Користувацький вхід

Тренінги

...

Обмежити пошук фільтруванням:Профілактика негативних явищ в учнівському середовищі (булінг)

0

ознайомити учнів з поняттям, формами та структурою булінгу; виховувати почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінкиМайстер-клас «Здоров'язберігаючі технології в навчанні»

0

Майстер-клас "Здоров'язберігаючі технології в навчанні"

«Щоб зробити дитину розумною і
розважливою, зробіть її
міцною і здоровою»
Ж.-Ж. Руссо" Від гармонії кольорів, до душі дитини" здоров'язбережувальна технологія з кольоротерапії семінар - практикум для педагогів

0

Семінар - практикум для педагогів зі здоров'язбережувальними технологіями " Від гармонії кольорів, до душі дитини". Основні завдання та критерії у роботі з дошкільниками. Ознайомлення учасників семінару з використанням кольоротерапії на заняттях в ЗДО, на практичній діяльності. Пропоную досвід планування та створення комфортних умов для самовдосконалення.Тренінг "Підліткові компанії. Ознаки дружніх, недружніх, небезпечних компаній"

1

тренінгове заняття має на меті ознайомити учнів із ознаками дружніх, недружніх і небезпечних компаній,
розвивати вміння протидіяти психологічному тиску.
Виховувати бажання пошуку безпечних компаній і гідного прикладу для наслідування.Формування комунікативних умінь і навичок учнів

0

Розробка даної програми продиктована необхідністю підвищення комунікативних навичок в учнів у навчанні та інших видах діяльності.
Мета: навчитися ефективному, приємного і гармонійної взаємодії з оточуючими: однолітками, батьками, самим собою.
Завдання:
 Знайти нових друзів.
 Пізнати себе через спілкування з собою та іншими.
 У тренінговому взаємодії показати і навчитися найбільш ефективним методам вирішення конфліктних, складних емоційних ситуацій.
 Сформувати базисте почуття впевненості в собі і своїх силах.Розвиток комунікативних здібностей

1

МЕТА ЗАНЯТЬ:
1. Розвиток комунікативних здібностей і соці¬ального пристосовування дітей.
2. Підвищення згуртованості класу.
3. Розкриття внутрішнього світу кожної ди¬тини.
4.Вироблення здібності до диференціації емоційних станів.
5.Відпрацювання мімічних і пантомімічних здібностей.
6.Підвищення емоційної виразності мов¬лення.
7.Подолання психологічних бар'єрів.
8.Розвиток творчих здібностей дітей.Семінар – практикум з елементами тренінгу «Базовий компонент дошкільної освіти – педагогічне сьогодення»

1

Семінар-практикум з елементами тренінгу «Базовий компонент дошкільної освіти – педагогічне сьогодення». Метою заходу є продовження формування професійної компетентності педагогів дошкільного закладу, продовження знайомства їх з особливостями нової редакції Базового компонента дошкільної освіти (2012 року). Розвивати вміння аналізувати та планувати власну діяльність відповідно до вимог БКДО. Сприяти розвитку педагогічної творчості, майстерності, креативності; вмінню працювати командами та групами.Кібербулінг

0

Тренінг для учнів старших класів, який ознайомить учнів з явищем віртуальної агресії кібербулінгом.Науково-практичний семінар «Інтерактивні методи навчання у сучасній початковій школі»

0

Ознайомлення вчителів з інтерактивними методами, на основі яких вони можуть розширювати пізнавальны можливості учнів, зокрема у здобуванні, аналізі та застосуванні інформації з різних джерел;
можливості перенесення отриманих умінь, навичок та способів діяльності на різні предмети та позашкільне життя учнів;
формування глибокої внутрішньої мотивації.З гаджетами на урок

0

Добірка інструментів сучасного вчителя для організцації уроку. Як використати гаджет на уроці- на свою користь, а не проти вчителя))

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі