Користувацький вхід

2020/2021

...

Обмежити пошук фільтруванням:Цікаві досліди з природознавства (F70)

0

Досліди мають важливе значення для розвитку пізнавальних здібностей школярів. Вони дають можливість побачити різноманітні процеси, властивості природних об'єктів, зрозуміти сутність природних явищ; сприяяють формуванню матеріалістичного усвідомлення фактів і явищ природи, виховання спостережливості, мислення, мовлення школярів. Учень, який отримує знання про природу, сидячи у класі за партою, і учень, який засвоює знання про природу, спостерігаючи та досліджуючи об'єкти довкілля, засвоює матеріал по-різному.Проведення дослідів має важливе навчальне й виховне значення.Конспект заняття з розвитку зв’язного мовлення «Складання розповіді за темою «Зимові розваги»

0

Конспект заняття з розвитку зв’язного мовлення «Складання розповіді за темою «Зимові розваги» (використання елементів сторітеллінгу, мнемотехніки, біоенергопластики)Конспект відкритого уроку фізики та побутової хімії

0

Конспект відкритого уроку фізики та побутової хімії у 7 класі «Теплові явища. Поняття про температуру». Для дітей з особливими освітніми потребами (F70)Конспект заняття з декоративно - прикладного мистецтва

0

вчити ліпити глечик з одного шматка глини за мотивами опішнянської кераміки; продовжувати вчити розписувати готові форми стеками, удосконалюючи композиційне вміння побудови візерунка у смужці і колі; закріпити знання дітей про українську народну кераміку та її застосування у повсякденному побуті; розвивати естетичний смак, окомір, пам’ять; виховувати інтерес до народного мистецтва, повагу до людей праці.Конспект заняття з використанням інноваційної технології "Палички Кюїзенера"

0

ознайомити дітей з паличками Кюізенера, вчити визначати їх колір, форму, довжину; порівнювати смужки за довжиною, висотою; виховувати бажання працювати самостійно.Тема: Подорож у країну математики

0

Старша група. Логіко – математичний розвиток
Тема: Подорож у країну математики
Мета: продовжувати вчити дітей оперувати цифрами, розв’язувати логічні задачі; вправляти у прямій та зворотній лічбі; закріплювати знання дітей про геометричні фігури; формувати вміння орієнтуватися у просторі; розвивати у дітей логічне мислення, пам’ять, мовлення; виховувати стриманість, колективізм та інтерес до математики.Конспект заняття з сенсорно-пізнавального розвитку для дітей середньої групи Тема: «Математична мандрівка»

0

Конспект заняття з сенсорно-пізнавального розвитку
для дітей середньої групи
Підготував вихователь: Дідухова О.В.
Тема: «Математична мандрівка»Конспект заняття з елементами економічного виховання для дітей ІІ-молодшої групи "Потреби-бажання"

0

Конспект заняття з елементами економічного виховання
ІІ молодша група
Тема: «Потреби-бажання»
Мета: продовжувати ознайомлювати дітей з професією «продавець», «лікар»; учити розповідати про професії, висловлювати власне ставлення до виду їх діяльності та пояснювати їх дії; збагачувати словниковий запас; дати дітям елементарне уявлення про поняття «гроші»; виховувати культуру поведінки, почуття вдячності до тих, хто допомагає задовольняти наші бажання і потреби.Математичний диктант

0

Математичний диктант з геометрії для учнів 8 класу на початку року при проведенні уроків повтоненняПрограма гуртка: "Земля - мій рідний дім".

0

Сьогодні класичний термін "екологія" як наука про взаємовідносини організмів з навколишнім середовищем трактується набагато ширше, включаючи також практично всі сфери діяльності людини. Використання природних багатств людством здійснюється при повному нехтуванні законів природи. Наслідки антропогенного впливу починають відігравати все більшу роль у змінах біосфери, що призводить до тяжких і непередбачених катаклізмів. Щоб уникнути цього, треба діяти. Щоб діяти, треба знати як.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі