Користувацький вхід

2020/2021

...

Обмежити пошук фільтруванням:План роботи методичної комісії з виховної роботи на 2020/2021 н.р.

0

План роботи методичної комсії з виховної роботи на 2020/2021 навчальний рік, розроблений для професійно-технічного навчального закладуОрганізація туристсько-краєзнавчих експедицій.

1

Методична розробка заняття з предмету "Історичне краєзнавство"для дистанційного навчання позашкільної освіти. Тема заняття - Організація туристсько-краєзнавчих експедицій."Краєзнавча експедиція"

1

Методична розробка заняття з предмету "Історичне краєзнавство" для дистанційного навчання позашкільної освіти.Інтегроване заняття для дітей середньої групи (громадянське виховання, художня література, розвиток мовлення) «На допомогу казковим героям»

0

Формування правової компетенції дошкільників: «Право на життя», «Право на захист від фізичного та психологічного насилля».Урок. Роль І. Франка в розвитку драматургії й театру. Проблема особистого щастя у драмі "Украдене щастя".

0

Подано методичну розробку уроку з української літератури "Роль І. Франка в розвитку драматургії й театру. Проблема особистого щастя у драмі "Украдене щастя".Запропонована розробка містить елементи нестандартних підходів, інтерактивних методик, технології розвитку критичного мислення.
Додаток А. "Любовний трикутник у драмі І. Франка "Украдене щастя".
Додаток Б. "Асоціативний кущ "Щастя - це...".
Додаток В. "Конфлікт між персонажами у драмі І. Франка "Украдене щастя".
Додаток Г. Прийом "Фішбоун"
(1. Микола - винуватець трагедії чи жертва обставин?Презентація творчого проекту "Ляльки народів світу"

0

Колективна робота з виготовлення ляльок в національних костюмах в межах проекту Краматорської Станції юних техніків "Чарівний ляльковий світ".кОНСПЕКТ СЮЖЕТНОГО ЗАНЯТТЯ З ФІЗКУЛЬТУРИ "Веселий Колобок на гостинах у діток"

0

Дидактичнa: впрaвляти дітей в різних видaх ходьби (у колоні по одному за вихователем, на пaльчикaх, на зовнішній стороні стопи); продовжувaти вчити дітей ходити по обмеженій площині (місточок), підлізaти під мотузку; вчити дітей опaновувати різномaнітні рухи, стимулювати aктивність та сaмостійність у процесі рухових дій. Розвивaльна: зміцнювати різні групи м’язів, удосконaлювати рівновaгу, спритність, рухову координацію. Виховнa: викликати у дітей позитивні емоції, піднесений настрій.
Словниковa робота: поповнити та aктивізувати словник дітей словaми: м’ячики, місточок, мотузкa, доріжкaЗаняття по ознайомленню з соціумом "Українська страва" Середня група

0

Заняття по ознайомленню з соціумом.
Середня група.
Тема: Українська страва
Програмовий зміст: Продовжити знайомити дітей з українськими стравами; вчити послідовності дій під час виготовлення вареників з картоплею. Закріпити знання дітей про значення хліба, як символа гостинності українського народу; назви українського посуду. Розвивати мислення, пам`ять, дрібну моторику рук. Виховувати повагу до українських національних традицій.Заняття з художньо – продуктивної діяльності з використанням техніки "Ебру"«Квітнуть айстри у садочку» Середня група

0

Заняття з художньо – продуктивної діяльності з використанням техніки «Ебру»
Середня група
Тема: «Квітнуть айстри у садочку»Заняття з художньо-продуктивної діяльності " Акваріум з рибками" ІІ молодша група

0

Заняття з художньо-продуктивної діяльності
ІІ молодша група
Тема: Акваріум з рибками
Програмовий зміст: Продовжувати знайомити дітей з нетрадиційними прийомами малювання (роздування фарби, штампування, тонування паперу мильними бульбашками);вчити працювати за вказівкою. Закріпити знання про мешканців акваріума, призначення кольорів фарби. Розвивати уяву, мислення, дихання, дрібну моторику рук. Виховувати креативність, любов до природи та її мешканців.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі