Користувацький вхід

2020/2021

...

Обмежити пошук фільтруванням:Ретроспективний погляд на українську ікону.

0

Ретроспективний погляд на українську іконую

Світ ікони – це наявність двох світів: реального й нереального, однак її реальність не портретна, бо в ній не переслідується матеріальність і натуралізм, або ж академічна ідеалізація, чи реалістична побутовість. Суперечить іконі формалістична деформативність і абстрагуюча довільність. У ній зберігається образ, як він проявився у класичному періоді ікономалювання в Україні.Брошура "Листи мові"

0

У брошурі "Листи мові" надруковано творчі перекази тексту С.Плачинди учнів 11 класу. Можна використовувати як зразок творчого перказу учнями запропонованого авторського тексту на уроках розвитку мовлення або у позакласній чи гуртковій роботі."Sweet home" тестування з теми.

0

Тести за підручником О.Карпюк
Тема Sweet home. Граматика, лексика. ПовторенняПрезентація "Безпечне дитинство - майбутнє країни"

0

Презентація "Безпечне дитинство - майбутнє країни" . Нагадаємо вам про всі небезпечні випадки й навчити, як треба себе поводити, щоб бути здоровим, і не створювати небезпечні ситуації для себе та людей, що вас оточують. Допоможемо вивчити правила, дотримуючись яких, ви будете знаходитися у безпеці, а ваші батьки не турбуватимуться за ваше життя та здоров'я.Вали і осі

0

Що таке вал і вісь? Призначення валів та вісей. Різниця між валом і віссю. Класифікація валів та осей.“Saint Patrick's Day”

1

Позакласний захід:“Saint Patrick's Day” для учнів 7 класу можна використати як під час уроку так і як урок-свято. Учні мають змогу проявити себе як у різних конкурсах, так і дізнатися про звичаї та традиції ірландців.Історичні, культурні пам`ятки Калуша. Релігійно-культові споруди.

0

Історичні, культурні пам`ятки Калуша. Розглядаємо поки релігійні пам`ятки міста Калуша, Івано-Франківської обл.Лялькова вистава "Казка навчить як без COVIDу жить"

1

Лялькова вистава розрахована на дітей раннього та дошкільного віку, яка навчає малюків правилам дотримання особистої гігієни під час карантину для захисту від коронавірусної хвороби COVID-19.Урок мистецтва та зарубіжної літератури для 10 класу «Європейський театр - майстерне лицедійство на прикладі роману "Ромео та Джульєтта»»

0

Урок розроблений для учнів 10 класів на основі вивчення творів В.Шекспіра та театру європейського культурного регіона. Учні на уроці усно та письмово висловлювати власну думку, здатність розуміти твори мистецтва, формувати власні мистецькі смаки, самостійно виражати ідеї, досвід та почуття за допомогою мистецтва; ознайомлення учнів з провідною системою, що розкривають театральні принципи європейського театру на прикладі трагедії В.Шекспіра "Ромео і Джульєтта"Лепбук Зимонька-зима

0

Лепбук «Зимонька-зима» для молодших школярів з яскравими картинками, іграми, цікавими загадками і віршиками.

Лепбук про зиму містить всі необхідні шаблони, кармани і вкладки.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі