Користувацький вхід

Англійська мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Системні зв’язки фразеологізмів та семантичні можливості колоронімів: black, white, red.

0

Системні зв’язки фразеологізмів та семантичні можливості
колоронімів: black, white, red.
Фразеологія як наука виникла лише на початку ХХ століття. Цікавими у напрямі наукових досліджень залишаються питання про статус фразеології, хто є основоположником даної дисципліни та велика кількість проблем з теорії даної науки. До нерозв’язаних питань належать невизначеність терміну фразеологічної одиниці та предмету фразеології. Нез’ясованою залишається теорія еквівалентності, проблема слівності компонентів та інші. Науковий пошук у цих напрямках ще й досі продовжується.Урок "Види комунікацій"

0

Розробка уроку в 10 класі на тему "Види комунікаці". Круглий стіл на якому обговорюється тема видів комунікацій : вербальна, невербальна, пантоміма, танок.Збірник завдань з теми: "Getting around town"

0

Збірник завдань з теми "Getting around town" містить лексику, корисні вислови, діалоги, тексти, лексичні завдання, комунікативні завдання та інше.Конспект заняття для старшої білінгвістичної групи. Тема: "День подяки"

0

Мета: ознайомити дітей зі святом Дня Подяки, з історією його виникнення та традиціями святкуванняВикористання комплексних самостійних робіт під час організації самостійної діяльності студентів

0

Використання комплексних самостійних робіт під час організації самостійної діяльності студентів при проведенні занять з англійської мовиплан уроку 5 клас "Продукти харчування. Напої"

0

План уроку з англійської мови для 5 класу на тему "Продукти харчування.Напої"Підбірка завдань для активізіції лексичного матеріалу

0

Підбірка завдань для активізації та систематизації лексичного матеріалу для 1 класу НУШ. Матеріал зібрано згідно програми.THE DISCOVERY OF AMERICA

0

Христофор Колумб, Відкриття Америки.Розробка і презентація уроку THE DISCOVERY OF AMERICA.Розробка сценарія вечору присвяченого Роберту Бернсу “Robert Burns His life, Verses and Poems”

0

Розробка сценарію вечору присвяченого Роберту Бернсу
“Robert Burns His life, Verses and Poems”

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі