Підписатись на E-mail:

RSS-матеріал

Користувацький вхід

Англійська мова

Обмежити пошук фільтруванням:Використання автентичних матеріалів у формуванні мовленнєвої компетенції учнів

0

У статті мова йдеться про сутність поняття «автентичні матеріали», специфіку використання автентичних матеріалів на різних етапах навчання та розгляд методів та прийомів використання цих матеріалів на уроках іноземної мови.плакат"English-speaking countries"

0

Плакат, який містить різноманітну загальну інформацію про такі англомовні країни, як Австралія, Канада, Нова ЗеландіяПозакласний захід для старшокласників «Signs of the Road»

0

Позакласний захід для старшокласників.Мета: розвиток граматичних навичок, письма та усного мовлення.Improving Reading Skills

0

Посібник «Improving reading skills» містить збірку текстів з розробленими передтекстовими та післятекстовими вправами, тестами та завданнями творчого характеру для перевірки навичок читання англійською мовою учнів 5-го класу (5-й рік навчання). Підібрані матеріали сприяють реалізації основних принципів навчально-виховного процесу з іноземних мов, принципу комунікативної спрямованості навчання, ситуативності та тематичної організації навчального матеріалу.Позакласний захід " Свято міфів і страшилок"

0

Позакласний захід для учнів старшої школи " Свято міфів і страшилок" до Хелоуїнуурок "З чого починається Батьківщина"

0

Конспект уроку з англійської мови для учнів середньої школи " З чого починається Батьківщина?"Свята та традиції. Великдень. Розвиток комунікативних навичок.

0

Даний конспект уроку, спрямований на розвиток комунікативних навичок під час вивчення теми "Holidays and Traditions. Easter" на уроках англійської мови за підручником А.Несвіт "Англійська мова" для 5 класу ЗНЗ, 2013 р. Урок розвиває пізнавальний інтерес, навички аудіювання та активного говоріння, вміння учнів працювати у співпраці, розвивати вміння робити висновки.

Вчителі можуть використовувати цей урок, вносячи певні корективи та виходячи з тих матеріалів, якими вони володіють.
при підготовці даного конспекту уроку та презентації були використані матеріали Інтернет-ресурсів.English Painters

0

The presentation contains 43 slides with short information about some well-known and some unknown English painters and their contribution into the World Art.London. The places of interest.

0

Презентація містить цікаву та змістовну інформацію про визначні місця Лондона.

RSS-матеріал

Голосування

Чи відчуваєте Ви професійне (емоційне) вигорання у вашій роботі вчителя?:

Останні коментарі