Користувацький вхід

Професійна освіта

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Засідання міського методичного об’єднання соціальних педагогів «Профілактика насильства в учнівському середовищі шляхом формування особистості дитини»

0

Розробка засідання міського методичного об’єднання соціальних педагогів «Профілактика насильства в учнівському середовищі шляхом формування особистості дитини»Західна дитяча хорова література

1
qip_shot_-_screen_213.png

Зміст роботи складає стислий аналіз творчості одинадцяти (десяти європейських і одного американського) найвидатніших композиторів від доби Відродження до початку ХХ ст. та їх кращих творів, які увійшли в практику дитячого хорового виховання й близькі до виконавських можливостей шкільних хорів.«Обробка поверхні гіпсокартонними листами»

0

Тема уроку: «Обробка поверхні гіпсокартонними листами»
Урок призначений для викладачів та майстрів виробничого навчання за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій»Посібник «Виготовлення жилета чоловічого»

0

В даному посібнику розглядаються і поєднуються різні інноваційні форми і методи навчання. Учні не тільки слухають, а й аналізують і синтезують одержану інформацію, критично мислять, обмінюються думками, пізнають радість набуття нових знань.
В розроблених уроках сформована уява про сутність технологічної послідовності обробки виробів. Ці знання свідомо включають учнів в процес виробничого навчання, під час якого у них формуються практичні уміння і навички з виконання технологічних операцій.Презентація "Правопорушення"

0

Презентація до уроку з правознавства для 10 класу на тему "Правопорушення"Урок на тему "Правопорушення"

0

Конспект уроку для 10 класу з правознавства та презентація до уроку на тему "Правопорушення"Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках математики

0

у проекті розкрита важливість використання задач професійного спрямування для підвищення інтересу і мотивіції навчальної діяльності на уроках.Курсова робота

1

Науково - практичне дослідження стосовно адаптації молодших школярів.Матеріал буде корисним як практичним психологам так і вчителям початкових класів. Може застосовуватися батьками.„Впровадження інноваційних технологій на уроках професійно-теоретичної підготовки з урахуванням регіонального компоненту та вимог підприємств -замовників кадрів”.

0

Більш як 60 років Гірницьке професійно-технічне училище готує кваліфікованих робітників для підприємств міста та регіону. За багаторічну діяльність навчальний заклад змінював назву, але неодмінною лишилася вимога - забезпечення підприємств висококваліфікованими робітниками. На сьогодні проблема підготовки ініціативних, конкурентоздатних випускників професійно-технічного навчального закладу є актуальною.Методична розробка уроку «Додавання анімаційних ефектів до об’єктів слайда. Використання гіперпосилань та кнопок дій»

0

Даний матеріал містить методичну розробку уроку формування вмінь і навичок «Додавання анімаційних ефектів до об’єктів слайда. Використання гіперпосилань та кнопок дій.» з використанням інтерактивних вправ та практичних завдань з теми "Комп'ютерні презентації"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?: