Користувацький вхід

Професійна освіта

...

Обмежити пошук фільтруванням:"Мандрівка у світ танцю"

0

Танці - неймовірно витончене і красиве мистецтво. Сьогодні танці користуються величезним попитом. Адже це не просто фізичне навантаження, але і мистецтво передачі емоцій за допомогою рухів, яке дозволяє навчитися відчувати і володіти своїм тіломТворчий проект. Паперова колекція одягу «Подільські кульбабки»

0

У методичній розробці представлена методика поєднання теорії з практикою,що сприяла розвитку творчого підходу до розв’язання ряду художньо-конструкторських та технологічних завдань. Розвиваючи творчість учнів, майстри виробничого навчання використали метод проектів, який зорієнтований на самостійну роботу учнів, яка реалізується в індивідуальній, парній, груповій діяльності, що завжди передбачає розв’язання проблеми.Стаття "Розвиток психологічної компетентності педагога"

1

Майстер виробничого навчання є, в першу чергу, педагогом професійної освіти, а не лише фахівцем у певній виробничій галузі. Тому для нього особливо важливим є педагогічні здібності, знання, навички, наявність високорозвиненої педагогічної культури, психолого-педагогічної компетентності, педагогічної майстерності.УРОК ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ Тема: «Обробка низу халата різними способами»

1

Дана методична розробка може використовуватись викладачами та майстрами при проведенні уроків виробничого навчання та теоретичних уроків з професії "Кравець", 2-3 кваліфікаційного розряду. Урок побудовано в формі гри, він ставить за мету перевірити , узагальнити та застосувати вивчений навчальний матеріал з теми "крайові шви", який є базовим для вивчення всього курсу технології. Гра "Шість капелюхів" передбачає проведення уроку у вигляді двобою між учнями на кращі знання, вміння та навички з даної теми.Екологічні проєкти, як засіб соціального становлення вчителя

0

У статті йдеться мова про теоретичні засади проектної технології та шляхи оптимізації освітнього процесу, що направлений на соціальне становлення вчителя та його підготовку до еколого-педагогічної діяльності.
Ключові слова:, проект, екологічні проекти, соціальне становлення.
Annotation. The article deals with the theoretical foundations of the project technology and ways to optimize the educational process aimed at the social formation of the teacher and his preparation for environmental and pedagogical activities.
Keywords:environmental project, environmentalprojects, socialdevelopment.Сценарій свята "День студента в гуртожитку (КВК)"

0

Сценарій на допомогу вихователю гуртожитку коледжу, ліцею, училища для проведення свята або дозвілля.Майстерклас " Розвиток навичок 21 століття"

0

Матеріал пропонує форми та види діяльності для розвитку базових навичок 21 століття.WORLDSKILLS UKRAINE ЗАПОРІЖЖЯ-2019

0

Надається сценарій за матеріалами конкурсу професійної майстерності WORLDSKILLS UKRAINE ЗАПОРІЖЖЯ-2019. Надана історія виникнення конкурсу та його подальший розвиток.Методична розробка уроку виробничого навчання: "Приготування овочевих супів."

0

Розробка уроку допоможе майстрам виробничого навчання при проведенні
практичних занять з виробничого навчання. В даній розробці використанні сучасні технології приготування овочевих супів.Діяльність класного керівника з національно-патріотичного виховання

1

Становлення учня як громадянина та патріота – актуальна проблема сьогодення. Цей процес відбувається під час виховання та представляє цілий комплекс заходів, спрямованих на формування людини як особистості. Провідна роль у цьому процесі належить класному керівнику.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі