Користувацький вхід

Французька мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку з французької мови для 10 класу «Життя молоді. Дозвілля»

0

Сценарій уроку французької мови в 10 класі"Життя молоді. Дозвілля"
Урок створений на автентичному матеріалі, що підвищує вмотивованість учнів.Проект " Одеська область"

0

Проект «Одеська область» орієнтований на учнів середньої та старшої школи з метою сприяння різнобічного формування особистості школяра, задоволення його інтелектуальних потреб, надання йому можливості побачити рідний край крізь призму краси та самому взяти участь у формуванні всебічного світогляду.
Проект допоможе учням поглибити знання французької мови в процесі вивчення географії та елементів історії рідного краю.розробка уроку

0

Урок з предмету французька мова.
2 клас.
Тема уроку: « Рахуємо разом ».
Тип уроку: комбінований урок.
Метод ведення уроку: свідомо-комунікативний.
Форма ведення уроку: групова.урок

0

Розробка уроку
з французької мови, 2 клас.Тема "Рахуємо разом".
Тип уроку: комбінований урок.
Метод ведення уроку: свідомо-комунікативний.
Форма ведення уроку: групова.Методична розробка за темою «Мовні ігри»

0

З метою інтенсифікацїї навчального процесу, підвищення рівня володіння мови, на уроках французької мови використовуються різні засоби, які надають емоційний вплив на учнів під час уроку, викликають і підтримують їх інтереси до навчання, дозволяють їм самостверджуватись, відчувати себе успішними. Одним з таких засобів є мовні ігри.Застосування інтерактивних технологій у навчанні французької мови(Із власного досвіду учителя-методиста французької мови Мошенець Оксани Григорівни

0

Застосування інтерактивнихтехнологій у навчанні французької мови (з власного досвіду учителя-методиста французької та англійської мови Мошенець Оксани ГригорівниВипускна робота на тему: « Нові інформаційні технології у навчанні французької мови»

1

Відділ гуманітарних та мистецьких дисциплін

Випускна робота слухача дистанційних курсів на тему:
« Нові інформаційні технології у навчанні французької мови»Збагачення словникового запасу учнів з допомогою лексичних явищ французької мови

0

Метою роботи є здобуття та систематизація інформації про лесичні явища французької мови та їх місце у формуванні та збагаченні потенційного словника.
Завданням роботи було знайти шляхи розуміння іншомовного тексту, а значить і сприйняття нової інформації. Ціль роботи полягає в аналізі особливостей словотворення.
Висновком роботи є те, що словник-мінімум можна збагатити, користуючись прийомами «розшифровки» слів. Зроблений аналіз дає право окреслити коло способів розуміння нової інформації.Видавництво «Шкільний світ»

0

На сайті інтернет-магазин книжок для педагогів, які працюють у школі та дитячому садочку, психологів, соціальних педагогів, позашкільників. Педагогічна преса для всіх категорій освітян, новини, інфотека, а також Е-книжки, конкурси "Освітній Оскар", "Панарама творчих уроків"

Чекаємо саме Вас - нашого передплатника,автора, учасника конкурсів!

Наші телефони на замовлення передплати та книжок 0683353518

Наша адреса - 01014, Київ, вул.Бастіонна,15

Команда "Шкільного світу"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі