Користувацький вхід

Іноземна мова

Обмежити пошук фільтруванням:Подорож до Англії

0

Позакласний захід "Подорож До Англії" для учнів 3,4 класу розширює знання учнів про Велику Британію,культуру та зіичаї англійців.Тестове завдання "Професії" для 9 класу

0

Тестова робота для учнів 9 класу для перевірки вивчення лексичних одиниць з теми "Професії"Критерії оцінювання учнів 3-4 класів щодо форм роботи на уроці англійської мови з використанням формувального оцінювання

1

Функціональна складова. Формувальне оцінювання відбувається впродовж навчального періоду та завершується наприкінці семестру або року підведенням підсумків. Ключові уміння та фокус оцінювання:
сприймання на слух — основна ідея, детальне сприйняття;
читання — про себе, основна ідея, детальне сприйняття;
говоріння — усна взаємодія (діалог з однокласниками, відповіді на питання вчителя), монологічне мовлення (декілька речень про себе, короткі фрази на повсякденні теми);
письмо — письмова взаємодія (короткі повідомлення, речення).Інтегрований урок з англійської мови та технології приготування їжі на тему "Традиції чаювання" для здобувачів освіти ЗП(ПТ)О.

0

Інтегрований урок з англійської мови та технології приготування їжі на тему "Традиції чаювання" для здобувачів освіти ЗП(ПТ)О. Може використовуватися також для проведення гурткової роботи і позакласних заходів у загальноосвітніх закладах.Сценарій заходу «Be Happy, Stay Healthy» в рамках Всесвітнього дня здорового травлення (World Digestive Health Day)

1

Для привітання гостей можна обрати побажання «Be Happy, Stay Healthy»
в рамках Всесвітнього дня здорового травлення (World Digestive Health Day) на день відкритих дверей у вашому закладі освіти.
Мета свята:
1. Ознайомити учнів з історією, символами і традиціями Всесвітнього дня здорового травлення (World Digestive Health Day) в Україні та світі.
2. Розвивати слуховимовні навички, розширити філологічний та лінгвокраїнознавчий світогляд учнів, залучати до діалогу культур.
3. Сприяти розвитку логічного мислення та слухової і зорової пам’яті, розвивати вміння логічно викладати свої думки.Сценарій свята «Happy Saint Patrick’s Day»

2

Пропонуємо добірку матеріалів для ознайомлення з культурою та традиціями англомовних країн.
Мета свята:
1. Ознайомити учнів з історією, символами і традиціями святкування Дня Святого Патрика в Ірландії та інших країнах.
2. Розвивати слуховимовні навички, розширити філологічний та лінгвокраїнознавчий світогляд учнів, залучати до діалогу культур.
3. Сприяти розвитку логічного мислення та слухової і зорової пам’яті, розвивати вміння логічно викладати свої думки.
4. Виховувати шанобливе ставлення до традицій інших народів; пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови
Завдання свята:Презентація звіту про професійну діяльність вчителя англійської мови

0

Зразок звіту про професійну діяльність вчителя іноземної мови виконаний у формі презентації, може бути використаний під час атестаційного періоду.Елементи змішаного навчання на уроках англійської мови під час карантину

0

Стрімкий розвиток науки , освіти, різних сфер людської діяльності та швидкоплинне сьогодення разом з епідеміологічною ситуацією в крані та світіПідсумковий урок англійської мови «Career Choices», 9 клас

0

Урок побудований, щоб перевірити граматичні і лексичні навички з теми "Професії" за підручником О.Карпюк.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі