Користувацький вхід

Тренінги

...

Обмежити пошук фільтруванням:Майстер – клас "ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ В ОРГАНІЗАЦІЇ КУРСОВОГО І ДИПЛОМНОГО ПРОЕКТУВАННЯ "

1
Майстер – клас
на тему

ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ В ОРГАНІЗАЦІЇ КУРСОВОГО І ДИПЛОМНОГО ПРОЕКТУВАННЯ

Презентація виступу та доповідь на майстер класіТренінг "Права та обов'язки учнів"

0

Важливо, щоби кожна дитина знала свої права. Щоб запобігти їх порушенню, а в разі порушення — захистити себе.Інтерактивні технології у методичній роботі

0

Доречним та ефективним прийомом в організації будь-якої форми методичної роботи є використання інтерактивних методик. У роботі подано розробки методичних заходів з теми "Інтерактивні технології у методичній роботі".
Матеріали можуть бути використані заступниками директорів з навчально-виховної роботи при підготовці методичних заходів.Тренінг "Діагностичний інструментарій - основа моніторингу"

0

Тренінг можна провести під час семінару-практикуму заступників директорів ЗЗСО з метою введення у роботу закладів моніторингових досліджень з допомогою діагностичного інструментарію; формування навичок ефективної взаємодії.Вміння бути толерантним - запорука гарного настрою

0

Сформувати в учнів чітке уявлення про толерантність; стимулювати уяву учнів у пошуках власного розуміння толерантності; розвивати навички спілкування з іншими людьми, взаємодії з ними на основі співчуття, співрозуміння, доброзичливості."Добро в тобі"

0

Допомогти учням усвідомити, що добро потрібне кожній людині. Вчити нести добро іншим через добрі справи. Сприяти вихованню в них активної життєвої позиції, людяності, чесності, милосердя, доброти.КЛЮЧІ ДО УСПІХУ Тренінг-студія для учнів, учасників предметних олімпіад, та членів МАН

0

Тренінг пропонується для роботи із учнями, які є учасниками предметних олімпіад, конкурсів, членами МАН. Може застосовуватись практичними психологами, соціальними педагогами та класними керівниками в рамках профорієнтаційної роботи зі старшокласниками.Тренінгове заняття" Я-п`ятикласник"

0

Створення соціально-психологічних умов для успішної адаптації п'ятикласників до нових умов навчання.Тренінгове заняття для старших дошкільників "Мандрівка в країну емоцій"

0

Заняття з розвитку емоційної сфери старших дошкільників стане у пригоді практичним психологам ЗДО та вихователям.Тренінг для педагогів "Розвиток комунікативних вмінь і навичок педагогів"

0

Тренінг для педагогів за темою «Розвиток комунікативних умінь і навичок педагогів»
Мета тренінгу: опанування педагогами прийомів ефективного спілкування, відпрацювання навичок розуміння себе, інших людей, а також взаємин між людьми

Задачі тренінгу:

- розширення можливостей установлення контакту в різних ситуаціях спілкування;
- відпрацювання навичок розуміння себе, інших людей, а також взаємин між людьми;
- активізація процесу самопізнання і самоактуалізації.

І. Вступна частина
RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі