Користувацький вхід

Останні публікації

Тренінги

Обмежити пошук фільтруванням:Брейн-ринг "Великдень"

0

Тема: Великдень

Мета: розширити уявлення про свято Великдень, його історію, звичаї; розвивати інтерес до вивчення та пізнання традицій рідного краю; виховувати повагу до народу, держави та її звичаїв/традицій

Форма проведення: брейн-рингТренінг «Розвиток креативних здібностей педагога»

0

Мета : визначення рис творчої особис¬тості та умов, що заважають виявленню творчості; розвиток креативних і комуні¬кативних здібностей учасників; сприяння розвитку творчої уяви, допит¬ливості, сміливості та гнучкості мислення.МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА майстер-класу на тему: «Ступені смаження м’яса»

0

МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА майстер-класу на тему: «Ступені смаження м’яса»; професія: 5122 Кухар 4-го розряду.
Майстер-клас для учасників обласної методичної секції педагогічних працівників харчової промисловостіЧенч-тест на уроках Нової української школи

0

Ченч-тест на уроках Нової української школи, методика роботи з ченч-тестомСенкан як прийом смислового читання

0

Психологія тексту смислове читання на уроках НУШ
Синквейн як прийом смислового читанняТренінг «Педагогічна етика спілкування»

0

В данному тренінгу для педагогів «Педагогічна етика спілкування» розглянуто методи та способи педагогічної діяльності, що допомагають підняти рівень морально-педагогічної підготовки вихователів і озброїти їх знаннями, які можуть успішно застосовуватися в процесі їх педагогічної діяльності, як з вихованцями, так і з їх батьками; розвивати творчі здібності та любов до професії: розвивати реакцію, логічне мислення, щи сприятимуть удосконаленню навичок педагогів професійно і коректно відповідати на запитання батьків, розвивати комунікативність, навички діалогічного спілкування.ФОРМУВАННЯ НАВИЧОК ЕФЕКТИВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ З БАТЬКІВСЬКОЮ ГРОМАДОЮ

0

Досить складно людям з досвідом, творчим та креативним, розкрити та показати щось нове, адже всі ви – професіонали своєї справи. У Вас вдається все на високому рівні, та в кожній професії є свої особливості. В нашому випадку – це проведення батьківських зборів. Мета нашої сьогоднішньої зустрічі : розібратися а чому саме ми не отримуємо бажаного результату від зустрічі з батьками, а інколи навпаки нас як сніговим комом притискає від негативних емоцій???Візуалізуй, щоб бути почутим!

0

Мета тренінгу: розширити пізнання в області оволодіння ІКТ через використання мультимедійної програми PowerPоint. Формувати вміння та навички правильно створювати презентації; доносити інформацію так, щоб вона надовго залишилася в пам'яті. Показати типові помилки в презентаціях на реальних прикладах. Стимулювати активну пізнавальну діяльність. Розвивати естетичний смак та дизайнерські навички.Інтерактивне заняття з педагогами з використанням технології СИТУАЦІЯ «Шлях до успіху»

0

Мета: узагальнити знання педагогів з проблеми впровадження сучасних інноваційних технологій в організацію освітнього процесу ДНЗ; формувати вміння аналізувати проблему і творчо розв'язувати її; застосовувати різноманітні методи і прийоми у вирішенні поставлених завданьТренінгове заняття для батьків "Крокуємо до школи разом"

0

Тренінгове заняття для батьків, діти яких йдуть в перший клас.
Основною метою його є ознайомити батьків із поняттям "психологічна готовність до школи", ознайомити з вправами на розвиток пізнавальної сфери дитини, навчити батьків формувати у дитини готовність у навчанні у школі, зокрема мотиваційну готовність; спияти конструктивному спілкуванню дорослого з дитиною.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі