала значних змін у зв’язку з переходом до змішаного формату навчання, особливо в умовах воєнного стану. Освіта в таких обставинах стала викликом як для викладачів, так і для здобувачів освіти. Водночас, саме мова — зокрема англійська як засіб міжнародної комунікації — відіграє важливу роль у підтримці зв’язку із зовнішнім світом, розвитку навичок критичного мислення та відкритості до нових можливостей.



Рекомендації щодо формування здоров’язбережувальної компетентності здобувачів освіті як засобу, що сприяє професійному самовизначенню здобувачів освіти

0

Формування здоров’язбережувальної компетентності є важливим компонентом підготовки здобувачів освіти до свідомого професійного самовизначення. Адже здорова людина має більше можливостей для активної трудової діяльності, розвитку кар’єри та досягнення професійного успіху.
Професійне самовизначення передбачає не лише вибір майбутньої спеціальності, а й оцінку власного фізичного, психічного та емоційного стану. Від рівня здоров’я людини залежить її працездатність, витривалість, стійкість до стресу та загальна якість життя.



Стаття "Формування здоров’язбережувальної компетентності здобувачів освіти засобами превентивного навчання"

0

Сучасна освіта має не лише забезпечувати якісні знання, а й сприяти формуванню навичок здорового способу життя. У цьому контексті важливим є поняття здоров’язбережувальної компетентності, яка передбачає усвідомлення необхідності збереження здоров’я, набуття відповідних знань, умінь і навичок, а також формування ціннісного ставлення до власного організму.



Вчити з емпатією: нові підходи в умовах нової реальності

0

У статті розглядається трансформація освітнього процесу в умовах пандемії та війни з акцентом на важливості педагогіки емпатії. Підкреслюється, що уроки природничо-математичного циклу мають не лише передавати знання, а й забезпечувати емоційну підтримку учнів. Наводяться приклади адаптації навчального матеріалу до реалій сьогодення. Емпатія вчителя розглядається як ключовий чинник створення безпечного та людяного освітнього середовища.



Стимулювання і мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроках іноземної мови шляхом використання особистісно-зорієнтованого підходу

0

Стаття розглядає питання стимулювання та мотивації навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроках іноземної мови за допомогою особистісно-зорієнтованого підходу. Автор аналізує важливість врахування індивідуальних особливостей учнів у процесі навчання, а також роль мотиваційних стратегій у створенні ефективного освітнього середовища. Використання даного підходу дозволяє розвивати внутрішню мотивацію учнів до вивчення іноземної мови, підвищувати їхню активність, ініціативність та зацікавленість у навчанні.



Використання козацьких ігор на уроках фізичної культури

0

Однією з найяскравіших сторінок літопису боротьби українського народу за свою незалежність був козацький рух. Козаки стали тією силою, що впродовж століть пильно стояла на сторожі свободи і гідності України як незалежної держави. Українці завжди особливу увагу приділяли військово-фізичному вихованню молоді. Але вершиною українського гартування стала система фізичної культури українських козаків.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі