Користувацький вхід

Іноземна мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Пасивний стан,вправи

0

Вправи,відкрити дужки,вживаючи Пасивний стан дієслів( Present Simple Passive, Past Simple Passive,Future Simple Passive Voice)Впровадження інтерактивного навчання на уроках англійської мови в початковій школі

0

Ідея:Використання інтерактивних технологій для швидкого засвоєння фонетичного, лексичного та граматичного матеріалу.

Актуальність змісту Розширення пізнавальних можливостей учнів, зокрема, у здобуванні, аналізі та застосуванні інформації з різних джерел, можливість перенесення отриманих умінь, навичок та способів діяльності на різні предмети та позашкільне життя учнів.Презентація до уроку з теми "Музика"

0

Цели:
1) изучить новые лексические единицы по теме «Музыка»;
2) научить логически оформлять своё высказывание;
3) развивать навыки монологической речи;
4) развивать чувство вкуса и любовь к музыке;
5) Расширить кругозор учащихся;
6) воспитывать заинтересованность страной, язык которой изучается.Конспект уроку англійської мови у 3 кл.

0

Конспект уроку англійської мови з використанням ігрових завдань, таблиць для розвитку комунікативних умінь та навичок у 3 класі на тему "Моя улюблена їжа".Інтелектуальний марафон «Сходинками Англії»

0

Позааудиторне заняття з іноземної мови на тему «Сходинками Англії» призначене для студентів І курсу ВНЗ І-ІІ р.а. Мета: формування міжкультурної комунікативної компетенції студентів, розширення їх країнознавчого кругозору, узагальнення країнознавчих знань студентів, отриманих на заняттях англійської мови. Актуальність: позааудиторна робота сприяє значному розширенню потенційного словника студентів, охоплює велике коло проблем і питань, які виходять за межі навчальної програми, поглиблює соціокультурні знання студентів."Їжа та напої. Правильне харчування"

0

Розширити світогляд учнів на основі ознайомлення із культурою харчування."Хобі та захоплення"

0

Забезпечить засвоєння лексичного та граматичного матеріалів по темі "Хобі та захоплення".Сприятиме збагаченню словникового запасу та розвитку зв’язного мовлення а також допоможе розвинути навички аудіювання та читання.Котрольна робота Провідні шляхи розвитку поезії середини ХХст. Творчість В.Вітмена,П.Верлена,А.Рембо,Ш.Бодлера, С.Малларме

0

Тестові завдання до перевірки знань учнів з теми "Провідні шляхи розвитку поезії середини ХХст.
Котрольна робота Провідні шляхи розвитку поезії середини ХХст. (В.Вітмен,П.Верлен,А.Рембо) Роман ранньомодерністської доби (О.Уайльд). Академічний рівень.
І варіант
Початковий рівень. (За кожну правильну відповідь – 0,5 бала).

1. Перше видання збірки “Листя трави” відкривалося поезією:
а) “Пісня про себе”; б) “Йдучи травою степовою”; в) “Для тебе, о Демократіє”.
2. Естетичним кредо поета Ш. Бодлера є вірш:
а) “Альбатрос”; б) “Зосередження”; в) “Гімн красі”.Урок «Слова, обозначающие признаки предметов»

0

Цель: расширять представление учащихся о словах, обозначающих признаки предметов, и о функции изучаемого языкового материала в языке, совершенствовать умение распознавать и употреблять в речи слова, обозначающие признаки предметов; расширять словарный запас учащихся; воспитывать любовь к родному слову.
Оборудование: карточки для игры «Кто быстрее?».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі