Користувацький вхід

Іноземна мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Підсумкове заняття. Підготовка студентів спеціальності «Туризм» до складання іспиту з іноземної мови за професійним спрямуванням».

0

Варіанти завдань розроблені для студентів закладів вищої освіти І - ІІ рівнів акредитації спеціальності «Туризм». Метою запропонованих тестових завдань є визначення рівня засвоєння студентами граматичних тем, зокрема щодо використання означеного, неозначеного і нульового артиклів з іменниками однини, множини та власними іменами і географічними назвами; стимулювання студентів до правильного використання умовних речень І типу, модульних дієслів та їх еквівалентів, включаючи мовну здогадку в реченнях з лексичними питаннями.Майстерклас " Розвиток навичок 21 століття"

0

Матеріал пропонує форми та види діяльності для розвитку базових навичок 21 століття.презентація до уроку за темою Sport

0

Презентація створена для допомоги вчителю при підготовці до уроку за темою "Sport"Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


В. Шекспір - геній на століття

0

Єдиний урок для учнів 9 класу з англійської мови, присвячений 455 – річчю В. Шекспіра.
Тема: W. Shakespeare is the greatest writer overcoming ages.
Мета: активізувати пізнавальну діяльність, розвивати інтерес до вивчення англійської мови та культурної спадщини Великобританії, зокрема до творчості В. Шекспіра.
практична: створити умови для формування вміння учнів брати участь в обговоренні на основі отриманих знань з теми, удосконалювати навички читання, аудіювання;Фестиваль іноземної пісні

0

Сценарій фестивалю іноземної мови призначений для використання для проведення позакласної роботи учителями іноземної мовиКонспект уроку з англійської мови з презентацією на тему «Робота й дозвілля. Минулі події»

0

Тема: Робота й дозвілля. Минулі події
Мета:
• навчальна: практикувати мовні засоби за темою «Людина», описувати дії в минулому часі, запитувати про події в минулому часі та відповідати на запитання, удосконалювати компетенції читання, усного мовлення та письма;
• розвивальна: мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні, учити працювати в парі, логічно висловлювати думку;
• виховна: виховувати вміння сконцентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі, проявляти увагу до співрозмовника в процесі спілкування, прищеплювати працьовитість.Розробка уроку з англійської мови " MY TOYS"

0

1 клас НУШ, інтерактивні форми роботи на уроці англійської мови.Нетрадиційне засідання методкомісії.

0

Нетрадиційне засідання методкомісій в ПТУ--брейн-ринг між командами методкомісій загальноосвітніх та спецпредметів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі