Користувацький вхід

Професійна освіта

...

Обмежити пошук фільтруванням:Особенности обучения поколения Z.

0

Как учить детей поколения Z?
Это означает, что нам  преподавателям  придется
принципиально пересмотреть содержательную составляющую учебного
материала. С учетом индивидуально-психологических особенностей нового
поколения студентов потребуется «облегчать» учебный материал по
содержанию, видоизменять формат изложения.«Формування мовленнєвої соціокультурної компетенції на основі використання автентичних текстів»

0

Викладання англійської мови - це дуже складний процес, який відбувається в середовищі відсутності англомовного оточення. Саме тому кожен викладач в процесі роботи має не тільки навчити студентів мови, але й створити у своїх групах англомовне середовище. Один із способів підвищення ефективності занять це - залучення додаткових матеріалів, насамперед автентичних.Доповідь "Типи уроків"

0

Доповідь
Тема: Основні типи уроків.
Форма організації навчання є важливою дидактичною проблемою, яка безпосередньо впливає на результативний компонент навчального процесу. Вона тісно пов'язана з методами і засобами навчання, бо кінцевий результат визначається комплексом дидактичних умовОрганізація та проведення тижнів професійної майстерності з професій швейного виробництва та сфери обслуговування

0

В методичних рекомендаціях наведені основні положення про організацію та проведення загальноучилищних тижнів предметів професійно - теоретичної підготовки та професійної майстерності учнів, а саме: мета проведення та завдання тижнів; терміни, форми і методи проведення тижнів; порядок проведення конкурсів; оцінювання та підведення підсумків тижнів.
Мета методичних рекомендацій – надати допомогу методичним комісіям ДНЗ “Новоград – Волинське вище професійне училище” щодо безпосередньої організації та проведення тижнів професійної майстерності.Розробка уроку виробничого навчання

0

Розробка уроку виробничого навчання: «Оформлення кінців проводу наконечниками різного типу опресуванням, з'єднання проводів».Збірник задач, запитань та тестових завдань з фізики

0

Посібник складений в повній відповідності з «Програмою з фізики для вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації».
Посібник містить тестові завдання,задачі та питання різного рівня складнос-ті, малюнки, схеми, графіки, подається перелік літератури, використаної для ро-зробки посібника, та довідкові таблиці, необхідні для розв’язування кількісних та якісних задач і питань.Комп’ютерні програми при вивченні астрономії

0

Матеріал до засідання гуртка з "Астрономії"
ПЛАН ЗАНЯТТЯ ГУРТКА № 2
Тема заняття : Комп’ютерні програми при вивченні астрономії
Мета заняття: Ознайомити студентів із можливостями симулятора Сонячної системи Solar System Scope при вивченні дисципліни «Астрономія», Розвивати зацікавленість у вивченні астрономії розвивати логічне та репродуктивне мислення.Бінарний урок з виробничого навчання та математики з елементами охорони праці «Характеристика проводів та кабелів. Визначення перетину електричного проводу різними способами»

0

Бінарний урок з виробничого навчання та математики з елементами охорони праці. Тема: Характеристика проводів та кабелів. Визначення перетину електричного проводу різними способами.Перевірка навчальних досягнень учнів за допомогою ІКТ на уроках географії"

0

Методичні матеріали щодо використання компютерної перевірки якості знань учнів на уроках географії.Театралізований конкурсно-розважальний вечір «Поєднання сердець, або Любов на виживання»

0

Сценаій до Дня кохання. Театралізоване дійство з музичними заставками із кінофільмів «Історія кохання», композитора Франсіс Лє. В сценарії присутні вірші про любов українських та зарубіжних поетів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі