Користувацький вхід

Іноземна мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:презентація до уроку за темою Sport

0

Презентація створена для допомоги вчителю при підготовці до уроку за темою "Sport"Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


В. Шекспір - геній на століття

0

Єдиний урок для учнів 9 класу з англійської мови, присвячений 455 – річчю В. Шекспіра.
Тема: W. Shakespeare is the greatest writer overcoming ages.
Мета: активізувати пізнавальну діяльність, розвивати інтерес до вивчення англійської мови та культурної спадщини Великобританії, зокрема до творчості В. Шекспіра.
практична: створити умови для формування вміння учнів брати участь в обговоренні на основі отриманих знань з теми, удосконалювати навички читання, аудіювання;Фестиваль іноземної пісні

0

Сценарій фестивалю іноземної мови призначений для використання для проведення позакласної роботи учителями іноземної мовиКонспект уроку з англійської мови з презентацією на тему «Робота й дозвілля. Минулі події»

0

Тема: Робота й дозвілля. Минулі події
Мета:
• навчальна: практикувати мовні засоби за темою «Людина», описувати дії в минулому часі, запитувати про події в минулому часі та відповідати на запитання, удосконалювати компетенції читання, усного мовлення та письма;
• розвивальна: мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні, учити працювати в парі, логічно висловлювати думку;
• виховна: виховувати вміння сконцентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі, проявляти увагу до співрозмовника в процесі спілкування, прищеплювати працьовитість.Розробка уроку з англійської мови " MY TOYS"

0

1 клас НУШ, інтерактивні форми роботи на уроці англійської мови.Нетрадиційне засідання методкомісії.

0

Нетрадиційне засідання методкомісій в ПТУ--брейн-ринг між командами методкомісій загальноосвітніх та спецпредметів.Методична розробка практичного заняття за темою «Українська кухня» з дисципліни «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)»

0

Проведення практичного заняття за темою «Українська кухня» зі студентами спеціальності 181 «Харчові технології» за освітньою програмою «Технологія харчування» дозволяє сформувати у них практичні вміння і навички щодо використання іноземної мови у професійній діяльності та виховати зацікавленість студентів до вивчення іноземної мови з метою доступу до сучасних іноземних технологій. При проведенні заняття використовується пасивна та інтерактивна форма (методи: рольова гра). Система вправ охоплює широкий діапазон завдань спрямованих на розвиток різних видів мовленнєвої діяльності.Буква Kk. Опис малюнку. Тренувальні вправи на переклад речень

0

Тема. Буква Kk. Опис малюнку. Тренувальні вправи на переклад речень

Мета:
- ознайомити із буквою Kk , звуком [k], та ввести нові ЛО: a desk, milk, a kitten, a clock, black, duck, cock, sock;
- закріпити ЛО попередніх уроків;
- навчати читати і писати слова із буквосполученням ck;
- розвивати уміння описувати малюнки, давати відповіді на запитання;
- удосконалювати навички каліграфії та орфографії, техніки читання;
- розвивати ритміко- інтонаційні навички, техніку читання;
- розвивати пам’ять, увагу, уяву, логічне мислення;
- виховувати любов до тварин, акуратність.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі