Користувацький вхід

Тренінги

Обмежити пошук фільтруванням:Тренінг для керівників гуртків "Педагогічна мотивація в освітньому процесі позашкільного закладу"

0

Тренінг для керівників гуртків "Педагогічна мотивація в освітньому процесі позашкільного закладу"Урок-тренінг "З Україною в серці"

0

Урок-тренінг "З Україною в серці"
Мета: поглибити знання учнів про нашу державу – Україну; формувати національну свідомість школярів; розвивати пізнавальні інтереси учнів; виховувати любов до рідного краю, повагу до його історичного минулого і сучасного, шанобливе ставлення до символів держави.Здоров’я — найбільше багатство

1

Одним із важливих напрямків превентивного виховання у шкільному просторі є питання збереження здоров’я учнівської молоді. Дане тренінгове заняття розроблено з метою розширення знань школярів про важливість здоров’я, формування активного розуміння поняття здорового способу життя, попередження виникнення шкідливих звичок.Презентація "Логопедична корекційна робота з дошкільниками"

0

Презентація "Логопедична корекційна робота з дошкільниками" розроблена для візуалізації тренінгового матеріалу.Виховна година "Що нам відомо про торгівлю людьми?"

0

Виховна година «Що нам відомо про торгівлю людьми?»
У сучасному світі торгівля людьми є одним з найбільш масових порушень прав і свобод людини. Глобалізація в світовому масштабі, зростаюча взаємозалежність та взаємопов’язаність держав, нерівномірність соціально-економічного розвитку окремих регіонів світу спричинили небачене до цього часу поширення наприкінці XX ст. такого ганебного і антигуманного явища як торгівля людьми.Майстер-клас (міні-тренінг) «Я знаю, як це робити. Я навчу вас»

0

Тема «Здоров'язберігаючі освітні технології в початковій школі»
Мета:ознайомити вчителів із вправами психологічного та зорового розвантаження, застосовуючи прийом «Кольоротерапії» та вправи зорової гімнастики.Виховна година

0

Розширення знань та уявлень про самооцінку людини, як рівень впевненості в собі; про її вплив на успішність людини. Ознайомлення з методами впевненості в собі.Інтерактивні методи навчання при вихованні конкурентоспрможного фахівця на ринку праці

0

В даній роботі описано методи і прийоми пошуку роботи, застосування теоретичних знань у практиці, формування вмінь і навиків розв’язувати проблеми, приймати складні нетипові рішення, узагальнювати та аналізувати інформацію для забезпечення якісної підготовки конкурентоспроможного фахівця.Тренінг для педагогів «Сучасна дитина і традиційна педагогіка: як навчити покоління «Z»»

0

Наша країна рухається у напрямку модернізації сфер діяльності, орієнтованої на європейські та світові стандарти. Уряд працює у швидкому темпі нових управлінських рішень та реформ. Ці зміни торкнулися також і освіти. Тепер педагоги та науковці держави працюють над створенням Нової української школи та . Її засади перетворень викладено у Концепції НУШ. Ці педагоги – це ви! Ви - агенти змін, що вчитимуть дітей по-новому у новій школі. А для цього потрібні не лише інструменти (сучасні підручники, посібники, обладнання, гарні класи), а передусім якісні педагогічні кадри.Семінар-практикум"Як плекати патріотів».

0

Мета: активізувати педагогів на творчий пошук найоптимальніших засобів та прийомів національно-патріотичного виховання; формувати навички самостійної роботи з психолого-педагогічною літературою, застосування теоретичних знань на практиці, розвивати вміння аналізувати та систематизувати отриману інформацію

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі