Користувацький вхід

Тренінги

Обмежити пошук фільтруванням:«Засоби мотивації до мобілізації внутрішніх ресурсів учнів»

1

Тема безпосередньо є однією із головних для учнів– це уміння знайти у собі ресурси до навчальної діяльності, розвитку творчих здібностей, формуванню позитивної самооцінки. Одним словом: як знайти в собі сили, щоб завжди бути успішними та щасливими від того.«Психологічні умови захисту прав дитини»

1

Теоретичний і практичний матеріал сьогоднішнього заняття з елементами тренінгу має на меті краще пізнати себе, допомогти усвідомити глибинний зміст і суть прав дітей, навчитись аналізувати, регулювати свою поведінку, ознайомитися з правилами та механізмом захисту прав дитини.
Заняття дасть змогу розглянути досвід у сфері прав дитини. Чого ж слід навчитися, захищаючи права? Це довгий список, але, перш ніж навчитися захищати права, треба дізнатись, які саме права є в дитини та яким чином їх можна захистити.Взаємозвя’зок почуття і поведінки (тренінгове заняття)

0

Тренінгове заняття де розглядається взаємозв'язок думок, почуттів та поведінки людини.Використання пісочної терапії, як один із методів корекційно-розвиткової роботи з дітьми з особливими освітніми потребами

0

Пісочна терапія, як один з арттерапевтичних методів, що використовується під час корекційно-розвиткових занять з дітьми з особливими освітніми потребами ефективно впливає на розвиток фантазії, мовлення, дрібної моторики рук. Методи пісочної терапії здатні ефективно коригувати наявні порушення та відхилення в особистісному розвитку, спираючись на внутрішні механізми зцілення та саморегуляції. Ігри з піском це одна з форм природної діяльності дітей, яка приносить їм неабияке задоволення. Це незвичайна техніка, завдяки якій дитина будує власний світ в мініатюрі з піску і невеликих фігурок.Тренінг на тему "«Будь зі мною» Безпечний інтернет"

0

Тренінг знайомить дітей з правилами спілкування в інтернеті, небезпечними кібертехнологіями, з якими можуть зустрітись діти; розвивати вміння,спілкуватись в соцмережах і чатах.Тренінг 3-4кл. "Своє життя оберігай - правила дорожнього руху пам’ятай!"

0

Сценарій тренінгу для 3-4кл.з безпеки дорожнього руху, який створений для формування здоров’язберігаючої компетентності учнів та може використовуватися у початковій школі для реалізації змістової лінії"Здоров’я і безпека" НУШ.Булінг в навчальному закладі

0

Найголовнішою проблемою, що стосується цькування в навчальних закладах, експерти називають розрив між поколіннями. Посилення цінностей індивідуалізму в суспільстві, який витісняє на другий план цінності сім’ї, та розвиток інформаційних технологій, що дозволяє дітям самостійно отримувати необхідну інформацію, призвели до того, що батьки втратили монополію на свій авторитет по відношенню до дитини.Майстер-клас для педагогів ЗДО з теми «Технологія сторітелінгу або як мотивувати дітей»

0

Майстер-клас направлений на розширення та уточнення знаннь педагогів ЗДО про технологію сторітелінгу як інноваційну технологію, що створює умови для мотивації дітей до навчання, надані рекомендації щодо організації роботи з дітьми дошкільного віку.Заняття-тренінг розраховане на підлітків для керування власного часу.

0

Заняття-тренінг розраховане на підлітків для керування власного часу.
<Розробила практична психологиня Олена Лазаренко
Мета: навчитись максимально використовувати свій особистісний потенціал
через організацію власного життєвого простору, керувати власним
часом, планувати і створювати комфортні умови для саморозвитку.Заняття з елементами тренінгу на тему: «Погляд у майбутнє»

0

Заняття з елементами тренінгу на тему:
«Погляд у майбутнє»
Цільова аудиторія: середня та старша ланка
Мета: виховувати повагу один до одного; oзнайомитися з професіями, та їх роллю у житті людини; засвоїти формулу «ХМТ»; активізувати процеси мислення, пам’яті.
Обладнання: олівці або фломастери, роздруковані завдання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі