Користувацький вхід

Іноземна мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація до уроку з англійської мови на тему: "Пасха".

0

Презентація до уроку "Пасха" допоможе під час складання конспекту уроку.Контрольні роботи з англійської мови для учнів 7 класів.

0

Контрольна робота з англійської мови за підручником О.Д Карп"юк містить 4 завдання( два варіанта).Творчий звіт вчителя англійської мови в початкових класах

0

Кожен свій урок намагаюсь зробити грою творчості,дитячої фантазії. Впроваджую інтерактивні форми і методи роботи, нестандартності. Підходи до організації праці,створюю "ситуації успіху “.Найкраще навчає той, хто вчить цікаво.Сценарій казки «Дюймовочка на новий лад», присвячений Святу жінок

0

Сценарій свята до Дня 8 Березня "Дюймовочка" для учнів початкових класівЕ-контент для дистанційної школи. Семестрові контрольні роботи з англійської мови. 9 клас I семестр.

0

Е-контент  Семестрові контрольні роботи з англійської мови 9 клас I семестр, для дистанційної школи дозволяє учню перевірити свої знання, та підвести результати першого семестру навчання з англійської мови. Завдання відповідають Програмі для ЗНЗ та Державному стандарту.Доповідь «Психологічні аспекти компетентнісного підходу у навчанні іноземної мови»

0

Доповідь на тему «Психологічні аспекти компетентнісного підходу у навчанні іноземної мови»Презентація на тему «Психологічні аспекти компетентнісного підходу у навчанні іноземної мови»

0

Презентація на тему «Психологічні аспекти компетентнісного підходу у навчанні іноземної мови»Конспект бінарного уроку з німецької та англійської мов з елементами музейної педагогіки з теми «Дозвілля. Спорт»

0

Конспект бінарного уроку з німецької та англійської мов з елементами музейної педагогіки
з теми «Дозвілля. Спорт»Конспект бінарного уроку з німецької та англійської мов з елементами музейної педагогіки з теми «Що для мене школа…?»

0

Конспект бінарного уроку з німецької та англійської мов з елементами музейної педагогіки
з теми «Що для мене школа…?»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі