Користувацький вхід

Іноземна мова

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект засідання Євроклубу "Фенікс" до Шевченківських днів

0

Конспект засідання Євроклубу призначений вшануванню Тараса Шевченко. Учні читають вірші видатного українського поета українською,німецькою та англійською мовами.Анімація написання англійських літер

3feb6824a656e70c0fff355e78f94322_0.gif

Анімація написання англійських літер
Анімаційні картинки написання англійських літер. Згодяться для навчання писанню на уроках англійської мови.

Кількість: 27 / Формат: gif, jpg / Мова: англ. / Розмір: 6,9 МбПрезентація "Must-sees of the English-speaking world" (Form 11).

0

Презентація "Must-sees of the English-speaking world" створена відповідно до підручника "Your English Self 11" Л.В.Калініна,І.В.Самойлюкевич і може бути використана в 11 класі під час вивчення тематики "Англомовний світ".Презентація "Let's have a rest!" (Form 5)

0

Презентація "Let's have a rest!" була створена до підручника Алли Несвіт "English 5".Вона може бути використана під час вивчення нової лексики тематики "Відпочинок і дозвілля".Englishland персональний сайт учителя англійської мови Вірич Юлії Олександрівни

0

Персональний сайт учителя англійської мови містить нормативно-правові документи, необхідні для викладання іноземної мови у школі, авторські розробки уроків та виховних заходів, календарно-тематичні плани, контрольні роботи та тести,базу олімпіадних завдань, програми літнього мовного табору та цікаві інтернет-ресурси, які стануть у нагоді під час планування уроків для учнів 1-11 класів. Розміщена інформація буде корисною як для учителів, так і для всіх, хто вивчає англійську мову.Вивчаємо англійський алфавіт (картки)

angl-2-450.jpg

Вивчаємо англійський алфавіт (картки)
Картки для вивчення англійського алфавіту на уроках та вдома.

Кількість: 15 / Формат: jpg / Мова: En / Розмір: 14,4 МбКартки для уроків англійської мови

250_1.jpg

Картки для уроків англійської мови
Збірка карток з кросвордами і іншими завданнями для вивчення слів англійської мови.

Кількість: 29 / Формат: jpg / Мова: англ. / Розмір: 72,6 МбСЬОМИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «ГРИНВІЧ»

grynvich.png
Запрошуємо учнів загальноосвітніх навчальних закладів до участі в найпопулярнішому конкурсі з англійської мови в Україні.
За шість років існування конкурс став майданчиком для розширення можливостей та самореалізації в напрямку освоєння англійської мови для багатьох учнів в різних регіонах України." Приготування їжі" урок для 3 класу з англійської мови

1

Завдання уроку спрямовані на активізацію вивчених лексичних одиниць,розвиток навичок діалогічного мовлення учнів, повторення вивчених граматичних структур There is| there are,роботу учнів у парах, розвиток мовної здогадки та пам`яті учнів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі