RSS-матеріал


Підписатись на E-mail:

Користувацький вхід

Англійська мова

Обмежити пошук фільтруванням:Thanksgiving Day (відкритий захід до Дня Подяки)

0

"Thanksgiving Day" відкритий захід для учнів початкової та середньої школи"Jeopardy Game" на тему "The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland"

0

Мультимедійна презентація "Jeopardy Game" до уроку або позакласного заходу з англійської мови у 8-9 класах на тему "The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland"Препзентація "Помешкання в Британії"

0

Презентація створена на англійській мові для використання на уроках англійської мови та при проведенні позаурочних заходів для кращого засвоєння краєзнавчого матеріалу про помешкання у Британії.презентація на тему "Місто чи село, де краще?"

0

Презентація "A City or a village? Advantages and disadvantages" створена англійською мовою для використяння на уроці англійської мови при вивченні теми: "Дім, мій рідний дім", щоб допомогти учням краще підготуватися до розмови про переваги та недоліки проживання в місті та селі.Сценарій казки "Летючий корабель" англійською мовою

0

Сценарій казки "Летючий корабель" англійською мовою, який можна використати у позакласній роботі з дітьми чи при проведенні предметного тижня англійської мови у шкільних закладах.
До матеріалу додаю аудіофайли. Можна переглянути відеозапис постановки казки за участю дітей 5-6 класів на сайті: irinaoleksiivna.ucoz.netДидактичний матеріал з теми "Англомовні країни"/"English-speaking countries"

2

Дидактичний матеріал з теми "Англомовні країни"/"English-speaking countries", який може бути використаний для оформлення постерів, стендів для кабінету англійської мовиВиховний захід на тему: "Пори року та погода"

0

Сценарій літературно-музичного свята "Пори року та погода" включає в себе підбірку віршів, пісень, хореографічних композицій та інсценування.
Розвиває комунікативну, творчу та культурну компетенції, сприяючи формуванню навичок мовлення молодших школярів.Конспект заняття з теми: "Нова Зеландія. Загальні відомості. Інфінітив"

0

У конспекті заняття містяться матеріали, які дозволяють реалізувати мету заняття:
•розвивати навички комунікативної компетенції студентів у монологічному та діалогічному мовленні, аудіюванні та читанні;
•активізувати вживання лексики із теми, розширювати словниковий запас;
•зацікавити студентів у вивченні іноземної мови;
•формувати і вдосконалювати навички правильного використання граматичного матеріалу;
•розвивати пам’ять, увагу, допитливість;
•сприяти знайомству з іншомовною культурою, розширенню світогляду студентів засобами іноземної мови.Листівки до Дня матері англійською

0


Назва: Листівки до Дня матері англійською
Жанр: роботи в Photoshop
Сторінок: 7
Формат|Якість: jpeg, 300 dpi
Розмір: 24 мб

Листівки до Дня матері англійською. Роздруквати листівки, пеерегнути навпіл - в середині дитина зможе написати побажання своєю рукою

RSS-матеріал

Голосування

Як Ви оцінюєте сучасні події в освіті?:

Останні коментарі