Користувацький вхід

Іноземна мова

Обмежити пошук фільтруванням:Оновлено навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Ключові зміни оновлених програм 5-9 класів

Міністерством освіти затверджено 40 оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Основні зміни, що були внесені до програм членами робочих груп.Воспитательный потенциал урока иностранного языка при обучении двум иностранным языкам

0

Воспитательный потенциал урока иностранного языка при обучении двум ин. яз.
Мы понимаем, насколько важно учитывать воспитательный аспект при обучении иностранному языку. Когда спорят о том, нужен ли иностранный язык как учебная дисциплина, то все доводы сводятся к тому, что каждый интеллигентный и образованный человек должен знать хотя бы один иностранный язык, что иностранный язык необходим для будущей профессии, что знание иностранного языка развивает, так как позволяет узнать много нового, интересного.Методична палітра вчителя-словесника Доброгорської Ірини Анатоліївни

1

3.jpg Сайт вчителя російської мови та зарубіжної літератури Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Доброгорської Ірини Анатоліївни. Вміст розділів сайту адресовано колегам-однодумцям, а може стане у нагоді учням та навіть їхнім батькам. Адже тут ви знайдете художні твори, підручники, матеріали для підготовки та проведення уроків російської мови та літератури, методичні статті, календарне планування,  опорні схеми, методичні рекомендації, конспекти уроків, презентації, відеоматеріали.Урок з англійської мови в 7 класі. Тема "Спорт"

1

Конспект уроку для 7 класу за підручником Карп'юк О.Д. (нова програма) з теми "Спорт"Презентація до засідання Євроклубу "Фенікс" з теми: "Ти знаєш, що ти-людина..."

0

Презентація до засідання Євроклубу "Фенікс" з теми: "Ти знаєш, що ти-людина..." Всі ми це знаємо з дитинства: «Людина — цар природи», і це- загальновідома істина, але в чому її суть? Чому людина, а не ведмідь, лев, слон має право втручатися в життя природи, наділена переліченими вище властивостями?Сценарій засідання Євроклубу "Фенікс" з теми: "Спорт без кордонів"

0

Сценарій засідання Євроклубу "Фенікс" з теми: "Спорт без кордонів" має виховні цілі:виховання позитивного ставления до вивчення іноземних мов й розуміння важливості вивчення іноземних мов в сучасному світі, виховання толерантного ставлення до проявів інших культур; залучення до традицій й звичаїв інших народів, залучення учнів до пізнавально-дослідницької діяльності, виховання здорового способу життя та толерантного ставлення до людей з вадами здоров’я.Презентація до засідання Євроклубу "Фенікс" з теми: "Спорт без кордонів"

0

Презентація до засідання Євроклубу "Фенікс" з теми: "Спорт без кордонів" має такі виховні цілі: виховання позитивного ставления до вивчення іноземних мов й розуміння важливості вивчення іноземних мов в сучасному світі, виховання толерантного ставлення до проявів інших культур; залучення до традицій й звичаїв інших народів, залучення учнів до пізнавально-дослідницької діяльності, виховання здорового способу життя та толерантного ставлення до людей з вадами здоров’я.Технологія веб-квест на уроках іноземної мови та зарубіжної літератури

0

Як переключити сучасних цифрових дітей від бездумного блукання в мережі Інтернет та соціальних групах з сумнівним змістом, або ще гірше сидіння годинами перед монітором з онлайн іграми з жорстоким недитячим контентом? Про це замислюється кожен учитель. Мій 20-річний педагогічний досвід показує, що забороняти - не ефективно. Треба спрямувати інтереси дитини у потрібне русло, показати, що Мережа - це не тільки розваги, а ще й безмежне джерело інформації, яка може стати дорожче золота, а навички ефективного електронного спілкування іноземними мовами виводять кожного не світовий рівень.План-конспект уроку англійської мови в 4 класі за темою «Магазини і покупки»

0

Урок формування навичок і вмінь за темою "Магазини і покупки".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі