Користувацький вхід

Останні публікації

Професійна освіта

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Поняття мов програмування

0

ознайомлення учнів із мовою програмування Pascal, її алфавітом, синтаксисом, структурою написання програми; формування вмінь розробляти алгоритми в Pascal, використовувати різні базові структури, самоосвітню компетентність.Любові Всевишній присвячено...(виховний захід).

1

Було і буде так у всі часи:
Любов, як сонце, світу відкриває
Безмежну велич людської краси .
І тому світ завжди благословляє
І сонце, що встає, і серце, що кохає !

Цими словами Василя Симоненка ми починаємо наш літературний вечір, який має назву «Любові Всевишній присвячується...», погортаймо обережно сторінки, на яких записано історії закоханих сердець, вслухаємося в рядки ніжності та кохання,- і задумаймося, яке це все - таки велике і сильне почуття, як його треба терпляче чекати, берегти, цінувати, охороняти, як збагачує воно душу людини, яке воно світле і прекрасне...Посібник для учнів та педагогів "ІНТЕЛЕКТ-КАРТИ як інструмент ефективної роботи з інформацією"

0

Посібник на допомогу учням та педагогам створено з метою сприяння організації найефективнішого способу роботи з інформацією. В посібнику розкрито основну суть та поняття інтелект-карт; наведено рекомендації по їх складанню; здійснено огляд найпопулярніших комп'ютерних програм та онлайн-сервісів для створення ментальних карт; розглянуто сфери їх застосування. Для наочності посібник містить галерею інтелект-карт різної тематики.Розробка уроку за темою "Облік утримання із заробітної плати"

0

Розробка уроку за темою "Облік утримання із заробітної плати" з предмету "Бухгалтерський облік" за професією "Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних" містить презентацію, розрахунки в програмі Ecxel.«Критерії життя і смерті людини в контексті медикобіологічних і філософсько-етичних підходів»

0

Людина — єдина істота, що усвідомлює і своє життя, і знає про неминучу смерть кожної людини і свою в тому числі. Очевидно, саме усвідомлення своєї смертності і є початком людської духовності — бажання зрозуміти найглибші основи буття і стати до них причетним, з ними пов'язаним.Лабораторно-практична робота: "Вивчення будови та принципу дії двигуна автомобіля."

0

Тема. Вивчення будова та принципу дії, а також розбирання та складання елементів системи охолодження двигуна автомобіля.
Мета заняття: Ознайомитись з будовою й роботою системи охолодження двигуна; отримати практичні навички з розбирання й складання елементів системи охолодної двигуна.
Матеріальне забезпечення: двигун ЗІЛ-130 , ГАЗ-24 та М-412, елементи системи охолодження, комплектний радіатор охолодної рідини; насос рідини разом із вентилятором; схеми і плакати охолодної системи різних автомобільних двигунів; необхідна література.урок виробничого навчання: "Форми бухгалтерського обліку"

0

Форма бухгалтерського обліку — це певна система регістрів бухгалтерського обліку, порядку і способу реєстрації та узагальнення інформації в них з дотриманням єдиних засад бухгалтерського обліку.
Форма бухгалтерського обліку як відображення певного рівня технології облікового процесу має відповідати таким вимогам:
• забезпечення повноти та реальності в облікових регістрах господарських операцій;
• забезпечення раціонального розподілу облікових робіт міжокремими працівниками для своєчасного їх виконання;Виховний захід "Славетні люди України"

0

Катерина Білокур народилася в селі Богданівка Пирятинського повіту Полтавської губернії (тепер це Яготинський район Київської області), коли саме до кінця не з'ясовано. Офіційною датою її народження було, зрештою, визнано 25 листопада (7 грудня) 1900 року. Це було логічніше за все, адже - це день святої великомучениці Катерини.Літературно-музична композиція "Єсть на світі доля, а хто її знає?"

0

Мета׃ розкрити учням та студентам тему жіночої долі у творчості Великого Кобзаря, формувати життєві та ключові компетенції студентів; розвивати творчі здібності, артистизм; виховувати любов до Батьківщини, повагу до поетичного слова її видатного поета."Посилення ролі керівника закладу щодо мотивації навчальної діяльності учнів ПТНЗ"

0

Матеріал містить посилання на психологічні аспекти мотивації навчальної діяльності учнів, звертається увага на піднесення ролі волонтерства у формуванні мотивів навчання, на методи стимулювання учнів у педагогічній творчій лабораторії, їх роль у мотивації навчання, висвітлюються питання створення ситуації успіху, як одного із ефективних засобів мотивації навчальної діяльності, формування мотивів обов’язку й відповідальності, мотивації навчання обдарованих дітей. Матеріал рекомендований не тільки для керівників навчальних закладів,а й для керівників окремих навчальних груп ПТНЗ.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі