Користувацький вхід

Тренінги

...

Обмежити пошук фільтруванням:Формуємо навички ефективного спілкування з дитиною

0

Питання ефективної взаємодії й порозуміння між батьками та дітьми на сучасному етапі набуло великої актуальності. Разом з тим, як дитина дорослішає та змінюється, повинні змінюватись та вдосконалюватись дитячо-батьківські відносини. Спеціально організовані групові форми роботи з батьками дають їм можливість позбутися відчуття самотності, унікальності власних труднощів, поглянути на свій педагогічний досвід з іншого боку.Тімбілдінг "Природа лікує тіло і душу"

0

Проблема психологічного благополуччя педагога є однією з найбільш актуальних у сучасній педагогічній психології. Тімбілдінг, як активна форма роботи сприятиме згуртуванню колективу, підвищенню рівня стійкості стресу, стабілізації емоційного стану педагогів.Стратегії розвитку критичного мислення на уроках у початкових класах (на прикладі уроку з природознавства «Природа океанів. Тихий океан»)

1

Висвітлила актуальність теми, чому важливо розвивати навички критичного мислення у молодших школярів, як побудувати урок розвитку критичного мислення. На прикладі уроку природознавства у 4 класі продемонструвала деякі стратегії розвитку критичного мислення.Майстер-клас «Молекулярна кухня»

0

Молекулярною кухнею називають модну тенденцію в кулінарії, що позначає різні страви з незвичайними властивостями і комбінаціями компонентів.
Молекулярна кухня— наукова дисципліна, пов'язана з вивченням фізико-хімічних процесів, які відбуваються під час приготування їжі.Семінар практикум з елементами тренінгу. «Творчість класного керівника: шляхи звільнення від стереотипів і шаблонів»

0

Матеріал містить актуалізацію проблеми розвитку творчості педагогів, вироблення навичок самостійної дії, активізацію творчих здібностей, розвиток творчого потенціалу класних керівників, колег, вільний пошук шляхів розвитку творчості класних керівників за рахунок впровадження нових методик, нестандартних прийомів активізації різноманітних видів діяльності учнів.Рекомендовано практичним психологам загальноосвітніх навчальних закладів у роботі з педпрацівниками.Позаурочна робота класного керівника. Тренінгове завдання «Відкрий в собі лідера»

0

Стати для учня ДРУГОМ - це правильно, результативно та сучасно.
Намагаюсь брати на себе відповідальність у виявленні і вирішенні педагогічних проблем, намагаюсь обігнати себе вчорашню та заглянути в майбутнє. Бачу дитину не тільки такою, якою вона є, а й якою може стати за сприятливих для її розвитку умов, вмію вселити в кожну дитину віру у власні сили.Урок-тренінг "Стоп булінг"

0

Розробка уроку-тренінуг "СТОП БУЛІНГ" 8 клас містить необхідний матеріал та посилання на Інтернер-ресурси.Заняття з елементами тренінгу для учнів молодшого шкільного віку «Радість в нашому житті»

0

Заняття з елементами тренінгу для учнів молодшого шкільного віку на тему "Радість в нашому житті" розроблене з метою формування в учнів уявлення про емоції, уміння аналізувати свій емоційний стан;тренувати уміння відрізняти емоції; ознайомити з почуттям радості.Практичне заняття з елементами тренінгу для педагогів «Конфлікт в школі: чи можна його попередити?»

0

Суперечності, що виникають у результаті відмінності у поглядах, інтересах, прагненнях людей і сприймаються та оцінюються його учасниками як несумісні з їх власними. Це супроводжується спробами примусового нав'язування власної позиції і призводить до психологічної напруженості та протиборства.
Основними складовими конфлікту є: учасники конфлікту; причини його виникнення; сприйняття конфліктуючими один одного в ситуації, що виникла (насправді чи уявно); спрямованість і емоційна виразність дій конфліктуючих.Тренінг: "Протистояння булінгу"

1

Вправи тренінгу дадуть можливість класному керівникові розпізнати у групі наяність різних учасників булінгу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі