Користувацький вхід

2020/2021

Обмежити пошук фільтруванням:Тема уроку. Додавання багатоцифрових чисел без переходу через розряд у межах 10000.

0

Урок математики в 7 класі спеціальної школи
Тема. Додавання багатоцифрових чисел без переходу через розряд у межах 10000.
Мета уроку. Навчити додавати багатоцифрові числа в межах 10 000; вчити застосувати здобуті знання під час обчислення виразів, розв’язанні різних завдань.
Задачі уроку.
Навчальні:
- навчити додавати багатоцифрові числа в межах 10 000; вчити застосувати здобуті знання під час обчислення виразів, розв’язанні різних завдань; закріплювати вміння розв'язувати задачі на 2 – 3 дії,.
Корекційно - розвивальні:"Ми пам’ятаємо, щоб не повторилось знов"

0

Розробка виховного заходу «Ми пам’ятаємо, щоб не повторилось знов», присвяченого подіям Голодомору 1932-1933 років в Україні.
Мета:
- поглибити знання здобувачів освіти про трагічні події 1932-1933 років, показати, що це була цілеспрямована політика з метою ліквідації українців, як народу;
- розвивати вміння виступати перед аудиторією, продовжити формування навичок критичного мислення;
- виховувати непримиренність до насилля, співчуття до людей, які пережили страхіття голодомору, прагнення зберігати в пам'яті історію рідного народу.МЕТOДИЧНA РOЗРOБКA З предмету: “Зaсoби інфoрмaційних кoмп’ютерних систем”. ТЕМА: Апаратне та програмне забезпечення персональних комп’ютерів

0

Тема метoдичної рoзрoбки є актуальною, тaк як нa сучaснoму ринку прaці кoжен спеціaліст для oтримaння рoбoти пoвинен підтверджувaти рівень свoїх кoмпетенцій прaцівникa у певній гaлузі. Тoму під чaс oргaнізaції теоретичного нaвчaння в професійному нaвчaльнoму зaклaді слід врaхoвувaти зaгaльнoвизнaні у світі стaндaрти тa прoгрaми підгoтoвки робітників у різних гaлузях та на підприємсвах, в тoму числі й у сфері підгoтoвки здoбувaчів oсвіти з тaкoї прoфесії як oперaтoр з oбрoбки інфoрмaції тa прoгрaмнoгo зaбезпечення.Відношення і пропорції. Інтегрований урок з математики та біології.

0

Інтегрований урок з математики та біології. 6 клас.
Узагальнення знань з теми «Відношення та пропорція».Урок « Я досліджую світ» Підготувала: вчитель початкових класів Орищенко Л.О. Тема: «Дорога до школи»

0

Мета:
- повторити правила дорожнього руху, призначення дорожніх знаків;
- виховувати звичку дотримуватись правил безпечного руху, правильно переходити вулицю;
- розвивати логічне мислення, увагу, спостережливість;
- виховувати бережливе ставлення до свого здоров’я та вміння вибирати безпечну дорогу.Календарне планування для 4го класу 1 семестр за підручником Карп'юк О.Д.

0

Календарне планування для 4го класу 1 семестр за підручником Карп'юк О.Д.Календарне планування для 5го класу на 2 семестр за підручником Карпюк О.Д.

0

Календарне планування з англійської мови для 5го класу за підручником Карпюк О. на 2 семестрКалендарне планування для 5го класу на 1 семестр за підручником Карпюк О.Д.

0

Календарне планування з англійської мови для 5го класу за підручником Карпюк О. на 1 семестрСценарій "ЇЇ величність - жінка"

1

Сценарій до свята всіх жінок - 8 березня. Сценарій містить назви пісень з текстами, душевні вірші, інсценуванняСценарій "ПЕРШОГО ДЗВОНИКА"

0

Сценарій "ПЕРШОГО ДЗВОНИКА"

Виховний захід орієнтований для всіх учнів школи, який забезпечує активізацію учнів в перший навчальний день. Уособлює важливість знань в житті кожної людини та сприяє створенню святкового настрою, розвитку організаторських, творчих, пізнавальних здібностей у дітей.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі