Користувацький вхід

Професійна освіта

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації до виконання дипломної роботи

0

Дипломна робота є підсумковою кваліфікаційною роботою, яка дає можливість виявити рівень засвоєння учнем теоретичних знань та практичної підготовки, здатність до самостійної роботи за обраним напрямом на середньому та вищому рівні, умінь вирішувати певні типові завдання діяльності при здійсненні виробничих функцій.
Виконання дипломної роботи дозволяє розвинути і перевірити повною мірою здатність учнями здійснювати професійні функції.Урок мужності "Українська доблесть та звитяга від А до Я"

0

АНОТАЦІЯ

Розробка уроку мужності для учнів ПТНЗ з нагоди Дня захисника України, Дня козацтва та Покрови пресвятої Богородиці рекомендована класним керівникам та майстрам виробничого навчання для проведення виховних годин.


Конкурс знавців козацької слави "Ми діти козацького роду"

0

Конкурс присвячений проведенню в училищі Тижня козацької слави та приурочений подіям 14 жовтня. Даний захід проводився у вигляді вікорини між двома командами на вирішення цікавих та захоплюючих завдань.Тестові завдання з теми «Двигун внутрішнього згоряння»

0

Упровадження державних стандартів з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» у навчальний процес передбачає проведення чіткого проміжного та вихідного контролю.
Метою тестових завдань є перевірка залишкових знань в учнів за професією слюсар з ремонту автомобілів і кваліфікації – 1 - 3-го розрядів та якості і засвоєння матеріалу предмету «Спеціальна технологія».
Сучасні педагогічні технології пропонують проведення іспитів у вигляді різнорівневих тестових завдань.
Тести, порівняно з іспитами або письмовими відповідями, мають багато переваг. Серед яких необхідно відзначити:Органічні речовини як основа сучасних матеріалів

0

Набуття вміння самостійно оволодівати знаннями та використовувати їх для розвитку навчальних задач та проблемних ситуацій – одна з основних цілей навчання. Це зобов’язує викладача мати у своєму методичному забезпеченні, крім підручників, збірників задач, ще й матеріали для самостійної роботи учнів. Це зумовлено багатьма зовнішніми факторами.Сучасний вчитель географії

0

Саме від учителя, від моделі ведення уроку, від володіння інформацією залежить і інтерес в учнів до предмета. Не є винятком і такий предмет, як географія. Від методу викладання, від рівня знань педагога залежатиме успіх уроку, інтерес учнів до даного предмету, і, як наслідок, високий рівень засвоєння знань з географії. Таким чином, метою даного методичного посібника є:

 виявити характеристику сучасного вчителя географії;

 визначити вимоги до професійної підготовки вчителя географії;

 розглянути основні форми організації навчального процесу з географії.Розтяжки до Дня захисника України

500128.jpg

Розтяжки до Дня захисника України
Розтяжки вже розділені на окремі аркуші А4, треба лише роздрукувати та склеїти.

Кількість: 3 / Формат jpg, А4 / Розмір: 5 аркушів А4 (альбом) / Мова укр.Інтелектуальна гра-конкурс знавців української мови «Мово українська, мово солов’їна» (до Дня української писемності та мови)

0

Захід допоможе розширювати знання про красу і багатство української мови; збудити прагнення учнів продемонструвати свої знання та вміння з української мови, спонукати їх до творчої праці; краще підготуватися до ЗНО; розвивати навички роботи в групах, пам’ять, увагу, швидкість мислення; виховувати в учнів глибоку повагу до рідної мови.Навчальний посібник для студентів "English for Mechanics"

0

"English for Mechanics" навчальний посібник для студентів технікумів та коледжів, які навчаються за спеціальністю ремонт та обслуговування транспортних засобів. Поданий навчальний матеріал направлений на формування у студентів іншомовної професійної компетенції. Містить автентичні тексти, які охоплюють основні напрямки даної спеціальності, різноманітні вправи на розвиток монологічного та діалогічного мовлення, додаткові тексти для читання. Вправи передбачають поглиблену роботу студентів як на заняттях, так і під час самостійного опрацювання означеного матеріалу.Робота із обдарованими дітьми

1

Матеріал допоможе викладачам краще побудувати свою роботу із обдарованими учнями на уроках та позаурочний час.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі