Користувацький вхід

Останні публікації

Професійна освіта

Обмежити пошук фільтруванням:Методические указания к лабораторной работе на тему "Создание таблиц на Web-страницах."

0

Экономическая и техническая информация часто представляются в виде таблиц.
Язык HTML имеет развитые возможности для описания таких объектов.Методические указания к лабораторной работе на тему "Интернет-маркетинг. Исследование рынка."

0

Для исследования рынка необходимо: Выбрать рыночную нишу, определить трафик, который соответствует имеющимся сайтам в этой нише, определить информационный товар или реальный товар (услугу) при помощи которого Ваш ресурс будет зарабатывать в Интернете.методична розробка позакласного заходу

1

методична розробка позакласного заходу з фізики для учнів 10 класів.Конкурс –змагання «Хто попереду».Мета заходу:
Навчальна: поглибити,удосконалити знання учнів;їхні практичні навички,використовувати здобуті знання на практиці.
Розвивальна:розвивати пізнавальну активність учнів; творчі здібності,уміння логічно мислити;орієнтуватися в новій ситуації,вміння приймати правильне рішення.
Виховна: через гру виховати інтерес до фізики,як науки;почуття колективізму,повагу до одногрупників.План-конспект уроку на тему: "Щоб у серці жила Батьківщина"

0

Мета: познайомити учнів із досягненнями України за 25 років, її позитивними напрацюваннями та недоліками, відзначити героїзм на Майдані та участь українців в АТО.
Виховувати патріотизм, повагу до людей-героїв, толерантне ставлення до думки інших учасників.
Обладнання: карта України, проектор, слайди, плакати із висловами відомих людей.
Хід уроку

На фоні музики
1 ведучий: 25 – це мало, чи багато?
2 ведучий: Для людського життя – багато,
1 ведучий: а для країни - ні.
2 ведучий: Перший урок приурочено 25-річниці Незалежності України.Методична розробка уроку на тему: "Організація та проведення презентацій"

0

Тема: «Організація та проведення презентацій»
Мета: Познайомити учнів з однією із поширених форм роботи на підприємстві, в установі та організації – презентацією. Надати знання про підготовку даного заходу та його проведення. Вдосконалити вміння створювати слайди для проведення презентації. Розвивати вміння орієнтуватися згідно обставин, щоб не затримувати роботу інших. Виховувати толерантність, відповідальність та витримку.
Тип уроку: подача нових знань.
Випереджувальні завдання:
1. Групові завдання: підготувати у програмі PowerPoint презентацію «Група ОКНС -33».Методична розробка уроку на тему: "Підсумкова контрольна робота"

0

Тема уроку: Підсумкова контрольна робота
Мета:
Навчальна: узагальнення знань учнів по предмету: етапи розвитку та сфери застосування інформаційних технологій; різновиди інформаційних систем; структуру інформаційної системи.
Розвиваюча: розвивати увагу, пізнавальний інтерес, уміння планувати свою роботу та оцінювати результати своєї праці та одногрупників.
Виховна: виховувати світоглядні позиції, інтерес до пізнання інформаційного простору.
Тип уроку: контроль і корекція знань.Методична розробка уроку на тему: "Уніфікація наказів"

0

Тема: Уніфікація наказів
Мета: розглянути призначення і використання уніфікації документів кадрово-контрольних питань; сформувати теоретичні поняття уніфікація, уніфікована система документації; навчитися практично застосовувати отримані знання; виховувати акуратність, терпимість, толерантність у роботі з документами.
сформувати поняття:
• Уніфікація та уніфікована система документації
розглянути:
• елементи уніфікованої системи документації
формувати вміння:
• працювати з документами;
• виконувати сортування, згідно класифікації.
Тип уроку: засвоєння нових знаньКонспект уроку з біології

0

Віруси. Роль вірусів у природі і житті людини.
На уроці використані прийоми та методи гра «Встав пропущене слово», створена у хмарному застосунку Learningapps; гра «Знайди зайвого», створена за допомогою MS PowerPoint; перегляд відеоролика; складання опорного конспекту за доповіддю учня; бесіда за презентацією вчителя; конструювання діаграми Венна; складання схем; читання тексту з позначками; аргументи «за» і «проти»; електронне тестування; складання пазлу створеного за допомогою хмарного середовища Learningapps.Конспект уроку з екології

0

Основні категорії заповідних об’єктів. Уявлення про екомережі. Практична робота №6 Аналіз особливостей розвитку заповідної мережі України.ВІД НЕЗВИЧАЙНИХ КНИГ ДО НЕЗВИЧАЙНИХ БІБЛІОТЕК СВІТУ

0

Упродовж усього життя ми звертаємося до книги. Вона допомагає пізнати та зрозуміти навколишній світ і самих себе. Нерідко книга, вчасно прочитана, підказує людині вихід із складної ситуації.
Книги — володарі простору. Вони запрошують нас до захоплюючих подорожей найрізноманітнішими куточками нашої планети й загадковими всесвітами вимислу.
Книги — це справжня духовна скарбниця людства, які мешкають у незвичайних бібліотеках світу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі