Користувацький вхід

Професійна освіта

...

Обмежити пошук фільтруванням:Навчально-методичний посібник «Застосування механічного та теплового обладнання у кондитерських цехах підприємств харчування»

0

Даний навчально-методичний посібник розкриває відомості про основні машини, які використовуються для підготовки сировини, приготування тіста та виробництва напівфабрикатів у кондитерських цехах підприємств громадського харчування, їх будову, принцип роботи, правила експлуатації. Він призначений для викладачів спеціальних дисциплін, майстрів виробничого навчання, учнів професійних навчальних закладів з спеціальності «Кондитер».Методична розробка уроку виробничого навчання на тему: "Обробка бортів підбортами в “чистий” край у виробах на вилоги"

0

Розробка уроку виробничого навчання за темою "Обробка бортів підбортами в “чистий” край у виробах на вилоги" може бути використана майстрами виробничого навчання з професії "Кравець" закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Тема у року відповідає кваліфікації кравця 4 розряду.Тип уроку: урок формування первісних умінь. Методи ведення уроку: розповідь-пояснення, показ трудових прийомів з використанням унаочнення. Особливе місце на уроці займає реалізація міжпредметних зв'язків, використання ІКТ.Тестологічний словник

0

Методичний посібник необхідний для вчителів та учнів 11 класу з метою підготовки до ЗНОПРОСТИ НАС, ПАМ’ЯТЕ, ПРОСТИ!

0

Урок проводиться з метою ознайомлення учнів з історичними передумовами виникнення Голодомору, дослідження етапів Голодомору, осмислення причин та наслідків його, осудження тоталітаризму як злочинної форми влади, здатну безкарно знищувати свій народ, збереження історичної пам’яті про страшну сторінку трагедії 33 року,виховування почуття патріотизму, національної свідомості, справжніх громадян своєї держави.Оцінка – найбільше досягнення студента

0

Оцінка – найбільше досягнення студента

“Освіта – річ пречудова, але добре було б інколи пам’ятати: нічому з того, про що потрібно було б знати, примусом навчити не можна”.
(англійський письменник Оскар Уайльд)Hotel’s star rating. Dialogues & review to the subject “At the Hotel” (презентація)

0

Дана презентація розрахована на студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Мета- розвинути навички діалогічного та монологічного мовлення. Розвинути навички сприйняття на слух. Розвинути навички читання. Виховати культуру поводження та спілкування в готелі. Навчитися бронювати номер у готелі.«Безпека праці, пожежна безпека, електробезпека»

0

У методичній розробці наведено приклад проведення уроку виробничого навчання «Безпека праці, пожежна безпека, електробезпека».
Методична розробка ілюструє методику активізації пізнавальної діяльності учнів шляхом використання швидкозмінних форм подання інформації, методику використання ІКТ, інтерактивних методів навчання, що сприяє підвищенню якості підготовки кваліфікованих, конкурентоспроможних робітників.Урок англійської мови на тему "The world of Jobs"

0

Даний урок пропонується проводити в 10-11 класах під час вивчення теми "Робота"Тема програми: «Дорожні знаки»

0

Розробка уроку з предмету: «Правила дорожнього руху» за темою програми: «Дорожні знаки»
Тема уроку:«Заборонні знаки, їх призначення, загальні ознаки, назва, місце встановлення»Урок "Фізика і борщ"

0

Урок «Фізика і борщ» - це урок узагальнення і систематизації знань з розділу «Молекулярна фізика і термодинаміка». Даний урок для учнів з професії «Кухар; офіціант», де розглядається приготування борщу, застосовуючи і пояснюючи при цьому усі фізичні процеси.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі