Користувацький вхід

Професійна освіта

...

Обмежити пошук фільтруванням:Китай та Японія в задзеркаллі

0

Бінарний урок з предмету всесвітня історія та виробничого навчання з професії "Перукар-модельєр" на тему "Китай та Японія у задзеркаллі"Подяки батькам учнів від вчителів

50086.jpg

Подяки батькам учнів від вчителів
Батькам учнів буде дуже приємно отримати таку нагороду.
Адже це знак поваги і шани до їхнього внеску у виховання і навчання дітей.
В архіві подяки з готовим текстом і порожні щаблони.

Кількість: 10 jpg | Формат: A4, 300 dpi | Мова: Укр.Розробка уроку по темі «Технологія приготування запечених страв з овочів»

0

а) навчальна: закріпити теоретичні знання і вміння шляхом практичного приготування страв;
- навчитися робити перерахунок сировини на задану кількість страв;
- правильному веденню технологічного процесу приготування страв;
- дотримання норм закладання сировини;
- доведення страв до смаку, кольору, аромату в відповідності вимог до якості.
б) розвиваюча: розвивати самостійність при виконанні завдання, естетичний смак, охайність, добросовісність по відношенню до праці.Інноваційні технології при вивченні предмета «Технології» приготуванні страв зарубіжної кухні»

0

У роботі представлений урок теоретичного навчання на тему «Кулінарна мандрівка зарубіжними країнами», який поданий у формі подорожі з використанням інтерактивних технологій, що дає можливість повторити та узагальнити знання з предмету «Технології приготування страв зарубіжної кухні». Головна мета уроку: закріпити раніше отриманні знання з тем. Інтернет-технології допомагають зробити урок цікавим. Учні самостійно вивчають навчальний матеріал, використовуючи різні джерела інформації.Темперамент і професія (тренінг)

0

Мета тренінгу: Вибір професії в залежності від особливостей особистості.
Завдання:
Навчальні:
• ознайомити учнів з поняттям «темперамент»;
• навчити виділяти основні типи темпераменту і враховувати свій тип темпераменту при виборі професійного шляху;
• сприяти підвищенню в учнів знань про світ професійної праці.
Розвиваючі:
• сприяти професійній орієнтації;
• дати уявлення про те, що при будь-якому типі темпераменту можна досягти висот професіоналізму;
• розвивати навички роботи з діагностичним матеріалом.
Виховують:Методична розробка бінарного уроку-дослідження Розвиток культури в Україні у 1930-ті рр. "Розстріляне відродження""

0

Представлена методична розробка уроку - це власне бачення викладачів бінарного уроку за означеною темою. Сподіваємося, комусь наша розробка стане у нагоді.Робочий зошит для учнів з предмета «Технологія приготування їжі з основами товарознавства»

0

Робочий зошит з предмету «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» за темою: «Технологія приготування напівфабрикатів з овочів, грибів» вміщує теоретичний матеріал, схеми, таблиці, малюнки овочів і напівфабрикатів з них, різноманітні завдання, кросворди, тести для самоперевірки та контролю знань, домашнє завдання. Може використовуватись як на уроці так і при дистанційному навчанні за потребою. Використання робочого зошиту підвищує ефективність уроку, спрощує сприйняття матеріалу учнями, реалізовує принципи особистісно – орієнтованого навчання.Робочий зошит з предмету «Облік калькуляція і звітність» Спеціальність: Кухар; Кондитер

0

Даний робочий зошит створений для теоретичної та практичної роботи з предмету «Облік, калькуляція, звітність» для учнів харчового напрямку. Він містить практичні роботи, задачі, технологічні і калькуляційні карти. Використовується для контролю рівня навченості учнів та є помічником викладачу спецдисциплін харчового напрямку.Збірник практичних завдань з дисциплін: статистика, основи економічного аналізу та економіка підприємства та розв’язки до них (видання друге, перероблене і доповнене)

0

Головна мета посібника - навчити учнів практики господарювання на рів-ні підприємства; організації та ефективності господарсько-комерційної діяльно-сті підприємства.
Посібник має допомогти у підготовці майбутніх спеціалістів, які навча-ються у професійно-технічних навчальних закладах сільськогосподарського профілю або підвищують свою кваліфікацію.
Завдяки матеріалам посібника учні зможуть здобути знання з економіки, навчитись їх застосовувати.Збірник практичних завдань з дисциплін: статистика, основи економічного аналізу та економіка підприємства

0

Завдяки матеріалам посібника учні зможуть здобути знання з економічних дисциплін, навчитись їх застосовувати.
Особливістю посібника є простота викладу матеріалу, адаптованість на користувача та людей, які мають економічну освіту.
Даний збірник містить відповіді на практичні завдання, які дають можливість учням краще засвоїти навчальний матеріал, вміло оперувати статистичними даними, здійснювати аналіз економічного стану підприємств та галузі в цілому.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі