Користувацький вхід

Англійська мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка контрольної підсумкової роботи з англійської мови на тему Eating out.

0

Розробка контрольної підсумкової роботи з англійської мови на тему Eating out.Іноземна (англійська) мова за професійним спрямуванням на тему: "Making and taking orders. Menu."

0

Іноземна (англійська) мова за професійним спрямуванням:"Кухар,кондитер; Офіціант,бармен"
Тема заняття:"Making and taking orders.Menu"
При розробці даної теми заняття використано загальнозначимі напрями опрацювання метеріалу: актив опрацювання лексики за темою,актив читання і аналізу прочитаного,актив письма із загальними положеннями аналізу написаного (графічний актив),актив говоріння та обговорення інформації та ряд їхніх (активів діяльності)взаємозв'язків та поєднань.4 клас. Презентація "London for kids"

0

Презентація "London for kids" містить базову інформацію про столицю Великої Британії. Молодші школяри дізнаються,хто і коли заснував місто, де живе Королева, що називають Лондонським Оком тощо. Наприкінці діти проходять тест для перевірки закріплення знань.Презентація по темі "Сезонні розваги"

0

Презентація до уроків за темою "Пори року". Мета презентації-поглибити та закріпити лексичний матеріал."Your last holiday"

0

Тип уроку: комплексне застосування знань і способів діяльності
Мета уроку: узагальнити і закріпити знання учнів по темі «Подорожі», розвивати навички усного продукування (монологічного та діалогічного мовлення), сприйняття англ. мови на слух (аудіювання) по темі.
Цілі:
Освітні:
• активізація в мовленні лексичних одиниць по темі «Подорожі»
• розвиток навичок усного продукування (монологічного та діалогічного) мовлення;
• розширення застосування словникового запасу (утворення фраз дієслово – іменник);
• вживання форм минулого простого часу правильних /неправильних дієслів;Adventures in the pyramids - Пригоди в пірамідах

0

Ознайомитися з пірамідами Єгипту, дізнатися про цікаві знахідки у них та відтворити побачене в діалогічному і монологічному мовленні.Відкритий урок у 4 класі

0

Відкритий урок з англійської мови у 4 класі на тему "Superheroes"за підручником On Screen 1Знавці країн ЄС

0

Підвищення рівня знань учнівської молоді про культуру, традиції, історію народів країн ЄС. Виховання толерантного ставлення до людей різних національностей, виховання культури спілкування та загальнолюдських цінностей.
Розвиток соціальної компетентності, яка сприятиме високій інформованості учнів щодо важливих ідей євроінтеграції України.ВИКОРИСТАННЯ ПІСЕННОГО МАТЕРІАЛУ У ГУРТКАХ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

1

Метою навчального процесу є не лише отримання знань, формування вмінь і навичок, а й культурно – естетична обізнаність, що включає культурологічні знання та комплексний розвиток учнів. Це можливо лише при умові впливу на свідомість дітей, проникнення у їх емоційну сферу. Одним із ефективних методів викликати позитивні почуття є музика і пісня. Емоції та враження, отримані під час слухання та приспівування, стають прожитим життєвим досвідом, який надає знання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі