Користувацький вхід

Тренінги

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка засідання педради з елементами тренінгу«Виховна система школи як оптимальний простір життєтворчості та ефективної взаємодії в колективі»

0

Дана розробка містить розгляд питання під час проведення засідання педагогічної ради, щодо взаємодії в колективі, покращення настрою та встановлення відносини між колегами та учнями на основі поваги і довіри.Семінар для вчителів історії «Реалізація історичного компоненту Державного стандарту на уроках історії шляхом формування предметних компетенцій учнів»

0

матеріал семінару для вчителів історії на тему "Реалізація історичного компоненту Державного стандарту на уроках історії шляхом формування предметних компетенцій учнів"Вікторина-тренінг «Українська родина – основа правової держави»

1

Цікава вікторина-тренінг із викристанням відомостей із правознавства, можна використати під час тижня права у школі.Настрій і почуття людини. Як покращити настрій.

0

Урок розроблений у формі тренінгу, має практичну спрямоваість. До уроку додаються матеріали, що пропонуються учням під час практичної роботи.Тренінг з просвітницької роботи з батьками на тему: "Малими кроками - до велих цілей"

0

І. Заняття для батьків: «Я, моя дитина і покарання»

Мета: розміркування про зв'язок способів виховання дітей з тим, якими людьми вони стають у дорослому житті. Розміркування про те, що таке покарання і коли ми його застосовуємо.

1. Привітання.
Закінчіть речення: «Сьогодні я ….. колір»

2. Дискусія – подумайте про свою роль батька/матері
Ведучий ділить аркуш на дві частини. На одній записує відповіді батьків на питання пункту а, а на другій частині – відповіді на пункт б так, щоб можна було одночасно бачити всі пропозиції батьків.
«Спробуйте відповісти на наведені нижче питання»Тренінг для педагогічних працівників на тему: "Формування соціальної компетентності дошкільників та педагогів"

0

Тренінг для завідуючих
Тема: «Формування соціальної компетенції дошкільників та педагогів»
Мета: ознайомлення педагогів із поняттям соціальна компетенція та методами її формування; підвищення мотивацій педагогів до формування соціально компетентної дитини. Розкрити сутність поняття «соціалізація» та її складових; створити портрет соціально компетентної дитини та педагога; надати рекомендації щодо методів виховання соціальних навиків у дітей у щоденній роботі.Тренінг для педагогічних працівників ДНЗ на тему: "Формування соціальної компктенції дошкільнят та педагогів"

0

Тренінг для завідуючих
Тема: «Формування соціальної компетенції дошкільників та педагогів»
Мета: ознайомлення педагогів із поняттям соціальна компетенція та методами її формування; підвищення мотивацій педагогів до формування соціально компетентної дитини. Розкрити сутність поняття «соціалізація» та її складових; створити портрет соціально компетентної дитини та педагога; надати рекомендації щодо методів виховання соціальних навиків у дітей у щоденній роботі.Методична скарбничка

0

Методична скарбничка - мета інтерактивного навчання і виховання - створити комфортні умови,за яких кожен учень відчуває свою успішність,інтелектіальну спроможність... .Ділова гра "Застосування інноваційних технологій в освітньому процесі"

0

Дана ділова гра активізує знання про інноваційні педагогічні технології, стимулює бажання підвищувати свій професійний рівень, сприяє формуванню комунікативних умінь і навичок методичної діяльностіПсихологічний тренінг "Дозволь собі бути щасливим"

1

Завданням даного тренінгу є розвиток в учителів уміння самопрезентації, формування позитивної самооцінки й усвідомлення унікальності кожної особистості, формування навичок командної взаємодії

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі