Користувацький вхід

Останні публікації

Професійна освіта

...

Обмежити пошук фільтруванням:З'єднання і передачі. Зубчасті передачі, їх класифікація.

0

З'єднання деталей — спряження при складанні частин виробу чи заготовок, обумовлене заданими конструкторською документацією їхнім відносним положенням і видом зв'язку між ними. З'єднання можуть бути рухомими і нерухомими. Рухомі з'єднання допускають певну кількість ступенів свободи з'єднуваних деталей. Нерухомі з'єднання деталей і вузлів поділяють на дві основні групи: розбірні і нерозбірні. Розбірні з'єднання допускають розбирання і повторне збирання деталей, що з'єднуються. Нерозбірні з'єднання розібрати без їх пошкодження неможливо.Буклет. Призначення. Принципи композиції. Види буклетів та способи складання.

0

Даний план - конспект уроку допоможе учням сформують теоретичні та практичні навички роботи із видавничою системою Microsoft Publisher, навчитися створювати та оформляти оригінал макету буклета.Виховний захід «Випускний вечір в гуртожитку»

0

Методичний матеріал рекомендований для використання в роботі вихователями гуртожитків коледжів і технікумів для організації дозвілля студентів.Методична розробка уроку виробничого навчання на тему «Виконання шпаклювання швів поміж гіпсокартонними плитами без армування»

0

Урок - основна форма виробничого навчання
Урок - динамічна форма організації навчального процесу певного складу учнів під керівництвом майстра виробничого навчання, яка включає зміст, форми, методи і засоби навчання для вирішення завдань (задач) освіти, виховання і розвитку учнів в процесі навчання. Це педагогічний витвір, а тому він повинен відрізнятися цілісністю, внутрішнім взаємозв'язком всіх структурних елементів, єдиною логікою діяльності педагога і учнів.Урок виробничого навчання з професії «Штукатур» на тему: «Накидання розчинової суміши кельмою з сокола»

0

Основною формою організації процесу виробничого навчання здобувачів освіти у навчальних майстернях і на навчальних ділянках виробництва є урок. Йому притаманні чіткість мети та змісту, а також організаційна структура. Якість навчально-виробничої роботи в закладі освіти складається із багатьох факторів і охоплює глибоке коло проблем, що стоять перед педагогічним колективом. Але головною з них є постійне вдосконалення уроку.Урок виробничого навчання «Нанесення клейової розчинової суміші на плити утеплювача маячковим способом»

0

Важливою ланкою професійнопрактичної підготовки кваліфікованого робітника є організація та проведення
ефективного уроку виробничого навчання, що включає раціональне сполучення
методів і прийомів навчання, які спрямовані не тільки на формування системи
професійних знань, умінь і навичок, але і на розвиток практичного та системного
мислення, здібностей до самостійної творчої діяльності.Урок практичного водіння «Проїзд складних нерегульованих перехресть»

0

Урок з практичного водіння розроблено згідно програми діючих Державних стандартів з професії «Водій автотранспортних засобів категорії "С"Визначення місць пошкоджень в кабельних лініях

0

МЕТОДИ ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЬ ПОШКОДЖЕНЬ КАБЕЛЬНИХ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧПрактикум з предмета «Фармакологія та медична рецептура» для студентів ІІ курсу (МН і МС відділення)

0

1. Завдання для самопідготовки студентів (позааудиторна робота)
з практичного заняття № 1 (ІІ курс) з теми: „Лікарські форми для ін’єкцій. М’які, тверді лікарські форми.”…………………………………….стор. 3-6
2. Завдання для самопідготовки студентів (позааудиторна робота) з практичного заняття № 2 (ІІ курс) з теми „Антисептичні та дезінфекційні засоби. Хіміотерапевтичні засоби. Антибіотики.”………………..стор. 7-17Практикум з предмета «Фармакологія та медична рецептура» для студентів ІІІ курсу (МН і МС відділення)

0

1. Практичне заняття № 1.
Тема: «Кардіотонічні і протиаритмічні засоби. Засоби, що використовуються при вінцевій недостатності.»……………………………………………стор. 3-10
2. Практичне заняття № 2.
Тема: «Антигіпертензивні і сечогінні засоби.»………………………. стор. 11-18
3. Практичне заняття № 3.
Тема: «Засоби, що впливають на функції органів травлення. Засоби, що впливають на тонус і скоротливу діяльність міометрію.»……………стор. 19-35
4. Практичне заняття № 4.
Тема: «Засоби, що впливають на системукрові.»…………………… стор. 36-43
5.
5.Практичне заняття № 5.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі