Користувацький вхід

Останні публікації

Професійна освіта

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація "Інтелект-карти - ефективний інструмент роботи з інформацією"

0

Карти памяті ( англ. Mind map ) - спосіб зображення процесу загального системного мислення за допомогою схем, зручний інструмент структурування інформації у візуальній формі. Ментальні карти ( інтелект карти, карти розуму , карти пам'яті , Mind Maps ) - це унікальна технологія роботи з інформацією , спосіб зображення процесу загального системного мислення за допомогою схем. Карти пам'яті - проста і ефективна техніка .Розробка відкритого уроку на тему "Приготування страв з яєць"

0

Розробка відкритого уроку на тему "Приготування страв з яєць" для учнів професійно-технічних навчльних закладів з професії "Кухар 4р."Конспект уроку "Машини і обладнання для тваринництва" за темою «Машини та обладнання для виготовлення м’ясних виробів»

0

Класифікація машин та вимоги до них Першою операцією машинної переробки м'яса є подрібнення. Під подрібненням розуміють процес поділу матеріалу на частини під дією механічних сил. Подрібнення здійснюють різними способами: роздавлюванням, розколюванням, стиранням, ударом і різанням.Конспект уроку "Трактори і автомобілі" за темою «Призначення, типи, будова та принцип дії декомпресійного механізму дизельних двигунів»

0

Декомпресійний механізм є тільки в дизельних двигунах і призначений він для відкривання та удержування у відкритому положенні клапанів дизеля з метою зменшення опору обертанню колінчастого вала під час пуску двигуна і регулювання його механізмів.Утеплення будівель та споруд

0

Дана розробка дасть можливість дізнатися про хід та методи утеплення будівель, а також економічні сторони будівництва.Конспект уроку "Трактори і автомобілі" за темою «Деталі клапанної групи»

0

Клапан впускає в циліндр повітря або пальну суміш і випускає відпрацьовані гази. Складається клапан з тарілки (головки) 10 (рис. 27) і стержня 2. Плавний перехід від головки до стержня клапана забезпечує більшу міцність клапана, поліпшує відведення тепла від головки до стержня, зменшує опір для впуску повітря або пальної суміші і випуску відпрацьованих газів.Конспект уроку "Машини і обладнання для тваринництва" за темою «Машини та обладнання для забою тварин, птиці та переробки м’яса»

0

На підприємствах м’ясної промисловості худобу переробляють з дотриманням Правил ветеринарно-санітарної експертизи м’яса і м’ясних продуктів. Забій худоби і розбирання туш здійснюють відповідно до схеми технологічних процесів на потоково-механізованих лініяхКонспект уроку "Машини і обладнання для тваринництва" за темою «Забій птиці, сортування пір’я і пуху»

0

Підприємства промисловості переробляють таку сухопутну і водоплавну сільськогосподарську птицю: курей, курчат, курчат бройлерів, індичок, цесарок, качок, каченят, гусей, гусенят. На забій птицю приймають з чистим оперенням, за кількістю і живою масою. Птицю доставляють автотранспортом у клітках або контейнерах, які зважують і встановлюють у місце розвантаження.Конспект уроку "Трактори і автомобілі" за темою «Головки циліндрів, їх призначення, блок-картери і циліндри, поршнів, поршневі кільця»

0

Кривошипно-шатунний механізм двигуна складається із циліндрів, поршнів з компресійними і маслозйомними кільцями, поршневих пальців зі стопорними кільцями, шатунів із вкладишами у нижній голівці й бронзової втулки в верхній голівці, колінчатого вала, маховика із зубчастим вінцем, картера з піддоном, голівки блоку з ущільнювальної металоасбестовою прокладкою і кришкою, блока циліндра .«Створення необхідних умов для фізичного розвитку учнів, збереження та зміцнення їхнього здоров’я»

0

Враховуючи існуючу тенденцію погіршення стану здоров’я дітей, розповсюдженість соматичних, нервово-психічних порушень здоров’я школярів, існування проблеми соціально-психологічної адаптації дітей та молоді, перед навчальними закладами постає завдання організувати навчально-виховний процес на засадах здоров’я збереження, розвивати професіоналізм педагогів щодо формування основ здорового способу життя, культури здоров’я, превентивного навчання і виховання дітей та учнівської молоді.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі