Користувацький вхід

Тренінги

...

Обмежити пошук фільтруванням:Виховна година з елементами тренінгу в 10-11 класах

0

Розробка виховної години з елементами тренінгу в 10-11 класах "Сімейні цінності"Майстер клас для батьків на тему : « Мій рідний край - життя мого перлина »

0

Мета: Залучити батьків до обговорення питань з патріотичного виховання дітей
Сприяти формуванню морального – етичних цінностей через родинні стосунки
Виховувати любов до Батьківщини та рідного краю.Тренінг на тему «Математика, фізика у фокусі НУШ: як поєднати традицію з сучасними викликами. З досвіду роботи: від А до Я»

0

Тренінг з удосконалення практичних прийомів поєднання традиційних методик з сучасними технологіями методичних працівників області в умовах переходу до Нової української школиПсихологічний супровід учнів-членів Малої академії наук України, які готуються до захисту науково-дослідних робіт у закладі позашкільної освіти

0

Зміст
ВСТУП
КОРЕКЦІЙНІ ЗАНЯТТЯ
Заняття 1. Зустрінемо захист науково-дослідних робіт з піднятою головою
Заняття 2. Зустріч з виступом
Заняття 3. Що таке критика
Заняття 4. Виступ та здоров’я
Заняття 5. Стрес шкідливий для здоров’я
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛПрограма тренінгових занять "Кроки до успішності" для студентів підліткового віку, схільних до асоціальної поведінки

0

Програма тренінгових занять «Кроки до успішності» зі студентами підліткового віку, схильними до асоціальної поведінки, спрямована на попередження, корекцію соціально-небажаних вчинків студентів та надання психолого-педагогічної допомоги і підтримки студентам у вирішенні проблем виходу зі складних ситуацій.
Завдання програми «Кроки до успішності»:
• сприяння повноцінному особистісному розвитку студентів;
• формування у студентів адекватної самооцінки;
• створення умов для формування в них мотивації до самовиховання і саморозвитку;Інтегрований підхід у викладанні географії та історії як соціалізуючий аспект розвитку пізнавальної активності школярів

0

У методичній розробці розкривається сутність інтеграції як невід’ємної складової Нової української школи.
Пошук і виявлення оригінальних рішень з теоретичних та практичних питань розкривається через впровадження інноваційних форм у роботі з педагогічними кадрами:
- Експлікація «Методичні засади інтеграції освітнього процесу»
- Створення експрес-проекту: пропозиції ( у форматі флеш-меседж)
- Інтерактивні вправи «Барометр настрою», «Асоціативне мереживо»
- Міні-тренінг «Проектуємо інтегрований урок разом»Інтерактивні вправи для вчителів: «Роль і місце вчителя в сучасній системі освіти»

1

Актуальність: професія вчителя в Україні має багато викликів та протиріч, але «Школа вчителем стоїть». Яким хоче бачити українського вчителя наше суспільство?.Презентація на тему: "Творчий педагог – творчі діти!"

0

Презентація на тему: "Творчий педагог – творчі діти!". Ділова гра на педраді з учителями НВК.10 речей, які потрібно говорити кожній дитині

0

Кажуть,що словом можна вбити. Та словом можна і зцілити. Пропонуємо перелік фраз, корисних для формування особистості дітей.Тренінг "Профілактика емоційного вигорання педагогів"

0

Метою тренінгу "Профілактика емоційного вигорання педагогів" є ознайомлення педагогів з поняттям "синдром емоційного вигорання", його основними причинами і симптомами, визначення основних умов збереження емоційного здоров'я педагога; надання інформації про сучасні техніки і прийоми стабілізації емоційного стану педагогів, розвиток самоусвідомлення, саморефлексії, самоаналізу, як необхідних складових здоров’я педагога. Завданнями є:
1. Проаналізувати причини та симптоми емоційного вигорання педагогічних працівників.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі