Користувацький вхід

Французька мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Скоромовки

0

Скоромовки на французькій мові для мовленнєвої розминки на уроці, для учнів різних класів.Відкритий урок "Париж-столиця Франції"

0

Розробка відкритого уроку з французької мови для 5 класу (1 рік вивчення мови) на тему "Париж-столиця Франції". Додатково урок містить відеоматеріал та зображення пам'яток Парижу, які були пояснені на відео для виконання вправи.Розробка уроку з французької мови для 10 класу «Життя молоді. Дозвілля»

0

Сценарій уроку французької мови в 10 класі"Життя молоді. Дозвілля"
Урок створений на автентичному матеріалі, що підвищує вмотивованість учнів.Проект " Одеська область"

0

Проект «Одеська область» орієнтований на учнів середньої та старшої школи з метою сприяння різнобічного формування особистості школяра, задоволення його інтелектуальних потреб, надання йому можливості побачити рідний край крізь призму краси та самому взяти участь у формуванні всебічного світогляду.
Проект допоможе учням поглибити знання французької мови в процесі вивчення географії та елементів історії рідного краю.розробка уроку

0

Урок з предмету французька мова.
2 клас.
Тема уроку: « Рахуємо разом ».
Тип уроку: комбінований урок.
Метод ведення уроку: свідомо-комунікативний.
Форма ведення уроку: групова.урок

0

Розробка уроку
з французької мови, 2 клас.Тема "Рахуємо разом".
Тип уроку: комбінований урок.
Метод ведення уроку: свідомо-комунікативний.
Форма ведення уроку: групова.Методична розробка за темою «Мовні ігри»

0

З метою інтенсифікацїї навчального процесу, підвищення рівня володіння мови, на уроках французької мови використовуються різні засоби, які надають емоційний вплив на учнів під час уроку, викликають і підтримують їх інтереси до навчання, дозволяють їм самостверджуватись, відчувати себе успішними. Одним з таких засобів є мовні ігри.Застосування інтерактивних технологій у навчанні французької мови(Із власного досвіду учителя-методиста французької мови Мошенець Оксани Григорівни

0

Застосування інтерактивнихтехнологій у навчанні французької мови (з власного досвіду учителя-методиста французької та англійської мови Мошенець Оксани ГригорівниВипускна робота на тему: « Нові інформаційні технології у навчанні французької мови»

1

Відділ гуманітарних та мистецьких дисциплін

Випускна робота слухача дистанційних курсів на тему:
« Нові інформаційні технології у навчанні французької мови»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі