Користувацький вхід

Останні публікації

Тренінги

Обмежити пошук фільтруванням:Булінг в навчальному закладі

0

Найголовнішою проблемою, що стосується цькування в навчальних закладах, експерти називають розрив між поколіннями. Посилення цінностей індивідуалізму в суспільстві, який витісняє на другий план цінності сім’ї, та розвиток інформаційних технологій, що дозволяє дітям самостійно отримувати необхідну інформацію, призвели до того, що батьки втратили монополію на свій авторитет по відношенню до дитини.Майстер-клас для педагогів ЗДО з теми «Технологія сторітелінгу або як мотивувати дітей»

0

Майстер-клас направлений на розширення та уточнення знаннь педагогів ЗДО про технологію сторітелінгу як інноваційну технологію, що створює умови для мотивації дітей до навчання, надані рекомендації щодо організації роботи з дітьми дошкільного віку.Заняття-тренінг розраховане на підлітків для керування власного часу.

0

Заняття-тренінг розраховане на підлітків для керування власного часу.
<Розробила практична психологиня Олена Лазаренко
Мета: навчитись максимально використовувати свій особистісний потенціал
через організацію власного життєвого простору, керувати власним
часом, планувати і створювати комфортні умови для саморозвитку.Заняття з елементами тренінгу на тему: «Погляд у майбутнє»

0

Заняття з елементами тренінгу на тему:
«Погляд у майбутнє»
Цільова аудиторія: середня та старша ланка
Мета: виховувати повагу один до одного; oзнайомитися з професіями, та їх роллю у житті людини; засвоїти формулу «ХМТ»; активізувати процеси мислення, пам’яті.
Обладнання: олівці або фломастери, роздруковані завдання.Семінар-практикум для батьків «Безумовне прийняття дитини»

0

Семінар-практикум для батьків «Безумовне прийняття дитини» спрямований на підвищення батьківської компетентності в розумінні виховання дітей дошкільного віку, формування відповідального ставлення батьків до виховання фізично і психологічно здорового підростаючого покоління.Лайфхаки педагогічної ресурсності в умовах воєнного стану

1

В презентації представленнні лайфхаки педагогічної ресурсності в умовах воєнного стану. Перелік вправ допоможуть знайти сили педагогу під час роботи.Психолого-педагогічний семінар-практикум з елементами тренінгу «Стресостійкість сучасного педагога»

0

У даному психолого-педагогічному семінарі-практикумі з елементами тренінгу розкрито сутність поняття стресостійкості та обґрунтовано її значення в професійній діяльності вчителя, висвітлено ознаки, прояви, причини виникнення й способи подолання професійного стресу педагога. Виявлено психологічні особливості розвитку стресостійкості та пред’явлені деякі вправи на подолання стресу. Як слід правильно працювати над своїм емоційним станом в критичній ситуації, щоб жити далі і робити крок в майбутнє.Стратегії подолання стресу. Техніки стабілізації.

0

В розробці визначено головні стратегії подолання стресу. Надані вправи стабілізації психоемоційного стану.Стратегії подолання стресу. Техніки стабілізації психоемоційного стану.

0

В розробці визначено головні стратегії подолання стресу. Надані вправи стабілізації психоемоційного стану.Великий математик України Михайло Кравчук

0

Для відкритого уроку:
"Великі математики України"
Для учнів середньої та старшої школи

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі