Користувацький вхід

Професійна освіта

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сучасний урок - основа ефективної та якісної освіти

0

Сучасний урок – це урок демократичний. Він проводиться не для учнів, а разом з ними. Це урок, на якому присутній демократичний стиль спілкування, де учні вчаться здобувати знання, а не отримувати готові, де жоден з них не боїться висловлювати свою думку і доводити її.
Даний матеріал буде цікавий для всіх педагогічних працівників.Розробка уроку з предмета «Перукарська справа» на тему: «Фарбування волосся знебарвлюючими барвниками»

1

Тема програми №10: Фарбування волосся
Тема уроку: Фарбування волосся знебарвлюючими барвниками
Мета уроку:
- навчальна: сформувати знання про фарбування волосся знебарвлюючими барвниками.;
- розвивальна: розвивати в учнів спостережливість, самостійність, логічне мислення, творчі здібності, відповідальність;
- виховна: сприяти формуванню творчого підходу до роботи, розвивати логічне і аналітичне мислення, вміння робити висновки, мотивувати стійкий інтерес до оволодіння обраною професією, виховувати охайність при роботі з волоссям.
Тип уроку:комбінований урокУрок виробничого навчання в умовах виробництва на підприємстві на ТДВ «Галія»

0

1. Вступ.
2. План уроку
3. Література.
4. Висновок.
5. Додатки.

а) Обов’язки майстра на уроках виробничого навчання в умовах виробництва.
б) Технологічна послідовність обробки жіночого жакета на підприємстві.
в) Опис моделі жіночого жакета, що виготовляється на підприємстві.
г) Перелік навчально – виробничих робіт при підготовці кравців в період оволодіння професією на 2017- 2018 н.р. гр. 31
д) Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів на уроці виробничого навчання на підприємстві
ж) Схема переміщення учнів на робочих місцях

6. Презентація уроку.Хімічний метод боротьби (презентація з дисципліни «Захист рослин»)

0

Презентація з дисципліни "Захист рослин" для студентів ВНЗ І-ІІ р.а. сільськогосподарського напряму підготовки на тему "Хімічний метод боротьби".Основні закономірності і принципи виховання

0

Анотація: Особлива роль у формуванні людської особистості належить вихованню, оскільки цілеспрямований виховний вплив, на неї передбачає не лише виховання позитивних якостей, а й подолання наслідків впливу негативних об'єктивних чинників.Засідання гуртка на тему: «Цікаві моменти історії бухгалтерського обліку»

0

Метою даного засідання є удосконалення досвіду проведення позаурочних заходів.

Для того, щоб зрозуміти та збагнути всю сутність бухгалтерії, необхідно вивчити її історію.Із досвіду роботи за новим Державним стандартом 2016 року.

1

Підготовка якісних кваліфікованих робітників, що відповідають сучасним вимогам і можуть вирішувати складні виробничі завдання – являється головним завданням колективу Гірницького професійно-технічного училища.Година пам`яті «Трагічний 1933».

0

Сценарій години пам'яті складався з метою:
Глибше познайомити учнів з правдою про трагічні сторінки голодомору 1932-1933 р.р. та вшанувати пам'ять його жертв.«Ми всі господарі природи»

0

Екологічна вітальня розроблялася з метою:
1.Виховання розуміння сучасних проблем навколишнього середовища й усвідомлення їх актуальності для рідного краю, всього людства, особисто для себе.
2.Допомогти учням змінити своє ставлення до природи з метою виховання екологічного світогляду та формування екологічної культури учнів. Розвивати в учнів почуття відповідальності за стан навколишнього середовища.
3.Розвивати в учнів потреби у спілкуванні з природою та почуття відповідальності за збереження природи України, її флори і фауни.Методична розробка інтегрованого уроку

1

У методичній розробці надані методичні рекомендації по організації та проведенню уроку, та послідовний план уроку. Особливу увагу при розробці даного уроку звернено на тісну співпрацю викладачів з учнями.
Безперечно, уроки такого типу неможливо використовувати систематично. Це обумовлено, насамперед, обмеженням викладання навчального матеріалу у часі. Але уроки вище зазначеного типу спонукають учнів до продуктивної праці, сприяють розвитку зацікавленості, творчості та формуванню власного «Я», впевненості в своїх силах.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі