Користувацький вхід

Іноземна мова

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Е-контент для дистанційної школи. Семестрові контрольні роботи з англійської мови. 9 клас I семестр.

0

Е-контент  Семестрові контрольні роботи з англійської мови 9 клас I семестр, для дистанційної школи дозволяє учню перевірити свої знання, та підвести результати першого семестру навчання з англійської мови. Завдання відповідають Програмі для ЗНЗ та Державному стандарту.Доповідь «Психологічні аспекти компетентнісного підходу у навчанні іноземної мови»

0

Доповідь на тему «Психологічні аспекти компетентнісного підходу у навчанні іноземної мови»Презентація на тему «Психологічні аспекти компетентнісного підходу у навчанні іноземної мови»

0

Презентація на тему «Психологічні аспекти компетентнісного підходу у навчанні іноземної мови»Конспект бінарного уроку з німецької та англійської мов з елементами музейної педагогіки з теми «Дозвілля. Спорт»

0

Конспект бінарного уроку з німецької та англійської мов з елементами музейної педагогіки
з теми «Дозвілля. Спорт»Конспект бінарного уроку з німецької та англійської мов з елементами музейної педагогіки з теми «Що для мене школа…?»

0

Конспект бінарного уроку з німецької та англійської мов з елементами музейної педагогіки
з теми «Що для мене школа…?»Music un our life

1

Урок на тему "Музика в нашому житті" для 8 класуКалендарно-тематичне планування уроків з англійської мови для 8 класу (за підручником О.Карп’юк "English")

0

Клендарно-тематичне планування до підручника О.Карп'юк Англійська мова 8 клас "Видавництво Астон" 2016 рік (І та ІІ семестри) 2 години на тиждень.Digital values

0

Пропонований матеріал може слугувати розробкою заняття, бути складовою проектного завдання чи то самостійним уроком.Проблема безпечного користування інтернетом є нагальною, тому даний матеріал може бути влучним додатком до різних тем навчальних під час календарного року.Розробка уроку з англійської мови для 1 класу «День народження. Скільки тобі років?»

0

Розробка уроку з англійської мови для 1 класу з теми "День народження. Скільки тобі років?", за підручником Ростоцької М.Є., Карп’юк О.Д. для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови, яка вміщує в собі матеріали, що сприяють розвитку комунікативних та граматичних навичок учнів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі