Користувацький вхід

Англійська мова

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект урока английского языка по теме: "Одежда"; 2 класс

0

Конспект урока английского языка для 2 класса.
Тема: "Одежда"
Учебник: А. Несвит "English 2"
Для русскоязычных школКонспект уроку на тему:"Природа і погода"

0

Конспект уроку розроблено згідно чинної програми до підручника А. Несвіт та допоможе систематизувати та узагальнити навчальний матеріал.St. Patrick's Day Lesson

0

Урок з вивчення традицій святкування Дня Святого Патріка для учнів 8 класів спеціалізованих шкіл.ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У 3 КЛАСІ « Days of the Week. My Favourite Subjects»

0

Конспект уроку з англійської мови у 3 класі «Дні тижня. Урок англійської мови». Складено за підручником Карпюк О.
Створення проекту «Наш розклад»; зміст уроку - навчання за розкладом школи майбутнього.Урок:British Food.

1

Урок:British Food. 6 клас. Мета :повторити та практикувати лексичні одиниці до теми «Їжа»;ввести нові лексичні одиниці та активізувати їх у мовленні; навчати учнів аудіювання; удосконалювати навички читання; практикувати вміння монологічного мовлення; розвивати пізнавальний інтерес до навколишнього світу, зокрема до країни . мову якої вивчаємо.
Обладнання: мультимедійна презентація, відеофільм, текст ” What do the EnglishLifestyle. Ukrainian way of living.

1

Communicative-oriented lesson
Topic: Lifestyle
Subtopic: Ukrainian way of living (Nature-Ethnic Clothing-Food-Sport)
Level: A2 ElementaryДосвід роботи з обдарованими учнями

0

Ознайомити учасників майстер – класу з елементами досвіду шляхом прямого та коментованого демонстрування послідовності дій, методів, прийомів і форм діяльності; Відпрацювати методичні підходи вчителя й учасників майстер – класу до розв’язання поставленого завдання .Конспект уроку з англійської мови в 6 класі “London: PLACES TO VISIT”

0

Вдосконалення лексичних навичок по темі «Лондон» на рівні вільного висловлювання у виді монологічного та діалогічного мовлення; розвиток навичок аудіювання з метою виявлення необхідної інформації та інтерактивних і творчих здібностей, продуктивної мовленнєвої дії.
Виховання поваги, інтересу до іншомовної культури та культури спілкування.Урок англійської мови для 8 класу на тему: «Музичні уподобання»

0

Практикувати учнів у читанні тексту з метою отримання загального уявлення та точного і повного розуміння усієї інформації, що в ньому міститься. Розвивати навички аудіювання. Вчити учнів висловлюватись про свої музичні уподобання, улюбленого співака, музичну групу. Виховувати любов до музики.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі