Користувацький вхід

Останні публікації

Середня школа

...

Обмежити пошук фільтруванням:Календарно-тематичне планування з геометрії для 9 класу за підручником А.П. Єршова, В.В. Голобородько, О.В. Крижановський (оновлена програма, 2017 р.)

0

Календарно-тематичне планування з геометрії для 9 класу за підручником А.П. Єршова, В.В. Голобородько, О.В. Крижановський (оновлена програма, 2017 р.Календарно-тематичне планування з алгебри для 9 класу за підручником О.С. Істер (оновлена програма, 2017 р.

0

Календарно-тематичне планування з алгебри для 9 класу за підручником О.С. Істер (оновлена програма, 2017 р.Іменем війська запорізького

0

Розробка виховного заходу до Дня козацтва для середніх класів загальноосвітніх шкілМетодичний посібник «На допомогу класному керівнику»

0

У досвіді представлено логічно об'єднані розділи, які містять інформацію про значення ідеї життєтворчості для реалізації основних завдань креативного виховання.
Пропонується програма виховної роботи класу, форми та методи інноваційних технологій у роботі з школярами засобами самоврядування.
Розкрито нестандартний підхід до організації виховної роботи, що позитивно впливає на становлення особистості.
Рекомендовано заступникам директора з виховної роботи , педагогам - організаторам та класним керівникам.ЛЮДИНА-ТВОРЕЦЬ ДОБРА

0

Людина-творець добра. Усе своє,з самого дитинства людина пізнає що таке добре. Кожне життя здається нам якоюсь дивовижною квіткою,яка вранці умивається росою,зустрічаючи новий день,ніжно простягає-пелюстки до сонця,щоб захистило її від усього злого,а ввечері тихо і сумовито складає свою голівку до матері-землі сподіваючись наступного дня побачити цей світ кращим і добрішим.Обереги в житті людини

0

Обереги – наші давні символи, які захищають дім та людину від негараздів.
Слово «оберіг» пішло від слова «берегиня», що з грецької мови – земля, богиня землі. Народні повір’я та прикмети з давніх часів – це спадок наших предків.
Тому так важливо знати славне минуле, звичаєве буття нашого народу, бо кожний з символів несе в собі великий зміст у розвитку культури нашої країни.
Вишитий рушник, вишита сорочка, писанка, віночок, калина, верба, лелека, лялька без них важко уявити нашу Україну. Саме з оберегів починається Батьківщина.Конспект уроку "Західноукраїнська Народна Республіка"

0

Розробка "Західноукраїнська Народна Республіка" може бути використана для підготовки до уроків, ЗНО.Виховна година "Як пов’язані довкілля і здоров’я людини."

0

Тема: Як пов’язані довкілля і здоров’я людини.

Мета:
- навчити пояснювати взаємозв’язок фізичного і духовного зоров’я людини;
- обґрунтовувати необхідність дотримання правил особистої гігієни, наводити приклади зумовленості здоров’я людинистаном довкілля;
- висловлювати своє судження про роль фізичної культури в формуванні здорового способу життя, наводити приклади шкідливих звичок і характеризуватиїх з позицій фізичного і морального здоров’я людини;
- формувати здоровий спосіб життя, виховувати екологію душі.Виховний захід "Рушник! Він пройшов крізь віки..."

0

Сценарій виховного заходу про оберіг української родини — рушник, його значення в побуті; історію вишивки, кольорову гаму та її значення, окремимі символи.З досвіду роботи вчителя української мови та літератури

0

З досвіду роботи вчителя "Родинне виховання на уроках мови та літератури"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі