Користувацький вхід

Англійська мова

Обмежити пошук фільтруванням:Позакласний захід "Хелоуін"

0

Позакласний захід з англійської мови "Хелоуин" має за мету зацікавити учнів у вивченні англійської мови, познайомитись з традиціями країни, мову якої вивчають, провести нестандартний захід. Розраховано для учнів 5 - 7 класів різного рівня навчання. Сценарій супроводжується презентацією і відеоматеріалами.Урок з англійської мови "У парку розваг"

0

Мета:
• Навчальна: закріпити граматичний і лексичний матеріал за темою, практикувати мовні засоби за темою, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, вдосконалювати компетенції читання і аудіювання.
• Розвиваюча: уважно стежити за презентованою інформацією, ефективно співпрацювати під час роботи, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні, розвивати різні типи пам’яті - слухову, зорову, увагу, уяву.
• Виховна: виховувати вміння слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі.
• Практична: формувати артикуляційну навичку.Урок з англійської мови "На вокзалі"

0

Мета:
• Практична: ознайомити з новою граматичною структурою «I like travelling»; формувати артикуляційну навичку;
• Освітня: удосконалити навичку читання тексту з розумінням основного змісту, розвиток уміння вести бесіду в зв’язку з ситуацією; вміння відповідати на запитання;
• Розвиваюча: розвивати мовну здогадку та реакцію, розвиток самостійної праці;
• Виховна: виховувати почуття ввічливості, вихованості.
Обладнання: завдання до гри, речення, граматичні таблиці.Розробка уроку з англійської мови «Love. Marriage»

0

Дана розробка уроку допоможе вчителям англійської мови при плануванні уроку за темою "Шлюб. Кохання." в старших класах середньої школи.Підсумок проведення декади іноземних мов 2016 – 2017 н.р.

0

Підсумки декади іноземної мови.
Метою декади було:
– поглибити знання англійської та німецької мови;
- формування пізнавальних і лінгвістичних інтересів;
- розширення культурологічного світо обрію учнів.
- удосконалення навиків у процесі спілкування, знаходити необхідну інформацію про сфери застосування іноземних мов;
- розвиток творчої активності, естетичного смаку;
- підвищення мотивації до вивчення мов;Розробка уроку з англійської мови «В магазині. Покупки»

0

активізувати вживання учнями вивченої лексики з теми в усному мовленні та на письмі, ознайомити з займенником same,навчити учнів діалогічному мовленню з теми, практикувати аудіювання з метою вилучення інформації, тренувати вміння складати вірші;
Розвиваюча: розвивати навички читання, письма, аудіювання та говоріння, розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію, увагу, пам’ять, логічне та творче мислення учнів;
Виховна: виховувати ввічливість та культуру поведінки в закладах торгівлі;
Освітня: поглибити знання учнів з теми, підвищити мотивацію вивчення англійської мови;Презентація «London is the city of contrasts»

0

Лондон – одне з найцікавіших та найбільших міст світу. Тут, як ніде в іншому місці, відчувається тісне переплетіння тисячолітньої історії і сучасного ритму життя. Ідучи по переповненій вулиці, можна вийти до тихого і спокійного закутку в серці міста. Розглядаючи прохолодну архітектуру хмарочосів, важко не звернути увагу на тисячі визначних місць, кожне з яких має свою важливу історію.Привітання.

0

Формувати уявлення про різноманітність мов та культур у світі та важливість вивчення іноземних мов. Формувати вміння вітатися, прощатися, знайомитися англійською мовою. Опрацювати вирази Hello!; I am …; What is your name?; Stand up!; Sit down!; Come to me!; Go to your place!; Good bye! Розвивати початкові вміння артикулювати англійські звуки [d], [t], [w]; увагу, пам'ять. Практикувати у виконанні команд вчителя, веденні діалогу на основі вивчених фраз. Виховувати ввічливість, формувати інтерес до вивчення англійської мови.Урок-змагання за темою «Об’єднане Королівство Великої Британії та Північної Ірландії».

0

Урок-змагання - це імпровізоване навчальне заняття, що має нетрадиційну структуру. Нестандартні уроки спрямовані на активізацію та мотивацію навчально-пізнавальної діяльності учнів, розвивають творче мислення, спонукають до кращого запам’ятовування та застосування знань на практиці.

загрузка...
RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі