Користувацький вхід

Іноземна мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:"Навчання читання іноземної мови"

0

Читання іноземною мовою як комунікативне уміння та засіб спілкування є важливим видом мовленнєвої діяльності та найбільш розповсюдженим способом іншомовної комунікації,яким учні мають оволодіти згідно з вимогами чинної програми та Державним стандарту з іноземних мов. Завдяки читанню , яке робить доступною будь-яку інформацію, передає досвід людства у найрізноманітніших сферах трудової, творчої діяльності.Англійська мова - урок читання у 6 класі Адаптована, розширена і доповнена, своя творча версія розробки театралізованої вистави «Драконовий суп» в театрі Вільяма Шекспіра «Глобус»

0

Відповідно до Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти та Концепції навчання іноземних мов у середній загальноосвітній школі, основною метою навчання іноземної мови є формування в учнів комунікативної компетенції, що означає оволодіння мовою як засобом міжкультурного спілкування, розвиток умінь використовувати іноземну мову як інструмент у діалозі культур і цивілізації сучасного світу.Воспитательный потенциал урока иностранного языка при обучении двум иностранным языкам

0

Воспитательный потенциал урока иностранного языка при обучении двум ин. яз.
Мы понимаем, насколько важно учитывать воспитательный аспект при обучении иностранному языку. Когда спорят о том, нужен ли иностранный язык как учебная дисциплина, то все доводы сводятся к тому, что каждый интеллигентный и образованный человек должен знать хотя бы один иностранный язык, что иностранный язык необходим для будущей профессии, что знание иностранного языка развивает, так как позволяет узнать много нового, интересного.Методична палітра вчителя-словесника Доброгорської Ірини Анатоліївни

1

3.jpg Сайт вчителя російської мови та зарубіжної літератури Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Доброгорської Ірини Анатоліївни. Вміст розділів сайту адресовано колегам-однодумцям, а може стане у нагоді учням та навіть їхнім батькам. Адже тут ви знайдете художні твори, підручники, матеріали для підготовки та проведення уроків російської мови та літератури, методичні статті, календарне планування,  опорні схеми, методичні рекомендації, конспекти уроків, презентації, відеоматеріали.Урок з англійської мови в 7 класі. Тема "Спорт"

1

Конспект уроку для 7 класу за підручником Карп'юк О.Д. (нова програма) з теми "Спорт"Оновлено навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Ключові зміни оновлених програм 5-9 класів

Міністерством освіти затверджено 40 оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Основні зміни, що були внесені до програм членами робочих груп.Презентація до засідання Євроклубу "Фенікс" з теми: "Ти знаєш, що ти-людина..."

0

Презентація до засідання Євроклубу "Фенікс" з теми: "Ти знаєш, що ти-людина..." Всі ми це знаємо з дитинства: «Людина — цар природи», і це- загальновідома істина, але в чому її суть? Чому людина, а не ведмідь, лев, слон має право втручатися в життя природи, наділена переліченими вище властивостями?Сценарій засідання Євроклубу "Фенікс" з теми: "Спорт без кордонів"

0

Сценарій засідання Євроклубу "Фенікс" з теми: "Спорт без кордонів" має виховні цілі:виховання позитивного ставления до вивчення іноземних мов й розуміння важливості вивчення іноземних мов в сучасному світі, виховання толерантного ставлення до проявів інших культур; залучення до традицій й звичаїв інших народів, залучення учнів до пізнавально-дослідницької діяльності, виховання здорового способу життя та толерантного ставлення до людей з вадами здоров’я.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі