Користувацький вхід

Професійна освіта

Обмежити пошук фільтруванням:«Використання інтерактивних технологій, щодо формування фахових компетентностей»

1

Сучасні соціально-економічні умови в Україні висувають на перший план питання підвищення якості професійної підготовки майбутніх медиків, формування в них зацікавленості у здобутті професії та прагнення самовдосконалення.
В умовах становлення і розвитку високотехнологічного інформаційного суспіства постає необхідність у стовідсотковому впровадженні у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційніх технологій.Лабораторна робота "Дослідження кіл з послідовним, паралельним і мішаним з'єднанням резисторів"

0

Лабораторна робота з предмету "Електротехніка" на тему Вимірювання потужності та роботи в колах постійного струму, "Дослідження кіл з послідовним, паралельним і мішаним з'єднанням резисторів"Методична розробка відкритого заняття з дисципліни «Економічна теорія» на тема: «Безробіття і зайнятість населення»

0

Дана методична розробка відкритого заняття з дисципліни «Економічна теорія» розроблена згідно робочої навчальної програми.

Завдання заняття відповідають вимогам програмного матеріалу з економічних дисциплін.
Структура заняття передбачає не передачу готових знань від викладача до студентів, а розвиток особистісних якостей студентів засобами творчої самостійної роботи, розвиток індивідуального стилю пізнавальної самостійної діяльності.Фізика. Механіка

0

Методичні рекомендації для виконання практичних завдань
для здобувачів фахової передвищої освіти І курсуДіагностична контрольна робота з англійської мови

0

Діагностична контрольна робота для здобувачів освіти 1 курсу закладу професійно-технічної освіти. Розроблена з метою виявлення рівня шкільної підготовки та визначення прогалин у знаннях.Онлайн- інструменти Wordwall та LearningApps для створення інтерактивних вправ: порівняльна характеристика та досвід використання при викладанні математики.

0

В методичних рекомендаціях розглянуті сервіси Wordwall та LearningApps
для створення інтерактивних вправ, наведений їх порівняльний аналіз
та власний досвід використання при викладанні математики.Деякі особливості організації виробничого навчання в умовах військового стану

0

В умовах військового стану першочерговими стали задачі організації безпечності виробничого навчання та його можливого продовження під час повітряної тривоги. І я хочу поділитися з вами деяким нашим досвідом в цьому плані.Пакет завдань з навчальної дисципліни "Фізика і астрономія" для тематичного контролю знань з теми " Основи термодинаміки " для студентів першого курсу технічних коледжів.

0

Пакет завдань з навчальної дисципліни "Фізика і астрономія" для тематичного контролю знань з теми " Основи термодинаміки " для студентів першого курсу технічних коледжів. Матеріал буде корисний для тематичного контролю знаньМетодична розробка Відкритого уроку «Капітальний ремонт автомобільних двигунів»

1

Даний урок спецтехнології побудовано у формі презентації. Так як презентації - важливий і надзвичайно корисний метод навчально-виховної діяльності, оскільки викладач може не тільки продемонструвати змістовний матеріал, що вивчається у даній темі, а й формувати певну логіку мислення.Різнорівневі завдання з Приготування хліба ПКР 2.2

0

Різнорівневі завдання з предмету «Приготування хліба, хлібобулочних та борошняно – кондитерських виробів» Професія 7412 «Пекар», 3 розряд використовуються викладачем для оцінювання знань здобувачів освіти.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі