Користувацький вхід

Англійська мова

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Пам'ятка написання дати англійською мовою в класних чи домашніх роботах (укр, рус)

Пам'ятка написання дати англійською мовою в класних чи домашніх роботах (укр, рус)Проектна робота та презентація «Energy Drinks. Illusion of Energy»

0

Проектна робота та презентація - результат дослідницької роботи щодо шкідливого впливу енергетичних напоїв на організм підлітків. Рекомендується для проведення бінарних уроків з біології, основ здоров'я, екології і англійської мови, конкурсах проектних робіт.Контрольна робота з теми «Meals» для 6 класу (за підручником О.Карп’юк)

0

Контрольна робота з теми "Meals" для 6 класу за підручником О.Карп'юкРозробка уроку "My favourite books"

0

Розробка уроку з теми «Читаємо для себе. Улюблені книжки» з використанням ІКТ. Форми навчальної діяльності спрямовані на розвиток комунікативних здібностей, навичок монологічного мовлення на рівні висловлювання за темою (ситуацією) з опорою на лексичні одиниці. Залучення учнів до підготовки та презентації проектів сприяє зацікавленості у даному питанні, виховувє толерантне ставлення до чужої думки під час проведення дискусії.Персональний сайт вчителя англійської мови Нездропи Л.П.

0

Сайт створено 1.5 року тому на платформі uCoz. Основною задачою сайту є практична допомога учням середньої школи у вивченні англійської мови як в класі, так і дистанційно. На сайті є також сторінка для допомоги у вивченні англійської мови дітьми дошкільного віку. На сайті є сторінки для батьків, презентації, плани уроків для різних класів, сторінка методичних рекомендацій, позакласних заходів іін. Робота над покращенням
розділів на сайті постійно удосконалюється.Моя сім'я. Що ми робимо разом?

0

Конспект-уроку з англійської мови "Моя сім'я, як ми проводимо час разом?"
Мета уроку: Активізувати ЛО по темі;
Навчати діалогічного й монологічного мовлення за темою;
розвивати здібності сприймати інформацію на слух;
удосконалювати вживання граматичної конструкції verbs + ing (like\don't like doing smt.) в межах теми;
виховувати культуру спілкування та любов і повагу до своєї сім’ї.План-конспект уроку англійської мови в 5 класі за темою «Шкільне життя. Шкільний розклад . Урок англійської мови»

0

План-конспект уроку англійської мови в 5 класі.
Підсумковий урок за темою «Шкільне життя.
Шкільний розклад . Урок англійської мови»Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

grynvich.png

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 105 від 07.02.2013 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.02.2013 р. за № 319/22851, та в межах виконання програми вивчення та популяризації іноземних мов у середній школі на 2016 рік, який Президентом України запропоновано оголосити роком англійської мови.Календарно-тематичне планування з англійської мови для 8 класу за підручником Т.Л. Сірик, С.В. Сірик (4-й рік навчання) на І семестр

0

Календарно-тематичне планування з англійської мови для 8 класу (за підручником Т.Л.Сірик,С.В.Сірик,Англійська мова.8 клас) (4-й рік навчання) на І семестр.
Кількість годин на тиждень - 2 години
Планування розроблено згідно з «Програмами для загальноосвітніх навчальних закладів. Друга іноземна мова 5-9 класи», «Перун», 2005

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі