Користувацький вхід

Професійна освіта

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Сугестивна технологія при викладанні спецпредметів

0

у статті розглянуто історія розвитку сугестивної технології. В якій передбачається комплексне застосування всіх вербальних і невербальних, зовнішніх і внутрішніх засобів навіювання. Реалізація цієї концепції передбачає створення особливих психолого-педагогічних умов навчання учнів. Дослідження показали підвищення працездатності та зниження втоми під впливом сугестивних засобів у процесі сугестопедичного навчання.«Нарізання овочів складними формами. Елементи оформлення страв.»

0

Анотація: методична розробка виконана з метою оказання допомоги
майстру виробничого навчання при проведенні уроку за темою «Нарізання овочів складними формами. Елементи оформлення страв» для учнів I-III курсів ПТНЗ за професією «Кухар»Групова навчальна діяльність як інноваційна технологія при проведенні уроків виробничого навчання

0

Статтю присвячено педагогічному дослідженню групової діяльності як інноваційної технології при проведенні уроків виробничого навчання яка вдало компенсує недоліки фронтальної та індивідуальної форм організації навчального процесу, а також розкриває педагогічні умови ефективного використання групової форми навчальної діяльності учнів в закладах ПТО.Активізація творчої та розумової діяльності учнів шляхом застосування інтерактивних методів та допоміжних інформаційних ресурсів на уроках теоретичного навчання з спецдисциплін. ( Збірка методичних розробок уроків з предмету : «Технологія приготування їжі

0

До збірки увійшли методичні розробки власного досвіду роботи викладача спецдисциплін Л.В.Павленко, які практично розкривають методичну проблему над якою працює викладач: « Активізація творчої та розумової діяльності учнів в процесі застосування інтерактивних методів та допоміжних інформаційних ресурсів на уроках теоретичного навчання з спецдисциплін».Проект з української мови «Інтонування складних речень»

0

Мета проекту:
- підвищувати рівень розвитку творчих здібностей учнів засобами ІКТ;
- створювати інтегроване мовно-літературне середовище з метою формування навчальних мотивацій й уміння вчитися засобами ІКТ та Інтернет - ресурсами;
- сприяти розвитку пізнавальних інтересів та критичного мислення учнів;
- розвивати пошукову діяльність учнів;
- розвивати уміння творчо застосовувати знання і вміння з української мови;
- повторити основні відомості про складне речення;
- з’ясувати стилістичні можливості вживання різних видів складних речень;«Українська ментальність, гумористичні традиції народного побуту й моралі у повісті «Кайдашева сім’я» І. С. Нечуя –Левицького. Утвердження цінностей національної етики засобами комічного»

0

Відомий літературознавець Н. Крутікова так сказала про повість І. С. Нечуя - Левицького «Кайдашева сім’я»: «Силою і правдивістю художнього відтворення побуту…селянства – безправного, обтяженого податками, розпорошеного, роз’єднаного, пригніченого темрявою і неуцтвом, … цей твір займає почесне місце серед інших творів світової літератури на селянську тему («Земля» Е. Золя). На відміну від Золя, український письменник бачив на тільки темряву і забобонність селян, а й поезію сільського життя, прекрасні якості душі трудівника».Виховний захід «Творцям українського поетичного кіно присвячується»

0

Українському кіно вже понад сто років! Українські кінематографісти зробили величезний вклад у розвиток світового кіно. Світову славу на початку ХХ ст. українському кінематографу приніс талант Олександра Довженка, якого було названо «першим поетом кіно». Стилістика, створена Довженком, поклала початок напряму, який визначають як «українське поетичне кіно». Новий сплеск українського кіно почався в кінці 50 – х початку 60 – х років минулого століття.Тематичний бібліотечний вечір «Щасливий той, хто щасливий у своєму домі»

0

Чи вміємо ми кохати? Які почуття викликала поезія, що прозвучала? З чого складається шлюб, як будувати сімейні стосунки ?Давні індоєвропейські етноси

0

У роботі висвітлена проблема визначення етносів, які належать до індоєвропейців, а також визначення їх прабатьківщини.

Подано думки, дослідження провідних вчених-славістів у яких розкрито тему «Давні індоєвропейські спільноти»;Гурток “Економіст”

0

Робота гуртка спонукає учнів до формування:

Економічного та господарського світогляду
Осмисленого відношення до праці
Розвитку інтересів учнів до економічних процесів та відносин в країні
Розвитку творчих здібностей навичок проектної діяльності
Формування підприємницької компетентності
Виховання культури спілкування.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі