Користувацький вхід

Професійна освіта

...

Обмежити пошук фільтруванням:Фототопографічні методи зйомки

0

Елементи зовнішнього орієнтування. Елементами зовнішнього орієнтування називають величини, що визначають положення аэроснимка щодо системи координат місцевості. Таких елементів шість: три кутових і три лінійних, а саме: координати центра проектування Х9, Ys, ZB(HS) у геодезичній системі координат; два кути, що визначають напрямок So (головного напрямку) азимут напрямку Л и кут нахилу аэроснимка а; кут повороту аэроснимка у своїй площині х.Лазерні нівеліри та теодоліти

0

Лазерний нівелір є незамінним помічником, як в професійному будівництві, так і в процесі ремонту у домашніх умовах..
Нівелір – це вимірювальний прилад, який застосовується для визначення різниці висот між двома певними точками поверхні. Лазерний промінь з великою світловою інтенсивністю використовується як головний орієнтир. Лазерні рівні застосовуються: для розбиття земельних ділянок, при будівництві різних споруд, монтажі інженерних комунікацій, при проведенні обробних внутрішніх та зовнішніх робіт.Сучасні геодезичні прилади

0

Геодезичні прилади — прилади, які застосовуються у геодезії.
Це теодоліт, нівелір, тахеометр, світлодалекомір, радіодалекомір, GPS.
Нівелір.
Нівелір (рос. нивелир, англ. level, levelling box; нім. Nivellier(instrument) n) – геодезичний прилад для визначення перепадів висот між точками на земній поверхні та у відкритих і підземних гірничих виробках. Складається з штатива, зорової труби, пов’язаного з нею горизонтального рівня. Додаються також нівелірні рейки.
Нівеліри широко використовуються у геодезії, маркшейдерії, картографії, землевпорядкуванні, під час будівництва.Опорні геодезичні мережі

0

Геодезія займається вивченням Землі в геометричному відношенні.
Назва геодезія походить від грецьких слів: гео-земля та дазаман-ділю, тобто Землі розділення. Звідси видно, що геодезія дуже близька до геометрії-науці про вимір. Обидві ці науки зародилися в далекій давнині. Зрозвитком людського суспільства геометрія стала займатися вивченням просторових форм, а практична частина в додатку до питань вимірювання на землі отримала назву геодезія.
Геодезія в свою чергу тісно пов'язана з картографією-наукою проскладанні карт. Геодезичні матеріали служать основою для складання карт.Роль викладача вищого навчального закладу як організатора навчально-виховного процесу

0

Праця викладача вищого навчального закладу-це висококваліфікована розумова праця щодо підготовки й вихо¬вання кадрів спеціалістів вищої кваліфікації з усіх галузей народного господарства, інтелектуальної еліти суспільства, української інтелігенції. В ній органічно поєднані знання та ерудиція вченого і мистецтво педагога, висока культура та інтелектуальна, мораль¬на зрілість, усвідомлення обов'язку і почуття відповідальності.Використання інтерактивних методів навчання в процесі вивчення майбутнім фахівцем курсу «Основи охорони праці»»

0

У статті представлений аналіз умов активізації пізнавальної діяльності на рівні інновацій, що стосуються організації, форм і методів навчання та розглянутий алгоритм впровадження методів інтерактивного навчання в процес вивчення майбутнім фахівцем курсу "Охорона праці".Засідання гуртка художнього читання "Пошук"

0

Темою засідання стали враження від перебування в Україні польського поета Юліуша Словацького та австрійського художника слова Райнера Марії Рільке.Лабораторна робота за темою:" Вимірювальний інструмент. Вимірювання деталей штангенінструментами"

0

Лабораторна робота з теми: "Вимірювальний інструмент. Вимірювання деталей штангенінструментами"
Мета уроку: поглиблення знань з будови штангенінструментів і методики вимірювання нами та формування вмінь вимірювання розмірів деталей штангенінструментами.
Розвиваюча: розвиток аналітичного, логічного і критичного мислення при вирішенні виробничих ситуацій, уваги, самостійності та спостережливості в роботі.Засідання гуртка художнього читання "Пошук"

0

Темою засідання стали враження від перебування в Україні польського поета Юліуша Словацького та австрійського художника слова Райнера Марії Рільке.Інноваційні форми в роботі з педагогічними кадрами як ефективний засіб розвитку творчого потенціалу вчителя

0

У роботі представлено використання інноваційних форм роботи з педагогічними кадрами як ефективного засобу розвитку творчого потенціалу вчителя, висвітлено підходи до впровадження у практику роботи педагогічних працівників сучасних інновацій.
Надано детальну характеристику ключових компонентів моделі: змістовного, процесуального, результативно-оцінного.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі