Користувацький вхід

Англійська мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок з англійської мови у 5 класі на тему: «Моє улюблене хобі» (за підр. О.Д. Карпюк)

0

Урок повторення теми "Моє хоббі" був проведений як відкритий урок, має кілька інтерактивних завдань, кросворд, аутентичне відео, монологічне і діалогічне мовлення учнів."Television and TV programmes"

0

Розробка уроку "Television and TV programmes" в 9 класі. Мета уроку: розвивати навички читання та аудіювання. Поповнити словниковий запас учнів за темою.Цикл презентацій по темі "Music"

0

Цикл презентацій по темі "Music" з інтерактивними завданнями, розроблений для використання на уроках при вивченні теми у 8 класі.Розробка уроку по темі :"Професії"

0

Розробка уроку по темі:'Professions and Jobs" для 10 кл. по підручнику Карпюк О. 2019План-конспект відкритого уроку "Time for leisure"

0

Час: 45 хв.
Тема: Time for leisure
Підтема: The world of hobbies

Практична мета:
- удосконалення навички читання;
- розширити іншомовну лексичну компетенцію;
- удосконалення навички аудіювання з метою формування вмінь визначати певну інформацію;
- придбання навичок використання англійської мови як засіб спілкування в реальному житті і висловлення власної думки.
Освітня мета:
- допомогти учням будувати логічні вислови з теми.
Розвиваюча мета:
- розвивати вміння знаходити необхідну інформацію в сприйманому на слух тексті;
- розвивати мовну здогадку учнів.
Виховна мета:Theme: Weather and Clothes - Одяг на будь-яку погоду

0

Навчити правильно вибирати одяг на будь-яку погоду. Закріпити вивчені слова до теми: "Одяг і погода". Розвивати вміння говорити англійською мовою.Методична розробка «МУЛЬТИМЕДІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАНЯТЬ ЗА ТЕМОЮ «УКРАЇНА В СВІТІ» З ПРЕДМЕТА «ІНОЗЕМНА МОВА»

0

Запропонована методична розробка призначена для студентів ІІ курсу всіх спеціальностей та вміщує актуальний матеріал, оскільки застосування в навчальному процесі засобів мультимедіа — один із напрямів удосконалення системи освіти. Використання засобів мульти-медіа в навчальному процесі ВНЗ спричинене вимо¬гами практики викладання навчальних дисциплін та інтенсифікацією навчальної діяльності студентів.
Завданнями розробки є:
1) виявити шляхи підвищення ефективності інтенсивного навчання іноземної мови під час використання мультимедійних технологій;Halloween. Сценарій свята для учнів середньої школи.

1

В умовах інтеграції українського суспільства до ЄС важливо не лише навчати дітей іноземним мовам, а й тісно знайомити їх із культурою країни, мова якої вивчається. Найкращою можливістю для цього є позаурочні виховні заходи, які заохочують кожного учня до інтерактивного спілкування у невимушеній атмосфері. Ігри, пісні, конкурси, можливість розкрити свої таланти - найкращий шлях зацікавити дитину. Сценарій свята "Halloween" для учнів середньої школи може стати у нагоді усім, хто охоче виходить за формат уроку і прагне до всебічного розвитку учнів.Методична розробка “Правила читання. Правопис”

0

Пропонована методична розробка призначена для учнів, студентів та пересічних громадян, які потребують ознайомлення з правилами читання в англійській мові, допоможе систематизувати набуті знання з читання іноземних текстів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі