Користувацький вхід

Професійна освіта

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інструкції до виконання практичних робіт з дисципліни "Бухгалтерський облік"

0

Практичне заняття — форма навчального заняття, під час якої викладач організовує для студентів аналіз окремих теоретичних положень навчальної дисципліни та формує навички і вміння їх практичного застосування, через індивідуальне виконання відповідно сформульованих завдань.
Цю форму занять проводять у аудиторіях, обладнаних необхідними технічними засобами навчання, обчислювальною технікою.
Викладач завчасно готує необхідний методичний матеріал — тести для виявлення рівня оволодіння відповідними теоретичними положеннями, набір завдань різного ступеня складності.Конспект лекцій з дисципліни "Бухгалтерський облік"

0

Ле́кція — основна форма проведення навчальних занять, призначених для засвоєння теоретичного матеріалу.

Лекція є основною формою навчального процесу. Усний виклад предмета викладачем, а також публічне читання на яку-небудь тему.

Мета лекції — розкрити основні положення теми, досягнення науки, з'ясувати невирішені проблеми, узагальнити досвід роботи, дати рекомендації щодо використання основних висновків за темами на практичних заняттях.План роботи методичної комісії з виховної роботи на 2020/2021 н.р.

0

План роботи методичної комсії з виховної роботи на 2020/2021 навчальний рік, розроблений для професійно-технічного навчального закладуІнтегрований урок з геометрії та виконання слюсарних робіт

0

Конспект уроку можна використовувати для узагальнення знань учнів про властивості елементів циліндра, практичне їх вимірювання, знаходження об’єму циліндра, підвищення мотивації навчальної діяльності учнів при вивченні властивостей тіл обертання для формування практичних умінь і навичок у діагностиці та ремонті вузлів і агрегатів с/г маши, формування математичної грамотності, технологічної компетентності.Якісний клей для столяра

0

Всі зразки столярного клею показали якісні показники.
За даними критеріями найякіснішим клеєм є Titebond III Ultimate
Особливості:
• Міцність клейового шва сильніше, ніж міцність самої деревини;
• Універсальність використання (холодний і гарячий метод склеювання будь-яких порід дерева, багатошарового пластику, шпону, МДФ, ДВП і ДСП);
• Відсутність абразивності (в процесі фінальної обробки не псує ріжучу кромку інструментів);
• Абсолютна нешкідливість (може використовуватися у виробах які стикаються з продуктами харчування);
• Підвищена вологостійкість клейового шва;МЕТОДИКА ФОРМУВАННЯ ПІЗНАВАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ УЧНІВ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ МАТЕМАТИКИ

0

Актуальність теми. Відповідно до положень, проголошених у нормативно-правових документах у сфері освіти: Законі України «Про освіту» [2], Законі України «Про загальну середню освіту» [1], Указі Президента України «Про Національну стратегію розвитку освіти в Україні на період до 2021 року» [4], Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти на період до 2029 року «Нова українська школа» [5],метою освіти є формування покоління, яке прагне до набуття знань, здатненавчатися протягом життя, опановувати й збагачувати суспільні цінності.Урок. Роль І. Франка в розвитку драматургії й театру. Проблема особистого щастя у драмі "Украдене щастя".

0

Подано методичну розробку уроку з української літератури "Роль І. Франка в розвитку драматургії й театру. Проблема особистого щастя у драмі "Украдене щастя".Запропонована розробка містить елементи нестандартних підходів, інтерактивних методик, технології розвитку критичного мислення.
Додаток А. "Любовний трикутник у драмі І. Франка "Украдене щастя".
Додаток Б. "Асоціативний кущ "Щастя - це...".
Додаток В. "Конфлікт між персонажами у драмі І. Франка "Украдене щастя".
Додаток Г. Прийом "Фішбоун"
(1. Микола - винуватець трагедії чи жертва обставин?План інтегрованого засідання гуртків з економіки та виробничого навчання на тему: «Альтернативні види палива»

План інтегрованого засідання гуртків з економіки та виробничого навчання
на тему: «Альтернативні види палива»
Метою засідання є формування професійних компетентностей; поглиблення та удосконалення теоретичних знання учнів з предметів: «Сільськогосподарські машини», «Трактори», «Будова та експлуатація вантажних автомобілів»; «Основи галузевої економіки і підприємництва».Презентація творчого проекту"Плекаємо перлини декоративно - ужиткового мистецтва рідного краю"

0

Рекомендації для працівників позашкільних навчальних закладів з досвіду роботи педагогічного колективу Краматорської станції юних техніків по втіленню у життя проектних технологій.Інтегрований урок з предметів «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» та «Облік, калькуляція і звітність»

0

Розгорнутий план відкритого інтегрованого уроку з предметів «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» та «Облік, калькуляція і звітність» з професії: 5122 «Кухар», рівень кваліфікації – 3 розряд.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі