Користувацький вхід

Англійська мова

Обмежити пошук фільтруванням:Music. Famous Musicians and Bands

0

To develop students' skills, to practice speaking, reading,listening and writing comprehensions, to develop their creative thinking, memory, to practice grammarTeaching Communicative Competence through Reading and Storytelling.

0

Матерали уроку створюють умови для Навчання комунікативної компетентності через читання та розповідання. В розробці застосовані принципи методики сторітелінгу. Цей метод дозволяє проводити урок ефективно, впливаючи на емоційну, мотиваційну, когнітивну сфери слухача. Уроки англійської стають цікавими та легкими для сприйняття.Test "I Need a Book"

0

Form 8
“ I Need a Book ”

Variant 1

1. Complete the sentences with suitable words from the box.

Hero, book-marks, novelist, part, author, adventure stories.

1. The author who writes novels is called a …………………..
2. The last …………………… of the book was really exciting.
3. I like to read…………………….
4. The librarian asks the young readers to use…………………
5. Daniel Defoe is the ……………………. of “Robinson Crusoe.”
6. Robin Hood is a legendary ………………… who lived in Sherwood Forest.

2. Transform the direct speech into reported one.ARE YOU A PARTY PERSON?

0

Questionnaire- анкетування "Чи ти людина для вечірок?". Перевірти себе.Семестрова контрольна робота з письма. 7 клас. І семестр. До підручника А.Несвіт

0

Розробка контрольної роботи з письма на І семестр. До підручник а Алли Несвіт. Для учнів 7 класу. Робота подана у двох варіантах, складається з п'яти завдань для перевірки засвоєння лексики та граматики.Контрольні роботи

0

Збірник завдань для самостійних та контрольних робіт для 5класу з англійської мовиЗавдання для самостійної роботи

0

Матеріали рекомнендовано для вчителів англійської мови на уроках англійської мови у початковій ланціЗдаємо ЗНО 'from a to z' (граматика)

0

Даний посібник допоможе вчителям підготувати учнів 11 класу до успішного проходження ЗНО з англійської мови.Конспект уроку "Тваринний світ. Захист тварин."

0

Урок по темі "Тваринний світ. Захист тварин." проводився в рамках теми «Природа і погода» і відноситься до типу «урок засвоєння нових знань». Ціль уроку – створити умови для розвитку комунікативної та навчально–пізнавальної компетенції в умовах ефективної навчальної діяльності. Навчальний аспект уроку – активізувати новий лексичний матеріал теми; вдосконалити навички аудіювання, говоріння та читання. Розвиваючий – здатність здійснювати продуктивні та репродуктивні мовні дії, розвивати вміння розуміти зміст іншомовного тексту, виділяти необхідну інформацію.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі