Користувацький вхід

2020/2021

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій "ЇЇ величність - жінка"

1

Сценарій до свята всіх жінок - 8 березня. Сценарій містить назви пісень з текстами, душевні вірші, інсценуванняСценарій "ПЕРШОГО ДЗВОНИКА"

0

Сценарій "ПЕРШОГО ДЗВОНИКА"

Виховний захід орієнтований для всіх учнів школи, який забезпечує активізацію учнів в перший навчальний день. Уособлює важливість знань в житті кожної людини та сприяє створенню святкового настрою, розвитку організаторських, творчих, пізнавальних здібностей у дітей.Конспект уроку

0

Конспект уроку ПРИРОДОЗНАВСТВА у 1 класі.
ТЕМА: Пори року. Створення міні-проекту
Ціль:
узагальнення та систематизація знань на тему «Пори року»
Завдання:
- узагальнити та систематизувати матеріал про річний цикл – пори року,
місяцях та їх послідовність;
- формувати вміння працювати у групах;
- виховувати культуру поведінки при фронтальній роботі, роботі у групах, вміння спілкуватися друг з одним;
- створити міні-проект «Пори року».Заняття на тему «Оптичні ілюзії. Порівняння предметів.»

0

Оптичні ілюзії. Порівняння предметів за об’ємом.

Мета : Ознайомити учнів з ілюзіями. Переконати, що зорова ілюзія є обманом зору і, як правило, не відповідає дійсності. Вчити порівнювати предмети за об’ємом. Формувати вміння розв’язувати логічні задачі. Розвивати увагу, кмітливість, просторове уявлення, вміння працювати у парах для досягнення спільного результату.Свято «Моя матуся»

0

Основною метою заходу є виховання ніжного миавлення до найближчої людини на Землі, поглиблення почуття вдячності за неньчину турботу, виховання поважного ставлення до жінки-Матері. Виховує любов до матері Батьківщини та Матері БожоїПорівняння величної природи України і світу при розв'язуванні рівнянь

0

Презентація, що допомагає навчитися розв’язування рівняння і дізнатися про цікаві факти з природи України і світу.Леся Українка (про неї). Леся Українка "Давня весна"

0

Розроблений урок читання допоможе дітям глибше осягнути життєвий і творчий шлях Лесі Українки, її багатогранну складну обдаровану особистість через спогади, листи, біографічні твори.Презентація "Правопис не з прикметниками"

0

Презентація містить цікавий та змістовний матеріал для 6 класу з теми "Написання не з прикметниками".Урок "Правопис не з прикметниками"

0

Розробка уроку "Правопис не з прикметниками " містить цікавий та змістовний матеріал до уроку української мови в 5 клас. Допоможе оволодіти новими знаннями та навичками щодо даної теми. Також до уроку додається презентація.Свято останнього дзвоника – 2021

0

Свято – успіхів, досягнень, звершень;
Свято – фініш;
Свято – підсумок;
Свято – останнього дзвоника;
Свято – початку літніх канікул.
Свято прощання одинадцятикласників зі школою.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі