Підписатись на E-mail:

RSS-матеріал

Користувацький вхід

Англійська мова

Обмежити пошук фільтруванням:English Portfolio

0

Даний посібник містить зразок оформлення мовного портфоліо з англійської мови для учнів 2 класу. Запропоновані матеріали відповідають вимогам Державного стандарту початкової загальної освіти та навчальної програми з іноземних мов для загальноосвітніх навчальних закладів і спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземних мов 1-4 класи.
Адресовано вчителям англійської мови, молодим спеціалістам, студентам факультетів іноземних мов.English. Начальная школа. Все тексты для чтения

Книга "Все тексты для чтения" включает в себя истории, сказки и рассказы, которые отличаются стилистическим разнообразием, небольшим размером, доступностью подачи материала, четкостью построения произведений, а также интересным содержанием и необходимым лексико-грамматическим минимумом. После всех текстов представлены упражнения и задания. Представленный материал соответствует учебному плану, а тематика и сферы общения - действующим программам по иностранным языкам. Для учеников младших классов общеобразовательных школ.Комп'ютерна презентація "Monuments to Shevchenko in the world"

0

В комп'ютерній презентації "Monument to Shevchenko in the world" містяться зображення пам'ятників Т.Г.Шевченку в Києві, Львові, Москві, Кракові, Тбілісі, Канаді, Аргентині, Польші та ін.Комп'ютерна презентація "Taras Shevchenko as a painter"

0

У комп'ютерній презентації "Taras Shevchenko as a painter" містяться наочні матеріали, які розкривають діяльність Т.Г.Шевченка як художника. Тексти до зображень картин видатного поета і художника написані англійською.Конспект відкритого уроку на тему: "TEENAGE WORLD BODY LANGUAGE"

0

Конспект відкритого уроку з анлійської мови в 11 класі з теми "TEENAGE WORLD BODY LANGUAGE" містить навчальні матеріали, спрямовані на реалізацію мети уроку:
• практикувати активне використання нових лексичних одиниць;
• стимулювати дискусію англійською мовою;
• розвивати читацькі навички;
• залучати школярів до активної участі у всіх сферах мовної практики.How did we get a book?

0

Матеріал є сценарієм заходу, спрямованого на популяризацію ролі книги в житті людини.Інноваційні прийоми роботи з активним і пасивним словником школяра на уроках англійської мови

0

Інноваційні прийоми роботи з активним і пасивним словником школяра на уроках англійської мови. Матеріали до уроків іноземної мови 7 клас.Підручник. Англійська мова. 11 клас.

0

Підручник. Англійська мова. 11 клас. Тернопіль. Астон. 2011 рік. Карпюк.Підручник. Англійська мова. 11 клас.

0

Підручник. Англійська мова. 11 клас. Тернопіль. Астон. 2011 рік. Карпюк.

RSS-матеріал

Голосування

Чи відчуваєте Ви професійне (емоційне) вигорання у вашій роботі вчителя?:

Останні коментарі