Користувацький вхід

Професійна освіта

Обмежити пошук фільтруванням:Респект – зустріч «Я – українець по духу, по роду, маленька частинка свого народу» з поетами – краянами Юрієм Власенком (випускником ДПТНЗ «Бородянський професійний аграрний ліцей») та Валентином Вашуленком

0

Респект – зустріч «Я – українець по духу, по роду, маленька частинка свого народу» з поетами – краянами Юрієм Власенком (нашим випускником) та Валентином Вашуленком.Презентація на тему "Про ефективні методи підготовки здобувачів освіти до ЗНО/НМТ"

0

Матеріали презентації містять матеріали, які допоможуть викладачам хімії, біології і екології значно краще підготувати здобувачів освіти до проходження ЗНО/НМТ.Презентація на тему "Екосистеми боліт та необхідність їх збереження"

0

Дана презентація створена на основі досліджень екосистем боліт Полісся. Матеріали презентації дозволять викладачу більш детально ознайомити здобувачів освіти з флорою та фауною боліт та заходами щодо їх збереження.Практична робота. Створення розрахункової таблиці в Ехсеl.

0

Практична робота з дисципліни Інформаційні системи та технології на тему Створення розрахункової таблиці в табличному процесорі Microsoft ExcelПрактична робота. Створення розрахункової таблиці в Ехсеl.

0

Практична робота з дисципліни Інформаційні системи та технології на тему Створення розрахункової таблиці в табличному процесорі Microsoft ExcelНавчальний посібник до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни "Техніка виготовлення ортодонтичних конструкцій в дитячому віці"

1

Навчальний посібник (робочій зошит) до практичних занять складено згідно сучасним вимогам. Методично грамотно та обгрунтовано описано всі розділи за темами практичних занять та самостійної роботи з дисципліни.А над світом українським вишивка цвіте..

0

Сьогодні, як ніколи, потрібно думати про нашу державу, про її майбутнє. А це значить думати про наших дітей, найголовніше - про їх виховання. Адже зріла особистість, яка сформувалась з дитячого спийняття світу, в майбутньому буде будувати сім’ю, керувати державою, та, найголовніше, ростити своїх дітей, використовуючи душевні якості та звичаї, які виховали в ній батьки, суспільство, держава.
Методична розробка спрямована на виховання шанобливого ставлення до традицій українського народу,збереження національних цінностей та їх популяризація серед молоді.Презентація: Пристосування для токарних та шліфувальних верстатів

0

Презентація на тему "Пристосування для токарних та шліфувальних верстатів" призначена для візуалізації та пояснення нового матеріалу з дисципліни "Технологічне оснащення", що викладається студентам коледжу, які навчаються на спеціальності "Галузеве машинобудування".
В презентації розглятуто види:
- патронів;
- люнетів;
- центрів;
- оправок;
- планшайб.Скаднопідрядне речення ,його будова.

0

У розробці містяться завдання на повторення сполучників підрядності.Учні мають розрізняти сполучники і сполучні слова.Формувати компетентності:вміння визначати смислові відношення у реченні.Силабус з дисципліни «Алгоритми і методи обчислень»

1

Силабус навчальної дисципліни «Алгоритми і методи обчислень» спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі