Користувацький вхід

2020/2021

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація. Навчання грамоти 1 клас. Читаємо, розповідаємо.

0

Презентація призначена для використання на уроках " Навчання грамоти" (читання) у 1 класі. Презентація дозволяє згадати забуті і придбати нові знання. Матеріал представлений в даній презентації відповідає всім вимогам до проведення уроків "Навчання грамоти", розвиває і активізує діяльність учнів.Ребуси для дітей.

Д вашої уваги пропоную розробку ребусів. Даний матеріал призначений для використання на уроках "Навчання грамоти" у першому класі, а також у позаурочний час. Ребуси, представлені вданій добірці, розширюють кругозір учнів, покращують кмітливість, розвивають і активізують діяльність учнів.Ребуси для дітей.

Д вашої уваги пропоную розробку ребусів. Даний матеріал призначений для використання на уроках "Навчання грамоти" у першому класі, а також у позаурочний час. Ребуси, представлені вданій добірці, розширюють кругозір учнів, покращують кмітливість, розвивають і активізують діяльність учнів.Бінарний урок

1

Продовжувати формувати уявлення дітей про Світовий океан, висвітлити значення океану та використання його багатств людиною; розвивати комунікативну компетентність, логічне мислення, пам'ять, уяву, вміння чітко висловлювати свою думку, узгоджено працювати в групах; виховувати спостережливість, самостійність, захопленість неповторністю і величчю природи.Технологія приготування смажених страв з яєць

0

Дієтологи всього світу вважають їх найдосконалішим натуральним продуктом. Яйце містить весь комплекс життєво важливих поживних речовин, яких потребує організм.
Яйця є одним з найкращих продуктів для харчування людей. У вмісті яйця містяться в оптимальному співвідношенні всі поживні речовини, необхідні для розвитку і підтримки життя організму.
Найбільш цінний продукт - дієтичні і свіжі яйцяУрок Я досліджую світ

0

Я досліджую світ, 3 клас.
Тема: "Для чого потрібне харчування"
Мета уроку:формувати уявлення про правильне харчування; ознайомити з режимом харчування, дати уявлення про вітаміни; розвивати пам'ять; виховувати естетичний смак, дбайливе відношення до свого здоров'я.Ми горді зватись українцями

0

Сценарій свята призначений для актуалізації знань учнів про державні та національні символи України, Конституцію України; формування національної свідомість школярів, виховання патріотів рідної держави, любові до рідного краю, його історичного минулого і сучасного.Конспект заняття для дітей середнього дошкільного віку "Їжачок - весь з гілочок"

0

Сюжетне ліплення "Ось їжачок - весь з гілочок».
Мета: вчити дітей ліпити їжачка, передавати характерні особливості зовнішнього вигляду, експериментувати з природними матеріалами для зображення колючої «шубки». Самостійно знаходити способи образної виразності і розвивати почуття форми, здатність до композиції. Виховувати впевненість, ініціативу в образотворчій діяльності."Вечорниці" (Українознавство)

0

Заняття-гра з українознавства про минуле рідного народу. Під час спеціально створеної атмосфери діти з розумовим вадами легше запам'ятовують матеріал, з задоволенням виконують завдання. А випічка пиріжків та чаювання після заняття залишають приємні спомини та масу позитиву.КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ

0

Конкурс "Козацькі розваги" проводився у вихідний день. Під час цього заходу в цікавій та ігровій формі давались знання про минуле нашої країни, про історію рідного міста. Також зверталась увага на патріотичне виховання таких особливих вихованців.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі