Обмежити пошук фільтруванням:
Вдосконалювати навички вживання модальних дієслів must, have to, need в мовленні; вдосконалювати лексичні навички, навички вимови, навички читання й усного мовлення; розвивати логічне мислення; виховувати загальну культуру учнів.
Формувати навички вживання used to, навички вимови; вдосконалювати навички усного мовлення, читання й письма; розвивати культуру спілкування й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань.
Функціональна складова. Формувальне оцінювання відбувається впродовж навчального періоду та завершується наприкінці семестру або року підведенням підсумків. Ключові уміння та фокус оцінювання:
сприймання на слух — основна ідея, детальне сприйняття;
читання — про себе, основна ідея, детальне сприйняття;
говоріння — усна взаємодія (діалог з однокласниками, відповіді на питання вчителя), монологічне мовлення (декілька речень про себе, короткі фрази на повсякденні теми);
письмо — письмова взаємодія (короткі повідомлення, речення).
Державний стандарт освіти передбачає оволодіння учнями комуніка-тивною компетенцією. Що ж вона охоплює? Комунікативна компетенція включає в себе 3 аспекти: мовленнєва, мовна та соціокультурна. Комунікативна компетенція включає також в себе 4 види діяльності: читання, письмо, аудіювання та говоріння. Мовна базується на знаннях лексики, граматики, фонетики та орфографії.
Календарно-тематичне планування (1 семестр) зі змістовими лініями до підручника Доценко І.В., Євчук О.В., Губарєва С.С. "Start Up" (4 клас НУШ). Кількість годин, які відведені на вивчення теми, можна коригувати. У календарно-тематичному плануванні чітко окреслені ключові компетентност іта інтегровані змістові лінії, яким зараз приділяється величезна увага у контексті роботи НУШ , виділено мовний інвентар (лексику та граматику)
матеріал для вчителів та учнів з української мови та літератури, та англійської мови
матеріал для вчителів та учнів з української мови та літератури, та англійської мови
Анотація
Методична розробка містить сценарій позакласного заходу з предметів «Захист України» та «Фізична культура» для здобувачів освіти всіх курсів училища з використанням воєнізованих естафет, конкурсів і змагань. У сценарій включені елементи спортивних змагань, співочої та спортивно-танцювальної творчості.
У матеріал заходу внесені основні складові розвитку військово-патріотичних, соціально-громадянських компетентностей і компетентностей особистісного самовдосконалення, які сприяють формуванню цілісного світогляду здобувачів освіти.
Діагностична робота для перевірки знань з теми "Food" до підручника Smart Junior 4