Користувацький вхід

Середня школа

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Індивідуальний творчий проект "Статеве виховання дітей підліткового віку в школі"

0

Висвітлена тема стосовно ролі статевого виховання в загально- культурному розвитку підлітка. Відзначені особливості психосексуального розвитку підлітків.
Розглядаючи питання сім`ї і сімейних стосунків, велику увагу треба приділити питанням надійності сім`ї, психологічної сумісності подружжя, питанням сімейного щастя плануванням дітородіння й демографічною політикою держави. Необхідно також дати підліткам основні відомості про сексуальні взаємовідносини між подружжям і основну небезпеку, яка їх підстерігає, особливо на перших етапах спільного життя.Ономастичне дослідження села Мала Мечетня

0

Про походження прізвищ і інших власних назв села Мала МечетняІз джерела народної мудрості (приказки, прислів'я, легенди, перекази села Мала Мечетня, зібрані і узагальнені)

0

Робота містить вивчеен і дослідження місцевих говірок, фразеологічних висловів, приказок.Зависимость линейных размеров тел от температуры. Решение задач по теме «Плотность».

0

Даний матеріал може бути використаний як основний так і додатковий на уроках фізики.Досвід класного керівника

0

Даний матеріал є додатковим для класних керівників до конкурсу: " Класний керівник року ".Збірник матеріалів семінару-практикуму педагогів-організаторів "Класне самоврядування як одна із форм виховної роботи"

0

У практичному посібнику представлено та поширено досвід роботи педагога-організатора та класних керівників Новокорецької ЗШ І-ІІІ ст.; розкрито особливості залучення учнів до управління класними справами через діяльність в органах учнівського самоврядування; обговорено питання створення умов комплексного виховного впливу шляхом залучення учнів у вирішенні важливих питань життя класу.
Посібник призначений для педагогів-організаторів та заступників директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів.

Зміст:Використання інформаційно-комп'ютерних технологій у процесі навчання української мови та літератури

1

Представлена випускна робота слухачів курсів підвищення кваліфікації учителів української мови та літератури з додатками та списком використаних джерел"Основні групи фразеологізмів. Стилістичні засоби фразеології"

1

Чим багатший запас слів у людини, тим вищий рівень її загального розвитку, тим кращі в неї знання, бо, як говорив М. Рильський, «слово — одяг усіх фактів, усіх думок» У слові закріплені результати пізнавальної діяльності людини. Разом із словом до людини приходить знання про навколишній світ, розвивається мислення, забезпечується успішне спілкування між людьми. Від багатства активного словника залежать змістовність, яскравість і виразність усного і писемного мовлення.Фразеологізми - справжні перлини у яскравому намисті мови. Даня презентація - цікавинка для їх вивчення."Сучасний учень - який він?"(електронна презентація псхолого-педагогічного спрямування)

1

Сучасний учень вцілому нічим не відрізняється від тих, які були раніше. Вони настільки різні, що неможливо сказати, які вони. Дехто надто поінформований - живуть лише своїми турботами, коханням і з навушниками, інші вже в ранньому дитинстві знають, що таке заробляти на хліб. Є ті, хто знає стільки горя, що й дорослому за все життя не пізнати.Доброта і милосердя – міцні два крила (виховна година)

1

Матеріал розрахований на учнів 1-11 класів для використання на годинах класного керівника, позакласних заходах.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
Запишись на курсы подготовки к ЗНО онлайн

Останні коментарі