Користувацький вхід

Останні публікації

Англійська мова

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Контроль навичок письма у 3 та 4 класі (семестрові роботи)

1

Контроль навичок письма у 3 та 4 класах. Різноманітні завданняПозаурочний захід з іноземної мови "Open your hearts to love!"

0

Сценарій позаурочного заходу з іноземної мови з метою зацікавлення учнів мелодійною англійською мовою, якою писав геніальний Шекспір - поет усіх закоханих.Розробка уроків з теми "Шкільне життя. Мій улюблений урок"

0

РОЗРОБКИ 6 УРОКІВ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ З ТЕМИ: «Шкільне життя.
Мій улюблений предмет»

(5 клас, за підручником О. Карп’юк)Урок "Спорт у нашому житті" (6 клас, Карп'юк О.)

0

Тема: Спорт у моєму житті. Sport
Тип уроку: урок узагальнення знань по темі, особистісно орієнтований урок.
Мета уроку.
Практична: повторити і узагальнити лексико-граматичний матеріал теми. Формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Практикувати інтерактивні форми навчання.
Розвиваюча: Розвивати мовну здогадку, готовність до практичного застосування знань по темі.
Виховна: прививати любов до спорту.
Обладнання: підручник О. Карп’юк, 6 клас, записи пісні, фонетичної зарядки, відеоролик, презентація до уроку, картки із завданнями.Завдання з англійської мови до теми "Україна"

0

Завдання містять поурочні матеріали з теми "Ukraine" (кросворд, проектна робота, пісня). Обсяг завдань 5 сторінок+аудіододаток. Мета завдань: удосконалювати навички аудіювання, читання, розширити лексичний запас учнів, розвивати навички письма.Контрольна робота для 7 класу на тему : "Вживання модальних дієслів"

1

Контрольна робота з англійської мови для 7 класу (підручник Карпюк)Контрольна робота на тему: "Вживання минулого неозначеного часу" (5 клас)

0

Контрольна робота з англійської мови для 5 класу підручник Карп'юк.План- конспект уроку на тему: "Види магазинів. Ступені порівняння прикметників" (6 клас)

0

План- конспект уроку для 6 класу. Види магазинів. Ступені порівняння прикметників.Урок англійської мови у 8 класі

0

Вивчити визначні місця Лондона; активізувати використання у мовленні учнів лексичних одиниць теми «Лондон»; практикувати учнів у говорінні, аудіюванні, перекладі повідомлень; вчити знаходити необхідну інформацію у почутому та побаченому; автоматизувати навички та вміння виконувати тестові завдання;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі