Підписатись на E-mail:

RSS-матеріал

Користувацький вхід

Англійська мова

Обмежити пошук фільтруванням:Позакласний захід " Свято міфів і страшилок"

0

Позакласний захід для учнів старшої школи " Свято міфів і страшилок" до Хелоуїнуурок "З чого починається Батьківщина"

0

Конспект уроку з англійської мови для учнів середньої школи " З чого починається Батьківщина?"Свята та традиції. Великдень. Розвиток комунікативних навичок.

0

Даний конспект уроку, спрямований на розвиток комунікативних навичок під час вивчення теми "Holidays and Traditions. Easter" на уроках англійської мови за підручником А.Несвіт "Англійська мова" для 5 класу ЗНЗ, 2013 р. Урок розвиває пізнавальний інтерес, навички аудіювання та активного говоріння, вміння учнів працювати у співпраці, розвивати вміння робити висновки.

Вчителі можуть використовувати цей урок, вносячи певні корективи та виходячи з тих матеріалів, якими вони володіють.
при підготовці даного конспекту уроку та презентації були використані матеріали Інтернет-ресурсів.English Painters

0

The presentation contains 43 slides with short information about some well-known and some unknown English painters and their contribution into the World Art.London. The places of interest.

0

Презентація містить цікаву та змістовну інформацію про визначні місця Лондона.The old British tradition - English Tea

0

Цікава презентація про традицію чаювання може бути використана при вивченні краєзнавчого матеріалу Великобританії.Differences Between American & British English

0

Презентація та додаткові матеріали про основні лексичні та граматичні відмінності між британським і американським варіантом англійської мови.Музика в нашому житті

0

після цього уроку учні вмітимуть вести бесіду у комунікативній ситуації «Музика»; учні пізнають більше інформації про культуру країни, мова якої вивчається.
Мета: розвинути у дітей відчуття смаку та любов до музики; використовувати отримані знання для розширення кругозору людини; розвивати культуру спілкування на основі традицій той країни, мова якої вивчається; розвивати толерантність, уміти знаходити вихід з різних ситуацій; вчити бути цікавим співрозмовником; виховувати зацікавленість культурою країни, мова якої вивчається.Підсумковий урок з теми: «PETS AND ANIMALS» (З використанням інтерактивних технологій, мультимедійної дошки та елементами ейдетики) (Другий клас, підручник Оксани Карп’юк)

0

Допомагає узагальнити знання учнів, перевірити знання учнів по вивченій темі, підтримувати інтерес до мови, тренувати дітей у вживанні знайомих граматичних структур в монологічній та діалогічній мовах, розширити кругозір, розвивати пам’ять, логічне мислення, культуру читання, вчити добру та своєчасній допомозі друзям.
При використанні з презентаціями досягається максимальний ефект.

RSS-матеріал

Голосування

Чи відчуваєте Ви професійне (емоційне) вигорання у вашій роботі вчителя?:

Останні коментарі