Користувацький вхід

Англійська мова

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок за темою "Books in our life" 8 клас

0

Урок розроблено для учнів 8 класу за підручником А.Несвіт. Розробка містить різні види роботи та додатки.«Культурно-освітні заклади. Музеї.Кіно Museums.Cinema»

0

Знання мов є важливою передумовою для особистісних, культурних та професійних зв'язків молодої людини. Основ¬не завдання іноземної мови як предмета є оволодіння студентами навичками й уміннями спілкуватися відповід¬но до цілей, мотивів і соціальних норм мовленнєвої поведінки у типових ситуаціях.
Студенти мають бути підготовлені на основі якісного сучасного навчального матеріалу до свідомого використання іноземної мови. Тому одним із пріоритетних завдань викладача є підбір такого навчального матеріалу, який би пробудив пізнавальний інтерес студентів.Конспект уроку на тему "Святкування, День народження"

0

Конспект уроку за темою "Святкування дня народження" у 2му класі."О' Генрі. Сторінки біографії та творчості"

0

План-конспект уроку з літератури США для 11 класу спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови.Розробка уроку з англійської мови «Daily Routines»

0

Урок Daily Routines розрахований на учнів середньої школи рівня А1. Урок розрахований на 1 год 20 хв. Під час уроку учні відпрацьовують вживання лексичних одиниць за темою на контекстуальному рівні та на рівні ситуативного сприйняття. Використовуючи індуктивний спосіб представлення граматичних одиниць, учні знайомляться з вживанням та утворенням Present Simple.my family

0

узагальнюючий урок з теми "Моя сім'я". Систематизація лексики з теми та граматичного матеріалу"have got/has got"The city of past

1

Урок для учнів середньої школи.Мета уроку:удосконалювати граматичний матеріал з теми Past Simpleвідкритий урок на тему"Welcome to the Zoo"

0

Нестандартний урок-узагальнення з теми "Дикі тварини" з елементами гри та драматизаціїурок

0

Розробка уроку-головоломки з англійської мови для 7-го класу по темі"Дива Світу"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі