Користувацький вхід

Професійна освіта

Обмежити пошук фільтруванням:Організація дистанційного навчання з використанням онлайн-інструментів

0

Презентація призначена для викладачів професійно-теоретичної підготовки. Тут наведені приклади онлайн-інструментів, які викладач використовує для проведення уроків при дистанційному навчанні.МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ТА ПОРАДИ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ КОМПЛЕКСНИХ ЧИСЕЛ ДЛЯ РОЗВ’ЯЗАННЯ РІВНЯНЬ ДРУГОГО , ТРЕТЬОГО ТА ЧЕТВЕРТОГО СТЕПЕНЯ

0

Шановні колеги! Тема « Дослідження комплексних чисел. Розв’язання рівнянь другого, третього та четвертого степеня в множині комплексних чисел » поглиблює та розширює знання учнів. У роботі пропонується ретельно ознайомитись з поняттям комплексного числа. Навчитись використовувати поняття для розв’язання широкого класу задач алгебраїчного змісту та розв’язання алгебраїчних рівнянь другого, третього та четвертого степеня, навела первісне уведення теоретичних основ, а в наслідку практичне їхнє застосування при розв’язанні задач.Методична розробка уроку "Правила диференціювання. Розв’язування вправ"

0

В даній розробці подано методичний матеріал проведення уроку "Правила диференціювання. Розв’язування вправ". Вона містить інтерактивні вправи, яки можна використати при поясненні нового матеріалу, а також презентація до уроку.ПЛАН Роботи педагогічної спільноти корекційних педагогів та асистентів вчителя (вихователя) На 2022-2023 навчальний рік

0

ПЛАН
Роботи педагогічної спільноти
корекційних педагогів та асистентів вчителя (вихователя)
На 2022-2023 навчальний рікРічний план спільноти корекційних педагогів та асистентів

ПЛАН
Роботи педагогічної спільноти
корекційних педагогів та асистентів вчителя (вихователя)
На 2022-2023 навчальний рік

Обговорений на засіданні 01.11.2022 р.
Керівник _______________
Вчитель-дефектолог
ПІБ Керівника

2022р.
«Людина лише там чогось домагається,
де вона сама вірить у свої сили.»
(Л.Фейєрбах)

План роботи
педагогічної спільноти
І. Вступ
Головна мета ПС корекційних педагогів та асистентів вчителя (вихователя):Відкрита виховна година на тему: « Земна вода – землі життя»

0

Ознайомити студентів із значенням води в природі та в житті людини, навчити розумно користуватись дарами природи, зокрема водою, викликати інтерес до знань про неї, вчити правильно та економне витрачати її ресурси;«Діагноз - зло» Лекція на виховну тему

0

Автори зачіпають питання відносин молоді один до одного вміння спілкуватися, прощати вчинки. Наводиться маса матеріалів про жорстокість, приниження, насильство. Матеріали лекції мають велике виховне значення для молоді та рекомендуються для використання кураторів груп.Показова виховна година на тему: Держава, закон, честь, наказ! Присвячується усім захисникам ЗСУ!

0

24 лютого 2022 року назавжди розділило життя українців на до та після. О п'ятій ранку російські війська здійснили масовану повітряну атаку по всій території України та почали повномасштабний воєнний наступ. За вісім років терору Донбасу та окупації Криму людоїдський апетит країни агресора зріс.Методична розробка відкритої виховної години на тему: «Студентське життя»

0

Методична розробка підготовлена до дня Студента.
Матеріал виховного заходу підібраний з метою показати здобувачам освіти, що студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях. Професія «Студент» - це класно, Хоча, на жаль, короткочасно: вісім семестрів або чотири роки
Методична розробка може бути використана кураторами груп, вихователями гуртожитків для проведення виховних заходів.ДОВІДНИК-ПОМІЧНИК З ДИСЦИПЛІНИ «Економічна теорія»

0

Довідник-помічник термінів з навчальної дисципліни «Економічна теорія» розроблений для здобувачів освіти зі спеціальностей «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», «Агрономія», «Менеджмент», «Ветеринарна медицина».
В процесі вивчення дисципліни велике значення має засвоєння здобувачами освіти основних понять і термінів. Вивчення термінології дозволить здобувачам освіти краще поглибити свої знання.
Довідник-помічник відповідає навчальній програмі з дисципліни «Економічна теорія».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі