Користувацький вхід

Тренінги

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тренінг для батьків "Як уникнути проблем і конфліктів при спілкуванні батьків і дітей. Правила ефективного спілкування."

0

Проводиться тренінг "Як уникнути проблем і конфліктів при спілкуванні батьків і дітей. Правила ефективного спілкування", на якому можна розказати батькам, як взаємовідносини в сім’ї впливають на спілкування батьків і дітей; дати поради щодо поводження з дитиною, в якої виникли проблеми; розібрати різні педагогічні ситуації і знайти способи їх розв’язання, які допоможуть уникнути конфліктів, ознайомити з правилами ефективного спілкування.Тренінг "Коли на мене чинять тиск".

0

Проведення тренінгу "Коли на мене чинять тиск", на якому є можливість пояснити дітям, що тиск – одна з форм впливу на людей; повідомити про джерела впливу; показати, що вплив може мати позитивні і негативні наслідки;розвивати у дітей вміння самостійно приймати рішення в ситуації тиску.Клуб для родителей детей с поведенческими проблемами «Я хочу и могу помочь своему ребенку»

0

Томас Манн сказал: «Человек стоит между ангелом и зверем. Кем он станет, зависит от воспитания». Участники клуба обсуждают проблемы воспитания в конце обучения в первом классе. Первый шаг, пусть и не уверенно, но сделан, впереди еще долгий путь к взрослению и еще очень много всего необходимо осознать, пережить и переосмыслить. Родители отвечают на вопросы – как воспитывать, чтобы не навредить, какие функции выполняют родители? Кто является примером для подражания детей, а также, обсуждают, какие основные ошибки совершают родители и на сколько, они понимают своих детей.Психологічна готовність вчителів до ефективної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами

0

Мета: підвищити рівень психологічної компетентності педагогів щодо ефективної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами; активізувати особистісний потенціал та оптимально реалізувати креативний підхід у проблемних ситуаціях; сприяти профілактиці синдрому емоційного вигорання.
Завдання:
• розглянути труднощі, проблеми, позитивні мо¬менти в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами;
• сприяти розумінню учасниками особистої від¬повідальності за організацію індивідуального на¬вчання в школі;Тренінг "Корекція емоційних розладів засобами музичної терапії"

0

Музикотерапія (музична терапія) — це процес міжособистісного спілкування, у якому кваліфікований музикотерапевт застосовує музику та всі сторони її впливу — фізичну, емоційну, інтелектуальну, соціальну, естетичну і духовну — з метою покращення чи збереження здоров'я клієнта.Тренінг "Формування мотиваційної готовності дітей до школи"

0

актуалізувати знання педагогів із проблеми мотиваційної готовності дитини до школи; удосконалити знання щодо шляхів формування мотиваційної готовності у дітей, ефективних форм взаємодії з батьками; створити атмосферу взаємодію та взаєморозуміння.Урок-тренінг з соціально-побутового орієнтування у 9-му класі

0

Урок-тренінг з соціально-побутового орієнтування
у 9-му класі

Мета уроку: Дати базові знання і навички про ефективний розподіл і використання власних фінансів; озброїти учнів знаннями щодо ведення сімейного бюджету; створювати умови для розширення та збагачення знань і вмінь планування власних витрат; сприяти розвитку логічного мислення, пам’яті, активного словника учнів; виховувати економне ставлення до грошей почуття емпатії до інших людей.

Структура уроку

Частина Вступна
1.Оголошення теми і мети завдання.

2.Вправа «Знайомство «Ти молодець»Тренінг "Навчання педагогів ефективних форм взаємодії"

0

формування навичок конструктивної взаємодії педагогів ДНЗ, дітей і батьків, співпраці на основі партнерства; усвідомлення учасниками необхідності самовдосконалення й прагнення до професійного зростання як умови життєвого благополуччя; формування в педагогів навичок безоцінного слухання, виявити чинники, які впливають на спотворення інформації; розвивати навички невербальної передачі інформації.Тренінг для помічників вихователя "Мистецтво взаємодії з дітьми"

0

розвиток професійно важливих якостей, як педагогічна рефлексія, емпатія, позитивні установки.Комплекс тренінгів з літературного читання для учнів початкової школи

1

публікація містить комплекс тренінгів з літературного читання для учнів початкової школи

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі