Користувацький вхід

Тренінги

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методична скарбничка

0

Методична скарбничка - мета інтерактивного навчання і виховання - створити комфортні умови,за яких кожен учень відчуває свою успішність,інтелектіальну спроможність... .Ділова гра "Застосування інноваційних технологій в освітньому процесі"

0

Дана ділова гра активізує знання про інноваційні педагогічні технології, стимулює бажання підвищувати свій професійний рівень, сприяє формуванню комунікативних умінь і навичок методичної діяльностіПсихологічний тренінг "Дозволь собі бути щасливим"

1

Завданням даного тренінгу є розвиток в учителів уміння самопрезентації, формування позитивної самооцінки й усвідомлення унікальності кожної особистості, формування навичок командної взаємодіїТренінг-гра "Творчий педагог - творчі діти!"

1

У тренінгу розкриваються теоретичні основи творчості,виробляються практичні навички творчої активності, педагоги спонукаються до пошуку нестандартих шляхів вирішення проблемних ситуаційРозвиток креативних здібностей педагогів

1

Метою даного педагогічного тренінгу є визначення рис творчої особистості педагога та умов, що заважають виявленню творчості, розвиток креативних та комунікативних здібностей вчителів, складання професіограми сучасного педагога, сприяння розвитку творчої уяви та гнучкості мислення вчителівДілова гра "Педагогічна компетентність"

0

Ця ділова гра допоможе забезпечити учасників педради теоретичними знаннями про компетенції та компетентності вчителів, акцентує увагу на формуванні ключових компетентностей педагогівКласна година з елементами тренінгу "Познайомтеся - це я!"

0

Тренінг спрямований на навчання учнів методам групової та індивідуальної роботи; розвиток колективізму і згуртованості в класі; усвідомлення учнями своєї індивідуальності, розвиток навичок самоаналізу, саморегуляції та самооцінки особистих досягнень учнівПрактическое занятие «Развитие памяти современного педагога»

0

Память - одно из самых сильных, и, одновременно, самых слабых мест современного педагога. Без хорошо развитой памяти очень тяжело работать в детском коллективе, тяжело готовиться к занятиям, запоминать стишки-приветствия и т.п. Часто мы слышим фразы "У меня плохая память", "Я на свою память не надеюсь"... Насколько влияют эти фразы на само развитие памяти? Этот вопрос раскрыт в предложенном практическом занятии для педагогов детских садов (оно подойдет и другим педагогам). Вопросы памяти и запоминания освещены с точки зрения психолога.Конспект тренінгового заняття для педагогів Профілактика емоційного вигорання « Шлях до самопізнання »

0

СЕВ – стан емоційного та фізичного виснаження, зниження енергетичного потенціалу, яке супроводжується  порушеннями емоційної сфери.
Фізичне – зміни маси тіла (у будь-яку сторону), безсоння, задуха, проблеми з АТ, тремтіння рук, стан фізичного виснаження, виникнення хвороб.
Емоційне – песимізм, безнадія, апатія, нехватка емоцій, почуття провини, спустошення, розгубленість, безсилля.
Інтелектуальне – зниження зацікавленості, непродуктивність мислення, формальне  виконання роботи.Розробка батьківських зборів з елементами тренінгу "Спілкування. Бар'єри спілкування"

0

Зустрічі з батьками завжди є відповідальними та необхідними для правильної побудови навчально-виховного процесу і в класі, і в школі.
Співдружність з сім’єю – одне з першочергових завдань, мабуть, у кожному навчальному закладі. Сучасне життя спонукає до урізноманітнення та оновлення форм спільної роботи з батьками. Використання різних форм і методів, залучення батьків до співпраці, творчість педагогів, дипломатичність – запорука успішної взаємодії школи і родини. Педагогічний колектив НВК№1 працює у спільній взаємодії з батьками, залучаючи родини вихованців до тісної співпраці.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі