Користувацький вхід

Французька мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Прийменники в реченнях

0

Матеріал допоможе конструювати вирази, що передають конкретний зміст . учні можуть використовувати посібник, як альбом-розмальовкуУрок "Подорож до Франції"

0

Мета: розвиток аудитивної компетентності з теми.
Додаткові завдання:
1. Тренування лексичної та граматичної компетентності.
2. Розвиток говоріння.Урок "Моя сім’я"

0

Тип уроку: урок засвоєння нових знань
Мета: вдосконалення лексичної та граматичної компетенції.Права дитини

0

Щоб стати гідними громадянами нашого багатонаціонального та багатокультурного суспільства, діти з самого раннього віку мають знати свої права та обов’язки по відношенню до інших громадян: дітей, дорослих, людей похилого віку та людей з фізичними або психічними вадами.
В свою чергу, школа є закликана надати дітям рекомендації щодо культури спілкування як з однолітками, так і з дорослими людьми, толерантно та гуманно ставитись до поглядів і поведінки інших людей, а також нагадати їм правила поведінки в сім’ї, школі, різних закладах та громадських місцях.Календарне планування 2 клас Французька мова НУШ

0

Календарне планування Французька мова 2 клас НУШ (до підручника Ураєвої І.Г. "Французька мова")Кросворд "Saint-Nicolas"

0

Кросворд для використання під час позакласного заходу з французької мови до Дня Святого МиколаяПрезентація "Saint-Nicolas"

0

Презентація для позакласного заходу з французької мови до Дня Святого МиколаяКонспект уроку французької мови у 7 класі за темою: Les sports. Des tournures impersonnelles.

2

Конспект та презентацію складено до уроку французької мови у 7 класі за підручником авторів Н.П. Чумак, Т.В. Кривошеєва Французька мова (3 рік навчання). Метою уроку є систематизація мовного матеріалу з теми «Les sports», розвиток комунікативних навичок, практичне застосування безособових зворотів il faut, il est nécessaire de, il est obligatoire de; формування позитивного ставлення до занять фізичною культурою і спортом.

Управління слайдами у презентації проводиться доповідачем шляхом натискання клавіші enter або мишкою.презентація до уроку Тема «Les achats des provisions au supermarche, au marche. Les recettes des plats» Частковий артикль. Відмінювання дієслів manger та boire au Present.

0

Мета уроку:
1) Організація цілеспрямованої мовної практики учнів на засадах
комунікативно-діяльнісного підходу в навчанні;
2) Систематизація мовного матеріалу через систему вправ
спрямованих на активізацію мовних знань та умінь, обмін
інформацією отриманої шляхом застосування мультимедійних
засобів навчання презентацій Power Point;
3) Створення умов для підтримання інтересу до вивчення
французької мови та формування пізнавальної активності.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі