Користувацький вхід

Професійна освіта

...

Обмежити пошук фільтруванням:



методична розробка відкритого уроку виробничого навчання на тему: «Приготування котлетної маси з м’яса і напівфабрикатів з неї»

0

методична розробка виконана з метою оказання допомоги
майстру виробничого навчання при проведенні уроку за темою «Приготування котлетної маси з м’яса і напівфабрикатів з неї» для учнів I-III курсів ПТНЗ за професією «Кухар»
У методичній розробці наведені, інструкційні карти, які доповнені ілюстративним матеріалом, опорні конспекти з ілюстраціями виконання послідовності певної операції, загальні вимоги безпеки праці та санітарії.



Мультимедійна презентація на тему: "12 квітня - Всесвітній день авіації та космонавтики"

0

Матеріали даної презентації можуть бути використані викладачами фізики і астрономії під час проведення уроків, позакласних заходів.



Виховна година на тему "Академічна доброчесність"

1

Зміст виховної години спрямований на ознайомлення здобувачів освіти з основними поняттями ЗУ Про освіту, а саме змістом статті 42; на розвиваток вміння творчо мислити та систематизувати отриману інформацію;
усвідомлення значення термінів «плагіат» та «академічна доброчесність» та сформувати відповідальність про власні вчинки; розвиваток навички роботи через Zoom конференцію; виховування основних компетентностей притаманних сучасному педагогу-новатору.



Конспект уроку – майстер-класу з технологій «Виготовлення окремих деталей виробу та з’єднання їх між собою (Квіти)»

0

Конспект уроку – майстер-класу з технологій «Виготовлення окремих деталей виробу та з’єднання їх між собою (Квіти)»
Модуль "Дизайн предметів інтер’єру"



Урок-дослідження з інформаційних технологій «Текстовий редактор MS Word. Робота з документами, що містять таблиці»

0

Урок-дослідження з інформаційних технологій (кухар 3 розряду) «Текстовий редактор MS Word. Робота з документами, що містять таблиці»



Створення, редагування та форматування електронних таблиць

0

Урок-дослідження з інформаційних технологій (кухар 3 розряд) «Створення, редагування та форматування електронних таблиць»



Вступ. Поняття проектування. Основні поняття та принципи проектування. Рівні проектування. Стадії проектування.

0

Конспект уроку з предмету Технології до навчального модуля "Комп’ютерне проектування за програмою Технології 10-11 класи (рівень стандарту)



Мультімедійна презентація з біологї на тему "Подорож до країни рослин"

0

Мультімедійна презентація з біології на тему "Подорож до країни рослин" може використовуватися викладачами біології під час проведення предметних тижнів природничих дисциплін в режимі дистанційного навчання. Вона містить цікаві завдання, які мають виконати здобувачі освіти для того, щоб отримати певну кількість балів і заняти призове місце. Форма проведення - гра, квест.



„Урок історії в системі нових педагогічних технологій, інтерактивного навчання, формування громадської позиції учнів та історичного мислення через призму людини в історії”

0

П Л А Н

1. Вступ.
2. Основні задачі і вимоги до сучасного уроку історії.
3. Основні системи нових педагогічних технологій.
4. Інтерактивне навчання.
5. Формування громадської позиції учнів.
6. Розвиток історичного мислення через призму людини в історії.



Мультімедійна презентація на тему:"Особливості підготовки здобувачів освіти до ДПА/ЗНО в умовах дистанційного навчання"

0

Дана презентація містить матеріал, який пояснює, що таке дистанційне навчання, які характерні риси та різновиди дистанційного навчання. Крім того, для полегшення роботи викладача,ця презентація містить перелік сайтів, матеріали з яких можно використовувати при підготовці здобувачів освіти до ДПА/ЗНО в умовах дистанційного навчання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі