Користувацький вхід

Іноземна мова

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація до уроку англійської мови "У магазині" для 5 класу НУШ

0

Презентація до уроку з англійської мови "У магазині" для учнів 5 класу НУШOur big dinner

0

Рецепти українських страв. Коротко про our big dinner.
Recipė

Sweet pepper – 5 gr.
Onion – 100 gr.
Vegetable oil – 25 gr. or mayonnaise – 100 gr.
Tomatoes – 250 gr.
Vinegar – 5 gr.
Parsley – 20 gr.
Sugar – 5 gr.
SaltВідеопрезентація до уроку "Medicine and Technology (Vocabulary)", М. Нерсисян, 11 клас

0

Відеопрезентація до уроку "Medicine and Technology". Відео містить лексику до Lesson 4 "Medicine and Technology" до Unit 5 підручника з англійської мови для 11класу М.Нерсисян. У відео є слово, малюнок та вимова диктора.

https://youtu.be/Xr5Jmof-tKkПОСІБНИК НА ТЕМУ "ВИКЛИКИ ТА ПІДХОДИ ДО НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ У НУШ В СУЧАСНИХ УМОВАХ"

0

ПОСІБНИК МІСТИТЬ ПОРАДИ ЩОДО ВИБОРУ ТА РОБОТИ З МОДЕЛЬНИМИ ТА НАВЧАЛЬНИМИ ПРОГРАМАМИ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ У 5 КЛАСІ, ФОРМАЛЬНОГО ТА ФОРМУВАЛЬНОГО ОЦІНЮВАННЯ У НУШ, ВИКОРИСТАННЯ ВІДЕОМАТЕРІАЛІВ ЯК ЕФЕКТИВНОГО ЗАСОБУ НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ.
ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ, РЕПЕТИТОРІВ ТА БАТЬКІВ.ПОСІБНИК НА ТЕМУ "ВИКЛИКИ ТА ПІДХОДИ ДО НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ У НУШ В СУЧАСНИХ УМОВАХ"

0

ПОСІБНИК МІСТИТЬ ПОРАДИ ЩОДО ВИБОРУ ТА РОБОТИ З МОДЕЛЬНИМИ ТА НАВЧАЛЬНИМИ ПРОГРАМАМИ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ У 5 КЛАСІ, ФОРМАЛЬНОГО ТА ФОРМУВАЛЬНОГО ОЦІНЮВАННЯ У НУШ, ВИКОРИСТАННЯ ВІДЕОМАТЕРІАЛІВ ЯК ЕФЕКТИВНОГО ЗАСОБУ НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ.
ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ, РЕПЕТИТОРІВ ТА БАТЬКІВ.Особливості навчання говорінню

1

Особливості навчання говорінню на уроках англійської мови. Мета, головні задачі,види діяльності,які використовуємо для розвитку комунікативних навичківКонспект урок у в 5 класі. Тема: Погода.

0

Конспект уроку з англійської мови в 5 класі за темою "Погода".Конспект уроку з англійської мови 7 клас "SCHOOL RULES"

0

Вдосконалювати навички вживання модальних дієслів must, have to, need в мовленні; вдосконалювати лексичні навички, навички вимови, навички читання й усного мовлення; розвивати логічне мислення; виховувати загальну культуру учнів.Конспект уроку з англійської мови 10 клас"HE USED TO BE LAZY"

0

Формувати навички вживання used to, навички вимови; вдосконалювати навички усного мовлення, читання й письма; розвивати культуру спілкування й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі