Обмежити пошук фільтруванням:
Майстер-клас для педагогів
«Шість капелюхів»-одна із сучасних технологій на заняттях з художньої літератури»
Мета:ознайомити педагогів із сучасними підходами для роботи з художніми літературними творами;актилізувати проблему важливості усвідомлення змісту літературних творів;активізувати творчий потенціал педагогів.
Вправа «Асоціація».
Мета: налаштувати педагогів на роботу, зняти психологічне напруження.
Я почну фразу, а ви, піймавши м'яч, продовжите цю фразу.
Якщо педагог - це колір, то який?
Якщо педагог - це геометрична фігура, то яка?
Якщо педагог - це настрій, то який?
Ознайомити учнів із видама спорту, формувати інтерес до занять
спортом, активного способу життя; виховувати навички комунікації і
групової роботи та прищепити інтерес до занять фізичною культурою та
спортом.
Пропоновано вправи для включення наскрізної тематичної лінії "громадянська компетентність" у викладання предмету "зарубіжна література" у 5-11 класах.
Пропоновано вправи для включення наскрізної тематичної лінії "громадянська компетентність" у викладання предмету "зарубіжна література" у 5-11 класах.
ВОРКЩОП або робоча майстерня
«Розвиваємо емоційний інтелект вихователя»
Мета: використовуючи лише особистісний досвід, професійні знання та навички допомогти вихователям визначити поняття «емоційний інтелект» та знайти дієві методи й прийоми щодо його розвитку.
Хід заходу
Вправа «Знайомство»
Мета: розвиток навичок самопрезентації
Учасникам пропонується обрати квітку, яку вони асоціюють із собою. Потім презентувати від свого імені цю квітку. Психолог пояснює, що символізує кожна з квітів.
Символіка квітів:
Діяльнісний підхід до процесу формування особистісних досягнень дитини.
Бліц – гра - робота з педагогічним колективом
« Єдиний шлях, що веде до знання - це діяльність » Б. Шоу
Завдання:
підвищити рівень обізнаності педагогів з питань діяльнісного підходу до процесу формування особистісних досягнень дитини;
поширити знання про форми та методи впровадження діяльнісного підходу;
активізувати розумово – пошукову діяльність учасників семінару;
розвивати творчий потенціал педагогів, їх компетентність у питаннях формування особистості шляхом діяльнісного підходу;
В публікації міститься сценарій для загального тренінгу (педагоги- організатори і лідери учнівського самоврядування), як складова частина семінару для педагогів-організаторів про педагогіку партнерства.
Позитивне мислення – це вміння знаходити в будь-який момент життя привід для радості і сприймати невдачі раціонально, аналізуючи причини і приймаючи, як цінний досвід.
Позитивне мислення сприяє:
• збільшенню віри в свої сили, впевненості;
• реалізації свого творчого потенціалу;
• досягненню успіху в будь-якій справі;
• адекватному відношенню до професійних змін;
• формуванню оптимізму, навичок управління емоційним станом;
• повноцінній реалізація потенцій особистості в професійній діяльності, а в разі потреби оволодінні новою професією;
• здоровому способу життя тощо.
Тренінг для педагогів: «Вирішуємо конфлікти – правильно»
Мета: поглибити знання про специфіку конфлікту як одного з явищ комунікації; навчитися конструктивному вирішенню конфліктних ситуацій; формувати адекватне сприйняття конфліктів та навички способів їх запобігання; одержання учасниками психологічної підтримки.
Тренінг для вихователів:
«Розвиток навичок керованої поведінки учня»
Мета: формування стратегій розвитку у підлітків керованої поведінки, вирішення конфліктних ситуацій, зниження агресивності.