Користувацький вхід

Іноземна мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Міжкультурна комунікація як атрибут соціокультурної життєдіяльності суспільства.

0

Курсова робота. "Міжкультурна комунікація як атрибут соціокультурної життєдіяльності суспільства."Формування та розвиток соціокультурної компетенції на уроках іноземної мови.Контроль аудіювання.9 клас

0

Контроль аудіювання для 9 класу. Матеріал містить 2 тексти для аудіювання на тему "Лондон","Професії" та 3 завдання. У тесті використано метеріал, розроблений на сайті British Council.Посібник «English for students of vocational schools»"

0

Посібник призначено для учнів професійно-технічних навчальних закладів з дисципліни «Англійська мова».
У даному навчальному посібнику пропонуються тематичні тексти, термінологічний словник, лексичні та граматичні вправи для закріплення навчального матеріалу, короткий граматичний довідник, глосарій міжнародних абревіатур та список рекомендованої літератури.
Працюючи за таким посібником учні мають можливість розвивати навички усного мовлення, письма та ділового мислення, а також поповнити свій словниковий запас.Стимулювання самостійного навчання учнів через літературні твори

0

В сучасному світі, людина знаходиться в центрі освітньої та виховної діяльності,тому багато вчених, методистів і вчителів намагаються знайти ефективні способи і прийоми навчання, в тому числі і навчання іноземної мови. Одним з таких ефективних прийомів навчання – є використання віршованих і пісенних матеріалів на уроках іноземної мови.Використання гумористичних художніх творів у формуванні комунікативної компетентності дошкільника.

0

Посмішка та сміх - одне з безпосередніх і невимушених емоцій дитини. Малюки сміються усвідомлюючи це, або «заражаються» сміхом від інших. Мета педагогів розвинути почуття гумору в дітях, навчити розуміти поняття «смішний», а «не насмішливий». Саме під час використання гумористичних розповідей можна виховати не тільки здатність до розуміння змісту художнього твору, а й вміння правильно зрозуміти доповідача і посміятися не над ним, а над вмінням розповідати та передавати зміст твору словами, жестами, діями.Стаття "Easy ЗНО"

0

Підказки та рекомендації для учнів - випускників, як успішно підготуватися до ЗНОSport in our life

0

Purposes :Вдосконалити навички вживання нових лексичних одиниць в монологічному мовленні, пояснити чому важливо займатися спортом регулярною. Розвити пам'ять та критичне мислення.ІКТ та вивчення іноземних мов

0

Методичні рекомендації містять електронні освітні ресурси, використання ІКТ на уроках іноземних мов, корисні сайти для вчителів англійської та німецької мови.Засідання гуртка на тему: «Українські традиції»

0

Українські традиції показують історію українських традицій, стиль життя, історію живопису, а також традиції будівництва деревяних храмів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі